چهارشنبه ۰۵ تیرساعت ۰۹:۲۷Jun 2019 26

خبرهای میزان 10 خرداد 1398 - mizanonline.ir

 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 29 اسفند 1397 میزان 31 فروردین 1398 میزان 31 اردیبهشت 1398 میزان 1 خرداد 1398 میزان 2 خرداد 1398 میزان 3 خرداد 1398 میزان 4 خرداد 1398 میزان 5 خرداد 1398 میزان 6 خرداد 1398 میزان 7 خرداد 1398 میزان 8 خرداد 1398 میزان 9 خرداد 1398 میزان 10 خرداد 1398 میزان 11 خرداد 1398 میزان 12 خرداد 1398 میزان 13 خرداد 1398 میزان 14 خرداد 1398 میزان 15 خرداد 1398 میزان 16 خرداد 1398 میزان 17 خرداد 1398 میزان 18 خرداد 1398 میزان 19 خرداد 1398 میزان 20 خرداد 1398 میزان 21 خرداد 1398 میزان 22 خرداد 1398 میزان 23 خرداد 1398 میزان 24 خرداد 1398 میزان 25 خرداد 1398 میزان 26 خرداد 1398 میزان 27 خرداد 1398 میزان 28 خرداد 1398 میزان 29 خرداد 1398 میزان 30 خرداد 1398 میزان 31 خرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- هجوم ملخ ها در قم طی چند روز اخیر موجب نارضایتی مردم در شهر قم شده است که این امر موجب شد که جهاد کشاورزی استان در مناطقی که تراکم بیشتری وجود داشت اقدام به سم پاشی کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- طی دو هفته گذشته، چهار حمله مسلحانه به قرارگاههای پلیس کابل و دو عملیات انتحاری در پایتخت افغانستان صورت گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- طرح اخذ مالیات از واحد های خالی از سکنه از چند سال اخیر مطرح شده، ولی در هر نوبت به دلیل نبود سازکار های مناسب و عدم همکاری دستگاه های مختلف متوقف شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- یک مقام آمریکایی به هند هشدار داد در صورتی که سامانه دفاع موشکی روسی اس400 را خریداری کند با چالشی مشابه ترکیه مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۲ - ۰۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- سربازرس آمریکا در امور بازسازی افغانستان تاکید کرد دانشگاه آمریکایی کابل با خطر لغو فعالیت روبرو است زیرا سرنوشت 63 میلیون دلار از بودجه آن مشخص نیست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور، گفت: نان، پنیر و دوغ مهم ترین منابع دریافت نمک نهفته در سبد غذایی ایرانیان هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- امدادرسانی به 14 هزار و 681 نفر در راهپیمایی روز قدس، پاسخ وزارت بهداشت به اخبار "کمبود باتری قلب"، غنی سازی اوقات فراغت مختص تابستان نیست و ... گزیده ای از اخبار بسته پزشکی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون امور بین المللی شورای فدراسیون (مجلس سنای روسیه) خبر خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ مبنی بر اینکه روسیه از فروش تسلیحات اس -400 به ایران خودداری کرده است را بی اساس و تداوم ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده انتظامی تهران بزرگ به ادعای مطرح شده مبنی بر "ورود یک شاهد جدید" به پرونده قتل "میترا استاد" و افشای زوایای پنهان زندگی همسر دوم نجفی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان- سفیر و نماینده دائم ایران در وین اظهار داشت که در گزارش جدید منتشر شده از سوی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اشاره صریحی به دستور شورای عالی امنیت ملی مبنی بر توقف برخی اقدامات ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت راه آهن از تخصیص دو هزار میلیارد تومان اعتبار برای نوسازی یک هزار دستگاه واگن مسافری، باری و لکوموتیو با استفاده از تولید کنندگان داخلی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۵    
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۵    
خبرگزاری میزان- مدیریت ارتباطات شرکت بهره برداری مترو اعلام کرد: در راهپیمایی روز جهانی قدس حدود 410 هزارنفر از شهروندان تهرانی از خطوط مترو به صورت رایگان استفاده کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۰۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- وزیر نیرو گفت: حدود 15 درصد ظرفیت کل نیروگاه های برقابی جهان در تاجیکستان واقع شده است اگر این ظرفیت عملیاتی شود مطمئنا نقش مهمی در توسعه منطقه خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۱ - ۰۲:۳۵    
خبرگزاری میزان- گروهی از برنامه نویسان تقاضای نسخه ای جدید از API را برای توسعه این برنامه به شکل مستقل مطرح کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- همزمان با پایین رفتن سطح آب در منطقه چیاپاس واقع در جنوب مکزیک، کلیسایی در میان آب های این کشور به نام معبد سانتیاگو سر از آب بیرون آورده که گفته می شود در حدود قرن شانزدهم میلادی بنا ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری میزان- آمریکا ثروتمندترین کشور جهان در سال 2019 لقب گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۳:۳۵    
خبرگزاری میزان- مایک پومپئو گفت: مکانیزم تجاری اروپا و ایران تا زمانی که برای تجارت کالاهایی استفاده شود که تحت تحریم آمریکا نیستند، از نظر ما مشکلی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۳:۳۰    
خبرگزاری میزان- حسن عابدینی گفت: معامله قرن در حقیقت یک مغالطه قرن است که افزون بر هفتاد سال کوشش می کند افکار عمومی را فریب دهد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- تصاویر از حضور رئیس سازمان اطلاعات سپاه در راهپیمایی روز قدس را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۲:۱۰    
خبرگزاری میزان- تصاویری از جاری شدن سیل در روستای افتر و کویر اطراف شهرستان سرخه واقع در استان سمنان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- وال استریت ژورنال تلاش متحدان آمریکا برای ایجاد مکانیسم تجاری جدید مستقل از دلار را تهدیدی جدی برای قدرت آمریکا توصیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- جوان خوش ذوق در استان کهگیلویه وبویراحمد با حکاکی روی سنگ آثاری زیبا و فاخر خلق کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- تدبیر صدام این بود که ارتش بعث تهاجم های خود را از طریق زرهی و توپخانه انجام دهد تا وقت سازمان رزم ما صرف پاسخگویی به این تهاجم ها شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- آیت الله رئیسی با تاکید بر تعیین تکلیف وضعیت پرونده های مسن و معوقه، گفت: حتما باید پرونده های مانده را به سرانجام برسانیم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- دیو گو دالوت، مدافع پرتغالی شیاطین سرخ از برنده پنج توپ طلا به عنوان الگوی فوتبالی خود یاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- روابط عمومی سازمان اورژانس خدمات پیش بیمارستانی راهپیمای روز قدس را اینگونه تشریح کرد:در این روزکل مراجعین 569 نفر بودند که 40 نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۰:۴۵    
خبرگزاری میزان- نام کونته در جمع پردرآمد ترین مربیان اروپا، به ثبت رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از اقدامات این باشگاه در واکنش به اظهارات اخیر سرمربی سپاهان اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مردم بحرین روز جمعه پس از برگزاری نماز صبح ضمن شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس علیه برگزاری نشست موسوم به معامله قرن در این کشور شعار دادند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- همسر و مدیر برنامه های مائورو ایکاردی مهاجم آرژانتینی اینتر می گوید او قصد ترک اینتر را ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۹:۳۵    
خبرگزاری میزان- شاگردان سیروس پورموسوی عصر جمعه در دیداری تدارکاتی مقابل تیم امید پاس قوامین پیروز شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان از اتفاقات رخ داده در دیدار سپاهان با پرسپولیس ابراز تأسف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۹:۲۰    
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- ویدئویی از احوالپرسی سرد پادشاه عربستان سعودی و نخست وزیر قطر و همچنین بی اعتنایی امیر کویت به نخست وزیر قطر را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- کارشناس علوم قرآنی گفت: چون مردم به تامین زندگی فعالیت و مشغله زیادی دارند یکی از دعا هایی که بسیار تاکید شده و در بین نماز ها هم خوانده می شود دعای "یا علی یا عظیم" است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- عضو حقوقدان و سخنگوی شورای نگهبان پس از شرکت در مراسم روز جهانی قدس، در نماز جمعه امروز تهران و در میان مردم حضور یافت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- کادر فنی تیم ملی با حضور مارک ویلموتس و وحید هاشمیان تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۸:۵۰    
خبرگزاری میزان- نشست هم اندیشی همه گرایش های قضایی با حضور مسئولان عالی ادوار دستگاه قضایی در محل حوزه ریاست قوه قضاییه و با حضور آیت الله رییسی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- آندرا پیرلو معتقد است احتمال بازگشت کریستیانو رونالدو به منچستر یونایتد و همچنین بازی کردن او در آمریکا و آسیا وجود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۰    
خبرگزاری میزان- نشست هم اندیشی همه گرایش های قضایی با حضور مسئولان عالی ادوار دستگاه قضایی در محل حوزه ریاست قوه قضاییه و با حضور آیت الله رییسی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۸:۲۰    
خبرگزاری میزان- در پی آتش سوزی شب گذشته در سینما بهمن شیراز پرونده قضایی در این خصوص تشکیل و دو نفر به عنوان مطلع به دادسرا احضار شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- موسی اخلاقی فر رئیس دادگستری شهرستان رودان اظهارداشت: نیکوکاران رودانی با جمع آوری دو میلیارد ریال تمام زندانیان جرایم غیر عمد در این شهرستان را آزاد کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- راهپیمایی روز قدس در حمایت از مردم فلسطین در تورنتوی کانادا با وجود مخالفت های فراوان امسال در مقابل کنسولگری آمریکا برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۸:۱۰    
خبرگزاری میزان- امتیازآورترین بازیکن ایران پس از پیروزی برابر ایتالیا گفت: معمولا شروع خوبی در تورنمنت ها نداشتیم، اما خداراشکر با همدلی همه بازیکنان توانستیم به بازی برگردیم و پیروز شویم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۸:۰۵    
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست سازمان تامین اجتماعی در پی حمله اینترنتی یک گروه خرابکار اعلام کرد :امنیت کامل تمامی سامانه ها، اطلاعات و سوابق بیمه شدگان ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان خراسان جنوبی با حضور رئیس قوه قضاییه افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۰    
خبرگزاری میزان- سادیو مانه، مهاجم سنگالی لیورپول قصدی برای ترک این باشگاه انگلیسی ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- دهمین روز از خرداد ماه 1398 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن ها می توان به پرداخت غرب زده به موضوع خیانت در سینمای ایران اشاره کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- مردم عراق امروز در آخرین جمعه ماه رمضان و همزمان با روز جهانی قدس با حضور در خیابان های این کشور حمایت خود را از مردم فلسطین اعلام کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- خطیب موقت نماز جمعه تهران، گفت: مقاومت و انتفاضه، امروز در جای جای سرزمین های اشغالی ریشه دوانده و موجب هراس صهیونیست ها و حامیان آنها شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- مراسم روز جهانی قدس امروز و همان طور که پیش تر اعلام شده بود، از ساعت 10: 30 دقیقه صبح آغاز شد با این تفاوت که مردم همیشه در صحنه پایتخت، چندان منتظر آغاز رسمی مراسم روز قدس نماندند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۶:۴۰    
خبرگزاری میزان- کلمنت لنگله، مدافع فرانسوی تیم فوتبال بارسلونا، گریزمان را از بازیکنان برتر لالیگا می داند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- اسماعیلی در خصوص معامله قرن گفت: این پیشنهاد ننگین دولت آمریکا که برای تحقق آن ترامپ داماد صهیونیست خود را به دلالی و واسطه گری در جهت تحقق این ایده استکباری به منطقه اعزام کرده است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- فیلم سینمایی "علاءالدین" به کارگردانی "گای ریچی" و بازی ویل اسمیت در نقش غول چراغ جادو با گذشت نزدیک به ده روز از اکران با فروشی معادل 128 میلیون دلار رتبه ششم پرفروش ترین فیلم های ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- پل مرزی رودخانه آمور پس از اتمام عملیات عمرانی دو کشور چین و روسیه را به یکدیگر متصل کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: به نظرم هر دو تیم ایران و ایتالیا می توانستند بهتر بازی کنند و با اینکه شروع خوبی در این دیدار نداشتیم، اما با تعویض های مناسب به بازی برگشتیم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۵    
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- رسانه های عربی منطقه ضمن پوشش حضور گسترده مردم ایران در راهپیمایی روز جهانی قدس اعلام کردند که مردم ایران با شعارهای ضد صهیونیستی و آمریکایی نشست معامله قرن را شکست خورده عنوان کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- بازیکنان والیبال تیم ملی کشورمان در دیدار مقابل ایتالیا، رفت و برگشت زیبایی را به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرخیو راموس، کاپیتان و مدافع تیم فوتبال رئال مادرید از حضور ادن اِزار در مادرید استقبال کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- یک مقام نظامی روسیه در واکنش به ادعای اخیر خبرگزاری بلومبرگ مبنی بر رد درخواست تهران برای خرید سامانه اس 400 از سوی مسکو گفت که روسیه هیچ درخواستی در این خصوص دریافت نکرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- سرمریی تیم ملی والیبال ایران با اظهار خشنودی از پیروزی برابر ایتالیا گفت: بدون هیچ بازی تدارکاتی رویارویی با ایتالیا در بازی اول برایمان سخت بود ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- قائم مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: از 37 هزار و 500 واحد مسکن مهر بالغ بر 34 هزار واحد تکمیل و تحویل متقاضی شده و باقیمانده این مساکن به جز فاقد متقاضی حدود یک هزار و 200 واحد است که ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- موسی کمالی از منابع انسانی ستاد کل نیرو های مسلح از تایید لیست سرباز معلم سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- اعضای کمیته فنی استقلال با کنار گذاشتن طارق همام مخالف هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان- صفحه ریحانه منتسب به پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب درباره عامل قیام فلسطینی نوشت: عامل قیام و انتفاضه فلسطینی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۰    
خبرگزاری میزان- سرپرست کلانتری 133 شهرزیبا از انهدام باند سارقان لوازم خودرو در محدوده شمالغربی تهران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان- عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مردم ایران اسلامی با حضور انبوه خود طرح معامله قرن را مانند دیگر پیمان ها از بین خواهند برد و قطعاً وعده الهی و آزادی فلسطین به وقوع ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۲۰    
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور ونزوئلا می گوید نتایج مذاکرات نمایندگان دولت این کشور با مخالفان در نشست نروژ مثبت بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- شاگردان کولاکوویچ در هفته نخست لیگ ملت های والیبال مقابل تیم ملی والیبال ایتالیا به پیروزی رسیدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۱۰    
خبرگزاری میزان- مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و ارتقای بهره وری آب و آبفا گفت: در رویداد ملی سازگاری با کم آبی همزمان با هفته صرفه جویی در مصرف آب طی روزهای سوم تا پنجم تیرماه جاری ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- هافبک تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان مدنظر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۵:۰۰    
خبرگزاری میزان- اظهارات مسئولین ارشد نظام در راهپیمایی شکوهمند روز قدس را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده یگان انتظامی متروی پایتخت از دستگیری مردی به همراه یک اسلحه کمری قلابی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی، گفت:امسال موقعیت متفاوتی را در روز جهانی قدس پیش رو داریم و با توطئه ای به نام معامله قرن مواجه هستیم که به جایی نخواهد رسید و آثار شکست آن مشهود است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کلانتری 111 هفت چنار از دستگیری سارق لوازم خودرو در این محدوده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- آیت الله رئیسی گفت: جریان مقاومت بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران کاملا رویکرد مجاهدین فلسطینی را عوض کرد و آن ها نسبت به این مجاهدت و ایستادگی کاملا با یک راهبرد جدید وارد میدان ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۵    
خبرگزاری میزان- سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت با اعلام خبر دستگیری یک قاتل در خیابان زاهد گیلانی دقایقی پس از ارتکاب جرم درباره جزئیات این خبر اظهار کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- استاندار تهران گفت: مردم عزیز کشورمان بار دیگر با حضور خود در صحنه، وحدت و انسجام ملی خود را به رخ استکبار جهانی کشاندند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرپرست کلانتری 174 قیامدشت از دستگیری یک سارق که حین سرقت از محل متواری شده بود خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: متاسفانه امروز حاکمانی بر برخی کشور های اسلامی حکومت می کنند که پیرو باطل هستند و ان شاء الله به زودی همه آن ها از بین خواهند رفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان- پلیس انگلیس همزمان با برگزاری راهپیمایی روز قدس با کارشکنی در اجرای این مراسم اعلام کرد سازمان دهندگان این مراسم در لندن از سوی پلیس ضد تروریسم مورد بازجویی قرار خواهند گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- رئیس مجلس با اشاره به طرح مرموز و سربسته موسوم به معامله قرن ، گفت: خودِ عنوان این طرح ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: بدون شک پیروزی از آن فلسطین و شکست از آن رژیم غاصب صهیونیستی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- وزارت صنعت با ابلاغ بخشنامه ای به گمرک، میزان عوارض صادرات انواع خرما را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیر کل مدیریت بحران استانداری تهران گفت: تا 20 خرداد با توجه به وضعیت جوی و احتمال طوفان و بارش باران رگباری نیرو های مدیریت بحران در آماده باش کامل هستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۵    
خبرگزاری میزان- دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در آستانه پیوستن به تراکتورسازی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۰    
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی قدس در دفاع از اهل تسنن گفت: بار ها گفتم میزان تلاشی که برای برادران اهل سنتمان می کنیم، کمتر از شیعه نیست.