شنبه ۰۴ خردادساعت ۲۰:۰۰May 2019 25

خبرهای میزان 23 اردیبهشت 1398 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 29 اسفند 1397 میزان 31 فروردین 1398 میزان 1 اردیبهشت 1398 میزان 2 اردیبهشت 1398 میزان 3 اردیبهشت 1398 میزان 4 اردیبهشت 1398 میزان 5 اردیبهشت 1398 میزان 6 اردیبهشت 1398 میزان 7 اردیبهشت 1398 میزان 8 اردیبهشت 1398 میزان 9 اردیبهشت 1398 میزان 10 اردیبهشت 1398 میزان 11 اردیبهشت 1398 میزان 12 اردیبهشت 1398 میزان 13 اردیبهشت 1398 میزان 14 اردیبهشت 1398 میزان 15 اردیبهشت 1398 میزان 16 اردیبهشت 1398 میزان 17 اردیبهشت 1398 میزان 18 اردیبهشت 1398 میزان 19 اردیبهشت 1398 میزان 20 اردیبهشت 1398 میزان 21 اردیبهشت 1398 میزان 22 اردیبهشت 1398 میزان 23 اردیبهشت 1398 میزان 24 اردیبهشت 1398 میزان 25 اردیبهشت 1398 میزان 26 اردیبهشت 1398 میزان 27 اردیبهشت 1398 میزان 28 اردیبهشت 1398 میزان 29 اردیبهشت 1398 میزان 30 اردیبهشت 1398 میزان 31 اردیبهشت 1398 
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- دادگاه نژادپرست صهیونیستی در کمال ناباوری رایبه تبرئه قاتل خانواده فلسطینی داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزارت ورزش و جوانان در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قران کریم که در مصلای تهران برگزار می شود، حضور خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- رییس کمیته میراث فرهنگی و گردشگری شورای اسلامی شهر تهران گفت: با وجود اینکه گورستان های ابن بابویه و امامزاده عبدالله، هر دو ثبت تاریخی هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: در سال گذشته یازده هزارتن کاغذ با نظارت این وزارتخانه میان اهالی مطبوعات توزیع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری از کشتی های به گل نشسته و از کار افتاده در اروند رود را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- نفوذ شاهنامه در گرجستان، یک کشف باستان شناسی خاص در لرستان، ارز نیمایی جایگزین دلار 4200 درحد پیشنهاد باقی ماند، کشف فسیل انسان هوشمند در غار کلدر خرم آباد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیر دفتر حفاظت و مهندسی رودخانه ها و سواحل سازمان آب و برق خوزستان، از تامین حقابه و آبگیری 87 درصد از سطح تالاب بین المللی هورالعظیم در سال آبی 98-97 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان از خرید یک هزار تن خرمای بم به منظور تنظیم بازار مصرف خرمای روزه داران خبر داد و گفت: مقرر شد بدون افزایش قیمت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- آغاز توزیع بسته حمایتی رمضان به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد، سیل در تهران قریب الوقوع است، چگونه خشم خود را هنگام رانندگی کنترل کنیم؟، آخرین آمار اختلالات روانی در کشور و .. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک روزنامه هندی روز دوشنبه نوشت که دهلی نو باید برای حفظ روابط خود با کشورهای منطقه درمقابل فشارهای آمریکا مرتبط با تحریم های کاخ سفید علیه ایران ایستادگی کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر سابق دولت مرکزی پاکستان گفت: هر نوع حماقت امریکا در برابر ایران آن هم در حالی که اوضاع افغانستان بسیار پیچیده است، امنیت منطقه را تهدید و مشکلات واشنگتن را بیشتر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: حدود 40 هزار دانشجوی خارجی در کشور حضور دارند و 28 هزار نفر از این دانشجویان در دانشگاه های وزارت علوم تحصیل می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران گفت: علیرغم کاهش در صادرات کالا و خدمات، صادرات محصولات معدنی نسبت به مدت مشابه سال قبل 43 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل بانک مرکزی در خصوص آخرین وضعیت عملیاتی کردن فعالیت سازوکار های "اینستکس" و "ساتما" گفت: توپ در زمین اروپا است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری خراسان شمالی از اجرای طرح پابند الکترونیک در خراسان شمالی خبر داد و گفت: طرح پابند الکترونیک در خصوص زندانیان حائز شرایط قانونی در این استان، اجرائی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست وزارت کشور افغانستان اظهار داشت که اقدام آمریکا مبنی بر اختصاص بیش از 600میلیون دلار از حساب نیروهای امنیتی افغان به احداث دیوار مکزیک تأثیری بر وضعیت امنیتی افغانستان نخواهد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- طبق گفته پژوهشگران در دانشگاه استاکتون در نیوجرسی، پراکسید هیدروژن که در محصولات سفیدکننده دندان وجود دارد می تواند به عاج دندان یا دنتین، لایه ای زیر مینای دندان، آسیب وارد کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- بی ام و 2002 یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین خودرو های اسپرت در جهان است و حتی افرادی که طرفدار بی ام ونیستند، این کوپه ی کوچک را ستایش می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- بخش خدمات نمایشگاه قرآن با همکاری شهرداری تهران طی روز های آتی با توزیع 5 هزار پک افطار و چای پذیرای بازدید کنندگان نمایشگاه قرآن خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت: موگرینی با توجه به برنامه کاری فشرده خود، پمپئو را با بی میلی به حضور پذیرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- تالاب ازگن که به تالاب قارون نیز شناخته می شود در دامنه کوه پریز دورود، استان لرستان واقع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- حسن عابدینی، در یادداشتی به بررسی پشت پرده حادثه الفجیره پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- دفتر ریاست جمهوری آرژانتین بعد از ظهر امروز به وقت محلی به واسطه تهدید به بمب گذاری تخلیه شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- نماینده ویژه آمریکا در امور ایران اظهار داشت: پامپئو در دیدار های خود در بروکسل پیرامون ایران صحبت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- یک نشریه فرانسوی از زمان رونمایی رسمی رئال مادرید از خرید جدیدش پرده برداشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- بارش باران های سیل آسا در برخی از مناطق شمالی ایتالیا 2 قربانی گرفت و خسارت های مالی سنگینی همراه داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- شاخص کل قیمت تولیدکننده محصولات مرغداری های صنعتی کشور در زمستان سال گذشته 13.96 درصد نسبت به پاییز افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- امام باقر علیه السلام فرمود: صله رحم اعمال را پاکیزه می کند و بال ها را می گرداند و ثروت را زیاد می کند و عمر را طولانی می سازد و روزی را وسعت می بخشد و باعث محبوبیت می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- همتی با انتشار مطلبی در فضای مجازی نسبت به تکرار مداوم جملاتی نظیر دنبال سازوکار مالی بودن، ازسوی مسئولین اروپایی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- روحانی در دیدار با علما و فرهیختگان اهل سنت سراسر کشور تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران مربوط به مذهب خاصی نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۲:۵۰    
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- جانشین شاهرخ شهنازی در هیات مدیرعامل باشگاه ذوب آهن معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اظهار داشت: ما به عنوان اتحادیه اروپا همواره طرفدار گفتگو و تعامل دیپلماتیک هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر شما را با علائم پوکی استخوان بیشتر آشنا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۲:۳۰    
خبرگزاری میزان- سازمان هواشناسی با انتشار هشداری اعلام کرد: وضعیت جوی هوای کشور طی سه شنبه و چهارشنبه با توجه به عبور موج تراز میانی و ناپایداری جو و افزایش ناپایداری فصلی همراه است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- جانشین قرارگاه ثارالله با بیان اینکه اعزام ناوها و تجهیزات آمریکا به خلیج فارس، تنها یک نمایش است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- نتایج نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد که درمان های پزشکی از دیدگاه بزرگسالان در آمریکا اغلب مشکلات بسیاری را برای بیماران ایجاد می کند تا آنکه بخواهد باری از دوش بیماران بردارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "زهرمار" نخستین ساخته سینمایی "جواد رضویان" توانست پروانه نمایش خود را دریافت کند، اثری که به احتمال فراوان خود را برای اکران دوم عید فطر آماده می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- گزارشی از برگزاری دومین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده شرکت پدیده شاندیز را مشاهده می کنید که در این جلسه علاوه بر تعدادی از سهام داران ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- در پی ادعای صورت گرفته از سوی برخی جریانات و رسانه های ضد انقلاب در مورد اینکه جرم عامل نفوذ محکوم شده در دستگاه قضا مشخص نیست خبرگزاری میزان ضمن بازخوانی اولین خبر منتشر شده از این ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- فریبرز عسکری سرمربی تیم ملی تکواندو که با وجود در اختیار داشتن روادید در کنار نفرات باقی مانده در ایران حضور داشت امشب راهی منچستر خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری از جودوکاری را مشاهده می کنید که حین مسابقه موبایل از جیبش افتاد و سبب شد تا از مسابقات محروم شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- با رسیدن به نیمه بهار زیبایی های طبیعت در گیلان بیش از پیش چشم نوازی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- سلیمانپور گفت: در یک ماهه سال 98، 73 نفر که در حوادث ترافیکی جان خود را از دست دادند به اداره کل پزشکی قانونی استان اصفهان ارجاع داده شده اند که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس بخش دادگاه خانواده لندن می گوید که در حدود 500 قبضه چاقو به هنگام بازرسی بدنی در دادگاه های این شهر مصادره شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- نام سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال فرانسه، به عنوان جدیدترین گزینه سرمربیگری رم مطرح شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- آزاد رحیم اف وزیر ورزش و جوانان جمهوری آذربایجان، عصر امروز (دوشنبه) از خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- بحران موجود در حوزه کتاب شرایطی را بوجود آورده که از نظر برخی ناشران امکان رونق کتاب های الکترونیک و از نگاه بسیاری از فعالان این حوزه کاهش سرانه مطالعه را به دنبال دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- اخترشناسان در مطالعه اخیر خود دریافته اند، برخی از کهکشان های قدیمی، درخشان تر از آنچه آنها تصور می کنند، هستند که این موضوع می تواند به آنها به درک بهتر وضعیت جهان اولیه کمک کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهم ترین اخبار حوادث امروز دوشنبه 23 اردیبهشت ماه را در این بسته خبری بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- اسماعیلی در رابطه با صحت و سقم گمانه زنی هایی که نسبت به هویت عنصر نفوذی سرویس امنیتی انگلیس صورت گرفته است، گفت: تا زمانی که محکومیت قطعی صادر نشده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- بعد از برگزاری جلسه شورای فنی، سرمربیان و مربیان تیم های جوانان و نوجوانان جودو معرفی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز آموزش عالی حضرت قاسم بن الحسن (ع) گفت: روزه برای روزه دار تمرین مهرورزی، محبت، همبستگی و باهم بودن محسوب می شود و این رفتار ارزشمند در سبک زندگی انسان ها تاثیرگذار است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حضور وزیر دفاع و امور پشتیبانی در جلسه عصر امروز این کمیسیون گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- دشت دریاسر یکی از مناطق طبیعی خاص ایران است که امکان تماشای دشت پر از گل، جنگل های انبوه و قله های پوشیده از برف را به یک باره برای شما فراهم می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- محققان دانشگاه میشیگان در یک آزمایش دریافتند زنبور های "کاغذی" (paper wasp) اولین بی مهرگان شناخته شده ای هستند که توانایی استفاده از منطق را از خود نشان دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- درصورت بروز استفراغ خونی باید گفت که استفراغ خونی می تواند نشانه مشکل جدی باشد و باید حتما به پزشک مراجعه کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- حفظ نظم و جلوگیری از حوادث رانندگی در جوامع شهری نیازمند توجه و احترام به قوانین تردد وسایل نقلیه عمومی است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران اروپایی در بررسی جدیدی به این نتیجه رسیدند که دقت الگوریتم یادگیری ماشینی در پیش بینی حمله قلبی، بسیار دقیق تر از انسان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- طالبی زاده گفت: تاکنون بیش از 683 هزار سند مالکیت تک برگ (کاداستری) در استان کرمان صادر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- کاروان تیم ملی والیبال ایران 5 خردادماه تهران را به مقصد کشور چین ترک خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس در دیدار شب گذشته با بازیکن تیم فوتبال رم ایتالیا درگیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بسیج سازندگی در نشست با رئیس سازمان بهزیستی کشور و مدیران بهزیستی کل کشور درخصوص تعیین و تکلیف بازسازی واحد های تخریبی مددجویان در سیل ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه چینن با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که این کشور در اقدامی تلافی جویانه تعرفه 60 میلیارد دلار از کالا های آمریکایی را از 10 درصد به 25 درصد افزایش می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- کلیات طرح انتزاع امور جوانان از وزارت ورزش و جوانان و تشکیل سازمان ملی جوانان در جلسه امروز عصر کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصویب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری منتسب به کشتی نروژی آندریا ویکتوری یکی از کشتی های آسیب دیده در حادثه فجیره امارات را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- قائم مقام صندوق بیمه کشاورزی گفت: 440 میلیارد تومان خسارت بر اثر سرمازدگی بهار امسال به اراضی زراعی و باغی زیر پوشش صندوق بیمه کشاورزی وارد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان در تاریخ 23 اردیبهشت ماه 98 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- بیست و سومین روز از اردیبهشت ماه 1398 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن ها می توان به درگذشت بهنام صفوی خواننده پاپ کشور اشاره کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- آیت الله رئیسی با بیان اینکه همه قوا و دستگاه ها از اختیارات کافی برخوردار هستند، بهبود وضعیت معیشت مردم را در گرو کنشگری فعال مسئولان و کارگزاران نظام دانست و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- بهروز نعمتی سرپرست فدراسیون کشتی در حکمی ناصر فروتن را به عنوان سرپرست کمیسیون داوران فدراسیون کشتی انتخاب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- توضیحات وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره نشست کمیسیون فرهنگی مجلس را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- عبدالحمید احمدی، معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: از فدراسیون فوتبال انتظار داریم نسبت به اصلاح رفتار ورزشکاران و مربیان اهتمام جدی داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با تاکید بر لزوم شایسته سالاری و نخبه گزینی در انتصابات شرکت های زیرمجموعه صندوق بازنشستگی بویژه در هیات مدیره شرکت ها ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- درگیری ها در حالی در حومه طرابلس پایتخت لیبی ادامه دارد که جامعه بین المللی به درخواست لفظی آتش بس بسنده کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری ضمن بازدید و بازرسی از دادگستری شهرستان کوهرنگ با قضات و کارکنان این مجموعه بر لزوم نظارت مستمر مدیران قضایی بر عملکرد کارکنان زیرمجموعه خود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان گلستان با بیان اینکه اقدامات پیشگیرانه، اصلاح قوانین و مشارکت عمومی برای کاهش جرم یک ضرورت است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس فتای پایتخت با هشدار به شهروندان در خصوص سوء استفاده شیادان از تفکرات خرافی عامه شهروندان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- با رسیدن به نیمه بهار زیبایی های طبیعت در گیلان بیش از پیش چشم نوازی می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- شاید برخی معتقد باشند طی یک دهه گذشته طلاق در کشورمان بیشتر شده، اما آمار ها نشان می دهد این میزان همچنان نسبت به دیگر کشور های جهان کمتر است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیر برنامه های بهنام صفوی گفت: هنوز ساعت قطعی مشخص نیست اما قطعاً پیکر بهنام چهارشنبه مورخ بیست و پنجم اردیبهشت ماه در شاهین شهر اصفهان تشییع می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- کالا های واسطه ای 83 درصد از وزن و 64 درصد از ارزش کالا های وارداتی در سال 1397 را تشکیل داده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس حوزه قضایی بخش رودبار قصران از اعاده 10 هکتار از اراضی ملی به ارزش 400 میلیارد ریال به بیت المال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان قضایی نیرو های مسلح اردبیل به همراه دادستان نظامی استان از سرباز وظیفه نیروی انتظامی که در درگیری با عناصر مسلح در شهرستان گرمی مجروح شده بود، عیادت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به اهمیت بحث اشتغال یک و نیم میلیارد دلار برای اشتغال زایی در شهرهای کوچک اختصاص پیدا کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- 3 بازیکن مصدوم سپیدرود مشکلی برای همراهی تیم شان مقابل استقلال ندارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- شبکه الحدث گزارش داد که کشتی های خسارت دیده در آب های سرزمینی امارات شامل 2 کشتی عربستان، یک اماراتی و یک نروژی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- دبیر ستاد مسکن مدجویی سازمان بهزیستی کشور در نشست ویدیو کنفرانسی مدیران بهزیستی کل کشور با رئیس سازمان بسیج سازندگی درخصوص تعیین و تکلیف بازسازی واحد های تخریبی مددجویان در سیل ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه عملیات احداث واحد های 2 و 3 نیروگاه بوشهر از نظر زمانی حدود 3 تا 4 ماه از زمان پیش بینی شده جلوتر است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- ماجرای ستاره جوان استقلال شکل جالبی به خود گرفته و قرار نیست به پایان برسد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، اقدامات انجام شده توسط شبکه تعاونی های روستایی در چارچوب تنظیم بازار محصولات کشاورزی، طی یک ماه اخیر منتهی به ماه مبارک رمضان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیر کل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از اجرای طرح ضربتی برای نظارت بر توزیع شکر در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت، با اشاره به حل یک پرونده فقدانی در شرق تهران، گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس دپارتمان داوران فدراسیون فوتبال ادعای مدیرعامل باشگاه استقلال را رد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- برخی از ورزشکاران مدال آور بازی های آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتا به دلیل پرداخت نشدن پاداش هایشان مقابل وزارت ورزش تجمع کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- برای خرید هر کیلو توت فرنگی در میادین تره بار باید 13 هزار تومان هزینه پرداخت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- حسین انتظامی با اشاره به جلسه امروز با معاون اول رئیس جمهور گفت: ارز تخصیصی به کاغذ نشر و مطبوعات 4200 تومانی باقی می ماند.