چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۱۵:۵۱May 2018 23
 

نفت نیوز (naftnews.net)

  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۲    
نفت نیوز: به اطلاع کاربران محترم می رساند کانال رسمی سایت نفت نیوز در پیام رسان داخلی سروش فعالیت خود را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۲    
نفت نیوز: وزیر نفت در حکمی، محسن دلاویز را به عنوان مدیرعامل شرکت بهینه سازی مصرف سوخت منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۲۳:۳۲    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه گاز طبیعی : ظرفیت ذخیره سازی در مخزن شوریجه به بیش از 4 میلیارد مترمکعب می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۳    
نفت نیوز: با خروج آمریکا از برجام برخی از شرکت های اروپایی و آسیایی نیز در حال خارج شدن از صنعت نفت ایران هستند و بر این اساس روش تامین مالی پروژه ها در وزارت نفت نیز تغییر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۳    
نفت نیوز: شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و کنسرسیوم پرگس (PERGAS) به منظور توسعه و پشتیبانی بهره برداری میدان نفتی کرنج در قالب الگوی قراردادی نفتخیز جنوب موافقتنامه همکاری (HOA) امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۳    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: با امضا و اجرای قرارداد توسعه ای میدان کرنج در قالب الگوی قراردادی این شرکت، در مجموع 655 میلیون بشکه نفت طی 10 سال آینده در این میدان تولید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۳    
نفت نیوز: وزیر نفت، ایران را کشوری صلح جو خواند و گفت: اصل ما همکاری با جهان و استفاده از فناوری روزآمد دنیاست، انتظار داریم اتحادیه اروپا عهدشکنی آمریکا را جبران کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۳    
نفت نیوز: مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی نفت جزییات طرح صندوق پروژه شرکت ملی نفت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۳    
نفت نیوز: تولید آزمایشی از لایه های نفتی پارس جنوبی که به دلیل مشترک بودن با قطر اهمیت ویژه ای برای ایران داشت اواخر اسفند سال 1395 آغاز شده و طرح آن با ظرفیت تولید 35 هزار بشکه نفت در روز به بهره ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۷ - ۱۷:۳۳    
نفت نیوز: نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس بیان کرد: قرارداد قابل ذکری در دوران برجام بسته نشده است و قرارداد توتال نیز وقت ما را تلف کرد و اطلاعات ما را گرفت و در شرکت های قطری که با آنها مشارکت داشت از ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۳    
نفت نیوز: مدیر اسبق فنی شرکت نفت مناطق نفت خیز جنوب گفت: با شیوه جدید اجرای پروژه ها جز افزایش هزینه های مالی بر دوش دولت چه عایدی دیگر حاصل می شود؟ آن هم با باز پرداخت هزینه ها از درآمد نفتی کشور و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۷    
نفت نیوز: مدیر امور بین الملل شرکت ملی گاز با اعلام این که نخستین سال صادرات گاز ایران به بغداد روزهای پایانی خود را می گذراند، از افزایش حجم روزانه صادرات گاز به 14 میلیون مترمکعب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۱    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، میزان سرمایه گذاری توتال در بخش های طراحی و برگزاری مناقصات را 90 میلیون دلار اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۱    
نفت نیوز: رهبر معظم انقلاب: دیشب شنیدید رئیس جمهور آمریکا حرف های سخیف و سبکی زد. شاید بیش از 10 دروغ در حرف های او بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۰۷:۲۱    
نفت نیوز: رییس جمهور گفت: به سازمان انرژی اتمی دستور دادم امادگی لازم را برای غنی سازی صنعتی بدون محدودیت داشته باشد اما چند هفته برای رایزنی صبر می کنیم اما اگر منافع ملت تضمین نشود راه روشنی پیش رو ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۰۷:۲۱    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت متن از برنامه ریزی این شرکت برای افزایش حدود 100 هزار بشکه ای ظرفیت تولید نفت در 2 میدان آذر و آزادگان جنوبی در سال 97 خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۰۷:۲۱    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی گفت: ساخت کامیون چاه پیمایی و نمودارگیری تا پیش از این تنها در انحصار شرکت های خارجی بود که با همکاری متخصصان و کارشناسان ایرانی طراحی و ساخت آن در کشور بومی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ - ۰۷:۲۱    
نفت نیوز: اروپایی ها می گویند برجام برای امنیت دنیا لازم است و به همین خاطر از آن دفاع می کنند ولی سران رژیم های عربی و صهیونیستی علاوه بر استقبال از تصمیم ترامپ ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۱    
نفت نیوز: بیست وسومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران تنها با حضور وزیر نفت و شماری از میهمانان خارجی آغاز به کار کرد!
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۲:۲۱    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در یادداشتی درباره برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت برپایی نمایشگاه صنعت نفت را اقدامی مهم در راستای توسعه ارتباطات بین المللی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۲:۲۱    
نفت نیوز: درحالی رئیس جمهور بیان می کند که محرمانه نداریم ، اما دولت روحانی را می توان دولت محرمانه نامید؛ دولتی که حتی در آن نرخ طلاق و بیکاری و رشد اقتصادی محرمانه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۲:۲۱    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی نفت از آمادگی ایران از لحاظ فنی و تجهیزاتی برای ارسال گاز میدان سلمان به شرکت اماراتی کرسنت خبر داد و گفت: تاکنون هیچ گازی به این شرکت تحویل نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۲:۲۱    
نفت نیوز: وزیر نفت بر غیرسیاسی بودن نفت تاکید کرد و گفت: سیاسی کردن بازار انرژی از طریق اعمال محدودیت های مالی، بازرگانی و تکنولوژی به تولیدکنندگان و مصرف کنندگان بزرگ بازار لطمه وارد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۰    
نفت نیوز: چند روزی است که از تصمیم مسئولان کشور برای مهاجرت به سمت پیام رسان های داخلی میگذرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۲    
نفت نیوز: در حکمی از سوی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مهندس احمد محمدی به عنوان مدیر امور فنی این شرکت منصوب شد
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۲    
نفت نیوز: مستمری بازنشستگان جدید صنعت نفت به ترتیب تاریخ دریافت مدارک برقرار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۲    
نفت نیوز: بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از 16 تا 19 اردیبهشت 1397 در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۲    
نفت نیوز: زنگنه از گاز رسانی به حدود یک میلیون و 400 هزار خانوار روستایی و بیش از 3 میلیون و 160 هزار خانوار شهری در سال های 92 تا 96 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۳    
نفت نیوز: به اطلاع کاربران محترم می رساند کانال رسمی سایت نفت نیوز در دو پیام رسان داخلی سروش و ایتا فعالیت خود را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۲۲    
نفت نیوز: رییس عملیات دریایی شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: با وجود طوفان شدید با سرعت حدود 100 کیلومتر در ساعت، کارکنان پایانه های نفتی ایران در جزیره خارگ ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۲۲    
نفت نیوز: واحد تزریق گاز میدان پرنج با ظرفیت تزریق روزانه 45 میلیون فوت مکعب روز دوشنبه 8 اردیبهشت ماه 97 افتتاح و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۲۲    
نفت نیوز: وزیر نفت، شیوه نامه نحوه تایید صلاحیت حرفه ای افراد مرتبط با عملیات حفاری را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۲۲    
نفت نیوز: معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران از به کارگیری حداکثری ظرفیت شرکت های داخلی در اجرای طرح انتقال نفت خام گوره به جاسک و احداث پایانه های صادراتی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۰    
نفت نیوز: آیت الله جوادی آملی اظهار داشت: دانشگاه های ما میزنشین تربیت نکنند چراکه میزنشینی یعنی مفت خوری بلکه دانشکده های ما باید کارگر تربیت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۰    
نفت نیوز: در جریان سفر الهام علی اف رئیس جمهوری آذربایجان به انگلیس روز پنجشنبه قرارداد اکتشاف یک میدان انرژی در دریای خزر بین شرکت دولتی نفت جمهوری آذربایجان ( سوکار ) و شرکت بریتیش پترولیوم به امضا ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۲۳:۱۹    
نفت نیوز: کامران دهقانی مدیر کل آموزش وزارت نفت با حکم زنگنه بعنوان سرپرست منابع انسانی نفت منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۳:۲۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی گاز گفت: احداث خط انتقال گاز ایرانشهر به چابهار سبب توسعه اقتصادی استان سیستان و بلوچستان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۳:۲۰    
نفت نیوز: روابط عمومی وزارت نفت در واکنش به پاسخ فارس درباره توضیحات آن وزارتخانه درباره گزارش دومین قرارداد IPC خارجی هم رؤیای اکتشاف و تولید را محقق نمی کند مجددا توضیحاتی ارسال کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۳:۲۰    
نفت نیوز: قرارداد احداث خط لوله انتقال گاز ایرانشهر - چابهار میان دو وزارتخانه نفت و دفاع با هدف گازرسانی به جنوب استان سیستان و بلوچستان امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۳:۲۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: ظرفیت تولید در میدان نفتی آذر بر اساس برنامه ریزی ها پایان امسال به 65 هزار بشکه در روز افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۳:۲۰    
نفت نیوز: معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران، نتایج مطالعات ارائه شده از سوی شرکت ORG نروژ در چهار بلوک اکتشافی خزر را بسیار امیدوارکننده دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ - ۲۳:۲۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گفت: پیش بینی می شود امسال مصرف بنزین 9 درصد افزایش یابد، در حالی که خبری از افزایش قیمت بنزین نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۳۰ - ۱۲:۲۴    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: عملیات جست وجوی سرنشینان بالگرد سانحه دیده این شرکت با به کارگیری و بسیج همه امکانات با جدیت ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۹:۲۵    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران از مهار آتش سوزی مجموعه 167 شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۹:۲۵    
نفت نیوز: تامین مالی از طریق بازار سرمایه در سیاست گذاری ها ی هلدینگ خلیج فارس دارای اهمیت ویژه ای است و در آینده نزدیک بازار سرمایه سهم ویژه تری را در این زمینه بر عهده خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۹:۲۵    
نفت نیوز: شرکت ملی حفاری و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران صبح امروز (27 فروردین) با هدف تامین دستگاه های حفاری مورد نیاز اکتشاف و ارائه خدمات جانبی و لوله مغزی سیار قرارداد همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۹:۲۵    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از آماده سازی تاسیسات برای افزایش و تنوع بخشی به صادرات نفت خام کشور به عنوان یک اولویت در سال جدید خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۳:۲۷    
نفت نیوز: بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت ایران درحاشیه شانزدهمین اجلاس مجمع جهانی انرژی در دهلی نو اعلام کرد که اختلافات بین ایران وهند برسر پروژه توسعه میدان گازی فرزاد ب برطرف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۲۳:۲۷    
نفت نیوز: با اقدام سریع و به موقع نیروهای عملیاتی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب بخش زیادی از کاهش تولید نفت که در اثر طوفان شدید و قطعی برق بوجود آمد مرتفع گردید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۷    
نفت نیوز: طی چند روز اخیر موج شکننده ای در فضای مجازی بر ضد مدیران زحمتکش مناطق نفتخیز جنوب راه افتاده که منابع موثق نفت نیوز این خبرها را قویاً تکذیب کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۲۲:۲۸    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: دوره صادرات گاز ایران به ترکیه که بدون دریافت وجه انجام می شد، پایان یافته است و اکنون صادرات گاز ایران به ترکیه با دریافت پول همراه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۸    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از ثبت کورد ماهانه جدید پهلودهی نفتکش ها و بارگیری میعانات گازی از گوی های شناور پایانه میعانات گازی پارس جنوبی پس از 15 سال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۸    
نفت نیوز: وزیر نفت در نشست با اصحاب رسانه، پس از ارائه گزارش عملکردی از تحولات صنعت نفت، خیلی زود به سراغ پاسخگویی به پرسش های خبرنگاران رفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۸    
نفت نیوز: بزرگترین مرکز کالیبراسیون و احیا انواع آنالیزها و سنسورهای رطوبت در ایران با حضور رییس طرح های کلان فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری و جمعی و از مدیران منطقه ویژه پارس راه اندازی شد
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۵۱    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت انتقال گاز گفت: حجم انتقال گاز کشور از مرز 755 میلیون مترمکعب در روز گذشت که این مقدار در طول دوران انتقال گاز کشور بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۵۱    
نفت نیوز: معاون امور مهندسی، پژوهشی و فناوری وزیر نفت گفت: به منظور تجاری سازی فناوری کالاهای پرمصرف صنعت نفت تاکنون 10 کارگروه کالایی در این وزارتخانه تشکیل و 15 درصد محصولات فناورانه نیز ساخته و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۵۱    
نفت نیوز: وزیرنفت گفت: تولید ماکشور در میادین مشترک از قطر بیشتر شده و در سال آینده 140 میلیون مترمکعب بیشتر از قطر برداشت می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۷    
منابع موثق نفت نیوز از طرحی شیطنت آمیز برای رانتخواری و اختلاس حرفه ای سرانه 1000 میلیارد تومانی بهداشت و درمان صنعت نفت خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۷    
نفت نیوز: مقامات چینی اظهار کرده اند نفتکش غرق شده سانچی ممکن است در حال انتشار سوخت بانکر سنگین و همچنین نفت سبک در شرق سواحل چین باشد و بهترین راه چاره بیرون کشیدن این کشتی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۷    
نفت نیوز: بیژن نامدار زنگنه ، درباره انتشار اخباری مبنی بر اختلاس میلیاردی یکی کارکنان وزارت نفت، گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۲۱:۵۷    
نفت نیوز: روابط عمومی وزارت نفت روز پنجشنبه به سخنان یک نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص کم کاری وزارت نفت در حادثه نفتکش سانچی گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۲۱:۵۷    
نفت نیوز: وزیر نفت: اینکه گفته می شود که مقصد نفتکش سانچی کره شمالی بوده دروغی شاخدار است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۷    
نفت نیوز: بدنبال کشف اختلاس بزرگ در مدیریت اکتشاف نفت که طی دو سال اخیر در دولت آقای روحانی اتفاق افتاد سه نفر از معاونان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت از سمت خود عزل شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۷    
نفت نیوز: مدیرعامل منطقه ویژه پارس در آیین افتتاحیه نهمین نمایشگاه نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی گفت: با توجه به تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید و ساخت داخل ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۵۷    
نفت نیوز: پیام رسان تلگرام که بدنبال اغتشاشات اخیر در کشور با دستور دکتر حسن روحانی رئیس شورای عالی امنیت ملی فیلتر شده بود بعد از حدود دو هفته رفع فیلتر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
نفت نیوز: مسئول رسیدگی به وضعیت نفتکش ایرانی با اشاره به اعزام نیروهای ایرانی به محل حریق نفتکش سانچی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
نفت نیوز: عدم افزایش قیمت بنزین یا افزایش 50 درصدی قیمت آن، دوگانه غلط مجلس و دولت درباره قیمت گذاری این فرآورده نفتی است و بهترین راهکار موجود همان پیشنهاد علی لاریجانی مبنی بر احیای سهمیه بندی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
نفت نیوز: معاون امور دریایی سازمان بنادر گفت: طبق قوانین بین المللی رمزگشایی جعبه سیاه کشتی باید توسط کشور سازنده و تحت پرچم انجام شود، بنابراین جعبه سیاه سانچی برای رمزگشایی به کشور پاناما می رود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۵۹    
نفت نیوز: مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت، کمک رفاهی کارکنان قراردادی مدت موقت را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۵۹    
نفت نیوز: در پی کشف سوء استفاده مالی یکی از کارکنان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۵۹    
نفت نیوز: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دستور رییس جمهوری، مسوولیت کمیته ویژه رسیدگی به وضع نفتکش ایرانی و خدمه آن را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۳:۵۹    
نفت نیوز: از مدیریت اکتشاف نفت خبر می رسد یکی از معتمدین مالی این شرکت پس از اختلاس کلان میلیاردها تومان از بیت المال به سبک خاوری مدیر عامل سابق بانک ملی از کشور گریخت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۵:۵۹    
نفت نیوز: مسئولان دولتی صادقانه به مردم بگویند که به علت کسری بودجه ناچار به گران کردن بنزین و گازوئیل هستند و استدلال های غیراقتصادی مطرح نکنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۵:۵۹    
نفت نیوز: مدیر عامل شرکت ملی نفتکش ایران با بیان این که احتمال غرق شدن نفتکش آسیب دیده سانچی اندک است، گفت: با توجه به یافتن پیکر یک دریانورد مجهز به لباس ویژه نجات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۵:۵۹    
نفت نیوز: سید مسعود میرکاظمی با اشاره به رشد فزآینده بدهی به دستگاه ها و بانک ها معتقد است مهار بهمن بدهی های دولت هر روز سخت تر می شود و با فروش دارایی و انتشار انواع اوراق دولت عملا کشوربا استقراض ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۹    
نفت نیوز: در پی آتش گرفتن یک نفتکش در آب های چین، 32 نفر از جمله 30 ایرانی ناپدید شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۸:۴۹    
به اطلاع کاربران محترم کانال خبری سایت نفت نیوز در تلگرام می رساند با توجه به فیلتر شدن این رسانه مجازی در کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۷:۴۹    
نفت نیوز: سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد: مالکان خودروهای فاقد کارت سوخت برای جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکل در زمان سوخت گیری، اقدام به تهیه کارت سوخت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۷:۴۹    
نفت نیوز: معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران می گوید: پس از مهار فوران چاه، دو جا عمق فشار روحی و روانی این عملیات بیشتر نمود پیدا کرد؛ یکی در بغض آقای عالیپور و دیگری در لبخند آقای وزیر.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۲:۴۹    
نفت نیوز: مجری طرح توسعه میدان مشترک آزادگان جنوبی در شرکت متن با اشاره به افزایش ظرفیت تولید روزانه نفت این میدان به بیش از 100 هزار بشکه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۴۵    
نفت نیوز: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: گران سازی سوخت و دیگر اقلام بدون بالا رفتن درآمد مردم کار درستی نیست، دولت و مجلس به اعتراضات مردم پاسخ های قانع کننده بدهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۴۵    
نفت نیوز: وزیر نفت نحوه به کارگیری نیروهای بومی در اجرای طرح های صنعت نفت توسط پیمانکاران طرف قرارداد را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۲۱:۱۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: فعالیت های هر یک از بخش های شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۲۲:۱۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: برای توسعه لایه نفتی شرکت های مختلفی مذاکره کرده اند که پیشرفت آن با مرسک از همه جلوتر است و امیدواریم تا 2 ماه آینده به نتایج خوب و امضای قرارداد برسیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۲۲:۱۰    
نفت نیوز: رئیس شورای اداری و استخدامی صنعت نفت اعلام کرد: کمک رفاهی مستقیم کارکنان قراردادی مدت موقت در بهمن ماه امسال پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۷:۱۲    
در ایام انعقاد اولین قرارداد توسعه ی میادین نفت و گاز در چهارساله دولت یازدهم یا همان قرارداد مشهور توتال ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۲    
نفت نیوز: در پی شکایت فارغ التحصیلان و دانشجویان صنعت نفت و با رأی شعبه 39 دیوان عدالت اداری دستور موقت مبنی بر توقف اجرای ثبت نام و اجرای آگهی استخدام وزارت نفت صادر و برگزاری آزمون لغو شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۲    
نفت نیوز: دیوان عدالت اداری بخشنامه دبیر ستاد ھدفمند کردن یارانه ھا مبنی بر برقراری آبونمان ثابت ماھیانه برای مشترکین گاز طبیعی را ابطال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۲    
نفت نیوز: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب 5 قرارداد پژوهشی در حوزه ازیاد برداشت و بهبود تولید ازمخازن(EOR/IOR ) ، با مراکز علمی و پژوهشی کشور امضاء کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۳    
بیژن نامدار زنگنه با وارد کردن انتقاداتی به مهم ترین نهاد پژوهشی نفت خواستار تغییر مدل کاری پژوهشگاه صنعت نفت شد و نشان داد پس از تضعیف و تعطیلی آموزشگاه های فنی و دانشگاه صنعت نفت این بار روی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۳    
نفت نیوز: امام جمعه اهواز با انتقاد از روند استخدام اخیر صنعت نفت گفت: روند در پیش گرفته شده در خصوص این استخدام نشانگر بی مهری نسبت به خوزستان است و از هیچ مسئولی هم پذیرفته نیست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۳    
نفت نیوز: نخستین نرم افزار تفسیر نمودار نگار تولید (PLT) ساخت داخل که دانش فنی و ساخت آن با تلاش و حمایت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بومی سازی شده است، رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۹    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران، ایمنی، دقت، چابکی و سرعت را از شاخص های مهم پایانه نفتی خارگ اعلام کرد و افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۹    
نفت نیوز: محموله کمک ًهای إرسالی شرکت ًهای مستقر در منطقه ویژه پارس که توسط ستاد امدادرسانی به زلزله زدگان غرب کشور جمع اوری شده بود روز یکشنبه (5 آذرماه) طی مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۹    
نفت نیوز: دومین محموله کمک های جمع آوری شده به زلزله زدگان کرمانشاه، شامل 7دستگاه کانکس 6متری، 3چشمه کانکس سرویس بهداشتی و یک کامیون حاوی پتو، چادر، والور، زیرانداز، گازپیک نیک و . . ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۹    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از راه اندازی 6 حلقه چاه میدان یاران جنوبی و برداشت روزانه 10 هزار بشکه از این میدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۹    
نفت نیوز: پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری همزمان با یکم دی ماه، سی و هشتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران، در اهواز آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۲۰:۱۹    
نفت نیوز به نقل از مشرق نیوز: قراردادی که به تازگی میان شرکت IFLNG و شرکت ملی نفت امضا شده است یک قرارداد منحصر به فرد در تاریخ صادرات گاز کشور است که به نوعی تداعی کننده قرارداد کرسنت است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۰    
نفت نیوز: طی حکمی از سوی مهندس عراقی، معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، آقای محمدرضا صدیقی با حفظ سمت بعنوان "سرپرست مدیریت برنامه ریزی شرکت ملی گاز ایران" منصوب شد.
مشاهده نتایج بیشتر...