پنجشنبه ۲۶ تیرساعت ۰۳:۴۹Jul 2020 16

خبرهای میزان 16 اردیبهشت 1398 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 29 اسفند 1397 میزان 31 فروردین 1398 میزان 31 خرداد 1398 میزان 31 تیر 1398 میزان 31 مرداد 1398 میزان 31 شهریور 1398 میزان 30 مهر 1398 میزان 30 آبان 1398 میزان 30 آذر 1398 میزان 30 دی 1398 میزان 30 بهمن 1398 میزان 29 اسفند 1398 میزان 1 اردیبهشت 1398 میزان 2 اردیبهشت 1398 میزان 3 اردیبهشت 1398 میزان 4 اردیبهشت 1398 میزان 5 اردیبهشت 1398 میزان 6 اردیبهشت 1398 میزان 7 اردیبهشت 1398 میزان 8 اردیبهشت 1398 میزان 9 اردیبهشت 1398 میزان 10 اردیبهشت 1398 میزان 11 اردیبهشت 1398 میزان 12 اردیبهشت 1398 میزان 13 اردیبهشت 1398 میزان 14 اردیبهشت 1398 میزان 15 اردیبهشت 1398 میزان 16 اردیبهشت 1398 میزان 17 اردیبهشت 1398 میزان 18 اردیبهشت 1398 میزان 19 اردیبهشت 1398 میزان 20 اردیبهشت 1398 میزان 21 اردیبهشت 1398 میزان 22 اردیبهشت 1398 میزان 23 اردیبهشت 1398 میزان 24 اردیبهشت 1398 میزان 25 اردیبهشت 1398 میزان 26 اردیبهشت 1398 میزان 27 اردیبهشت 1398 میزان 28 اردیبهشت 1398 میزان 29 اردیبهشت 1398 میزان 30 اردیبهشت 1398 میزان 31 اردیبهشت 1398 
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- همزمان با فرارسیدن ماه رمضان، افراد مبتلا به بیماری باید با نحوه صحیح مصرف دارو ها در زمان روزه داری برای جلوگیری از ایجاد مشکلات احتمالی آشنا شده و به توصیه هایی در این زمینه توجه ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- وزارت زراعت، آبیاری و مالداری افغانستان اعلام کرد در سال جاری تولیدات زعفران کشور از 16 به 20 تُن افزایش خواهد یافت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون محیط طبیعی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: باید از موقعیت جاری شدن سیل و افزایش رطوبت خاک در دشت ها و عرصه های طبیعی برای احیای پوشش گیاهی و مقابله با بیابانزایی استفاده کنیم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- سازمان محیط زیست از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در شغل مأمور اجرایی محیط زیست درخواست کرد بر اساس جدول الفبایی اعلام شده در این اطلاعیه به محل این سازمان مراجعه کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: از ابتدای تاسیس ستاد دیه استان تا پایان سال 1397، چهار هزار و 750 نفر از زندانیان غیر عمد استان آزاد شدند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- بررسی آخرین وضعیت سد های تهران نشان می دهد که علی رغم بارش های مناسب از ابتدای سال آبی جاری 54 درصد از مخازن سد های استان خالی است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- دولت پاکستان برای بزرگداشت حرمت ماه مبارک رمضان، اجرای هرگونه حکم اعدام را در زندان های این کشور متوقف کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- مذاکرات صلح میان نمایندگان آمریکا و طالبان در دوحه قطر، به دلیل آنچه آغاز ماه رمضان و حاصل نشدن توافق بر سر زمان خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان خوانده شده، متوقف شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر آموزش و پرورش خبر داد پیش نویس آیین نامه جذب معلمان حق التدریسی آماده شده و به زودی نهایی می شود و با نظارت دو نماینده مجلس آماده ابلاغ خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- سریال دل دار ساخته برادران محمودی از امشب سه شنبه 17 اردیبهشت ساعت 21:30 همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان به روی آنتن شبکه دو سیما می رود و جدیدترین آنونس این سریال که توسط محمد ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- طبق نتایج تحقیقات، افرادی که به شدت خروپُف می کنند، به دلیل بروز ارتعاشات و لرزش های مکرر در معرض خطر بروز آسیب های جدی به مجاری تنفسی فوقانی هستند ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت راه اندازی عمره مفرده را منوط به پذیرش شرایط کشورمان دانست و تاکید کرد ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- رسانه قدیمی و کثیرالاانتشار پاکستانی با حمایت از تقویت فعالیت های بازرگانی و تجاری میان جمهوری اسلامی ایران و پاکستان ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون فراکسیون نمایندگان ولایی از تهیه طرحی دو فوریتی با عنوان ممنوعیت دادن افطاری و هدایا با استفاده از اموال غیرشخصی و همچنین دولتی در دستگاه های مختلف در مجلس خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- وزارت بهداشت پاکستان تعداد مبتلایان به بیماری ایدز در این کشور را 23 هزار و 757 نفر اعلام کرد که همچنان در حال افزایش است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و انهدام باند 5 نفره قاچاق مواد مخدر و پولشویی به مبلغ یک هزار میلیارد ریال در استان خبرداد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: پایش واحد های دانشگاهی در خصوص اجرای دستورالعمل آراستگی و شئون فرهنگی در دستور کار قرار دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف 476 کیلو حشیش و تریاک طی عملیات پلیسی در کویر"نایبند" خراسان جنوبی خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری از دستگیری پنج نفر از عوامل توزیع و پخش مواد مخدر در شهرکرد خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور، روابط ایران و قطر را برادرانه ، رو به توسعه و به نفع دو ملت و ملت های منطقه دانست و تاکید کرد ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری زیبا و شگفت انگیز از مزارع زیبای گل لاله در هلند را مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- گزارشها حکایت از آن دارند که به زودی شاهد یک به روزرسانی ایده آل در ساعت هوشمند اپل خواهیم بود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- یازدهمین جلسه کارگروه ملی نجات دریاچه ارومیه عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- تلسکوپ فضایی هابل موفق به کشف کهکشانی ناشناخته به شکل مارپیچ در فاصله 30 میلیون سال نوری از زمین شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- بارش شدید برف در ایتالیا، اکثر نقاط این کشور را سفید پوش کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- سیدحسین حسینی، دروازه بان تیم استقلال گفت: الدحیل از تیم های قدرتمند قطر است و می دانستیم که کار سختی مقابل خط حمله این تیم داریم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- چهارصد و شصتمین جلسه شورای نظارت بر سازمان صداوسیما امروز دوشنبه -16 اردیبهشت ماه- با محوریت برنامه هایی نظیر نود و تعطیلی آن ها برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- رفیعی، فرماندار امیدیه در مصاحبه ای به تشریح ماجرای آتش سوزی در خط لوله انتقال نفت جاده امیدیه - اهواز پرداخت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور، اجرای توافقات میان تهران – بغداد را گامی ارزنده در مسیر توسعه شتابان روابط دو کشور دانست و تاکید کرد که تلاش در مسیر ارتقاء و تعمیق بیش از پیش روابط دو کشور ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال ایران گفت: تا زمانی که من هستم طارق همام جایی در استقلال ندارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- مصدومیت های عثمان دمبله دیگر باعث تعجب نمی شود، تنها ناامیدکننده است و این سوال را مطرح می کند که آیا بارسلونا واقعا می تواند به این فرانسوی شکننده اتکا کند؟
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- پرویز مظلومی، عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: برای سرمربی جدید استقلال اصلا روی گزینه ایرانی بحث نشده و حتما باید خارجی باشد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- تصاویری دیدنی از پرواز ده ها هزار فلامینگو بر فراز دریاچه ارومیه را مشاهده می کنید که می تواند مدت ها در خاطره بماند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- روی فاریا سرمربی تیم الدحیل قطر گفت: موقعیت های خوبی برای بردن بازی داشتیم و مقابل استقلال مستحق پیروزی بودیم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- نماز جماعت در نخستین روز ماه رمضان در مسجد استقلال در شهر جاکارتا اندونزی برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پس از حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا در پیامی از تلاش کادرفنی و بازیکنان تشکر کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی در خصوص اتفاقات دیدار تیم های فوتبال نیروی زمینی و داماش ایرانیان گفت: منتظر گزارش مقامات برگزاری این دیدار هستیم تا تصمیم گیری کنیم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- قرقیزستان، ازبکستان، قزاقستان، تاجیکستان، ترکمنستان روسیه و آذربایجان در نشست کشورهای عضو پیمان مبارزه با قاچاق مواد مخدر آسیای مرکزی در شهر تاشکند توافقنامه مبارزه با قاچاق مواد مخدر ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال خواهان ارائه گزارش جامع درباره اتفاقات دیدار دو تیم داماش گیلانیان و نیروی زمینی در مرحله پلی آف لیگ دو شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- لفاظی ها و توهین های دونالد ترامپ به عربستان و اسلاف خود به دلیل عدم استفاده از منابع مالی ریاض که همچنان ادامه دارد ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال استقلال ایران و الدحیل قطر در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال استقلال ایران و الدحیل قطر در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- حضرت آیت الله خامنه ای در سخنانی، یکی از نیاز های اساسی امروز بشریت و جامعه ی اسلامی را فهم معارف قرآنی و عمل به آن دانستند و با اشاره به تصریح قرآن بر مقابله با استکبار و کفر و ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- شوتا آرولادزه، سرمربی پاختاکور ازبکستان گفت: شاید من هم با برخی تصمیمات داور موافق نباشم اما نمی خواهم اینجا در مورد آن صحبت کنم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- عشایر روستای گَزِستان برای عبور از رودخانه از پوست گوسفندان بَلَمْ ساخته و ازآن عبور می کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی پرسپولیس پس از بازی با پاختاکور دقایقی با بازیکنانش صحبت کرد و از آنها خواست حذف از لیگ قهرمانان آسیا را فراموش کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر قصد دارد تا به بررسی زمان روزه داری در برخی شهرهای جهان بپردازد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدافع هلندی سرخپوشان مرسی ساید در آخرین تمرین این تیم در آستانه رویارویی با بارسلونا غایب بود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- فیلمی از واکنش جالب و جدید و منتشرنشده رهبرانقلاب به سوال یکی از شاگردانشان را در ادامه مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- شاهرخ شهنازی رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن به برکناری سرپرست تیم فوتبال این باشگاه واکنش نشان داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال استقلال ایران و الدحیل قطر در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- روزنامه ایندین اکسپرس نوشت: تمام قدرت هژمونی آمریکا برمبنای دلار است و در صورت حذف دلار از چرخه مبادلات تجاری،تحریم های آمریکا بی اثر خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های استقلال و الدحیل در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی در حالی به پایان رسید که حواشی زیادی به همراه داشته است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص انواع ارز بین بانکی، شاخص بورس، پرونده میزان از واردات کالای غیرضروری در بازار در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- حیدر سلیمانی کارشناس داوری فوتبال ایران گفت: داور استرالیایی یک پنالتی واضح به سود پرسپولیس را ندید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- منابع خبری از شنیده شدن صدای انفجار در شهر ینبع عربستان اطلاع دادند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد از تشکیل کمیته بررسی در موضوع تنبیه بدنی دانش آموزی در این شهرستان خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حریف یک بازیکن کلیدی داشت و آن هم داور بازی بود، با این حال بازیکنان ما با تمام مشکلات عالی بازی کردند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال پاختاکور ازبکستان و پرسپولیس ایران در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا با یک گل به سود تیم میزبان به پایان رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- تصویری زیبا از تالاب سوستان که در منطقه لاهیجان گیلان قرار دارد را در ادامه مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- دروازه بان نامدار تیم فوتبال پورتو پس از مرخص شدن از بیمارستان، اظهاراتی در خصوص آینده حرفه ای اش انجام داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال پاختاکور ازبکستان و پرسپولیس ایران در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا با یک گل به سود تیم میزبان به پایان رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: از اعمال ویژه شب اول ماه مبارک رمضان تغییر در احوالات درونی مان است یعنی کارهای ما با مقدمات روحی و معنوی متفاوتی نسبت به سایر ایام سال انجام شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- ترکیب تیم فوتبال استقلال ایران برای بازی با الدحیل قطر در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- متخصصان علوم پزشکی به روشی دست یافته اند که مانع می شود برخی از بیماری ها بر سیستم طبیعی آنتی اکسیدانی بدن غلبه کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- در روز های گذشته گروه های تروریستی ده ها خمپاره و موشک از مناطق تحت اشغال در شمال استان حماه و محور های جنوبی استان ادلب به سمت مواضع نیرو های ارتش سوریه شلیک کردند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- حضرت آیت الله خامنه ای روز سه شنبه (1398/2/10) در جلسه ی درس خارج فقه، توصیه هایی برای استفاده از فرصت ماه مبارک رمضان و توجه ویژه به عبادت در سحرهای این ماه را بیان کردند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- محفل انس با قرآن کریم در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه منچستریونایتد وضعیت مدافع راست تیم فوتبال یوونتوس را زیرنظر دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- در حالی که دیدار پرسپولیس و پاختاکور در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا در جریان است، حواشی در ورزشگاه وجود دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- دیدار تیم های فوتبال پاختاکور ازبکستان و پرسپولیس ایران در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا با یک گل به سود تیم میزبان به پایان رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- جلسه سرپرست فدراسیون کشتی و مسئولان کمیته های این فدراسیون بعد از ظهر امروز (دوشنبه) در سالن کنفرانس خانه کشتی عبداله موحد تهران برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- عزیزی رئیس فدراسیون گلف امروز به دیدار رئیس کمیته ملی المپیک رفت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری از جذاب ترین لحظات مسابقه موتو جی پی در کشور اسپانیا را مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- هرکس علنا در انظار عمومی و معابر تظاهر به عمل حرامی کند، علاوه بر کیفر عمل به حبس از 10 روز تا 2 ماه یا تا 74 ضربه شلاق محکوم می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- حضرت آیت الله خامنه ای در سخنانی، یکی از نیاز های اساسی امروز بشریت و جامعه ی اسلامی را فهم معارف قرآنی و عمل به آن دانستند و با اشاره به تصریح قرآن بر مقابله با استکبار و کفر و ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- رییس کل بانک مرکزی طی احکام جداگانه ای مدیران کل عملیات و تعهدات ارزی ، امورمجلس ، بین الملل و آموزش و منابع انسانی ، را منصوب کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- قیمتگذاری یا قیمت سازی! یکی از عوامل ایجاد هیجان و التهاب در بازار خودرو و مسکن کشور به واسطه فعالیت سودجویان و تعدادی از دلالان فعال در این حوزه ایجاد شده است که با فعالیت گسترده و ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- سازمان جهانی بهداشت در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد که از زمان آغاز درگیری های اخیر در لیبی تاکنون 432 نفر جان خود را از دست داده و 2062 نفر دیگر نیز مجروح شده اند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- با امضای تفاهم نامه ی همکاری میان بنیاد برکتِ ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و صندوق کارآفرینی امید، 28 هزار فرصت شغلی در مناطق محروم روستایی ایجاد می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- شانزدهمین روز از اردیبهشت ماه 1398 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن ها می توان به آخرین وضعیت جسمانی جمال شورجه اشاره کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور با تسلیت درگذشت اخوی حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور، از درگاه احدیت برای آن فقید سعید ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس با اشاره به اینکه خوراک کنونی این شرکت 400 هزار بشکه در روز است، گفت: خوراک روزانه پالایشگاه ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش در جلسه این کمیسیون برای ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده برای کمک به مردم سیل زده خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امور خارجه ایران با ابراز تأسف عمیق از سانحه آتش سوزی هواپیمای مسافربری روسیه که منجر به کشته و مجروح شدن ده ها تن از مسافران آن شد ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به جلسه عصر امروز این کمیسیون گفت:در این جلسه درباره طرح جامع مسکن و علل و عوامل گرانی مسکن بحث و تبادل نظر صورت گرفت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران اعلام کرد: به دلیل رفاه حال مردم مومن و روزه دار دیدار های هفته بیست ونهم و سی ام لیگ برتر به جای ساعت 21 در ساعت 21:30 آغاز می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- چاقوکشی و خشونت در خیابان های لندن که از آغاز سال 2018 به شدت افزایش یافته همچنان این روند افزایشی خود را حفظ کرده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- در فاصله چند ساعت مانده تا آغاز دیدار استقلال و الدحیل، برخی ها هوادارن به دلیل عدم بلیت فروشی در استادیوم به مسئولان معترض شدند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- در حالی که دیدار پرسپولیس و پاختاکور در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا در جریان است، حواشی در ورزشگاه وجود دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "خانه دیگری" نخستین ساخته بهنوش صادقی بعد از سه سال انتظار صف اکران نهایتا توانست پروانه نمایش خود را دریافت کرده و از چهارشنبه هفته جاری راهی پرده اکران خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: حجم آب موجود در مخزن سد زاینده رود با افزایش 190 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به 614 میلیون مترمکعب رسیده است و در حال حاضر 50 درصد مخزن این ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت کشور از ابلاغ بخشنامه وزیر کشور خبر داد و گفت: در این بخشنامه از تمامی دستگاه های اجرایی و نهاد های عمومی خواسته شده است از برگزاری افطاری های تجملاتی پرهیز کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس ایران بازی با پاختاکور ازبکستان در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا مشخص شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری بازی مقابل پاختاکور ازبکستان وارد ورزشگاه این تیم شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- جدیدترین داده های منتشر شده دولت هند نشان می دهد که وابستگی این کشور به واردات نفت خام 84 درصد افزایش یافته است.