سه شنبه ۲۸ خردادساعت ۰۴:۰۴Jun 2019 18

خبرهای میزان 27 اردیبهشت 1398 - mizanonline.ir

 
 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 29 اسفند 1397 میزان 31 فروردین 1398 میزان 1 اردیبهشت 1398 میزان 2 اردیبهشت 1398 میزان 3 اردیبهشت 1398 میزان 4 اردیبهشت 1398 میزان 5 اردیبهشت 1398 میزان 6 اردیبهشت 1398 میزان 7 اردیبهشت 1398 میزان 8 اردیبهشت 1398 میزان 9 اردیبهشت 1398 میزان 10 اردیبهشت 1398 میزان 11 اردیبهشت 1398 میزان 12 اردیبهشت 1398 میزان 13 اردیبهشت 1398 میزان 14 اردیبهشت 1398 میزان 15 اردیبهشت 1398 میزان 16 اردیبهشت 1398 میزان 17 اردیبهشت 1398 میزان 18 اردیبهشت 1398 میزان 19 اردیبهشت 1398 میزان 20 اردیبهشت 1398 میزان 21 اردیبهشت 1398 میزان 22 اردیبهشت 1398 میزان 23 اردیبهشت 1398 میزان 24 اردیبهشت 1398 میزان 25 اردیبهشت 1398 میزان 26 اردیبهشت 1398 میزان 27 اردیبهشت 1398 میزان 28 اردیبهشت 1398 میزان 29 اردیبهشت 1398 میزان 30 اردیبهشت 1398 میزان 31 اردیبهشت 1398 
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۰    
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- روزانه تعدادی زیادی از افراد به دلایل مختلفی در سراسر دنیا جان خود را از دست می دهند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: در حال حاضر کشور های دنیا به سمت اینترنت اشیاء حرکت کرده اند تا صنعت دریایی خود را متحول کنند از این رو ایران نیز در این مسیر حرکت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت:در حوزه بازار یکی از مهم ترین اقدامات انجام شده بحث حاکمیت شرکتی بود که اصول آن در سال گذشته تدوین و ابلاغ شد و در سال 98 اجرایی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در طی پیامی که در صفحه شخصی خود منتشر کرد اعلام کرد: پرونده دو شغله ها در وزارت کار بسته شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: پس از 20 سال، رهاسازی آب سد سفیدرود در کانال های کشاورزی بدون نوبت بندی تا اواخر خرداد ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- آمریکایی ها از بیرون و برخی جریانات وابسته از داخل با مطرح کردن این دروغ شاخدار قصد ترساندن مردم و تسلیم آن ها در برابر تحریم ها را داشتند!
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده کل ارتش ارتقای هوشیاری و آمادگی یگان های ارتش را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست و گفت: چنانچه دشمن مرتکب خطای محاسباتی و راهبردی شود پاسخ پشیمان کننده ای دریافت خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- بنتلی در جشن صدسالگی برند خود از کتابی عظیم و البته گران قیمت رونمایی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- ماه مبارک رمضان فرصتی است تا از برکت سفره الهی بهره مند شویم، برکتی که بندگان هر روزه می توانند با خواندن ادعیه های مناسب هر روز بهره ببرند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران آمریکایی، نوعی انسولین ارائه داده اند که می تواند به صورت هوشمند از افت قند خون پیشگیری کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر به معرفی پیش خرید های نقل و انتقالات اروپا در سال 2019 پرداخته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- یکصد و بیست و سومین قسمت برنامه بدون تعارف به مصاحبه با پدر شهید هادی آریایی؛ شهیدی که در نوجوانی بزرگی کرد و پدر برای زنده نگهداشتن یاد او از طریق مهریه همسرش پا در میسر خیر گذاشته ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی شورای عالی امنیت ملی کشورمان تأکید کرد دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی تنها نهاد صاحب صلاحیت برای اظهارنظر در موضوعات راهبردی کشور است و اظهارات شخصی افراد حقیقی و حقوقی غیر ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- تلسکوپ فضایی هابل، تصویری از یک کهکشان را ثبت کرده که به خاطر وجود کشش گرانشی، تغییر شکل داده و به کهکشانی غیر عادی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- کامیون خودران ( بدون راننده ) برای نخستین بار در منطقه ای صنعتی در شهر یونشوپینگ سوئد به نمایش گذاشته شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس گفته انجمن محلی (LGA) 60 درصد از فروشگاه ها در برخی مناطق انگلیس چاقو را به طور غیرقانونی به فروش می رسانند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- امام سجاد علیه السلام درس بردباری و حفظ رابطه خویشاوندی و کنترل خشم را به ما می آموزد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- ترکیب 23 نفره تیم ملی فوتبال برزیل برای حضور در مسابقات کوپا آمه ریکا 2019 اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه ایران در پایان سفر به کشورهای آسیایی در پیامی در توئیتر تاکید کرد که جامعه جهانی برای نجات برنامه جامع اقدام مشترک باید اقدامات اقتصادی ملموس را افزایش دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزارت خارجه انگلیس در بیانیه ای روز جمعه به افراد دو تابعیتی توصیه کرد به ایران سفر نکنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- طوفان شن بسیاری از نقاط مختلف استان یزد را در بر گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- سفیر ایران در انگلیس در واکنش به هشدار مسافرتی وزارت امور خارجه انگلیس به اتباع انگلیسی – ایرانی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- لیگ برتر فوتبال هلند معتبرترین لیگ فوتبال در کشور هلند است
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- 27 اردیبهشت به نام روز روابط عمومی ها نامگذاری شده، روزی برای گرامیداشت همه فعالان این حوزه پرتلاطم و حساس، حساس از این جهت که روابط عمومی ها ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۲۰:۳۰    
خبرگزاری میزان- دروازه بان تیم فوتبال پدیده شهرخودرو گفت: ما به آسیا صعود کردیم و خوشحالی آن تا یک سال با تیم ما می ماند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- مهدی جاوید با امضای قراردادی به تیم فوتسال مس سونگون پیوست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- ناهید کیانی در ادامه بیست وچهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان با شکست مقابل تکواندوکار تایلندی از ادامه مسابقات بازماند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- کارشکنی سفارت انگلیس در صدور روادید تکواندوکاران کشورمان برای حضور در مسابقات جهانی باعث شد پس از میرهاشم حسینی، عرفان ناظمی هم حضور در این رویداد را از دست بدهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- هواداران تیم فوتبال رم در حمایت از کاپیتان خود مقابل دفتر این باشگاه در لندن تجمع اعتراضی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان در تاریخ 27 اردیبهشت ماه 98 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- از سوی کادرفنی، ترکیب نهایی تیم جوانان کوراش برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر به بررسی اتفاقات لیگ هجدهم می پردازد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- پپ گواردیولا، سرمربی تیم فوتبال منچسترسیتی می گوید قصدی برای ترک منچسترسیتی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۸:۰۵    
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- بازیکن تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مدعی است که در دیدار هفته پایانی تیمش مقابل پدیده 2 پنالتی این تیم نادیده گرفته شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- بهتاش فریبا پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: خسرو حیدری یک بازیکن بی حاشیه و مودب بود و امیدوارم با پشتکار و تلاشش، در قالبی دیگر به فوتبال بازگردد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- امیرعلی صادقی، بازیکن جوان تیم فوتبال سایپا قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- سارا خادم الشریعه تنها نماینده شطرنج ایران در مسابقات شطرنج برق آسای شارجه امارات، عنوان سوم این رقابت ها را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: هیچ باشگاهی با من صحبت نکرده و تا پایان جام حذفی به هیچ باشگاهی فکر نمی کنم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- آخرین نقشه گرافیکی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای حاکی از آن است که مسیر چالوس به تهران در برخی مقاطع با ترافیک همراه است و حرکت خودروها به کندی صورت می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- تالاب بین المللی شادگان میزبان 80 گونه ماهی مردابی و دریایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- با سقوط تیم سپیدرود، استان گیلان سال آینده نماینده ای در لیگ برتر فوتبال ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس شورا های حل اختلاف استان هرمزگان از راه اندازی سامانه نوبت دهی اینترنتی اجرای احکام حقوقی شورای حل اختلاف شهرستان بندرعباس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- فینال جام حذفی فوتبال کشور در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- شمار قربانیان جنایت چاقوکشی در انگلیس در ماه های نخست سال 2019 به حدود 100 نفر رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- ظریف که در ادامه سفر خود به شرق آسیا، صبح امروز وارد پکن شده بود، دقایقی پیش با وانگ یی وزیر خارجه چین دیدار و رایزنی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- جشن مردمی اتحاد ایران و افغانستان با عنوان "اتحاد کف خیابان"، جشن لبخند برای کودکان افغانستانی و فرزندان شهدای مدافع حرم فاطمیون در شیراز برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- نویسنده اشتباه می کنید من زنده ام گفت: تخصیص کاغذ دولتی باید به ناشرانی که به صورت مستمر کتاب های پرمخاطب چاپ می کنند، اختصاص یابد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری از جنایتی که رژیم سعودی دیروز در صنعا مرتکب شد. در این جنایت 77 نفر غیرنظامی به شهادت رسیده و یا مجروح شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه ماشین سازی تبریز مطالب مطرح شده مبنی بر واگذاری امتیاز این باشگاه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- در طول هفته جاری اخباری در خصوص دلایل افزایش قیمت ماکارونی و تن ماهی، شاخص قیمت نهاده های ساختمانی، عرضه شکر ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزیر بهداشت گفت: حداقل 40 درصد و در برخی مناطق تا 60 درصد از مردم از بیماری فشارخون خود اطلاع ندارند و زمانی متوجه می شوند که باید در بخش های ویژه بیمارستان ها بستری شوند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- وزیر آموزش و پرورش در صفحه توئیتر خود آورده است: با وزیر علوم برای اختصاص سهمیه خاص(به مناطق سیل زده) بدون آنکه ظرفیت پذیرش برای سایرین کاهش یابد مجددا صحبت کردم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- طبق نتایج مطالعه جدید، ارتباط میان افسردگی با فراموشی ارتباطی با تغییرات ناشی از فراموشی و آلزایمر در مغز ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه ترکیه در واکنش به اظهارنظر های مختلف در مورد قرارداد خرید سامانه موشکی اس 400 روسیه توسط ترکیه از آمادگی کامل آنکارا برای دریافت آن خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- تمرین ریکاوری تیم فوتبال استقلال بعد از دیدار با سپیدرود در زمین ورزشگاه نفت تهرانسر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- خطیب موقت نماز جمعه تهران، گفت: ایران با داشتن این ملت و این رهبری عالم و شجاع و مقتدر یک استثناء است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- کار سرمربی بلژیکی تیم فوتبال تراکتورسازی در تبریز به پایان رسید و از این تیم جدا خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- موزیک ویدئوی "دلتنگیام"را در فراق آقا امام زمان (عج) با صدای فریدون آسرایی مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "تولدت مبارک" به کارگردانی "سمیه زارعی نژاد" پس از نزدیک به 10 روز اکران در سینما ها با فروشی معادل 9 میلیون تومان روبرو شده که بدون شک شکستی بزرگ در گیشه محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- در پی درگیری و تیراندازی در یکی از تالار های عروسی شهرستان هفتکل استان خوزستان، 10 نفر زخمی و 14 نفر از طرفین و عاملان تیرانداز از سوی پلیس دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- پیروز قربانی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال با شرایطی که در این فصل دارد همین که سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان آسیا را کسب کرد یک موفقیت بزرگ برای این تیم به حساب می آید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- مرکز مصالحه وزارت دفاع روسیه در سوریه از توطئه جدید تروریست های جبهه النصره برای تهیه ویدئوی ساختگی در مورد حمله شیمیایی علیه شهروندان استان ادلب سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- دستورالعمل محل اخذ مالیات و عوارض واحد های تولیدی از سوی سازمان امور مالیاتی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان قم از اجرای طرح موفق و سودمند برگزاری کلاس های آموزشی برای خانواده های زندانیان در قم خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از همکاری انجمن علمی روانپزشکان ایران در درجه بندی سنی فیلم ها استقبال کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- وزیر بهداشت گفت: اولین انتظار از نظام، شناسایی نخبگان است، اما شناسایی تنها در دانشگاه، دبیرستان و مدرسه نیست و باید بتوانیم نخبگان را از خانواده ها شناسایی کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- کنفدراسیون فوتبال آسیا سومین قهرمانی متوالی پرسپولیس را در لیگ برتر فوتبال ایران تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال ایران درپی پایان رقابت های لیگ برتر و قهرمانی پرسپولیس در این رقابت ها پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: در استان های مرکزی، همدان، اصفهان، فارس، کرمان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی بر حضور موثر نیرو های شهرداری تهران در مناطق سیل زده گلستان تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- سید جلال حسینی، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با دست های خالی توانستیم قهرمان شویم و امیدوارم این روند را ادامه دهیم چون کار ما در سال بعد به مراتب سخت تر است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- رییس انجمن علمی مهدویت در حوزه علمیه گفت: دعای روز یازدهم ماه مبارک رمضان برای وقوع یک اتفاق مهم در زندگی هر انسان است و از همین حیث اهمیت زیادی دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- ناکامی ترزا می در تصویب توافق برگزیت و بی نتیجه بودن مذاکراتش با حزب کارگر گمانه زنی ها در مورد برگزاری همه پرسی دوم برگزیت را تقویت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه با بیان اینکه جامعه بین المللی در رابطه با برجام تاکنون بیشتر اظهارنظر و صدور بیانیه داشته تا اینکه اقدام عملی انجام دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- شجاع خلیل زاده مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من برای دوازدهمین بار قهرمان شدم! و خوشبختانه در یک زمین خیلی بد سه امتیاز را گرفتیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش دمای 5 تا 8 درجه ای هوا در شمال و شمال شرق کشور گفت: طی پنج روز آینده برای برخی نقاط کشور رگبار باران پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- برانکو سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سومین قهرمانی پیاپی سخت ترین قهرمانی است و این تأییدی بر کار مستمرمان و شیرین ترین قهرمانی ما بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: این روز ها شاهد اختلاف قیمت شدید محصولات کشاورزی از سر مزرعه تا بازار و رسیدن به دست مصرف کننده هستیم که سود اصلی در این میان را واسطه ها می برند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- محمود کلهر پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در کنار دانش بالای برانکو، کریم باقری نقش پررنگی را در این قهرمانی ایفا کرد زیرا نحوه ارتباط او با بازیکنان خیلی خوب بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- بنابر اعلام سازمان ثبت احوال کشور ناهنجاری های مادرزادی و کوروموزومی، حوادث غیرعمدی، بیماری های قلبی و عروقی از دلایل اصلی مرگ ومیر ایرانیان در رده های سنی مختلف در سال 96 بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- مارک ویلموتس و دو دستیارش بامداد امروز(جمعه) به کشور خود بازگشتند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیر کل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت گفت: طرح ابرار و بسته های متنوع برای کاهش هزینه اعزام به عتبات در خدمات ارائه شد به این صورت که تنوع خدمات را ایجاد کردم و مبادرت به راه اندازی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- قیمت نفت در پی افزایش نگرانی ها در مورد عرضه جهانی این کالای استراتژیک امروز (جمعه) نیز شاهد روند افزایشی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- ویدئویی از برخورد یک جنگنده F-16 نیروی هوایی آمریکا در ریورساید (کالیفرنیا) با یک انبار مهمات در نزدیکی پایگاه هوایی مارچ را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری از آزادسازی بیش از 40 هکتار از تصرفات غیرمجاز در حریم و بستر رودخانه زاینده رود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- زبان مشترک آدم ها در همه جای دنیاست، با دلایل مشخص و معانی یکسان که برای فهمیدنش به دانستن زبان مادری گریه کننده نیازی نداریم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- ضیا عربشاهی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس شخصیت هت تریک کردن در قهرمانی را داشت و خداراشکر زحمات کادرفنی و خود بازیکنان به نتیجه رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- ائتلاف متجاوز سعودی از روز گذشته (پنجشنبه) حملات خود به مناطق مسکونی و غیرنظامی یمن را تشدید کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل بانک مرکزی گفت: تاکنون نزدیک 60 درصد ارز ناشی از صادرات، به چرخه اقتصاد برگشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به منظور گفت وگو و رایزنی های سیاسی در خصوص روابط دو جانبه و مهمترین تحولات منطقه ای و بین المللی از جمله برجام و تحرکات بی ثبات کننده آمریکا وارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- ششمین روز از نمایشگاه بین المللی قرآن کریم همزمان با سالروز وفات حضرت خدیجه (س) با حضور حداکثری مردم در محل برگزاری این دوره از نمایشگاه روبرو شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: حفظ برجام فقط از طریق اقدام عملی ممکن است نه از طریق بیانیه های حمایتی.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- صفحه ریحانه صفحه منتشب به پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب به نقل از ایشان نوشت: من مکرر عرض کرده اماین حدیث معروف را که المرأة ریحانة ولیست بقهرمانة قهرمان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- صفحه تاریخ ایران و جهان درس و عبرت روایت حضرت آیت الله خامنه ای درباره وقایع تاریخی ایران و جهان دست خط رهبر معظم انقلاب را به مناسبت روز بزرگداشت حکیم ابوالقاسم فردوسی منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- روسای سه کمیته کنگره آمریکا طی نامه ای، وزیر خارجه این کشور را برای توضیح در مورد تحریف اطلاعات درباره ایران تحت فشار قرار دادند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی وزارت امورخارجه جمهوری اسلامی ایران جنایت جدید ائتلاف سعودی در بمباران منازل مسکونی در شهر صنعا پایتخت یمن را که منجر به کشته و زخمی شدن ده ها نفر از کودکان و زنان شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور در 27 اردیبهشت ماه 98 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- اکبر فلاح پیشکسوت کشتی ایران گفت: نعمتی را نمی شناسم و علم غیب هم ندارم که تشخیص بدهم وزارت ورزش ایشان را برای مهندسی کردن انتخابات فرستاده است یا خیر!
  • ۱