یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۹:۵۸Dec 2018 16

خبرهای ناب نیوز 20 دی 1395 - nabnews.ir

  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۶    
پیکر آقای هاشمی را شخصی به نام حسین عرفاتی غسل داده و کفن کرده است؛ حسین عرفاتی که به حسین عمو شهرت دارد، از سال های گذشته آشپز حسینیه جماران بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۴    
رئیس انجمن تاریخ پژوهان حوزه علمیه قم گفت: عفت و پاکدامنی حضرت فاطمه معصومه(س) بهترین الگو برای زنان ایرانی و به ویژه قمی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۴    
علی لاریجانی با بیان اینکه روز گذشته مردی بزرگ از تبار سابقون انقلاب اسلامی به دیار باقی شتافت، گفت: نام هاشمی رفسنجانی همیشه با نام انقلاب همراه بوده و هست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۴    
هاشمی رفسنجانی یکی از شخصیت هایی که در تمام مقاطع و برهه های مختلف انقلاب درصحنه بود و قطعاً تا زمان درگذشتش، یکی از شخصیت های تأثیرگذار در کشور به حساب می آمدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۴    
مدیر حوزه علمیه حضرت زینب (س) کرمان تاکید کرد: در زندگی اهل بیت می بینیم که باید با تکیه بر مسائل معنوی می توان از گرفتاری ها و مشکلات عبور کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۴    
کارشناس امور دینی اداره ارشاد اسلامی استان کرمان گفت: از مهم ترین درسهای وقایع پس از انقلاب، کسب پیروزی در سایه حفظ وحدت و همدلی میان مردم و نظام بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۴    
دبیرکل حزب الله لبنان درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت و بر حمایت وی از مقاومت لبنان طی 34 سال تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۴    
حجت الاسلام محمد زاده گفت: در کشور ما عده ای از جوانان انقلابی استفاده درست و مثبت از این فضا را نمی دانند از این رو ما باید محیط را برای آموزش درست این افراد فراهم کنیم و آنها بتوانند برای ترویج ...