دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۶:۱۷Dec 2018 17

خبرهای نامه نیوز 26 دی 1395 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 31 فروردین 1395 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1395 نامه نیوز 31 خرداد 1395 نامه نیوز 31 تیر 1395 نامه نیوز 31 مرداد 1395 نامه نیوز 31 شهریور 1395 نامه نیوز 30 مهر 1395 نامه نیوز 30 آبان 1395 نامه نیوز 30 آذر 1395 نامه نیوز 30 بهمن 1395 نامه نیوز 1 اسفند 1395 نامه نیوز 1 دی 1395 نامه نیوز 2 دی 1395 نامه نیوز 3 دی 1395 نامه نیوز 4 دی 1395 نامه نیوز 5 دی 1395 نامه نیوز 6 دی 1395 نامه نیوز 7 دی 1395 نامه نیوز 8 دی 1395 نامه نیوز 9 دی 1395 نامه نیوز 10 دی 1395 نامه نیوز 11 دی 1395 نامه نیوز 12 دی 1395 نامه نیوز 13 دی 1395 نامه نیوز 14 دی 1395 نامه نیوز 15 دی 1395 نامه نیوز 16 دی 1395 نامه نیوز 17 دی 1395 نامه نیوز 18 دی 1395 نامه نیوز 19 دی 1395 نامه نیوز 20 دی 1395 نامه نیوز 21 دی 1395 نامه نیوز 22 دی 1395 نامه نیوز 23 دی 1395 نامه نیوز 24 دی 1395 نامه نیوز 25 دی 1395 نامه نیوز 26 دی 1395 نامه نیوز 27 دی 1395 نامه نیوز 28 دی 1395 نامه نیوز 29 دی 1395 نامه نیوز 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۵ - ۰۷:۴۱    
رضا رویگری بازیگر کشورمان 70 ساله شد. در ادامه عکس هایی از رضا رویگری و همسرش را در جشن تولد این هنرمند مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۰۸:۰۰    
خبر جنجالی بارداری معلم از شاگرد 13 ساله ی مدرسه ی راهنمایی موجب نگرانی والدین شد . این معلم زن خطرناک مدت طولانی هر روز با شاگردش رابطه نامشروع داشته که توسط والدین پسر نوجوان فاش شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۱۲:۵۲    
سکه تمام بهار آزادی با قیمت یک میلیون و 155 هزار تومان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۲    
رژیم صهیونیستی از ماهیت هواپیمای نظامی خود که در جریان اقدامات محرمانه در کشورهای عربی و اسلامی از آن استفاده می کند و همچنین از ماهیت این اقدامات پرده برداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۱    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: باید متوازن با توسعه استفاده از دریا، دانش آن در بخش های مختلف از جمله طب رزم دریا را در کشورمان گسترش دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۲    
برخورد شدید تریلی و دو خودروی سواری با یکدیگر در آزادراه تهران - ساوه، قبل از عوارضی موجب مصدومیت سه نفر از سرنشینان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۲    
جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا گفت که طرح موضوع انتقال سفارت آمریکا به قدرس در بیانیه نشست پاریس نامناسب است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۴    
روایت ناطق نوری از نظر سردار سلیمانی در مورد آیت الله هاشمی(ره) در مراسم هفتمین روز رحلت آیت الله هاشمی.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۰    
فیلمی از مراسم غبارروبی حرم مطهر رضوی با حضور سردار قاسم سلیمانی را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۱    
اتفاقی در تمرین استقلال افتاد که نیمکت نشینی مهدی رحمتی را تداوم خواهد بخشید!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۱    
مجلس شورای اسلامی روز گذشته در ادامه بررسی کلیات برنامه ششم توسعه به فصل آسیب های اجتماعی رسید. یکی از مهم ترین مصوبات مجلس در این روز مربوط به مسئله طلاق در کشور بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۱    
معاون قوه قضاییه با اشاره به پیام تسلیت مقام معظم رهبری اظهار داشت: ایشان صادقانه می فرمایند تمام مسائل دوران های اخیر موجب گسست این دوستی قدیمی نشد و نتوانست آن را به کلی قطع کند که باید گفت متن این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۰    
در حاشیه دیدار تعدادی از اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۲    
امید ابراهیمی هافبک استقلال از یک باشگاه چینی پیشنهاد دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۴۰    
شمس لنگرودی در گفت و گویی که روزگذشته منتشر شد، گفت: شعرهای آقای رؤیایی و براهنی شعر نیست؛ هذیان است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۲    
دست های خالی دولت از برجام و خسارت های آن تا آنجا پیش رفت که مسئولان دست اندرکار نیز زبان به گلایه گشودند و ضمن اعتراف به بی فرجامی برجام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۲    
نیروهای آتش نشانی ورامین شامگاه شنبه از گرفتار شدن سه نفر در یک چاه واقع در روستای سعد آباد از توابع بخش مرکزی ورامین مطلع شده و بلافاصله نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۱    
با نبود آیت الله هاشمی مرزبندی ها سیاسی در کشور چه تغییری می کند؟ اصلاح طلبان در کوتاه مدت چه اثری می گیرند؟ پروژه انتخاباتی اصلاحات چه خواهد بود؟ اصولگراها در جهت گیری سیاسی شان چه تغییری ایجاد می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۱    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا در توییتی می گوید مدیران اطلاعاتی و رسانه های آمریکایی درباره اش اشتباه کرده اند و باید عذرخواهی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۱    
جمعی از طلاب، روحانیون و اساتید حوزه علمیه بندرعباس طی نامه ای خطاب به مسئولین هرمزگان خواستار لغو کنسرت ها در شهر بندرعباس شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۱    
یک دختر 19 ساله بخاطر بیماری عجیبش به شهرت رسیده است چرا که این دختر هر 24 ساعت حافظه اش پاک می شود!
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۸:۲۲    
جوان روس هنگام پیاده روی با نامزدش وقتی متوجه می شود نامزدش به او دروغ گفته و با مرد دیگری ارتباط داشته است او را در سطل آشغال انداخت .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۷:۵۲    
سردار قاسم سلیمانی در مراسم غبارروبی ضریح مطهر امام رضا(ع)
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۵:۳۱    
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری با اشاره وضعیت اجرای برجام پس از گذشت یک سال از آغاز اجرای آن، از توافق نامه برجام به عنوان کوه یخی یاد کرد که فعلا سَرَش نمایان شده است و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۳:۳۲    
بیانیه پایانی نشست سازش پاریس با حضور 70 تن از رهبران کشورهای جهان در پاریس قرائت شده و در آن از طرح ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا به قدس به شدت انتقاد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۳:۰۲    
مسکو خبر های منتشر شده درباره برنامه دیدار رییس جمهوری روسیه و رییس جمهوری منتخب آمریکا را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۲:۳۲    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که در سفر رسمی در بغداد بسر می برد، روز یکشنبه تاکید کرد که روابط ما با عراق ویژه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۲:۰۱    
تجربه کشورهای درحال توسعه در دهه های اخیر نشان داده است که همواره حوادث و رویدادهایی که تبدیل به یک مساله ملی یا عمومی می شود، موجبات تحرک و پویایی آنها می گردد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۱:۳۰    
یک مطالعه مقدماتی نشان می دهد جنسیت فرزند آینده یک زن ممکن است با فشار خون او شش ماه قبل از بارداری، تعیین شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۱:۱۲    
بازیکن ازبکستانی استقلال می گوید که می داند استقلال باشگاه بزرگی است و پیش از این با افتخارات آن آگاه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۱:۰۳    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: عقلانیت سیاسی، وصف جمهوری اسلامی است؛ وصفی که در قالب های تنگ جناحی نمی گنجد. هیچ کس نمیتواند مدعی خردورزی سیاسی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۰    
مراسم هفتمین شب ارتحال آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی با حضور مراجع عظام تقلید و شخصیت های برجسته حوزه و کشور در قم برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۰    
یادگار امام با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرامش به توصیف برگزاری مراسم هفتمین روز درگذشت آیت الله هاشمی در حرم امام (ره) پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۰:۰۰    
یکی از اساتید حوزه گفت: آیت الله رفسنجانی سال ها در کنار امام مجاهدت، فداکاری و خدمات ارزنده ای به نظام و انقلاب ارائه کرد و در این راه شکنجه های فراوانی دید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۴۲    
نوت 7 سامسونگ درس های زیادی به سایر سازندگان آموخت و حالا ال جی قصد دارد پرچم دار 2017 خود را به نام G6 با فرمول جدید ضد داغ شدن و ضد انفجار راهی بازار کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۰    
رئیس آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا به رئیس جمهور منتخب هشدار داد مراقب حرف هایی که می زند باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۰    
وزیر امور خارجه فرانسه پس از پایان کنفرانس صلح در خاورمیانه گفت که پیامدهای عدم صلح میان اسرائیل و فلسطینیان ناخوشایند خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۳۰    
انفجار در انبار ضایعاتی در اطراف شهر دزفول یک کشته و 2 مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۲۱    
طی مراسمی در سلیمانیه و با حضور نماینده پاپ رهبر کلیسای جهانی کاتولیک، جایزه ویژه پاپ برای خدمات بشردوستانه، به هیرو ابراهیم احمد همسر جلال طالبانی رئیس جمهور سابق عراق اهدا شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۲    
رئیس جمهوری فقدان آیت الله هاشمی رفسنجانی را مصیبتی بسیار ناگوار و مصداق ثلمه ای توصیف کرد که هیچ چیز نمی تواند این خلأ را جبران کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۲    
پس از افزایش شایعات و طرح موضوعات بی اساس درباره علت و چگونگی درگذشت آیت الله هاشمی در رسانه های بیگانه ، محمد هاشمی بصورت رسمی به این شایعات پاسخ داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۱:۵۲    
اصغر فرهادی در اکران افتتاحیه خانه ای در خیابان چهل و یکم ، این فیلم را یک اثر انسانی دانست که در آن فیلم ساز، پیش از تماشاگر قضاوت نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۱:۲۱    
بودجه سال 96 شهرداری تهران بیش از 18 هزار میلیارد تومان است که نسبت به بودجه سال جاری کمتر از 5 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۱:۰۰    
رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: اشکال اصلی برجام، این است که قرار بود همه تحریم ها برداشته شود اما این طور نشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۲    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد مطلبی که در گروهها و شبکه های اجتماعی با عنوان " آخرین وصیت سیاسی آیت الله هاشمی رفسنجانی" منتشر شده، از اساس کذب است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۰:۴۲    
فدراسیون وزنه برداری به سواستفاده سایت آلمانی از عکس بهداد سلیمی برای تبلیغ یک ماده مخدر واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۰:۱۱    
بازیکن تیم فوتبال استقلال می گوید حاضر نیست 900 میلیون تومان پول بگیرد و کارایی نداشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۰:۱۱    
رئیس جمهوری فرانسه روز یکشنبه در مراسم افتتاحیه کنفرانس صلح پاریس ، گفت: راه حل دو کشور با ادامه شهرک سازی وارد مرحله خطر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۰:۰۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: مجوز برای اجرای کنسرت کیهان کلهر در همدان صادر شده است و در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۵۰    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت دانشمند مکرم دکتر علی شریعتمداری را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۰    
اداره کل امور بین الملل قوه قضائیه اعلام کرد: ع.ز متهم پرونده فساد نفتی است که صبح امروز به کشور مسترد و تحویل مقامات قضائی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۰    
تصویر پاسپورت متهم تازه دستگیرشده نفتی، از کشور دومینیکا واقع در دریای کارائیب
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۱    
سرمربی تیم ملی فوتبال بار دیگر بیانیه ای منتشر کرد تا مشخص شود مدیران فدراسیون قادر به کنترل وی نیستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۰۱    
در یک هفته گذشته، کتاب زندگی و زمانه آیت الله هاشمی رفسنجانی با استقبال علاقه مندان روبرو شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۲    
ناطق نوری سخنران مراسم هفتم آیت الله هاشمی رفسنجانی، آیاتی از قرآن را که بنا به گفته وی آیت الله مصداق آنها بود را قرائت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۳۲    
رئیس شورای اسلامی شهر قم گفت: به صورت قطعی خیابان یا بلوار جدید الاحداثی در قم به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری نامگذاری خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۰    
مراسم هفتم درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در حرم امام راحل برگزار شد. این مراسم با حضور گسترده مردم و حضور مسئولان همراه بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۱    
رئیس دفتر بازرسی مقام معظم رهبری امروز سخنران مراسم هفتم درگذشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام بود. او در طی سخنانش بغض می کرد و از مردم خواست تکبیر نگویند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۵۱    
مراسم هفتمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی عصر امروز با حضور اقشار مختلف مردم در حرم امام خمینی (ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۷:۳۰    
کانال تلگرامی خبرگزاری ایلنا درباره مراسم هفت آیت الله هاشمی رفسنجانی نوشت: مردم در حرم امام یکصدا شعار می دهند: هاشمی رفت از جهان/ تسلیت صاحب الزمان.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۵۰    
عباس جدیدی و عباس عراقچی در مراسم هفتمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در حرم امام خمینی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۲    
آمریکا باید بداند که نمونه هایی همچون سردار سلیمانی در نیروهای مسلح ایران وجود دارند و در زمان مناسب آنها هم وارد میدان خواهند شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۲    
رییس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه در تمامی فرآیند دادرسی، حفظ حقوق شهروندی افراد حتی متهمین ضروری است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۲    
حضور کاپیتان تیم ملی ازبکستان و کاپیتان تیم فوتبال ماشین سازی در استقلال چند روزی است که به سوژه اصلی رسانه های ایرانی تبدیل شده است اما هنوز دقیقا کسی نمی داند این بازیکنان صاحب نام قرار است جای چه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۲    
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت:برای دیدن مسابقه تیم قهرمان لیگ برتر والیبال و هنرنمایی رفیقم شهرام محمودی به سالن خانه والیبال آمدم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۲    
یک منبع در استان نینوا اعلام کرد، رهبر داعش به دنبال شکست های پیاپی این گروه در موصل، عنوان "امیر" را از فرماندهان خود در مناطق غربی موصل پس گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۲    
دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی از خواسته آیت الله هاشمی مبنی بر حضور حسن روحانی در انتخابات سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۰    
دو بازیکن استقلال به دلیل مصدومیت بازی با استقلال خوزستان در هفته هفدهم لیگ برتر را از دست دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۰    
نماینده آمریکا در بروکسل، با اشاره به حمایت رئیس جمهور جدید این کشور از برگزیت، عنوان داشت که ترامپ از فروپاشی اتحادیه اروپا حمایت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۰    
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: طاهری مدیر خوبی است اما در صنعت خودروسازی! چون فوتبالی نیست و برای مدتی در باشگاه پرسپولیس مستأجر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۰    
مصر با لغو 5 پرواز هوایی به عربستان اعلام کرد این پروازها صرفه اقتصادی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۰    
گفته می شود هافبک 33 ساله تیم فوتبال ماشین سازی، قراردادی میلیاردی با استقلال می بندد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۱    
در پی اعدام سه فعال مخالف شیعه در بحرین تظاهرات گسترده ای در مناطق مختلف بحرین برگزار شده است، علمای بحرین نیز سه روز عزای عمومی اعلام کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۱    
دالاس پرفورمنس خدمات پس از فروشش را برای این خودرو و به مدت 2 سال و در طول مسافت 38 هزار کیلومتر ارائه خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۱    
قائم مقام وزیر بهداشت ضمن تشریح عوامل خطر مربوط به مرگ در دنیا، گفت: در کشور ما هم دو عامل خطر اصلی مرگ به ترتیب عوامل متابولیک و تغذیه ای هستند و آلودگی هوا و مصرف سیگار در رتبه های سوم و چهارم به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۱    
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل در واکنش به اعدام سه جوان بحرینی، تصریح کرد: حکومت بحرین به جای اتکاء به بیگانگان باید به مردم فهیم کشورش متکی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۱    
استاد مشهور اخلاق می گوید: در شرایط فعلی، هیچ فردی بهتر از روحانی برای اداره کشور وجود ندارد. شاید برخی ندانند حسن روحانی و دولتش چه اقداماتی کرده و دولت قبل چه بر سر کشور آورده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۱    
شهرداری چین اعلام کرد: قصد دارد طی سال 2017 با صرف هزینه 2.5 میلیارد دلار و با روش های ویژه با آلودگی در این شهر مقابله کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۱    
طالبی گفت: پرونده دو ضارب نقابدار که با تبر به خودروی شخصی وکیل دادگستری حمله کردند در شعبه 4 بازپرسی مطرح رسیدگی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۱    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ برتر شانزدهم به برد های اقتصادی اکتفا کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۱۱    
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران گفت: خودروهایی که دارای معاینه فنی معتبر هستند، برای دریافت مجوز ورود به محدوده طرح ترافیک سال 96 پایتخت نیازی به دریافت معاینه فنی برتر ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۲    
معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به روز هوای پاک گفت: امسال چهارمین سالی است که روز هوای پاک را در کشور گرامی می داریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۲    
اولین کنسرت اختصاصی حامد همایون برای اصحاب رسانه در ایوان شمس برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۲    
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران می گوید: در شرایطی که رقبای ایران خود را آماده آغاز دور برگشت رقابت های انتخابی جام جهانی می کنند،نباید انرژی این تیم گرفته شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۲    
بهداد سلیمی اعلام کرد پیگیر سوء استفاده رسانه آلمانی از عکسش هست. او در این باره گفت: نمی دانستم آن عکس برای تبلیغ ماده مخدر است. حتما این موضوع را پیگیری خواهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۲    
لایحه برنامه ششم توسعه پس از 6 هفته فشرده کاری مجلس به پایان رسید و رئیس مجلس در پایان برنامه نویسی مجلس دهم ضمن تشکر پی در پی از نمایندگان، خانواده هایشان، دولت و .. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۲    
ستاره سابق تیم ملی ایران و هامبورگ عنوان کرد: توصیه ای به این باشگاه برای جذب سعید عزت اللهی نداشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۲    
سخنگوی وزارت خارجه ایران با محکومیت اعدام سه زندانی بحرینی تصریح کرد: منامه با این اقدام نسنجیده بار دیگر نشان داد که در پی حل مسالمت آمیز و گشودن راهی برای برون رفت از بحران بحرین نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۰۲    
گروه شوسان تریو که پیش از این قرار بود در جشنواره موسیقی فجر حضور داشته باشد به علت کافی نبودن تاریخ اعتبار گذرنامه یکی از اعضایش موفق به حضور در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر نشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۳    
مدافع ملی پوش تیم تراکتورسازی تبریز درخواست رضایتنامه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۰    
یک دستگاه آپارتمان 190 متری در محدوده زعفرانیه خیابان آصف خیابان ساسان میدان بهزادی ، دارای 3 اتاق خواب، با قیمت 100 میلیون تومان رهن و 14 میلیون تومان اجاره معامله می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۰    
سید علی خمینی و رئیس دفتر مقام معظم رهبری و وزیر خارجه در مراسم هفتمین روز رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۰    
مدافع کروات_ استرالیایی تیم پرسپولیس از این باشگاه شکایت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۰    
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: برنامه های قبلی تیم ملی که به تایید باشگاه ها و سازمان لیگ برتر رسیده است، بدون تغییر اجرا خواهد شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۰    
مراسم هفتمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مرقد امام راحل در حال برگزاری است. تصاویر این گزارش در حال تکمیل است...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۵۰    
اداره کل امور بین الملل قوه قضائیه، توضیحاتی را در خصوص استرداد یکی از متهمان اصلی پرونده فساد بزرگ نفتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۲    
علمای بحرین با صدور بیانیه ای ضمن اعلام سه روز عزای عمومی در این کشور، خواهان تشدید خشم عمومی در سراسر این کشور شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۲    
گرچه اصولگرایان این روزها هنوز در سکوتی عجیب درباره ائتلاف انتخاباتی شان به سر می برند اما جبهه مردمی نیروهای انقلاب گویی قرارش را بر حضور پررنگ در انتخابات گذاشته و جدی تر از بقیه پازل های انتخاباتی ...