پنجشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۸:۵۰Jun 2019 20

خبرهای میزان 19 خرداد 1398 - mizanonline.ir

 
 
میزان 29 اسفند 1393 میزان 2 تیر 1394 میزان 30 اسفند 1395 میزان 25 بهمن 1396 میزان 29 اسفند 1397 میزان 31 فروردین 1398 میزان 31 اردیبهشت 1398 میزان 1 خرداد 1398 میزان 2 خرداد 1398 میزان 3 خرداد 1398 میزان 4 خرداد 1398 میزان 5 خرداد 1398 میزان 6 خرداد 1398 میزان 7 خرداد 1398 میزان 8 خرداد 1398 میزان 9 خرداد 1398 میزان 10 خرداد 1398 میزان 11 خرداد 1398 میزان 12 خرداد 1398 میزان 13 خرداد 1398 میزان 14 خرداد 1398 میزان 15 خرداد 1398 میزان 16 خرداد 1398 میزان 17 خرداد 1398 میزان 18 خرداد 1398 میزان 19 خرداد 1398 میزان 20 خرداد 1398 میزان 21 خرداد 1398 میزان 22 خرداد 1398 میزان 23 خرداد 1398 میزان 24 خرداد 1398 میزان 25 خرداد 1398 میزان 26 خرداد 1398 میزان 27 خرداد 1398 میزان 28 خرداد 1398 میزان 29 خرداد 1398 میزان 30 خرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- ملی پوشان ژیمناستیک 25 خرداد عازم قهرمانی آسیا در مغولستان می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۰    
خبرگزاری میزان- آخرین وضعیت پرونده محمد علی نجفی شهردار اسبق تهران در خصوص قتل میترا استاد از زبان غلامحسین اسماعیلی سخنگوی دستگاه قضا را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک روزنامه هندی در مطلبی نوشت :ایران و هند در مسائل مشترک منطقه ای از جمله آینده افغاتنستان همکاری می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک تحلیلگر پاکستانی دخالت های سیاسی و نظامی آمریکا در آسیا را دلیل اصلی تنش های فعلی در منطقه دانست و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۰۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- در منطقه شکار ممنوع دربند مشکول شهرستان کوثر و در پدیده ای کم نظیر یک راس بز کوهی 3 قلو زایید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۱ - ۰۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان از محکومیت یک کشتارگاه طیور به دلیل گرانفروشی در استان سمنان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۵:۲۰    
خبرگزاری میزان- فرماندهی عملیات نگهبان آزادی اعلام کرد که حدود 400 نظامی این کشور برای مبارزه با تروریسم به افغانستان اعزام می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش گفت: نیرو های مسلح جمهوری اسلامی ایران در آمادگی کامل بسر می برند چرا که بازدارندگی نظامی ایران در بهترین شرایط است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۴:۲۰    
خبرگزاری میزان- هنوز یک رام قطار نیز به مترو تحویل داده نشده است، جاماندن 839 هزارکارت ملی هوشمند در دفاترپست و پیشخوان، بی انصافی اجتماعی درد امروز جامعه ایرانی، رد شدگان معاینه فنی تهران ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- نمازگزاران مسجد البخاری واقع در شهر ألور ستار ولایت قدح مالزی شاهد صحنه ای شوکه کننده در مسجد شدند ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- رئیس کل دادگستری استان مازندران بر نقش اتاق تعاون و داوری در کاهش منازعات تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- برنامه هفته نخست مسابقات لیگ برتر فوتسال کشور فصل 99-98 مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۰    
خبرگزاری میزان- انتشار فراخوان اولین جشنواره مونولوگ افرا، اجرای نمایش روباه در پردیس تئاتر شهرزاد، برگزاری نشست بازیگری روایی، اجرای ایستاده روی خط استوا در تماشاخانه سرو ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۵    
خبرگزاری میزان- اسناد خزانه اسلامی اخزا7231 امروز، برای اولین بار از طریق بازار ابزار های نوین مالی فرابورس ایران عرضه شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- مجری طرح دانه های روغنی وزارت جهاد کشاورزی پیش بینی کرد امسال بیش از 440 هزار تن انواع دانه های روغنی در کشور تولید شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۹:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون امور صنایع وزارت صمت، جزییات دستور کار این وزارتخانه برای حذف رانت از بازار خودرو و ساماندهی این بازار را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- نمایندگان در جلسه علنی امروز با ماده واحده لایحه موافقتنامه موقت تشکیل منطقه آزاد تجاری میان جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا و کشورهای عضو موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- وزیر نیرو با اشاره به نامگذاری سال به نام رونق تولید گفت: برق نقش تعیین کننده ای در چرخه تولید دارد که امیدواریم با کمک مردم وقفه ای در برنامه های تولید و توسعه کشور رخ ندهد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۸:۴۰    
خبرگزاری میزان- سیصد و سی امین جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با حضور 200 نفر از نمایندگان و به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- بازیگر برنامه سرسفره خدا گفت: هیجانی که ما در حین بازی به بچه ها منتقل می کردیم قابل وصف نیست و علاوه بر اینکه این مهم به زنده بودن برنامه که مدینه فاضله ای برای بازیگر است برمی گشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- فرمانده نیروی هوایی ارتش در بازدید از دانشکده جنگ الکترونیک دانشگاه هوایی شهید ستاری ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: آمریکا با چالش قدرت انقلاب اسلامی و فرهنگ مقاومتی که به محوریت ایران اسلامی در منطقه در حال شکل گیری است مواجه است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۴:۵۵    
خبرگزاری میزان- نتایج تازه ترین تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد که گوشی های هوشمند ساخت اپل و هواوی نسبت به سایر برند های موبایل سرسخت تر و مقاوم ترند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۲:۴۰    
خبرگزاری میزان- روستای تاریخی "نایبند" که به ماسوله کویر شهرت دارد، در منطقه طبس استان خراسان جنوبی قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ - ۰۱:۰۵    
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۳:۵۰    
خبرگزاری میزان- پایگاه خبری "اسپیس" منتخبی از تصاویر فضایی برتر روزهای اخیر را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۳:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: چند تیم از اعضای کمیسیون اصل نود در هفته های جاری از 2 الی 3 منطقه سیل زده بازدید به عمل می آورند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۳:۱۵    
خبرگزاری میزان- بنا بر آخرین آمار بیان شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تا نوزدهمین روز از خرداد ماه 128 هزار و 816 سیم کارت شخصی به دلیل مزاحمت های پیامکی قطع شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۳:۰۵    
خبرگزاری میزان- براساس آخرین اطلاعات به دست آمده، نیرو های سوری پس از چندین ساعت درگیری موفق شدند حملات عناصر تروریستی را به شهرک های جمله و جدیده به طور کامل دفع و ده ها تن از آنان را کشته و زخمی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۲:۲۰    
خبرگزاری میزان- بیش از سه میلیون کشتی غرق شده در کف اقیانوس وجود دارد که در ادامه تصاویری از آن را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- گزارش های انتشار یافته در مراکز تحقیقاتی و رسانه های اروپایی نشان می دهد که مصرف مواد مخدر در میان کشورهای اتحادیه اروپا رو به افزایش است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۲:۰۵    
خبرگزاری میزان- یک جامعه شناس گفت: معضل برندبازی زمانی شروع می شود که یک خانواده خودش را پشت دیوار برند های مختلف پنهان می کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۱:۵۰    
خبرگزاری میزان- در جلسه امروز هیات وزیران با افزایش سقف تسهیلات مسکن ایثارگران در سال 1398 موافقت شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- سایت خبری نیویورک تایمز امروز عکس شویدپلو را به عنوان غذایی ساده، اما بسیار مفید منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۱:۲۰    
خبرگزاری میزان- مهاجم غنایی آبی واناری ها در آستانه بازگشت به تیم پیشین خود قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۱:۱۰    
خبرگزاری میزان- در پی حواشی ایجاد شده برای تاکسی اینترنتی اسنپ، این شرکت در پاسخ به انتقادات اطلاعیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۱:۰۵    
خبرگزاری میزان- عاملان آزار و اذیت زنان جوان در پوشش تست بازیگری برای تهیه فیلم های تبلیغاتی با حضور در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۱:۰۰    
خبرگزاری میزان- محمدجواد ظریف با اشاره به نشست خود با نمایندگان کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: وزیر خارجه آلمان برای پیگیری ادامه حیات برجام و نقش سه کشور اروپایی در این توافق به تهران سفر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- سازمان حج و زیارت جزییات نحوه واریز وجه قربانی حج تمتع 98 را اعلام کرد، فرایند واریز وجه به صورت الکترونیکی انجام می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- اینفوگرافی زیر قصد دارد تا شما را با راهکارهای ساده در کاهش برق و انرژی آشنا کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۰:۳۵    
خبرگزاری میزان- ناهماهنگی و بی نظمی دولت و نارضایتی مردم در واریز به موقع بسته حمایتی، زمان واریز دو مرحله ی دیگر بسته حمایتی را در هاله ای از ابهام قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۰:۲۰    
خبرگزاری میزان- شاگردان گرث ساوت گیت با غلبه بر سوئیس به عنوان سومی مسابقات لیگ ملت های اروپا دست یافتند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری میزان- نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با بیان اینکه کاهش زمان رسیدگی به پرونده های قضایی با ورود فارغ التحصیلان حقوق امکان پذیر است، گفت: هدف از اصلاح قانون آئین دادرسی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۰:۰۵    
خبرگزاری میزان- مأموریت پشتیبانی سازمان ملل در لیبی خواستار آتش بس بشردوستانه فوری در پایتخت این کشور شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- دادستان نظامی مازندران در بخشنامه ای خواستار همکاری فرماندهان با اداره کل محیط زیست برای برخورد با ماهیگیران غیرمجاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۲۰:۰۰    
خبرگزاری میزان- رئیس فدراسیون فوتبال به همراه نماینده مردم رشت در جمع بازیکنان تیم ملی فوتسال بزرگسالان حضور یافتند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- کاپیتان تیم ملی والیبال ایران حفظ تمرکز را کلیدی ترین عامل در کسب پیروزی امروز مقابل ژاپن عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۹:۱۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت:وزیرامورخارجه در جلسه امروز این کمیسیون تاکید کرد که تلاش برخی کشور ها در اجلاسی موسوم به معامله قرن بیهوده است و به نتیجه نمی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- وقتی ما با خدا سخن می گوییم، او را نزدیک خود احساس می کنیم، مخاطب خود می دانیم و با او حرف می زنیم، این دستاورد ها از جمله ی فواید و عواید دعاست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۹:۰۵    
خبرگزاری میزان- اخترشناسان موفق به شناسایی انتشارات رادیویی شده اند که همانند یک پل دو خوشه کهکشانی را به یکدیگر متصل کرده بودند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۹:۰۰    
خبرگزاری میزان- سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان از عملکرد شاگردانش مقابل ژاپن در لیگ ملت های والیبال ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- پتروشیمی شهید تندگویان جهت انجام فعالیتهای پژوهشی از دانشجویان مقاطع دکتری وپسا دکتری رشته مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف دعوت بعمل آورد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۸:۳۵    
خبرگزاری میزان- روز گذشته وزیر ارتباطات به عباسی رئیس شرکت اسپانسر باشگاه استقلال دستور داد تا مشکلات مالی آبی پوشان حل شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۸:۲۵    
خبرگزاری میزان- سرمربی پیشین تیم ملی والیبال کشورمان برای قبول هدایت تیم شهرداری ارومیه با مسئولان این باشگاه به توافق نهایی رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۸:۱۵    
خبرگزاری میزان- علی رغبتی عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که مسئول نقل وانتقالات باشگاه پرسپولیس نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- علی ربیعی سخنگوی دولت از تعیین سید جواد حسینی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش از سوی رئیس جمهوری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۵    
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- نوزدهمین روز از خرداد ماه 1398 با اخبار و حاشیه های فراوانی در عرصه فرهنگ و هنر روبرو بود که از جمله مهمترین آن ها می توان به اظهار نظر مهرانه مهین ترابی پیرامون وضعیت امروز سینما و ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیرکل تعزیرات حکومتی استان سمنان از انجام گشت مشترک با دستگاه های نظارتی در ماه مبارک رمضان و شناسایی 46 واحد متخلف در این ماه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۵    
خبرگزاری میزان- از طرح پیراهن سوم تیم فوتبال بایرن مونیخ برای فصل پیش رو رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۰    
خبرگزاری میزان- نخستین تمرین تیم ملی فوتبال پس از عزیمت به کره جنوبی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۴۵    
خبرگزاری میزان- مراسم جشن تولد مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۵    
خبرگزاری میزان- طی 24 ساعت گذشته اخباری در خصوص انواع ارز بین بانکی، شاخص بورس و آمار واردات گمرک از کالا های غیر ضروری در خبرگزاری میزان منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل از انهدام باندی با عقاید و باورهای شیطانی در تجمع ارتفاعات جاده هراز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال جوانان کشورمان در دیدار مقابل آرژانتین که در تورنمنت روسیه برگزار شد، تن به شکست داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی دفتر سیاسی طالبان در قطر اعلام کرد که در دور آینده مذاکرات دوحه، از آمریکا می خواهد که جدول زمانی خروج نیروهای نظامی از افغانستان را اعلام کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به اهمیت و تأثیر مثبت هم افزایی و همراهی کامل تمامی دستگاه های مرتبط در امر انتخابات با وزارت کشور ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- نیروهای ارتش و مردمی عراق عملیات خود را برای پاکسازی بقایای گروه های تروریستی و تامین امنیت جاده راهبردی شمال استان الانبار تشدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۰    
خبرگزاری میزان- انتشار تصاویری تکان دهنده از کتک زدن زندانیان در آمریکا توسط ماموران خشم کاربران فضای مجازی را در پی داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- یک نشریه انگلیسی از آمادگی مورینیو برای قبول پیشنهاد سرمربیگری نیوکاسل خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۵    
خبرگزاری میزان- دریاچه نئور-اردبیل، مهار آتش سوزی در صحن حرم حضرت معصومه (س)، وضعیت بحرانی در دومین شهر پرجمعیت آمریکا و ... گزیده ای از تصاویر منتشر شده در تصویر روز است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- در روز پایانی مسابقات پاراتیروکمان قهرمانی جهان در هلند زهرا نعمتی و پوریا جلالی پور چهارم شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر کشور گفت: واحد های صنعتی باهدف رونق تولید در سطح کشور حمایت می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۰    
خبرگزاری میزان- سیدجواد حسینی پیشتر مدیرکل آموزش و پرورش استان خراسان رضوی بوده و معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و قائم مقام استانداری خراسان رضوی را نیز در کارنامه خود دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان قزوین گفت: خروج بدون مجوز گندم از استان ممنوع بوده و با اعمال شیوه های قانونی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۵    
خبرگزاری میزان- سخنگوی دولت از تعیین سید جواد حسینی به عنوان سرپرست وزارت آموزش و پرورش از سوی رئیس جمهوری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۰    
خبرگزاری میزان- مسابقات جهانی تیراندازی با کمان از روز 20 خرداد آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۵۰    
خبرگزاری میزان- رابطه قدیمی مجیدی و استیلی و همبازی بودن آنها در تیم ملی به باز شدن گره کور انتخاب سرمربی تیم امید کمک می کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۴۵    
خبرگزاری میزان- مطابق با بخشنامه گمرک ایران، تنها واحد های تولیدکننده سنگ آهن، کنسانتره و گندله آهن و یا نماینده رسمی آنان، پس از تائید سیستمی می توانند سنگ آهن صادر کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- دروازه بان هلندی بارسلونا معتقد است هموطنش ویژگی های لازم برای بازی در بارسا را دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدافع تیم فوتبال سپاهان اصفهان قراردادش را با این باشگاه تمدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۰    
خبرگزاری میزان- سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: قرارداد اکران فیلم سینمایی روسی به کارگردانی امیرحسین ثقفی و تهیه کنندگی علی اکبر ثقفی در گروه سینمایی باغ کتاب ثبت شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- شورای عالی هماهنگی اقتصادی مقرر کرد هزینه های ضروری شامل پرداخت حقوق و مزایای مستمر کارکنان کشوری و لشکری، مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- مراسم بزرگداشت حجت الاسلام والمسلمین محمد خرسند امام جمعه فقید کازرون و همچنین اربعین شهادت حجت الاسلام مصطفی قاسمی طلبه مظلوم همدانی در مسجد نور میدان فاطمی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۰    
خبرگزاری میزان- شبکه راشا تودی از آزادی شهر تل ملح در شمال استان حماه از سوی نیرو های ارتش سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- معاون وزیر نیرو گفت: چون صادرات برق نیاز به تجربه و تخصص دارد و خوشبختانه در کشور ما نیز به آن پرداخته شده است می تواند جایگزین مناسبی برای صادرات نفت محسوب شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- بهنام محمودی پیشکسوت والیبال ایران گفت: در رقابت های جهانی کار سخت تری داریم چون تیم ها با تمام قوا شرکت می کنند و مثل لیگ ملت ها نیست که به بازیکنان اصلی خود میدان بدهند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۵    
خبرگزاری میزان- میلاد عبادی پور در بازی مقابل ژاپن با کسب 14 امتیاز، امتیازآورترین بازیکن تیم ایران شناخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- تصاویری تماشایی از رقابت بلندقامتان کشورمان مقابل بازیکنان تیم ملی والیبال ژاپن در ست اول بازی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- سازمان امور مالیاتی، مصوبات شورای عالی هماهنگی اقتصادی برای استمهال و تقسیط بدهی های واحد های تولیدی غیردولتی را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- مدیران باشگاه پیکان قرار است در جلسه ای با مدیرعامل این کارخانه بودجه تیم های مختلف این باشگاه را مشخص کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- جورجینو ستاره ایتالیایی چلسی می گوید هیچ اطلاعی از تصمیم مائوریتزیو ساری درباره آینده کاری اش ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۵    
خبرگزاری میزان- انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه چهارم، برگزار و رئیس این کمیسیون ابقا شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- معاون امور گمرکی و فنی گمرک از ترخیص 78 درصد کاغذ های وارداتی اظهار شده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۰    
خبرگزاری میزان- انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون کشاورزی،اب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی عصر امروز برگزار و رئیس این کمیسیون ابقا شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۹ - ۱۵:۴۵    
خبرگزاری میزان- انتخابات هیئت رئیسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی در اجلاسیه چهارم، برگزار و رئیس این کمیسیون ابقا شد.