شنبه ۲۹ دیساعت ۲۲:۰۵Jan 2019 19
 

خبرهای نامه نیوز 30 مهر 1395 - namehnews.ir

 
نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 31 فروردین 1395 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1395 نامه نیوز 31 خرداد 1395 نامه نیوز 31 تیر 1395 نامه نیوز 31 مرداد 1395 نامه نیوز 31 شهریور 1395 نامه نیوز 30 آبان 1395 نامه نیوز 30 آذر 1395 نامه نیوز 30 دی 1395 نامه نیوز 30 بهمن 1395 نامه نیوز 1 اسفند 1395 نامه نیوز 1 مهر 1395 نامه نیوز 2 مهر 1395 نامه نیوز 3 مهر 1395 نامه نیوز 4 مهر 1395 نامه نیوز 5 مهر 1395 نامه نیوز 6 مهر 1395 نامه نیوز 7 مهر 1395 نامه نیوز 8 مهر 1395 نامه نیوز 9 مهر 1395 نامه نیوز 10 مهر 1395 نامه نیوز 11 مهر 1395 نامه نیوز 12 مهر 1395 نامه نیوز 13 مهر 1395 نامه نیوز 14 مهر 1395 نامه نیوز 15 مهر 1395 نامه نیوز 16 مهر 1395 نامه نیوز 17 مهر 1395 نامه نیوز 18 مهر 1395 نامه نیوز 19 مهر 1395 نامه نیوز 20 مهر 1395 نامه نیوز 21 مهر 1395 نامه نیوز 22 مهر 1395 نامه نیوز 23 مهر 1395 نامه نیوز 24 مهر 1395 نامه نیوز 25 مهر 1395 نامه نیوز 26 مهر 1395 نامه نیوز 27 مهر 1395 نامه نیوز 28 مهر 1395 نامه نیوز 29 مهر 1395 نامه نیوز 30 مهر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۳:۴۷    
فرودگاه 'سیتی لندن' عصر روز جمعه به دنبال یک انتشار گاز شیمیایی که ناشی از یک 'حادثه شیمیایی' در مجاور این فرودگاه بوده است، تخلیه و فعالیت آن متوقف شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۳:۴۴    
دبیرخانه جایزه مهرگان ادب فهرست نامزدهای دریافت جایزه مهرگان ادب (دوسالانه 93-1392) را در بخش بهترین رمان اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۳:۲۰    
ولیعهد ابوظبی امروز جمعه طی سفری سرزده وارد عربستان شد و با ملک سلمان بن عبد العزیز پادشاه این کشور در قصر العوجه در شهر الدرعیه دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۸    
*علی اصغر یوسف نژاد
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۲    
گاهی هم نیمه پر لیوان را نگاه کنید. ذهنیت روشنی داشته باشید ، خوش بین باشید و باور کنید که می توانید به شریک زندگی تان اعتماد کنید ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۱:۲۶    
ما اهل لجبازی نیستیم ولی می خواهیم به ابرقدرت ها بگوییم شما حق تصمیم گیری درباره ما را ندارید شما بیخود جنگ را شروع کردید حال هم که شروع کرده اید اختیار ادامه یا ختم آن همه اش به اختیار ماست.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۱:۰۵    
سخنگوی کاخ سفید روز جمعه بار دیگر روسیه را به تحریم، بر سر حوادث سوریه تهدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۲۰:۱۴    
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که کمبود ویتامین دی با افزایش علائم افسردگی ارتباط دارد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۵۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز مرگ یک دختر بچه هفت ساله در این استان حین عمل آپاندیس را تایید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۴    
محسن کریمی و جابر انصاری با دو گل تماشایی پیروزی قاطع استقلال مقابل سایپا را رقم زدند تا آخر هفته آبی ها پر از طعم موفقیت باشد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۹    
هانیه توسلی با حضور در برنامه اینترنتی 35 آنلاین گفت بازی خودش را قبول ندارد و هنوز آن نقشی که بتواند حداکثر توانایی هایش را به رخ بکشد، بازی نکرده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۶    
رئیس کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه قاچاق کالا و ارز مازندران گفت: واردات قاچاق به کشور 50 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۶    
یک مقام روسی اظهار کرد، هیچ مدرک مستدلی در خصوص تعرض به قوانین انسان دوستانه و حقوق بشر در سوریه توسط روسیه وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۶    
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: وضعیت ایران امروز به گونه ای است که حتی کشورهای دیگر برای تعیین سرنوشت سوریه اعتراف می کنند که باید با ایران مذاکره کنند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۳    
معاون ظریف درباره قذافی نوشت: قذافی با امید مردمانش بر روی کار آمد اما طغیان کرد و همه آرزوهای آن ها از آزادی تا عدالت را بر باد داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۳    
دبیر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: وقتی نظام، رهبری، ولی فقیه و مجتهد دارد فتوای او بر فتوای همه حاکم است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۷    
نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی ترمیم کابینه و تیم همراه رئیس جمهور و حتی استانداران را درجهت تحقق شعارهای انتخاباتی و وعده ها و قول های داده شده یک ضرورت دانست و گفت که اگر این تغییر زودتر ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۷    
امام جمعه مشهد گفت: دشمن، دشمن است و تعامل با دشمن معنا ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۴    
در پی استعفای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، یک عضو حزب اعتدال و توسعه طی یادداشتی به تحلیل عملکرد علی جنتی- یکی از موسسان حزب اعتدال و توسعه- طی سه سال حضور در این وزارتخانه پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۴    
رییس جمهور عراق گفت: ایران اولین کشوری است که در مقابله با تروریست ها به ما کمک کرد و ما روابط عمیق تر با ایران را خواستار هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۱    
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ابلاغ سیاست های کلی انتخابات بخش عمده نگرانی ها را برطرف می کند، شرط این امر را اصلاح قوانین و رویه های انتخاباتی متناسب با این سیاست ها دانست.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۴    
طبق آخرین پیگیری حقوقی تعدادی از سینماگران ایرانی در اعتراض به سرقت آثار سینمای ایران توسط سودجویان اینترنتی ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۱    
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی بر لزوم نهادینه شدن روابط ایران و آمریکا پیش از روی کار آمدن دولت جدید در واشنگتن، تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۳    
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه حضور احمدی نژاد در انتخابات باعث اختلاف اصولگرایان می شد، گفت: اعتقاد دارم روحانی همچنان کاندیدای اصلی اصلاح طلبان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۲    
پایگاه اینترنتی ویکی لیکس در صفحه توییتر خود نوشت که در نظر دارد اطلاعاتی مربوط به تیم کین، شریک انتخاباتی هیلاری کلینتون منتشر کند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۲    
متقاضیان حضور در نمایشگاه مطبوعات تا پایان روز یکشنبه دوم آبان ماه نسبت به ثبت درخواست برای صدور کارت غرفه داران و متصدیان غرفه فرصت دارند تا از طریق حساب کاربری خود در وب سایت نمایشگاه اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۸    
علیرضا بیرانوند که در بازی استقلال خوزستان مصدوم شد، مشکلی برای همراهی قرمزها ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۵    
دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی اظهار کرد: آقای روحانی فقط رئیس جمهور موافقین خود نیست و یک رئیس جمهور مدبر باید به حرف های مخالفین سیاسی خود نیز توجه کند و در کلان تصمیم بگیرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۶    
بعد از خاتمه بازی استقلال خوزستان و پرسپولیس تهران، هواداران دو تیم صحنه های زشتی خلق کردند و این امر منجر به خونین شدن چندین هوادار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۷    
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: ما در مقام تخریب کسی نیستیم بلکه این یک مسئله عقلانی است که با دشمن نمی شود تعامل کرد، نباید فکر ساخت و ساز با دنیا باشیم و اسمش را تعامل با دنیا بگذاریم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۷    
رییس کل بانک مرکزی گفت: تمامی زمینه سازی های مورد نظر در این زمینه انجام و زمان اجرای آن به زودی اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۱    
رییس جمهوری در پاسخ به نامه محمود گودرزی از تلاش ها و برنامه ریزی های وی و همکارانش در تحقق سیاست های دولت در وزارت ورزش و جوانان و کوشش های افتخارآفرین ورزشکاران غیورمان در این دوره ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۱    
21 نفر از دختران دانش آموزی که حدود دو سال قبل توسط شبه نظامیان بوکوحرام ربوده شده و چند روز پیش آزاد شدند، به خانواده های خود پیوستند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۸    
شمخانی در جمع خبرنگاران گفت که تروریست های تکفیری در عراق و سوریه در سرازیری شکست قرار گرفته اند و از این رو حامیان آنها با ترفندهای سیاسی به دنبال تاخیر در روند شکست آنها برآمده اند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۵    
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهور اعلام کرد که رئیس جمهور هرگاه مصلحت و ضرورت بداند دولت را در جهت کارآمدی بیشتر هدایت خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۵    
رییس جمهوری در پاسخ به نامه علی جنتی از تلاش های وی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۲    
خطیب نماز جمعه این هفته تهران تاکید کردکه امروز آل سعود همان بنی امیه و آل ابی سفیان است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۹    
یک روزنامه انگلیسی مدعی شدکه ایمیل هایی در اختیارش قرار گرفته که نشان می دهند محمدجواد ظریف از جان کری خواسته تا وزیر خارجه مصر نیز در گفت وگوی لوزان درباره سوریه که هفته پیش انجام شدحضور داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۳    
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز ابراز امیدواری کرد که همه اصولگرایان در انتخابات 96 بر روی یک کاندیدای واحد اتفاق نظر کنند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۷    
هنگامی که در سومین و آخرین مناظره اانتخاباتی، میزبان از ترامپ درباره اتهامات وارد شده به او مبنی بر تعرض جنسی به زنان را مطرح کرد، ترامپ در پاسخ گفت بیشتر این اتهامات رد شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۱    
رئیس اسبق سازمان صدا و سیما گفت: نیروهای انقلابی باید مرزبندی نداشته باشند و یک اخلاق مدلی سیاسی می توانیم تعریف کنیم و این موضوع با بصیرت شکل می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۳۵    
اثری از عباس کیارستمی در نخستین دقایق نمایشگاه هنر و اچ آی وی/ ایدز به فروش رفت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۹    
خبرگزاری صداوسیما نوشت:احمد توکلی در خصوص سیاست های کلی انتخابات اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب با ابلاغ این سیاست ها، چند محور جدید را باز کردند که با آن برخی از شکاف ها پر می شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۶    
رئیس موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی (ره) گفت: در آمریکا شاهد هستیم ناامن تر و بدهکارتر از آن کشوری وجود ندارد و برخی از مردم این کشور به دنبال زندگی سالم انسانی هستند
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۳    
در نشست منطقه ای مدیران هنرهای نمایشی کشورهای غرب آسیا که برای اولین بار در ایران برگزار می شود، 12 کشور شرکت دارند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۰    
سید حسن خمینی با انتشار تصویری از حضرت امام(س) و آیت الله سید مصطفی خمینی(ره)، مطلبی درباره سالگرد فرزند گرامی حضرت امام در اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۰    
کارشناس تغذیه مرکز بهداشت صومعه سرا گفت: وجود مقادیر خوب فیبر و عدم وجود کلسترول در حبوبات باعث ایجاد سیری و کمک به تثبیت قندخون در سطح مطلوب می شود. این امر در افراد دیابتیک بسیار حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان حمله انتحاری تروریست های داعش به یک مرکز تولید برق در نزدیکی کرکوک عراق که منجر به شهادت و زخمی شدن چندین نفر از جمله چند تکنیسین ایرانی شد را به شدت محکوم کرد.