شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۲:۳۸Jan 2020 25

ستاد اقامه نماز (namaz.ir)

  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین گردهمائی دبیران اقامه نماز شهرستانهای استان اصفهان روز یکشنبه 29 دی ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، مهروریان مدیرعامل مجمع خادمین نماز ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۲ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت : اقامه نماز یکی از تأکیدات در وصیت نامه های شهداست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هیئت مدیره مجمع خادمین نماز استان اصفهان روز چهارشنبه 25 دی ماه سال جاری با حضور اعضاء در منزل جدیدی مدیر سابق ستاد اقامه نماز استان اصفهان برگزار گردید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام رودبارانی گفت: به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دوره آموزشی ثانیه های انس کودکان با نماز در اراک و دلیجان برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نشست دانش آموزی با موضوع نماز اصفهان روز چهارشنبه 25 دی ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، مدیر ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز استان در نشستی با مدیر کل امور بانوان استانداری پس از گزارش فعالیت ها توسط کارشناس امور بانوان پیشنهاداتی را در حوزه ترویج نماز بیان نمودند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز استان درجلسه شورای اقامه نماز شهرستان نور : امر نماز متعلق به فرد و یا دستگاه خاصی نیست همه ما مسئولیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۱ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست آموزش خانواده با موضوع نماز در اصفهان روز چهارشنبه 25 دی ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان، مدیر ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در شورای اقامه نماز اداره کل، نماز را قطب و محور عبادات دانست.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان جلسه شورای اقامه نماز شرکت نفت استان کردستان با حضور آقای عظیمی برگزار گردید ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
فراموشی خداوند متعال نیز سبب تزلزل و احساس تنهایی در رفع مشکلات و اضطراب می شود، این در حالی است که یاد و توکل به خدا، اضطراب را به آرامش مبدل می سازد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
توجه به زندگی اسلامی و دینی و حرکت در مسیر اهل بیت(ع) به عنوان الگوهای زندگی اسلامی در جامعه ای که بر پایه ایمان به غیب و آخرت بنا شده است از اولویت های مهم که باید بیش از پیش به آن پرداخته شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شورای اقامه نماز اداره کل هواشناسی استان اصفهان روز سه شنبه 24 دی ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی گفت: گام دوم انقلاب بهترین فرصت برای برطرف کردن کاستی ها در حوزه ترویج فرهنگ متعالی نماز در کشور است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مشاور شهردار در امور روحانیون و مدیر ستاد اقامه نماز شهرداری اصفهان گفت: بخش فرهنگی، یکی از بخش های ستاد اقامه نماز است که عمده فعالیت های این مجموعه را نیز پوشش می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام نیسی با اشاره به نظارت ستاد اقامه نماز وزارت راه و شهرسازی بر وضعیت نمازخانه ها و مساجد بین راهی، گفت: ساخت مسجد در شهرک های جدیدالتاسیس و ارتقای کیفی نمازخانه های موجود در دستور کار است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۹:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در آستانه ی سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و در طلیعه ی گام دوم انقلاب، مراسم نماز جمعه ی تهران به امامت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) و با حضور پر شور مردم بصیر و انقلابی در مصلای امام ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
هفته دوم دوره آموزشی نماز وخانواده ویژه کارمندان ادارات مشهد در هتل نماز مشهد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام علی یوسفی با اشاره به اقامه نماز ظهر و عصر در بیش از 50 درصد مساجد استان زنجان بر ضرورت تقویت اقامه نماز صبح در مساجد تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
در کتاب فرمول رفاقت نوشته رضا اخوی، نکاتی برای رفاقت با کسی که انسان را واقعاً دوست دارد و منتظر اوست، بیان شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۰۸:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، جلسه شورای اقامه نماز دانشگاه فرهنگیان با حضور مدیر ستاد اقامه نماز برگزار گردید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۵:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان قزوین جلسه یاوران نماز با حضور جناب آقای شکوری و یاوران ، دبیران اقامه نمازدستگاههای اجرایی استان قزوین در محل سالن جهاد کشاورزی برگزار گردید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۱۱۶ سایت دیگر  
نمازجمعه این هفته تهران به امامت ولی امر مسلمین جهان، حضرت آیت الله خامنه ای در مصلی امام خمینی (ره) تهران اقامه می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در راستای اجرای برنامه های مصوب سال 1398 سازمان تأمین اجتماعی در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز مبنی برآموزش و توانمندسازی مخاطبین سازمان از طریق برگزاری دوره های آموزشی نماز ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در راستای برنامه های مصوب ستاد اقامه نماز و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی کشور ، به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی نیشابور ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان در شعبه مرکزی بانک سپه و سخنرانی در جمع پرسنل این بانک و شرکت در شورای اقامه نماز پیشنهاداتی در جهت توسعه فرهنگ نماز ارائه نمودند .
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مجتبی زینی وند در اولین روز هفته گرامی داشت شوراهای آموزش و پرورش در جلسه ی شورای استان زنجان حضور یافت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
قلی پور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بابل: فضای نماز خانه باید مناسبت ترین و بهترین مکان و محل برای همکاران باشد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در جلسه کارگروه همکاری مشترک وزارت آموزش و پرورش و ستاد مرکزی اقامه نماز تاکید کرد که در سال های اخیر همراهی و هماهنگی بسیار ارزشمندی بین ستاد مرکزی اقامه ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس توصیه کرد که از ظرفیت فضای مجازی، سمن ها و گروه های مردم نهاد برای ترویج و تبیین تاثیرات و اهمیت نماز در بخش های مختلف استفاده شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در سلسه بازدید های سرپرست ستاد اقامه نماز استان هرمزگان حجت الاسلام و المسلمین دکتر اعتمادی از مدارس استان ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
رمضان نیری مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه فرهنگیان خراسان رضوی و ستاد اقامه نماز استان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مرکزی، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل زندانهای استان در محل دفتر رئیس زندان مرکزی و با حضور مدیر کل و اعضاء شورای اقامه نماز برگزار شد ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز لرستان از برگزاری نخستین دوره کارگاه سلامت معنوی ویژه پرستاران، با هدف آموزش احکام نماز بیماران در خرم آباد خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۴ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار خراسان شمالی گفت: در حوزه نماز نباید هیچ کوتاهی انجام داد و از تمام داشته های موجود استان برای این حوزه حداکثر استفاده را برد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز استان با دعوت قبلی و حضور در نشست تخصصی نماز در مدارس امام رضا (ع) ، که با حضور مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی و چند تن از کارشناسان مربوطه حضور داشتند ، شرکت نمود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
باقری گفت: ادارات نکا برای اقامه نماز اول وقت و به جماعت رصد می شوند و تاکید بر برگزاری جلسات در خارج از وقت اذان و نماز در ادارات است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سومین جلسه اعضاء یاوران نماز ستاد اقامه نماز استان اصفهان روز دوشنبه 23 دی ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای اقامه نماز بانک تجارت با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز استان در جلسه شورای اقامه نماز شرکت برق منطقه ای استان با حضور مدیر عامل و اعضاء شورا شرکت و پیشنهاداتی در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز ارائه نمود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به منظورافزایش سطح آگاهی و آشنایی با تکنیک های جنگ روانی و اقتصادی، همایش آموزشی سالیانه ائمه جماعات و مسئولین فرهنگی صنعت برق کشور با حضور نماینده برق منطقه ای تهران در شهر مقدس مشهد و به میزبانی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام قرائتی گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در وهله اول وظیفه ارشادی خود را باید در آموزش و پرورش دنبال کند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی بین ستاد اقامه نماز کشور و اداره کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با حضور مسئولان وکارشناسان هر دو دستگاه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی نماز و کتاب با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمد ذاکری، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان هرمزگان؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد اعتمادی، سرپرست ستاد اقامه نماز استان هرمزگان؛ مهدی جنگجو ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز همدان گفت: نماز هدیه ای از سوی پروردگار است، نه امری تکراری در طول روز و موجب تربیت انسان های والایی همچون سردار سلیمانی می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام خوشرو، جوان گرایی در مساجد، را گامی برای افزایش حضور جوانان در این پایگاه های دینی دانست و گفت: توسعه این امر، جوانان را به سمت مساجد هدایت کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین جلسه شورای اقامه نماز استان فارس با حضور معاون استاندار و دستگاه های اجرایی عضو شورا در سالن شهید قاضی استانداری فارس برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
با ابتکار ستاد اقامه نماز استان و همکاری فرمانداری مشهد و سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان دوره آموزشی نماز و خانواده ویژه کارکنان و پرسنل ادارات مشهد اولین هفته آن در هتل نماز برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۳ - ۱۰:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین گفت: نقش بانوان و خانواده برای ترویج فرهنگ نماز در جامعه بی بدیل است و باید با آگاهی از این ظرفیت، برای توسعه نمازخوانی تلاش کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز استان با حضور در نشستی با شهردار و مسئولین فرهنگی شهرداری منطقه 11 مشهد پیشنهاداتی در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز در این منطقه ارائه نمودند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
چهارشنبه هجدهم دی ماه جلسه آموزشی و توجیهی کارشناسان قرآن،عترت و نماز نواحی و مناطق استان در سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
بایگان گفت: طبق برنامه های مصوب وزارت فرهنگ و ارشاد تدوین و تصویب برنامه راهبردی سند نماز در دستور کار قرار گرفت و در این راستا در حال فعالیت هستیم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور اعضا برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز لرستان گفت: برای ترویج فرهنگ نماز در مدارس آموزش و پرورش باید مبلغان و فعالان فرهنگی از شیوه های تبلیغی نو و خلاقانه استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۱ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با بیان اینکه سردار سلیمانی مجاهد جهان اسلام بود، گفت: سردار سلیمانی لحظه ای از جلب رضایت الهی غفلت نکرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۰ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
جلسه مشترک بین مسئولان معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نشست تخصصی نماز با موضوع شیوه های دعوت به نماز در محل سالن جلسات فرمانداری تفرش با حضور رابطین و یاوران نماز تعدادی از ادارات شهرستان که اقامه نماز جماعت برگزار می کنند و همچنین حجت الاسلام طیبی شالی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی و همرزمانش کوثر بود، گفت: نیروهای انقلابی جهان در شخصیت سردار دلها ذوب بودند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
روز سه شنبه گردهمایی مشترک دبیران اقامه نماز شهرستان ها ، قرآن و عترت در اداره آموزش و پرورش خوزستان تشکیل گردید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
سید عبدالرضا کیا، قائم مقام ستاد اقامه نماز و احیای زکات سازمان صداوسیما در حکمی، مجتبی ایزدی را به عنوان دبیر اقامه نماز و احیای زکات معاونت صدا را منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز لرستان از برگزاری سلسله نشست های نماز و مهدویت با حضور اساتید کشوری در استان خبر داد و گفت: سال گذشته 200 دوره آموزشی نماز در لرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
در دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان هرمزگان با معاون استاندار هرمزگان بر ضرورت اجرای دستورالعمل وزیر کشور در حوزه نماز تأکید شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای اقامه نماز سازمان جهاد کشاورزی با حضور آقای عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز تشکیل شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مردم قم در انتظار برای استقبال از شهید سپهبد قاسم سلیمانی و یارانش در جای جای مسیر نماز را باشکوه اقامه کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان در دیدار مدیر ستاد اقامه نماز و کارشناسان، نماز را به عنوان اولویت اصلی فعالیت های بهزیستی دانست.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی میان ستاد اقامه نماز استان اصفهان و دانشگاه فرهنگیان استان پیرامون دوره آموزشی معراج ویژه دانشجو معلّمان روز دوشنبه 16 دی ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز کشور، دکتر سید احمد زرهانی، قائم مقام ستاد اقامه نماز شعری در وصف شهید سردار حاج قاسم سلیمانی سرودند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
سرآغاز طراحی پوستر نماز در آثار مشاهیر خراسان رضوی به همت اداره کل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی استان طبق توافق نامه بومی و ابتکاری
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست صمیمی جمعی از خیّرین استان اصفهان روز پنج شنبه 12 دی ماه سال جاری با حضور حجه الاسلام رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، حجه الاسلام زادهوش مدیر جامعه المرتضی شهر قم ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین دکتر اعتمادی سرپرست ستاد اقامه نماز استان هرمزگان در سلسله بازدید های خود از دستگاه های اجرایی استان با حضور در اداره کل ورزش و جوانان ضمن دیدار با مدیرکل این مجموعه در نماز ظهر ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر زندان های خراسان شمالی به ریاست محمدی مدیر کل زندانهای استان در سالن جلسات اداره کل برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
آیت الله نوری همدانی از مراجع عظام تقلید خاطره ای از امضای کفن سپهبد سلیمانی و نماز جماعتشان از آخرین دیدار با این سردار سرافراز بیان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شورای برنامه ریزی اقامه نماز منطقه 3 کشور به میزبانی استان یزد روز پنجشنبه 12 دی ماه سال جاری با حضور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد مرکزی اقامه نماز ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دوره آموزشی مدیریت ترویج فرهنگ نماز در شهرستان دامغان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی با بیان اینکه طلاب نحوه ارتباط برقرارکردن با افراد جامعه را فرا بگیرند، گفت: فراگیری دوره های مهارتی تعلیم نماز برای طلاب و معلمان ضروری است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: طلبه ها باید مطابق با نیاز جامعه آموزش داده شوند زیرا در حال حاضر حوزه های علمیه جوابگوی نیازهای جامعه نیستند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد اقامه نماز کشور گفت: تک تک جملات بیانیه گام دوم انقلاب، ریشه در قرآن دارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان هرمزگان، حجت الاسلام و المسلمین امیری کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان در دیدار با مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دومین کارگاه آموزشی گفتمان شناسی نماز است که با حضور جامعه ایثارگری در مرکز مشاوره شاهد و ایثارگر بابل برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۱    
صبح روز سه شنبه 10 دی ماه جلسه ستاد اقامه نماز در دفتر فلاح با حضور خوشرو مدیر ستاد اقامه نماز شهرستان برگزار شد .
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان سمنان در دیدار با مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز این استان با اشاره به امکانات و حمایتهای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از ایده های خلاقانه افراد در ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با هدف توسعه همکاری های مشترک و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، بین اداره کل کتابخانه های عمومی و ستاد اقامه نماز استان ایلام، منعقد شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز استان قزوین گفت: یاد خدا بودن موجب آرامش روحی و معنوی می شود و اقامه نماز بهترین مصداق یاد خداست.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
شهادت سردار سپهبد سلیمانی پرورش یافته مکتب قرآن واهل بیت عصمت وطهارت و فرزند رشید ایران و قهرمان جبهه مقاومت اسلامی بر امام زمان و رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت عزیز تبریک و تسلیت باد
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۳ - ۰۰:۲۱    
چهارمین دوره آموزشی – مهارتی روحانیون دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور با حضور دکتر حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
در راستای توسعه و ترویج فرهنگ نماز به همت ستاد اقامه نماز بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان همایش دانش آموزان با عنوان نماز و مدرسه در محل سالن مدرسه دخترانه شاهد متوسطه اول آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نشست های نماز شناسی و پاسخگویی به شبهات نماز در نواحی مختلف مشهد و شهرستان های استان در حال برگزاری است .
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
با هماهنگی اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری نشست معارف نماز ویژه پرسنل هتل نماز با حضور یکی از اساتید مرکز تخصصی نماز برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گردهمایی مشترک دبیران شورای اقامه نماز شهرستان ها و یاوران اقامه نماز با حضور مدیر ستاد اقامه نماز استان کردستان برگزار گردید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی با تاکید بر سرمایه عظیم نیروی انسانی در واحدهای تولیدی اظهار امیدواری کرد که با افزایش همکاریها و تعامل بیشتر بین ائمه جماعات ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گفتمان دانش آموزی با موضوع نماز و فضای مجازی در شهرستان تیران و کرون روز یکشنبه 8 دی ماه سال جاری با حضور مهرانی از اساتید تخصصی فضای مجازی و 200 نفر از دانش آموزان در در دبیرستانهای بهنیا، آزادی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: 40 سال بعد از انقلاب، ایران اسلامی دائم در جنگ بوده، جنگ سخت، جنگ سیاسی، جنگ اقتصادی، جنگ نرم و... آنچه در برابر فتنه ها مقاومت ایجاد کرد نماز است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره قرآن و عترت و نماز آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به برگزاری مسابقات دانش آموزی نماز از ثبت نام 112 هزار دانش آموز در این مسابقات خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان دلیجان گفت:نماز جماعت نمادی با ارزش از جامعه مطلوب اسلامی است که عناصری مانند رهبری، اتحاد و نظم را در بر می گیرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر ستاد اقامه نماز استان با حضور در جمع مدیران و ائمه جماعات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان راهکارهای ترویج فرهنگ نماز را بیان نمود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۱۰ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام کریمی از برگزاری نشست های نماز شناسی و شیوه های دعوت به نماز ویژه اقشار مؤثر در چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: ادارات، حوزه های علمیه، دانشگاه ها ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
جلسه شورای اداری شهرستان قیر و کارزین با حضور امام جمعه محترم شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی جهت برگزاری دوره آموزشی طرح معراج ویژه دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان در دفتر مرکزی دانشگاه با حضور رئیس دانشگاه، رئیس دفتر نهاد، مدیر ستاد اقامه نماز استان و کارشناسان مربوطه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان در جمع ائمه جماعت مراکز کارگری لزوم فراگیری مهارت گفتمان نماز با توجه به شرایط خاص اجتماعی کارگران را تاکید نمودند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۰۹ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام شمس الدین در دیدار با معاونین فرهنگی و مسئولین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد استان تصریح کرد: برنامه های ترویج نماز در دانشگاه جدی گرفته شود.
مشاهده نتایج بیشتر...