جمعه ۰۶ مردادساعت ۱۵:۲۶Jul 2017 28

نفت نیوز (naftnews.net)

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۸:۰۳    
نفت نیوز: با توجه به اینکه پس از تنفیذ و تحلیف آقای دکتر روحانی برای دوم ریاست جمهوری بحث تشکیل کابینه مطرح می شود کارکنان صنعت نفت نیز همچون گذشته در انتخاب وزیر نفت نقش آفرینی خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۰۳    
نفت نیوز: یگان موشکی یمن پس از هدف قرار دادن پالایشگاه نفت ینبع در عربستان، با صدور بیانیه ای اعلام کرد پالایشگاه های نفت عربستان به اهداف نظامی ما تبدیل شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۰۳    
نفت نیوز: قرارداد نوسازی 2 هزار و 100 دستگاه کامیون و کشنده فرسوده با سن بیش از 35 سال، با همکاری شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، شرکت سایپادیزل ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۰۳    
نفت نیوز: رئیس عملیات دریایی شرکت نفت فلات قاره ایران، جزئیات آب گرفتگی شناور مسافری حامل گروهی از کارکنان شرکت نفت فلات قاره ایران را که دیروز دچار حادثه شد، تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۹:۰۳    
نفت نیوز: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت زاروبژ نفت روسیه تفاهم نامه همکاری امضا کردند .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۵    
نفت نیوز: یژن نامدار زنگنه، وزیر نفت در جلسه علنی دیروز در تشریح جزئیات قرارداد نفتی ایران با شرکت توتال فرانسه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۵    
نفت نیوز: در پاسخ به انتقادات کارشناسان نفتی، اساتید دانشگاه و همچنین برخی رسانه های منتقد کشور، روابط عمومی وزارت نفت جوابیه هایی تهیه و ارسال کرده است که(مخصوصا امروز) متاسفانه 100 درصد سیاسی و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۵    
چرا عملیات بهره برداری و مدیریت مخزن در این فاز از شرکت ملی نفت سلب شده و به مدت 20 سال به توتال و شرکا واگذار شده است؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۵    
نفت نیوز به نقل از نسیم آنلاین: در قرارداد جدیدی که شرکت ملی نفت ایران با شرکت توتال برای توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی به امضا رسیده 10 ابهام وجود دارد که بیش از سایر ابهامات در محافل کارشناسی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۵    
نفت نیوز به نقل از کیهان: با وجود شأن نظارتی مصرح در قانون اساسی برای مجلس که به این نهاد مهم اجازه تحقیق و تفحص در همه امور کشور را می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۰:۳۰    
نفت نیوز: با حکم فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی مهندس محمد بهمئی بعنوان نماینده کمیسیون انرژی در کارگروه تخصصی هیات عالی نظارت بر منابع نفتی معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰    
در ایام انعقاد اولین قرارداد توسعه ی میادین نفت و گاز در چهارساله دولت یازدهم، وزیر محترم نفت در مذاکره با رسانه ها( شانا 14 تیرماه 96 *) اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰    
به نقل از کانال سایت نفت نیوز:
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۱    
نفت نیوز: معاون شرکت ملی نفت گفت: دست ما باز است که بازگشت اصل و سود سرمایه گذاری کنسرسیوم توسعه فاز 11 پارس جنوبی که محل تولید این پروژه خواهد بود را به صورت نقدی یا با واگذاری بخشی از محصول تولیدی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۱    
روزنامه دولت از حذف قرارگاه سازندگی سپاه در قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی علی رغم توان بالای انجام پروژه های نفتی، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۱    
نفت نیوز: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه گفت: وزارت نفت گفته می خواهد قراردادها به سمت مناقصه برود اما واگذاری فاز 11 به توتال بدون تشریفات مناقصه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۷    
نفت نیوز: هدایت الله خادمی گفت: از مدت ها پیش موضوع قرارداد با شرکت توتال فرانسه برای توسعه میدان پارس جنوبی مطرح بوده است ولی به دلیل مشکلاتی که این شرکت رای ایران داشته که در برخی از پروژه ها دست ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۷    
نفت نیوز: در پی انتشار برخی اخبار در رسانه ها، دفتر علی اکبر ولایتی با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: انتشار خبر حضور در مراسم امضای قرارداد توتال غیر واقعی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۷    
نفت نیوز: وزیرنفت جمهوری اسلامی ایران از انجام مذاکره با شرکت های خارجی برای توسعه میادین نفتی مشترک کشورمان خبر داد و گفت: فرایند مناقصه توسعه میدان نفتی آزادگان آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۱۷    
نفت نیوز: در حالی که قرارداد با شرکت نفتی توتال از سوی متهمان کرسنت امضا شده و بوی کرسنت از آن استشمام می شود، اما جریان رسانه ای زنجیره ای تلاش می کند با موافق جلوه دادن کل نظام با این قراردادها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۱:۱۷    
می گویند این قرارداد 4. 8 میلیارد دلار با توتال برای توسعه ی فاز یازده پارس جنوبی است مایلم موارد زیر را در خصوص قرارداد با توتال عرض کنم:
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۰:۱۷    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت توتال با بیان این که روابط اقتصادی می تواند پل واقعی میان ایران و فرانسه باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۰:۱۷    
نفت نیوز: نخستین قرارداد جدید نفتی در پساتحریم بین شرکت ملی نفت و و کنسرسیوم بین المللی به رهبری شرکت نفتی توتال فرانسه برای توسعه فاز 11 پارس جنوبی به ارزش 4. 8 میلیارد دلار امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۰:۱۷    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی نفت با بیان اینکه در فاز 11 پارس جنوبی 4. 8 میلیارد دلار سرمایه گذاری می شود، گفت: بر اساس محاسبه قیمت نفت برای هر بشکه 50 دلار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۲۳:۱۷    
نفت نیوز: به دلیل حادثه آتش سوزی در مسیر عبور لوله های آب و گاز در پالایشگاه آبادان 6 نفر مصدوم شدند که سوختگی 2 نفر از آنها شدید گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۷    
نفت نیوز: بر اساس داده های به دست آمده از گزارش حقوق و دستمزد سال 95، مدیران شاغل در بخش نفت، گاز و پتروشیمی بیشترین حقوق را در کشور دریافت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۴    
نفت نیوز: شرکت ملی نفت ایران و شرکت انی ایتالیا با هدف مطالعات توسعه ای میدان گازی کیش و فاز سوم میدان دارخوین تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۴    
نفت نیوز: عملیات توپکرانی هوشمند 50 کیلومتر خط لوله انتقال گاز مناطق عملیاتی پارسیان، نار و کنگان در محدوده عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۴    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از بومی سازی پمپهای فرآیندی چند مرحله ای (BB3 ) با حمایت این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۴    
نفت نیوز: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مهندسی و توسعه گفت: اعلام روش ازدیاد برداشت مناسب میدان های نفت و گاز و ظرفیت نهایی تولید در طرح های مطالعاتی ارائه شده ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۴    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از آغاز شمارش معکوس برای تولید زودهنگام 10 هزار بشکه ای نفت در روز از میدان مشترک نفتی یاران جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۱:۲۰    
نفت نیوز: وزیر نفت در ابلاغیه ای به مدیران عامل چهار شرکت اصلی و معاون مهندسی، پژوهش و فناوری، سقف مبالغ حمایتی از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری را افزایش داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۱:۲۰    
نفت نیوز: تصویب گزارش آغازین (Inception Report) پروژه بهینه سازی انرژی و محیط زیست در بخش ساختمان، اصلاح قوانین و تحول بازار در جلسه رسمی کمیته راهبری ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۲۳:۵۱    
چندی پیش خبرنگار محترمی به بنده پیام داد که قرار است مصاحبه ای اختصاصی با وزیر نفت داشته باشد و از من خواست که در طرح سوال به او کمک کنم من نیز سوالات زیر را نوشتم و برای او فرستادم و اطلاعی هم پیدا ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۳:۰۹    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت فولاد اصفهان گفت: بر اساس قرارداد تایید شده، دانش فنی ساخت لوله های CRA به طور کامل از اسپانیا به ایران منتقل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۳:۰۹    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: با امضای قرارداد ساخت داخل لوله های مقاوم در برابر خوردگی CRA با یک شرکت اسپانیایی ظرف سه سال آینده تولید این کالا بومی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۳    
به نقل از کانال نفت نیوز: چه در ایام انتخابات و همچنین پس از اعلام نتایج آراء عده ای از حامیان آقای روحانی با ارسال پیام هایی به دست اندرکاران نفت نیوز درصدد تحمیل افکار و امیال خود به ما بوده و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷    
نفت نیوز: مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت از صدور مجوز استخدام برای دو هزار و 500 نفر در صنعت نفت خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷    
نفت نیوز: در پاسخ به سؤالات مکرر همکاران محترم صنعت نفت به اطلاع می رساند درصد اپریزال های سال 96 تعیین و ابلاغ گردید ولی زمان اجرای آن مشخص نیست اما بطور قطع در این ماه یعنی اردیبهشت نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۵    
به نقل از عصر نفت:
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۵    
نفت نیوز: صندوق بین المللی پول دولت یازدهم را پرخرج ترین دولت ایران معرفی کرد و از افزایش 2 برابری ریخت و پاش هزینه ای در این دولت نسبت به دولت قبل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۵    
نفت نیوز: بدنبال انتشار بیانیه جمعی از متخصصان صنعت نفت خطاب به آقای روحانی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۷    
درآمد دولت از هدفمندی یارانه ها 70 هزار میلیارد تومان بوده که فقط 35 هزار میلیارد تومان آن صرف پرداخت یارانه نقدی شده و مابقی را دولت در جیب خود می گذارد و می گوید امکان افزایش یارانه نقدی نیست!
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۷    
نفت نیوز: برخی حقوقدانان فعال در صنعت نفت در نامه سرگشاده ای خطاب به سران سه قوه درباره وضعیت دفاع از حقوق ایران در داوری بین المللی پرونده کرسنت پیشنهاد کردند 6 اقدام برای شفاف شدن روند دفاع از حقوق ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۹    
نفت نیوز: عباس کاظمی، گفت: در مرداد سال 1392 میزان پیشرفت کلی این پالایشگاه 63. 3 درصد بود، اما واحدهای فرایندی که تولید نفت و گازوییل از آنها انجام می شود، حدود 43 درصد پیشرفت داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۹    
نفت نیوز: بر اساس اخبار دریافتی به نفت نیوز اضافات حقوق عمومی کارکنان صنعت نفت همچون دیگر کارکنان دولت در ماه جاری ( اردیبهشت ماه) پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۹    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: آنچه که ما درباره فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس اعلام کردیم تولید مستمر بنزین از این فاز است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۷:۵۶    
نفت نیوز: در پی اظهارات دکتر روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره نقش برجام در واردات کمپرسورهای پروژه های نفتی و دادن اطلاعات غلط درباره نقش برجام در این پروژه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۶    
نفت نیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که در این دولت به حوزه مخازن مشترک توجه جدی شده است، گفت: این دولت توجه خوبی به بخش مخازن مشترک داشته که البته نتایج آن را مشاهده کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نتوانستند با مفاسد برخورد کنند چون هیچ کاردی دسته خود را نمی برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: وزیر نفت از ارسال نامه قطر به ایران برای برگزاری کمیته مشترک برداشت از پارس جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه هنوز نتوانستیم بخشی از طلب نفتی ایران را که مربوط به قبل از برجام است، وارد کشور کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: معاون وزیر نفت گفت: تاکنون 52 قرارداد در ساخت 10 قلم کالای ضروری در صنعت نفت امضا شده است که ارزش مجموع این قراردادها از یک میلیارد و 300 میلیون یورو عبور خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: فرماندار ماهشهر از مهار آتش سوزی پتروشیمی رجال خبر داد و گفت: این آتش سوزی ناشی از ترکیدن کپسول حاوی مواد آتش زا و آلومینیومی بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: به دنبال شبهه افکنی های برخی دستگاه های وابسته به دولت درباره مواضع و دیدگاه های حجت الاسلام رئیسی ، ستاد وی مستندات دیدگاه های رئیسی در 5 حوزه را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
با عرض سلام و ادب
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
نفت نیوز: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، صبح روز شنبه (16 اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
به نقل از نسیم آنلاین: دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری با حضور 6 کاندیدای احراز صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان عصر امروز در سازمان صدا و سیما برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
نفت نیوز: وزیر نفت در واکنش به اظهارات یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در مناظره تلویزیونی عصر امروز(جمعه) تصریح کرد: در مورد کرسنت هیچ جریمه ای نشده ایم و قاطعانه و قدرتمندانه در حال دفاع هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
نفت نیوز: محورهای سخنان 6 نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در دومین مناظره تلویزیونی را در این خبر بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
نفت نیوز: نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد داد تا مناظره ای بین احمدی نژاد و روحانی برگزار شود و گفت:تا چه زمانی مردم باید در پاسخ به انتقادشان از وضع موجود به عملکرد دولت های قبلی ارجاع داده شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
در جریان این مناظره امروز حسن روحانی و اسحاق جهانگیری دو کاندیدای دولتی حاضر در عرصه انتخابات، بارها در خلال اظهارات خود دولت گذشته را مورد نقد قرار داده و دیگر کاندیداها را به حمایت از دولت قبل متهم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۰    
نفت نیوز: در پی انتشار آگهی فراخوان عمومی برای واگذاری بخش بالادستی نفت به پیمانکاران خصوصی و همچنین بحث واگذاری لایه نفتی میدان مشترک پارس جنوبی به شرکت های خارجی در سال اشتغال و تولید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۰    
نفت نیوز: آقای دکتر روحانی رئیس جمهور امروز یکشنبه 10 اردیبهشت 96 در هنگام افتتاح فاز اول پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: آنهایی که میگویند آثار برجام را ندیده ایم به پالایشگاه ستاره خلیج فارس بیایند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۰    
نفت نیوز: رئیس جمهور در مراسم بهره برداری از پالایشگاه ستاره خلیج فارس از قرارگاه خاتم الانبیاء و سایر نهادهایی است که برای سازندگی کشور تلاش کرده اند قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۰    
نفت نیوز: حسن روحانی امروز فاز اول پالایشگاه ستاره خلیج فارس را افتتاح و افتخار مهندسان ایرانی و قرارگاه سازندگی خاتم را به نام دولت خود و برجام ثبت کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۰    
نفت نیوز: آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در مناظره روز جمعه 8 اردیبهشت دولت آقای احمدی نژاد را متهم کرد که بنزین سرطان زا در تهران توزیع کرد!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۵۷    
نفت نیوز: مدیر عملیات شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: پارسال حدود 780 میلیون بشکه نفت خام از پایانه نفتی خارک صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۵۷    
نفت نیوز: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور عملیات غیرصنعتی با تقدیر از نقش شرکت پایانه های نفتی ایران در دوره پسابرجام گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۵۷    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران فعالیت های انجام شده در سال گذشته در سطح صنعت نفت را برجسته و راهبردی توصیف کرد و افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۵۷    
نگاهی به اسناد مالی پروژه های پارس جنوبی و نفتی نشان می دهد اظهارات هفته گذشته معاون اول رئیس جمهور فاصله 30 میلیارد دلاری با واقعیت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۵۸    
این روزها وزارت نفت برای فرار از پاسخگویی در خصوص بی عملی مفرط در اجرای طرحها و عدم امضای قرارداد توسعه ی میادین نفتی و گازی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۵۸    
نفت نیوز: بر اساس خبرهای دریافتی به نفت نیوز تعدیل مدرک تحصیلی کارکنان وزارت نفت در چهار شرکت اصلی نفت گاز پتروشیمی و پالایش و پخش متوقف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۸    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: قرارداد صادرات روزانه 100 هزار بشکه نفت به روسیه امضا شد و قرار است بخشی از پول به صورت یورو دریافت شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۸    
نفت نیوز: رئیس جمهور امروز در شرایطی برای افتتاح فازهای 17 و 18 پارس جنوبی راهی عسلویه شد که بررسی ها نشان می دهد که 90 درصد این طرح ها در دولت گذشته تکمیل شده و دولت یازدهم در طی چهار سال تنها 10 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۸    
نفت نیوز: رییس جمهور با تأکید بر اینکه ایران دارای استعداد زیادی برای رشد و توسعه است، اظهار داشت: افتتاح 6 فاز در پارس جنوبی و 4 طرح پتروشیمی روزی بیاد ماندنی برای مردم دلاور بوشهر است و امروز ثابت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۸    
نفت نیوز: طرح های بزرگ پتروشیمی در فاز دوم منطقه عسلویه با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و 895 هزار تن محصولات پتروشیمی ، با دستور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۸    
نفت نیوز: عده زیادی از کارکنان صنعت نفت در نامه ای خطاب به رئیس جمهور خواستار اجرای کامل قانون نفت و اصلاح وضعیت حقوق و دستمزد خود شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۸    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از درآمد 15 میلیارد دلاری با فروش خالص 28 میلیون تن محصولات پتروشیمی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۸    
نفت نیوز: بیش از 85 درصد از سرمایه گذاری و خرید تجهیزات پروژه هایی که فردا رئیس جمهور در عسلویه افتتاح خواهد کرد پیش از سال 92 انجام شده و این پروژه ها با پیشرفت بسیار بالا تحویل دولت یازدهم داده شده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۸    
نفت نیوز: وزیر سابق نفت گفت: افتتاح طرح های دولت قبل در پارس جنوبی مشکلی را حل نمی کند چون پروژه های توسعه شبکه انتقال گاز معطل گذاشته شد و عملا انتقال گاز تولید شده با مشکلات متعدد روبرو خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۵    
نفت نیوز: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس از افتتاح و بهره برداری شش فاز پارس جنوبی با صرف اعتبار و سرمایه گذاری 20 میلیارد دلار با حضور رئیس جمهور کشور در اوایل هفته آینده خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۵    
معاون اول محترم رییس جمهوری اخیراً *عنوان کردند: "عده ای می گویند که کابینه دولت تدبیر و امید پیر و خسته است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۲۳:۱۵    
نفت نیوز: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت با انتشار کلپی تبلیغاتی ، آمار افزایش قیمت بنزین را در دولت نهم و دهم و همچنین دولت یازدهم منتشر کرد که دچار مغالطه و خدشه جدی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۲۲:۱۵    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: در برابر انتقاد منتقدان از قراردادهای جدید نفتی انعطاف پذیری زیادی از خود نشان دادیم و گوش شنوایی در برابر انتقادها داشتیم و همه پیشنهادها لحاظ و موارد اشکال اصلاح شده و اکنون ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۲۲:۱۵    
نفت نیوز: معاون وزارت نفت با اشاره به انعقاد 52 قرارداد خرید قطعات و ماشین آلات مورد نیاز صنعت نفت با شرکت های داخلی گفت: صنعت نفت به قطعات ساخت داخل مجهزمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۱۸    
نفت نیوز: وزیر سابق نفت با اشاره به تهیه برنامه اقتصاد قدرتمند و شناسایی 15 معضل اساسی کشور و تدوین راهکارهای آن ها گفت: ما 20 میلیون فقیر در کشور داریم و باید در کشور فقرزدایی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۱۸    
نفت نیوز: وزیر نفت با ارسال نامه ای به محضر حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری، از سخنان ایشان درباره عملکرد وزارت نفت در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۹    
نفت نیوز: وزیر نفت با بیان اینکه امسال یک تحول بزرگ و رویداد تاریخی در صنعت نفت کشور رقم خواهد خورد گفت:در آینده ای نزدیک 20 میلیارد دلار سرمایه گذاری در صنعت نفت کشور به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۹    
نفت نیوز: با حکم علی کاردر مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران علی پورکبیریان به سمت سرپرست مدیریت امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۹    
نفت نیوز: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از تکمیل تمام پروژه های مصوب سفر رهبری به پارس جنوبی خبر داد و آن را از افتخارات سازمان منطقه ویژه پارس برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۰:۱۹    
نفت نیوز: بیژن عالی پور، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در یک گفت و گو ضمن بیان جزییات طرح های جاری و در دست اقدام این شرکت، می گوید: مناطق نفت خیز جنوب به سرمایه انسانی و اجتماعی خود می بالد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۰:۱۹    
نفت نیوز: رئیس جمهوری اسلامی ایران در صدر هیئتی برای ملاقات با مقام های جمهوری فدراسیون روسیه امروز راهی مسکو شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۰:۱۹    
نفت نیوز: با توجه به آتش سوزی روز گذشته در ایستگاه تقلیل فشار گاز همدان و سوختن دو همکار پیمانکاری در این حادثه، چند سؤال - قبل از گزارش رسمی مسئولان ذیربط - به ذهن می رسد که مطرح می کنیم:
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۲۳:۱۹    
نفت نیوز: مدیرکل مدیریت بحران استان همدان گفت: درحالی که سه کارگر مشغول سرویس ایستگاه تقلیل فشار گاز در جاده همدان - تهران بودند به علت انفجار این ایستگاه، 2 تن از کارگران در آتش سوختند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۰:۱۹    
نفت نیوز: مجتمع پتروشیمی کردستان با حضور رییس جمهور، وزیر نفت و هیئت همراه افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۲۰    
نفت نیوز: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز سه شنبه یکم فروردین 96 برای ایراد سخنان نوروزی در جمع پرشور زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۱۸    
فاصله زیادی میان کارهای انجام شده با انتظارات مردم و رهبری وجود دارد/ مسئولین باید نتایج اقدامات را در پایان سال به مردم گزارش کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...