پنجشنبه ۲۶ تیرساعت ۰۵:۰۱Jul 2020 16

خبرهای میزان 13 اردیبهشت 1398 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 29 اسفند 1397 میزان 31 فروردین 1398 میزان 31 خرداد 1398 میزان 31 تیر 1398 میزان 31 مرداد 1398 میزان 31 شهریور 1398 میزان 30 مهر 1398 میزان 30 آبان 1398 میزان 30 آذر 1398 میزان 30 دی 1398 میزان 30 بهمن 1398 میزان 29 اسفند 1398 میزان 1 اردیبهشت 1398 میزان 2 اردیبهشت 1398 میزان 3 اردیبهشت 1398 میزان 4 اردیبهشت 1398 میزان 5 اردیبهشت 1398 میزان 6 اردیبهشت 1398 میزان 7 اردیبهشت 1398 میزان 8 اردیبهشت 1398 میزان 9 اردیبهشت 1398 میزان 10 اردیبهشت 1398 میزان 11 اردیبهشت 1398 میزان 12 اردیبهشت 1398 میزان 13 اردیبهشت 1398 میزان 14 اردیبهشت 1398 میزان 15 اردیبهشت 1398 میزان 16 اردیبهشت 1398 میزان 17 اردیبهشت 1398 میزان 18 اردیبهشت 1398 میزان 19 اردیبهشت 1398 میزان 20 اردیبهشت 1398 میزان 21 اردیبهشت 1398 میزان 22 اردیبهشت 1398 میزان 23 اردیبهشت 1398 میزان 24 اردیبهشت 1398 میزان 25 اردیبهشت 1398 میزان 26 اردیبهشت 1398 میزان 27 اردیبهشت 1398 میزان 28 اردیبهشت 1398 میزان 29 اردیبهشت 1398 میزان 30 اردیبهشت 1398 میزان 31 اردیبهشت 1398 
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۷:۲۵    
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- دریاچه الیمالات نور، در فاصله 8 کیلومتری شهرستان نور در جاده نور به چمستان یکی از زیباترین دیدنی های خطه شمال کشور قرار دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- نشست تعامل و هم اندیشی مدیران ارشد وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور معاونین این وزارتخانه و روسای سازمان های استانی برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- توافق روسیه و ازبکستان برای جلوگیری قاچاق موادمخدر از افغانستانوزیر خارجه روسیه اظهار داشت که با مقامات ازبکستانی توافق کرده تا برای جلوگیری قاچاق مواد مخدر از افغانستان به آسیای ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- طوفان فانی در هند 1 میلیون نفر را آواره کردطوفان فانی در هند 1 میلیون نفر را آواره کردطوفان قدرتمند فانی با سرعت نزدیک به 200 کیلومتر در ساعت امروز جمعه مناطق شرقی هند را در نوردید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۰۵    
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- بالغ بر 15 اندیشکده و پژوهشکده پیاده سازی طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس را در انتخابات سال 98 با مغایرت ها، اشکالات و ابهامات مترتب به آن ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- بررسی گروهی از متخصصان دانشگاهی در سیدنی نشان داده است که 20 دقیقه رکاب زدن حتی با دوچرخه ثابت و سه نوبت در هفته ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر رفاه با تاکید بر شرایط اقتصادی کشور و تحریم ها گفت:: در این شرایط وظیفه ما این است که برای کم کردن خطا ها در نظام مدیریت و کاهش آسیب پذیری های احتمالی مردم در برابر این فشار و ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- وب سایت شرکت Valve اعلام کرد، این هدست از تاریخ 1 می آماده پیش فروش خواهد بود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- ایالات متحده بر خلاف مفاد توافق هسته ای، بخش تازه ای از فعالیت های صلح آمیز هسته ای ایران را با ادعای آنچه که محروم سازی ایران از هرگونه مسیری به سوی تسلیحات هسته ای خواند مورد تحریم ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه دویچه وله از تاثیر سیاست های مهاجرتی انگلیس بر پناهجویانی که در بازداشتگاه های اتباع خارجی به سر می برند گزارش می دهد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات تهدیدگونه وزیر امور خارجه بحرین مبنی بر عدم اجازه به ایران برای بستن تنگه هرمز حتی برای یک روز به مقامات بحرینی توصیه کرد حد و ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- کمیته بین المللی المپیک اساسنامه کمیته ملی المپیک ایران را به صورت کتبی تأیید کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- احسان حدادی با سومی در دایموند لیگ دوحه توانست المپیکی شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- روسای جمهور روسیه و آمریکا در تماسی تلفنی در خصوص طیف وسیعی از موضوعات از جمله بحران ونزوئلا گفت وگو کردند و ولادیمیر پوتین به همتای آمریکایی خود گفت که فقط مردم ونزوئلا حق تعیین ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: سپاهان در این لیگ مظلوم واقع شده و فشارهای زیادی روی ما است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، 10 ضربه کاشته فراموش نشدنی لیونل مسی را که با مهارت خاص خود گل می کند را مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه با فقدان نظارت در بازار خودرو مواجه هستیم ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیر عاملِ بانک مسکن ،مدعی شد بسته پیشنهادی این بانک تحت عنوان بسته رونق زا میتواند، قیمت تمام شده مسکن را تا 30 درصد پایین آورد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: حداقل 10 ضربه به سمت دروازه سپاهان زدیم و موقعیت داشتیم، اما عدم تمرکز بازیکنان ما را اذیت کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- ترزا می، نخست وزیر انگلیس در پاسخ به یکی از مخالفینش در منطقه ویلز که در جریان سخنرانیش به وی می گوید: "چرا استعفا نمی دهی؟ ما تو را نمی خواهیم!"، به یک لبخند و عصر بخیر بسنده کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- فیروز کریمی سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان در جریان دیدار تیمش با سپیدرود و و پس از گل تیم مقابل، ناگهان به زمین افتاد که براساس اخبار منتشر شده ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال سپاهان و ماشین سازی در هفته بیست وهشتم لیگ برتر با نتیجه 2 بر صفر به سود تیم میزبان به پایان رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- احسان حدادی به عنوان سومی مسابقات لیگ الماس دوحه دست یافت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- حسین پاشایی مربی تیم پارس جم جنوبی گفت: با توجه به وضعیت دو تیم، شرایط ما با ذوب آهن برابر نبود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- علیرضا منصوریان، سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: امروز تقریبا با 9 بازیکن جوان مان بازی کردیم و خدا را شکر می کنیم و راضی هستیم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۰:۳۰    
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۰:۳۰    
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- تیم پاس فاتح جام دوازدهم سوپر لیگ کاراته ایران شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- پائولو سرجیو سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل نساجی شرکت نکرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: مقصر باخت به صنعت نفت من هستم، چون می خواستیم سبک بازی مان را عوض کنیم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- تصویری از وضعیت این روزهای کارون پس از سیل و بحران های اخیر مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام در ایام ماه مبارک رمضان با برنامه های مختلف و متنوع پذیرای روزه داران است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال نساجی و صنعت نفت در هفته بیست وهشتم لیگ برتر با برتری شاگردان سرجیو پایان یافت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم های فوتبال پارس جنوبی جم و ذوب آهن اصفهان در هفته بیست وهشتم لیگ برتر با برتری شاگردان منصوریان به پایان رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- مهندسان زیست شناسی ایالات متحده آمریکا به چاپ 3 بعدی اندام ها و بافت ها یک گام نزدیک شدند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم های فوتبال نفت مسجدسلیمان و سپیدرود رشت در هفته بیست وهشتم لیگ برتر با نتیجه صفر بر صفر به پایان رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- نیمه اول دیدار تیم های فوتبال نساجی و صنعت نفت در هفته بیست وهشتم لیگ برتر با برتری شاگردان سرجیو به پایان رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- مراسم معارفه سرمربی جدید تیم فوتبال سایپا پس از برکناری دایی امروز(جمعه) در محل تمرین این تیم برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۶:۵۵    
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- کتاب العداله و المساوات حاوی بیانات امام خمینی (ره) و نظم امرکم از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص کار تشکیلاتی در نهمین روز برگزاری نمایشگاه کتاب تهران، رونمایی شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون گفت: در سال 97 بیش از 5 هزار تجهیز از تجهیزات ماشین آلات و تاسیسات این شرکت ساخته شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- کارشناسان حقوق بشر اتحادیه اروپا محکومیت جولیان آسانژ در انگلیس را اقدامی غیر منصافانه نامیدند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- تمرینات تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به مدت 2 روز تعطیل شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این سری از برنامه های خلاقیت در عین سادگی، ایده های جذاب با استفاده از حوله را مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی هوایی ارتش همزمان با شهادت استاد مرتضی مطهری و روز معلم با حضور در منزل دو نفر از اساتید پروازی خود، از مقام شامخ آن ها تجلیل کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت:مصرف CNG طی 3 ماه گذشته یک میلیون مترمکعب اضافه شده که هر یک متر مکعب استفاده از گاز به میزان 6 هزار تومان صرفه جویی برای ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- این روز ها در های قلعه باز نمی شود، زندگی برای کودکان قلعه سفید معنای دیگری دارد، معنای که آب آن را با خود شسته و برده است و به قلعه های کوچک چادری تبدیل شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس در آخرین تمرین خود پیش از سفر به ازبکستان برنامه سبکی داشت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- تهیه کننده پروژه موسی (ع) گفت: خدا را شکر حال جمال شورجه رو به بهبود است و در حال حاضر دوران نقاهت خود را سپری میکند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- بعد از تشدید تظاهرات فعالان محیط زیست با نام شورش علیه انقراض لایحه ای برای مقابله با شرایط آب و هوایی در پارلمان انگلیس به تصویب رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون، ویژه استعداد های درخشان دکتری تخصصی سال 98 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس باشگاه بارسلونا بار دیگر به شایعات پیرامون ستاره تیمش واکنش نشان داد و گفت مسی از بارسلونا جدا نمی شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر معلمان: یک عدّه ای میخواهند آموزش و پرورش را به دلایل گوناگون سیاسی بی قدر و قیمت کنند؛ این بی انصافی است، این خلاف واقع است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- با وجود مخالفت های باشگاه سپیدرود رشت، ساعت بازی این تیم مقابل تیم نفت مسجدسلیمان در نهایت تغییر کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- در هفته ای که گذشت اخباری در خصوص آغاز نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، سهمیه بندی بنزین، تنظیم بازار ماه مبارک رمضان و تولید گازدر حوزه اقتصادی منتشر شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- در پی تشدید اعتراض فعالان محیط زیست در لندن مجلس انگلیس لایحه اضطرار اقلیمی و زیستی را تصویب کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر آموزش و پرورش گفت: بازسازی مدارس شهر های سیل زده آغاز شده است و انشاءالله این مدارس تا مهر ماه آماده برگزاری کلاس درسی می شوند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- مقام معظم رهبری از میان کتاب های مطالعه شده خود تاکنون 57 عنوان را مورد توجه قرار داده و تقریظ کرده اند. از این میان، 45 عنوان کتاب را انتشارات سوره مهر چاپ و نشر داده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه کشورمان گفت: وقوع جنگ میان ایران و آمریکا قریب الوقوع نیست، اما ممکن است حوادث اتفاقی رخ دهد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- اکرم خدابنده کاپیتان تیم ملی تکواندوی بانوان گفت: می خواهم با فکر باز در رقابت های جهانی حاضر شوم و با ایجاد توقع، خودم را محاکمه نمی کنم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون برنامه ریزی و توسعه منابع در گردهمایی مدیران روابط عمومی ادارات کل آموزش و پرورش استان های کشور با اشاره به اینکه در آموزش و پرورش محدودیت های زیادی وجود دارد ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- یک شرکت ژاپنی در راستای بهره وری از هوش مصنوعی تصمیم دارد، از نگهبانان مجازی به جای نیرو های امنیتی برای حفظ امنیت ساختمان ها استفاده کند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- جانشین قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: تحریم های ظالمانه استکبار علیه ایران چیز جدیدی نیست.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران از افزایش کمک هزینه ازدواج فرزندان بازنشستگان به 20 میلیون تومان خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده پدافند هوایی عراق با حضور در ستاد فرماندهی نیروی هوافضای سپاه با سردار حاجی زاده دیدار کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- امیر حسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: قرارداد شفر بالای یک میلیون دلار است اما با او جلسه ای می گذاریم تا با کمترین هزینه به توافق برسیم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- جدیدترین مجموعه تصاویر از فیلم سینمایی "مردان سیاه پوش" سه که به نوعی اسپین آف نسخه اصلی محسوب می شود از سوی گمپانی سونی اینترتیمنت منتشر شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: با گازرسانی به نیروگاه های چابهار و کنارک، همه نیروگاه های کشور از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- هفدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، تجهیزات پارکی و صنایع وابسته در بوستان گفتگو در حال برگزاری است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- مادرو در سخنرانی رژه نظامیان وفاداری و ایستادگی آن ها در برابر توطئه کودتای نافرجام مخالفان را تحسین کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدافع بلندقامت تیم ملی انگلیس مورد توجه اوله گونر سولشیر سرمربی تیم فوتبال منچسریونایتد قرار گرفته است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان البرز از راه اندازی دو دفتر خدمات الکترونیک قضایی در شهرستان کرج خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- شرکت لاکهید مارتین تصمیم آلمان در خصوص توقف خریداری هواپیمای جنگنده اف 35 را مورد انتقاد قرار داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- به گفته بسیاری از غرفه داران و ناشران این دوره از نمایشگاه کتاب، استقبال مردمی در روز نهم از تمامی روز های برگزاری بسیار بیشتر بود و به همین میزان مشکلاتی همچون پارکنیگ ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- ششمین جشنواره ملی آئین پخت سمنو ی شهرستان آشتیان، جمعه 13 اردیبهشت 1398 در مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی آشتیان برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، نماهنگ زیبای "جمعه های دلگیر" را در فراق امام زمان (عج) با صدای مهدی شکوهی را مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- دادستان نظامی تهران اظهار کرد: از اقداماتی که برای نظارت بر ضابطان نظامی انجام شده است در سال 96 و 97 ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- وجود آپشن های عجیب در قرارداد شفر باعث ناراحتی شدید اعضای هیئت مدیره این باشگاه شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت کشور گفت: اعضای⁧ شورای شهر باید برای نامزدی در انتخابات مجلس استعفای شان را تا 16خرداد به تصویب شورای شهر برسانند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- تهیه کننده برنامه نگی که نگفتی گفت: این هفته با موضوع آداب زندگی ایرانی و مراقبت از استقلال ملی روز های پایانی برنامه را با مخاطبانمان زندگی خواهیم کرد ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۵    
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدافع پر اشتباه تیم فوتبال استقلال در بازی با استقلال خوزستان فرصت بازی پیدا نکرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- جمعیت تحت پوشش فاضلاب شهری در حال حاضر بالغ بر 49.3 درصد بوده که این رقم در سال 57 تنها 8.5 درصد بوده و پیش بینی می شود در سال 98 به 60 درصد افزایش یابد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- صفحه ریحانه صفحه منتسب به پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی سیدعلی خامنه ای در یکی از صفحات خود در فضای مجازی نوشت رهبرانقلاب: مهریه هر چه کمتر باشد ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- تصویری از پلاکارد شعار نه به جنگ با ایران در تظاهرات روز جهانی کارگر در نیویورک آمریکا را مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- مرتضی فنونی زاده پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: چون بازی مقابل پاختاکور در زمین حریف انجام می شود بازیکنان پرسپولیس باید برای پیروزی تلاش کنند و حتی مساوی در این بازی هم به درد ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- بازیگر فیلم متری شیش و نیم گفت: در هر پروژه ای چه کوتاه و چه بلند تمام انرژی و انگیزه ام را گذاشته ام پس انتظار دارم وقتی از دل و جان برای یک کار انرژی می گذارم این انرژی و انگیزه از ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- پیش بینی بارش پراکنده و وزش باد در شمال غرب، غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و ارتفاعات البرز و بارندگی فردا در آذربایجان های شرقی و غربی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه و زنجان شدت بیشتری دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- بعد از گذشت 2 سال سفیر جدید آمریکا وارد ریاض شد. از آغاز ماه ژانویه 2017 واشنگتن در عربستان سعودی سفیری نداشته است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- مراسم جشن تولد شهید جهاد مغنیه فرزند شهید عماد مغنیه فرمانده بزرگ حزب الله لبنان، در قطعه 25 گلزار شهدای هشت زهرا (س) و جنب یادمان شهدای نهضت جهانی اسلام با حضور عموم مردم برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۶    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک های صنعتی از الکترونیکی و یکپارچه شدن سیستم واگذاری زمین، محاسبه قیمت در شهرک های صنعتی استان ها تا پایان شهریورماه خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- سجاد انوشیروانی کاندیدای انتخابات فدراسیون وزنه برداری گفت: الان زمان این رسیده تا یک پوست اندازی در وزنه برداری ایجاد شود و به نوعی تغییر مدیریتی را شاهد باشیم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگستری شهرستان کوهبنان گفت: با ورود دستگاه قضائی ضمن به روز شدن پرداخت حقوق کارگران معدن، از تعطیلی دو معدن بزرگ در کوهبنان و بیکار شدن بالغ بر 800 کارگر جلوگیری بعمل آمد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس مذهبی صداوسیما گفت: منتظر واقعی کسی است که به صورت قلبی، اعتقادی و عملی انتظار حضرت مهدی (عج) را داشته باشد و دلداده امامش باشد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این بسته خبری، منتخب مهم ترین، پربازدیدترین و جذاب ترین خبر های این هفته گروه چند رسانه ای خبرگزاری میزان را مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- حوزه سیاست خارجی در هفته ای که گذشت اخبار متنوعی داشت که جزئیات آن ها پیش تر منتشر شده است. مهم ترین اخبار این حوزه را مرور می کنیم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- فلورنتینو در نظر دارد در ازای گرت بیل و 100 میلیون یورو نیمار را به سانتیاگو برنابئو بیاورد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- مجلس در هفته ای که گذشت اخبار مختلفی داشت که جزئیات آن ها پیش تر منتشر شده است. مهم ترین اخبار این حوزه را مرور می کنیم.
  • ۱