شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۳:۱۱Jun 2018 23
 

خبرهای نامه نیوز 13 فروردین 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 فروردین 1396 نامه نیوز 2 فروردین 1396 نامه نیوز 3 فروردین 1396 نامه نیوز 4 فروردین 1396 نامه نیوز 5 فروردین 1396 نامه نیوز 6 فروردین 1396 نامه نیوز 7 فروردین 1396 نامه نیوز 8 فروردین 1396 نامه نیوز 9 فروردین 1396 نامه نیوز 10 فروردین 1396 نامه نیوز 11 فروردین 1396 نامه نیوز 12 فروردین 1396 نامه نیوز 13 فروردین 1396 نامه نیوز 14 فروردین 1396 نامه نیوز 15 فروردین 1396 نامه نیوز 16 فروردین 1396 نامه نیوز 17 فروردین 1396 نامه نیوز 18 فروردین 1396 نامه نیوز 19 فروردین 1396 نامه نیوز 20 فروردین 1396 نامه نیوز 21 فروردین 1396 نامه نیوز 22 فروردین 1396 نامه نیوز 23 فروردین 1396 نامه نیوز 24 فروردین 1396 نامه نیوز 25 فروردین 1396 نامه نیوز 26 فروردین 1396 نامه نیوز 27 فروردین 1396 نامه نیوز 28 فروردین 1396 نامه نیوز 29 فروردین 1396 نامه نیوز 30 فروردین 1396 نامه نیوز 31 فروردین 1396 
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۱۷:۵۲    
یک روزنامه انگلیسی اولین تصاویر از نوجوان ایرانی که جمعه شب قربانی حمله نژادپرستانه لندن شده بود، در بیمارستان منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۰۹:۰۲    
قاتل ستایش دختربچه 6 ساله افغانستانی که پیشتر به قصاص، اعدام و دیه محکوم شده بود، 17 خرداد امسال (96) بابت تعیین ارش البکاره و مهرالمثل محاکمه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۸:۳۱    
دونالد ترامپ از شرکت گوگل خواسته است تا دسترسی ایرانیان مستقر در خاک ایران را به سرویس ها و خدمات گوگل مسدود کند. اما گوگل هنوز در این خصوص واکنشی نشان نداده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۴:۴۹    
من از 15سالگی مشغول به کار شدم و کارهای متنوعی انجام دادم. نخستین بار مراقب کنکور شدم و از آنجایی که قد بلندی داشتم، کسی متوجه سن کم من نشد. به این شکل اولین حقوق
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۲    
این کارآفرین تاریخ ساز که از دیرباز رویای ارسال انسان ها به مریخ را در سر داشته، می خواهد با تکنولوژی جدیدش شبکه عصبی مغز انسان ها را با الکترودهایی متصل به مغز به کامپیوترهایی وصل کند که می توانند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۸:۴۲    
زن ایرانی درپی درگیری مسلحانه دو تن از همکارانش و بر اثر شلیک های بی هدف آنها درشهر اربیل- کردستان عراق- کشته شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۱    
در 75 کیلومتری جنوب شهر "آنتوفاگاستا"-شیلی-واقع در بیابان آتاکاما مجسمه ماسه ای به شکل دست به ارتفاع 11 متر ساخته شده است. این مجسمه سر از خاک بیرون آمده در سال 1980 توسط مجسمه سازی اهل شیلی ساخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۳    
بارش برف بهاری اهر - آذربایجان شرقی
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۲    
برندگان مسابقه سالانه عکاسی 2017 سونی که بیش از 227 هزار عکس از 183 کشور جهان در رشته های مختلف در آن شرکت کرده بودند اعلام شدند. در این گزارش نگاهی داریم به برندگان این مسابقه معتبر عکاسی
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۱:۲۱    
در حالی که واکنش ها به انتشار عکس شکیبا ، همسر مسعود فراستی ادامه دارد، همسر بهروز افخمی مدعی شد که دروغ 13 بوده است اما مخاطبانش ادعای جدید او را باور نمی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۰    
نیروهای ویژه عراقی در ادامه پیشروی های خود در منطقه موصل قدیم و محله مسجد نور ، در مکان اعلام خلافت ابوبکر البغدادی، سرکرده داعش، با تروریست ها به درگیری های خیابانی و خانه به خانه رو آورده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۳    
درگیری در یکی از روستاهای شهرستان آبادان موجب مصدومیت 10 نفر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۳    
پمپ بنزین شهر راسک مرکز شهرستان سرباز روز گذشته آتش گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۰    
در روز دوشنبه عمده فعالیت سامانه بارشی فعال بر روی کشور در نیمه شمالی کشور خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۰:۱۱    
مادرسنگدل مشهدی پس از تولد نوزادش وی را در سرویس بهداشتی خانه شان به قتل رساند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۲    
در سال گذشته تعداد معاملات آپارتمان های مسکونی شهر تهران به 162.1 هزار واحد مسکونی رسید که در مقایسه با سال قبل 5.4 درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۰:۰۲    
علی میرزاخانی سردبیر روزنامه دنیای اقتصاد در سرمقاله امروز این روزنامه نوشت؛
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۹:۵۰    
رئیس پلیس راه استان مرکزی از تصادف زنجیره ای 50 خودرو در محور اراک - شازند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۱    
کلیات برنامه زمان بندی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۱    
اگر اخبار تکنولوژی را در روزهای اخیر دنبال کرده باشید حتما این خبر را شنیده اید که پیام رسان تلگرام قابلیت مکالمه صوتی را برای برخی از کاربرانش فعال کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۹:۲۱    
عصر روز گذشته کارگر بخش تنظیف شهرداری پلدختر هنگام انجام وظیفه در سانحه برخوردبا یک کامیون جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۹:۱۲    
شهروندان هر ساله در آخرین روز تعطیلات نوروز جهت گذراندن ساعاتی در کنار خانواده و دامان طبیعت به اطراف شهرها و پارک ها و مناطق خوش آب و هوا می روند تا آماده شروع مجدد فعالیت های روزمره کاری خود شوند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۹:۰۱    
در حاشیه تغییر موضع رییس دولت دهم در خصوص ورود به انتخابات، شهرام شیرزادی این کارتون را در ویژه نامه خط خطی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۸:۳۱    
بانک عامل بخش مسکن با اعلام سرفصل برنامه های 17 گانه تامین مالی در سال 96، از برنامه ریزی برای ایجاد سه کانال جدید برای ارائه تسهیلات در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۸:۰۲    
نرگس محمدی بازیگر کشورمان 32 ساله شد و عکس هایی از جشن تولدش را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۶:۳۰    
امیدهای اردوغان در خصوص امتیازاتی که دولت جدید ایالات متحده آمریکا به وی خواهد داد، تا حدود زیادی به یاس تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۶:۰۰    
رئیس اداره راه وشهرسازی بخش لاریجان شهرستان آمل گفت که ترافیک در جاده هرازاز پیش از ظهر یکشنبه تاکنون در مسیر برگشت آمل به تهران از محدوده پارک جنگلی تا بعد از سه راهی چلاو بسیار پرحجم است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۵:۳۱    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در یادداشتی در صفحه شخصی خود با اشاره به اینکه مدت زیادی از فرصت خدمت دولت یازدهم باقی نمانده است و تا چند ماه دیگر این مجموعه جای خود را به دولت دوازدهم می سپارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۵:۰۳    
گزارشی جدید نشان می دهد سطح دارایی و درآمد سالانۀ 86 درصد از مناطقی که سال گذشته به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، رأی دادند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۴:۰۰    
هیلاری کلینتون و دونالد ترامپ نامزد دو حزب دموکرات و جمهوری خواه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 95 در مبارزات اتخاباتی بر سر مسائل مختلف جدال های لفظی زیادی با یکدیگر داشته و در مناظرات ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۳:۰۳    
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با اظهار تاسف از وقوع حادثه رانش زمین در کلمبیا و اندونزی که منجر به کشته و مفقود شدن صدها تن از انسانها شد، با بازماندگان این حوادث ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۲:۳۰    
مدیرکل آموزش وپرورش استان اردبیل گفت: با وجود برودت هوا و بارش برف فعلاً تصمیمی در خصوص تعطیلی مدارس استان اخذ نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۲:۰۰    
هیچ نمازی ندیدم، که احمد بخواند و در قنوت یا در پایان گریه نکند. پیوسته این ذکر یا رب الشهدا، یا رب الحسین، یا رب المهدی ورد زبان احمد بود و بعد گریه می کرد. حاج قاسم
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۰:۵۱    
نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در تازه ترین اظهارات خود از لزوم اِعمال فشار بر روسیه و ایران در جهت خارج ساختن تهران از معادله سوریه سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۰۰:۰۰    
نماینده آمریکا در سازمان ملل موضع چند روز پیش خود در قبال بشار اسد را تغییر داد و گفت که حذف رئیس جمهور سوریه از قدرت، همیشه اولویت آمریکا بوده و خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۲۳:۵۱    
سعید جلیلی عضو شورای عالی امنیت ملی و دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی با حضور در استانهای ایلام و خوزستان ضمن بازدید از برخی روستاها و مناطق محروم این دو استان ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۲۳:۴۲    
پلیس راه راهور اعلام کرد: محدودیت تردد در جاده هزار و چالوس لغو شده و هم اکنون تردد در هر دو لاین این جاده ها برقرار شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۲۳:۳۰    
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از دومین تصادف زنجیره ای در محور شازند - اراک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۹:۵۱    
رئیس جمهور ترکیه با هدف جلب آرای مردمی برای همه پرسی روز 16 آوریل رهبران اتحادیه اروپا و رهبر مخالفان داخلی را مورد حمله قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۹:۴۲    
سخنگوی شورای نگهبان به شایعه درگذشت آیت الله جنتی در روز سیزده فروردین واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۸:۵۱    
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو نوجوان 16 و 17 ساله به اتهام شرکت در نزاع منجر به جنایت در تهرانپارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۸:۴۲    
جدیدترین آمار فروش فیلم های درحال اکران در ایام نوروز منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۸:۳۰    
منابع نزدیک به حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی از اعلام نظر او در مورد نامزدی در انتخابات در روز هجدهم فروردین خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۷:۴۰    
پایگاه اینترنتی اکسپرس نوشت: عربستان به دنبال دستیابی به سلاح هسته ای برای مقابله با تهدید ایران است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۷:۱۰    
سخنگوی وزارت کشور گفت: برخلاف انتخابات مجلس و شوراها، مشاغلی که متصدیان آنها می بایست برای نامزدی در انتخابات از سمت خود استعفا دهند بسیار محدود هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۶:۰۱    
معصومه ابتکار، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با انتقاد از عملکرد شورای شهر نسبت به پیامدهای زیست محیطی بارگذاری جمعیت و صنعت در تهران هشدار داده و معتقد است که جلوگیری از این بحران نیازمند بازنگری در ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۵:۵۲    
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: صندلی مجلس را که مردم حوزه انتخابیه ام با اعتماد کامل به من سپرده اند با هیچ چیز عوض نخواهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۵:۴۰    
کنگره آمریکا در گزارشی اعلام کرد که از سال 2011 تاکنون حدود 4000 اردنی به داعش در عراق و سوریه پیوسته اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۵:۳۱    
هر کس که این روزها از کنار احمدی نژاد می رود با همان سلاح همیشگی او یعنی رو کردن پرونده ها مورد حمله قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۵:۱۰    
طبق آخرین اظهارات امیرحسین زمانی نیا، معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت، وزارت نفت درحال مذاکره 25 قرارداد است که اگر منجر به عقد قرارداد شود حدود 85 میلیارد دلار ارزش دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۴:۵۲    
باب دیلن در حالی در استکهلم روی صحنه رفت و برنامه اجرا کرد که شماری از اعضای آکادمی نوبل از حضار این برنامه بودند و ساعاتی پیش جایزه نوبل را به وی اهدا کرده بودند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۴:۵۲    
بر اثر نشت گاز از سیلندر پیک نیک ، یک واحد مسکونی در بلوار توس مشهد تخریب و 7 نفر از ساکنان آن مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۴:۲۲    
پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد از فردا در تهران از سر گرفته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۳:۴۲    
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن تشریح آخرین وضعیت ترافیکی تهران در روز سیزده بدر از شهروندان خواست که به پارک های سرخه حصار، چیتگر و پردیسان مراجعه نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۰    
عباسعلی کدخدایی سخنگوی شورای نگهبان در گفتگو با ویژه نامه نوروزی مثلث به سوالات انتخاباتی پاسخ داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۳:۳۰    
هلدینگ صبا ایده در همکاری با شرکت مخابراتی زین، قصد دارد سرویس ویدیویی تازه ای برای کاربران کشورهای عرب زبان با نام arablive تاسیس کند که رویکردی مشابه با سرویس آپارات خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۳:۲۱    
فرمانده نیروی انتظامی از بازگشت 80 درصد مسافران از سفرهای نوروزی خبرداد و گفت: در طرح نوروزی 300 هزار مامور پلیس در قالب 26 هزار تیم گشتی خودرویی و پیاده سازماندهی و بکار گیری شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۳:۲۱    
سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) ادامه حمایت های مالی و نظامی خود از تروریست های سوریه را مشروط به متحد شدن آنها با یکدیگر در چارچوب یک گروه تروریستی واحد به ریاست فضل الله حاجی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۳:۱۲    
مهران مدیری شب گذشته در برنامه دورهمی ، با طرح مسئله تنبلی و تحرک در عرصه سیاست، بار دیگر حاشیه ساز شد و واکنش های متعددی را برانگیخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۳:۱۲    
ترامپ روز گذشته طبق سنت روسای جمهور قبلی آمریکا فهرست دارایی اعضای دولت خود را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۵۱    
حجت الاسلام محمدجواد حجتی کرمانی خاطرات زیادی از دوران اول انقلاب دارد. او عضو مجلس خبرگان قانون اساسی و مجلس اول شورای اسلامی بوده و حالا با حافظه خوب و صراحت کلامی که دارد راوی خوبی برای تاریخ آن ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۵۱    
امید نورافکن با نیمکت نشینی توسط منصوریان جریمه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۵۱    
کشتی باری ایرانی راشا 1 در هنگام لنگر انداختن در لنگرگاه آستاراخان در رودخانه ولگا با کشتی باری روسی ولگوبالت 239 برخورد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۴۲    
کارلوس کی روش از کسانی که درطول این زمان، تعهد واقعی خود را به تیم ملی ایران نشان داده اند تشکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۴۲    
دولت یازدهم سال گذشته حدود 15 هزار میلیارد تومان از پول گندمکاران را با ابزار جدید تأمین مالی تسویه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۴۲    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس معتقد است: اصولگرایان کسی را ندارند که برای ریاست مجلس در سال دوم رقیب لاریجانی باشد و اصلاح طلبان را نیز باید از خودشان پرسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۳۰    
افراد بیمه شده تحت پوشش تامین اجتماعی می توانند هزینه های وسایل کمک پزشکی خود را از این سازمان دریافت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۳۰    
پلیس راه راهور ناجا اعلام کرد: محور مشهد-کلات در استان خراسان رضوی به دلیل مه گرفتگی غلیظ و کاهش دید تا اطلاع ثانوی مسدود است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۳۰    
ستاره ایرانی الشحانیه در حالی برابر العربی بازی کرد که از بند مصدومیت رها نشده بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۳۰    
همسر قاسم نگهبان پلاسکو، از مشکلاتی که برای آنها بعد از مرگ همسرش پیش آمده گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۲۱    
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی جعلی مدعی شده است ایران مواد منفجره در اختیار مخالفان بحرینی قرار می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۱۲    
سالنامه نوروزی اعتماد گفتگویی را با احمد توکلی درباره آیت الله هاشمی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۰۳    
به دلیل استارت زدن ناگهانی کودک، خودروی پژو 206 به داخل دریا سقوط کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۰۰    
دادستان عمومی وانقلاب شهرستان پاکدشت آخرین جزئیات بازداشت یکی از مدیران عالی محیط زیست این شهرستان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۲:۰۰    
در حالی که عدم قطعیت در مورد برنامه های مالیاتی و سرمایه گذاری ترامپ و نتایج مجموعه ای از انتخابات ها در اروپا، تقاضا برای خرید طلا به عنوان یک محل سرمایه گذاری امن را افزایش داده ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۱:۵۲    
خدا باری دیگر به مهرداد میناوند رحم کرد و او از حادثه نجات یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۱:۵۲    
علیرضا منصوریان گفته بود این فصل مانیفستش درگیر نشدن با داوری و احترام به داوران چه در برد و چه در باخت است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۱:۵۲    
حمید گودرزی باحضور در برنامه دورهمی از فضایی که بر سینمای این سال های ایران حاکم شده است انتقاد کرد و از علاقه خود به سوپر استار شدن گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۱:۴۳    
بررسی نقشه های ترافیکی راههای اصلی شمال کشور نشان از ترافیک سنگین در برخی محدوده های جاده چالوس و ترافیک نمیه سنگین در هزار و فیروزکوه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۱:۴۰    
نصرالله عبداللهی بازیکن کم سن و سال استقلال را مقصر اصلی دعوا در استقلال می داند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۱:۴۰    
منابع مخالف سوری اعلام کردند که گروه های شورشی در شمال این کشور درصدد تشکیل اتاق عملیات مشترکی برای پایان دادن به چند دستگی میان خود هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۱:۴۰    
معاون اجتماعی پلیس راهور ناجا از برخورد با خودروهای رهاکننده سبزه در سطح معابر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۱:۱۰    
27 مسافر اسکان داده شده در مدرسه علامه جعفری پارس آباد اردبیل دچار مسمومیت با گازcoشدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۳    
شاید اگر سال ها بعد، از سیاسیون ایرانی درباره مهم ترین اتفاقات سال 95 سوالی پرسیده شود بدون شک درگذشت آیت الله اکبر
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۳    
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه رفروم پولی ایران حداقل دو سال دیگر زمان لازم دارد گفت: ارز جایگزین دلار باید نقش اساسی در تجارت خارجی داشته و از ثبات لازم برخوردار باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۵۱    
یک کشتی باری متعلق به کره جنوبی با 24 سرنشین در جنوب اقیانوس اطلس ناپدید شده و برخی خبرها از احتمال غرق شدن آن در آبهای اروگوئه حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۵۱    
سازمان هواشناسی در اخطاریه ای نسبت به آبگرفتگی معابرعمومی و احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و مسیلها و همچنین لغزندگی و اختلال در تردد جاده های کوهستانی به سبب بارش برف در مناطق سردسیر شمال غرب و ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۵۱    
جمعه 11 فروردین انیمیشنی در آمریکا اکران شد که شخصیت اصلی آن شباهت کم نظیری به رییس جمهور آمریکا دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۴۲    
اعضای پارلمان عراق در جلسه ای مخالفت خود را با برافراشته شدن پرچم اقلیم کردستان در استان کرکوک اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۴۲    
دستگاه های امنیتی انگلیس با صدور هشدارهایی در 24 ساعت گذشته ابراز نگرانی کرده اند که تروریست ها احتمالاً موفق به ابداع روش هایی برای دور زدن بازرسی های ایمنی شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۴۲    
یک نوجوان پناه جوی ایرانی پس از آنکه در لندن، پایتخت انگلستان هدف یک حمله نژادپرستانه قرار گرفت، دچار شکستگی جمجمه شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۳۰    
درگیری خیابانی به علت خلاف رفتن در خیابان یک طرفه باعث شد تا ناصر در مقابل چشمان همسر و فرزندانش دست به جنایت هولناکی بزند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۳۰    
بر اساس قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع با متخلفان و مجرمینی که به محیط زیست در معنای کلی آن خسارت وارد کنند به طور جدی برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۲۱    
حزب ایرلندی 'شین فین' در بیانیه ای که روز شنبه در جریان برگزاری کنفرانس سیاست عربستان سعودی در منطقه ای بحران زده در لندن، قرائت شد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۲۱    
پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد از فردا در تهران از سر گرفته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۲۱    
منابع محلی گزارش دادند که شمار تلفات رانش زمین در شهر موکوآ در جنوب کلمبیا به 254 تن رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۲۱    
نقش درآمدهای مالیاتی و بالاخص جایگاه مالیات بر ارزش افزوده در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی نقشی بسیار پررنگ و محوری است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۱۲    
سخنگوی جبهه ایستادگی می گوید: ضور جدی آقای بقایی نتایج تصمیمات بعضی از اصولگرایان در جمنا را برای کاندیداتوری در انتخابات را برهم زده و آنان را دچار تشویش ذهنی و فکری نموده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ - ۱۰:۱۲    
رئیس ستاد انتخابات کشور ازآغاز نامنویسی از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از 22 فروردین به مدت 5 روز خبر داد.
  • ۱