پنجشنبه ۲۶ تیرساعت ۰۵:۳۵Jul 2020 16

خبرهای میزان 17 اردیبهشت 1398 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 29 اسفند 1397 میزان 31 فروردین 1398 میزان 31 خرداد 1398 میزان 31 تیر 1398 میزان 31 مرداد 1398 میزان 31 شهریور 1398 میزان 30 مهر 1398 میزان 30 آبان 1398 میزان 30 آذر 1398 میزان 30 دی 1398 میزان 30 بهمن 1398 میزان 29 اسفند 1398 میزان 1 اردیبهشت 1398 میزان 2 اردیبهشت 1398 میزان 3 اردیبهشت 1398 میزان 4 اردیبهشت 1398 میزان 5 اردیبهشت 1398 میزان 6 اردیبهشت 1398 میزان 7 اردیبهشت 1398 میزان 8 اردیبهشت 1398 میزان 9 اردیبهشت 1398 میزان 10 اردیبهشت 1398 میزان 11 اردیبهشت 1398 میزان 12 اردیبهشت 1398 میزان 13 اردیبهشت 1398 میزان 14 اردیبهشت 1398 میزان 15 اردیبهشت 1398 میزان 16 اردیبهشت 1398 میزان 17 اردیبهشت 1398 میزان 18 اردیبهشت 1398 میزان 19 اردیبهشت 1398 میزان 20 اردیبهشت 1398 میزان 21 اردیبهشت 1398 میزان 22 اردیبهشت 1398 میزان 23 اردیبهشت 1398 میزان 24 اردیبهشت 1398 میزان 25 اردیبهشت 1398 میزان 26 اردیبهشت 1398 میزان 27 اردیبهشت 1398 میزان 28 اردیبهشت 1398 میزان 29 اردیبهشت 1398 میزان 30 اردیبهشت 1398 میزان 31 اردیبهشت 1398 
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- تصویری از فصل بهار و طبیعت زیبای منطقه ترکمن صحرا در استان گلستان در شمال شرقی ایران را در ادامه مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب تهران گفت: در فروردین ماه امسال از طریق شبکه جمع آوری فاضلاب، دو میلیون متر مکعب روان آب سطحی ناشی از بارندگی های شدید ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک روزنامه هندی در مطلبی نوشت:هند هرچه سریعتر باید در خصوص تمدید نشدن معافیت این کشور از تحریم نفتی تصمیم بگیرد زیرا واردات نفت از ایران نقش مهمی در تنظیم قیمت سوخت در این کشور دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- برنامه ماه خدا سحرگاه فردا میزبان فخرالدین صدیق شریف بازیگر سینما و تلویزیون است که حکایت های اخلاقی و معرفتی این برنامه را روایت می کند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سپاه گفت: سپاه در این برهه حساس زمانی از تجهیزات نظامی قدرتمندی برخوردار است و می تواند پاسخ دندان شکنی به دشمنان ملت ایران بدهد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان سینمایی روز سه شنبه 17 اردیبهشت با حضور در بنیاد سینمایی فارابی از بخش های مختلف این بنیاد بازدید و با کارشناسان و مدیران دیدار کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- سازمان غذا و داروی آمریکا درباره استفاده زیاد ازضدآفتاب ها هشدار داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک تحلیلگر حوزه انرژی مرکز مطالعات واشنگتن بر این باور است که سه کشور بزرگ خریدار نفت ایران (چین، هند و ترکیه) به واردات نفت از این کشور ادامه می دهند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: فردی که در شهرستان "بیرجند" به مأموران پلیس در حال انجام وظیفه توهین کرده بود به نصب بنر عذرخواهی در سطح شهر و 300 ساعت خدمات ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: مجوزی برای استفاده از لوگوی این سازمان برای تبلیغ هیچ یک از محصولات سلامت محور در شبکه های ماهواره ای فارسی زبان صادر نشده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- صفحه منتسب به پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی سیدعلی خامنه ای رهبر معظم انقلاب ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قم از محکومیت 2.2 میلیارد ریالی مالک کامیون قاچاق خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: برای کمک به دانش آموزان مناطق سیل زده، امتحانات نهایی پایانی نوبت دوم علاوه بر خرداد و شهریور در تیر یا مردادماه نیز برگزار می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه گفت: صدور احکام تغییر ضریب و افزایش حقوق سال 1398 کلیه کارمندان اعم از رسمی، پیمانی، قراردادی و مشاغل کارگری آغاز شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر آموزش و پرورش پاکستان اعلام کرد با توجه به ضرورت کنترل مدارس دینی تمام گروه های مذهبی موظفند برای فعالیت مدارس خود مجوز دریافت کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این کلیپ تصویری دعای روز دوم ماه مبارک رمضان را مشاهده می کنید. در بخشی از دعای روز دوم ماه مبارک رمضان، بنده به خداوند عرض می کند: "خداوندا ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- گزارش آرایش جنگی، به اخبار منتشر شده از رویترز و آرایش جنگی آمریکا علیه ایران می پردازد که در جلسات تیم های جوان آن در وزارت خزانه داری آمریکا از سلاح هایی همانند تحریم های مالی ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- نیمه نخست دیدار تیم های الزورا عراق و ذوب آهن با تساوی به پایان رسید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- سلسله گزارش صریح درباره فرهنگ که از بخش خبری 20:30 پخش شد تلنگری بر یک نهاد فرهنگی و کم کاری مسئولین درپی پخش آهنگی مبتذل در برخی مدارس را داشته است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- مجموعه تلویزیونی پایتخت 5 به کارگردانی سیروس مقدم در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 24 از شبکه یک سیما روی آنتن می رود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- با دستور ایگور کولاکوویچ سلیم چپرلی از اردوی تیم ملی والیبال خط خورد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- پس از آتش سوزی در تالاب های استان چهارمحال و بختیاری و بنوعی مرگ این تالاب ها بارش های اخیر سبب شد تا حیاتی دوباره در این تالاب ها نمایان شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۲:۵۰    
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- پس ازپایان تنش 48 ساعته اخیر نیروهای محور مقاومت و اشغالگران صهیونیستی مردم نواز غزه به استقبال ماه مبارک رمضان رفته اند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- آمریکا در حالی سایر کشور ها را به نقض حقوق بشر متهم می کند که خود با نقض سیستماتیک حقوق افراد در سیستم قضایی اش همواره مورد انتقاد مجامع حقوقی در عرصه بین الملل مواجه بوده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- جانشین دبیر کل جمعیت دفاع از ملت فلسطین گفت: وقتی رژیم صهیونیستی و آمریکا خود را آماده اجرای طرح معامله غرب بعد از ماه رمضان می کنند ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- دراسله، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان سوادکوه است که در ارتفاعات سوادکوه قرار دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور با اشاره به اعتماد کامل مردم به کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- در حالی که اخبار زیادی در مورد اجرای برنامه پیش از افطار شبکه سه توسط بنیامین بهادری منتشر شده بود این برنامه در اولین شب ماه رمضان روی آنتن نرفت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- نخست وزیر سابق پاکستان که به قید ضمانت و برای درمان بیماری از زندان آزاد شده بود امروز مجددا به زندان باز می گردد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- تصاویری از حال و هوای ماه مبارک رمضان در یکی از مساجد مسلمانان نیوجرسی آمریکا را در ادامه مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران می گوید یک بازیکن دیگر از تیم تحت هدایتش خط خواهد خورد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه ناپولی وضعیت مهاجم اتلتیکومادرید را زیرنظر گرفته است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- بانک بارکلیز اعلام کرده که رتبه سهام شرکت بوئینگ در پی حوادث اخیر پایین آورده شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- کاروانسرای شاه عباسی فرسفج از لحاظ تاریخی مربوط به دوره صفوی است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- بال فرانسوی سرخپوشان مونیخی می گوید هنوز یکی دو سال دیگر می تواند بازی کند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مراسم تکریم و معارفه معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران "دانشگاه ایالتی واشنگتن"(Washington State University) در مطالعه اخیرشان موفق به توسعه یک حسگر برای شناسایی شیر فاسد پیش از باز کردن درب آن شدند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- آمارهای انتشار یافته حاکی از آن است که شمار مبتلایان به ویروس سرخک در آمریکا و اروپا افزایش یافته است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس قوه قضاییه با تأکید بر ضرورت آموزش عمومی و اختصاصی جهت رعایت هر چه بیشتر حقوق شهروندی ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی سابق تیم فوتبال امید در دیدار با رئیس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از حمایت های صورت گرفته از سوی فدراسیون گفت: با خاطرات خوش از ایران به کرواسی برمی گردم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- کمیته مسابقات اسامی محرومان هفته بیست و نهم لیگ برتر فصل 98-97 را اعلام کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- مراسم ختم فاطمه داود دخت جلیلی مادر شهیدان علی و حسن طهرانی مقدم، عصر امروز سه شنبه 17 اردیبهشت با حضور مقامات لشکری و کشوری در مسجد امام صادق (ع) واقع در میدان فلسطین برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- بر اثر وقوع طوفان آسمان ملدورا واقع در ایالت ویکتوریا استرالیا برای لحظاتی تیره و تار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- سران باشگاه بایرن مونیخ به دنبال استخدام سرمربی پیشین رئال مادرید هستند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه کشورمان می گوید که برخی افراد در دولت آمریکا در تلاش برای آغاز جنگ با ایران هستند که این اقدام برای آن ها همانند خودکشی خواهد بود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- تیراندازی های متعدد در چند روز اخیر در ایالت تگزاس آمریکا سبب شد پلیس این ایالت تحقیقات درباره علل و مظنونان را تشدید کند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی از توضیحات وزیر نیرو درباره وضعیت اپراتورهای برق قانع شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه کشورمان طی مطلبی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی بار دیگر به اقدامات مخرب تیم ب اشاره کرد
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم دینی گفت: برای فردا که دومین روز از ماه مبارک رمضان است دعای سحر، مناجات ابوحمزه ثمالی و دعای اَللّهُمَّ رَبَّ شَهْرِ رَمَضانَ سفارش شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- دومین جشنواره فامیل چتر خانواده با هدف تحکیم بنیان خانواده با مشارکت 10 منطقه در ماه رمضان برگزار می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل بازار متشکل معاملات ارز از تکمیل تمام مراحل ثبت شرکت در سامانه ثبت شرکت و اجرای فاز عملیاتی این بازار خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین حسینی با دستور کار تکمیل و نهایی نمودن دستورالعمل مدیریت و ساماندهی زائران اربعین حسینی ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- موحد گفت:طی چند ماه گذشته 17 پرونده ویژه با موضوع جرائم سایبری در کارگروه رصد فضای مجازی دادسرای عمومی وانقلاب مرکز استان کرمان تشکیل شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه هند از اقدامات این کشور برای آزادی پنج نظامی این کشور که در نیجریه ربوده شده اند خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان گلستان از صدور رای جایگزین حبس برای سه متهم خبر داد و گفت: این متهمان به انجام خدمات عمومی رایگان و کمک رسانی به آسیب دیدگان از سیل به مدت سه ماه هر روز سه ساعت ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر مدیریت بحران و کاهش مخاطرات بخش کشاورزی وزارت جهادکشاورزی گفت: خسارت اولیه ناشی از سرمازدگی به 24 استان کشور تاکنون 10 هزار میلیارد تومان برآورد شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- گمرک ایران در بخشنامه ای موضوع اجازه ترخیص قطعی کالاهایی که با گواهی بانک عامل ارز آنها تأمین شده و مشکل مالکیت ندارد را در قالب دستور العمل جدید برای جلوگیری از رسوب کالا ابلاغ کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- جلسه بررسی آخرین وضعیت سامانه های مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- نمایندگان در جلسه نوبت عصر امروز مجلس شورای اسلامی با کلیات لایحه مالیات بر ارزش افزوده موافقت کردند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر بهداشت گفت: ساختار باید به گونه ای باشد که در نظام بوروکراتیک سازمان غذا و دارو، ترمزی برای تولیدکنندگان وجود نداشته باشد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان فدارسیون جهانی فوتبال به منظور ارزیابی ساختار تشکیلاتی و پروژه های فوروارد فیفا روز گذشته وارد تهران شدند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام والمسلمین مصطفوی نیا دادستان عمومی و انقلاب مرکز گیلان از تخریب ویلایی لوکس که به صورت غیرمجاز در زمین کشاورزی ساخته شده بود خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- گل محمدی به واسطه مقاومت در برابر کم آبی گزینه بسیار مناسبی برای استان های کویری و کم آب چون خراسان جنوبی است و بسیاری از کشاورزان خراسان جنوبی نیز به سمت کاشت این محصول رفته اند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه روسیه می گوید که وزیر امور خارجه کشورمان روز چهارشنبه با همتای روس خود در مسکو دیدار و گفت وگو خواهد داشت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- شرایط روحی بازیکنان تیم تراکتورسازی پس از تساوی مقابل تراکتورسازی بهبود پیدا کرده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، درباره مسائل مربوط به ادامه بازی های این فصل و آماده سازی فصل آینده با یکدیگر گفت وگو کردند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- نمایندگان در مصوبه ای دولت را مکلف کردند بنا های تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی را بیمه کند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست پروژه 20 حلقه چاه میدان نفتی آزادگان جنوبی در شرکت ملی حفاری گفت: پروژه حفاری 23 حلقه چاه میدان نفتی آزادگان جنوبی تا پایان نیمه نخست امسال تکمیل می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- آمار تفکیکی اطلاعات فروش و تعداد تماشاگر تماشاخانه های اداره کل هنر های نمایشی در دومین هفته اردیبهشت سال 98 مشخص شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- نشست نقد و بررسی کتاب های تازه منتشر شده انتشارات دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی برگزار شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر حرکت جهشی در بخش معدن و صنایع معدنی گفت: ارزش محصولات معدنی دست کم سالانه 20 میلیارد دلار است که رقم کمی نیست.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- در ویژه برنامه پرسش های آسمانی به گویندگی شیده معاونی به سوالات کودکان در مورد وجود خدا پاسخ داده می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- نماینده، ولی فقیه درامورحج و زیارت همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان صدق حدیث و ادای امانت را روح نماز و روزه توصیف کرد و گفت: کاری که روزه دار انجام می دهد رضایت الهی را در پی دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیته امداد با تاکید بر ضرورت استعدادیابی در حوزه اشتغال و خودکفایی مددجویان گفت: هنر کمیته امداد خودکفایی مددجویان خانواده های تحت حمایت است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- برگزاری مجدد انتخابات محلی در استانبول با استقبال رئیس جمهور ترکیه روبرو شده است این در حالی است که برخی از جناح های مخالف به شدت با آن مخالفت کردند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی سال 98 دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند، تا روزجمعه 20 اردیبشهت ماه تمدید شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تعلیق شده تیم استقلال از یک تیم اماراتی پیشنهاد دارد و برای رفتن به این تیم با مشکل مواجه شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- نتایج مرحله مقدماتی رشته کامپوند مسابقات کاپ جهانی شانگهای چین مشخص شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- ویژه برنامه لحظات منتهی به اذان مغرب و افطار شبکه یک سیما با نام دعوت از امشب روی آنتن می رود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- فدراسیون فوتبال ایران اطلاعیه ای را در خصوص وجوه برگشتی بلیت های جام جهانی روسیه صادر کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون مبارزه جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری فرد اسیدپاش 35 ساله خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- گوگل از آغاز همکاری با رژیم صهیونیستی برای کمک به آنچه گسترش جهانی استارت آپ ها خوانده خبر می دهد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- بازیگر سریال معمای شاه گفت: چندی پیش بازی در جدیدترین اثر قاسم جعفری به من پیشنهاد شد و از آنجا که می دانستم قاسم جعفری از کارگردانان حرفه ای در این حوزه است و اینکه متن این سریال ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان تنظیم مقررات رادیویی توضیحاتی درباره کم فروشی اینترنت ارائه داد که در ادامه مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- قیمت فروش یک مترمربع زمین یا زمین ساختمان مسکونی کلنگی افزایش 142,8 درصدی، یک مترمربع زیربنای مسکونی افزایش 81.7 درصدی در زمستان 97 نسبت به زمستان 96 در شهر تهران صورت گرفته است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست سرکلانتری چهارم از دستگیری دو سارق لوازم خودرو با 100 فقره سرقت خبر داد و گفت: این سارقان 2 قلو بوده و در دستگیری ها خود را جای قل دیگر معرفی می کردند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- امروز سومین سالروز شهادت 10 شهید مدافع حرم کشورمان در خان طومان سوریه در جریان نبرد با تروریست های تکفیری است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- عضو هیأت رئیسه مجلس پیام تقدیر فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از مجلس شورای اسلامی را قرائت کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس حوزه قضایی بخش چهارباغ از آزادسازی 10 هکتار از اراضی کشاورزی خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- همزمان با نخستین روز از ماه مبارک رمضان، در جریان برگزاری دیدار مردمی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان 62 نفر از مراجعین دستگاه قضایی مطالبات خود را مطرح کردند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- تاج گفت: سرمربی جدید تیم ملی ظرف 3 روز آینده به ایران آمده و معرفی می شود که هزینه این مربی به صورت یورویی پرداخت می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی جوان تیم فوتبال استقلال روز گذشته از خجالت بازیکنان در آمد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر، وضعیت تولید دارو در کشور مطلوب است و کمبودی نداریم و امیدواریم بتوانیم این شرایط را ادامه دهیم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- سردیس استاد جمشید مشایخی برای رفع ایرادات و شبیه سازی کامل، امشب به کارگاه هنری استاد حسن زاده منتقل می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت توانیر گفت: صنعت برق کشور تا پیش از این هرساله با افزایش بدهی رو به رو بود،اما برای نخستین بار طی 10 تا 15 سال اخیر با استفاده مناسب از ظرفیت های قانونی ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- مقامات سریلانکا اعلام کردند که بخش عمده ای از شبکه مرتبط با حمله تروریستی مراسم عید پاک در این کشور منهدم شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش وپرورش با اشاره به اینکه مدیران کل شخصاً موظف به پیگیری های دستورالعمل ترویج اقامه نماز در مدارس شدند ...