دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۰۲:۱۴May 2018 21
 

خبرهای نامه نیوز 2 دی 1395 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 31 فروردین 1395 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1395 نامه نیوز 31 خرداد 1395 نامه نیوز 31 تیر 1395 نامه نیوز 31 مرداد 1395 نامه نیوز 31 شهریور 1395 نامه نیوز 30 مهر 1395 نامه نیوز 30 آبان 1395 نامه نیوز 30 آذر 1395 نامه نیوز 30 بهمن 1395 نامه نیوز 1 اسفند 1395 نامه نیوز 1 دی 1395 نامه نیوز 2 دی 1395 نامه نیوز 3 دی 1395 نامه نیوز 4 دی 1395 نامه نیوز 5 دی 1395 نامه نیوز 6 دی 1395 نامه نیوز 7 دی 1395 نامه نیوز 8 دی 1395 نامه نیوز 9 دی 1395 نامه نیوز 10 دی 1395 نامه نیوز 11 دی 1395 نامه نیوز 12 دی 1395 نامه نیوز 13 دی 1395 نامه نیوز 14 دی 1395 نامه نیوز 15 دی 1395 نامه نیوز 16 دی 1395 نامه نیوز 17 دی 1395 نامه نیوز 18 دی 1395 نامه نیوز 19 دی 1395 نامه نیوز 20 دی 1395 نامه نیوز 21 دی 1395 نامه نیوز 22 دی 1395 نامه نیوز 23 دی 1395 نامه نیوز 24 دی 1395 نامه نیوز 25 دی 1395 نامه نیوز 26 دی 1395 نامه نیوز 27 دی 1395 نامه نیوز 28 دی 1395 نامه نیوز 29 دی 1395 نامه نیوز 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۳۸    
خواستگار شکست خورده عصر امروز در روستای "جهان آباد" از توابع فهرج کرمان اعضای خانواده دختر مورد علاقه اش را به رگبار بست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۳۵    
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه که در چارچوب رایزنی های مستمر ایران و سوریه و نشست کمیته سیاسی مشترک ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۳۵    
روابط عمومی کمیته امداد با صدور اطلاعیه ای در خصوص برداشت غیر واقعی برخی رسانه ها از صحبت های رئیس کمیته امداد توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۲۶    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در دنیا هفت کشور دارای دانش هسته ای ایتر هستند که ایران نیز اخیرا به آن پیوسته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۱۱    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب ریاست جمهوری امریکا اعلام کرد، خانم کلی ان کانوی سومین رئیس کمپین انتخاباتی خود را به سمت مشاور ویژه کاخ سفید برگزید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۵۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز روزگار تک صدایی گذشته و صدا و سیما باید زبان همه ملت ایران با اقوام، احزاب و میل های مختلف سیاسی و دینی در سراسر کشور باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۴۷    
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع حقوق شهروندی جزو مطالبات مردم و وعده ای بود که آقای روحانی داده بود و دغدغه حاکمیت نیز اجرای اصل 3 قانون اساسی است که دولت باید با اولویت جدی تری دنبال ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۳۵    
معاون حقوقی رییس جمهور با اشاره به اینکه شرط عقل و انصاف است که مفاخر کشور را در گنجینه دل خود جا داده و از آن ها پاسداری کنیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۲۶    
رئیس جمهور روسیه دستور داد تدابیر امنیتی مضاعفی در اطراف سفارتخانه های روسیه در سراسر دنیا اتخاذ گردد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۱۷    
دیروز سالگرد سومی ایران در جام ملت های آسیا 1996 امارات بود. اتفاقی که در زمان مربی گری محمد مایلی کهن رخ داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۸    
وزارت خزانه داری آمریکا با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که هفت شخصیت حقیقی، هشت شخصیت حقوقی و دو کشتی به فهرست تحریمهای آمریکا علیه روسیه افزوده شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۵    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با انتقاد از فشارهای سیاسی و رسانه ای به بهانه موضوع ترافیک گفت: ترافیک در تهران مسئله ای با قدمت بیش از نیم قرن است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۰۲    
رئیس مجلس با تاکید بر اینکه قرارگاه خاتم الانبیا(ص) رقیب بخش خصوصی نیست، گفت: این قرارگاه از بخش خصوصی در اجرای پروژه ها استفاده می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۵۹    
موسس دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه به دلایلی وقف دانشگاه را باطل کرده ام، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی مانند مساجد به شکل هیئت امنایی اداره می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۶    
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک با اشاره به کنفرانس مسکو گفت: تدبیر و درک مشترک ایران، روسیه و ترکیه در مساله سوریه و کنار هم جمع شدن در مسکو، آثار بسیار خوبی در منطقه و انعکاس مثبتی در دنیا دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۱    
رئیس جمهور به دعوت رسمی رییس جمهوری قزقیزستان وارد بیشکک پایتخت این کشور شد و در فرودگاه مورد استقبال رسمی "الماس بیگ آتامبایف" رییس جمهوری قرقیزستان قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۲    
وزیر خارجه فرانسه در دیدار با رئیس جمهوری و نخست وزیر لبنان گفت که با توجه به تشکیل دولت در این کشور، اکنون زمان مناسبی برای تحویل تسلیحات به بیروت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۰    
رئیس جمهوری روسیه با بیان اینکه کشورش، از قوی ترین نیروها و ادوات نظامی جهان برخوردار است، هشدار داد که پیشرفت در توسعه نظامی حتی برای لحظه ای نباید متوقف شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۱    
شرکت ایرباس فرانسه روز پنج شنبه امضای قرارداد فروش هواپیما به ایران را تائید و جزئیات آن را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۵    
وزیر کشور گفت: باید روش های کنترل الکترونیکی در راستای مبارزه و کاهش قاچاق کالا از طریق مبادی رسمی در گمرکات توسعه یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۲    
اولین اثر سینمایی محسن ماهینی به نام عشقولانس مرکز فوریت های عشقی در جشنواره فیلم فجر رونمایی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۶    
رئیس جمهوری سوریه در دیدار با معاون وزیر امور خارجه ایران اعلام کرد که آزادسازی حلب یک پیروزی برای تمامی کسانی بود که با تروریسم مبارزه می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۳    
تغییر یا اعتماد به منصوریان موضوعی است که مدیران و هواداران استقلال این روزها تا اندازه زیادی درگیر آن هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۴    
مهاجم فصل گذشته استقلال نسبت به انتشار برخی شایعات درباره آینده اش واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۴    
سرپرست تیم پرسپولیس گفت: پیشنهاد باشگاه چینی به انصاری اغواکننده است اما انشالله که او در کنار ما بماند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۵    
وکیل مدافع محمود صادقی آخرین وضعیت پرونده موکلش را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۹    
در نشست نویسندگان کودک و نوجوان در استانداری آذربایجان شرقی از ایجاد ستاد مطالعاتی با حضور 550 کارشناس داخلی و 50 کارشناس خارجی ایرانی صحبت شد که توانسته است 27 راهکار اصلی را برای احیای دریایچه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۹    
باید با واقعیت ها روبه رو شد. برای همه آدم ها پیش می آید که گاهی احساس کنند در زندگی سقوط کرده اند. حالا این احساس ممکن است به دلیل از دست دادن شغل باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۰    
وقتی امام (ره) گفت آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند با کسی تعارف نداشت، زیرا این گفته یک انسان موحد با نگاه توحیدی است و کسانی که تمام هم و غم آنها این است که با کشورهای قدرتمند برای حل مشکلات ارتباط ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۴۷    
بابک زنجانی در در دیوان عالی کشور نهایی و قطعی شده و بعید است که این حکم تخفیف یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۴۱    
رئیس جمهور سوریه امروز تأکید کرد که آزادسازی حلب از دست تروریستها نه فقط برای سوریه، بلکه برای ایران و روسیه نیز پیروزی به شمار می رود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۴۱    
وزارت دفاع عراق از کشته شدن 70 عنصر گروه تروریستی تکفیری داعش در حمله هوایی به مواضع آنها در نینوی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۷    
رئیس جمهوری روسیه در جمع فرماندهان نظامی این کشور فرمان افزایش توان هسته ای روسیه را صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۹    
در آخرین رده بندی برترین تیم های ملی فوتبال جهان در سال 2016، تیم ملی ایران با یک پله صعود در رده بیست و نهم دنیا قرار گرفت. ایران همچنین سال میلادی جاری را به عنوان بهترین تیم آسیا به پایان رساند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۶    
سعید مطلبی باحضور در برنامه 35 با اجرای فریدون جیرانی از خاطرات همکاری اش با ایرج قادری و فردین گفت و سینمای امروز و قبل از انقلاب را باهم مقایسه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۶    
یکی از تهیه کنندگان دورهمی از کاهش پخش قسمت های این مجموعه به یک شب در هفته خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۳    
مدیرکل امور اداری آموزش و پرورش زمان اعلام نتایج، ضوابط و شرایط قبولی در آزمون استخدامی 10 هزار نفری آموزش و پرورش را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۳    
تازه ترین داده های آماری در عربستان سعودی حاکیست کسری بودجه این کشور با ثبت یک رکورد جدید به بالاترین سطح خود طی 16 سال گذشته رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۰    
معاون پارلمانی رئیس جمهوری به رونق اقتصادی کشور در دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: نا امید کردن مردم، گناهی نابخشودنی، بازی در زمین دشمن و ناامیدی مردم نسبت به کل نظام است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۳۷    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به بازیکنانم افتخار می کنم که با آمادگی کامل به زمین خواهند رفت و از همین جا مصرانه از هواداران دعوت می کنیم که فردا حضور پرشوری در ورزشگاه داشته باشند تا بتوانیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۸    
عملیات تعقیب مظنون حمله به بازار کریسمس در برلین در تمام کشورهای عضو پیمان شنگن آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۸    
رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت:منشور شهروندی نه طرح بوده نه لایحه، بلکه تبلیغات انتخاباتی و از نظر قانون، خلاف است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۵    
محسن کیایی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش نسبت به جدایی جناب خان از خندوانه ابراز ناراحتی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۵    
نتایج پیش بینی آلودگی هوای تهران بیانگر افزایش غلظت ذرات معلق در روز جاری (پنجشنبه دوم دی ماه) نسبت به روز گذشته و برقراری شرایط نامطلوب کیفی هوا است و انتظار می رود این شرایط تا روز جمعه همچنان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۲۲    
رسانه های مطرح یونانی از این نوشته اند که ملی پوش ایران یک قدم دیگر به امضای قرارداد با المپیاکوس نزدیک شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۹    
پرواز شماره 269 هواپیمایی ایران ایر از مشهد به تهران با 18 ساعت تاخیر مواجه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۹    
رییس جمهوری، قزاقستان را کشور بسیار مهم اسلامی در منطقه آسیای مرکزی و همسایه ای خوب در دریای خزر برای ایران اسلامی دانست و تاکید کرد که این روابط خوب دو کشور باید با تسهیلات در بخش های تجاری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۹    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن تلاش دارد تا امروز به جای توپ و تفنگ با ابزار فرهنگی ما را شکست دهد و لذا بدترین جنایات را به نام اسلام انجام می دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۶    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی گفت: در حال حاضر نرخ هر کیلو شقه گوسفندی بدون دنبه با افزایش هزار تومانی نسبت به هفته گذشته 38 تا 39 هزار تومان به مشتری عرضه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۳    
با کاهش هر دلار از قیمت نفت نسبت به رقم 55 دلاری در نظر گرفته شده در لایحه بودجه سال آینده، حدود 2 هزار میلیارد تومان از منابع بودجه عمومی دولت کاسته خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۰    
رییس جمهور بر استفاده از تمام ظرفیت ها و فرصت های موجود در راستای توسعه روابط و تقویت همکاری های تهران- آستانه تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۱۰    
تمامی برنامه های ویژه کریسمس ملکه انگلیس به دلیل اوضاع نامساعد جسمانی وی به هم خورد. حالا دوباره همه این سوال را می پرسند: ملکه 90 ساله به مرگ نزدیک شده است؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۷    
رئیس اسبق ستاد کل ارتش آمریکا ضمن انتقاد از سیاست های نظامی اوباما اعلام کرد که واشنگتن رهبری مبارزه با تروریسم در خاورمیانه را به روسیه واگذار کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۷    
بنا بر بررسی های صورت گرفته ارتفاع کل ریزش های جوی از ابتدای سال آبی تا نخستین روز فصل زمستان 38 میلیمتر گزارش شده که این رقم در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته 56 درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۴    
رسانه های خارجی از کشته شدن دستکم 15 نفر در انفجارهای موصل خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۴    
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: حفظ بالاترین سطح آمادگی های دفاعی یک فریضه و ضرورت عقلی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۱    
رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد: مشکلات ایجاد شده در پی تحریم های ضد روسیه بر همکاری ها در مبارزه با تروریسم تاثیر می گذارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۳    
در تعقیب و گریز پلیس آگاهی تهران با یک مزدا 3 که از خیابان شوش آغاز شده بود، پس از شلیک های دقیق ماموران، خودروی سرقتی در محدوده بازار تهران متوقف و دزد بازداشت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۰    
مدیر اداره صادرات بانک مرکزی اطمینان داد که تقاضای بالا در بازار ارز که سبب افزایش قیمت دلار شده است، با آغاز سال نو میلادی فروکش می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۰    
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت:جمهوری اسلامی ایران قابلیت و توانایی لازم را برای مانور دادن در برابر تحریم های جدید امریکا دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۱۷    
تهیه کننده و کارگردان فیلم سینمایی مشکل گیتی با تأیید خبر توقف اکران این فیلم گفت: درپی صدور حکمی قضایی، وزارت ارشاد دستور توقف نمایش این فیلم را به سینماداران ابلاغ کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۱۷    
عضو فراکسیون امید در حساب توییتر خود به انتشار اظهارات محرمانه ظریف درباره مذاکرات توسط کریمی قدوسی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۱۴    
رئیس جمهوری منتخب آمریکا، یک اقتصاددان منتقد سرسخت چین را رئیس شورای تجارت ملی کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۰۸    
مربی دروازه بان های استقلال گفت:درباره نیمکت نشینی رحمتی خبری ندارم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۳:۰۵    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: جلسه های ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که در کشور تشکیل می شود، شعاری نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۴۷    
رئیس جمهور ایران در دیدار با همتای قزاق خود ضمن قدردانی از حمایت های آستانه در پروسه برنامه صلح آمیز هسته ای ایران، بر لزوم ارتقاء سطح روابط 2 کشور در تمامی حوزه ها تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۴۱    
کارشناس فوتبال معتقد است استقلالی ها به دلیل عدم تمرکز نتایج لازم را نمی گیرند و برای بر طرف کردن این موضوع باید ذهنیت بازیکنان تغییر کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۳۲    
به نظر می رسد مدیران پرسپولیس پیش بینی چنین روزهایی را نمی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۳۲    
حسین هدایتی به بحث نقل و انتقالاتی پرسپولیس ورود کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۹    
به نظر می رسد مدیران استقلال برای تعیین تکلیف کادرفنی تیمشان بازی با سپاهان را به آنها وقت داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۶    
جدایی مدافع ملی پوش پرسپولیس از جمع سرخپوشان قطعی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۳    
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی گفت: باید کالای قاچاق مجددا صادر و یا امحا شود وگرنه نمی توان با قاچاق مبارزه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۷    
مسکو اعلام کرد که عربستان سعودی باید به تلاشهای سه جانبه کشورهای روسیه، ایران و ترکیه که با هدف برقراری صلح در سوریه در حال انجام است، بپیوندد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۷    
گروه تروریستی داعش با انتشار فهرستی، سفارتخانه های روسیه در ایران و چندین کشور دیگر را جزو اهداف حملات آتی خود اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۴    
مقام های قضایی ترکیه در حال تحقیق و بررسی درباره این مسئله هستند که چرا عامل ترور سفیر روسیه در ترکیه زنده دستگیر نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۱    
سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی با بیان اینکه گمرک در چند سال اخیر به خوبی عمل کرده است، گفت: رقم تخلف شرکت تولیدکننده لوازم خانگی کره ای بسیار بزرگ است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۱    
سفیر و نماینده کشورمان در ملل متحد طی سخنانی در مجمع عمومی به تشریح دلایل مخالفت کشورمان با این قطعنامه پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۸    
در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 15 تا 23 روز جمعه سوم دی ماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه در محل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۵    
عباس کبریایی زاده رئیس هیأت مدیره سازمان تأمین اجتماعی به دلیل مشغول بودن در یک شرکت دانش بنیان و پس از هشت ماه که از درخواست استعفایش می گذشت، از سمت خود در تأمین اجتماعی کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۲    
نخست وزیر سوریه در دیدار معاون وزیر خارجه ایران ضمن تشکر از دعوت معاون اول رئیس جمهور کشورمان گفت که به زودی در سفر به تهران موضوعات مختلف همکاری های اقتصادی 2 کشور پیگیری و مورد توافق قرار خواهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۲    
رئیس کارگروه پیشگیری از مرگ های خاموش کشور از افزایش 33 درصدی مرگ ناشی از گاز منواکسید کربن نسبت به سال گذشته در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۵۹    
رسانه دولتی کره شمالی در واکنش به درخواست ناتو مبنی بر توقف ساخت موشک های اتمی گفت: ناتو ابزار دست آمریکا شده و بهتر است در مسائل شبه جزیره کره دخالت نکند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۵۶    
جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قزاقستان در حضور حجت الاسلام حسن روحانی و نور سلطان نظربایف روسای جمهوری دو کشور، 5 یادداشت تفاهم و موافقتنامه همکاری امضاء کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۵۶    
رئیس پیشین رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه به طور مشروط آزاد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۵۳    
حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهور که عصر چهارشنبه ایروان پایتخت ارمنستان را به مقصد قزاقستان ترک کرده بود وارد آستانه پایتخت قزاقستان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۴    
شورای امنیت سازمان ملل امروز (پنجشنبه) درباره پیش نویس قطعنامه مصر برای توقف فوری فعالیت های شهرک سازی اسرائیل در اراضی فلسطینی و شرق قدس رای گیری خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۴    
بعد از اینکه مسئول نظامی اسرائیلی حزب الله لبنان را به استفاده از نفربرهای زرهی که آمریکا به ارتش لبنان داده، متهم کرد، آمریکا این ادعا را رد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۱    
بهای رسمی دلار برای امروز سه هزار و 231 تومان از سوی بانک مرکزی اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۱    
وکیل مدافع علی مطهری از ارسال پرونده شکایت موکلش از یک مقام قضایی به دادسرای ویژه روحانیت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۱    
مقامات مصر یک دیپلمات آمریکایی را به دلیل نداشتن ویزای مصر به خاک این کشور راه ندادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۳۸    
چینی ها همچنان به دنبال جذب محمد انصاری هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۳۸    
معاون امور آمایش و توسعه منطقه ای سازمان برنامه بودجه کشور گفت: در حمایت از توسعه اشتغال پایدار بسته های حمایتی تدوین شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۳۸    
رییس فراکسیون امید گفت: نگاه به دانشگاه مصرف کننده بودجه است نه به عنوان تولید کننده ثروت. البته این نگاه به تدریج تغییر کرد چون با پول نفت نمی شد کشور را اداره کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۱:۳۴    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: پیروزیهای حلب و مقاومت در مبارزه با تروریست دستاورد فرهنگ عاشورایی دفاع مقدس است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۵۷    
هوای تهران امروز در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت؛ البته سه منطقه به شدت هوای آلوده ای دارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۵۷    
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه تحقیق و تفحص از شهرداری فعلا متوقف شده است، گفت: اگر بررسی بودجه ظرف یکی دو هفته دیگر به اتمام برسد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۵۴    
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا تصریح کرد: نقش نیروهای اطلاعاتی در پیروزی های عملیات های بزرگ و افتخارآفرین تعیین کننده بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۵۴    
در ادامه حمایت جمعی از هنرمندان از مجموعه شهرزاد ، مهناز افشار هم در این باره اظهار نظر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۵۴    
رئیس جمهوری منتخب آمریکا با وحشتناک توصیف کردن حملات اخیر در برلین و آنکارا گفت: این مساله ثابت می کند که من حق دارم طرح هایی برای محدود کردن ورود مهاجران مسلمان به ایالات متحده وضع کنم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۰:۵۱    
دانشمندان ناسا برخورد یک جسم آسمانی غول آسا با زمین را پیش بینی می کنند.
  • ۱