شنبه ۰۴ خردادساعت ۲۰:۴۵May 2019 25

خبرهای میزان 8 اردیبهشت 1398 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 29 اسفند 1397 میزان 31 فروردین 1398 میزان 1 اردیبهشت 1398 میزان 2 اردیبهشت 1398 میزان 3 اردیبهشت 1398 میزان 4 اردیبهشت 1398 میزان 5 اردیبهشت 1398 میزان 6 اردیبهشت 1398 میزان 7 اردیبهشت 1398 میزان 8 اردیبهشت 1398 میزان 9 اردیبهشت 1398 میزان 10 اردیبهشت 1398 میزان 11 اردیبهشت 1398 میزان 12 اردیبهشت 1398 میزان 13 اردیبهشت 1398 میزان 14 اردیبهشت 1398 میزان 15 اردیبهشت 1398 میزان 16 اردیبهشت 1398 میزان 17 اردیبهشت 1398 میزان 18 اردیبهشت 1398 میزان 19 اردیبهشت 1398 میزان 20 اردیبهشت 1398 میزان 21 اردیبهشت 1398 میزان 22 اردیبهشت 1398 میزان 23 اردیبهشت 1398 میزان 24 اردیبهشت 1398 میزان 25 اردیبهشت 1398 میزان 26 اردیبهشت 1398 میزان 27 اردیبهشت 1398 میزان 28 اردیبهشت 1398 میزان 29 اردیبهشت 1398 میزان 30 اردیبهشت 1398 میزان 31 اردیبهشت 1398 
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۵    
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- براساس اعلام سازمان برنامه و بودجه کشور پس از بازنگری در استاندارد برچسب انرژی ساختمان ها، تعرفه مشترکانی که مصرف برق و گاز طبیعی آنها بیش از الگوهای مصرف باشد، افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزارت دفاع آلمان اعلام کرد که برای برقراری صلح در افغانستان به گام های بسیاری نیاز داریم و در حال حاضر برنامه ای برای خروج نیروهای آلمانی از این کشور نداریم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد از کشف 617 کیلو و پانصد گرم تریاک در یک واحد مسکونی در عنبرآباد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- عاشقان ایستاده می میرند زندگی داستانی رزمنده شیردل لشکر زینبیون، شهید سید محمد خوشبو توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- تارنمای اویل پرایس در مطلبی نوشت،هند باوجود تهدیدهای آمریکا به ادامه واردات نفتی از ایران به صورت محدود ادامه می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون مبارزه با جرایم سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از انهدام باند 5 نفره سارقان گوشی های همراه با بیش از 100 فقره موبایل قاپی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر آموزش وپرورش در پنجاه و دومین جلسه کمیسیون تخصصی آموزش عمومی قرآن کریم طرح ملی حفظ را موجب دور نگه داشته شدن دانش آموزان از آسیب اجتماعی دانست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مبلغ کمک هزینه ماهانه مسکن کارگران برای سال 1398 را از 400 هزار ریال به یک میلیون ریال افزایش داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- اعضای تیم ملی کشتی فرنگی پس از کسب عنوان قهرمانی در رقابت های آسیایی چین فرداشب (سه شنبه) به کشور باز می گردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- مشاور عالی سازمان سنجش گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1398 از 10 اردیبهشت ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه، گفت: در فضای ناامن جهانی، آمریکا نمی تواند اول باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزیر کشور به مناسبت روز ملی شورا ها پیام تبریکی منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه ایران به اظهارات توهین آمیز همتای آمریکایی در صفحه شخصی اش در فضای مجازی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حمایت سیاسی و لفظی اتحادیه اروپا از ایران در قبال اقدامات آمریکا گفت: اتحادیه اروپا نباید دیگر از ایران تقاضایی داشته باشد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون دوم ریاست اجرایی دولت افغانستان اعلام کرد که رئیس جمهوری این کشور برای باقی ماندن در قدرت علیه قانون اساسی و اصل مردم سالاری در این کشور کودتای نرم انجام داده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- آب دریاچه جوشان دومینیکا به رنگ آبی-خاکستری است و 90 درجه ی سانتیگراد حرارت دارد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۰۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- راسل لرد به عنوان یک جواهر ساز و مالک 55 فورد اسکورت واقعی در سال های اخیر، این مدل جواهر نشان را ساخته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- پس از امتناع پاکستان از پذیرفتن اتباع اخراج شده این کشور از آمریکا ، واشنگتن اعلام کرد آن دسته از مقامات اسلام آباد که مسئولیت پذیرش و استرداد اتباع اخراج شده هستند را تحریم خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- مسعود ثقفی، مسئول آموزش و پرورش تهران در گفتگویی با شبکه خبر، به این سوال که آیا ساعات کاری آموزش و پرورش در ماه مبارک رمضان تغییر می کند، پاسخ داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیم رن پس از 4 سال توانست جام حذفی فرانسه را از دستان بازیکنان تیم پاری سن ژرمن خارج کند و درست در زمان اهدا جام قهرمانی لحظاتی از ضایع شدن و بی محلی به امانوئل مکرون ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب امروز (یکشنبه، هشتم اردیبهشت ماه 98) دیداری با فرماندهان نیروی انتظامی داشتند که در ادامه صوت کامل بیانات ایشان را می شنوید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی پلیس استان فراه افغانستان مدعی شد که 10 کارخانه تولید مواد مخدر در عملیات هوایی و زمینی نظامیان آمریکایی و ارتش این کشور منهدم شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- حمل سلاح سرد و استفاده از آن در انگلیس روندی صعودی پیدا کرده و به گفته تحلیلگران مدت هاست که زنگ هشدار را برای مقامات انگلیسی به صدا درآورده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- رژیم آل سعود همواره در پی سرکوب و از بین بردن مخالفان خود با روش های مختلف است؛ حال چه در بازداشت های طولانی مدت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین سخنرانی خود بار دیگر به سعودی ها توهین کرد و گفت: عربستانی ها هیچ چیزی جز پول ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی وزارت خارجه با بیان اینکه ایران تاکنون به تعهدات خود در برجام پایبند بوده است، گفت: با ارزیابی جامع از شرایط ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- مراسم افتتاح نمایشگاه شهاب سنگ صبح یکشنبه در کاخ گلستان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی با حضور در آکادمی ووشو، گفت: ووشوی ایران با کسب موفقیت های متوالی در سال های اخیر، چینی ها را کنار زده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- عمران خان نخست وزیر پاکستان امروز یکشنبه گفت: اسلام آباد روابط خوب و شایسته ای با تهران دارد و به دنبال حفظ این روابط هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه کشورمان در حساب توییتر خود با اشاره به نفش بولتون و تیم بی ،نوشت: بولتون و تیم بی، مردم ایران را آماج تروریسم اقتصادی قرار داده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- رهبر معظم انقلاب در دیدار با مسئولان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به ماجرای قتل روحانی همدانی اشاره کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- نشریه ایندیپندنت در مطلبی خروج آمریکا را از معاهده تسلیحاتی سازمان ملل اقدامی بحران آفرین توصیف می کند که پیامدهایی در پی خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص انواع ارز بین بانکی، شاخص بورس، قیمت خودرو و قیمت آپارتمان در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۰:۳۰    
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- در هفته سی وچهارم سری آ ایتالیا دو بازی به صورت همزمان پیگیری شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست فدراسیون کشتی در صورتی که قصد حضور در انتخابات این فدراسیون را داشته باشد باید تا 15 اردیبهشت از سمتش کناره گیری کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی تجاری حزب کارگر انگلیس می گوید که دولت ترزا می باید از خطوط قرمز تعیین شده در مذاکرات برگزیت عبور کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه تهران پیش از ظهر یکشنبه 8 اردیبهشت 1398 آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه گفت: در سونامی ارتباطات شاهد انباشتگی حجم گسترده ای از اطلاعات بوده ایم و امروز به واسطه سونامی ارتباطات این اطلاعات در اختیار 3و نیم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- پایگاه خبری "اسپیس" منتخبی از اخبار فضایی برتر روزهای اخیر را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- سیل در روزهای اخیر مناطق مختلف اندونزی را با خسارات و تلفات سنگینی مواجه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- آیت الله رئیسی گفت: امروز اقدامات آل سعود یا برخی از حکومت هایی که در واقع تداوم جریانات راهبردی نظام استکبار در منطقه هستند، برای مردم روشن است و مردم نسبت به آن ها بسیار بدبین هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اعلام کرد: مالکان خودرو و موتورسیکلت که به هر دلیلی کارت سوخت ندارند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی مهاجم این تیم را در اختیار مسئولان باشگاه قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سالار عقیلی خواننده تیتراژ پایانی سریال برادر جان به کارگردانی محمدرضا آهنج و نویسندگی سعید نعمت الله شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- هشتمین روز از اردیبهشت ماه 1398 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن ها می توان به حاشیه های نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اشاره کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- برداشت گندم در خوزستان، ماجرای تمام نشدنی آق قلا و سیل، مبارزه با ملخ های صحرایی با هواپیمای سمپاش و مراسم افتتاح نمایشگاه شهاب سنگ در کاخ گلستان گزیده ای از تصاویر درج شده در تصویر ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون اول رئیس جمهور به منظور سخنرانی در هفتمین نشست منطقه ای مجمع جهانی سلامت، عصر امروز (یکشنبه) به جزیره کیش سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- در راستای حمایت از تولید کالا و خدمات ایرانی مصوبه ای در زمستان سال گذشته در مجلس شورای اسلامی مطرح شد که بر اساس آن خرید کالا ها و خدمات خارجی که محصولات داخلی مشابه آن ها وجود دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- نیرو های عراقی موفق شدند پس از دریافت اطلاعات دقیق، عملیات گسترده ای را در جنوب استان کرکوک علیه هسته های خاموش گروهک تروریستی داعش به اجرا بگذارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- پشت پرده خرید خودرو های شرکت تویوتا و استفاده داعش از آنها را در قالب موشن گرافیک مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ظهر امروز (یکشنبه) تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- ستاد تنظیم بازار کشور لیست کالاهای اساسی مشمول طرح ویژه توزیع در ماه مبارک رمضان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- رییس سازمان غذا و دارو گفت: ایران برای مراودات بانکی در مورد خرید دارو تجهیزات به کمک نیاز دارد که امیدواریم بتوانیم از بانک های برزیل در این زمینه استفاده کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- نماینده وزن 97 کیلوگرم ایران، مدال برنز آسیا را از آن خود کرد تا تیم ملی کشتی فرنگی ایران قهرمان آسیا شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- در روز چهارم مسابقات شنای بین المللی مالزی بنیامین قره حسنلو در 50 متر آزاد صاحب مدال طلا شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- رزمندگانی که هنگام مواجهه با یکدیگر در حیاط کوچک مسجد حضرت ولی عصر (عج) با خنده به هم می گفتند سلام تروریست و در پایان مراسم با یک جمله همدیگر را بدرقه می کردند و آن جمله پرتکرار این ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- هفت نشان جغرافیایی ثبت بین المللی شده از طریق نظام لیسبون با همکاری مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به افزایش بی سابقه قیمت مسکن واکنش نشان داد و گفت: قیمت مسکن کمر خانواده ها را شکسته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های کانادایی می گویند که نمایندگان این کشور با اعمال قوانین سختگیرانه تر برای شبکه اجتماعی فیسبوک موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال والنسیا و ایبار در هفته سی وپنجم لالیگا اسپانیا با برتری تیم ایبار به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- آنونس سریال عاشقانه دلدار کاری از برادران محمودی که این روز ها مراحل آخر فیلمبرداری را سپری می کند منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- سعید عبدولی به نخستین مدال طلای خود در مسابقات کشتی فرنگی آسیا دست یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون قضایی رئیس کل و رئیس شورا های حل اختلاف استان فارس در اولین نشست سرپرستان و قضات مجتمع های شورا های حل اختلاف شیراز در سال 98 گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- فرماندار هیرمند گفت: با پایان بارندگی و سیلاب در شهرستان هیرمند، از امروز کمپ های اسکان اضطراری جمع شدند و مردم در حال بازگشت به خانه های خود هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- داود رفعتی رئیس دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال گفت: عدم اخراج سرمربی تیم میهمان (امیر قلعه نویی) قطعا یکی از اشتباهات تیم داوری در بازی پرسپولیس و سپاهان بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- رهبر انقلاب اسلامی، تأمین امنیت را لازمه تحرک و رونق اقتصادی خواندند و خاطرنشان کردند: یکی از موانع تحقق رونق تولید ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: 700 میلیون متر مکعب از مجموع یک میلیارد و 572 میلیون مترمکعب حجم آب مخازن سد های استان، در سال آبی جاری توسط این سد ها ذخیره شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- صفحه ریحانه صفحه منتسب به پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی سیدعلی خامنه ای در یکی از صفحات خود در فضای مجازی نوشت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت ارتباطات سیار ایران، روز یکشنبه 15 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- مراسم اولین سالگرد درگذشت شادروان حاج محمدرضا علیزاده، قائم مقام و عضو فقید حقوقدان شورای نگهبان، شنبه 14 اردیبهشت ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری از تصادف دلخراش مادر و نوزاد با خودرو را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان گلستان با بیان اینکه زمین های بانک شهر در دل اراضی منابع طبیعی قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- قائم مقام پژوهشکده شورای نگهبان گفت: برای اولین بار است که یک نهاد حاکمیتی در کشورمان اقدام به شبیه سازی خود کرده و در این زمینه رقابت علمی برگزار می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- نماینده وزن 72 کیلوگرم کشورمان با برتری در دیدار فینال مسابقات کشتی فرنگی آسیا موفق به کسب مدال طلا شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- پایگاه المصدر گزارش داد که نیرو های انصارالله یمن عملیاتی تلافی جویانه را در جنوب الحدیده علیه مزدورات تحت حمایت امارات انجام دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بخش دیگری از مبلغ قراردادشان را دریافت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- کتاب سیاه چال مستر اثر محبوبه عزیزی تازه ترین کتاب انتشارات سوره مهر است که بر اساس اتفاقی مستند به خاطرات یک دیپلمات ربوده شده ایرانی می پردازد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته ملی المپیک کرواسی گفت: فدراسیون فوتبال کرواسی به عنوان نایب قهرمان جهان از امکاناتی که ایران دارد برخوردار نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- برای خرید کیا، اسپورتیج، ساده در بازار مدل 2010 با کارکرد 102 هزار کیلومتر به سرمایه 350 میلیون تومانی نیاز است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با اشاره به لو رفتن اطلاعات تعدادی از رانندگان تپسی در ایران ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: واشنگتن باید بداند ایران در مقابله با او دست بسته نیست. ملت ایران کمربند ها را محکم بسته تا ضرب شصت خود را به دشمن بچشاند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- برنامه حرف حساب شبکه یک در جشنواره کارآفرینی با ایجاد فرصت برای حضور صاحبان ایده و ارائه طرح خود روی آنتن زمینه حمایت مالی از آنان را فراهم می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم ملی وزنه برداری به عنوان نایب قهرمانی آسیا در چین دست یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- وفا هخامنش بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در هفته های اخیر شایعه شده بود ما با نفت مسجدسلیمان تبانی می کنیم اما با پیروزی در این دیدار از فوتبال پاک دفاع کردیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- روز پایانی مسابقات دوچرخه سواری استقامت جاده قهرمانی آسیا در تاشکند ازبکستان با هشتمی بهنام آرین به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون حقوقی قوه قضاییه از تصویب و ابلاغ سه آئین نامه در اجرای مواد مختلف قانون آئین دادرسی کیفری مصوب 1392 توسط ریاست قوه قضاییه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور اوکراین در نخستین اظهارات خود پس از پیروزی در انتخابات، اعلام کرد مذاکره با مسکو تنها پس از خروج روسیه از مناطق تحت مناقشه کریمه و دونباس انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور با اشاره به فروکش کردن آب در خوزستان اعلام کرد: نزدیک به 174هزار واحد مسکونی برآورد خسارت شده اند و حدود 100 هزار واحد مسکونی ارزیابی خسارت انجام شده و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- رهبر انقلاب صاحب خانه نمایشگاه کتاب هستند، کلاهبرداری در شبکه های اجتماعی با ترفند انتخاب بازیگر، نمایشگاه کتاب تهران محلی برای گفتمان اقوام ایرانی است و .. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- تصاویری از لحظه انفجار و آتش سوزی موتور هواپیمای مسافربری بوئینگ را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- مستند ناجی کرونر پس از طی مراحل فنی آماده نمایش شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- علی داوودی در دسته 109 + کیلوگرم وزنه برداری قهرمانی آسیا به مقام نخست دست یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل پیشگیری های فرهنگی و اجتماعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با اشاره به 740 مورد صلح و سازش در بین والدین طلاق گرفته در سال 97 گفت: تا پایان نیمه نخست سال 97 ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: براساس نتیجه جلسه امروز مقرر شد تا بلیت تمامی سینما ها تا ساعت 20 و پیش از افطار نیم بها فروخته شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت کشور گفت: استانداران مکلف شدند در موعد یک ماهه وضعیت دوشغله ها را در کلیه دستگاه های اجرایی استان تعیین تکلیف کرده و گزارش آن را به مرکز بازرسی وزارت کشور ارسال کنند.