پنجشنبه ۲۶ تیرساعت ۰۴:۲۰Jul 2020 16

خبرهای میزان 18 اردیبهشت 1398 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 29 اسفند 1397 میزان 31 فروردین 1398 میزان 31 خرداد 1398 میزان 31 تیر 1398 میزان 31 مرداد 1398 میزان 31 شهریور 1398 میزان 30 مهر 1398 میزان 30 آبان 1398 میزان 30 آذر 1398 میزان 30 دی 1398 میزان 30 بهمن 1398 میزان 29 اسفند 1398 میزان 1 اردیبهشت 1398 میزان 2 اردیبهشت 1398 میزان 3 اردیبهشت 1398 میزان 4 اردیبهشت 1398 میزان 5 اردیبهشت 1398 میزان 6 اردیبهشت 1398 میزان 7 اردیبهشت 1398 میزان 8 اردیبهشت 1398 میزان 9 اردیبهشت 1398 میزان 10 اردیبهشت 1398 میزان 11 اردیبهشت 1398 میزان 12 اردیبهشت 1398 میزان 13 اردیبهشت 1398 میزان 14 اردیبهشت 1398 میزان 15 اردیبهشت 1398 میزان 16 اردیبهشت 1398 میزان 17 اردیبهشت 1398 میزان 18 اردیبهشت 1398 میزان 19 اردیبهشت 1398 میزان 20 اردیبهشت 1398 میزان 21 اردیبهشت 1398 میزان 22 اردیبهشت 1398 میزان 23 اردیبهشت 1398 میزان 24 اردیبهشت 1398 میزان 25 اردیبهشت 1398 میزان 26 اردیبهشت 1398 میزان 27 اردیبهشت 1398 میزان 28 اردیبهشت 1398 میزان 29 اردیبهشت 1398 میزان 30 اردیبهشت 1398 میزان 31 اردیبهشت 1398 
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۶:۰۵    
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس دادگستری دزفول گفت: باهمکاری اعضای شعبه 13 شورای حل اختلاف شهرستان دزفول 3 پرونده مهم ملکی و مالی به ارزش بیش از 17 میلیارد تومان رسیدگی و با صلح و سازش مختومه شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- برنامه تلویزیونی ماه نشان با حضور دانش آموزان امدادگر در زمان سیل آق قلا، شنبه شب از شبکه افق پخش می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- همزمان با آغاز سال 98 و حمایت دولت از خودروسان و قطعه سازان، نمودار تولید در صنعت خودرو دوباره مسیر رو به بالا را انتخاب کرده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- محمودخانی گفت: بررسی ها و آسیب شناسی پرونده های مفاسد اداری گویای این موضوع بوده که اغلب فساد های مالی مربوط به مزایده ها و مناقصات دولتی و عمومی است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس رئیس کل دادگستری استان گلستان در حاشیه امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشگاه علمی کاربردی قوه قضاییه استان گلستان با معاونت منابع انسانی دادگستری و شورای حل اختلاف این استان گفت ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت ترافیکی شنبه 21 اردیبهشت ماه را تشریح کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک مقام ارشد هندی گفت که دهلی نو تا زمان تشکیل دولت جدید هند(ژوئن/خرداد)و اتخاذ تصمیم جدید به واردات نفت از ایران ادامه می دهد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- صد و هشتاد و سومین هفته نامه خط حزب الله با عنوان مبارزه بر مدار قرآن منتشر شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- مجله نشنال اینترست گزارش داد: تحریم های آمریکا به گسترش همکاری بین مسکو و کشورهای مهم در سیاست خارجی آمریکا منجر خواهد شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- در سال 98 حدود 22 واحد جدید حرارتی به بهره برداری خواهد رسید که با افتتاح واحد های جدید ظرفیت نیروگاه های کشور به 80 هزار و 509 مگاوات می رسد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این فایل صوتی، دعای پرفیض ماه مبارک رمضان را با صدای استاد موسوی قهار می شنوید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- بانک توسعه آسیایی، برای تغذیه مصنوعی آب های زیر زمینی شهر کابل 100 میلیون دلار در اختیار مسوولان پایتخت افغانستان قرار می دهد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه پاکستان گفت: برنامه های هسته ای این کشور با هیچ خطری روبرو نیست.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس قوه قضاییه شب گذشته از کانون اصلاح و تربیت تهران بازدید کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- یک روزنامه اردو زبان پاکستان با سرزنش از رویکرد دولت ترامپ برای هدف قرار دادن ملت ها و کشورهای مستقل مانند جمهوری اسلامی ایران با استفاده از تحریم های اقتصادی ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت: افرادی که از روی غفلت اقدام به روزه خواری در ملاء عام کنند در صورت معرفی از طرف پلیس با هماهنگی دستگاه قضائی ملزم به ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان خراسان شمالی، با 65 تن از مراجعین به دادگستری طی هفته جاری دیدار و گفت وگو کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس یک طرح پنج ساله، دولت افغانستان در نظر دارد در استانهای فراه، خوست، ننگرهار، نیمروز، هلمند، لغمان و قندهار، نخلستانهای خرما با هدف عرضه در بازار داخلی ایجاد نماید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این کلیپ تصویری دعای روز سوم ماه مبارک رمضان را مشاهده می کنید. در بخشی از دعای روز سوم ماه مبارک رمضان ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- در فصل بارش آبشار تماشایی از صخره آیرز در بخش جنوبی قلمرو شمالی در استرالیای مرکزی جاری می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۰۰:۰۱    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور آمریکا طی دستوری اجرایی، صادرات محصولاتی نظیر آهن، استیل، آلومینیوم و مس ایران را تحت تحریم قرار داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- در استان مرکزی 263 بقعه و امامزاده وجود دارد که بخشی از این امامزاده ها برای نخستین بار به صورت 360 درجه ای به تصویر کشیده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- شاهرخ شهنازی رئیس هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: مسائل داخلی تیم را باید مدیرعامل، سرمربی و سرپرست تیم مدیریت کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد اجرای برجام گفت: در یکسال گذشته آمریکا 4 بار تلاش کرد ایران را به شورای امنیت بکشاند. اما ناکام بود، چون جامعه جهانی مخالف سیاست علیه ایران بود ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه شامگاه چهارشنبه ضمن بازدید از کانون اصلاح و تربیت تهران در مراسم افطاری مددجویان این کانون شرکت کرد و در پایان این بازدید طی سخنانی با بیان این که ماه ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- احمدرضا شاکر یکی از دوستان و همراه مهدی قائدی، بازیکن باشگاه استقلال در سفر به بوشهر بود که در سال 96 براثر تصادفی دلخراش از دنیا رفت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اسکودا با اشاره به انتصاب علی بهادری جهرمی به ریاست مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلا و کارشناسان قوه قضاییه و مورد توجه قرار دادن جوانگرایی گفت ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصویری زیر بنوعی از بین رفتن رویای کسب سه گانه بارسلونا توسط لیورپولی ها را به تصویر کشیده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- رهبر انقلاب اسلامی با تحسین بیان، لحن و ادبیات مناسب طلاب به آن ها توصیه کردند: حرف های خوبی را که امروز درباره سبک زندگی ، حکمرانی اسلامی ، استقرار توحید در جامعه ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- رانی کی واو، چاه پله ای استثنائی یکی از آثار ثبت شده در فهرست میراث جهانی هندوستان است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور گفت: با توجه به گرمی هوا در ماه های آینده ان شاء الله تا پایان تیرماه سال جاری، مرمت ساختمان ها انجام شود و مردم در این مناطق بتوانند به منازل خود بازگردند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری از تمرینات طاقت فرسای سربازان چینی را مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: در جنگ چهار ساله عربستان و امارات علیه مردم یمن، این دو کشور علاوه بر هزینه های سنگینی که متحمل شدند ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در آمریکا نشان می دهد که زنان اقلیت های نژادی به ویژه زنان سیاهپوست سه برابر بیش از زنان سفیدپوست با خطر مرگ در دوران بارداری و پس از زایمان ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- امام صادق علیه السلام فرمودند: خانه هایی که در آن ها نماز شب خوانده می شود و در نماز شب قرآن تلاوت می گردد، برای اهل آسمان می درخشند همان گونه که ستاره ها برای اهل زمین می درخشند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- منطقه دشت لاله های واژگون در شمال شهرستان سپیدان استان فارس قرار دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- ویلایی که به صورت غیرمجاز در اراضی کشاورزی در فیروزکوه ساخته شده بود تخریب شد. در ادامه فیلمی از لحظه تخریب این بنا را مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام مطلب منتشر شده در توئیت آقای کریمی قدوسی راجع به سکونت آیت الله آملی لاریجانی در قسمتی از مجموعه تشریفات قوه قضاییه که برای میهمانان خارجی تجهیز شده ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم چلسی احتمال بازگشتش به فوتبال ایتالیا در تابستان پیش رو را رد کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- آیت الله صادق آملی لاریجانی با اشاره به پاسخ جمهوری اسلامی به تنش آفرینی های آمریکا بعد از خروج از برجام گفت: امیدواریم آمریکایی ها بفهمند که این نظام ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز چهارشنبه هجدهم اردیبهشت ماه با حضور اعضاء و به ریاست آیت الله آملی لاریجانی تشکیل جلسه داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- نمایندگان سنای افغانستان تصریح کرد که جامعه بین المللی باید از پاکستان بخواهد که طالبان را برای مذاکره با دولت افغانستان تحت فشار قرار دهد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه بیزنس اینسایدر می گوید که افزایش فرار زنان از عربستان نگرانی های مقامات این کشور را به دنبال داشته است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص انواع ارز بین بانکی، شاخص بورس، پرونده میزان از واردات کالای غیرضروری در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- پمپئو در نشست وزرای خارجه امریکا و انگلیس در لندن گفت: هر دولتی را که با ایران معامله تجاری و اقتصادی کند تحریم می کنیم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدافع انگلیسی تیم فوتبال تاتنهام تا پیوستن به آبی پوشان ناپل فاصله زیادی ندارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- آیت الله رییسی رییس قوه قضاییه از کانون و اصلاح تربیت تهران بازدید کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- ماه رمضان در میان مسلمانان هند هم حال و هوای خاص خودش را دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- چیویتا دی بانیورجو، شهر تپه ای کوچکی در مرکز ایتالیا است که ساختمان های چندصدساله اش به اقامتگاه های بومگردی راحتی تبدیل شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- جای گلوله های تروریست ها - که لابد ساخت عربستان بود - هنوز بر پیکر ساختمان مراجعات مردمی وجود داشت ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی هندبال ساحلی مردان ایران در اولین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی آسیا انتخابی جهانی، 25 خرداد ماه به مصاف ژاپن خواهد رفت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- حسن عابدینی، کارشناس مسائل بین الملل در یادداشتی پیرامون پیش شرط های دوازده گانه ی وزیر خارجه آمریکا به اظهار نظر پرداخت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- پلیس انگلیس از دستگیری 40 نفر در این کشور خبر می دهد که در زمینه سوء استفاده جنسی دست داشته اند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- رهبر انقلاب اسلامی با تحسین بیان، لحن و ادبیات مناسب طلاب به آن ها توصیه کردند: حرف های خوبی را که امروز درباره سبک زندگی ، حکمرانی اسلامی ، استقرار توحید در جامعه ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای از مردم ولایتمدار ایران اسلامی برای شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- نشریه اسپانیایی از جزییات قرارداد هافبک اسپانیایی پاری سن ژرمن رونمایی کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- علی بهادری جهرمی رئیس جدید مرکز امور وکلا وکارشناسان قوه قضاییه در مراسم معارفه خود بر تسهیل دسترسی هر چه بیشتر مردم به خدمات حقوقی تاکید کرد و گفت ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: حضرت امیرالمومنین(ع) می فرمایند روزه دار واقعی کسی است که فکر، نگاه و عملش را کنترل کند و تمامی اعمالش در مسیر عبادت خداوند باشد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۰    
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- بلیت فروشی اینترنتی دیدار تیم های پرسپولیس و ماشین سازی تبریز آغاز شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه پاکستان با اشاره به برخی مشکلات موجود با حکومت دهلی نو تصریح کرد: آماده رایزنی و مذاکره با سران هند هستیم.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست فدراسیون وزنه برداری بعدازظهر امروز در اردوی ملی پوشان تیم های پایه حضور یافت و از نزدیک شاهد تمرین آن ها بود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر از صدور رای مهدی قائدی و تحمل یک سال حبس تعزیری برای این متهم خبر داد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری میزان با همکاری قضات رسمی، وکلا و کارشناسان حقوقی زبده در جهت پاسخگویی به نیازهای حقوقی مخاطبان گرامی مبنی بر تنظیم و تقدیم دادخواست و شکایت نامه به دادگستری بخش "چطور ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- بختیاری در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید مرکز امور وکلا و کارشناسان قوه قضاییه گفت: اکنون وارد چله دوم انقلاب شدیم و همه باید کمک کنند تا به جایگاه واقعی عدالت برسیم و لازم است که ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- عبدالرضا مومنی گفت: بیش از 9 میلیون مشاوره حقوقی در مجتمع های قضایی برگزار و بیش از ده هزار مورد وکالت تسخیری برای افراد مختلف در نظر گرفته شده است.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- فدرال ریجستر از افزایش 15 درصدی تعرفه های گمرکی بر 200 میلیارد دلار از کالا های چینی از جمعه آینده خبرداد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه پاری سن ژرمن تمایلی به تمدید قرارداد دروازه بان ایتالیایی خود ندارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- بخشی از سخنرانی های عالم ربانی و استاد اخلاق مرحوم آیت الله مجتهدی تهرانی (ره) را با موضوع " عقل جواهر است " مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: اگر در انتخابات گذشته ایرادات و اشکالاتی وجود داشته است ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده کل سپاه سردار رضا سلیمانی را به معاونت بازرسی سپاه منصوب کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- هجدهمین روز از اردیبهشت ماه 1398 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن ها می توان به آخرین وضعیت جمال شورجه کارگردان سریال موسی (ع) اشاره ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- درگیری ها در لیبی با گذشت بیش از یک ماه از اعلام حمله خلیفه حفتر برای تصرف طرابلس پایتخت لیبی همچنان ادامه دارد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: متأسفانه برخی از کالا هایی که حتی با ارز 4200 تومانی تأمین می شود، بخاطر سوء استفاده دلال ها، با قیمت گرانتری به دست مصرف کننده می رسد ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده سپاه با بیان اینکه در اوج تقابل با استکبار قرار داریم و دشمنان دیگر توان و ظرفیتی برای فعال کردن ندارند، گفت: سپاه دژ مستحکم دفاع از اسلام و ایران اسلامی بوده و بسیار مسلط ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- جلسه هیئت وزیران روز چهارشنبه به ریاست رئیس جمهور برگزار شد و طی آن تعدادی از پیشنهاد های دستگاه های اجرایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای گفت: رها بودن فضای مجازی به ضرر است و امیدواریم اقدامات مناسبی در این راستا انجام شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- تحویل خودروهای مشتریان ایران خودرو، طبق نوبت و بر اساس اولویت ثبت نام صورت می گیرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس گزارش پژوهشی مرکزتحقیقات رسانه ملی، سریال پایتخت 5 شبکه یک سیما با 81.3 درصد و برنامه های خندوانه و دورهمی شبکه نسیم هرکدام با 66 ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به برخورداری جمهوری اسلامی ایران از مرز های دریایی ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: گنج دفاع مقدس را برای استفاده همگان از خاطرات، اسناد و مستندات آن دوران پرافتخار باید استخراج کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- عضو جدید هیئت مدیره باشگاه شاهین شهرداری بوشهر معرفی شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- ستاد کل نیرو های مسلح در بیانیه ای با حمایت از اقدام دولت جمهوری اسلامی در کاهش دادن به تعهدات هسته ای خود در برجام تصریح کرد ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- کمیسیون نظارت بر انتخابات پاکستان در تازه ترین گزارش خود میزان دارایی های ثبت شده احزاب سیاسی پاکستان را منتشر کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- اولین قسمت از سریال های سیما در رمضان 98 همراه با نخستین افطاری ماه مبارک امسال روی آنتن رفتند تا خاطرات جدیدی برای مردم رقم بزنند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "ژن خوک" ساخته سعید سهیلی جزو هفت فیلم منتخب برای اکران نوروزی سال 98 بود، اما نتوانست از این فرصت برای داشتن گیشه ای مناسب استفاده کند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه روسیه در نشست خبری مشترک با وزیر امور خارجه کشورمان ضمن بیان این مطلب که خروج آمریکا از توافق هسته ای نقض آشکار این توافقنامه است گفت که روسیه و ایران درباره همکاری با تمام ...
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه در ماه های گذشته تعدادی از خودروها کسری قطعه داشتند، گفت: در حال حاضر تعهدات طبق برنامه انجام می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- تیم ملی تیراندازی قرار است هفته آینده راهی اردوی تمرینی هانوفر شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- اردوی تیم ملی بزرگسالان، با حضور 51 جودوکار از 22 اردیبهشت ماه آغاز می شود.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- تصاویری از رونمایی نخستین لوکوموتیو پیشرفته ایرانی را مشاهده می کنید.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- کمیته ملی المپیک در راستای حضوری قدرتمند در المپیک 2020 با فدراسیون های جودو و بوکس نشست تخصصی برگزار کرد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- نیرو های ارتش سوریه در ادامه عملیات در شمال استان حماه موفق شدند شهرک کفرنبوده را از اشغال تروریست ها خارج کنند.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- تیراندازی در شهر بیرمنگام انگلیس منجر به جان باختن یک نفر و زخمی شدن 2 نفر شد این در حالی است که بر اثر استفاده از سلاح سرد در لندن یک جوان 18 ساله کشته و یک زن مجروح شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- مرکز سنجش آموزش پزشکی در اطلاعیه ای اعلام کرد که آزمون کتبی سی و پنجمین دوره آزمون دانشنامه/ گواهینامه دندانپزشکی، دو شنبه 4 شهریورماه و آزمون شفافی نیز روز های سه شنبه ...