پنجشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۸:۲۷Jun 2019 20

خبرهای میزان 9 خرداد 1398 - mizanonline.ir

 
 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 29 اسفند 1397 میزان 31 فروردین 1398 میزان 31 اردیبهشت 1398 میزان 1 خرداد 1398 میزان 2 خرداد 1398 میزان 3 خرداد 1398 میزان 4 خرداد 1398 میزان 5 خرداد 1398 میزان 6 خرداد 1398 میزان 7 خرداد 1398 میزان 8 خرداد 1398 میزان 9 خرداد 1398 میزان 10 خرداد 1398 میزان 11 خرداد 1398 میزان 12 خرداد 1398 میزان 13 خرداد 1398 میزان 14 خرداد 1398 میزان 15 خرداد 1398 میزان 16 خرداد 1398 میزان 17 خرداد 1398 میزان 18 خرداد 1398 میزان 19 خرداد 1398 میزان 20 خرداد 1398 میزان 21 خرداد 1398 میزان 22 خرداد 1398 میزان 23 خرداد 1398 میزان 24 خرداد 1398 میزان 25 خرداد 1398 میزان 26 خرداد 1398 میزان 27 خرداد 1398 میزان 28 خرداد 1398 میزان 29 خرداد 1398 میزان 30 خرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- الهیان معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان از صدور اولین رای مراقبت الکترونیکی یک محکوم در استان گیلان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۰۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- ما در مقابل فشارهای آمریکا ابزارهای فشار داریم؛ این ابزارهای فشار هم بر خلاف آنچه آنها می خواهند تبلیغ کنند و بگویند ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- استان کردستان، دارای قرآن های خطی متعددی است، که متاسفانه تعداد کمی از آن ها در ویترین نگهداری می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری میزان- دانفورد اعلام کرد که بر خلاف خواسته طالبان مبنی بر خروج آمریکا از افغانستان، نیروهای این کشور تا تامین منافع ضد تروریسمی آمریکا در جنوب غرب آسیا می ماند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۵    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر راه و شهر سازی در همایش سراسری مدیران کل راهداری و حمل ونقل جاده ای فرایند های انتقال وظایف راه های فرعی و روستایی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان گلستان از کمک 450 میلیون تومانی خیران در جشن گلریزان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به 26 فقره سرقت منزل در شهرستان "بندرگز" خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت از کشف نیم تن انواع مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش در یک خانه باغ در حاشیه شهر جیرفت خبر داد و به قاچاقچیان مواد مخدر هشدار داد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- نقشه گوگل اطلاعات مرتبط با محدودیت های سرعت را به 40 کشور افزایش داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: طرح جامع توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی در این شرکت در حال تدوین است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- مشاور وزیر و مجری طرح گندم کشور گفت: کشور در تولید گندم به پایداری رسیده است و امسال برای چهارمین سال پیاپی در تولید گندم به خودکفایی می رسیم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای تحقق شعار سال و رونق تولید هفت محور و 26 برنامه تدوین شده است
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- سید عمار حکیم با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی قدس از مردم خواست تا در تظاهرات این روز شرکت کنند و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین نشان دهند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کل سابق دادگستری استان یزد با اشاره به اینکه در سال گذشته از 3400 پرونده مربوط به اختلاف های خانوادگی و طلاق ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران در اردیبهشت ماه سال 1398، به 12.1 هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل 36.5 درصد کاهش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2190 تردد شمار فعال در محور های برون شهری، تردد در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل 5.1 درصد افزایش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان مازندران، رژیم غاصب صهیونیستی را از نظر شرعی و حقوقی نامشروع دانست و افزود ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۰۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- صدا و سیمای خراسان رضوی در روز قدس، روز تجلی شکوه و عظمت امت اسلامی و روز استکبار ستیزی ملل مسلمان جهان همگام با این ملت ستم دیده برنامه هایی را تدارک دیده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- ایران از لحاظ تولید محصولات باغی در جایگاه خوبی قرار دارد بر این اساس 1.9 میلیون هکتار سطح پهنه باغی کشور است که سالانه 11.6 میلیون تن محصول باغی در کشور را تولید می کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- نشست هم اندیشی همه گرایش های قضایی با حضور مسئولان عالی ادوار دستگاه قضایی در محل حوزه ریاست قوه قضاییه و با حضور آیت الله رییسی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- نیروهای نظامی افغانستان موفق شدند که حملات شبه نظامیان طالبان را در مرکز استان فاریاب در شمال افغانستان دفع کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- ادن هازارد در فینال لیگ اروپا مقابل آرسنال نمایش فوق العاده ای داشت و با ثبت دبل برابر این تیم، نقش مهمی در برتری 1-4 چلسی و قهرمانی این تیم در لیگ اروپا ایفا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- عبدالرسول عمادی گفت: اطلاعات مربوط به درس ریاضی در طی سال 1392 تا دو ماه گذشته که مربوط به 5 و 6 سال اخیر است نشان دهنده روند نزولی نمره ریاضی دانش آموزان بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- خبرگزاری اسپوتنیک در گزارشی به فروش تسلیحات از سوی آمریکا به دیگر کشور ها اشاره کرده و می نویسد که فروش تسلیحات یکی از اهرم های سیاست خارجی واشنگتن است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه توطئه معامله قرن نباید به سرانجام برسد،گفت: می بایست همه ملت های مسلمان در مقابل این حرکت خائنانه آمریکا و رژیم صهیونیستی ایستادگی کرده و به این ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۱:۵۵    
خبرگزاری میزان- داوید لوئیس مدافع تیم فوتبال چلسی گفت: اگر مائوریسیو ساری فصل آینده هم در چلسی باقی بماند بسیار خوشحال می شویم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل داد گستری استان فارس عصر امروز به نمایندگی از ریاست قوه قضائیه با حضور در منزل شهید حجت الاسلام والمسلمین شیخ محمد خرسند امام جمعه فقید شهرستان کازرون ضمن ابراز همدردی با ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- رشته فوتبال به محبوب ترین و پرطرفدارترین ورزش بین مردم جهان معروف است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۹:۵۰    
خبرگزاری میزان- نشست هم اندیشی مسئولان عالی ادوار دستگاه قضایی با آیت الله رییسی در محل حوزه ریاست قوه قضاییه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- سران منچستریونایتد در نظر دارند لواندوفسکی را جذب کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر قصد دارد تا مسیرهای روز جهانی قدس در تهران را به شما معرفی کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک گروه بین المللی از ستاره شناسان توانستند در بررسی جدید خود، سیاره فراخورشیدی جدیدی را کشف کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه گفت: آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه به همراه تعدادی از مسئولان عالی قضایی کشور به استان خراسان جنوبی سفر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- در بسته خبری میزان آخرین اخبار اجتماعی و حوادثی امروز پنج شنبه نهم خردادماه را بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری در حکمی دکتر علی ربیعی را به عنوان "دستیار ارتباطات اجتماعی رئیس جمهور و سخنگوی دولت" منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۸:۰۵    
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس در پیامی تاکید کرد: گزینه مقاومت به عنوان بهترین و تنهاترین راه حل برای حل بحران فلسطین می باشد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- ژائو فلیکس مهاجم بنفیکا مورد توجه دو تیم انگلیسی و یک تیم اسپانیایی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- در دومین سفر استانی معاونت سیاسی در سال 1398، استان قم میزبان هیات اعزامی این معاونت بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- فیلم زیر گام بلند قوه قضاییه برای کاهش تعداد زندانیان مهریه را تشریح کرده است که در ادامه آن را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی وزارت کشور گفت: با توجه به زیرساخت هایی که در قم وجود دارد، پیشنهاد برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی به صورت تمام مکانیزه در این استان پیگیری می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- نهمین روز از خرداد ماه 1398 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن ها می توان به اظهار نظر "شبنم مقدمی" درباره حضورش در فیلم سینمایی "زهرمار" ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت تعداد کل بازرسی های انجام گرفته از صنوف شهر تهران و کالاهای مرتبط با ایام ماه مبارک رمضان شامل مرغ، روغن، شکر، خرما، زولبیا بامیه ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- به نظر می رسد که سرپرست تیم فوتبال استقلال فصل آینده در سمت خود حضور نداشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- امیر قادر رحیم زاده به پیشنهاد سرلشکر موسوی و موافقت و تصویب فرمانده معظم کل قوا به عنوان جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزیر خارجه ترکیه می گوید که این کشور تمام تلاش خود را برای دفاع از حقوق فلسطینی ها به کار خواهد بست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران اعلام کرد: در اجرای سیاست های دولت و مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- ممنوعیت صادرات 4 قلم کالا مرتبط با صنعت طیور از جمله مرغ با هدف جلوگیری از زیان تولید کنندگان رفع شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- صفحه منتسب به پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب پستی درباره مشروح سخنرانی مقام معظم رهبری در دیدار با اساتید منتشر کرده که به این شرح است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس قزوین از واژگونی یک دستگاه تریلر حامل سوخت هواپیما در جاده قدیم "قزوین- رشت" خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اساتید دانشگاه ها: مذاکره، مکمل راهبرد فشار آمریکاست. درباره ی مسائل ناموسی انقلاب مذاکره نمیکنیم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل صلح و امنیت بین المللی وزارت خارجه گفت: امیدواریم سازمان همکاری اسلامی، تمرکز خود را بر موضوع اصلی و دارای اولویت جهان اسلام یعنی مسئله فلسطین معطوف کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی شورای نگهبان تصریح کرد: هم حق تعیین سرنوشت در حقوق بین الملل به رسمیت شناخته شده و هم حمایت از مبارزات حق طلبانه ملت مظلوم فلسطین ریشه در قانون اساسی و باورهای ما دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- کوچک ترین نوزاد زنده جهان پنج ماهه پس از تولد در بیمارستان "سان دیگو"ی "کالیفرنیا" در سلامت کامل از بیمارستان مرخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس رئیس کل دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد مردم را به حضور در این راهپیمائی گسترده دعوت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- حاشیه های بازی سپاهان و پرسپولیس به قدری زیاد بود که مسائل فنی بازی را هم تحت شعاع قرار داده بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: راهکار اصلی کاهش نمک در نان ها، بازنگری بر کیفیت گندم و آرد یا تولید نان های صنعتی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۵    
خبرگزاری میزان- زئیس جمهور روسیه در پی خروج یکجانبه آمریکا از معاهده موشکی لایحه تعلیق INF را به پارلمان این کشور ارائه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزیر راه و شهرسازی استفاده از ظرفیت های قانونی موجود در صندوق توسعه ملی را فرصتی مغتنم برای امر نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی مسافر برون شهری عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی والیبال ایران در نشست خبری شروع مسابقات لیگ ملت های 2019 حاضر شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- کمیته مسابقات اسامی محرومان فینال جام حذفی یادواره آزادسازی خرمشهر در فصل 98-97 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- ادامه همکاری امیر قلعه نویی با باشگاه سپاهان در هاله ای از ابهام قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل حفاظت و اطلاعات سازمان قضایی نیرو های مسلح درباره اظهارات یکی از وکلا در خصوص صدور حکم حمل سلاح برای مقامات و مسئولان از جمله شهردار اسبق تهران توسط این سازمان گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- حمایت از مبارزات حق طلبانه ملت مظلوم فلسطین، اسرائیل در ایستگاه آخر و ... گزیده ای از پست های منتشر شده در فضای مجازی به مناسبت فرارسیدن روز قدس است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری میزان- پرواز میلیون ها قطعه از پروانه های رنگارنگ در استان خراسان شمالی، صحنه های زیبایی در مناطق شهری و روستایی به ویژه بوستان ها، مزارع و باغ زار های شهرستان بجنورد خلق کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- موشن گرافیک "مقاومت و مبارزه" را به مناسبت روز قدس مشاهده می کنید. مقاومت، تنها راه حل مسئله فلسطین است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۰    
خبرگزاری میزان- سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس، از حضور پرشور کارکنان این سازمان و دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق سراسر کشور در راه پیمایی آخرین جمعه ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- نویسنده مجموعه "در بی تکیه گاهی" گفت: آمار دقیقی را نمی توان به صورت منسجم از سرانه مطالعه کتاب در کشور ارائه داد اما آنچه مسجل است اینکه کتاب و کتابخوانی در کشور وضعیت خوبی را پشت سر ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- مذاکرات نمایندگان رئیس جمهور ونزوئلا و سر کرده شورشیان در نشست نروژ بدون توافق پایان یافت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- دبیر شورای نگهبان گفت: روز قدس با این راهپیمایی ها و بزرگداشت ها منتهی به محو رژیم غاصب صهیونیستی می شود که از خواسته های امام راحل بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- کانون دانشگاهیان ایران اسلامی حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس را نشانه ای از وحدت ملی برای دستیابی به توفیقات بیشتر در مقابله با نظام سلطه دانست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- انفجاری مهیب در نزدیکی دانشگاه نظامی در غرب کابل دستکم 6 کشته و 6 زخمی به جای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- وزیر گشور گفت: با حضور افتخار آمیز ملت ایران و انجام وظیفه همه عوامل مسئول، راهپیمایی روز قدس، با نظم و امنیت مثال زدنی برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم فوتبال سپاهان اصفهان صحبت هایی را راجع به حواشی و اتفاقات دیدار نیمه نهایی جام حذفی انجام داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی شهرستان "قیروکارزین" گفت: جوانی 37 ساله هنگام نجات یک راس گوسفند در استخر ذخیره آب یکی از مزارع شهرستان "قیروکارزین" غرق شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: در پی واژگونی یک دستگاه اتوبوس در محور زابل زاهدان یک تن کشته و 3 تن مجروح شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: پلیس با معدود افراد متخلفی که قصد برهم زدن امنیت ورزشگاه را داشتند، برخورد کرده که در این رابطه 25 نفر دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- سیروس پور موسوی سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران با قدردانی از حضور مارک ویلموتس در تمرینات این تیم گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۳:۵۵    
خبرگزاری میزان- در روز پایانی مسابقات جام جهانی تیراندازی در مونیخ امروز (پنجشنبه) ورزشکاران در تفنگ و تپانچه میکس بادی به رقابت با یکدیگر پرداختند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- ضیا عربشاهی پیکشسوت تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: بازی جذاب و با کیفیتی را از هر دو تیم شاهد بودیم، اما حق تیم پرسپولیس بود که در این دیدار به پیروزی برسد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- جانشین نیروی هوایی ارتش در بازدید از پایگاه هوایی شهید دوران شیراز آمادگی این پایگاه را مورد ارزیابی قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- صفحه ریحانه منتسب به پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب در فضای مجازی پستی را منتشر کرد که به این شرح است: ما درباره ی مسائل ناموسی انقلاب مذاکره نمی کنیم ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از برخورد پژو 405 تاکسی با تریلی 2 کشته و 3 مجروح خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- با رای قضات گلستانی، سال گذشته 32 هکتار جنگل و 4.5 هکتار از سواحل استان از دست متجاوزان خارج و به نام منابع طبیعی سند خورد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- بازیگر فیلم "شبی که ماه کامل شد" گفت: از نظر من تعامل و گفتمان همیشه بهترین راه برای ارتباط بین بازیگر و کارگردان و کلیه عوامل است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- از دیشب کمابیش باران شدید بهاری در دامنه های البرز مثل تهران و استان های شمالی آغاز شده و رعد و برق و باد شدید هم هوای برخی مناطق را در سومین ماه بهار کمابیش خنک کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- غلبه فلسطین بر معامله قرن، حقیقت قرن، مقاومت است نه معامله، عراق کشوری که ایستادن در کنار ایران را انتخاب کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری میزان- جامعه روحانیت مبارز اعلام کرد: امروز آرمان فلسطین و ندای عدالت خواهی در جهان اسلام طنین افکن است و امید به پیروزی و بازگشت سرافرازانه آوارگان فلسطینی دست یافتنی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- فهرست بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی برای دو دیدار دوستانه مقابل سوریه و کره جنوبی اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- بر اساس ماده 148 قانون کار، کارفرمایان موظفند کارگران خود را بر اساس قانون تامین اجتماعی بیمه کنند و ماده 183 قانون کار، ضمانت اجرای تخلف از بیمه کردن کارگر را بیان کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- صادق بیگدلی عضو تیم والیبال نشسته ایران گفت: چین و عراق جدی ترین رقیبان ما در مسابقات قهرمانی آسیا محسوب می شوند هر چند که قهرمان پارالمپیک هستیم و آنها باید از رویارویی با ما هراس ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- معاونت عملیات امداد و نجات از برخورد مرگبار یک دستگاه تریلی و اتوبوس در محور طبس-دیهوک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اعلام کرد محور های مواصلاتی کشور بدون ترافیک است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری 2 نفر از عوامل شهادت سرگرد "کوروش حاجی مرادی" رئیس پلیس آگاهی شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۰۹:۴۰    
خبرگزاری میزان- در حالی در روز جاری نرخ 47 ارز از سوی بانک مرکزی اعلام شد که نرخ 20 ارز با کاهش مواجه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- ترکی با اشاره به استمرار طرح پایش شعب در دادسرای نظامی تهران گفت: اجرای این طرح که از سال گذشته آغاز شده منجر به تعیین تکلیف بسیاری از پرونده های مسن شده و یکی از محور های سند تحول ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۰۹:۳۰    
خبرگزاری میزان- با حضور دادستان مرکز استان آذربایجان شرقی، معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری استان و مسئولین زندان تبریز در اداره کل زندان طرح پایند الکترونکی راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۹ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- اهمیت روز قدس امسال نسبت به سال های گذشته بیشتر است و دلیل آن هم، طرح توطئه آمیز موسوم به معامله قرن یا در واقع معامله شرم است که از سوی آمریکایی های شیطان صفت و عملگی برخی حکام مرتجع ...
  • ۱