سه شنبه ۲۸ خردادساعت ۰۴:۱۶Jun 2019 18

خبرهای میزان 29 اردیبهشت 1398 - mizanonline.ir

 
 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 29 اسفند 1397 میزان 31 فروردین 1398 میزان 1 اردیبهشت 1398 میزان 2 اردیبهشت 1398 میزان 3 اردیبهشت 1398 میزان 4 اردیبهشت 1398 میزان 5 اردیبهشت 1398 میزان 6 اردیبهشت 1398 میزان 7 اردیبهشت 1398 میزان 8 اردیبهشت 1398 میزان 9 اردیبهشت 1398 میزان 10 اردیبهشت 1398 میزان 11 اردیبهشت 1398 میزان 12 اردیبهشت 1398 میزان 13 اردیبهشت 1398 میزان 14 اردیبهشت 1398 میزان 15 اردیبهشت 1398 میزان 16 اردیبهشت 1398 میزان 17 اردیبهشت 1398 میزان 18 اردیبهشت 1398 میزان 19 اردیبهشت 1398 میزان 20 اردیبهشت 1398 میزان 21 اردیبهشت 1398 میزان 22 اردیبهشت 1398 میزان 23 اردیبهشت 1398 میزان 24 اردیبهشت 1398 میزان 25 اردیبهشت 1398 میزان 26 اردیبهشت 1398 میزان 27 اردیبهشت 1398 میزان 28 اردیبهشت 1398 میزان 29 اردیبهشت 1398 میزان 30 اردیبهشت 1398 میزان 31 اردیبهشت 1398 
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- مهم نیست در ضیافت الهی کجا باشی! مهم این است که در ماه بندگی، میهمان خدا باشی و در هر حال با زبان روزه مشغول عبادتی بزرگ یعنی خدمت به مردم تا لحظه زیبای اذان فرا برسد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- مرکز نظرسنجی لوادا سنتر که در روسیه به دلیل گرفتن کمک های مالی از بیرون، عامل خارجی شناخته می شود مدعی شده که اکثر روس ها خواهان پایان عملیات های نظامی روسیه در سوریه هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- پارک جنگلی بی بی یانلو از جمله جنگل های هیرکانی غربی منطقه است که در ضلع جنوب غربی شهرستان مرزی آستارا در شمال غربی استان گیلان و در مجاورت با کشور جمهوری آذربایجان واقع شده و فاصله ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- نهادهای ناظر بر روند انتخابات افغانستان اعلام کردند که در صورت عدم استفاده از فناوری بیومتریک انتخابات ریاست جمهوی آینده این کشور با بحران روبرو خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- بارندگی در اغلب نقاط کشور، ساماندهی کودکان کار و خیابان تهران تا پایان سال، 19911 مورد دوقلوزایی در سال گذشته رخ داد، حناچی هنوز به "ماموریت های دستاوردمحور" دست نیافته است و .. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- جانشین پلیس پیشگیری پایتخت از کشف یک هزار و 500 کیلوگرم گوشت فاسد از پارکینگ یک منزل مسکونی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۳۰    
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- درآمدهای سالانه طالبان از طریق دریافت هزینه های گمرکی و جمع آوری زکات در افغانستان به 22 میلیارد افغانی می رسد؛ علاوه بر این قاچاق مواد مخدر، زورگیری و سرقت های مسلحانه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- نهمین روز از بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با اتفاقات جالب و تاثیرگذاری سپری شد که یکی از مهم ترین آنها نشست تخصصی محفل انس با قرآن کریم با حضور عبدالهادی فقهی زاده ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- براساس اعلام بانک مرکزی مهلت فروش سهام تمام اشخاص حقیقی و حقوقی غیر وابسته در بانک های قوامین، حمکت ایرانیان، انصار، مهراقتصاد و موسسه اعتباری کوثر به مدت 15 روز کاری تمدید شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان "میاندورود" گفت: اتصال سیم برق به کامیون در حال تخلیه بار، منجر به مرگ راننده خودرو شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران با بیان اینکه شهرداری اقدام به کشتار سگ ها نکرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- نتایج یک پژوهش جدید نشان داد که غذا های فوق فرآوری شده خاصیت اعتیادآور داشته و افراد را به سمت پرخوری و افزایش وزن سوق می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۵۵    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی شرکت بهره برداری مترو خدمات ویژه مترو به تماشاگران فوتبال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- روزنامه نیشن پاکستان به نقل از سفیر امارات متحده عربی در اسلام آباد اعلام کرد که شرکت های اماراتی تمایل به سرمایه گذاری در بندر گوادر پاکستان دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان گلستان با بیان اینکه نمی گذاریم سودجویان از بازپرداخت تسهیلات شانه خالی کنند از بانک ها خواست تا بدهکاران دانه درشت را به دادگستری معرفی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- تنها مسیر عنوان برنامه ای از گروه معارف شبکه پنج سیماست که در ماه مبارک رمضان هر روز پخش می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۱:۰۵    
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: طرح بسیج ملی کنترل فشار خون از 27 اردیبهشت ما شروع و تا 15 تیر ماه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۳:۴۵    
خبرگزاری میزان- یک مقام وزارت دفاع یمن اعلام کرد: 300 هدف در خاک عربستان سعودی و امارات در تیررس نیرو های مقاومت قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۳:۱۰    
خبرگزاری میزان- توت فرنگی به عنوان یکی از محصولات زراعی با دارا بودن مزایای متعدد و امکان کشت گلخانه ای برای آن در صورت حمایت و گسترش می تواند به عنوان محصول صادراتی لحاظ شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- هر دو مسلمانی که با یکدیگر قهر کنند و از هم دوری نمایند و سه روز چنین باشند و با هم صلح نکنند از اسلام بیرون روند و میان آن ها پیوند و دوستی دینی نخواهد بود و هر کدام که به صلح و سخن ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۳:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور شامگاه یکشنبه در دیدار صمیمی با جمعی از دانشجویان و جوانان، با بیان اینکه 29 اردیبهشت یادآور روز شور ملت ایران بویژه نسل جوان کشور، پای صندوق آراء بود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- نیرو های امنیتی عراق در منطقه الخضرا در پی شلیک دو راکت به نزدیکی سفارت آمریکا به حالت آماده باش در آمدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۳۰    
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۲۵    
خبرگزاری میزان- غار نمکدان یا نمکی، یکی از جاذبه های دیدنی جزیره قشم است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- زین الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید معتقد است او و شاگردانش باید بابت فصل ناامیدکننده شان از هواداران خود عذرخواهی کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۱۵    
خبرگزاری میزان- صفحه اینستاگرامی حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر انقلاب اسلامی تصویری خاطره انگیز را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا گفت: جنگ با ایران به هیچ وجه به صرفه آمریکا نخواهد بود و نتیجه این جنگ احتمالی می تواند ضربه ای سهمگین بر ابهت ظاهری آمریکایی ها باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- تهیه کننده سریال حضرت موسی (ع) گفت: جمال شورجه سالها در سینما و تلویزیون فعالیت کرده و کارگردان راوی قرآن کریم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- بخشی از سخنرانی های عالم ربانی و استاد اخلاق مرحوم حضرت آیت الله حاج آقا مجتبی تهرانی (ره) را در ماه مبارک رمضان با موضوع جنبه های عاشقانه دعا مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری از 5 حرکت برتر در مسابقات بسکتبال NBA که شب گذشته برگزار شد را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی سازمان ثبت احوال کشور گفت: در سیل اخیر در مجموع 533 نفر در کل کشور، به صورت رایگان شناسنامه جدید دریافت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- گزارش های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های آمریکا از رشد سریع نرخ آوردوز ناشی از مصرف کوکائین و مت آمفتامین در این کشور ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- پایگاه اطلاع رسانی khamenei_ir، نماهنگی با عنوان " سمّ مضاعف " برگرفته از بیانات اخیر رهبر انقلاب در دیدار با کارگزاران را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۲:۰۰    
خبرگزاری میزان- هیأت وزیران، سند توسعه اقتصاد دیجیتالی را با هدف تشویق و حمایت از کسب و کار های نوپا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، به تصویب رساند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۴۵    
خبرگزاری میزان- مسعود شجاعی با انتشار پیامی در صفحه اینستاگرامی خود با هواداران تراکتورسازی خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۵    
خبرگزاری میزان- با تداوم ورود آب به دریاچه ارومیه و افزایش حجم آب و کاهش غلظت نمک دریاچه شرایط زیست آرتیمیا در برخی از نقاط دریاچه فراهم شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال سیدنی با برتری برابر پرت گلوری در ضربات پنالتی و به ثمر رسیدن آخرین پنالتی این تیم توسط رضا قوچان نژاد، مهاجم ایرانی اف. سی. سیدنی به قهرمانی در اِی لیگ استرالیا 2019 رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- تیم کاراتا ایران با کسب 6 مدال طلا و 3 برنز عنوان قهرمانی دومین مرحله لیگ سری آ ترکیه را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- باشگاه تراکتورسازی در تلاش است تا با دریافت رضایت نامه دانیال اسماعیلی فر، این بازیکن را در تبریز نگه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- با دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ایلام 17نانوایی شهرستان ایلام به اتهام تهدید علیه بهداشت عمومی تعطیل شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- یک خرگوش پس از اینکه توسط یک کلاغ سیاه شکار شد با اقدام به موقع عکاس جان سالم بدر برد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص انواع ارز بین بانکی، شاخص بورس و آمار واردات گمرک در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی با السد برای شخصیت ما است و می خواهیم با برد از لیگ قهرمانان آسیا جدا شویم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- در هفته سی وهفتم سری آ ایتالیا امشب 2 بازی به صورت همزمان پیگیری شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- دولت آمریکا دست کم 1712 کودک مهاجر را که از والدینشان در مرز مکزیک و آمریکا به خاطر سیاست تحمل صفر جدا شده بودند شناسایی کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- اوسوالدو فریرا، سرمربی تیم فوتبال السد قطر گفت: مهم است که بتوانیم مقابل پرسپولیس پیروز شویم و به عنوان تیم نخست از گروه مان صعود کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- و اما حق صدقه این است که بدانی که همانا آن ذخیره تو نزد خداوند است و امانتی است از تو نزد او که نیاز به شاهد گرفتن ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو هیات علمی گروه روانشناسی پژوهشگاه حوزه و دانشگاه قم گفت: از آنجا که یکی از ارکان اعتکاف روزه داری است و در ماه مبارک رمضان این امر با قصد نزدیکی به خداوند انجام می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- کمیته مبارزه با شکنجه سازمان ملل از دولت انگلیس خواسته است تا از تصویب قوانینی که عفو سربازان دخیل در جنایات جنگی را در بر می گیرد، خودداری کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- ناسا در عکس روز خود تصاویر مختلفی از ماه منتشر کرده که مراحل مختلفی از آن را نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون انتخابات افغانستان اعلام کرد که آلیس ولز معاون وزیر خارجه آمریکا در دیدار با اعضای این کمیسیون خواستار تاخیر در برگزاری انتخابات شورای ولایتی و انتخابات پارلمانی غزنی شده ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: هیچگاه از العین جدا نشدم و این باشگاه خاطرات زیادی برای من داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کردکوی از بازداشت عامل فحاشی و تهدید ماموران نیروی انتظامی در فضای مجازی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: روز های 13 تا 15 ماه رمضان ایام البیض نامیده می شود و خواندن دعای مجیر در این ایام ثواب و فضلیت بسیار دارد و در این ایام مانند ایام اعتکاف اعمال خاصی سفارش که ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- ، رئیس کل بانک مرکزی گفت: با اقدامات انضباطی بانک مرکزی و همکاری بانک ها اضافه برداشت بانک ها از بانک مرکزی به پایین ترین حد خود در چند ماه گذشته رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاون پایش و نظارت محیط زیست تهران گفت:منشا بوی نفت در شمال غرب تهران به این دلیل است که قنات های آن منطقه از سنوات گذشته به دلیل نشت نفت دچار آلودگی شده اند و کماکان شاهد هستیم آب ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- استراتژی جوجه تیغی یا روباه یک استعاره کلاسیک در سبک های مدیریتی است که می گوید: روباه چیز های زیادی می داند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۵    
خبرگزاری میزان- وزیر نفت طی ابلاغیه ای نحوه عرضه نفت و میعانات گازی را در رینگ بین المللی صادراتی بورس انرژی اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مسئول واحد آموزش همگانی انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور با اشاره به خواص میوه های تابستانی طالبی و هندوانه، نقش بارز آنها در ارتقای سلامتی و ایمنی بدن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزیر صمت در جلسه عصر امروز کمیسیون با اشاره به اینکه ظرفیت های تولیدی بسیار خوبی در زمینه های مختلف داریم اظهار داشت که نگرانی از ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- مهر امسال هیچ کلاس درسی بدون معلم نمی ماند، مراسم افطار برای رانندگان تاکسی پایتخت در 5 پایانه و ... گزیده ای از اخبار بسته اجتماعی امروز است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- حدود 100 سال است که خرده شیشه های حاضر در بیابان مصر به صورت یک معما در آمده است، اما دانشمندان اکنون دیگر می دانند که این ها از کجا آمده اند و کدام یک از فرضیه ها درست بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- انفجار در مسیر اتوبوس گردشگران در منطقه الجیزه مصر منجر به زخمی شدن شماری از افراد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- با گرم شدن هوا و ایام روزه داری ماه رمضان دستور های غذایی متنوعی داده می شود که یکی از آنها ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- مراسم جزء خوانی قرآن کریم در ارومیه، جلسات خانگی قرائت قرآن بانوان، خانه موزه حاج علیرضا رضایی کلانتری – مازندران، مراسم جزء خوانی قرآن کریم در ارومیه و .. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- ناسا امروز در وب سایت خود از نخستین آزمایش سخت افزار ربات های خانه دار در ایستگاه فضایی خبر داد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- یک وسیله نقلیه پدالی میکرو ابداع شده که با پدال زدن کاربر برق تولید می کند. این وسیله نقلیه بدنه ای از جنس فایبر گلاس دارد و می تواند با سرعت 25 کیلومتر برساعت حرکت کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- طبق مطالعه جدید محققان، تماشای تلویزیون می تواند بر کیفیت و مدت خواب کودک تاثیر گذارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- اهمیت وجود رابطه خوب و با کیفیت بین پدر ها و دختران شان بر هیچ فردی پوشیده نیست و مزایای زیادی در همه مراحل زندگی هر دو و البته به خصوص دختر ها دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- افزایش وزن و بیماری هایی مانند دیابت و بیماری قلبی، به طور مستقیم با مقدار و نوع غذایی که مصرف می کنیم، مرتبط است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- وریا غفوری مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: هدف ما این است که یک بازی خوب را مقابل العین ارائه کنیم و با سه امتیاز به تهران بازگردیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر مسئولان نظام فرمودند: مسئله ی رونق تولید را باید جدّی گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) در بازدید از گروه پدافند هوایی بندر طاهری، خطاب به کارکنان این یکان گفت: چشمان همیشه بیدار کارکنان پدافند هوایی، دشمنان را مأیوس می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به جلسه عصر امروز این کمیسیون گفت: طبق گفته رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تعداد بازرسان در سراسر کشور برای کنترل بازار بالغ ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: سپاه تغییرات دارد، اما هویت اصلی آن تغییر ناپذیر است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- بازی تیم های فوتبال کیه وو و سمپدوریا در هفته سی وهفتم سری آ ایتالیا با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- آخرین اخبار حوادث امروز یک شنبه 29 اردیبهشت ماه را در این بسته بسته خبری بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- بیست و نهمین روز از اردیبهشت ماه 1398 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن ها می توان به گفت و گوی آفرین عبیسی با میزان در خصوص سریال ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۵۵    
خبرگزاری میزان- عضو هیئت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت: این کمیسیون به طور صددرصد مخالف به تعویق افتادن زمان برگزاری کنکور در سراسر کشور است چرا که این مسئله می تواند باعث اضطراب ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- بررسی نرخ فروش دلار در روز جاری نشان می دهد که این ارز با کاهش 50 تومانی نسبت به روز گذشته داد و ستد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- آئین تکریم و معارفه ریاست سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور صبح امروز با حضور جانشین رئیس سازمان بسیج کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- شرکت هواپیمایی بوئینگ می گوید که نقایصی را که در نرم افزار کنترل پرواز 737 مکس وجود داشته باید برطرف می کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- شفر از یکی از بازیکنان استقلال که با سر و صدای زیادی به استقلال پیوست خواسته بود که دور و بر قلیان کشیدن نرود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را در خصوص دیدار تیم های سپیدرود رشت و تراکتورسازی تبریز صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- حسن لطفی، یک تولیدکننده کفش زنانه در همدان است که درباره نحوه فعالیت خود می گوید: 2بار با شکست مواجه شدم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تجهیزات پزشکی توضیحاتی درباره شایعات کمبود نخ بخیه در بیمارستان ها ارائه داد، که در ادامه مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- بازیگر سریال نرگس گفت: اجرایی کردن طرح ماشین خیمه شب بازی از چابهار که جزو مناطق محروم کشور به شمار می رود شروع شد و روستا به روستا این ماشین در حرکت است تا مردم این خطه از کشور را ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- یک شرکت تجاری از تولید کامیون جدیدی خبر داده که مجهز به یک سیستم هدایت و کنترل هوشمند برای حفظ همیشگی فاصله از خودروی جلویی به منظور اجتناب از تصادف است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- پژوهشگران از سه تکه آدامس متعلق به ده هزار سال پیش، دی ان ای نخستین ساکنان اسکاندیناوی را استخراج کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- مسابقه سالانه زیباترین سیبیل سال در بروکسل بلژیک برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- به دادگاهی که در ابتدا دعوی و شکایت در آنجا مطرح می شود و مورد رسیدگی قرار می گیرد و نهایتاً رای صادر می کند، دادگاه بدوی می گویند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- چاقوکشی در لندن منجر به کشته شدن یک نفر شد در همین حال در حادثه ای مشابه پلیس این شهر از دستگیری 4 مهاجم به یک جوان 20 ساله خبر می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری پنج شرور سابقه دار که بامداد جمعه اقدام به ضرب و جرح شهروندان و تخریب چند خودروی پارک شده در خیابان منصور کرده بودند خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- سازمان هواشناسی با انتشار اطلاعیه ای از ادامه بارندگی ها در اکثر نقاط کشور تا سه شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس به خبر توافقش با باشگاه الاهلی مصر واکنش نشان داد.