چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۴:۴۴Jun 2018 20
 

خبرهای نامه نیوز 4 فروردین 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 فروردین 1396 نامه نیوز 2 فروردین 1396 نامه نیوز 3 فروردین 1396 نامه نیوز 4 فروردین 1396 نامه نیوز 5 فروردین 1396 نامه نیوز 6 فروردین 1396 نامه نیوز 7 فروردین 1396 نامه نیوز 8 فروردین 1396 نامه نیوز 9 فروردین 1396 نامه نیوز 10 فروردین 1396 نامه نیوز 11 فروردین 1396 نامه نیوز 12 فروردین 1396 نامه نیوز 13 فروردین 1396 نامه نیوز 14 فروردین 1396 نامه نیوز 15 فروردین 1396 نامه نیوز 16 فروردین 1396 نامه نیوز 17 فروردین 1396 نامه نیوز 18 فروردین 1396 نامه نیوز 19 فروردین 1396 نامه نیوز 20 فروردین 1396 نامه نیوز 21 فروردین 1396 نامه نیوز 22 فروردین 1396 نامه نیوز 23 فروردین 1396 نامه نیوز 24 فروردین 1396 نامه نیوز 25 فروردین 1396 نامه نیوز 26 فروردین 1396 نامه نیوز 27 فروردین 1396 نامه نیوز 28 فروردین 1396 نامه نیوز 29 فروردین 1396 نامه نیوز 30 فروردین 1396 نامه نیوز 31 فروردین 1396 
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۹:۲۱    
آیت الله حاج سید مهدی ابن الرضا از علمای برجسته ایران و مؤسس حوزه علمیه خوانسار، به ملکوت اعلی پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۸:۲۱    
رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه در ادامه مجادله لفظی با مقامات اروپایی گفت: اکنون بیش از گذشته صدای پای نازیسم در اروپا شنیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۱    
حسین امیرعبداللهیان به جزییاتی درباره مساله سوریه، بیداری اسلامی و روابط ریاض و تهران پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۲    
مدیرکل دفتر طب سنتی، ایرانی-اسلامی وزارت بهداشت با بیان اینکه در موقع خوردن آجیل و تنقلات همچنین میوه ها تنها از یک نوع مصرف کنیم، گفت: شیرینی های ساده مثل نخودچی یا برنجی گزینه های بهتری هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۰    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان گفت: پتروشیمی کردستان پس از فراز و فرودهای بسیار و گذراندن موفقیت آمیز مرحله پیش راه اندازی، در سفر امروز رئیس جمهور به کردستان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۲    
سومین هواپیمای پسابرجامی امروز تحویل مقامات شرکت هواپیمایی ایران ایر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۱:۱۲    
سرمربی کروات پرسپولیس پس از سالها حضور در ایران با رسوم ایرانی آشناست و به اندازه ما نوروز را می شناسد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۰:۵۱    
معاون نخست وزیر روسیه جایزه برترین بازیکن سال 2016 این کشور را اهدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۵ - ۰۰:۱۲    
بازپرس شعبه 410 دادسرای مشهد از احضار مدیر کل حمل و نقل جاده ای و فرمانده پلیس راهور خراسان رضوی برای ارائه توضیحات به دادسرا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
سازمان هواشناسی کشوری با پیش بینی وقوع طوفان تندری در هرمزگان، فارس، بوشهر، جنوب و غرب کرمان و ایلام برای امروز، از کاهش 8 تا 13 درجه سانتیگراد دمای هوا در شمال شرق کشور تا یکشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
تصادف زنجیره ای در کیلومتر 30 و 40 آزادراه مشهد به نیشابور ده ها مصدوم برجای گذاشت. در پی این تصادف که ظهر جمعه - 4 فروردین - رخ داد، 130 خودرو با یکدیگر برخورد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
رئیس اداره راه و شهرسازی بخش لاریجان شهرستان آمل حجم ترافیک در این جاده مهم ارتباطی در مسیر رفت و برگشت به تهران را نیمه سنگین و سطح جاده را نیز لغزنده اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۲    
مقدار قابل توجهی گوشت مرغ فاسد در غرفه های راه آهن تهران توسط گشت مشترک سازمان تعزیرات حکومتی به همراه سایر دستگاههای نظارتی، کشف و معدوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۰۰    
رئیس ستاد جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: شرط لازم برای موفقیت در تشکیل دولت انقلابی، وحدت و همگرایی کاندیداهای جبهه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۳:۰۰    
دولت آمریکا اعلام کرد به شرکت ترانس کانادا مجوز داده که ساخت خط لوله جنجالی کی استون را آغاز کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۲:۱۲    
دبیر ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: در روز پنجم 28 هزار و 240 نفر در کل کشور در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاهای کشور ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
این بی شک قشنگ ترین تصویر ثبت شده از مصاف ایران و قطر است. بعد از یک پیروزی دلچسب و شیرین سرمربی تیم ایران به سمت هواداران ایرانی حاضر در ورزشگاه رفت و به آنها ادای احترام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۱    
مدیرعامل شرکت ملی نفت در گفت وگویی با سالنامه ایران گفته است که پیش از توافق برجام وضعیت صنعت نفت وخیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۲    
مسئول مرکز مدیریت راه استان مازندران گفت: محور هراز تا 48 ساعت آینده یک طرفه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۲    
گروه تروریستی داعش مسئولیت حمله به پادگان گارد ملی روسیه در جمهوری قفقازی چچن را که 12 کشته داشت، برعهده گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۲    
وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد تحریم هایی را علیه 30 فرد یا شرکت خارجی به علت انتقال فناوری حساس به ایران اعمال کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۰:۴۲    
از ابتدای طرح نوروزی تاکنون 160 تن در تصادقات رانندگی کشته بیش از 3000 نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۰:۲۱    
رضایی گفت:در حال حاضر سیاست ،دفاع و امنیت در کشور ما فتح شده ولی هنوز جاهایی وجود دارد که در مقابل انقلاب مقاومت می شود مانند کشاورزی،اقتصاد،صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۰:۲۱    
اینستاگرام احراز هویت دو مرحله ای / Two-factor را برای تمامی کاربران خود راه اندازی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۰:۲۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران جزئیات حادثه انفجار در خیابان میرداماد را تشریح و از خروج دو نفر از زیر آوار خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۰:۲۱    
در حاشیه حمله تروریستی در لندن، سایت کگل این کارتون را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۰:۱۲    
رئیس جمهوری روسیه با مارین لوپن رهبر حزب راستگرای جبهه ملی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری فرانسه دیدار و اعلام کرد که مسکو نمی خواهد در انتخابات پیش رو مداخله کند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۰:۱۲    
رئیس جمهوری پیشین مصر که در 88 سالگی به سر می برد به اتهام آمریت در کشتار حدود 850 تن از معترضان طی انقلاب 18 روزه سال 2011 میلادی، محکوم و زندانی شده بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۰    
گروه لابی جی استریت - مستقر در واشنگتن - که طرفدار اسرائیل است ولی گرایش لیبرال دارد با انتصاب دیوید فریدمن مخالفت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۰    
ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه دستور انجام تغییرات در قرارداد کمک های متقابل حقوقی در پرونده های مدنی و کیفری با ایران و و امضای پروتکل در این زمینه را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۵۲    
ستاد انتخابات کشور گزارش پنجمین روز ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر ور وستا را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۵۲    
حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در سفر به سیستان و بلوچستان و در جریان بازدید از بنادر چابهار و کنارک واقع در سواحل مکران گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۴۰    
مشمولان سهام عدالت می توانند از روز دوشنبه 14 فروردین برای مشاهده صورتحساب خود به سامانه سهام عدالت مراجعه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۴۰    
فرهادی گفت: طی 5 روز گذشته نزدیک به 1287 داوطلب در انتخابات شورای شهر تهران ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۳۱    
دقایقی پیش زمین لرزه ای با قدرت 4.1 ریشتر در عمق هشت کیلومتری زمین شهرستان اسلام آبادغرب را لرزاند .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۳۱    
وزارت خارجه آمریکا تحریم های جدیدی را بر 30 نهاد مرتبط با ایران، کره شمالی و سوریه بخاطر نقض ادعایی قانون منع اشاعه تسلیحات، وضع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۲۲    
شرکت مخابراتی زد تی ای چین، به اتهام ارسال غیر قانونی تجهیزات مخابراتی به ایران بر خلاف قانون تحریم های آمریکا محکوم شد و توافق کرد که جریمه ای که رقم آن ممکن است تا 1 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۳    
ایران سومین تیم آسیایی از لحاظ شوت زنی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۲    
معاون اول رئیس جمهوری گفت: یکی از مسئولیتهای اصلی دولت بهبود فضای کسب و کار است که باید همه دستگاهها بر آن تمرکز کنند و به این منظور نظام تشویق و تنبیه برای عملکرد دستگاهها پیاده شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۰    
برخی منابع اعلام کردند که دولت کنونی آمریکا قصد دارد روز جمعه (امروز) تحریم هایی را علیه نهادهایی که به برنامه موشکی ایران کمک کرده اند، معرفی کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۰    
خونسردی زن مسلمان نسبت به مجروح شدن پلیسی درپی حادثه لندن، در شبکه های اجتماعی جنجالی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۸:۱۲    
وزیر امور خارجه کشورمان، با اشاره به تاکید رهبر انقلاب بر هرچه فعال تر شدن بخش خصوصی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: سفرای جمهوری اسلامی باید تسهیل کننده فعالیت های اقتصادی بخش خصوصی باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۸:۱۲    
رئیس جمهوری ترکیه نسبت به توجه روسیه و آمریکا به کردهای سوریه ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۸:۰۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه تمدید ماموریت گزارشگر ویژه وضعیت حقوق بشر در جمهوری اسلامی ایران را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۱    
امام جمعه موقت اراک با بیان اینکه پشت پرده پیام ترامپ فقط فتنه و فتنه انگیزی است، گفت: مردم ایران با هوشیاری و بصیرتی که دارند همواره با توطئه های استکبار آشنایی داشته و فریب توطئه های آنها را نمی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۱    
دو فیلم کمدی خوب، بد، جلف و گشت 2 با فروش میلیاردی خود پیشتاز فیلم های نوروزی شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۷:۴۲    
رئیس جمهور پیشین یمن عربستان را به گفتگو و تفاهم دعوت کرده و افزود: متجاوز هر چقدر هم که جنگنده های نظامی و عناصر خارجی را بکار گیرد همیشه ناکام است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۷:۳۰    
رئیس پلیس راه استان البرز از سقوط بهمن و ریزش سنگ در محور چالوس و مسدود شدن این جاده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۷:۳۰    
جماران بخشی از یک خاطره را از جلد اول، کتاب برداشت هایی از سیره امام خمینی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۲    
مذاکرات رسمی ژنو پنج در مقر سازمان ملل در ژنو با دیدارهای دوجانبه استفان دی میستورا فرستاده ویژه سازمان ملل در امور سوریه و دیگر گروههای شرکت کننده در این مذاکرات آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۷:۰۰    
در پنجمین روز از نام نویسی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کهگیلویه و بویراحمد، رئیس ستاد انتخاباتی محمود احمدی نژاد در دولت نهم نامزد انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج مرکز این استان ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۷:۰۰    
تیم ملی ایران به کشور بازگشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۶:۴۲    
فرا رسیدن ایام نوروز بهانه ای شد تا پای ناگفته های "محمدرضا تابش" نماینده 5 دوره از اردکان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و همچنین رئیس فراکسیون ورزش و محیط زیست مجلس بنشینیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۶:۳۰    
مجلس عوام کانادا قانونی را تصویب کرد که به موجب آن اسلام هراسی و همه شکل های نژادپرستی و تبعیض مذهبی سازمان یافته در این کشور محکوم و منع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۰    
پیروزی ملی پوشان فوتبال ایران برابر قطر و صدرنشینی مقتدرانه بازتاب بین المللی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۰    
خبرگزاری رویترز خبر داد که همزمان با به نتیجه نرسیدن گفت و گوهای واشنگتن و تل آویو بر سر محدود ساختن شهرک سازی های رژیم صهیونیستی در اراضی فلسطینیان ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۰    
معاونت عملیات امداد و نجات هلال احمر از برخورد زنجیره ای 24 خودرو در جاده کرج-قزوین خبر داد و گفت: در این تصادف 75 نفر حادثه دیدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۱    
عضو اصلاح طلب شورای شهر تهران گفت: آقایان کرباسچی، مرعشی، بیطرف، حاجی و ... اگر علاقمند باشند می توانند از گزینه های احتمالی شهرداری تهران باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۵:۴۲    
شهروندان تهرانی در چهارمین روز از فروردین 1396 در هوای بارانی به پارک آب و آتش رفتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۵:۳۰    
شکست برابر ایران باعث شد کارشناسان و رسانه های قطری علیه کادر فنی و بازیکنان دو تابعیتی این تیم موضع بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۵:۳۰    
پلیس پایتخت از انفجار مغازه ای در خیابان میرداماد تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۱    
رییس جمهوری اسلامی ایران به دعوت رسمی ولادیمیر پوتین رییس جمهوری فدراسیون روسیه و در راس یک هیات عالیرتبه سیاسی و اقتصادی، روز دوشنبه به مسکو سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۵:۲۱    
قیمت هر اونس طلا امروز با 0.2 درصد کاهش به 1242 دلار و 31 سنت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۵:۱۲    
یک منبع آگاه از سفر قریب الوقوع تیم کارشناسی پاکستان برای انجام مذاکره درخصوص واردات گاز از ایران در فروردین و یا اردیبهشت ماه آتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۵:۱۲    
پیمان معادی شب گذشته مهمان برنامه خندوانه و رامبد جوان بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۵:۰۰    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از کاهش 57 درصدی تصادفات فوتی در شهر تهران همزمان با آغاز طرح نوروزی پلیس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۵:۰۰    
عربستان احتمالا به عنوان یک شرط برای تمدید توافق کاهش تولید اوپک از ایران خواهد خواست تا تولید خود را کاهش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۴:۵۲    
کمیسیون اتحادیۀ اروپا از احضار سفیر ترکیه به خاطر اظهارات اخیر رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور این کشور خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۴:۳۱    
بسیاری از بازیکنان تاثیرگذار استقلال در فصل جاری ممکن است فصل آینده این تیم را ترک کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۴:۲۲    
امام جمعه موقت تهران با تاکید بر اینکه باید رصد شود کسی تحت نفوذ بیگانگان نباشد گفت: کسانی را انتخاب کنیم که توان مبارزه با فساد را داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۴:۱۰    
سرویس مبارزه با تروریسم انگلیس اعلام کرد که مجری حمله لندن فردی بریتانیایی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۴:۰۳    
رئیس هیات نظارت استان تهران در انتخابات شورای شهر و روستا از اعلام نتیجه اولیه تایید یا رد صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراها در 2 اردیبهشت ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۴:۰۳    
وزیر دفاع فرانسه امروز (جمعه) در مصاحبه ای گفت، نبرد نیروهای بین المللی برای پس گرفتن پایتخت خلافت خودخوانده داعش در سوریه طی روزهای آتی آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۳:۵۱    
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: دشمنان در خط براندازی نظام حرکت می کنند و امیدشان به یک جریان لائیک در این مملکت است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۳:۴۲    
با وجود دعوت مقامات روسی از آمریکا برای حضور در نشست مسکو، یک مقام وزارت خارجه آمریکا از عدم تمایل واشنگتن برای حضور در این نشست خبر داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۳:۳۰    
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در مجموعه تله کابین توچال حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۳:۳۰    
وزیر دفاع ملی ترکیه درباره تصمیم برخی شرکت های آلمانی به توقف فروش تسلیحات به ترکیه، گفت: ترکیه بعضا با دشواری هایی در زمینه تامین سلاح از برخی کشورها مواجه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۳:۲۱    
دروازه بان سابق استقلال و تیم ملی معتقد است سال 95 سال خوبی برای او نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۳:۲۱    
دادگاه کیفری قاهره با صدور حکمی خواهان محاکمه مجدد رئیس جمهوری اسبق مصر در پرونده معروف به "هدایای موسسه الاهرام" و ارجاع آن به دادستان کل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۳:۱۲    
به دنبال حضور گشت مشترک تعزیرات در ایستگاه راه آهن پایتخت، رستوران راه آهن 7 میلیون تومان جریمه شد و چندین کیلوگرم سوسیس و مرغ فاسد در این رستوران شناسایی و توسط بازرسان بهداشت امحاء شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۰    
رئیس ستاد انتخابات شهرستان تهران گفت: تعداد ثبت نام کنندگان انتخابات شورای شهر تهران از مرز هزار نفر عبور کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۱    
سرمربی تیم ملی با بزرگ خواندن پیروزی برابر قطر از در پیش بودن یک فینال دیگر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۵۱    
در سال گذشته به دلیل جذاب بودن سود بانکی و عدم امکان اجرای قانون پیش فروش، عملا تولیدکنندگان مسکن از دستیابی به این دو کانال تامین نقدینگی بی نصیب ماندند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۲    
اضافه وزن و چاقی یکی از مشکلات بهداشتی - تغذیه ای در جهان و ایران است به طوری که تعداد افراد مبتلا به اضافه وزن و چاقی هم در کشورهای توسعه یافته و هم در کشورهای در حال توسعه از جمله کشور ما در حال ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۴۲    
برج میلاد به روال سال های گذشته و همزمان با روز جهانی ساعت زمین فردا به مدت یک ساعت خاموش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۳۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا آغاز گفتگوها بین گروه های سوری در ژنو را گام اساسی در مسیر یافتن راه حل سیاسی برای درگیری های این کشور دانست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۳۰    
رییس سازمان مالیاتی گفته است: تلخ ترین خاطرات من هم زمانی است که حقوق دولت نادیده گرفته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۲۱    
ویکی لیکس اعلام کرد که آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا تمامی محصولات شرکت اَپل از جمله گوشی های تلفن همراه آیفون را برای جاسوسی از صاحبان آنها هک کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۲:۱۲    
تحلیل مجله گلوبال فاینانس نشان می دهد بعضی از کوچکترین کشورهای جهان همچنان در صدر فهرست ثروتمندترین کشورهای جهان قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۱    
معاون اول دولت اصلاحات در گفتگو با سالنامه نوروزی اعتماد گفت: در خصوص علت رای آوری بالای آقای خاتمی در سال 80 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۵۱    
ثبت نام پنجمین دوره شورای شلامی شهر تهران همزمان با آغاز سال جدید و فصل بهار شروع شد و در این عرصه نیز اقشار مختلف از جمله هنرمندان، ورزشکاران، سیاسیون و آقازاده ها هم حضور چشم گیری داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۲    
هزاران نفر از طرفداران جریان صدر در میان تدابیر امنیتی شدید در مرکز بغداد پایتخت عراق تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۲    
نامه نیوز در سلسله گزارش هایی به بازخوانی روزهای منتهی به انتخابات 92 خواهد پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۰    
نماینده مردم قم در مجلس گفت: اقتصاد مقاومتی با حضور مسئولان فاسد و مدیرانی که حقوق نجومی می گیرند، محقق نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۰    
فرماندار تهران صبح امروز از محل ستاد داوطلبان انتخابات شورای شهر تهران بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۳۰    
محمدرضا نعمت زاده می گوید: خوشبختانه بنده با هیچ کس دعوا ندارم،بنده با همه رفیق و دوست هستم و با هیچ کس دشمنی ندارم.انشاله الله کسی هم با بنده دشمنی نداشت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۲۱    
پنجمین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۲    
پنجمین روز ثبت نام داوطلبان کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با حضور چند تن از مدیران شهری و اعضای فعلی شورای شهر شروع شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۲    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی ساوه گفت: بامداد امروز بر اثر برخورد یک دستگاه اتوبوس و یک خودرو در محور ساوه- بوئین زهرا، سه تن جان باختند و سه نفر دیگر نیز مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۱۱:۱۲    
استانیسلاو بلکوسکی تحلیلگر مسائل سیاسی روسیه، در مصاحبه با روزنامه فرانسوی لو پوان از نیات پوتین در زمینه سیاست داخلی مسکو، آینده کرملین و اهداف خارجی مسکو سخن گفته است.
  • ۱