جمعه ۰۵ خردادساعت ۲۱:۳۴May 2017 26

نفت نیوز (naftnews.net)

  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۳:۰۹    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت فولاد اصفهان گفت: بر اساس قرارداد تایید شده، دانش فنی ساخت لوله های CRA به طور کامل از اسپانیا به ایران منتقل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۲۳:۰۹    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: با امضای قرارداد ساخت داخل لوله های مقاوم در برابر خوردگی CRA با یک شرکت اسپانیایی ظرف سه سال آینده تولید این کالا بومی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ - ۱۴:۵۳    
به نقل از کانال نفت نیوز: چه در ایام انتخابات و همچنین پس از اعلام نتایج آراء عده ای از حامیان آقای روحانی با ارسال پیام هایی به دست اندرکاران نفت نیوز درصدد تحمیل افکار و امیال خود به ما بوده و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷    
نفت نیوز: مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت از صدور مجوز استخدام برای دو هزار و 500 نفر در صنعت نفت خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۷    
نفت نیوز: در پاسخ به سؤالات مکرر همکاران محترم صنعت نفت به اطلاع می رساند درصد اپریزال های سال 96 تعیین و ابلاغ گردید ولی زمان اجرای آن مشخص نیست اما بطور قطع در این ماه یعنی اردیبهشت نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۵    
به نقل از عصر نفت:
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۵    
نفت نیوز: صندوق بین المللی پول دولت یازدهم را پرخرج ترین دولت ایران معرفی کرد و از افزایش 2 برابری ریخت و پاش هزینه ای در این دولت نسبت به دولت قبل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۵    
نفت نیوز: بدنبال انتشار بیانیه جمعی از متخصصان صنعت نفت خطاب به آقای روحانی نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۷    
درآمد دولت از هدفمندی یارانه ها 70 هزار میلیارد تومان بوده که فقط 35 هزار میلیارد تومان آن صرف پرداخت یارانه نقدی شده و مابقی را دولت در جیب خود می گذارد و می گوید امکان افزایش یارانه نقدی نیست!
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۱۷    
نفت نیوز: برخی حقوقدانان فعال در صنعت نفت در نامه سرگشاده ای خطاب به سران سه قوه درباره وضعیت دفاع از حقوق ایران در داوری بین المللی پرونده کرسنت پیشنهاد کردند 6 اقدام برای شفاف شدن روند دفاع از حقوق ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۹    
نفت نیوز: عباس کاظمی، گفت: در مرداد سال 1392 میزان پیشرفت کلی این پالایشگاه 63. 3 درصد بود، اما واحدهای فرایندی که تولید نفت و گازوییل از آنها انجام می شود، حدود 43 درصد پیشرفت داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۹    
نفت نیوز: بر اساس اخبار دریافتی به نفت نیوز اضافات حقوق عمومی کارکنان صنعت نفت همچون دیگر کارکنان دولت در ماه جاری ( اردیبهشت ماه) پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۲۳:۱۹    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: آنچه که ما درباره فاز نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس اعلام کردیم تولید مستمر بنزین از این فاز است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۷:۵۶    
نفت نیوز: در پی اظهارات دکتر روحانی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری درباره نقش برجام در واردات کمپرسورهای پروژه های نفتی و دادن اطلاعات غلط درباره نقش برجام در این پروژه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۶    
نفت نیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که در این دولت به حوزه مخازن مشترک توجه جدی شده است، گفت: این دولت توجه خوبی به بخش مخازن مشترک داشته که البته نتایج آن را مشاهده کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نتوانستند با مفاسد برخورد کنند چون هیچ کاردی دسته خود را نمی برد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: وزیر نفت از ارسال نامه قطر به ایران برای برگزاری کمیته مشترک برداشت از پارس جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به اینکه هنوز نتوانستیم بخشی از طلب نفتی ایران را که مربوط به قبل از برجام است، وارد کشور کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: معاون وزیر نفت گفت: تاکنون 52 قرارداد در ساخت 10 قلم کالای ضروری در صنعت نفت امضا شده است که ارزش مجموع این قراردادها از یک میلیارد و 300 میلیون یورو عبور خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: فرماندار ماهشهر از مهار آتش سوزی پتروشیمی رجال خبر داد و گفت: این آتش سوزی ناشی از ترکیدن کپسول حاوی مواد آتش زا و آلومینیومی بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۶    
نفت نیوز: به دنبال شبهه افکنی های برخی دستگاه های وابسته به دولت درباره مواضع و دیدگاه های حجت الاسلام رئیسی ، ستاد وی مستندات دیدگاه های رئیسی در 5 حوزه را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
با عرض سلام و ادب
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
نفت نیوز: بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، صبح روز شنبه (16 اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
به نقل از نسیم آنلاین: دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری با حضور 6 کاندیدای احراز صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان عصر امروز در سازمان صدا و سیما برگزار شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
نفت نیوز: وزیر نفت در واکنش به اظهارات یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در مناظره تلویزیونی عصر امروز(جمعه) تصریح کرد: در مورد کرسنت هیچ جریمه ای نشده ایم و قاطعانه و قدرتمندانه در حال دفاع هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
نفت نیوز: محورهای سخنان 6 نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در دومین مناظره تلویزیونی را در این خبر بخوانید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
نفت نیوز: نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد داد تا مناظره ای بین احمدی نژاد و روحانی برگزار شود و گفت:تا چه زمانی مردم باید در پاسخ به انتقادشان از وضع موجود به عملکرد دولت های قبلی ارجاع داده شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۵۳    
در جریان این مناظره امروز حسن روحانی و اسحاق جهانگیری دو کاندیدای دولتی حاضر در عرصه انتخابات، بارها در خلال اظهارات خود دولت گذشته را مورد نقد قرار داده و دیگر کاندیداها را به حمایت از دولت قبل متهم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۰    
نفت نیوز: در پی انتشار آگهی فراخوان عمومی برای واگذاری بخش بالادستی نفت به پیمانکاران خصوصی و همچنین بحث واگذاری لایه نفتی میدان مشترک پارس جنوبی به شرکت های خارجی در سال اشتغال و تولید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۰    
نفت نیوز: آقای دکتر روحانی رئیس جمهور امروز یکشنبه 10 اردیبهشت 96 در هنگام افتتاح فاز اول پالایشگاه ستاره خلیج فارس گفت: آنهایی که میگویند آثار برجام را ندیده ایم به پالایشگاه ستاره خلیج فارس بیایند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۰    
نفت نیوز: رئیس جمهور در مراسم بهره برداری از پالایشگاه ستاره خلیج فارس از قرارگاه خاتم الانبیاء و سایر نهادهایی است که برای سازندگی کشور تلاش کرده اند قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۰۰:۲۰    
نفت نیوز: حسن روحانی امروز فاز اول پالایشگاه ستاره خلیج فارس را افتتاح و افتخار مهندسان ایرانی و قرارگاه سازندگی خاتم را به نام دولت خود و برجام ثبت کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ - ۱۳:۲۰    
نفت نیوز: آقای جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در مناظره روز جمعه 8 اردیبهشت دولت آقای احمدی نژاد را متهم کرد که بنزین سرطان زا در تهران توزیع کرد!
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۵۷    
نفت نیوز: مدیر عملیات شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: پارسال حدود 780 میلیون بشکه نفت خام از پایانه نفتی خارک صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۵۷    
نفت نیوز: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت در امور عملیات غیرصنعتی با تقدیر از نقش شرکت پایانه های نفتی ایران در دوره پسابرجام گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۵۷    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران فعالیت های انجام شده در سال گذشته در سطح صنعت نفت را برجسته و راهبردی توصیف کرد و افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۵۷    
نگاهی به اسناد مالی پروژه های پارس جنوبی و نفتی نشان می دهد اظهارات هفته گذشته معاون اول رئیس جمهور فاصله 30 میلیارد دلاری با واقعیت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۵۸    
این روزها وزارت نفت برای فرار از پاسخگویی در خصوص بی عملی مفرط در اجرای طرحها و عدم امضای قرارداد توسعه ی میادین نفتی و گازی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۲۳:۵۸    
نفت نیوز: بر اساس خبرهای دریافتی به نفت نیوز تعدیل مدرک تحصیلی کارکنان وزارت نفت در چهار شرکت اصلی نفت گاز پتروشیمی و پالایش و پخش متوقف شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۸    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: قرارداد صادرات روزانه 100 هزار بشکه نفت به روسیه امضا شد و قرار است بخشی از پول به صورت یورو دریافت شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۸    
نفت نیوز: رئیس جمهور امروز در شرایطی برای افتتاح فازهای 17 و 18 پارس جنوبی راهی عسلویه شد که بررسی ها نشان می دهد که 90 درصد این طرح ها در دولت گذشته تکمیل شده و دولت یازدهم در طی چهار سال تنها 10 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۸    
نفت نیوز: رییس جمهور با تأکید بر اینکه ایران دارای استعداد زیادی برای رشد و توسعه است، اظهار داشت: افتتاح 6 فاز در پارس جنوبی و 4 طرح پتروشیمی روزی بیاد ماندنی برای مردم دلاور بوشهر است و امروز ثابت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۸    
نفت نیوز: طرح های بزرگ پتروشیمی در فاز دوم منطقه عسلویه با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و 895 هزار تن محصولات پتروشیمی ، با دستور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۸    
نفت نیوز: عده زیادی از کارکنان صنعت نفت در نامه ای خطاب به رئیس جمهور خواستار اجرای کامل قانون نفت و اصلاح وضعیت حقوق و دستمزد خود شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ - ۲۱:۵۸    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از درآمد 15 میلیارد دلاری با فروش خالص 28 میلیون تن محصولات پتروشیمی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۸    
نفت نیوز: بیش از 85 درصد از سرمایه گذاری و خرید تجهیزات پروژه هایی که فردا رئیس جمهور در عسلویه افتتاح خواهد کرد پیش از سال 92 انجام شده و این پروژه ها با پیشرفت بسیار بالا تحویل دولت یازدهم داده شده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۸    
نفت نیوز: وزیر سابق نفت گفت: افتتاح طرح های دولت قبل در پارس جنوبی مشکلی را حل نمی کند چون پروژه های توسعه شبکه انتقال گاز معطل گذاشته شد و عملا انتقال گاز تولید شده با مشکلات متعدد روبرو خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۵    
نفت نیوز: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس از افتتاح و بهره برداری شش فاز پارس جنوبی با صرف اعتبار و سرمایه گذاری 20 میلیارد دلار با حضور رئیس جمهور کشور در اوایل هفته آینده خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۵    
معاون اول محترم رییس جمهوری اخیراً *عنوان کردند: "عده ای می گویند که کابینه دولت تدبیر و امید پیر و خسته است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۲۳:۱۵    
نفت نیوز: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت با انتشار کلپی تبلیغاتی ، آمار افزایش قیمت بنزین را در دولت نهم و دهم و همچنین دولت یازدهم منتشر کرد که دچار مغالطه و خدشه جدی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۲۲:۱۵    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: در برابر انتقاد منتقدان از قراردادهای جدید نفتی انعطاف پذیری زیادی از خود نشان دادیم و گوش شنوایی در برابر انتقادها داشتیم و همه پیشنهادها لحاظ و موارد اشکال اصلاح شده و اکنون ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ - ۲۲:۱۵    
نفت نیوز: معاون وزارت نفت با اشاره به انعقاد 52 قرارداد خرید قطعات و ماشین آلات مورد نیاز صنعت نفت با شرکت های داخلی گفت: صنعت نفت به قطعات ساخت داخل مجهزمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۱۸    
نفت نیوز: وزیر سابق نفت با اشاره به تهیه برنامه اقتصاد قدرتمند و شناسایی 15 معضل اساسی کشور و تدوین راهکارهای آن ها گفت: ما 20 میلیون فقیر در کشور داریم و باید در کشور فقرزدایی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۱۸    
نفت نیوز: وزیر نفت با ارسال نامه ای به محضر حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری، از سخنان ایشان درباره عملکرد وزارت نفت در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۰ - ۱۲:۱۹    
نفت نیوز: وزیر نفت با بیان اینکه امسال یک تحول بزرگ و رویداد تاریخی در صنعت نفت کشور رقم خواهد خورد گفت:در آینده ای نزدیک 20 میلیارد دلار سرمایه گذاری در صنعت نفت کشور به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۹    
نفت نیوز: با حکم علی کاردر مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران علی پورکبیریان به سمت سرپرست مدیریت امور حقوقی شرکت ملی نفت ایران منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۱:۱۹    
نفت نیوز: مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از تکمیل تمام پروژه های مصوب سفر رهبری به پارس جنوبی خبر داد و آن را از افتخارات سازمان منطقه ویژه پارس برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۰:۱۹    
نفت نیوز: بیژن عالی پور، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در یک گفت و گو ضمن بیان جزییات طرح های جاری و در دست اقدام این شرکت، می گوید: مناطق نفت خیز جنوب به سرمایه انسانی و اجتماعی خود می بالد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۰:۱۹    
نفت نیوز: رئیس جمهوری اسلامی ایران در صدر هیئتی برای ملاقات با مقام های جمهوری فدراسیون روسیه امروز راهی مسکو شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۰:۱۹    
نفت نیوز: با توجه به آتش سوزی روز گذشته در ایستگاه تقلیل فشار گاز همدان و سوختن دو همکار پیمانکاری در این حادثه، چند سؤال - قبل از گزارش رسمی مسئولان ذیربط - به ذهن می رسد که مطرح می کنیم:
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۲۳:۱۹    
نفت نیوز: مدیرکل مدیریت بحران استان همدان گفت: درحالی که سه کارگر مشغول سرویس ایستگاه تقلیل فشار گاز در جاده همدان - تهران بودند به علت انفجار این ایستگاه، 2 تن از کارگران در آتش سوختند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۰:۱۹    
نفت نیوز: مجتمع پتروشیمی کردستان با حضور رییس جمهور، وزیر نفت و هیئت همراه افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۲۰    
نفت نیوز: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز سه شنبه یکم فروردین 96 برای ایراد سخنان نوروزی در جمع پرشور زائران و مجاوران حرم مطهر رضوی حضور پیدا کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۱۸    
نفت نیوز: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی از آغاز مرحله آزمایشی راه اندازی و تولید در لایه نفتی پارس جنوبی همزمان با سالروز ملی شدن صنعت نفت خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۱۸    
فاصله زیادی میان کارهای انجام شده با انتظارات مردم و رهبری وجود دارد/ مسئولین باید نتایج اقدامات را در پایان سال به مردم گزارش کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ - ۲۱:۱۸    
نفت نیوز: وزیر نفت با ابلاغ بخشنامه ای جابجایی مدیران صنعت نفت را تا پایان انتخابات ریاست جمهوری در اردیبهشت ماه 96 ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۸    
نفت نیوز: توسعه فازهای باقی مانده پارس جنوبی با سرعت دنبال می شود به گونه ای که گزارش ها از وارد مدار شدن آخرین ردیف شیرین سازی پالایشگاه فاز 19 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۸    
در حالی که وزیر سابق نفت می گوید تأمین منابع نفت ما در دوران تحریم از چهار منبع از جمله پول های بلوکه شده صورت می گرفت و در 24 ماه تحریم در پارس جنوبی 1 ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ - ۲۲:۱۹    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: رقم برآورد شده نفت درجای میدان مشترک آذر 2 میلیارد و 440 میلیون بشکه نفت است که از طریق انجام برنامه های افزایش ضریب بازیافت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: رئیس اتحادیه جایگاه داران سوخت از بی اعتنایی وزارت نفت به دغدغه های جایگاهداران درباره طرح برندینگ انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز به نقل از ایسنا خوزستان: "هورالعظیم" نام تالابی است که روزی یک تمدن در آن جا گرفته بود اما امروز حال و روز خوشی ندارد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: گزارش کمیسیون انرژی مجلس درباره آتش سوزی پتروشیمی بوعلی سینای بندر ماهشهر در صحن علنی روز یکشنبه (22 اسفند) مجلس قرائت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ - ۰۶:۱۹    
نفت نیوز: بخش فراساحل طرح توسعه فاز 19 پارس جنوبی با نصب آخرین سکوی این فاز در آب های خلیج فارس تکمیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۲۲:۱۹    
گفتو گوی تفصیلی روزنامه اعتماد با مهندس زنگنه وزیر نفت:
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۲:۱۹    
نفت نیوز: ایستگاه های تقویت فشار خط هشتم سراسری گاز در پنج نقطه کشور صبح پنجشنبه با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و به طور همزمان در کاشان افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۲:۱۹    
نفت نیوز: سرپرست طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی گفت: اولین واحد یوتیلیتی (سرویس های جانبی) پالایشگاه این فاز راه اندازی شد که نخستین گام مهم در بهره برداری از پالایشگاه طرح توسعه فاز 13 است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۲۲:۱۹    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: 43 درصد از سوخت نیروگاه های کشور در سال 92 از سوخت مایع و به قیمت همان سال معادل 18 میلیارد دلار بود و امسال میزان مصرف سوخت مایع در نیروگاه ها به 10 درصد رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: سخنگوی شورای نگهبان از ایراد مجدد این شورا به مصوبه تبصره ماده 38 برنامه ششم مربوط به ساز و کار جلوگیری از خروج نخبگان از کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: سرپرست طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی از راه اندازی نخستین واحد یوتیلیتی (سرویس های جانبی) پالایشگاه این فاز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امورعملیات غیرصنعتی بر لزوم بازنگری در قوانین و مقررات مربوط به منابع انسانی تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۸:۱۹    
نفت نیزو: یک کارشناس ارشد برنامه ریزی پروژه های نفت و گاز با تشریح سوابق بحران اخیر در خوزستان عدم توجه مدیریت کلان کشور به نظرات نخبگان دانشگاهی درباره بحران ریزگردها را علت غافلگیری و افزایش خسارات ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: تفاهم نامه همکاری بین شرکت مناطق نفت خیز جنوب و تات نفت روسیه برای توسعه میدان شادگان به امضا رسید.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: وزیر نفت گفت: برندسازی برای جایگاه های عرضه سوخت موجود اجباری نیست اما کاملا به نفع جایگاه داران است که تحت نظارت یک شرکت نشان دار فعالیت کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: همزمان با روز درختکاری پارک 4 هزار متری کوی فداییان اسلام(نیوسایت) با حضور جمعی از مدیران، رؤسا و کارشناسان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و دانش آموزان دبستان اروند افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: یک کارشناس اقتصاد کشاورزی شبکه تحلیلگران فناوری ایران با یادآوری سابقه ریزگردها در برخی نقاط جهان مانند شمال چین، استرالیا و آمریکا و تلفات بسیار زیاد ناشی از آن ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ - ۰۷:۱۹    
نفت نیوز: معاون وزیر نفت از افزایش 16. 5 میلیون لیتری تولید بنزین تا بهار سال آینده در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۰    
نفت نیوز: یک منبع آگاه در وزارت نفت به شانا رسانه رسمی این وزارتخانه گفت: حدود 80 درصد نفت کشور در میادین تحت مدیریت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب تولید می شود و غالب این میدان ها نیز در گستره عملیاتی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۰    
نفت نیوز: معاونت زمین شناسی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب جایزه ملی سطح یک مدیریت دانش را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۰    
نفت نیوز: وزیر نفت با بیان این که هیچ زمانی پول و منابع مالی مانع توسعه یک کشور نیست، اندیشه های نادرست را مانع توسعه یافتگی کشورها دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۰    
نفت نیوز: اعلام وصول سوال نماینده شاهین شهر از وزیرنفت در صحن علنی مجلس قرائت شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۰    
نفت نیوز: مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با ارسال نامه ای به مقام معظم رهبری خواستار توقف واگذاری پالایشگاه کرمانشاه شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۰    
طی سال جاری وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران جهت توسعه ی فاز یازده پارس جنوبی، موافقت نامه ای را با شرکت توتال، سی ان پی سی و پتروپارس در قالب الگوی قراردادی جدید نفتی موسوم به IPC ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۰    
نفت نیوز: رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: به عنوان سخنگوی دولت در مجلس و کمیسیون اصل 90 حاضر شدم و توضیحاتی ارایه و اعلام کردم مطلقا اجازه نخواهیم داد که آبی جز برای شرب منتقل شود و گروهی را ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۰    
نفت نیوز: رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: حدود 176 طرح بزرگ فاقد ارزیابی های زیست محیطی هستند که مربوط به دولت یازدهم نیستند و برخی از این طرح ها مرتبط با خوزستان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۰    
نفت نیوز: رئیس جمهور در نشست مشترک کارگروه ملی مقابله با ریزگردها و شورای اداری که روز پنجشنبه در استانداری خوزستان برگزار شد مشکلات خوزستان را به عذاب الهی نسبت داده و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۰    
نفت نیوز: امام جمعه مشهد از سهل انگاری برخی مدیران جنوب کشور و رسیدگی نکردن به حادثه دیدگان حوادث اخیر انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ - ۰۷:۲۰    
استاندار خوزستان گفت: با بیان اینکه ریزگردها موجب پیامدهای مهم اجتماعی و مهاجرت نیروهای نخبه می شود، گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ - ۲۰:۲۰    
نفت نیوز: وزیر نفت با اشاره به مطالبات وزارت نفت از بابک زنجانی گفت: کمتر از 2 هزار میلیارد تومان از بدهی زنجانی به وزارت نفت پرداخت شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...