شنبه ۰۴ خردادساعت ۲۰:۱۱May 2019 25

خبرهای میزان 25 اردیبهشت 1398 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 29 اسفند 1397 میزان 31 فروردین 1398 میزان 1 اردیبهشت 1398 میزان 2 اردیبهشت 1398 میزان 3 اردیبهشت 1398 میزان 4 اردیبهشت 1398 میزان 5 اردیبهشت 1398 میزان 6 اردیبهشت 1398 میزان 7 اردیبهشت 1398 میزان 8 اردیبهشت 1398 میزان 9 اردیبهشت 1398 میزان 10 اردیبهشت 1398 میزان 11 اردیبهشت 1398 میزان 12 اردیبهشت 1398 میزان 13 اردیبهشت 1398 میزان 14 اردیبهشت 1398 میزان 15 اردیبهشت 1398 میزان 16 اردیبهشت 1398 میزان 17 اردیبهشت 1398 میزان 18 اردیبهشت 1398 میزان 19 اردیبهشت 1398 میزان 20 اردیبهشت 1398 میزان 21 اردیبهشت 1398 میزان 22 اردیبهشت 1398 میزان 23 اردیبهشت 1398 میزان 24 اردیبهشت 1398 میزان 25 اردیبهشت 1398 میزان 26 اردیبهشت 1398 میزان 27 اردیبهشت 1398 میزان 28 اردیبهشت 1398 میزان 29 اردیبهشت 1398 میزان 30 اردیبهشت 1398 میزان 31 اردیبهشت 1398 
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- اخیرا کتابی با عنوان آیت الله احمد جنتی به روایت اسناد به همت مؤسسه فرهنگی هنری و انتشارات مرکز اسناد انقلاب اسلامی روانه بازار شد که در بخشی از این کتاب متن کامل 194 سند منتشر نشده ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- طالبی زاده ضمن تشریح آمار صدور اسناد مالکیت روستایی در استان کرمان در شش ساله گذشته از صدور چهار هزار و هشتاد سند مالکیت در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان رضوی از کشف یک هزار گالن روغن خودرو اختفا شده در انبار یک واحد صنفی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- عباسی گفت: در سال گذشته 99 نفر از هموطنان در دریا، رودخانه، استخر و کانال در استان مازندران غرق شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات متهمان پرونده شرکت پدیده در دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران در نظام اقتصادی کشور به ریاست قاضی منصوری در مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- فروش بلیت قطار های رجا برای حدفاصل تاریخ های 11 تا 31 خرداد ماه 1398، از ساعت 11 صبح روز شنبه 28 اردیبهشت ماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- سازمان هواشناسی کشور طی اطلاعیه ای هشدارهای لازم درخصوص سیلابی شدن برخی مناطق را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان البرز گفت: دادستان های استان نباید مقید به فعالیت در ساعات اداری باشند و باید به عنوان مدعی العموم و مدافع حقوق مردم در همه حوزه ها ورود کنند و با نظارت های ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین با بیان اینکه وجود برنامه ریزی و آینده نگری در زمینه عرضه غیرقابل انکار است گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- رحیمی زاده با بیان اینکه احکام جایگزین حبس و خدمات عمومی رایگان یک ظرفیت قانونی بسیار خوب است گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون 76 فقره پرونده در تعزیرات حکومتی تشکیل و خارج از نوبت در حال رسیدگی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- هاشمیان از تثبیت اشتغال 850 کارگر خبر داد و گفت: با اجرای مصوبات جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی، این زنجیره تولید که شامل کارخانه خوراک طیور، کشتارگاه و مرغ مادر است به تولید ادامه می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- علی بهبهانی با بیان اینکه صدور اسناد مالکیت از سال 92 در استان اصفهان روند افزایشی داشته است، از صدور تعداد 332 هزار و 541 سند در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- محققان در مطالعه ای دریافتند: آلودگی پلاستیکی به باکتری های تولید کننده 10 درصد از اکسیژن تنفسی بشر آسیب می زند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۵    
خبرگزاری میزان- روزه داری باعث ایجاد خشکی در بدن می شود و به دلیل غلبه خشکی، به تامین رطوبت بدن باید توجه شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- معاون حج و عمره مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر لیست دارو های غیرمجاز و ممنوعه ای را که زائران حج تمتع نباید به همراه داشته باشند را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- مهلا مومن زاده جوان آینده دار تکواندو کشورمان موفق شد با انجام رقابت های جذاب و دیدنی و کسب 5 پیروزی به عنوان دومین دختر ایرانی به فینال رقابت های قهرمانی جهان راه پیدا کرده و مدال ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- راستاد گفت: براساس توافق صورت گرفته بین ایران و عراق، لایروبی اروندرود بعد از ماه مبارک رمضان آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- توماس دمبو هنرمند اهل دانمارک است که با خلق آثار هنری خود ثابت کرده با استفاده از مواد اولیه بازیافتی می توان آثاری فراتر از حد تصورات خلق کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب یزد از صدور 98 رأی مراقبت الکترونیک و اجرای کامل 90 رأی آن تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- آلمان به تازگی از راه اندازی یک بزرگراه جدید در این کشور خبر داده که قادر است کامیون های برقی را در حین حرکت شارژ کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- باغلق روستایی ترکمن نشین در منطقه جرگلان استان خراسان شمالی است. قبرستان روستای باغلق از قبرستان های قدیمی خراسان است و شکل آن متفاوت از آرامگاه های متداول در ایران است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- سیارک های نزدیک به زمین می توانند حاوی منابع فراوانی از فلزات گرانبها به ارزش میلیارد ها دلار باشند و انسان اکنون با پیشرفت صنایع فضایی به فکر استخراج آن ها افتاده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران فعال در بازار های جهانی خودرو بر این باورند که خودرو های برقی و الکتریکی تنها در کشور های ثروتمند از استقبال خوبی برخوردار خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن تحفه ها ، بال های خوشبختی ، اسب رویایی ، باغ وحش ، اجلاس ، بازماندگان 1898 فیلیپین ، پرچم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- پینه نشانه ای واضح از کم آبی و کمبود لایه برداری است. اگر پینه را درمان نکنید، تبدیل به میخچه می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- گزینه ی قطعی ملّت ایران مقاومت در مقابل آمریکا است و در این رویارویی، در این مقاومت، او وادار خواهد شد به عقب نشینی. و بحث مقاومت هم بحث برخورد نظامی نیست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- کلودیو مارکیزیو، هافبک ایتالیایی و سابق یوونتوس، به تمجید از ستاره شماره 7 و پرتغالی این باشگاه پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده کل سپاه گفت: دشمنان ما امروز با اعمال راهبرد فشار حداکثری و به میدان آوردن تمامی ظرفیت ها سعی در شکستن ثبات قدم ملت ایران دارند که در این عرصه نیز ناکام خواهند ماند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- تاریخ مصرف برجام تمام شده است و دیگر بیش از این نباید بازیچه دست غربی ها شویم. این بخشی از اظهارات عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- در این فایل صوتی، مداحی به مناسبت سالروز وفات حضرت خدیجه کبری (س) با نوای میثم مطیعی می شنوید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- اجرای طرح رمز دوم یک بار مصرف که قرار بود از ابتدای خردادماه سال جاری اجرایی شود، برای مدتی به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- حمید فرخ نژاد بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون کارنامه بسیار پر فراز و نشیبی را طی سالیان سال فعالیت در عرصه بازیگری به نام خود ثبت کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- هواداران تیم فوتبال منچستریونایتد تمایلی ندارند که مدافع انگلیسی و مهاجم شیلیایی شان در این تیم بمانند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- تصویری از خاطرات تیم آرسنال در 15 سال پیش و درست در چنین روزی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- یک مقام آگاه در نیروهای مسلح گفت: ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن در دریای عربی متوقف شده و به خلیج فارس نیامده و سایر واحدهای شناور رزمی شان هم خارج شده و خلیج فارس از همیشه خالی تر است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- شدت یافتن اختلافات تجاری بین آمریکا و چین که به دنبال افزایش دور جدید تعرفه های چین به کالا های آمریکایی صورت گرفت، شرکت هواپیمایی بوئینگ را با مشکل رو به رو خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- رسول الله (ص) فرمودند: خدای تعالی به بنده ای که قضای نماز شب را بجای می آورد مباهات می کند و می فرماید: ای فرشتگان من، این بنده چیزی را که به او واجب نکرده ام قضا می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- فضانوردان "ایستگاه فضایی بین المللی" تصویری زیبا از زمین به ثبت رساندند که ستاره های درخشان آن را در آسمان شب نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- ستاره پیشین بارسلونا و برزیل می گوید پپ گواردیولا در صورت دریافت یک پیشنهاد خوب می تواند به فوتبال باشگاهی اسپانیا بازگردد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- خلبانان در زمان استفاده از سیستم اجکت و پش از پرتاب صندلی، باید به زمان بندی و ترتیب انفجارهای چاشنی های مکانیزم اجکت دقت نمایند که در ادامه برای آشنایی بیشتر تصاویری از تست سیستم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- سامانه های پدافند هوایی ارتش و کمیته های مردمی یمن شب گذشته پهپاد ام کیو 1 سعودی را که یکی از پیشرفته ترین پهپادهای ساخت آمریکاست، در صنعاء، سرنگون کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- بازیکنان تیم فوتبال استقلال در اردوی پیش از بازی با سپیدرود حاضر نشدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- دو باشگاه ایتالیایی یوونتوس و اینتر بر سر به خدمت گرفتن مهاجم شیلیایی شیاطین سرخ وارد رقابت با یکدیگر شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص انواع ارز بین بانکی، شاخص بورس و آمار واردات گمرک از کالا های غیر ضروری در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- تصویری زیبا و رویایی از دره (چریش) ارغوان منطقه کلاته چنار شهرستان درگز را در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- مشروح بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در جمع مسئولان و روسای قوا، امشب از شبکه افق پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- حسین فرکی سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: عشق مردم قائمشهر به نساجی ریشه ای است و من طرفدار حضور چنین تیم هایی در لیگ برتر هستم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- مهدی تارتار سرمربی تیم فوتبال پارس جم جنوبی گفت: چون شانس قهرمانی نداریم، صادقانه صحبت می کنم، دوست دارم بازی فردا را ببریم، اما پرسپولیس قهرمان فصل جاری لیگ برتر شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- در حالی که یک قایق ماهیگیری در خلیج مونتری در کالیفرنیا در حرکت بود ناگهان یک نهنگ گوژپشت عظیم الجثه در مقابل آن پدیدار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- سامانه جامع اطلس جهادی با حضور سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه و سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در سالن رضویه سازمان بسیج رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان در تاریخ 25 اردیبهشت ماه 98 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- نام الکساندر لاکازت، مهاجم فرانسوی آرسنال برای دقایقی روی سایت رسمی باشگاه بارسلونا اسپانیا قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از کشف 153 تن شکر احتکار شده در 4 انبار در استان فارس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- سردار غلامحسین غیب پرور با اشاره به رونمایی از اطلس جامع بسیج سازندگی با حضور فرمانده کل سپاه اظهار کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: مناجات در شب ها و روزهای ماه مبارک رمضان به وفور تاکید شده است، مناجات با خداوند انسان را در راه نیک قرار می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس گشت های مشترک سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران از عرضه 800 حلب روغن اختفا شده در انبار یکی از مغازه های خیابان ایروانی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- با ادامه کارشکنی سفارت انگلیس برای صدور روادید تکواندوکاران کشورمان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان، میرهاشم حسینی هوگوپوش پرافتخار ایران حضور در این رویداد بزرگ را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- دیدار نمایندگان تشکل های مختلف دانشجویی با رئیس دستگاه قضا در محل حوزه ریاست قوه قضاییه آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- یحیی گل محمدی سرمربی تیم پدیده گفت: تا پای جان برای گرفتن سه امتیاز بازی با ماشین سازی می جنگیم هر چند که در نهایت نتیجه بازی غیرقابل پیش بینی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- رضا مهاجری سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: ما هفته قبل نتیجه خوبی در تهران مقابل پرسپولیس گرفتیم و به همین دلیل روحیه بالایی برای دیدار مقابل پدیده شهر خودرو داریم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- خدمه ایستگاه فضایی بین المللی اخیراً تصویری از ماه ثبت کرده اند که در آن ماه شکوه و جلال خاصی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۵    
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیر امور اجرایی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور گفت: واقعیت امر استقبال مردمی از نمایشگاه در زمانی که مکان برگزاری آن برای نخستین بار تغییر کرده بسیار گسترده و امیدوار کننده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: گزینه اول، دوم و سوم من برای فصل آینده سپاهان است، اما باید بستر کار فراهم باشد و دوست دارم در سپاهان بمانم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- دبیر شورای نگهبان با اشاره به وجود بعضی مشکلات اقتصادی و معیشتی به ویژه گرانی های تعدادی از اقلام ضروری متذکر شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- میلاد عبادی پور لژیونر والیبال ایران امروز (چهارشنبه) در تمرین تیم ملی والیبال ایران حاضر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت فضایی اسپیس ایکس اعلام کرده است که محققان این شرکت در حال ساخت نمونه اولیه دو موشک ستاره پیما هستند و به طور هم زمان در دو مقر تگزاس و فلوریدا مراحل ساخت را پشت سر می ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- صفحه ریحانه صفحه منتسب به پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب در فضای مجازی نوشت: گزینه ی قطعی ملت ایران، مقاومت مقابل آمریکا است و در این رویارویی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس فتا پایتخت از دستگیری فردی که با ترفند برنده شدن در برنامه های رادیویی اقدام به کلاهبرداری 60 میلیون تومانی کرده بود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- همزمان با هفتادویکمین سالروز اشغال فلسطین (روز نکبت)، مردم فلسطین با برپایی تظاهرات بار دیگر بر حق بازگشت خود بر سرزمین های اشغالی تأکید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: همه ورزشکاران شرایط خاص مملکت را قطعا درک می کنند و شایسته نیست با تصمیمات احساسی کار هایی انجام بدهند که باعث التهاب بیشتر ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- کنایه جالب رئیس جمهور به اقدامات اخیر آمریکا در جریان دیدار روز گذشته رهبر معظم انقلاب با مسئولان نظام را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- مهمترین قوانین مطرح شده در کلینیک داوری مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا در چین که از این پس اجرایی می شود، اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- به دنبال بارش های مناسب در سال آبی جاری مخزن سد کوچری پر و برای نخستین بار سرریز شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست معاونت اقتصادی و برنامه ریزی سازمان تأمین اجتماعی گفت: در جلسه مشترکی با سازمان خصوصی سازی واگذاری نیروگاه برق خلیج فارس به سازمان تأمین اجتماعی در قالب پرداخت بدهی دولت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهم ترین اخبار حوادث چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه را در این بسته خبری بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب اسفراین با اشاره به حادثه سقوط یکی از دانش آموزان از یکی از سرویس های مدارس از تشکیل پرونده قضائی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- فیلم کامل بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- بیست و پنجمین روز از اردیبهشت ماه 1398 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن ها می توان به مراسم تشییع بهنام صفوی اشاره کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- بانک مرکزی در راستای افزایش امنیت تراکنش های الکترونیکی و با توجه به گسترده شدن استفاده از خرید های اینترنتی و سوءاستفاده های سایبری از این تراکنش ها ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران به زودی رسما کارش را آغاز می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- معاون مبارزه با سرقت های خاص پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری گروهی از خریداران امول مسروقه همراه و سارقان گوشی قاپ در شهرستان شهریار خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- تصاویر تالاب بین المللی هامون در سیستان و بلوچستان را نشان می دهد. هامون یکی از تالاب های مهم دنیا و بزرگترین دریاچه آب شیرین در سراسر فلات ایران محسوب می شود که با مساحتی حدود پنج ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- سلولیت به تجمع بد شکل چربی هایی گفته می شود که در سوخت و ساز آن ها اختلال ایجاد می شود و این چربی ها همراه با مواد سمی زیر پوست رسوب می کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس شورای راهبردی روابط خارجی تاکید کرد اگر آمریکا بخواهد به هر نحوی مداخله نظامی کند ایران برای پاسخ گویی محکم به اقدامات نظامی آمریکا کاملاً آماده است و آمریکایی ها هم خودشان این ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیر کل شرکت غله و خدمات بازرگانی استان هرمزگان از ورود پنجمین کشتی حامل شکر خام به بندر شهید رجایی در استان هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- قرارداد جنجالی خرید سامانه موشکی اس_400 روسیه توسط آنکارا که تنش میان ترکیه و آمریکا را در پی داشت، همچنان موضوع روز روابط واشنگتن و آنکارا است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- امروز برخی از افراد چهره و مسئول در زمینه مسائل روز مطالبی را در فضای مجازی به اشتراک گذاشته اند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- خودکشی به ویژه زمانی که در محیط های عمومی صورت می گیرد، فریاد کمک خواستن است. پس اگر تصور می کنید توان کمک ندارید، برای کنجکاوی به تماشا نایستید ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: مارک ویلموتس نسل طلایی فوتبال بلژیک را پرورش داد و درمورد کارنامه او یک مقدار کم لطفی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- نماز عبادی - سیاسی جمعه این هفته تهران به امامت حجت الاسلام والمسلمین سید محمدحسن ابوترابی فرد در دانشگاه تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کلانتری 160 خزانه، از ماجرای نزاع مرگبار شب گذشته در محدوده علی آباد جنوبی خبر داد و گفت: علت درگیری، سر نوبت برای گرفتن چای بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- به همت کمیته مشوقین باشگاه استقلال طرح موزاییکی ویژه ای برای خسرو حیدری دربازی با سپیدرود درنظر گرفته شده است
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از بازداشت قاتلی خبر داد که در پی اختلاف مالی مرد میانسالی را به قتل رساند و 2 تن از بستگان وی را نیز زخمی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت:وقوع سیل در شرق استان اصفهان دو کشته بر جای گذاشت.