چهارشنبه ۰۹ فروردینساعت ۰۵:۴۹Mar 2017 29

نفت نیوز (naftnews.net)

  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۰:۱۹    
نفت نیوز: بیژن عالی پور، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در یک گفت و گو ضمن بیان جزییات طرح های جاری و در دست اقدام این شرکت، می گوید: مناطق نفت خیز جنوب به سرمایه انسانی و اجتماعی خود می بالد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۰:۱۹    
نفت نیوز: رئیس جمهوری اسلامی ایران در صدر هیئتی برای ملاقات با مقام های جمهوری فدراسیون روسیه امروز راهی مسکو شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۰:۱۹    
نفت نیوز: با توجه به آتش سوزی روز گذشته در ایستگاه تقلیل فشار گاز همدان و سوختن دو همکار پیمانکاری در این حادثه، چند سؤال - قبل از گزارش رسمی مسئولان ذیربط - به ذهن می رسد که مطرح می کنیم:
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۲۳:۱۹    
نفت نیوز: مدیرکل مدیریت بحران استان همدان گفت: درحالی که سه کارگر مشغول سرویس ایستگاه تقلیل فشار گاز در جاده همدان - تهران بودند به علت انفجار این ایستگاه، 2 تن از کارگران در آتش سوختند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۰:۱۹    
نفت نیوز: مجتمع پتروشیمی کردستان با حضور رییس جمهور، وزیر نفت و هیئت همراه افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۲۰    
نفت نیوز: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز سه شنبه یکم فروردین 96 برای ایراد سخنان نوروزی در جمع پرشور زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۱۸    
نفت نیوز: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی از آغاز مرحله آزمایشی راه اندازی و تولید در لایه نفتی پارس جنوبی همزمان با سالروز ملی شدن صنعت نفت خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۱۸    
فاصله زیادی میان کارهای انجام شده با انتظارات مردم و رهبری وجود دارد/ مسئولین باید نتایج اقدامات را در پایان سال به مردم گزارش کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۱۸    
نفت نیوز: وزیر نفت با ابلاغ بخشنامه ای جابجایی مدیران صنعت نفت را تا پایان انتخابات ریاست جمهوری در اردیبهشت ماه 96 ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۸    
نفت نیوز: توسعه فازهای باقی مانده پارس جنوبی با سرعت دنبال می شود به گونه ای که گزارش ها از وارد مدار شدن آخرین ردیف شیرین سازی پالایشگاه فاز 19 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۸    
در حالی که وزیر سابق نفت می گوید تأمین منابع نفت ما در دوران تحریم از چهار منبع از جمله پول های بلوکه شده صورت می گرفت و در 24 ماه تحریم در پارس جنوبی 1 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۲:۱۹    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: رقم برآورد شده نفت درجای میدان مشترک آذر 2 میلیارد و 440 میلیون بشکه نفت است که از طریق انجام برنامه های افزایش ضریب بازیافت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت از بی اعتنایی وزارت نفت به دغدغه های جایگاهداران درباره طرح برندینگ انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز به نقل از ایسنا خوزستان: "هورالعظیم" نام تالابی است که روزی یک تمدن در آن جا گرفته بود اما امروز حال و روز خوشی ندارد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: گزارش کمیسیون انرژی مجلس درباره آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینای بندر ماهشهر در صحن علنی روز یکشنبه (22 اسفند) مجلس قرائت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۶:۱۹    
نفت نیوز: بخش فراساحل طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبی با نصب آخرین سکوی این فاز در آب های خلیج فارس تکمیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۲:۱۹    
گفتو گوی تفصیلی روزنامه اعتماد با مهندس زنگنه وزیر نفت:
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۲:۱۹    
نفت نیوز: ایستگاه های تقویت فشار خط هشتم سراسری گاز در پنج نقطه کشور صبح پنجشنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و به طور همزمان در کاشان افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۲:۱۹    
نفت نیوز: سرپرست طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی گفت: اولین واحد یوتیلیتی (سرویس های جانبی) پالایشگاه این فاز راه اندازی شد که نخستین گام مهم در بهره برداری از پالایشگاه طرح توسعه فاز 13 است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۲:۱۹    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: 43 درصد از سوخت نیروگاه های کشور در سال 92 از سوخت مایع و به قیمت همان سال معادل 18 میلیارد دلار بود و امسال میزان مصرف سوخت مایع در نیروگاه ها به 10 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: سخنگوی شورای نگهبان از ایراد مجدد این شورا به مصوبه تبصره ماده 38 برنامه ششم مربوط به ساز و کار جلوگیری از خروج نخبگان از کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: سرپرست طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی از راه اندازی نخستین واحد یوتیلیتی (سرویس های جانبی) پالایشگاه این فاز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امورعملیات غیرصنعتی بر لزوم بازنگری در قوانین و مقررات مربوط به منابع انسانی تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۹    
نفت نیزو: یک کارشناس ارشد برنامه ریزی پروژه های نفت و گاز با تشریح سوابق بحران اخیر در خوزستان عدم توجه مدیریت کلان کشور به نظرات نخبگان دانشگاهی درباره بحران ریزگردها را علت غافلگیری و افزایش خسارات ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: تفاهم نامه همکاری بین شرکت مناطق نفت خیز جنوب و تات نفت روسیه برای توسعه میدان شادگان به امضا رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: برندسازی برای جایگاه های عرضه سوخت موجود اجباری نیست اما کاملا به نفع جایگاه داران است که تحت نظارت یک شرکت نشان دار فعالیت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: همزمان با روز درختکاری پارک 4 هزار متری کوی فداییان اسلام(نیوسایت) با حضور جمعی از مدیران، رؤسا و کارشناسان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و دانش آموزان دبستان اروند افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: یک کارشناس اقتصاد کشاورزی شبکه تحلیلگران فناوری ایران با یادآوری سابقه ریزگردها در برخی نقاط جهان مانند شمال چین، استرالیا و آمریکا و تلفات بسیار زیاد ناشی از آن ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: معاون وزیر نفت از افزایش 16. 5 میلیون لیتری تولید بنزین تا بهار سال آینده در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۰    
نفت نیوز: یک منبع آگاه در وزارت نفت به شانا رسانه رسمی این وزارتخانه گفت: حدود 80 درصد نفت کشور در میادین تحت مدیریت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تولید می شود و غالب این میدان ها نیز در گستره عملیاتی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۰    
نفت نیوز: معاونت زمین شناسی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب جایزه ملی سطح یک مدیریت دانش را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۰    
نفت نیوز: وزیر نفت با بیان این که هیچ زمانی پول و منابع مالی مانع توسعه یک کشور نیست، اندیشه های نادرست را مانع توسعه یافتگی کشورها دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۰    
نفت نیوز: اعلام وصول سوال نماینده شاهین شهر از وزیرنفت در صحن علنی مجلس قرائت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۰    
نفت نیوز: مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با ارسال نامه ای به مقام معظم رهبری خواستار توقف واگذاری پالایشگاه کرمانشاه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۰    
طی سال جاری وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران جهت توسعه ی فاز یازده پارس جنوبی، موافقت نامه ای را با شرکت توتال، سی ان پی سی و پتروپارس در قالب الگوی قراردادی جدید نفتی موسوم به IPC ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۰    
نفت نیوز: رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: به عنوان سخنگوی دولت در مجلس و کمیسیون اصل 90 حاضر شدم و توضیحاتی ارایه و اعلام کردم مطلقا اجازه نخواهیم داد که آبی جز برای شرب منتقل شود و گروهی را ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۰    
نفت نیوز: رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: حدود 176 طرح بزرگ فاقد ارزیابی های زیست محیطی هستند که مربوط به دولت یازدهم نیستند و برخی از این طرح ها مرتبط با خوزستان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۰    
نفت نیوز: رئیس جمهور در نشست مشترک کارگروه ملی مقابله با ریزگردها و شورای اداری که روز پنجشنبه در استانداری خوزستان برگزار شد مشکلات خوزستان را به عذاب الهی نسبت داده و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۰    
نفت نیوز: امام جمعه مشهد از سهل انگاری برخی مدیران جنوب کشور و رسیدگی نکردن به حادثه دیدگان حوادث اخیر انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۰    
استاندار خوزستان گفت: با بیان اینکه ریزگردها موجب پیامدهای مهم اجتماعی و مهاجرت نیروهای نخبه می شود، گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۰    
نفت نیوز: مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی اعلام کرد: در برنامه ششم توسعه صنعت پتروشیمی پنج طرح بالادستی تامین خوراک با سرمایه گذاری 8. 5 میلیارد دلار اجرا می شود.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۰    
نفت نیوز: وزیر نفت با اشاره به مطالبات وزارت نفت از بابک زنجانی گفت: کمتر از 2 هزار میلیارد تومان از بدهی زنجانی به وزارت نفت پرداخت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۰    
نفت نیوز: با تلاش شبانه روزی حفارمردان سختکوش شرکت ملی حفاری ایران، یکصد و هشتادمین حلقه چاه نفت در سال جاری در کشور حفر و تکمیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۰    
نفت نیوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی جزییات لایحه بودجه سال 96 کل کشور، سهم مناطق نفت خیز، گاز خیز و کمتر توسعه یافته از صادرات نفت را سه درصد تعیین کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۲۳:۲۰    
نفت نیوز: طی مراسمی دانشکده نفت و پتروشیمی دانشگاه رازی کرمانشاه به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۰    
نفت نیوز: رهبر انقلاب با اشاره به وقوع سیل و گرد و غبار درخوزستان گفتند: مسئولان موظفند که با فکر و کار و تلاش و همدلی با مردم، به این مشکلات رسیدگی و برای علاج قطعی آنها چاره اندیشی و اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۰    
نفت نیوز: رییس کمیسیون انرژی مجلس، از نشست فردای کمیسیون متبوعش با وزرای نفت، نیرو، کشاورزی و رییس سازمان محیط زیست برای بررسی وضعیت نامساعد خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۰    
نفت نیوز: نمایندگان مردم درخانه ملت ضمن تشکر و قدردانی از مقام معظم رهبری در پی تاکیدات ایشان بر حل مشکلات مردم خوزستان و استان های جنوبی کشور بر این نکته تاکید کردند که فرمایشات ایشان باید فصل ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۲ - ۰۰:۲۰    
1.اجرای ماده 10 قانون نفت 2. ساماندهی نیروهای غیر رسمی نفت 3. رسیدگی به وضعیت معیشتی بازنشستگان نفت 4. استخدام نیروی جدید با اولویت فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت 5. هر چهار مورد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۸:۲۰    
راقم این سطور از آقای زنگنه تقاضا دارد به ملت ایران بگویند اولا اینکه جنابعالی از توتال گلایه داشته باشید یا نداشته باشید ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۲۰    
نفت نیوز: رئیس جمهوری در جلسه فوق العاده مدیریت بحران درباره استان خوزستان گفت: دولت همدل و همراه مردم خوزستان تا رفع کامل مشکلات است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۲۳:۲۰    
نفت نیوز: بیژن زنگنه وزیر نفت با ارسال پیامی به فرماندهی ارشد HSE،پدافندغیر عامل و مدیریت بحران منطقه ویژه پارس از تلاش های بی وقفه مدیران و کارکنان صنعت نفت و همچنین مسئولان و مردم شهرستان های ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۰    
نفت نیوز: همزمان با ایام فاطمیه جمعی از ایثارگران شرکت ملی مناطق نفتخیزجنوب عصر چهارشنبه 27 بهمن با حضرت آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید در قم دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۰    
نفت نیوز: بی بی سی در گزارشی ضمن تعجب از اقدام ظریف در امضای توافق کاهش تولید گازهای گلخانه ای در اجلاس آب و هوای سازمان ملل به صورت آشکار اعلام کرده که توسعه نفت و گاز ایران در تضاد توافقنامه پاریس ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۰    
نفت نیوز: مردم خوزستان برای چهارمین روز متوالی امروز پنجشنبه 28 بهمن 95 نسبت به کم کاری و سهل انگاری مسئولان در مقابل استانداری خوزستان تجمع کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۰:۲۰    
نفت نیوز: نماینده ولی فقیه در خوزستان، گفت: خوزستان استان پراهمیتی در مسائل اقتصادی بوده و اقتصاد کلان کشور از چه از جهت نفت و چه از جهت دیگر صنایع نیازمند خوزستان بوده و اگر این رویه ادامه پیدا کند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۲:۲۰    
نفت نیوز: از ساعاتی پیش با قطع آب و برق در خوزستان مجدداً اکثر شهرهای این استان نفتخیز کشور حالت بحرانی بخود گرفته است به گونه ای که امکان سکونت در اهواز برای مردم سلب شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۷:۲۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: عملیات مهار و کنترل فوران چاه های نفت و گاز که تنها در انحصار چند کشور در جهان قرار دارد به همت متخصصان داخلی در ایران نهادینه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۰۷:۲۰    
نفت نیوز: وزیر نفت با بیان اینکه تا آخر سال خبرهای خوش نفتی به گوش مردم می رسد، افزود: تا قبل از پایان سال، تولید از میدان مشترک پارس جنوبی به 35 هزار بشکه خواهد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۱    
نفت نیوز: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: با تدابیر لازم در ستاد بحران منطقه ویژه پارس، بسیج امکانات و تجهیزات برای مدیریت پیامدهای ناشی از بارندگی های شدید ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۱    
کسانی که در مزایده پالایشگاه کرمانشاه برنده اعلام شدند، برای یک کارخانه کوچک، دو برابر آن را از بانک های کرمانشاه پول گرفتند و کل وام معوق شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۸:۲۱    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس اعلام کرد: 6 سکوی جدید گازی فازهای باقیمانده واقع در منطقه 2، پارس جنوبی، سال 96 به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۸:۲۱    
نفت نیوز: مجری طرح توسعه میدان نفتی چنگوله از روند مثبت انجام مذاکرات با سه شرکت خارجی برای تکمیل میدان چنگوله خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ - ۰۸:۲۱    
نفت نیوز: مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از کشف 30 میلیارد بشکه ذخایر درجای هیدروکربور مایع و 128 تریلیون فوت مکعب ذخایر گاز درجا از ابتدای برنامه پنجم توسعه تاکنون خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۱    
نفت نیوز: رییس هیئت مدیره انجمن بانکرینگ ایران با تاکید بر این که برای توسعه بانکرینگ نه رانت می خواهیم و نه تخفیف از تعرفه های بالای بندری سوخت در کشور انتقاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۱:۲۱    
نفت نیوز: نخستین کشتی فراورشی خاورمیانه، بامداد دیروز (22 بهمن ماه) وارد آب های سرزمینی ایران در خلیج فارس شد و هم اکنون به سمت موقعیت خود در حوزه لایه نفتی پارس جنوبی در حرکت است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۱    
نفت نیوز: با تلاش نیروهای عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون تولید نفت خام در این شرکت پس از رفع مشکل قطع برق به حالت عادی بازگشت.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۱    
نفت نیوز: بر اساس اطلاعات دریافتی به دلیل قطع آب و برق کلان شهر اهواز و دیگر شهرهای خوزستان از بامداد امروز شنبه 23 بهمن، نفت سنگین ارسالی به طرف جزیره خارک برای صادرات به نصف کاهش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۰۹:۲۱    
نفت نیوز: از شهر نفت خیز اهواز خبر می رسد آب و برق اکثر نقاط این کلان شهر از بامداد امروز شنبه 23 بهمن قطع شده و مردم با مشکلات جدی مواجه هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۲:۲۱    
نفت نیوز: در آئینی با حضور معاون پژوهش و فناوری وزیر نفت، هلی پورت و آشیانه هلی کوپتری فرودگاه بین المللی خلیج فارس در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۱:۲۱    
نفت نیوز: بمناسبت ایام الله دهه مبارک فجر مهندس کریمی مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با فرزندان شاهد شاغل در این شرکت نشست صمیمی برگزار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۲۱    
نفت نیوز: معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی از افزایش 7,5 میلیون تنی محصولات این صنعت در دوران فعالیت دولت یازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۲۱    
نفت نیوز: شرکت مهندسی و توسعه نفت و شرکت صانع با هدف مطالعه میدان گازی کیش تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۲۱    
نفت نیوز: ایران و مالزی برای مطالعه میدانهای گازی گلشن و فردوسی تفاهمنامه همکاری (MOU) امضا کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۰۰:۲۱    
نفت نیوز: مرکز پژوهش های مجلس با انتشار گزارشی تاکید کرد: در صورت ادامه روند کنونی کمبود تزریق گاز برآورد می شود، 2. 3 الی 2 ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۱    
نفت نیوز: مدیر روابط عمومی پالایشگاه آبادان گفت: در آتش سوزی که دیشب (سه شنبه شب 20 بهمن) در واحد تقطیر پالایشگاه آبادان رخ داد به کسی آسیب نرسیده است و در عرض 6 دقیقه مهار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۲۱    
نفت نیوز: وزیر نفت و گاز عمان گفت: چنانچه همه مراحل از جمله تامین مالی، جزئیات و طراحی مهندسی خط لوله به خوبی پیش رود، در سریعترین زمان ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۲۱    
نفت نیوز: نخستین سیستم پزشکی از راه دور دریایی کشور در مرکز درمانی سکوی فاز یک پارس جنوبی (SPQ1) صبح امروز راه اندازی شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۲۱    
نفت نیوز: سرپرست مدیریت صادرات گاز شرکت ملی نفت ایران اعلام کرد در چارچوب تکمیل طرح صادرات گاز ایران به عمان در سال 2020 میلادی، تبدیل روزانه تا 350 میلیون مترمکعب از گاز صادراتی ایران در عمان به ال ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ - ۲۲:۲۱    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران از تحقق حفاری 4 هزار و 201 حلقه چاه های نفت و گاز به متراژ 8 میلیون و 890 هزار و 120 متر با مدیریت و دانش متخصصان ایرانی از بدو تاسیس این شرکت در سال 1358 ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۳:۲۱    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: با تکمیل طرح توسعه و تثبیت پالایشگاه آبادان، این پالایشگاه از یک پالایشگاه زیان ده به یک پالایشگاه سودده با ظرفیت پالایش روزانه 360 هزار بشکه تبدیل خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۳:۲۱    
نفت نیوز: در مرحله عملیات اجرایی و احداث خط لوله ایرانشهر – زاهدان متأسفانه دو نفر از کارگران این خط جان باختند .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۳:۲۱    
نفت نیوز: فاز 2 پتروشیمی کارون و مجتمع پتروشیمی تخت جمشید دقایقی پیش با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر نفت در منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر به طور رسمی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۳:۲۱    
نفت نیوز: پالایشگاه آبادان، بزرگترین سرمایه گذاری را برای اجرای طرح توسعه و تثبیت ظرفیت نصیب خود کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۰۸:۲۱    
نفت نیوز: کاردر با اشاره به تکمیل طرح جمع آوری گازهای همراه نفت (طرح آماک) تا نیمه اول اسفندماه امسال، گفت: اجرایی شدن فاز دوم آماک از دستاوردهای برجام در شرکت ملی نفت ایران است!
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۰۷:۲۱    
نفت نیوز: مدیر برنامه ریزی تلفیقی شرکت ملی نفت ایران از وجود 1140 میلیارد و 200 میلیون بشکه ذخایر درجای هیدروکربوری در کشور خبر داد و گفت: از نظر دارا بودن ذخایر هیدروکربوری ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۰۷:۲۱    
نفت نیوز: همزمان با ایام دهه فجر با استقرار سه دکل ناوگان شرکت ملی حفاری ایران، عملیات حفر 20 حلقه چاه توسعه ای (جدید) در میدان نفتی آزادگان جنوبی در استان خوزستان آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۷:۲۱    
نفت نیوز: وزارت خزانه داری آمریکا با انتشار بیانیه ای از افزوده شدن نام 12 شرکت و 13 فرد به فهرست تحریم های آمریکا علیه ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۷:۲۱    
نفت نیوز: رئیس مرکز تحقیقات مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید بر اینکه اولین بار نیست که یک فرد بی تجربه ایران را تهدید می کند، گفت: حکومت جدید آمریکا متوجه خواهد شدکه تهدید ایران کارساز نیست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۷:۲۱    
نفت نیوز: سرمای فراگیر در 28 استان کشور مصرف گاز بخش خانگی را به 530 میلیون متر مکعب در روز رسانده است، شرکت ملی گاز ایران در اطلاعیه از عموم مشترکان خواست تا گاز را بصورت بهینه مصرف کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ - ۰۶:۵۱    
نفت نیوز: دادستان واشنگتن از صدور حکم قاضی فدرال سیاتل برای تعلیق فرمان اجرایی ترامپ در مورد مهاجرت، در سرتاسر آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۲    
نفت نیوز: معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری گفت: در قراردادهای جدید نفتی، استفاده حداکثری از توان شرکت های ایرانی و انتقال فناوری های جدید دنبال می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۲    
نفت نیوز: معاون وزیر نفت با تشریح جزئیات بزرگترین توافق نفتی ایران و ژاپن در صنعت پالایش نفت، از امضای 8. 6 میلیارد دلار قرارداد توسعه پالایشگاه ها با شرکت هایی از ژاپن، کره و چین خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۱۳:۵۲    
نفت نیوز: معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: هیچ مشکلی از نظر تامین گاز در کشور وجود ندارد و مردم با اطمینان گاز مصرف می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ - ۰۰:۲۳    
نفت نیوز: سومین تفاهم نامه و قرارداد محرمانگی مبتنی بر چارچوب قراردادی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، بین این شرکت و شرکت گسترش انرژی پاسارگاد امضا شد .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۳:۵۳    
نفت نیوز: قرارداد پرداخت یارانه صرفه جویی سوخت به تعداد 10 هزار دستگاه خودروی فرسوده، برای عملیاتی کردن فاز نخست طرح جایگزینی 140 هزار تاکسی فرسوده با تاکسی پایه گازسوز با پیمایش بالا ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۲۳:۵۳    
نفت نیوز: وزیر نفت با بیان این که بازار نفت به سمت تعادل میان عرضه و تقاضای نفت خام پیش می رود، گفت: تولیدکنندگان نفت از قیمت های نفت خام در محدوده 55 تا 60 دلار برای هر بشکه راضی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۱ - ۰۹:۲۳    
نفت نیوز: شب گذشته گوشه ای از پالایشگاه آبادان اتش گرفت.
مشاهده نتایج بیشتر...