دوشنبه ۳۰ بهمنساعت ۰۳:۳۳Feb 2018 19

نفت نیوز (naftnews.net)

  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۲۲:۲۸    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: دوره صادرات گاز ایران به ترکیه که بدون دریافت وجه انجام می شد، پایان یافته است و اکنون صادرات گاز ایران به ترکیه با دریافت پول همراه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۸    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از ثبت کورد ماهانه جدید پهلودهی نفتکش ها و بارگیری میعانات گازی از گوی های شناور پایانه میعانات گازی پارس جنوبی پس از 15 سال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۸    
نفت نیوز: وزیر نفت در نشست با اصحاب رسانه، پس از ارائه گزارش عملکردی از تحولات صنعت نفت، خیلی زود به سراغ پاسخگویی به پرسش های خبرنگاران رفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۲۸    
نفت نیوز: بزرگترین مرکز کالیبراسیون و احیا انواع آنالیزها و سنسورهای رطوبت در ایران با حضور رییس طرح های کلان فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری و جمعی و از مدیران منطقه ویژه پارس راه اندازی شد
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۵۱    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت انتقال گاز گفت: حجم انتقال گاز کشور از مرز 755 میلیون مترمکعب در روز گذشت که این مقدار در طول دوران انتقال گاز کشور بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۵۱    
نفت نیوز: معاون امور مهندسی، پژوهشی و فناوری وزیر نفت گفت: به منظور تجاری سازی فناوری کالاهای پرمصرف صنعت نفت تاکنون 10 کارگروه کالایی در این وزارتخانه تشکیل و 15 درصد محصولات فناورانه نیز ساخته و ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۵۱    
نفت نیوز: وزیرنفت گفت: تولید ماکشور در میادین مشترک از قطر بیشتر شده و در سال آینده 140 میلیون مترمکعب بیشتر از قطر برداشت می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۷    
منابع موثق نفت نیوز از طرحی شیطنت آمیز برای رانتخواری و اختلاس حرفه ای سرانه 1000 میلیارد تومانی بهداشت و درمان صنعت نفت خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۹:۵۷    
نفت نیوز: مقامات چینی اظهار کرده اند نفتکش غرق شده سانچی ممکن است در حال انتشار سوخت بانکر سنگین و همچنین نفت سبک در شرق سواحل چین باشد و بهترین راه چاره بیرون کشیدن این کشتی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۶:۵۷    
نفت نیوز: بیژن نامدار زنگنه ، درباره انتشار اخباری مبنی بر اختلاس میلیاردی یکی کارکنان وزارت نفت، گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۲۱:۵۷    
نفت نیوز: روابط عمومی وزارت نفت روز پنجشنبه به سخنان یک نماینده مجلس شورای اسلامی در خصوص کم کاری وزارت نفت در حادثه نفتکش سانچی گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۲۱:۵۷    
نفت نیوز: وزیر نفت: اینکه گفته می شود که مقصد نفتکش سانچی کره شمالی بوده دروغی شاخدار است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۷    
نفت نیوز: بدنبال کشف اختلاس بزرگ در مدیریت اکتشاف نفت که طی دو سال اخیر در دولت آقای روحانی اتفاق افتاد سه نفر از معاونان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت از سمت خود عزل شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۷    
نفت نیوز: مدیرعامل منطقه ویژه پارس در آیین افتتاحیه نهمین نمایشگاه نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی گفت: با توجه به تأکیدات مکرر مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید و ساخت داخل ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۲۳:۵۷    
نفت نیوز: پیام رسان تلگرام که بدنبال اغتشاشات اخیر در کشور با دستور دکتر حسن روحانی رئیس شورای عالی امنیت ملی فیلتر شده بود بعد از حدود دو هفته رفع فیلتر شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
نفت نیوز: مسئول رسیدگی به وضعیت نفتکش ایرانی با اشاره به اعزام نیروهای ایرانی به محل حریق نفتکش سانچی اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
نفت نیوز: عدم افزایش قیمت بنزین یا افزایش 50 درصدی قیمت آن، دوگانه غلط مجلس و دولت درباره قیمت گذاری این فرآورده نفتی است و بهترین راهکار موجود همان پیشنهاد علی لاریجانی مبنی بر احیای سهمیه بندی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۷    
نفت نیوز: معاون امور دریایی سازمان بنادر گفت: طبق قوانین بین المللی رمزگشایی جعبه سیاه کشتی باید توسط کشور سازنده و تحت پرچم انجام شود، بنابراین جعبه سیاه سانچی برای رمزگشایی به کشور پاناما می رود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۵۹    
نفت نیوز: مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت، کمک رفاهی کارکنان قراردادی مدت موقت را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۵۹    
نفت نیوز: در پی کشف سوء استفاده مالی یکی از کارکنان مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۵۹    
نفت نیوز: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دستور رییس جمهوری، مسوولیت کمیته ویژه رسیدگی به وضع نفتکش ایرانی و خدمه آن را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۳:۵۹    
نفت نیوز: از مدیریت اکتشاف نفت خبر می رسد یکی از معتمدین مالی این شرکت پس از اختلاس کلان میلیاردها تومان از بیت المال به سبک خاوری مدیر عامل سابق بانک ملی از کشور گریخت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۵:۵۹    
نفت نیوز: مسئولان دولتی صادقانه به مردم بگویند که به علت کسری بودجه ناچار به گران کردن بنزین و گازوئیل هستند و استدلال های غیراقتصادی مطرح نکنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۵:۵۹    
نفت نیوز: مدیر عامل شرکت ملی نفتکش ایران با بیان این که احتمال غرق شدن نفتکش آسیب دیده سانچی اندک است، گفت: با توجه به یافتن پیکر یک دریانورد مجهز به لباس ویژه نجات ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۵:۵۹    
نفت نیوز: سید مسعود میرکاظمی با اشاره به رشد فزآینده بدهی به دستگاه ها و بانک ها معتقد است مهار بهمن بدهی های دولت هر روز سخت تر می شود و با فروش دارایی و انتشار انواع اوراق دولت عملا کشوربا استقراض ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۷ - ۱۲:۵۹    
نفت نیوز: در پی آتش گرفتن یک نفتکش در آب های چین، 32 نفر از جمله 30 ایرانی ناپدید شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۸:۴۹    
به اطلاع کاربران محترم کانال خبری سایت نفت نیوز در تلگرام می رساند با توجه به فیلتر شدن این رسانه مجازی در کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۷:۴۹    
نفت نیوز: سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی اعلام کرد: مالکان خودروهای فاقد کارت سوخت برای جلوگیری از ایجاد هرگونه مشکل در زمان سوخت گیری، اقدام به تهیه کارت سوخت کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۷:۴۹    
نفت نیوز: معاون امور تولید شرکت ملی نفت ایران می گوید: پس از مهار فوران چاه، دو جا عمق فشار روحی و روانی این عملیات بیشتر نمود پیدا کرد؛ یکی در بغض آقای عالیپور و دیگری در لبخند آقای وزیر.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۲:۴۹    
نفت نیوز: مجری طرح توسعه میدان مشترک آزادگان جنوبی در شرکت متن با اشاره به افزایش ظرفیت تولید روزانه نفت این میدان به بیش از 100 هزار بشکه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۴۵    
نفت نیوز: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: گران سازی سوخت و دیگر اقلام بدون بالا رفتن درآمد مردم کار درستی نیست، دولت و مجلس به اعتراضات مردم پاسخ های قانع کننده بدهند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۱ - ۲۲:۴۵    
نفت نیوز: وزیر نفت نحوه به کارگیری نیروهای بومی در اجرای طرح های صنعت نفت توسط پیمانکاران طرف قرارداد را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۲۱:۱۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: فعالیت های هر یک از بخش های شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۲۲:۱۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: برای توسعه لایه نفتی شرکت های مختلفی مذاکره کرده اند که پیشرفت آن با مرسک از همه جلوتر است و امیدواریم تا 2 ماه آینده به نتایج خوب و امضای قرارداد برسیم.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۲۲:۱۰    
نفت نیوز: رئیس شورای اداری و استخدامی صنعت نفت اعلام کرد: کمک رفاهی مستقیم کارکنان قراردادی مدت موقت در بهمن ماه امسال پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۴ - ۱۷:۱۲    
در ایام انعقاد اولین قرارداد توسعه ی میادین نفت و گاز در چهارساله دولت یازدهم یا همان قرارداد مشهور توتال ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۲    
نفت نیوز: در پی شکایت فارغ التحصیلان و دانشجویان صنعت نفت و با رأی شعبه 39 دیوان عدالت اداری دستور موقت مبنی بر توقف اجرای ثبت نام و اجرای آگهی استخدام وزارت نفت صادر و برگزاری آزمون لغو شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۲    
نفت نیوز: دیوان عدالت اداری بخشنامه دبیر ستاد ھدفمند کردن یارانه ھا مبنی بر برقراری آبونمان ثابت ماھیانه برای مشترکین گاز طبیعی را ابطال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۲    
نفت نیوز: شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب 5 قرارداد پژوهشی در حوزه ازیاد برداشت و بهبود تولید ازمخازن(EOR/IOR ) ، با مراکز علمی و پژوهشی کشور امضاء کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۳    
بیژن نامدار زنگنه با وارد کردن انتقاداتی به مهم ترین نهاد پژوهشی نفت خواستار تغییر مدل کاری پژوهشگاه صنعت نفت شد و نشان داد پس از تضعیف و تعطیلی آموزشگاه های فنی و دانشگاه صنعت نفت این بار روی ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۳    
نفت نیوز: امام جمعه اهواز با انتقاد از روند استخدام اخیر صنعت نفت گفت: روند در پیش گرفته شده در خصوص این استخدام نشانگر بی مهری نسبت به خوزستان است و از هیچ مسئولی هم پذیرفته نیست.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۳    
نفت نیوز: نخستین نرم افزار تفسیر نمودار نگار تولید (PLT) ساخت داخل که دانش فنی و ساخت آن با تلاش و حمایت شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب بومی سازی شده است، رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۹    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران، ایمنی، دقت، چابکی و سرعت را از شاخص های مهم پایانه نفتی خارگ اعلام کرد و افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۹    
نفت نیوز: محموله کمک ًهای إرسالی شرکت ًهای مستقر در منطقه ویژه پارس که توسط ستاد امدادرسانی به زلزله زدگان غرب کشور جمع اوری شده بود روز یکشنبه (5 آذرماه) طی مراسمی با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۹    
نفت نیوز: دومین محموله کمک های جمع آوری شده به زلزله زدگان کرمانشاه، شامل 7دستگاه کانکس 6متری، 3چشمه کانکس سرویس بهداشتی و یک کامیون حاوی پتو، چادر، والور، زیرانداز، گازپیک نیک و . . ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۹    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت از راه اندازی 6 حلقه چاه میدان یاران جنوبی و برداشت روزانه 10 هزار بشکه از این میدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۲۱:۱۹    
نفت نیوز: پانزدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری همزمان با یکم دی ماه، سی و هشتمین سالگرد تاسیس شرکت ملی حفاری ایران، در اهواز آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۳ - ۲۰:۱۹    
نفت نیوز به نقل از مشرق نیوز: قراردادی که به تازگی میان شرکت IFLNG و شرکت ملی نفت امضا شده است یک قرارداد منحصر به فرد در تاریخ صادرات گاز کشور است که به نوعی تداعی کننده قرارداد کرسنت است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۰    
نفت نیوز: محسن پاک نژاد با اشاره به برپایی دکل حفاری 93 فتح شرکت ملی حفاری ایران، از آغاز عملیات تخصصی مهار فوران چاه 147 رگ سفید از عمق خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۰    
نفت نیوز: نایب رئیس اول کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه توتال حدود 10 سال توسعه فاز 11 پارس جنوبی را به تاخیر انداخته و در حال حاضر هم هنوز هیچ اقدامی نکرد ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۰    
نفت نیوز: عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اخیرا وزارت نفت با نروژ قرارداد فروش گازی را امضا کرده که گاز طبیعی با قیمت کمتر از هزینه تولید آن در کشور فروخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۰    
نفت نیوز: طی حکمی از سوی مهندس عراقی، معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، آقای محمدرضا صدیقی با حفظ سمت بعنوان "سرپرست مدیریت برنامه ریزی شرکت ملی گاز ایران" منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام از عرضه بیشتر خوراک به پتروشیمی بندرامام همزمان با افزایش تولید نفت در دوران پسابرجام خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۰    
نفت نیوز: فرمانده نیروی قدس سپاه در پیامی به محضر مقام معظم رهبری با اعلام پایان سیطره شجره خبیثه داعش، رهبری حکیمانه ایشان و پایداری ملت، دولت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ - ۱۱:۲۰    
نفت نیوز: وزیر نفت ضمن تشریح آخرین وضع میدان رگ سفید، روند بهبود شرایط کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت درباره نشست آینده اعضای اوپک گفت: بیشتر پیشنهادها مبنی بر تمدید کاهش تولید است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۰    
نفت نیوز: محمدحسن حبیب اله زاده سفیر جمهوری اسلامی ایران در نروژ و تریه ساویکنس وزیر نفت و انرژی نروژ پیرامون همکاری در زمینه نفت و گاز و انرژی های تجدید پذیر مذاکره کردند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از اعلام حمایت اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از مهارگران آتش چاه 147 رگ سفید خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۰    
نفت نیوز: ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت های تابعه وزارت نفت که از پنجشنبه، 25 آبان ماه آغاز شد احتمالاً بخاطر حادثه زلزله غرب کشور تمدید شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۷ - ۱۴:۲۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران به تشریح فعالیت های این شرکت در مناطق زلزله زده غرب کشور پرداخت و گفت: بخش اعظم کار این شرکت در مناطق قصرشیرین، جوانرود و ثلاث باباجانی پایان یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۳:۱۳    
نفت نیوز: مدیر عامل شرکت حفاری شمال ضمن اعلام فعال بودن همه دستگاههای حفاری این شرکت گفت: تعدیل نیروی انسانی صرفا بدلیل چابک سازی ، مدیریت و کنترل هزینه ها صورت گرفته است .
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۴ - ۱۸:۰۰    
نفت نیوز: یکی از اقدامات خداپسندانه وزیر نفت دولت قبلی اختصاص 38 هکتار از اراضی نفت برای پروژه مسکن مهر کارکنان صنعت نفت اعم از : رسمی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۰    
نفت نیوز: معاون اول رئیس جمهوری گفت: بخش نفت، گاز و پتروشیمی و مجموعه وزارت نفت بهترین عملکرد را در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۰    
نفت نیوز: معاون وزیر نفت از تولید 12 میلیون تن محصولات پلیمری تا پایان برنامه ششم توسعه کشور خبر داد و گفت: هم اکنون تولید مواد اولیه پلیمری در کشور حدود 7,5 میلیون تن در سال است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۸:۰۰    
نفت نیوز: وزیر نفت از افتتاح طرح های پتروشیمی کاوه، فاز سوم پتروشیمی پردیس و بوشهر تا پایان امسال خبرداد و گفت: باید از حضور سرمایه گذاران خارجی برای بالابردن ارزش افزوده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۰    
نفت نیوز: وزیر نفت به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز تجلیل از شهیدان و ایثارگران، پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۲۲:۰۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره گفت: افزون بر مجوز 1,8 میلیارد دلاری برای سرمایه گذاری در این شرکت از محل ماده 12 قانون رفع موانع تولید ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۲۲:۰۰    
نفت نیوز: اداره کار شهرستان بندرعباس حکم اخراج بسیاری از کارکنان پالایشگاه ستاره خلیج فارس را باطل کرد و به بازگشت به کار کارکنان اخراجی این پالایشگاه رأی داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۲۱:۳۰    
نفت نیوز: صندوق بازنشستگی صنعت نفت در پی اقدام غیر مسئولانه و تداوم استنکاف برخی شرکت های واگذار شده نسبت به پرداخت سهم مستمری بازنشستگان پیش از موعد آنها، اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۳    
نفت نیوز: معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزیر نفت در حکمی علیرضا سلمان زاده را به عنوان مدیرکل نظارت بر صادرات و مبادلات مواد نفتی منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۳    
نفت نیوز: رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: هیأت رئیسه کمیسیون درباره رویه جدید و مشکوک زنگنه در انتصابات باند خاص برای سمت های بالای مدیریتی وزارت نفت در آینده نزدیک نشست اضطراری برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: سرانجام با تلاش مستمر مهندس حیدر بهمنی مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران این شرکت از خصوصی سازی نجات یافت و با دستور ویژه مقام معظم رهبری و همچنین مصوبه مجلس شورای اسلامی از واگذاری ها مستثنی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: سکوت محض وزارت نفت درباره تعداد نمایندگان ادوار و فعلی که در وزارت نفت استخدام شده اند عجیب است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۳۳    
نفت نیوز: مدیر عامل شرکت سفره گاز SOFREGAZ فرانسه اعلام کرد: برای اجرای طرح بازیافت و مصرف گاز مشعل پالایشگاه دوم پارس جنوبی، از فناوریهای روز جهان استفاده خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس گفت: برای جلوگیری از سوزاندن گازهای مشعل در پارس جنوبی 500 میلیون یورو پروژه اجرا خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: وزیر نفت با صدور ابلاغیه ای به شرکت ملی نفت ایران، اقدام های لازم را به منظور نوسازی و بازسازی تاسیسات روسطحی بخش تولید نفت و گاز مشخص کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور توسعه و مهندسی از کاهش میزان سوزاندن گاز در مشعل های پارس جنوبی طی سال های اخیر خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: قرارداد پروژه بازیافت و مصرف گاز مشعل پالایشگاه دوم پارس جنوبی (فازهای 2 و 3)، با رویکرد صیانت از محیط زیست بین شرکت ملی نفت ایران و کنسرسیومی متشکل از شرکت SOFREGAZ فرانسه و شرکت صنعت سازه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۳    
نفت نیوز: وزیر نفت در متن ابلاغیه خط مشی و راهبرد توسعه و بهره برداری صیانتی از مخزن های نفت و گاز دستور انعقاد قراردادهای مطالعه تمامی میادین نفتی و گازی را تا پایان سال 97 صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۴۰    
نفت نیوز: حدود 100 نفر از نیروهای شاغل در پالایشگاه ستاره خلیج فارس مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده اند و از نمایندگان مردم در مجلس دهم می خواهند تا به وضعیت نابسامان شغلی آنها رسیدگی شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۰    
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، بزرگ ترین تولیدکننده نفت خام کشور و مهم ترین بخش بالادستی صنعت نفت ایران، با قدمت و سابقه ای افزون بر یک قرن ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۱۰    
نفت نیوز: معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت، استقبال شرکت های خارجی برای حضور در صنعت نفت ایران را بی نظیر خواند و گفت: اعتقادم این است ظرف 2 سال آینده رونق بی سابقه ای در صنعت نفت شکل می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۱۰    
نفت نیوز: مجری طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی گفت: عملیات لوله گذاری خط اول طرح توسعه فاز 13 پارس جنوبی به طول 96 کیلومتر به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۶:۳۰    
نفت نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از آمادگی این شرکت برای افزایش ظرفیت صادراتی تاسیسات پایانه نفتی خارگ خبر داد و یادآور شد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۰    
زنگنه درباره نقطه ضعف وزیر نفت دولت یازدهم اظهار کرد: نقاط ضعف فراوان است و خیلی کارهای انجام نشده داشتیم که یکی از آنها این است که ما خیلی به مسائل نیروی انسانی درصنعت نفت نرسیدیم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۰    
نفت نیوز: معاون وزیر نفت از افزایش مقاصد صادراتی گاز ایران خبر داد و گفت: میزان صادرات گاز ایران به 42 میلیون مترمکعب در روز رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۳۰    
نفت نیوز: وزیر نفت ضمن اعلام خبر حضور تعدادی از مدیران شرکت های خارجی برای حضور در کارگاه مناقصه میدان آزادگان گفت: فرآیند برگزاری این مناقصه، هفت یا هشت ماه به طول می انجامد که این روند طبیعی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۲۲:۳۸    
نفت نیوز: مهندس زنگنه، وزیر نفت دولت دوازدهم طی پیامی از رای اعتماد قاطع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۰۹    
نفت نیوز: سکوت نمایندگان مجلس در بررسی برنامه های وزرای پیشنهادی و حتی موافق صحبت کردن برخی نمایندگان که در مخالفت با کابینه ثبت نام کرده بودند تا اندازه ای عجیب به نظر می رسید که روزنامه های زنجیره ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۸:۰۹    
نفت نیوز: جلسه عصر مجلس با دلسوزی وزیر پیشنهادی نفت برای نمایندگان ادواری که بیکار شده اند همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۱:۰۹    
بعد از ظهر امروز شنبه 28 مرداد 96 در ادامه بحث و بررسی کابینه ، هدایت الله خادمی در مخالفت با زنگنه از جمله این انتقاد را مطرح نمود که چرا زنگنه تعداد زیادی از نمایندگان مجلس را پس از پایان دوره ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۰:۰۹    
نفت نیوز: وزیر نفت پیشنهادی دولت دوازدهم در جلسه بررسی رای اعتماد به کابینه دوازدهم در صحن علنی مجلس شورای اسلامی ضمن دفاع از عملکرد صنعت نفت در دولت یازدهم به پرسش های نمایندگان پاسخ گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۰:۰۹    
نفت نیوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی صلاحیت بیژن نامدار زنگنه وزیر پیشنهادی نفت را بررسی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۹    
نفت نیوز: در پی انتشار خبری مبنی بر مکاتباتی در سطوح بالا برای واگذاری بهداشت و درمان صنعت نفت به بخش خصوصی، روابط عمومی وزارت نفت ضمن تایید این مکاتبات تصریح کرد :
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۰۷:۰۹    
نفت نیوز: متاسفانه مطلع شدیم به تازگی مکاتباتی برای واگذاری تمام بهداشت و درمان صنعت نفت به بخش خصوصی در سطوح بالا رد و بدل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ - ۱۲:۰۹    
نفت نیوز: هنوز ایران بعنوان دارنده بزرگترین ذخائر نفت و گاز دنیا وارد کننده بنزین است و به خام فروشی افتخار می شود!
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۹    
نفت نیوز: مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گفت: در چهار سال فعالیت دولت یازدهم صادرات میعانات گازی و محصولات پتروشیمی در این منطقه با افزایش 2 برابری از 17 میلیون تن به 34. 2 میلیون تن رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۰۹    
نفت نیوز: رییس جمهور درباره وزیر پیشنهادی نفت گفت: جناب آقای مهندس زنگنه کار بسیار بزرگی در زمینه نفت انجام دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۰    
نفت نیوز: چهار ایستگاه تزریق گاز کشور شامل: ایستگاههای تزریق گاز آغاجاری، کرنج 600، پارسی700 و کوپال به دلیل کمبود گاز از مدار فعالیت خارج شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۰    
نفت نیوز: رویترز اعلام کرد: سه شرکت ترکیه ای، روسیه ای و ایرانی برای انجام حفاری های نفتی در سه میدان نفت ایران توافقنامه ای به ارزش 7 میلیارد دلار امضا کردند.
مشاهده نتایج بیشتر...