پنجشنبه ۲۷ دیساعت ۱۵:۳۰Jan 2019 17
 

خبرهای نامه نیوز 29 دی 1395 - namehnews.ir

 
نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 31 فروردین 1395 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1395 نامه نیوز 31 خرداد 1395 نامه نیوز 31 تیر 1395 نامه نیوز 31 مرداد 1395 نامه نیوز 31 شهریور 1395 نامه نیوز 30 مهر 1395 نامه نیوز 30 آبان 1395 نامه نیوز 30 آذر 1395 نامه نیوز 30 بهمن 1395 نامه نیوز 1 اسفند 1395 نامه نیوز 1 دی 1395 نامه نیوز 2 دی 1395 نامه نیوز 3 دی 1395 نامه نیوز 4 دی 1395 نامه نیوز 5 دی 1395 نامه نیوز 6 دی 1395 نامه نیوز 7 دی 1395 نامه نیوز 8 دی 1395 نامه نیوز 9 دی 1395 نامه نیوز 10 دی 1395 نامه نیوز 11 دی 1395 نامه نیوز 12 دی 1395 نامه نیوز 13 دی 1395 نامه نیوز 14 دی 1395 نامه نیوز 15 دی 1395 نامه نیوز 16 دی 1395 نامه نیوز 17 دی 1395 نامه نیوز 18 دی 1395 نامه نیوز 19 دی 1395 نامه نیوز 20 دی 1395 نامه نیوز 21 دی 1395 نامه نیوز 22 دی 1395 نامه نیوز 23 دی 1395 نامه نیوز 24 دی 1395 نامه نیوز 25 دی 1395 نامه نیوز 26 دی 1395 نامه نیوز 27 دی 1395 نامه نیوز 28 دی 1395 نامه نیوز 29 دی 1395 نامه نیوز 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۰۲:۰۲    
یک فروشگاه در دبی شکلاتی با طعم طلا به مشتریان خود ارائه می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۸:۱۱    
پروین بهمنی خواننده قشقایی در جشنواره فجر لالایی قشقایی را تک خوانی کرد!
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۹:۳۱    
ثبت نام برای عودت وجوه داوطلبان آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی که از روز چهارشنبه 29 دی ماه آغاز شده، تا پایان روز سه شنبه 5 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۰    
سورپرایز اپل عرضه آیفون ایکس با نمایشگر OLED است که مانند شال دور گوشی پیچیده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۱۱:۲۰    
برخی دوست دارند مچ دستشان درگیر باشد اما تحمل یک حلقه می تواند به مراتب از ساعت هوشمند یا ردیاب سلامت آسان تر باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۲    
یکی از دست اندرکاران فتنه و آشوب نیابتی 88 می گوید امیدوارم آشتی نسبی که از اثرات درگذشت آیت الله هاشمی شکل گرفته، با محوریت مقام معظم رهبری تداوم داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۱    
محمدرضا عارف در اینستاگرام خود نوشت: سرمایه هایی که با قضاوت های نامنصفانه، عجولانه، یک سو و غیرآینده نگر از کف داده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۵:۳۲    
فیلم سینمایی پرونده هاوانا ساخته علیرضا رئیسیان پس از گذشت 10 سال٬ به تازگی وارد شبکه نمایش خانگی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۴:۰۲    
وزیر نیرو از اختصاص اعتبار ویژه برای مطالعه نظام بهره وری پروژه های آبی مرزی کشور با هدف تولید بیشترین ثروت از سرمایه گذاری دولتی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۳:۳۲    
وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد : مثبت شدن رشد اقتصادی کشورمان در سالجاری و روند نزولی نرخ تورم، از ملموس ترین دستاوردهای برجام است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۳:۰۰    
باراک اوباما روز چهارشنبه آخرین کنفرانس خبری خود را به عنوان رئیس جمهور آمریکا آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۱:۳۰    
رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی یک شوک و تلنگر در ایران، جهان اسلام و سراسر دنیا ایجاد کرد و افزون بر 50 کشور پیام تسلیت دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۱:۰۰    
یک مشاور نوجوان و خانواده گفت: ما با شناسایی روابط سمی و پرهیز از ارتباط با اشخاصی که احساس خوبی از بودن کنار آن ها نداریم آرامش و شادی را در زندگی تجربه کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۰:۰۰    
شرکت ایرباس پیش بینی کرده است که تا سال 2030 نزدیک به 60 درصد از جمعیت جهان در شهر ها زندگی می کنند و از این رو برای رفع مشکل ترافیک در شهر ها، به فکر ساخت ماشین های پرنده افتاده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۵۱    
رئیس کمیته راهبری تدوین راهنماهای بالینی اعلام کرد: با پیگیری های بعمل آمده 200 راهنما، سیاست، استاندارد و دستورالعمل بالینی نهایی شده و در نشست کمیته راهبری تدوین راهنماهای بالینی که در روز یکشنبه 3 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۵۱    
معاون سیاسی دفتر رییس جمهوری به ارائه تحلیلی درباره احتمال نقض برجام توسط ایالات متحده پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۲    
رییس انجمن ارتباطات و تبلیغ حوزه علمیه قم، گفت:باید سوگمندانه گفت که از نظر مساله تبلیغ و ارتباطات که وظیفه ذاتی حوزویان است به حدی که باید و شاید موفق نبوده ایم و متاسفانه باید گفت که کمی از زمان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۲    
مهران کفاش به سمت مدیرکل امور مجلس و بررسی طرح ها و لوایح در وزارت کشور منصوب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۰    
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: به لطف اراده و هوشمندی مردم، نیروهای مسلح و امنیتی، داعش حتی نتوانست یک ترقه در کشور ما منفجر کند تا از آن بهره تبلیغاتی ببرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۰    
نوری مالکی رئیس ائتلاف دولت قانون و معاون رییس جمهور عراق در پاسخ به اتهامات جان کری وزیر امور خارجه آمریکا، گفت که داعش ساخته و پرداخته دولت باراک اوباما است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۵۲    
مشاور رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت که تهران باید اصلاحات در برجام را بپذیرد در غیر اینصورت دولت ترامپ مجبور به تدوین گزینه های راهبردی جایگزین خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۴۰    
وزیر امور خارجه ایران در نشست مجمع جهانی اقتصاد در داووس سوئیس با تاکید بر اینکه عقب نشینی آمریکا از توافق هسته ای پایان دنیا نیست گفت که اگر ترامپ بخواهد مفاد برجام را مورد بازنگری قرار دهد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۳۱    
رییس جمهوری دموکرات آمریکا یک روز پیش از پایان دوران هشت ساله رهبری بزرگترین اقتصاد جهان، از محبوبیت بالایی برخوردار است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۲۲    
نظامیان سنگال و نیجریه برای دخالت نظامی در گامبیا در صورت عدم کناره گیری رئیس جمهور این کشور از قدرت، در مرزهای گامبیا مستقر شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۱۰    
در مورد دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا و رویکرد دولتش در قبال ایران، باید منتظر بمانیم و بعد قضاوت کنیم عصرایران -
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۲:۰۱    
قائم مقام وزیرراه در امور بین الملل با اشاره به جلسه اخیر خود باکمپانی بوئینگ و هم چنین ادامه مذاکره با کمپانی ای .تی .آر، به انتشار برخی اخبار درباره هواپیمای جدید واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۵۲    
مشاور پارلمانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آیت الله هاشمی همواره یار و همراه نظام، انقلاب، امام(ره) و رهبری بود و در این راه دشواری های بسیاری را تحمل کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۰    
وزیر آموزش و پرورش درباره اجرای مصوبه جابجایی تعطیلات مدارس به علت آلودگی هوا از سال تحصیلی پیش رو گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۴۰    
وزیر امور خارجه بریتانیا اعلام کرد اتحادیه اروپا به دلیل اجرای برگزیت به دنبال تنبیه کردن بریتانیا است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۳۱    
مراکز یهودیان در ایالت های مختلف آمریکا به دلیل تهدید بمبگذاری تخلیه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۳۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مسدود شدن بیش از 160 هزار کانال فساد و الحادی در ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۱:۳۱    
فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش افزود:حضور در شرایط سخت دریایی نشان از عظمت نیروی انسانی کارآمد نیروی دریایی ارتش است زیرا در شرایط سخت دریا که دسترسی به چیزی آسان نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۴۰    
آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در غرب تهران جان یک تن را گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۱    
گروه تروریستی احرارالشام از عدم مشارکت خود در مذاکرات صلح سوریه در آستانه قزاقستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۳۱    
مراسم ترحیم والده سید محمد جهرمی معاون اجرایی پیشین شورای نگهبان و وزیر کار دولت نهم بعد از ظهر امروز (چهارشنبه 29 دی) در مسجد نور تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۲۲    
مردی در ایستگاه متروی میدان آزادی دست به خودکشی زد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۲۲    
وزیر نیرو با اشاره به کیفیت مطلوب تولیدات داخلی تأکید کرد: تولیدات داخلی کشوری مطلوب بازارهای داخلی و خارجی است و می بایست برای توسعه صادرات کالاها اقدام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۱۰    
وزیر بهداشت با اشاره به موضوع پیشگیری از مرگ های ناگهانی به فوت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی اشاره کرد و گفت: ایشان 16 سال قبل آنژیو کرده بودند و 20 سال دیابت داشتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۱۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: ما با مذاکرات قزاقستان مخالف نیستیم اما باید منافع ملت سوریه و حفظ تمامیت ارضی در اولویت باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۲۰:۰۱    
دبیر شورای نگهبان از حضور پرشور مردم در مراسم تشییع و ختم رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام تجلیل کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۵۲    
بن رودز معاون مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه با یک رسانه آمریکائی به تشریح مسائلی از قبیل توافق هسته ای ایران، تحولات سوریه، مواضع باراک اوباما و دونالد ترامپ پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۰    
وزیر خارجه فرانسه برای بحث درباره مسائل منطقه ای و شراکت راهبردی عازم عربستان می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۱    
معاون اول رییس جمهور با اشاره به مسایل و مشکلات شهرستان های اطراف تهران، گفت: با توجه به ارتباط و نزدیکی شهرستان های استان تهران با پایتخت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۲    
رئیس اتاق بازرگانی چین ضمن تاکید بر گسترش روابط اقتصادی ایران و چین تصریح کرد که که تعمیق روابط دو کشور به تعمیق روابط بخش خصوصی دو کشور بستگی دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۹:۲۲    
وزارت دفاع روسیه از اولین عملیات مشترک این کشور به همراه ترکیه در نزدیکی شهر الباب سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۵۲    
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان برای انتخابات 96 به فکر طراحی فتنه در کشور هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۰    
باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا روز پنجشنبه به وقت محلی تمامی دستوراتش درباره توقف اجرای تحریم ها علیه ایران که بر اساس برجام در یک سال گذشته متوقف شده بود را تمدید می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۴۰    
سرمربی تیم ملی با توجه به صحبت هایی که برانکو ایوانکوویچ در گفتگو با رسانه کروات صورت داده بود، نسبت به آن واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۱    
مهاجم تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: مگر می شود داور هرطور که دلش خواست صحنه ها را سوت بزند، باید درست تشخیص دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۱    
دروازه بان فولاد که امروز روز خوبی مقابل پرسپولیس پشت سر نگذاشت، اعلام کرد با آنالیز گل های دریافتی اش از تکرار آن جلوگیری خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۳۱    
سید طه هاشمی پسر معصومه ابتکار در واکنش به اخبار منتشر شده از سوی برخی رسانه ها توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۲۲    
رئیس جمهور منتخب آمریکا علیرغم استفاده بیش از اندازه اش از توئیتر، در مصاحبه ای اعلام کرد که علاقه ای به استفاده از این رسانه اجتماعی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۱۰    
سفیر فرانسه در ایران گفت: شرکت کشتی سازی ایزوایکو درحال توسعه، شتاب زیادی گرفته است به همین دلیل پتانسیل بالایی برای شراکت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۱    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 90 دقیقه بازی را در کنترل خود داشتیم و نشان دادیم مستحق قهرمانی هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۱    
محسن طاهری مداح اهل بیت(ع) مطالب منتسب به خود را که از سوی برخی از رسانه ها به عنوان سخنرانی در ختم مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی منتشر شده است تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۱    
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه با همتای روسی خود درباره آخرین تحولات اجلاس آستانه رایزنی و تبادل نظر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۱    
سرمربی تیم فوتبال سایپا از فشردگی مسابقات لیگ برتر انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۸:۰۱    
مربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: اعتراض های ما نسبت به قضاوت داوران تنها به دیوار می خورد و جوابی ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۲    
نخست وزیر عراق با اشاره به موفقیت های گسترده نیروهای این کشور در جریان عملیات آزاد سازی نینوا از نزدیک شدن آزاد سازی موصل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۵۲    
صدراعظم آلمان با بیان اینکه سخنان نخست وزیر انگلیس، چگونگی خروج این کشور از اتحادیه اروپا را روشن کرده گفت که اجازه نخواهیم داد اروپا تقسیم شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۱    
پرسپولیس در دیدار هفته هفدهم مقابل فولاد خوزستان به برتری رسید تا فاصله خود را در صدر جدول با رقبایش بیشتر کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۰    
وزیر خارجه ایران در اجلاس داووس گفت که به رغم اختلافات سیاسی، درهای ایران حتی برای روابط اقتصادی با آمریکا هم باز است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۱    
گزارش عملکرد دستگاه های مختلف با توجه به اجرای برجام در یک سال گذشته در جلسه امروز - چهارشنبه - هیات دولت ارائه شد و رییس جمهوری دستگاه های اجرایی را موظف به اطلاع رسانی کامل به جامعه درباره این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۱    
وزیر خارجه آمریکا در مراسم تحلیف دونالد ترامپ شرکت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۳۱    
براساس گزارش ها، باراک اوباما نامه ای را از مغز متفکر حملات تروریستی 11 سپتامبر 2001 قبل از ترک کاخ سفید دریافت کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۲    
وزیر خارجه روسیه گفت: از دولت آمریکا برای حضور در مذاکرات آستانه پیرامون سوریه دعوت خواهیم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۲۲    
خبرگزاری فرانسه در گزارشی با اشاره به گزیده ای از اظهارات باراک اوباما رییس جمهور کنونی آمریکا و دونالد ترامپ، رییس جمهور بعدی این کشور خطاب به یکدیگر از زمان آغاز کمپین های انتخاباتی نوشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۰    
محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه در اجلاس مجمع جهانی اقتصاد تصریح کرد که اجلاس آستانه برای گسترش آتش بس در سوریه تلاش خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۰    
اتحادیه اروپا اعلام کرد که تحریم های چند نهاد ایرانی را لغو می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۰    
معاون اروپا و آمریکای وزیر امور خارجه با اشاره به دیدار معاون وزیر امور خارجه انگلیس با وی در روز چهارشنبه در تهران، اظهار کرد: در جریان این دیدار در ارتباط با مسائل دوجانبه، منطقه ای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۱۰    
رئیس جمهوری کشورمان پس از جلسه هیات دولت با یک خودروی برقی رانندگی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۱    
کوآد کوپتری که عصر روز 27 دی ماه در منطقه ممنوعه در حال پرواز بود، در تعاقب خط آتش پدافند هوایی توسط پلیس پایتخت مهار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۶:۰۱    
وی مدعی شد: ایران در حقیقت توانسته طی سال های گذشته از پذیرش مسئولیت های خود فرار کند و این مسئله موجب نگرانی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۲    
وزیر خارجه سوریه گفت: آمریکا باید همه کسانی که به تروریستها پول داده و تسلیحات در اختیار آنها قرار داده اند از جمله عربستان و قطر را مجازات کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۵۲    
یادگار امام راحل تصریح کرد: اگر تناسب در اندیشه امام(ره) رعایت شود، رشد و پیشرفت پدید می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۴۰    
سخنگوی شورای نگهبان درباره رد صلاحیت هاشمی رفسنجانی گفت: آیت الله هاشمی شناخته شده بود و هر کسی(اعضای شورا) بر اساس شناختی که داشت رای داد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۱    
عده ای تندرو با تهدید امام جمعه که میزبان مشاور هاشمی بود، مانع سخنرانی او شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۱    
وزیر امور خارجه کشورمان گفت که ایران تاکنون هیچ تماسی با دولت جدید آمریکا نداشته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۲۲    
هافبک استقلال با وجودی که امروز خواستار فسخ قرارداد یک طرفه در این تیم شده از جمع آبی پوشان جدا نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۰    
دختر بدنسازی که تصاویر نامناسبی از خود را در فضای مجازی منتشر کرده بود دستگیر و روانه زندان شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۰    
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: جباروف بازیکن خوبی است اما همه درد استقلال را او نمی تواند درمان کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۱۰    
یکی از اعضای شورای شهر در سوالی ابهام آمیز عنوان داشته بود که شهرداری شهر را گران اداره می کندو این درحالیست که بودجه شهرداری نسبت به سال 76، هفده برابر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۱    
علیرضا منصوریان در تمرین امروز تیمش به شاگردان خود تأکید کرد، هر بازیکنی معترض است می تواند از جمع آبی پوشان جدا شود. اما لحن سرمربی استقلال در صحبت با بازیکنانش به مذاق استقلالی ها خوش نیامد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۱    
روابط عمومی سازمان غذا و دارو اسامی برخی فرآورده های آرایشی و بهداشتی غیرمجاز را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۱    
به رغم سیاست هایی که تاکنون از ترامپ مشخص شده است، وزیر امور خارجه آمریکا در این ایده که دستاوردهای اوباما در آینده از بین خواهد رفت تردید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۵:۰۱    
رییس جمهوری در حاشیه جلسه هیات دولت ضمن بازدید از محصولات تولیدی سه شرکت دانش بنیان در زمینه موتورسیکلت و خودرو برقی بر لزوم توجه به ارتقای کیفیت و ایمنی این محصولات تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۲    
بیت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در پیامی از مردم ایران تشکر و تقدیر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۲    
محمد جواد ظریف و فدریکا موگرینی در حاشیه اجلاس داووس با یکدیگر رایزنی و گفت وگو کردند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۲    
رایزنی ظریف و موگرینی درباره سوریه و برجام در داووس
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۲    
معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت که حتی اگر رئیس جمهور منتخب آمریکا هم بخواهد، مذاکره مجدد بر سر توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 غیر ممکن است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۲    
سازمان مبارزه با تروریسم عراق در راستای عملیات خود برای آزادی استان نینوا از دست داعش، از کنترل کامل خود بر شرق موصل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۴۰    
وکیل رئیس دولت اصلاحات از شکایت علیه سردار نقدی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۱    
معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه تقویم رزمایش های موشکی هیچ ربطی به مسائل سیاسی ندارد، گفت: نداشتن دانش و عمق کافی درباره مسائل امنیتی و سیاسی گاهی سبب می شود برخی افراد در میدان دشمن بازی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۱    
کانال تلگرامی دفتر اطلاع رسانی رهبری با انتشار عکسی از رهبری در کتابخانه شخصی شان به بازنشر سخنان ایشان در رابطه با کتابخوانی پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۱    
موزهٔ شهدا، یکی از موزه های استان تهران است که در سال 1375 بنا شد.در این موزه وسایل و آثار شخصی مانند عکس، وصیت نامه، دفترچه خاطرات، مدارک تحصیلی، سجاده، قرآن، تسبیح، قلم کاری، عینک مطالعه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۱    
به دنبال انتشار اخباری از وجود اطلاعات "حساس و حیاتی" از دونالد ترامپ در نزد روسیه، پوتین هرگونه ارتباط میان رئیس جمهوری منتخب آمریکا و مسکو را رد کرد و گفت، ادعاهای جنسی مطرح شده "دروغ محض" است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۲    
هافبک ملی پوش استقلال با وجود پیشنهادی که از چین داشت از رفتن به لیگ چین منصرف شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۲    
تنها دولت، متولی امر اقتصاد مقاومتی نیست و بهترین گزینه و کاربردی ترین نهاد در اجرا و عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی در کشور، مردم و نهادهای مردمی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۲    
رئیس شورای اروپا طی اظهاراتی در واکنش به تشریح استراتژی برگزیت توسط نخست وزیر انگلیس، اهداف ترزا می در مذاکرات آینده جدایی بریتانیا از اتحادیه اروپا را واقع گرایانه تر از قبل ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۲    
کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد، باراک اوباما رئیس جمهور در حال کناره گیری آمریکا در نشستی از مقام های ارشد مبارزه با تروریسم و امنیت دولتش خواسته برای تامین امنیت مراسم تحلیف ترامپ آماده باشند.