شنبه ۳۰ تیرساعت ۰۴:۴۸Jul 2018 21

خبرهای نامه نیوز 14 فروردین 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 فروردین 1396 نامه نیوز 2 فروردین 1396 نامه نیوز 3 فروردین 1396 نامه نیوز 4 فروردین 1396 نامه نیوز 5 فروردین 1396 نامه نیوز 6 فروردین 1396 نامه نیوز 7 فروردین 1396 نامه نیوز 8 فروردین 1396 نامه نیوز 9 فروردین 1396 نامه نیوز 10 فروردین 1396 نامه نیوز 11 فروردین 1396 نامه نیوز 12 فروردین 1396 نامه نیوز 13 فروردین 1396 نامه نیوز 14 فروردین 1396 نامه نیوز 15 فروردین 1396 نامه نیوز 16 فروردین 1396 نامه نیوز 17 فروردین 1396 نامه نیوز 18 فروردین 1396 نامه نیوز 19 فروردین 1396 نامه نیوز 20 فروردین 1396 نامه نیوز 21 فروردین 1396 نامه نیوز 22 فروردین 1396 نامه نیوز 23 فروردین 1396 نامه نیوز 24 فروردین 1396 نامه نیوز 25 فروردین 1396 نامه نیوز 26 فروردین 1396 نامه نیوز 27 فروردین 1396 نامه نیوز 28 فروردین 1396 نامه نیوز 29 فروردین 1396 نامه نیوز 30 فروردین 1396 نامه نیوز 31 فروردین 1396 
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ - ۰۸:۴۱    
دیدار تیم های استقلال و فولاد، نوزدهمین بازی پی در پی برای آبی پوشان تهرانی بود که آنها موفق به گل زدن شده اند تا از این نظر صاحب یک رکورد جالب توجه باشند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۲    
مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در تشریح اقدامات این سازمان در سال 95 گفت: سال گذشته موفق شدیم بیش از 375 هزار مددجو را در مددسراهای شهر تهران مستقر کرده تا از بروز هرگونه خطرات احتمالی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۴:۵۳    
معاون امور دریایی سازمان بنادر، با اعلام ورود نخستین کشتی کروز به کشور گفت: با این رویداد، فصل جدیدی در سفرهای دریایی و گردشگری دریایی کشور رقم می خورد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۱:۴۳    
ریزش سنگ بر روی خودروی پراید در جاده هراز دو مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۱    
صنعت پوشاک ایران هم اکنون حداقل 280 هزار نفر اشتغال مولد در این صنعت دارد و می تواند طی برنامه ششم 600 هزار شغل جدید برای صنعت پوشاک ایجاد نماید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۰:۳۱    
هنوز هم خیلی ها به تهران برنگشته اند، خیلی از خیابان ها همچنان مثل نخستین روزهای بهار خلوت است اما در یک گوشه از پایتخت کارگران مشغول کارند و مردم در ترافیک.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۱۰:۱۰    
ژل رویال یک ماده سفید یا شیری رنگ ژله مانند است که زنبورهای کارگر آن را برای تغذیه ملکه تولید می کنند. این ماده که گاهی از آن با عنوان اکسیر جوانی یاد می شود خواص شگفت انگیز و منحصر به فردی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۹:۳۱    
با پیروزی نامزد احزاب چپ در انتخابات اکوادور، حکمرانی 10 ساله چپ ها در این کشور آمریکای لاتین برای یک دوره دیگر تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۲    
دولت عراق در بیانیه ای اعلام کرد حیدر العبادی نخست وزیر این کشور امروز، دوشنبه با جارد کوشنر، داماد دونالد ترامپ و ژنرال جوزف دانفورد، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا گفت وگو کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۳    
مقام های ترکیه در چارچوب تحقیقات خود در مورد کودتای نافرجام سال گذشته این کشور، 45 قاضی و دادستان دیگر را از کار برکنار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۳    
در حاشیه خبر خوردن انگور از ابتلا به آلزایمر جلوگیری می کند شهرام شیرزادی این کارتون را در خط خطی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۳    
سخنگوی دولت آلمان در پیامی انفجار در مترو سن پترزبورگ را به خانواد قربانیان این حادثه تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۳    
در حین گشت زنی در پارک سیادت شهر بوشهر یک فقره چک به مبلغ 19میلیارد ریال پشت امضاء شده را پیدا کرده و پس از پایان شیفت کاری به فرمانده انتظامی شهرستان بوشهر تحویل داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۲    
شرکت فرانسوی ایروادا برای اولین بار در جهان از ساخت پهپادی با بازوهای بادشدنی با استفاده از هوا خبر داده که بعد از خالی کردن آن، قابل تا زدن هم هست.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۷:۵۲    
الناز شاکردوست بازیگر کشورمان عکس جدیدی از خودش در خارج از کشور را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۷:۵۲    
خبر هایی درباره جدایی کریس جنر 61 ساله و معشوقه 35 ساله اش کوری گمپل corey gample منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۷:۵۲    
فاطمه گودرزی این عکس را از خود و فرزاندانش در راه سفر به کیش منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۷:۵۲    
محسن تنابنده سرپرست نویسندگان و بازیگر نقش آغاسی در علی البدل می گوید انتخاب ناکجاآباد به عنوان رویدادگاه داستان این سریال برای گریز از سانسور بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۷:۳۱    
نیوشا ضیغمی بازیگر 36 ساله کشورمان عکس جدیدی از خودش و همسرش را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۷:۳۱    
وزیر ارتباطات گفت: در گذشته حدود 95 درصد استفاده ای که از اینترنت صورت می گرفت، درست بود و تنها پنج درصد از استفاده اینترنت ممکن بود به مسائل نادرست و غیراخلاقی مرتبط شود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۷:۰۳    
یکی از فیلمسازان، هم اکنون در تایلند، کاری را جلوی دوربین برده است که داشتن و نداشتن پروانه ساخت آن روشن نیست!
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۶:۳۰    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه در کاخ سفید میزبان عبدالفتاح السیسی همتای مصری خود بود ؛ دیداری که در هفت سال گذشته بی سابقه بوده و از همین رو اهمیت دو چندان یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۴:۳۰    
ترزا می نخست وزیر انگلیس روز دوشنبه از دونالدترامپ رییس جمهوری آمریکا خواست تا از انجام هرگونه اقدام یک جانبه علیه کره شمالی اجتناب کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۴:۰۰    
معاون سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با بیان اینکه در تعطیلات ایام نوروز با افزایش 11 درصدی سفر در سطح جاده های کشور مواجه شدیم گفت: علی رغم افزایش تعداد سفر ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۳:۳۱    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت که این حزب از آغاز فعالیت جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی 'جمنا' آن را پذیرفته و از آن حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۲:۲۲    
مهدی استادی معاون اداره بازرسی و یکنواختی اداره کل مراقبت پرواز به عنوان یکی از اعضای هیات رئیسه اجلاس سالانه مشترک سازمان جهانی ایکائو (ICAO) و بنادر و کشتیرانی (IMO) در حوزه آموزش تئوری و عملی تجسس ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۱:۳۱    
مسئولان کاخ سفید آمریکا، جمهوریخواهان را مسئول شکست لایحه بهداشتی ترامپ معرفی کردند و حامیان رئیس جمهوری را به مبارزه با محافظه کاران در انتخابات میاندوره ای سال آینده فراخواندند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۰:۳۱    
سفارت کشورمان در انگلیس به دنبال مضروب شدن یک جوان کرد ایرانی این اقدام را محکوم کرد و از پیگیری موضوع خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ - ۰۰:۲۲    
در غیاب آیت الله هاشمی رفسنجانی برخی از اشخاص سیاسی و چهره های فرهنگی و رسانه ای به دیدار خانواده آن مرحوم رفتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۳:۰۱    
وزیر امور خارجه، تلاش برای اجرای برجام را سنگین تر از تلاش برای ایجاد برجام دانست و تاکید کرد که از امروز، برجام یعنی برنامه جامع اقتصاد مقاومتی .
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۲:۴۰    
استاندار سیستان و بلوچستان شایعه انتخابش به عنوان وزیر کشور را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۲:۳۱    
تیم تحقیق و بررسی روسیه اعلام کرد انفجار سن پترزبورگ تروریستی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۲:۳۱    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان البرز گفت: براثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری به رودخانه کرج یک نفر مصدوم شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۲:۳۱    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا طی سخنانی گفت: بحران یمن فراموش شدنی نیست اما کاری هم نمی توانیم در مورد آن بکنیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۲:۰۱    
رییس فراکسیون امید گفت: شورای عالی سیاست گذاری اصلاحات درکنار آقای روحانی گزینه دیگری نیز در نظر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۲:۰۱    
رهبر حزب مخالف ترکیه با بیان اینکه اردوغان پیش از رخ دادن کودتای 15 جولای از وقوع چنین حادثه ای باخبر بوده، گفت که کودتای مذکور کنترل شده بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۲    
ایران برای نوین سازی ناوگان بالگردی خود یادداشت تفاهمی را با روسیه برای ساخت کارخانه مونتاژ دو نوع بالگرد امضا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۲    
معاون احمدی نژاد گفت: امروزه در جهان یک اقلیت قارون صفت، بالای سر مردم نشست اند و پول کلان، رسانه و قدرت را در اختیار گرفت اند و به بقیه مردم هم می گویند پوپول و عوام.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۱:۴۰    
حزب الله لبنان ضمن محکوم کردن جنایت تروریستی در مترو شهر سن پترزبورگ روسیه تاکید کرد که این مشکل عزم روسیه را در مبارزه با تمام اشکال تروریسم سست نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۱:۲۲    
پلیس شهر مرسین ترکیه از زخمی شدن دو افسر پلیس این کشور بر اثر انفجار بمب در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۱:۱۰    
رئیس جمهور ترکیه بدون اشاره به حضور فاقد مجوز نظامیان کشورش در سوریه و نقض حاکمیت دمشق گفت: عملیات سپر فرات در سوریه به پایان رسیده و از این زمان به بَعد عملیات های دیگری در راه است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۱:۱۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه واقعه تروریستی سنت پترزبورگ روسیه را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۳    
یک گروه از محققان ایتالیایی موفق به کشف منشا بیماری آلزایمر شد که بدین ترتیب راه جدیدی را برای درمان آن باز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۳    
رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه گفت: شخصا معتقدم تا زمانی که این دولت سر کار است، لایحه ساماندهی حقوق و مزایا به مجلس نخواهد آمد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۳    
رییس فراکسیون امید گفت: شورای عالی سیاست گذاری اصلاحات درکنار آقای روحانی گزینه دیگری نیز در نظر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۳    
سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: هر تیمی رامین رضاییان را می خواهد باید با ما مذاکره کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۰:۵۱    
عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: برخی کارشناسان اقتصادی معتقدند 300 هزار میلیارد تومان لازم است که اقتصاد ما به دو سال قبل برگردد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۰:۴۲    
تصویربرداری سریال پایتخت 5 از 25 فروردین آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۰:۳۰    
مقام های شهر سن پترزبورگ در پی وقوع انفجار در یک ایستگاه متروی این شهر که ده ها کشته و زخمی بر جای گذاشت، سه روز عزای عمومی اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۰:۲۱    
رئیس فراکسیون امید مجلس با تأکید بر اینکه مهمترین مسئله امروز کشور اشتغال و تولید است گفت: معیشت مردم دغدغه اصلی کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۰:۱۲    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد که به همراه وزرای خارجه این اتحادیه، انفجار سن پترزبورگ را پیگیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۰:۰۰    
دادستان دادگاه فدرال منهتن از سفر رودولف جولیانی، شهردار سابق نیویورک به ترکیه و دیدار با اردوغان در جهت گفتگو بر سر پرونده رضا ضراب خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۲۰:۰۰    
سخنگوی دادستانی روسیه به تروریستی بودن حادثه انفجار سن پترزبورگ اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۹:۳۰    
یک شاهزاده سعودی، شدیدا به دلیل اقدام شبکه ام بی سی مبنی بر دعوت از زنان برای آزاد بودن، به این شبکه حمله کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۹:۱۲    
عضو جبهه مردمی نیروهای انقلاب گفت: لایحه دائمی شدن قانون مدیریت کشوری تا زمانی که این دولت سر کار است به مجلس نخواهد آمد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۹:۱۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، در مورد اخبار منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر این که احتمالا بین آزادی 15 ملوان هندی از سوی ایران با حکم تبرئه چند روز پیش نرگس کلباسی ارتباطاتی وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۹:۱۲    
قالیباف گفت: اگر امروز بگوییم درآمد 60 درصد از مردم ما زیر حداقل درآمدی است که از سوی دولت مشخص شده، حرف گزافی نگفته ایم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۹:۰۰    
قاضی اصولی صفار آخرین وضعیت پرونده تصادف زنجیره ای در مشهد را تشریح کرد و گفت: فرمانده پلیس راه خراسان رضوی با قرار کفالت آزاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۹:۰۰    
دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه برخی مسئولان تصور می کنند آب و نان ما هم از سوی آمریکا تأمین می شود، این چه بی عقیدگی به اسلام ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۹:۰۰    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با هشدار به فرمانده نیروهای مرکزی آمریکایی گفت:بدانید ایران، عراق یا افغانستان نیست و هرنوع ماجراجویی پشیمانی برای شما خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۸:۴۲    
بازیکن مغضوب برانکو باید تیم جدیدی پیدا کند و جایی برای بازگشت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۸:۳۰    
وزیر نفت با ارسال نامه ای به محضر حضرت آیت الله خامنه ای مقام معظم رهبری، از سخنان ایشان درباره عملکرد وزارت نفت در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قدردانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۸:۳۰    
رئیس جمهور ترکیه با بیان اینکه تنها هفت روز تا برگزاری رفراندوم باقی مانده است گفت: در اروپا شهروندان ترکیه صندوق ها را با رای آری پر خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۰    
رئیس قوه قضاییه بر لزوم رعایت اخلاق به عنوان یک اصل اساسی در جریان رقابت های انتخاباتی از سوی نامزدها و هواداران آنان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۱    
براساس آمارهای سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در بین بازده زمانی 28 اسفند ماه تا 10 فرودین ماه بیش از 46 میلیون شب نفراقامت در کشور رخ داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۱    
رییس دوره ای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با بیان اینکه برنامه ریزی گسترده ای میان اصولگرایان معتدل و اصلاح طلبان برای برگزاری انتخابات پرشور ریاست جمهوری صورت گرفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۱    
یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از انصراف خود در صورت عدم معرفی از سوی جبهه مردمی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۱    
پایداری ها ساز مخالفت با دوستان راست گرایشان را مدت هاست که کوک کرده اند، کلید واژه این مخالفت ها هم چیزی نیست جز اختلاف بر سر کاندیدای اصلح .
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۴۰    
وزیر بهداشت ضمن تاکید بر اینکه برداشته شدن موانع اقتصادی، بر تولید، ایجاد اشتغال و مبارزه با فساد موثر خواهد بود ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۴۰    
پوتین اعلام کرد با سران سرویس های اطلاعاتی روسیه گفت وگو کرده و به دنبال بررسی علت انفجار در متروی سن پترزبورگ از جمله احتمال تروریستی بودن آن است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۴۰    
رسانه ها از انفجار در مترو شهر سن پترزبورگ روسیه خبر دادند. گفته می شود در این انفجار 10 نفر کشته و 20 نفر هم زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۳۱    
سرویس اطلاعات لیتوانی امروز (دوشنبه) اعلام کرد روسه می تواند ظرف کمتر از 24 ساعت دست به حمله علیه کشورهای حوزه بالتیک بزند و این امکان گزینه های ناتو را در واکنش موثر و استفاده از نیروهای مستقر در ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۲۲    
رییس هیات عامل ایدرو از امضای قرارداد رنو تا دو هفته کاری دیگر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۱۰    
یک زن 87 ساله به دلیل ممانعت کارکنان هواپیما 13 ساعت از استفاده از سرویس بهداشتی هواپیما منع شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۱    
وزیر کشور با بیان اینکه کشور در حوزه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و امنیتی در سال 95 دستاوردهای خوبی به دست آورد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۱    
تبریز یکی از مهم ترین مراکز بافت قالی در ایران است و قالی های بافته شده در آن از تنوع و گوناگونی بسیاری برخوردارند. پیشینه صنعت فرش بافی در تبریز به قبل از دوران صفویه باز می گردد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۶:۵۲    
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی با بیان این که میانگین مصرف بنزین از اول تا 13 فروردین ماه امسال یک میلیارد و 114 میلیون لیتر بنزین بود، گفت، روز 12 فروردین با مصرف 102 ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۱    
دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: گزینه اصلاح طلبان و اعتدالیون قطعا خود آقای روحانی خواهد بود که تکلیف در این طرف روشن است و آن طرف ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۱    
رئیس کمیسیون توسعه صادرات اتاق بازرگانی ایران ضمن برشمردن مهمترین اولویت هایی اقتصادی سال 1396 عنوان کرد که دولت در سال جاری باید واقعی سازی نرخ ارز را به منظور بهبود شرایط صادرات در اولویت قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۱    
نخست وزیر لبنان در جریان سفر امروز(دوشنبه) خود به فرانسه در دیدار با همتای فرانسوی خود با اشاره به اینکه کشورش تاب تحمل فشارهای ناشی از پذیرش آوارگان سوری را ندارد، تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۶:۳۱    
رئیس مجلس گفت: گفته شده که حجم قاچاق از 20 میلیارد دلار به 15 میلیارد دلار کاهش یافته، اما باید گفت که رقم 15 میلیارد دلار نیز رقم کمی نیست و این میزان رقمی است که می تواند تولید را نابود کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۲    
پایگاه های اجتماعی وابسته به حشد شعبی عراق تصاویری از یک داعشی را منتشر کردند که اعترافات وی به کشف یک گور دسته جمعی از قربانیان این گروه در استان دیالی کمک کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۲    
رئیس جمهور آمریکا امروز دوشنبه ضمن رد ادعاها درباره ارتباط تیم انتخاباتی او با روسیه، رقیب دموکرات و شکست خورده خود در انتخابات 2016 را هدف حملات لفظی خود قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۰    
مصر و عربستان برای برگزاری دور جدید مذاکرات سیاسی قریب الوقوع بین دو کشور در قاهره به اتفاق نظر رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۰    
نتایج یک تحقیق نشان می دهد نوزادان انگلیسی، کانادایی و ایتالیایی بیش از نوزادان کشورهای دیگر گریه می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۶:۱۰    
از پیام ها و جمله های اخلاقی و اجتماعی تا پیام های طنز و فرهنگی و...پشت ماشین ها دیده می شوند. تصویر زیر حاوی یک پیام اخلاقی-اجتماعی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۶:۰۳    
پادشاه بحرین امروز(دوشنبه) با اصلاح قانونی موافقت کرد که اجازه محاکمه غیرنظامیان در محاکم نظامی را می دهد. این طرح پیشتر در پارلمان بحرین تصویب و توسط مجلس شورای این کشور مورد توافق قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۱    
اعضای تیم تراکتورسازی تبریز به خاطر نتایج ضعیف اخیر با جریمه ای مشروط مواجه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۱    
در حمله غافلگیرانه داعش به نیروهای امنیتی افغان دست کم هفت نیروی امنیتی جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۵۱    
رییس جمهور روسیه و همتای بلاروسی وی امروز دوشنبه در سن پترزبورگ دیدار می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۰    
مدرسه نظامی شوالیه های روسی در یک اردوگاه قدیمی در نزدیکی شهر استاورپول یکی از جاهایی است که دانش آموزان دوره آموزش های نظامی اولیه خود را می گذرانند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۰    
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: نوروزگاه امسال در 31 استان کشور حداقل یک نوروزگاه در مراکز استان ها برگزار شد؛ به طور کلی حدود 260 نوروزگاه در شهرهای کشور داشتیم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۰    
رسانه های کره ای خبر دادند که رئیس جمهور برکنارشده کره جنوبی در شب اول حضور خود در زندان گریه کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۴۰    
پلیس راه راهور ناجا از ترافیک نیمه سنگین در باند شمال به جنوب کرج-چالوس و هراز خبر داد و به هموطنان توصیه کرد با صبر و حوصله رانندگی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۱    
محمود احمدی نژاد قصد دارد نشست خبری برگزار کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۱    
وزرای خارجه اتحادیه اروپا در واکنش به تغییر آشکار سیاست آمریکا در قبال سوریه، به این مساله اشاره کرده اند که بشار اسد رئیس جمهور سوریه هیچ جایگاهی در آینده این کشور نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۲    
سخنگوی رئیس جمهور روسیه گفت پوتین به دنبال دیدار با همتای آمریکایی خود است تا روابط میان دو کشور تقویت شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۰    
رئیس فراکسیون امید مجلس با تاکید بر ضرورت توجه به مساله تولید و اشتغال ابراز امیدواری کرد که با جهت گیری های انجام شده در برنامه ششم حرکت جدی تری در رابطه با تولید انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۰    
خانواده بزرگ تأمین اجتماعی در ساعات اولیه سال 96 میزبان رئیس جمهور بود تا از 60 قلم داروی جدید شرکت داروسازی رازک (از شرکت های تابعه این سازمان) رونمایی شود.