پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۱:۱۰Sep 2017 21

نفت نیوز (naftnews.net)

  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۲۲:۰۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره گفت: افزون بر مجوز 1,8 میلیارد دلاری برای سرمایه گذاری در این شرکت از محل ماده 12 قانون رفع موانع تولید ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۲۲:۰۰    
نفت نیوز: اداره کار شهرستان بندرعباس حکم اخراج بسیاری از کارکنان پالایشگاه ستاره خلیج فارس را باطل کرد و به بازگشت به کار کارکنان اخراجی این پالایشگاه رأی داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۲۱:۳۰    
نفت نیوز: صندوق بازنشستگی صنعت نفت در پی اقدام غیر مسئولانه و تداوم استنکاف برخی شرکت های واگذار شده نسبت به پرداخت سهم مستمری بازنشستگان پیش از موعد آنها، اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۳    
نفت نیوز: معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت در حکمی علیرضا سلمان زاده را به عنوان مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۳    
نفت نیوز: رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: هیأت رئیسه کمیسیون درباره رویه جدید و مشکوک زنگنه در انتصابات باند خاص برای سمت های بالای مدیریتی وزارت نفت در آینده نزدیک نشست اضطراری برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: سرانجام با تلاش مستمر مهندس حیدر بهمنی مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران این شرکت از خصوصی سازی نجات یافت و با دستور ویژه مقام معظم رهبری و همچنین مصوبه مجلس شورای اسلامی از واگذاری ها مستثنی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: سکوت محض وزارت نفت درباره تعداد نمایندگان ادوار و فعلی که در وزارت نفت استخدام شده اند عجیب است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۳    
نفت نیوز: مدیر عامل شرکت سفره گاز SOFREGAZ فرانسه اعلام کرد: برای اجرای طرح بازیافت و مصرف گاز مشعل پالایشگاه دوم پارس جنوبی، از فناوریهای روز جهان استفاده خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: برای جلوگیری از سوزاندن گازهای مشعل در پارس جنوبی 500 میلیون یورو پروژه اجرا خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: وزیر نفت با صدور ابلاغیه ای به شرکت ملی نفت ایران، اقدام های لازم را به منظور نوسازی و بازسازی تاسیسات روسطحی بخش تولید نفت و گاز مشخص کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی از کاهش میزان سوزاندن گاز در مشعل های پارس جنوبی طی سال های اخیر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: قرارداد پروژه بازیافت و مصرف گاز مشعل پالایشگاه دوم پارس جنوبی (فازهای 2 و 3)، با رویکرد صیانت از محیط زیست بین شرکت ملی نفت ایران و کنسرسیومی متشکل از شرکت SOFREGAZ فرانسه و شرکت صنعت سازه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: وزیر نفت در متن ابلاغیه خط مشی و راهبرد توسعه و بهره برداری صیانتی از مخزن های نفت و گاز دستور انعقاد قراردادهای مطالعه تمامی میادین نفتی و گازی را تا پایان سال 97 صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۰    
نفت نیوز: حدود 100 نفر از نیروهای شاغل در پالایشگاه ستاره خلیج فارس مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده اند و از نمایندگان مردم در مجلس دهم می خواهند تا به وضعیت نابسامان شغلی آنها رسیدگی شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۰    
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، بزرگ ترین تولیدکننده نفت خام کشور و مهم ترین بخش بالادستی صنعت نفت ایران، با قدمت و سابقه ای افزون بر یک قرن ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۱۰    
نفت نیوز: معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت، استقبال شرکت های خارجی برای حضور در صنعت نفت ایران را بی نظیر خواند و گفت: اعتقادم این است ظرف 2 سال آینده رونق بی سابقه ای در صنعت نفت شکل می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۱۰    
نفت نیوز: مجری طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی گفت: عملیات لوله گذاری خط اول طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی به طول 96 کیلومتر به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۶:۳۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از آمادگی این شرکت برای افزایش ظرفیت صادراتی تاسیسات پایانه نفتی خارگ خبر داد و یادآور شد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۰    
زنگنه درباره نقطه ضعف وزیر نفت دولت یازدهم اظهار کرد: نقاط ضعف فراوان است و خیلی کارهای انجام نشده داشتیم که یکی از آنها این است که ما خیلی به مسائل نیروی انسانی درصنعت نفت نرسیدیم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۰    
نفت نیوز: معاون وزیر نفت از افزایش مقاصد صادراتی گاز ایران خبر داد و گفت: میزان صادرات گاز ایران به 42 میلیون مترمکعب در روز رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۰    
نفت نیوز: وزیر نفت ضمن اعلام خبر حضور تعدادی از مدیران شرکت های خارجی برای حضور در کارگاه مناقصه میدان آزادگان گفت: فرآیند برگزاری این مناقصه، هفت یا هشت ماه به طول می انجامد که این روند طبیعی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۲:۳۸    
نفت نیوز: مهندس زنگنه، وزیر نفت دولت دوازدهم طی پیامی از رای اعتماد قاطع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۹    
نفت نیوز: سکوت نمایندگان مجلس در بررسی برنامه های وزرای پیشنهادی و حتی موافق صحبت کردن برخی نمایندگان که در مخالفت با کابینه ثبت نام کرده بودند تا اندازه ای عجیب به نظر می رسید که روزنامه های زنجیره ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۸:۰۹    
نفت نیوز: جلسه عصر مجلس با دلسوزی وزیر پیشنهادی نفت برای نمایندگان ادواری که بیکار شده اند همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۱:۰۹    
بعد از ظهر امروز شنبه 28 مرداد 96 در ادامه بحث و بررسی کابینه ، هدایت الله خادمی در مخالفت با زنگنه از جمله این انتقاد را مطرح نمود که چرا زنگنه تعداد زیادی از نمایندگان مجلس را پس از پایان دوره ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۰:۰۹    
نفت نیوز: وزیر نفت پیشنهادی دولت دوازدهم در جلسه بررسی رای اعتماد به کابینه دوازدهم در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ضمن دفاع از عملکرد صنعت نفت در دولت یازدهم به پرسش های نمایندگان پاسخ گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۰:۰۹    
نفت نیوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی صلاحیت بیژن نامدار زنگنه وزیر پیشنهادی نفت را بررسی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۹    
نفت نیوز: در پی انتشار خبری مبنی بر مکاتباتی در سطوح بالا برای واگذاری بهداشت و درمان صنعت نفت به بخش خصوصی، روابط عمومی وزارت نفت ضمن تایید این مکاتبات تصریح کرد :
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۷:۰۹    
نفت نیوز: متاسفانه مطلع شدیم به تازگی مکاتباتی برای واگذاری تمام بهداشت و درمان صنعت نفت به بخش خصوصی در سطوح بالا رد و بدل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۹    
نفت نیوز: هنوز ایران بعنوان دارنده بزرگترین ذخائر نفت و گاز دنیا وارد کننده بنزین است و به خام فروشی افتخار می شود!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۹    
نفت نیوز: مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: در چهار سال فعالیت دولت یازدهم صادرات میعانات گازی و محصولات پتروشیمی در این منطقه با افزایش 2 برابری از 17 میلیون تن به 34. 2 میلیون تن رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۹    
نفت نیوز: رییس جمهور درباره وزیر پیشنهادی نفت گفت: جناب آقای مهندس زنگنه کار بسیار بزرگی در زمینه نفت انجام دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۹    
نفت نیوز: بیژن نامدار زنگنه که به شیخ الوزرا به واسطه سابقه طولانی وزیر بودن معروف است برای تصدی وزارت نفت در دولت دوازدهم معرفی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۹    
شنیده بودیم بعضی از شرکت های خارجی طرف مذاکره با مناطق نفتخیز جنوب گفتند از بالا به ما گفتند اگر با اینها (مناطق نفتخیز) وارد مذاکره شوید از نعمت قراردادهای IPC محروم می شوید!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۳:۰۹    
نفت نیوز: بررسی نامه تعدادی از نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی در حمایت از زنگنه نشان می دهد تعدادی از این نمایندگان سابق، هم اکنون در استخدام وزارت نفت هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۰    
نفت نیوز: چهار ایستگاه تزریق گاز کشور شامل: ایستگاههای تزریق گاز آغاجاری، کرنج 600، پارسی700 و کوپال به دلیل کمبود گاز از مدار فعالیت خارج شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۰    
نفت نیوز: رویترز اعلام کرد: سه شرکت ترکیه ای، روسیه ای و ایرانی برای انجام حفاری های نفتی در سه میدان نفت ایران توافقنامه ای به ارزش 7 میلیارد دلار امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۸:۰۳    
نفت نیوز: با توجه به اینکه پس از تنفیذ و تحلیف آقای دکتر روحانی برای دوم ریاست جمهوری بحث تشکیل کابینه مطرح می شود کارکنان صنعت نفت نیز همچون گذشته در انتخاب وزیر نفت نقش آفرینی خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۰۳    
نفت نیوز: یگان موشکی یمن پس از هدف قرار دادن پالایشگاه نفت ینبع در عربستان، با صدور بیانیه ای اعلام کرد پالایشگاه های نفت عربستان به اهداف نظامی ما تبدیل شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۰۳    
نفت نیوز: قرارداد نوسازی 2 هزار و 100 دستگاه کامیون و کشنده فرسوده با سن بیش از 35 سال، با همکاری شرکت بهینه سازی مصرف سوخت، شرکت سایپادیزل ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۷:۰۳    
نفت نیوز: رئیس عملیات دریایی شرکت نفت فلات قاره ایران، جزئیات آب گرفتگی شناور مسافری حامل گروهی از کارکنان شرکت نفت فلات قاره ایران را که دیروز دچار حادثه شد، تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۹:۰۳    
نفت نیوز: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و شرکت زاروبژ نفت روسیه تفاهم نامه همکاری امضا کردند .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۱:۵۵    
نفت نیوز: یژن نامدار زنگنه، وزیر نفت در جلسه علنی دیروز در تشریح جزئیات قرارداد نفتی ایران با شرکت توتال فرانسه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۵    
نفت نیوز: در پاسخ به انتقادات کارشناسان نفتی، اساتید دانشگاه و همچنین برخی رسانه های منتقد کشور، روابط عمومی وزارت نفت جوابیه هایی تهیه و ارسال کرده است که(مخصوصا امروز) متاسفانه 100 درصد سیاسی و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۵    
چرا عملیات بهره برداری و مدیریت مخزن در این فاز از شرکت ملی نفت سلب شده و به مدت 20 سال به توتال و شرکا واگذار شده است؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۵:۵۵    
نفت نیوز به نقل از نسیم آنلاین: در قرارداد جدیدی که شرکت ملی نفت ایران با شرکت توتال برای توسعه فاز 11 میدان گازی پارس جنوبی به امضا رسیده 10 ابهام وجود دارد که بیش از سایر ابهامات در محافل کارشناسی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۵    
نفت نیوز به نقل از کیهان: با وجود شأن نظارتی مصرح در قانون اساسی برای مجلس که به این نهاد مهم اجازه تحقیق و تفحص در همه امور کشور را می دهد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۰:۳۰    
نفت نیوز: با حکم فریدون حسنوند رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی مهندس محمد بهمئی بعنوان نماینده کمیسیون انرژی در کارگروه تخصصی هیات عالی نظارت بر منابع نفتی معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰    
در ایام انعقاد اولین قرارداد توسعه ی میادین نفت و گاز در چهارساله دولت یازدهم، وزیر محترم نفت در مذاکره با رسانه ها( شانا 14 تیرماه 96 *) اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۰    
به نقل از کانال سایت نفت نیوز:
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۱    
نفت نیوز: معاون شرکت ملی نفت گفت: دست ما باز است که بازگشت اصل و سود سرمایه گذاری کنسرسیوم توسعه فاز 11 پارس جنوبی که محل تولید این پروژه خواهد بود را به صورت نقدی یا با واگذاری بخشی از محصول تولیدی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۱    
روزنامه دولت از حذف قرارگاه سازندگی سپاه در قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی علی رغم توان بالای انجام پروژه های نفتی، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۱    
نفت نیوز: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء سپاه گفت: وزارت نفت گفته می خواهد قراردادها به سمت مناقصه برود اما واگذاری فاز 11 به توتال بدون تشریفات مناقصه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۷    
نفت نیوز: هدایت الله خادمی گفت: از مدت ها پیش موضوع قرارداد با شرکت توتال فرانسه برای توسعه میدان پارس جنوبی مطرح بوده است ولی به دلیل مشکلاتی که این شرکت رای ایران داشته که در برخی از پروژه ها دست ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۱۷    
نفت نیوز: در پی انتشار برخی اخبار در رسانه ها، دفتر علی اکبر ولایتی با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: انتشار خبر حضور در مراسم امضای قرارداد توتال غیر واقعی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۷    
نفت نیوز: وزیرنفت جمهوری اسلامی ایران از انجام مذاکره با شرکت های خارجی برای توسعه میادین نفتی مشترک کشورمان خبر داد و گفت: فرایند مناقصه توسعه میدان نفتی آزادگان آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۱۷    
نفت نیوز: در حالی که قرارداد با شرکت نفتی توتال از سوی متهمان کرسنت امضا شده و بوی کرسنت از آن استشمام می شود، اما جریان رسانه ای زنجیره ای تلاش می کند با موافق جلوه دادن کل نظام با این قراردادها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۱:۱۷    
می گویند این قرارداد 4. 8 میلیارد دلار با توتال برای توسعه ی فاز یازده پارس جنوبی است مایلم موارد زیر را در خصوص قرارداد با توتال عرض کنم:
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۰:۱۷    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت توتال با بیان این که روابط اقتصادی می تواند پل واقعی میان ایران و فرانسه باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۰:۱۷    
نفت نیوز: نخستین قرارداد جدید نفتی در پساتحریم بین شرکت ملی نفت و و کنسرسیوم بین المللی به رهبری شرکت نفتی توتال فرانسه برای توسعه فاز 11 پارس جنوبی به ارزش 4. 8 میلیارد دلار امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۰:۱۷    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی نفت با بیان اینکه در فاز 11 پارس جنوبی 4. 8 میلیارد دلار سرمایه گذاری می شود، گفت: بر اساس محاسبه قیمت نفت برای هر بشکه 50 دلار ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۲۳:۱۷    
نفت نیوز: به دلیل حادثه آتش سوزی در مسیر عبور لوله های آب و گاز در پالایشگاه آبادان 6 نفر مصدوم شدند که سوختگی 2 نفر از آنها شدید گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۷    
نفت نیوز: بر اساس داده های به دست آمده از گزارش حقوق و دستمزد سال 95، مدیران شاغل در بخش نفت، گاز و پتروشیمی بیشترین حقوق را در کشور دریافت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۴    
نفت نیوز: شرکت ملی نفت ایران و شرکت انی ایتالیا با هدف مطالعات توسعه ای میدان گازی کیش و فاز سوم میدان دارخوین تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۴    
نفت نیوز: عملیات توپکرانی هوشمند 50 کیلومتر خط لوله انتقال گاز مناطق عملیاتی پارسیان، نار و کنگان در محدوده عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۴    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب از بومی سازی پمپهای فرآیندی چند مرحله ای (BB3 ) با حمایت این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۴    
نفت نیوز: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور مهندسی و توسعه گفت: اعلام روش ازدیاد برداشت مناسب میدان های نفت و گاز و ظرفیت نهایی تولید در طرح های مطالعاتی ارائه شده ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۶:۲۴    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از آغاز شمارش معکوس برای تولید زودهنگام 10 هزار بشکه ای نفت در روز از میدان مشترک نفتی یاران جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۱:۲۰    
نفت نیوز: وزیر نفت در ابلاغیه ای به مدیران عامل چهار شرکت اصلی و معاون مهندسی، پژوهش و فناوری، سقف مبالغ حمایتی از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری را افزایش داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۱:۲۰    
نفت نیوز: تصویب گزارش آغازین (Inception Report) پروژه بهینه سازی انرژی و محیط زیست در بخش ساختمان، اصلاح قوانین و تحول بازار در جلسه رسمی کمیته راهبری ستاد بهینه سازی انرژی و محیط زیست معاونت علمی و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۲۳:۵۱    
چندی پیش خبرنگار محترمی به بنده پیام داد که قرار است مصاحبه ای اختصاصی با وزیر نفت داشته باشد و از من خواست که در طرح سوال به او کمک کنم من نیز سوالات زیر را نوشتم و برای او فرستادم و اطلاعی هم پیدا ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۳:۰۹    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت فولاد اصفهان گفت: بر اساس قرارداد تایید شده، دانش فنی ساخت لوله های CRA به طور کامل از اسپانیا به ایران منتقل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۳:۰۹    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: با امضای قرارداد ساخت داخل لوله های مقاوم در برابر خوردگی CRA با یک شرکت اسپانیایی ظرف سه سال آینده تولید این کالا بومی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۳    
به نقل از کانال نفت نیوز: چه در ایام انتخابات و همچنین پس از اعلام نتایج آراء عده ای از حامیان آقای روحانی با ارسال پیام هایی به دست اندرکاران نفت نیوز درصدد تحمیل افکار و امیال خود به ما بوده و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷    
نفت نیوز: مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت از صدور مجوز استخدام برای دو هزار و 500 نفر در صنعت نفت خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷    
نفت نیوز: در پاسخ به سؤالات مکرر همکاران محترم صنعت نفت به اطلاع می رساند درصد اپریزال های سال 96 تعیین و ابلاغ گردید ولی زمان اجرای آن مشخص نیست اما بطور قطع در این ماه یعنی اردیبهشت نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۵    
به نقل از عصر نفت:
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۵    
نفت نیوز: صندوق بین المللی پول دولت یازدهم را پرخرج ترین دولت ایران معرفی کرد و از افزایش 2 برابری ریخت و پاش هزینه ای در این دولت نسبت به دولت قبل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۵    
نفت نیوز: بدنبال انتشار بیانیه جمعی از متخصصان صنعت نفت خطاب به آقای روحانی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۷    
درآمد دولت از هدفمندی یارانه ها 70 هزار میلیارد تومان بوده که فقط 35 هزار میلیارد تومان آن صرف پرداخت یارانه نقدی شده و مابقی را دولت در جیب خود می گذارد و می گوید امکان افزایش یارانه نقدی نیست!
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۷    
نفت نیوز: برخی حقوقدانان فعال در صنعت نفت در نامه سرگشاده ای خطاب به سران سه قوه درباره وضعیت دفاع از حقوق ایران در داوری بین المللی پرونده کرسنت پیشنهاد کردند 6 اقدام برای شفاف شدن روند دفاع از حقوق ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۹    
نفت نیوز: عباس کاظمی، گفت: در مرداد سال 1392 میزان پیشرفت کلی این پالایشگاه 63. 3 درصد بود، اما واحدهای فرایندی که تولید نفت و گازوییل از آنها انجام می شود، حدود 43 درصد پیشرفت داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۹    
نفت نیوز: بر اساس اخبار دریافتی به نفت نیوز اضافات حقوق عمومی کارکنان صنعت نفت همچون دیگر کارکنان دولت در ماه جاری ( اردیبهشت ماه) پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۹    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: آنچه که ما درباره فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس اعلام کردیم تولید مستمر بنزین از این فاز است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۷:۵۶    
نفت نیوز: در پی اظهارات دکتر روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره نقش برجام در واردات کمپرسورهای پروژه های نفتی و دادن اطلاعات غلط درباره نقش برجام در این پروژه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۶    
نفت نیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که در این دولت به حوزه مخازن مشترک توجه جدی شده است، گفت: این دولت توجه خوبی به بخش مخازن مشترک داشته که البته نتایج آن را مشاهده کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نتوانستند با مفاسد برخورد کنند چون هیچ کاردی دسته خود را نمی برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: وزیر نفت از ارسال نامه قطر به ایران برای برگزاری کمیته مشترک برداشت از پارس جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه هنوز نتوانستیم بخشی از طلب نفتی ایران را که مربوط به قبل از برجام است، وارد کشور کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: معاون وزیر نفت گفت: تاکنون 52 قرارداد در ساخت 10 قلم کالای ضروری در صنعت نفت امضا شده است که ارزش مجموع این قراردادها از یک میلیارد و 300 میلیون یورو عبور خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: فرماندار ماهشهر از مهار آتش سوزی پتروشیمی رجال خبر داد و گفت: این آتش سوزی ناشی از ترکیدن کپسول حاوی مواد آتش زا و آلومینیومی بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: به دنبال شبهه افکنی های برخی دستگاه های وابسته به دولت درباره مواضع و دیدگاه های حجت الاسلام رئیسی ، ستاد وی مستندات دیدگاه های رئیسی در 5 حوزه را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
با عرض سلام و ادب
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
نفت نیوز: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، صبح روز شنبه (16 اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
به نقل از نسیم آنلاین: دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری با حضور 6 کاندیدای احراز صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان عصر امروز در سازمان صدا و سیما برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
نفت نیوز: وزیر نفت در واکنش به اظهارات یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در مناظره تلویزیونی عصر امروز(جمعه) تصریح کرد: در مورد کرسنت هیچ جریمه ای نشده ایم و قاطعانه و قدرتمندانه در حال دفاع هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
نفت نیوز: نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد داد تا مناظره ای بین احمدی نژاد و روحانی برگزار شود و گفت:تا چه زمانی مردم باید در پاسخ به انتقادشان از وضع موجود به عملکرد دولت های قبلی ارجاع داده شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
در جریان این مناظره امروز حسن روحانی و اسحاق جهانگیری دو کاندیدای دولتی حاضر در عرصه انتخابات، بارها در خلال اظهارات خود دولت گذشته را مورد نقد قرار داده و دیگر کاندیداها را به حمایت از دولت قبل متهم ...
مشاهده نتایج بیشتر...