شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۵:۱۳Jun 2018 23
 

خبرهای نامه نیوز 7 فروردین 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 فروردین 1396 نامه نیوز 2 فروردین 1396 نامه نیوز 3 فروردین 1396 نامه نیوز 4 فروردین 1396 نامه نیوز 5 فروردین 1396 نامه نیوز 6 فروردین 1396 نامه نیوز 7 فروردین 1396 نامه نیوز 8 فروردین 1396 نامه نیوز 9 فروردین 1396 نامه نیوز 10 فروردین 1396 نامه نیوز 11 فروردین 1396 نامه نیوز 12 فروردین 1396 نامه نیوز 13 فروردین 1396 نامه نیوز 14 فروردین 1396 نامه نیوز 15 فروردین 1396 نامه نیوز 16 فروردین 1396 نامه نیوز 17 فروردین 1396 نامه نیوز 18 فروردین 1396 نامه نیوز 19 فروردین 1396 نامه نیوز 20 فروردین 1396 نامه نیوز 21 فروردین 1396 نامه نیوز 22 فروردین 1396 نامه نیوز 23 فروردین 1396 نامه نیوز 24 فروردین 1396 نامه نیوز 25 فروردین 1396 نامه نیوز 26 فروردین 1396 نامه نیوز 27 فروردین 1396 نامه نیوز 28 فروردین 1396 نامه نیوز 29 فروردین 1396 نامه نیوز 30 فروردین 1396 نامه نیوز 31 فروردین 1396 
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ - ۱۰:۱۱    
یک شرکت خودروسازی قصد دارد بیلبوردهای تبلیغاتی حافظ محیط زیستی در ایالت کالیفرنیا نصب کند که علاوه بر تبلیغ خودروهای الکتریکی این برند، هوای اطراف را نیز پاکسازی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۳:۵۰    
جشن نوروز به عنوان یکی از آیین های قدیمی در روزهای نخستین سال در مناطق شهری و روستایی استان کردستان با حضور و استقبال پرشور مردم برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۱    
رئیس پلیس راهور ناجا از فوت بیش از یکصد و 95 نفر در کشور، تا ششم فروردین بر اثر تصادف جاده ای خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۱    
با آغاز فصل بهار و شکفتن شکوفه های بهاری و روییدن سبزه ها ، جلوه ای دیگر از زیبایی های استان مازندران خود نمایی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۱    
جانشین فرمانده ناجا گفت: علی رغم افزایش حجم سفرها، با اجرای مرحله اول طرح نوروزی حوادث رانندگی منجر به فوت حدود چهار و منجر به جرح حدود پنج درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۰:۳۲    
شرکت گوگل قصد دارد G chat یا همان گوگل تاک را حذف کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۱۰:۰۲    
بر اساس آیین نامه این شرکت، دارندگان این بلیطها اجازه ندارند برخی لباسها را به تن کنند مثل: لباسهای بسیار چسبان مانند ساپورت و یا شلوار یوگا و یا تاپهای بسیار چسبان و کشی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۹:۰۲    
وزیر امور خارجه که همراه رئیس جمهور به مسکو سفر کرده است، در توئیتر خود به اهداف سفر دو روزه حسن روحانی به روسیه اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ - ۰۹:۰۲    
بیژن زنگنه، وزیر نفت، در رابطه با زمان عملیاتی شدن تفاهم نامه های نفتی و استفاده از ظرفیت های داخلی توضیحاتی داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۳:۴۲    
سرمربی تیم ملی فوتبال از ایجاد سه تغییر در ترکیب ایران برای بازی چین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۲:۴۲    
رئیس جمهور کشورمان که به مسکو سفر کرده، با نخست وزیر روسیه دیدار و طی آن، روابط دو کشور را رو به توسعه خواند و تاکید کرد که تهران از گسترش و تعمیق روابط با همسایگان منطقه ای از جمله مسکو استقبال می ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۱:۳۰    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: برنامه های اجرایی حج 96 با جدیت دنبال و رهنمود رهبرمعظم انقلاب که برای سال جدید اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال تعیین فرمودند درحوزه حج و زیارت بومی سازی شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۱:۱۲    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنرانی ویدیو کنفرانسی در ایپک گفت که باید برای همیشه از دستیابی ایران به تسلیحات اتمی جلوگیری کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۰:۴۲    
عصر امروز دوشنبه 7 فروردین حسن روحانی رییس جمهور کشورمان همراه با هیاتی سیاسی و اقتصادی وارد فرودگاه مسکو ، پایتخت روسیه شد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۰:۲۱    
عباس خسروی - نوازنده پیشکسوت ویولن و عضو سابق ارکستر موسیقی ملی ایران - درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۰:۰۰    
وزیر امور خارجه کشورمان که به همراه حسن روحانی در روسیه به سر می برد هدف از این سفر را تحکیم بیشتر روابط سیاسی، اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۹:۴۲    
معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: حفاظت صندوق ها به صورت کامل انجام خواهد شد و سعی می کنیم امنیت برگزارکنندگان انتخابات و امنیت رای دهندگان به نحو احسن تامین بشود و شاهد یک انتخابات مناسب و ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۹:۳۰    
گروه تکفیری - تروریستی داعش با انتشار ویدئویی به زبان فارسی، ضمن تهدید ایران به زعم خود تلاش کرد تا اهل سنت ایران را علیه کشورشان تحریک کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۹:۰۰    
کمیته اطلاعات سنای آمریکا قصد دارد 'جرد کوشنر' داماد 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری این کشور را در ارتباط با رابطه با روسیه مورد پرسش و پاسخ قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۸:۴۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تأکید بر افزایش مراودات پارلمانی با بنگلادش، گفت: مجلس شورای اسلامی آمادگی تصویب سازوکارهای قانونی برای گسترش روابط دو کشور را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۸:۳۰    
حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در صدر یک هیات بلندپایه عصر دوشنبه در چارچوب سفر رسمی دو روزه بنا به دعوت ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه وارد مسکو پایتخت این کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۸:۳۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه با برخی مقامات کشوری و لشکری دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۷:۵۱    
رئیس قوه قضاییه با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۷:۴۲    
یوهانس هان کمیسر اتحادیه اروپا در امور توسعه و مناطق همجوار به لبنان سفر کرده است. او امروز (دوشنبه) با میشل عون رئیس جمهوری لبنان دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۷:۱۲    
رییس جمهور و هیات همراه ظهر امروز دوشنبه 7 فروردین برای سفری دو روزه عازم روسیه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۷:۰۰    
بیش از 100 کشور جهان قرار است از امروز (دوشنبه) اولین مذاکرات سازمان ملل بر سر تسلیحات هسته ای جهان را به رغم اعتراض و مخالفت چندین کشور شامل قدرت های هسته ای اصلی جهان آغاز کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۶:۴۲    
وزیر امور خارجه روسیه خواستار آن شد که از تجربه آزادسازی حلب در آزادسازی موصل استفاده شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۰    
دفتر نخست وزیری رژیم صهیونیستی به دلیل افزایش فعالیت های گروه تروریستی داعش در ترکیه، درباره سفر اتباع این رژیم به این کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۶:۲۱    
یک خیابان در مرکز بیرمنگهام در انگلیس بعد از کشف یک نارنجک دستی تخلیه شد و در محاصره پلیس است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۶:۱۲    
وزیر دفاع آمریکا از کاخ سفید خواست محدودیت های وضع شده در دوران اوباما در خصوص حمایت از ائتلاف عربی متجاوز به یمن را لغو کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۶:۰۰    
شهروندان ترکیه ای ساکن خارج از این کشور امروز (دوشنبه) در همه پرسی مربوط به افزایش اختیارات ریاست جمهوری ترکیه و اصلاحات جدید قانون اساسی شرکت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۵:۵۱    
وزارت خارجه روسیه از شورای امنیت خواست جلسه ای فوری برای بررسی حمله آمریکا به منطقه مسکونی در موصل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۲    
سازمان ملل با صدور بیانیه ای به مناسبت دومین سال تجاوزات عربستان به یمن اعلام کرد که جنگ ائتلاف سعودی علیه یمن ماهانه به طور متوسط 100 قربانی می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۰    
سرمربی تیم پیکان درباره اتفاقات فوتبالی سال 95 و 96 صحبت های جالبی انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۵:۳۰    
محمدجواد ظریف در دیدار نوروزی با علی لاریجانی، کتاب جدید خود با عنوان دوران گذار روابط بین الملل در جهان پساغربی که در آخرین روزهای اسفند سال گذشته از آن رونمایی شده بود را به رئیس مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۱    
رییس اتحادیه طلا و جواهر کشور گفت: افزایش قیمت اونس جهانی طلا ناشی از تحولات سیاسی در اروپا و افزایش نرخ بهره در آمریکا، رشد 70 هزار ریالی قیمت سکه بهار آزادی را در بازار رقم زد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۵:۲۱    
رییس جمهور کشورمان به دعوت رسمی ولادیمیر پوتین رییس جمهوری فدراسیون روسیه و در راس یک هیات عالی رتبه سیاسی و اقتصادی، دقایقی قبل تهران را به مقصد مسکو ترک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۵:۰۰    
در بیانیه نهایی کمیته مشترک وزرای کشورهای تولید کننده نفت عضو و غیر عضو اوپک آمده است: گزارش ها حاکی از سطح بالای پایبندی به توافق و پیشنهاد برای تمدید 6 ماهه آن است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۴:۵۲    
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان از برنامه رئیس جمهور برای سفر کاری به زنجان خبر داد و گفت: این سفر قبل از انتخابات انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۰    
پادشاه اردن به منظور رایزنی با مقامات آمریکا درباره چالش های امنیتی موجود در جهان عرب و مساله فلسطین به آمریکا می رود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۴:۴۰    
نائب رییس مجلس ششم شورای اسلامی گفت: روحانی نشان داده که یک تنه از پس همه اصولگرایان بر می آید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۴:۳۱    
مقام های قضایی بحرین روز یکشنبه یک کودک 10 ساله و چند تن از دوستانش را به اتهامات ساختگی دادگاهی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۴:۲۲    
در حالی که زمان زیادی تا برگزاری دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری باقی نمانده است ، تمامی جریانات کشور در تلاش و تکاپو برای رسیدن به وحدت و در نهایت رسیدن به پاستور هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۴:۱۰    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با دو پیروزی راه خودمان به مرحله بعد لیگ قهرمانان را باز می کنیم و قرار نیست کارمان برای صعود به محاسبه بازی های رو در رو بکشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: بازی های باقی مانده می تواند رویای تیم ها برای صعود به جام جهانی را تحقق ببخشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۳    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بمنظور امضای تفاهمنامه همکاری های فرهنگی و هنری به الجزایر و تونس سفر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۴:۰۳    
بانک مرکزی به تازگی ویرایش جدید دستور العمل نحوه احراز و سلب صلاحیت حرفه ای مدیران موسسات اعتباری را به نظام بانکی ابلاغ کرده که بر اساس آن بکارگیری اشخاص دو تابعیتی در مدیریت بانک ها ممنوع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۱    
مدیرکل واحد صدور آرم شهرداری تهران از اعتبار داشتن آرم های طرح ترافیک سال 95 تا پایان فروردین ماه 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۱    
دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری در یادداشتی نوشت: انتخاب اصلح یک حق اساسی و متعلق به مردم است اگر کسی این حق را استفاه نکند این حق را به جریان رقیب واگذار کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۵۱    
مدافع تیم ملی فوتبال ایران می گوید: با تیمی بازی می کنیم که سرمایه گذاری زیادی در لیگ خود کرده و تغییر در کادر فنی تیمش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۰    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران در ششمین روز سال جدید با علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۳۰    
عضو هیأت رئیسه شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: با همه نامزدها مذاکره شده است و همه آنها در مجمع دوم حضور و برنامه های خود را تشریح و تیم کاری خود را معرفی خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۲    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: باند جنوب به شمال کرج به چالوس از ابتدای مهرشهر، سد کرج، تونل تکاور و دهانه شمالی تونل کندوان، ترافیک نیمه سنگین بوده اما در حال حرکت است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۱۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران در واکنش به اتهامات دولت بحرین در خصوص ارتباط یک گروه تروریستی دستگیر شده با ایران گفت که دولت بحرین به جای فرافکنی تکراری به سرکوب ها و بازداشت ها پایان دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۳:۰۰    
علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در ایام نوروز به منطقه عشایر لالی خوزستان رفت و با آنها دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۵۱    
رئیس کمیسیون اروپا گفت: بریتانیا در صورت خروج از اتحادیه اروپا باید 50 میلیارد پوند بپردازد که این می تواند هشداری برای سایر کشورهایی باشد که سودای خروج از این اتحادیه را در سر دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۰    
امیر عطاالله صالحیف فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، به کاروان های راهیان نور پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۲۳    
نرخ دیه سال 96 مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۱    
رحمت اله حافظی، رییس فعلی کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران در نامه ای به مردم پایتخت دلایل عدم حضور در انتخابات دوره پنجم شورای شهر را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۱:۵۰    
نتایج پیش بینی کیفیت هوا نشانگر برقراری شرایط کیفی هوای سالم در روز جاری (دوشنبه) برای پایتخت بوده و انتظار می رود شرایط مطلوب کیفی هوا تا روز سه شنبه ادامه داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۱:۳۲    
زرگربا اشاره به اینکه نفت تابع برخی عوامل خارج از برجام است، خاطرنشان کرد: در هر صورت حتی اگر امریکا بخواهد برجام را تایید نکند تاثیری در بازار نفت ایران و قیمت آن ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۰    
رئیس پلیس راه البرز صبح دوشنبه وضعیت ترافیک را درجاده کرج -چالوس سنگین اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۱:۲۰    
تصادف در مسیر همدان به بیجار 5 کشته بر جا گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۵۰    
سخنگوی کاخ سفید خبر روزنامه انگلیسی مبنی بر اقدام رئیس جمهور آمریکا در ارائه صورتحساب 300 دلاری به صدراعظم آلمان را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۴۱    
رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: 287 هزار و 452 نفر در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۳۲    
خبرگزاری قطر روز یکشنبه در گزارشی از موصل اعلام کرد که عناصر گروه تروریستی داعش 191 تن از شهروندان این شهر را درحالی کشتند که قصد داشتند از چنگال آنها بگریزند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۲۰    
برای خرید گوشی اپل مدل iPhone 7 Plus با ظرفیت 128 گیگابایت باید 3 میلیون و 859 هزار تومان هزینه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۱    
این قرارداد را شهرک علوم و فنون عبدالعزیز عربستان روز 16 مارس (اسفند ماه 95 ) در حاشیه سفر پادشاه به چین با شرکت علوم و فنون این کشور امضا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۲    
بعد از آن که طرح رئیس جمهور جدید آمریکا برای جایگزینی طرح بیمه درمانی رئیس جمهور پیشین از دستور کار کنگره خارج شد، دونالد ترامپ شدیدا از هم حزبی هایش انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۰    
پس از 7 روز ثبت نام از داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شورای شهر تهران، ری و تجریش ساعت 24 روز یکشنبه 6 فروردین 96 به پایان رسید و 3 هزار نفر برای حضور در انتخابات اعلام امادگی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۰    
شاید بعد از شکست 12سال پیش قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری 1384، این روزها از اوقاتی است که اوقات محمدباقر قالیباف شدیدا تلخ است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۱    
بررسی روند 10 ساله تجارت ایران و روسیه طی سال های 1384 تا 1394 نشان می دهد که با وجود عدم تاثیرپذیری قابل توجه روابط تجاری دو کشور از تحریم های بین المللی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۱    
پادشاه عربستان امروز (دوشنبه) پیش از آغاز بیست و هشتمین دور نشست سران عرب در بحر المیت اردن طی سفری رسمی به این کشور می رود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۱    
حدود سه سال از تشکیل پرونده بابک زنجانی می گذرد. سرمایه داری که به گفته خودش در ابتدا راننده ای بوده که توانسته راه های ترقی را به سرعت طی کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۲    
رئیس کمیته اطلاع رسانی فرمانداری تهران از ثبت نام 3000 داوطلب در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۲    
عباس عبدی گفت: بقایی نیم درصد شانس تائید صلاحیت ندارد، نیم درصد هم زیاد است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۲    
رستم قاسمی وزیر نفت دولت احمدی نژاد از نگاه های مختلف در درون جمنا سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۲    
رییس هیات ویژه گزارش ملی بررسی حادثه پلاسکو اعلام کرد که این هیات بررسی های خود از حادثه پلاسکو را تا پیش از اتمام تعطیلات نوروزی، تمام خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۲    
وزرای خارجه شورای همکاری خلیج فارس روز پنج شنبه دیدار خواهند کرد تا در مورد تعدادی از مسائل از جمله گفتگو با ایران، مذاکره کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۲۰    
پژوهشگران دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا راهبرد جدیدی برای مقابله با سرطان پوست ارائه کردند. آن ها دو ترکیب شیمیایی را با نسبت مشخص درون یک نانوذره قرار دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۲۰    
دیگر آیت الله هاشمی در صحنه سیاسی کشور وجود ندارد و اتفاقات سیاسی ایران بدون آیت الله رقم خواهد خورد. اتفاقی که هنوز برای برخی باور کردنی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۱    
وزارت کشور بحرین از بازداشت یک گروه تروریستی خبر داد و بار دیگر مدعی شد این افراد با ایران در ارتباط بوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۹:۱۱    
در حالی که به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران نزدیک می شویم، تحلیلگران بر این باور هستند که روحانی دستاورد دیپلماتیک دیگری را در پشت پرده رابطه با مسکو دنبال می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۸:۱۱    
برخی گمانه زنی ها از نقش مهم علم الهدی در رابطه با جمع آوری امضا برای کاندیداتوری ابراهیم رییسی حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۲:۵۱    
ربیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از مصدوم شدن 13 نفر در دو حادثه رانندگی در ششمین روز سال جدید خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۲:۵۱    
به گفته محققان، انجام آزمایش خون می تواند شیوه ای تازه برای تشخیص اوتیسم در کودکان باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۲:۲۱    
ایران و انگلیس تنها تیم های مرحله مقدماتی جام جهانی(به غیر از آفریقا و اقیانوسیه) هستند که هنوز گلی دریافت نکرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۲:۰۰    
ستاره فوتسال جهان برای چندمین بار از دنیای بازیگری کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۱:۰۰    
بازیکن تیم پرسپولیس حرکت هم تیمی هایش را تلافی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۰۰:۲۲    
باغ نگارستان تهران در نوروز 96 میزبان گردشگران زیادی است.