سه شنبه ۲۸ خردادساعت ۰۳:۱۹Jun 2019 18

خبرهای میزان 28 اردیبهشت 1398 - mizanonline.ir

 
 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 29 اسفند 1397 میزان 31 فروردین 1398 میزان 1 اردیبهشت 1398 میزان 2 اردیبهشت 1398 میزان 3 اردیبهشت 1398 میزان 4 اردیبهشت 1398 میزان 5 اردیبهشت 1398 میزان 6 اردیبهشت 1398 میزان 7 اردیبهشت 1398 میزان 8 اردیبهشت 1398 میزان 9 اردیبهشت 1398 میزان 10 اردیبهشت 1398 میزان 11 اردیبهشت 1398 میزان 12 اردیبهشت 1398 میزان 13 اردیبهشت 1398 میزان 14 اردیبهشت 1398 میزان 15 اردیبهشت 1398 میزان 16 اردیبهشت 1398 میزان 17 اردیبهشت 1398 میزان 18 اردیبهشت 1398 میزان 19 اردیبهشت 1398 میزان 20 اردیبهشت 1398 میزان 21 اردیبهشت 1398 میزان 22 اردیبهشت 1398 میزان 23 اردیبهشت 1398 میزان 24 اردیبهشت 1398 میزان 25 اردیبهشت 1398 میزان 26 اردیبهشت 1398 میزان 27 اردیبهشت 1398 میزان 28 اردیبهشت 1398 میزان 29 اردیبهشت 1398 میزان 30 اردیبهشت 1398 میزان 31 اردیبهشت 1398 
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این ویدئو، بازخوانی سیره زندگی امام حسن مجتبی (علیه السلام) توسط حجت الاسلام و المسلمین پناهیان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- انبوهی از زباله خشک و تر در منطقه ماشلک نوشهر موسوم به جاده معدن کوهی از زباله را بوجود آورده است و شیرابه های این زباله ها جان درختان را گرفته است و نفس ها جنگل را به شماره انداخته ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- نمایشگاه دائمی بهشت کاکتوس ها در شهرستان مرزی بندر آستارا و در شمال غربی استان گیلان یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری در این منطقه از کشور محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- سازمان ملل متحد شمار آوارگان جنگ های اخیر داعش و طالبان در ولایت ننگرهار افغانستان را حدود پنجاه وشش هزارنفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- میرعظیمی از اجرای طرح حمایتی ویژه ماه مبارک رمضان برای خانواده های زندانیان در قم خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- ترانسفرمارکت فهرست 20 بازیکن پردرآمد دنیای فوتبال را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر خارجه روسیه گفت که برای کمک به روند صلح افغانستان مسکو با خارج شدن طالبان از فهرست گروه های تروریستی سازمان ملل موافق است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس بیمه مرکزی گفت: سامانه "سنحاب" برای تحقق اهداف دیجیتالی و تجمیع مراکز نرم افزاری صنعت بیمه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر اطلاع رسانی پاکستان از ولیعهد امارات به خاطر دستور آزادی 572 زندانی پاکستانی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از صدور حکم به استرداد مبلغ اضافه دریافتی و جریمه سه میلیاردی موسس مدرسه متخلف خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر لزوم شتاب در ساخت طرح های اولویت دار صنعت پتروشیمی تأکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند برخورد قاطع با قاچاق، دلالی، خرید های خیانتکارانه ارزاق عمومی و احتکار، بدون هراس از جنجال ها ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: بخش اعظم ارزیابی ها و کارشناسی واحد های آسیب دیده از سیل به انجام رسیده که تاکنون 169 هزار و 377 واحد آسیب دیده اعم از احداثی و تعمیری در سکونتگاه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان اهواز گفت: در سیلاب اخیر به 24 مدرسه این شهرستان آسیب وارد شد که 10 مدرسه نیاز به تخریب و بازسازی دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- با اعلام معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان مجمع انتخاباتی فدراسیون چوگان 19 خرداد ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزارت صنعت به عنوان یکی از محور های اساسی و مهم در رونق تولید، برنامه های متنوعی را برای تحقق اهداف برای رونق تولید در 7 محور اصلی پیش بینی کرده که موفقیت در آن مستلزم تحقق برخی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- صفحه ریحانه صفحه منتسب به پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب درباره حجاب گفت: در محیط دانشگاه و نشریات خودتان، با نشریات زن، با دیگر نشریات رایج صحبت کنید ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر آموزش و پرورش گفت: امیدواریم کاستی های موجود در سیستم آموزش و پرورش هر چه زودتر برطرف شود و مدارس، برنامه و امکانات آنطور که شایسته دانش آموزان ما است در اختیار آن ها قرار گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست اداره کل اسکان حج و عمره و عتبات سازمان حج و زیارت توضیحاتی را در مورد روند اجاره هتل ها برای زائران حج تمتع بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون فناوری اطلاعات دادگستری استان یزد با بیان اینکه نقش مدیران دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، یک نقش محوری و اثرگذار است گفت: باید ضمن آموزش و نظارت دقیق بر مجموعه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان گلستان از فراهم شدن مقدمات آزادی 17 زندانی دیون مالی غیرعمد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس اجرایی شورای عالی صلح افغانستان گفت: گسترش نیروهای تروریستی داعش در افغانستان می تواند برای امنیت هند بسیار خطرآفرین باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- 34 نفر بر اثر غرق شدگی در سال گذشته در استان سیستان و بلوچستان جان خود را از دست دادند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس ستاد کل نیروهای مسلح طی حکمی سردار عامری را به ریاست سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: در بین شهدای مدافع حرم با افراد دهه هفتادی روبرو می شویم که حضور دهه هفتادی ها مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و افرادی است که می ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- جمعی از کارکنان پیشکسوت ارتش در آستانه سالروز آزادسازی خرمشهر، با امیر سرلشکر موسوی دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- سرلشکر باقری در پیام های جداگانه ای انتصاب سردار فدوی به سمت جانشین فرمانده کل سپاه و سردار نقدی به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه را تبریک گفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- نخستین تصاویر ثبت شده از مکه و کعبه که قدمت آن ها به سال 1888 بازمی گردد، برای اولین بار در حراجی ساتبیز هزاران دلار فروخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری از جشنواره بالن سواری در شهر کراسنودار روسیه را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۲۰    
خبرگزاری میزان- تصاویری از حال و هوای خاص و دیدنی خادمان حرم مطهر رضوی ساعاتی پیش از آغاز مراسم افطاری را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- در زمستان سال 97 قیمت فروش یک کیلوگرم پیاز در کل کشور 35626 ریال بود که نسبت به فصل مشابه سال قبل 280.9 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- مالک باشگاه پدیده قرارداد یحیی گل محمدی را برای دو فصل دیگر تمدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- آئین گرامیداشت حکیم عمر خیام نیشابوری با گلباران آرامگاه وی در نیشابور برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- نمایش "عروس مردگان" به کارگردانی امیدرضا سپهری و تهیه کنندگی مریم نراقی به دلیل عدم رعایت برخی اتفاقات روی صحنه نمایش تا اطلاع ثانوی توقیف شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک فعال سیاسی بابیان اینکه با بیان اینکه برای تحقق شعار رونق تولید، لازم است موانع از سر راه برداشته شود، گفت: متأسفانه در مرحله اخذ مجوز برای تولید ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- نتایج مطالعات جدید نشان می دهد میزان خودکشی در میان دختران 10 تا 14 ساله آمریکایی رو به افزایش بوده که محققان شبکه های اجتماعی را یکی از عوامل دخیل در این روند رو به افزایش می دانند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت نقش فرهنگ و هنر بویژه در مقطع حساس کشور اظهارداشت: مهم ترین نیاز امروز جامعه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- براساس اطلاعات به دست آمده، نیرو های یمنی از مناطق تحت کنترل، عملیات هجومی و غافلگیر کننده ای را علیه نیرو های مزدور رژیم سعودی در ارتفاعات منطقه الطلعه در جنوب غرب استان نجران ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۵۵    
خبرگزاری میزان- فوق ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس، ارزشمندترین بازیکن فصل سری A لقب گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- هفتمین گردهمایی خودروهای کلاسیک فولکس به مناسبت روز فولکس واگن ایران روز جمعه در کنار ارگ کریم خان شیراز برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص انواع ارز بین بانکی، شاخص بورس و آمار واردات گمرک در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- علیرضا حیدری از حضور در انتخابات فدراسیون کشتی انصراف داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- نتایج یک تحقیق جدید حاکی از آن است که تعداد کودکان فقیر در انگلیس در مقایسه با سال 2010 افزایشی نیم میلیونی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- وزیر کشور در حکمی علی طالبی را به عنوان عضو و رئیس کمیته نظارت و ارزیابی ستاد مرکزی اربعین منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال بایرن مونیخ در هفته پایانی بوندس لیگا به عنون قهرمانی در این رقابت ها رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- وزارت بهداشت یمن در گزارش با بررسی وضعیت تجهیزات پزشکی و درمانی سال 2018 کشور یمن اعلام کرد تقریبا 95 درصد تجهیزات بیمارستانی این کشور مختل شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم اودینزه در دیداری خانگی مقابل اسپال رده یازدهمی به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- امروزه زولبیا و بامیه در سراسر جهان و علی الخصوص در خاورمیانه، آفریقا و کشورهای جنوب آسیا، شیرینی بسیار محبوب مخصوصا در ماه رمضان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- نماینده سنگین وزن تیم ملی کاراته بانوان با پشت سرگذاشتن تمامی رقبا فینالست لیگ سری آ ترکیه شد و 2 تیم کاتای مردان نیز به دیدار رده بندی راه یافتند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- در ادامه بیست وچهارمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی جهان، نماینده وزن 80- کیلوگرم تکواندو کشورمان با شکست مقابل تکواندوکار آلمانی از دور مسابقات کنار رفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- در این بسته خبری آخرین مهم ترین اخبار حوادث امروز 28 اردبیهشت ماه را بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مردی به محضر رسول خدا صلی الله علیه و اله آمد و گفت: همه خویشانم با من قطع رابطه کرده اند و به من ناسزا می گویند، آیا برای من رواست که مقابله به مثل کرده و با آنها قطع رابطه کنم؟.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال استقلال ایران برای دیدار با العین امارات به دبی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه با بیان اینکه این مرکز خانه وکلا ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال یوونتوس می گوید اختلافی با مدیران این باشگاه ندارد و بنا به دلایلی نمی تواند به همکاری اش با یوونتوس ادامه دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- دانشمندان اخیراً دریافته اند، یک چاله عظیم در سیاره سرخ وجود دارد که این امر می تواند علت از دست رفتن آب در آنجا باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران دستور انجام تحقیقات در خصوص قتل نانوای 45 ساله در محله خزانه را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو شورای فرهنگی انقلاب اسلامی گفت: ما باید خانه هایمان را پایگاه قرآن و عترت کنیم و بهانه اینکه منزلم کوچک است و.. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۸:۰۵    
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۷    
خبرگزاری میزان- نتایج یک بررسی در تعدادی کشور اروپایی نشان می دهد: میزان ابتلا به سرطان روده در میان جوانان رو به افزایش است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۷    
خبرگزاری میزان- شرکت فضایی اسپیس ایکس (SpaceX) برای دومین بار در یک هفته و این بار به بهانه به روزرسانی نرم افزاری، پرتاب ماهواره های اینترنتی استارلینک را به تعویق انداخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۷    
خبرگزاری میزان- احتمال دارد تا سال 2022 میلادی شماره تلفن های 11 رقمی در ژاپن تمام شوند. در همین راستا این کشور تصمیم دارد 10 میلیارد شماره تلفن 14 رقمی تا 2021 میلادی عرضه کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- محققان دریافتند افراد بزرگسال بالا 50 سال که جدول متقاطع و سودوکو حل می کنند در مقایسه با سایرین، عملکرد مغزی بهتری دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه روزنامه سان گزارش داد که رئیس جمهور آمریکا از همتای سوئیسی خود خواستار میانجیگری بین واشنگتن و تهران شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- محققان در مطالعات جدید خود، رابطه میان صرع و ابتلا به بیماری اسکیزوفرنی را کشف و اعلام کردند که افراد مبتلا به صرع بیشتر در معرض خطر ابتلا به اسکیزوفرنی قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- مسلمانان در سراسر جهان، ماه مبارک رمضان را با روزه داری و نماز خواندن که رنگ و بوی متفاوتی در سراسر دنیا دارد این ماه عزیز را گرامی می دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- نتایج یک بررسی جامع نشان می دهد: آلودگی هوا به تمامی اندام ها و سلول های بدن آسیب می زند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی امروز با حضور روسای قوای سه گانه تشکیل و طرح تسهیل و رفع موانع تولید در جهت رونق تولید و توانمندسازی بنگاه های تولیدی تصویب رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- محققان با بررسی اطلاعات 25 ساله اعلام کردند که یک چهارم یخ های قطب جنوب ناپایدار است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- 11 شرکت فضانوردی در حال رقابت با یکدیگر هستند تا بتوانند در سال 2024 انسان را به ماه بازگردانند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- شما هم نام آرتریت روماتوئید را زیاد شنیده اید، یک بیماری مزمن، پیش رونده و از بین برنده سیستم ایمنی بدن. این بیماری ناتوان کننده برای همیشه با بیمار می ماند و در زمان هایی عود می کند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم اتلتیکومادرید در دیداری خارج از خانه و با وجود 10 نفره شدن مقابل لوانته به تساوی دست یافتند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- روند بررسی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی از 19 اردیبهشت در شورای نگهبان آغاز و نهایتا این طرح پس چندین روز بررسی با بیش از 10 مورد ابهام رو به رو شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نشستی را با یکدیگر برگزار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیر کل دفتر برنامه ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار گفت: واردات برنج همچنان با ارز 4200 تومانی ادامه دارد و بررسی ها نشان می دهد تولید برنج در سال جاری بیش از سال گذشته خواهد بود .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- پلیس آمریکا گزارش داد که در پی وقوع تیراندازی در جریان یک مهمانی در ایالت ایندیانا 7 نفر مجروح شده اند این در حالی است که تیراندازی در نیویورک یک کشته بر جای گذاشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیر نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: نقل و انتقالات تابستانی از 16 خردادماه آغاز و تا ششم شهریور ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: اسامی نامزد های ریاست فدراسیون کشتی در اختیار نهاد های نظارتی است و به محض رسیدن تائید صلاحیت ها انتخابات آن برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- مهمترین اخبار گروه جامعه خبرگزاری میزان در تاریخ 28 اردیبهشت ماه 98 را می توانید در این بسته خبری بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- زمان باز و بسته شدن پنجره نقل وانتقالات نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر برای فعالیت باشگاه ها مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از ارائه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: فرق ویلموتس نسبت به سرمربی قبلی تیم ملی فدراسیون محور بودن او هست.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- رضا لایق دبیر سابق فدراسیون کشتی گفت:هر مدیری دوست دارد با زیر مجموعه ای که مورد پسند خودش است کارکند و من هم از این که بر کنار شده ام هیچ گونه گله ای و ناراحتی ندارم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه پرسپولیس به منظور حضور هر چه بهتر در بازی نیمه نهایی جام حذفی مقابل سپاهان، جلسه هماهنگی تشکیل داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- سفیر عراق گفت: عراق در زمینه رابطه خود با ایران به آمریکا باج نخواهد داد و ما تحریم های یکجانبه آمریکا را غیرقانونی می دانیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- در چهارمین روز از مسابقات تکواندو قهرمانی جهان سروش احمدی، مهران برخورداری و کیمیا همتی مبارزات خود در رقابت های تکواندوی قهرمانی جهان را با پیروزی پشت سر گذاشتند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- معاون راهبری و نظارت بر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: برای اولین بار در صنعت آب و فاضلاب ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- اعضای تیم فوتبال استقلال برای برگزاری بازی مقابل العین راهی امارات شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال از کمک صد هزار دلاری کنفدراسیون فوتبال آسیا به مناطق سیل زده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- محمد اسد مسجدی سرپرست دبیری فدراسیون کشتی گفت: با توجه به اینکه فدراسیون کشتی فدراسیون حساسی است وزارت ورزش نمی خواهد نظر خاصی روی کاندیدایی باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- بیست و هشتمین روز از اردیبهشت ماه 1398 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن ها می توان به استقبال ویزه جوانان از نمایشگاه حجاب و عفاف اشاره ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- باشگاه گیتی پستند اصفهان آقای گل لیگ فوتسال عراق را جذب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا با اعلام جعلی بودن یک سایت نیازمندی دریافت یارانه نقدی به نشانی ww.yaranesms.com از شهروندان درخواست کرد: فریب اینگونه سایت ها را نخورند
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه سایپا نشستی را با سرمربی تیم فوتبال این باشگاه برگزار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- در پایان روز نخست لیگ سری آ ترکیه، تیم کشورمان 4 فینالیست داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- تصاویری از لحظه شکستن سد 90 ساله در تگزاس آمریکا را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- مقررات و فراخوان سی ودومین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان به منظور اعتلای تولیدات سینمای کودک و نوجوان و معرفی آثار برتر این حوزه در عرصه ملی و بین المللی منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- - فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری یک قاچاقچی عتیقه با 727 قطعه سکه تاریخی مربوط به دوره اشکانیان در "لامرد" خبر داد.