جمعه ۳۱ فروردینساعت ۱۱:۱۷Apr 2018 20

خبرهای نامه نیوز 7 اردیبهشت 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 2 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 3 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 4 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 5 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 6 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 7 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 8 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 9 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 10 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 11 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 12 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 13 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 14 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 15 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 16 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 17 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 18 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 19 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 20 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 21 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 22 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 23 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 24 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 25 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 26 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 27 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 28 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 29 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 30 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۸:۰۲    
وزیر خزانه داری آمریکا از طرح دونالد ترامپ، رونمایی کرد که براساس آن نرخ مالیات سرمایه گذاری های خصوصی در آمریکا از 35 درصد به 15 درصد کاهش خواهد یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ - ۰۷:۵۳    
لیلا برخورداری تازه ترین مطلب اینستاگرام خود را به تصویری از حضور خود در آرامگاه سعدی اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۲    
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی در منطقه داغ امنیتی با تدابیر ویژه ای به امنیت پایدار رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۱    
یکی از موسسان گوگل به طور مخفیانه مشغول ساخت کشتی فضایی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۱    
یک شرکت خودروسازی از طرح اولیه یک خودروی مینی رونمایی کرده است که طی رانندگی رنگ آن با توجه به حال روحی راننده تغییر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۳:۱۲    
کسی که می خواهد به مردم خدمت کند نباید اندیشه ثروت اندوزی در ذهن داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۳:۰۰    
الکساندرلاورنتیف فرستاده ویژه رییس جمهور روسیه روز پنجشنبه با علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۲:۵۱    
مراسم اختتامیه سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر با اجرای اشکان خطیبی در تالار وحدت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۲:۴۲    
اگر قول 5 میلیون شغل را دادیم به این دلیل است که ما می دانیم ریشه همه مشکلات در نداشتن شغل و بیکاری جوانان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۲:۳۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه تفکر انقلابی نشان می دهد که می تواند در عرصه های مختلف موفق شود، گفت: دولت در مسائل اقتصادی و سیاست خارجی رویکردی رومانتیک دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۲:۲۱    
وزیر ورزش و جوانان با خانواده مرحوم هادی نوروزی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۲:۲۱    
اگر قول 5 میلیون شغل را دادیم به این دلیل است که ما می دانیم ریشه همه مشکلات در نداشتن شغل و بیکاری جوانان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۲:۱۲    
وزارت خارجه فرانسه در بیانیه ای حمله گروهک تروریستی-تکفیری جیش الظلم به مرزبان های ایرانی که به شهادت دست کم 10 نفر از آنها منجر شد را محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۲۰:۳۱    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شعارهایی که امروز برخی ها در عرصه انتخابات مطرح می کنند همان شعارهای 12 سال پیش مبنی بر خرج و توزیع بیت المال بین مردم است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۵۲    
رییس مرکز آمار ایران گفت: دولت تدبیر و امید از ابتدای سال 92 تا انتهای سال 95، به طور متوسط سالانه 490 هزار شغل در کشور ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۴۰    
نامزد دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری در خصوص ترکیب کابینه خود گفت: فکرش هستم، اما چو فردا شود فکر فردا کنم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۳۱    
رییس جمهوری با تسلیت شهادت و مجروح شدن جمعی از مرزبانان دلیر و جان برکف کشورمان در حین انجام مأموریت در حادثه تروریستی مذبوحانه در میرجاوه ، از دولت دوست و همسایه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۹:۲۲    
هر حرکتی و هر وعده ای که انتظارات مردم را بالا ببرد و شکاف بین انتظارات و امکانات را افزون سازد، تهدیدی برای امنیت ملی است و هر کدامتان که پیروز شوید بلای جان خودتان خواهد شدکه هزینه ان را مردم خوب و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۵۲    
وزیر کشور بحرین در نشست وزیرای کشور، دفاع و امور خارجه شورای همکاری خلیج فارس با تکرار ادعاهای منامه علیه تهران، دخالت های ایران در منطقه را مانع اصلی دست یابی به راه حلی برای بحران های منطقه دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۴۰    
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: من در مدیریت های مختلف هیچ گاه اتوبوسی نیامدم و اتوبوسی نرفتم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۳۱    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی نسبت به وقوع طوفان های تندری و بارش های رگباری شدید همراه با صاعقه طی دو روز آینده اخطار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه امروز هیچ زنی در کشور نیست که دفترچه درمان رایگان نداشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۲۲    
یک کارشناس اقتصادی می گوید اینکه کاندیداها بگویند می خواهند اشتغال ایجاد کنند و برنامه ای برای آن ارائه ندهند، درست نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۱۰    
در کنار این مسائل مردم احساس امنیت نمی کردند. قطع نامه هایی بالای سر مردم بود. مخصوصا قطع نامه 1929 که شرایط کشور را در مرز بحران قرار داده بود و مردم نسیت به ماه های آینده اطمینان نداشتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۸:۰۱    
روحانی گفت: 27 هزار روستا در این دولت به اینترنت مجهز شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۵۲    
در حالی که این روزها برخی نامزدها از برنامه خود برای ایجاد 5 میلیون شغل سخن می گویند حسن روحانی در این رابطه اعلام کرد با کلام و سخن شغل ایجاد نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۰    
در کنار این مسائل مردم احساس امنیت نمی کردند. قطع نامه هایی بالای سر مردم بود. مخصوصا قطع نامه 1929 که شرایط کشور را در مرز بحران قرار داده بود و مردم نسیت به ماه های آینده اطمینان نداشتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۴۰    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: نخستین برنامه ای که در صد روز اول انجام خواهد شد، برنامه ای تحت عنوان کاج است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۲۲    
رئیس جمهوری ترکیه با انتقاد از بی تفاوتی غرب در قبال گرسنگان و قحطی زدگان در آفریقا، رهبران کشورهای توسعه یافته غربی را به شترمرغ تشبیه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۰    
فردا محمود احمدی نژاد را در رسانه ملی خواهیم دید؛ شاید. اگر که اخبار رسیده درست باشد. البته حسن روحانی حتما زودتر از همه، اخبار رسیده را شنیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۱۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که با کارهای مسکن وار نمی توان کشور را رو به جلو اداره کرد، گفت: مبادا اشتباه های گذشته را تکرار کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۷:۰۱    
صادق زیباکلام، فعال سیاسی اصلاح طلب و حسین الله کرم، دبیرکل سابق انصار حزب الله که برای انجام مناظره به خبرآنلاین رفته بودند، قبل از انجام مناظره، نماز ظهر و عصر را اقامه کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۲    
در این حملات ویروس هایی از طریق ایمیل به مراکز علمی و پژوهشی وابسته به وزارت ها و دستگاه های دولتی ارسال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۶:۲۲    
الله کرم گفت: من به سیاست خارجی نمره قبولی نمی دهم. آقای روحانی ما را می خواست از آوار هسته ای بیرون ببرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۱    
امروز نوبت میوه چینی از درخت برجام است ، گفت: امیدوارم با رأی دادن به روحانی بتوانیم اهدافی را که در چهار سال اول پایه ریزی شد به نتیجه مطلوب برسانیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۳۱    
زیباکلام می گوید:هر وقت بعد از برجام خارجی ها آمد در ایران سرمایه گذاری کند احمدی نژادی ها و همین الله کرم ها بر سر کسانی چون روحانی و آیت الله هاشمی فریاد کشیدند که ای وای ایران از دست رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۲۲    
بیشترین رشد متوسط قیمت در این ماه نسبت به ماه مشابه پارسال به منطقه 22 (با 7 / 15 درصد) و بیشترین کاهش متوسط قیمت به منطقه یک (با 13.8 درصد) تعلق گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۱    
همایش ستادهای مردمی مهندس سید مصطفی میرسلیم نامزد حزب موتلفه اسلامی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سالن شهید لاجوردی موسسه شهدای موتلفه اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۱    
وزارت دفاع کویت بعد از 16 سال اعلام کرد که بیش از 13 هزار شهروند این کشور را برای ثبت نام در نخستین مرحله خدمت نظامی اجباری فراخوانده می خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۲    
حسین الله کرم می گوید: رییسی معتقد است که نگاه اقتصادی باید به داخل برگردد. ما می توانیم از منابع نفتی استفاده کنیم. نه به روحانی حفظ کارخانه ها است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۲    
امسال، فرانسه شا ایران یکی از کشورهایی است که در آن مناظره انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری به صورت مستقیم از رادیو و تلویزیون پخش می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۵۲    
در این گزارش نگاهی داریم به زنانی که در ارتش روسیه خدمت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۰    
اساتید، قاریان و حافظان برترِ شرکت کننده در سی و چهارمین دوره ی مسابقات بین المللی قرآن کریم، صبح امروز (پنجشنبه) با حضور در محفل انس با قرآن در حسینیه ی امام خمینی (رحمه الله) با حضرت آیت الله خامنه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۴۰    
یک عضو هیئت رئیسه شورای عالی اصلاح طلبان گفت: اصلاح طلبان تا زمانی که با هم هستند و وحدت دارند قدرت به دستشان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۳۱    
زیباکلام می گوید نامزدهایی که وعده یارانه 250 هزارتومانی می دهند ضرب و تقسیم بلند نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان این که با کارهای مسکن وار نمی توان کشور را رو به جلو اداره کرد، گفت: مبادا اشتباه های گذشته را تکرار کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۲    
پس از پیروزی مکرون در دور اول انتخابات، شاخص بازارهای اروپا افزایش یافت و شاخص اصلی بورس فرانسه به بالاترین حد خودش از سال 2008 رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۲    
معاون پارلمانی رئیس جمهورتاکید کرد: امید مردم در انتخابات تخریب نشود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۱    
یک عضو شورای عالی سیاست گذاری انتخاباتی اصلاح طلبان با ابراز امیدواری نسبت به هم افزایی دو انتخابات شوراهای شهر و ریاست جمهوری گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۱    
شرکت هواپیمایی قطر، از برنامه ویژه خود برای فروش بلیط در تمامی کلاس های پروازی اش رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۱    
بهرام قاسمی سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن تسلیت شهادت جمعی از پرسنل شجاع مرزبانی کشور در حمله اشرار مسلّح در مرز پاکستان، بابازماندگان این شهدا ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حوزه زنان سرپرست خانوار در تلاش هستیم طرح مسکن اجتماعی و حمایتی را اجرایی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۰    
عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: دوستان نگذارید تاریخ تکرار شود، نگذاریم ضد برجامیان از برجام سود ببرند. همه تهران مشهد نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۰    
اگرچه عادت کرده ایم در مستطیل سبز 22 ورزشکار را ببینیم که دنبال توپ فوتبال می دوند، اما این ورزش پرطرفدار گاهی همه معادلات را به هم می زند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۱    
سیستم "سطح مدیریت نیروها" در دولت باراک اوباما برای عراق و سوریه اعلام شد و هدفش کنترل ارتش بود. اوباما همزمان با تشدید کمپین ضد داعش ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۱    
رییس سازمان حج و زیارت با اعلام این که تاکنون بیش از 40 هزار نفر برای تشرف به حج امسال ثبت نام اولیه را انجام داده اند، گفت: با نهایی شدن فرآیند اجاره هتل های حجاج در عربستان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۳۱    
سخنگوی نیروی انتظامی از دستگاه دیپلماسی کشور خواست موضوع حضور تروریست ها از خاک پاکستان داخل کشورمان و شهادت مرزبانان را پیگیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۲۲    
سازمان حمایت با صدور اطلاعیه اعلام کرد:با توجه به اینکه گوشت مرغ مشمول کالاهای اولویت اول تنظیم بازاری است حداکثر قیمت معین شده برای عرضه هرقطعه جوجه یک روزه با بهترین کیفیت 17000 ریال است و واحدهای ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۲۲    
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اینکه در روزهای آینده اتفاقات بزرگی در حوزه انرژی در کشور صورت می گیرد گفت: ایران در تولید بنزین خودکفا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۰    
وزیر امور خارجه در پیامی شهادت جمعی از مرزبانان کشورمان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۰    
دوازده سال از آن روزها می گذرد. روزهایی که مردی با کاپشن بهاره، شوار پارچه ای گشاد، پیراهنی بزرگ تر از سایز، صورتی استخوانی و پر از محاسن بر ایرانیان نازل شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۳:۰۱    
رییس شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان بر لزوم مطالبه جوانگرایی در دولت دوم حسن روحانی تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۲    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید با اندیشه، دانایی و عمل و نه با شعار وارد میدان شد، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۲    
مرتضی بانک معاون کل سرپرست نهاد ریاست جمهوری، قائم مقام ستاد انتخابات روحانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۴۲    
مناظره ها باید به گونه ای طراحی شوند که آرا و افکار عمومی را به سمت وسوی کاندیدای شایسته تر سوق دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۴۲    
باهنر در سخنان خود از تغییر در قوه مجریه سخن نمی گوید بلکه آرزوی تحول در همین دولت را دارد. او نمی خواهد همه پل های پشت سر اصول گرایان خراب شود...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۴۲    
معاون وزیر علوم و رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از افزایش تعداد داوطلبان آزمون های سراسری و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها در سال 96 خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۰    
قدرت نمایی آمریکا برای کره شمالی با پرتاب موشک بالستیکارتش آمریکا اعلام کرد، یک موشک بالستیک قاره پیما بدون مهمات از یک پایگاه هوایی در کالیفرنیا پرتاب شد تا "اثربخشی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۰    
محمدعلی وکیلی عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۰    
وزارت خارجه سوریه ادعاهای وزیر خارجه فرانسه در خصوص حمله خان شیخون را کذب خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۰    
اساتید، قاریان و حافظان برترِ شرکت کننده در سی و چهارمین دوره ی مسابقات بین المللی قرآن کریم، صبح امروز (پنجشنبه) با حضور در محفل انس با قرآن در حسینیه ی امام خمینی (رحمه الله) با حضرت آیت الله خامنه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۱    
رییس ستاد انتخابات حسن روحانی با رونمایی از برنامه این ستاد برای دولت دوازدهم گفت: با ارایه این برنامه می خواهیم به جامعه بگوییم که مبارزات انتخاباتی مبارزات بگم بگم نیست بلکه مبارزه برنامه های افراد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۱۲    
بهناز جعفری بازیگر سینما و تلویزیون مهمان شب گذشته برنامه خندوانه بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۰    
سخنگوی رسمی وزارت امور خارجه روسیه ادعای سازمان جاسوسی آمریکا مبنی بر مداخله روسیه در روند تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری این کشور را رد و خاطرنشان کرد که مسکو از هیچ نامزدی در انتخابات کشورهای دیگر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۰    
از پایگاه اطلاع رسانی ستاد حجت الاسلام روحانی با حضور شریعتمداری به صورت رسمی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۰    
وزیر اطلاعات اسراییل به رویترز گفته نتانیاهو به مقامات نظامی اسراییل دستور داده هرجا ردی از قاچاق تسلیحات ایرانی به لبنان دریافت کردند، سریعا وارد عمل شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۲:۰۰    
معاون اول رییس جمهور در پیامی شهادت جانسوز جمعی از فرزندان رشید و شجاع ملت ایران در اقدام تروریستی اشرار مسلح در منطقه میرجاوه استان سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۱    
قیمت نفت در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی تحت تاثیر نگرانی ها از تشدید مشکل اشباع عرضه کاهش یافت با این همه به نظر می رسد قیمتها در سطح کنونی حمایت یافته اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۱    
اساتید، قاریان و حافظان برترِ شرکت کننده در سی و چهارمین دوره ی مسابقات بین المللی قرآن کریم، صبح امروز (پنجشنبه) با حضور در محفل انس با قرآن در حسینیه ی امام خمینی (رحمه الله) با حضرت آیت الله خامنه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۲    
برخورد شدید کامیون با خودرو سواری در بزرگراه آزادگان، موجب مصدومیت و مرگ مرد و زنی جوان شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۲    
کاتس افزود: می خواهم به یک تفاهم دست پیدا کنم... به توافقی میان ایالات متحده آمریکا و اسرائیل... برای اینکه به ایران اجازه مستقر کردن دائمی نیروهای نظامی هوایی، زمینی یا دریایی در سوریه داده نشود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۰    
دانشجویان و طلاب محترمی که در سامانه bon.tibf.ir فرآیند ثبت نام خود را کامل انجام داده اند، از امروز(7 اردیبهشت) می توانند به شعب و یا شهرنت های بانک شهر مراجعه و بن کارت ثبت نامی خود را دریافت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۰    
منابع رسانه ای از انفجار مهیب در طرف فرودگاه بین المللی دمشق خبر دادند. گفتنی است با توجه به انفجار امروز در منطقه فرودگاه بین المللی دمشق ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۰    
نخستین مناظره نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ساعت های مختلف روز جمعه (هشتم اردیبهشت) از رادیو و تلویزیون پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۰    
روزنامه شهروند در گفتگو با پیروز حناچی، دبیر شورای عالی معماری و شهرسازی و معاون شهرسازی و معماری وزیر راه و شهرسازی به مشکلات متعدد تهران پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۳۰    
مراسم تشییع پیکر نقی سیف جمالی (بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون) صبح امروز (هفتم اردیبهشت) با حضور هنرمندان و دوستدارانش از مقابل تالار وحدت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۱    
یک رسانه سعودی با بررسی تاریخچه فعالیت سیاسی رئیس جمهور ایران و نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیش رو می نویسد: روحانی یکی از وفاداران نزدیک امام خمینی، موسس نظام جمهوری اسلامی ایران بود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۱    
صادق زیباکلام در اعتماد نوشت: حدود 20 روز تا دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری باقی مانده است و آقای روحانی گزینه مورد حمایت اصلاح طلبان در انتخابات آتی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۱    
در حاشیه بازار داغ وعده های نجومی، عجیب و غیر عملیاتی برخی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۱    
علی لاریجانی - رئیس مجلس شورای اسلامی- شامگاه چهارشنبه پس از ورود به شیراز به زیارت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) و سید میر محمد(ع) رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۲۱    
با حضور وزیر نیرو بزرگترین نیروگاه خورشیدی در اصفهان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۱۲    
عضو کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران از تعیین نرخ کرایه تاکسی های شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۰    
یک عالم دینی تاکید کرد: گزینه بهتری از آقای روحانی در این انتخابات وجود ندارد. البته باید مناظره های انتخاباتی هم برگزار شود ولی آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۱:۰۰    
در گزارش زیر تصاویر دیدنی و جذابی از چهارگوشه جهان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۱    
اگر روند 8 ساله 84 تا 92 در ایرانِ ما و توزیع پول بدون سرمایه گذاری ادامه یافته بود بعید نبود که امروز ما هم با مشکلاتی شبیه ونزوئلا روبه شویم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۱    
نخستین کنگره حزب توسعه ملی ایران اسلامی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۱    
قیمت طلا در معاملات روز پنج شنبه بازار جهانی با فروکش کردن نگرانی های ژئوپلتیکی کاهش یافت اما بدبینی سرمایه گذاران نسبت به اصلاحات مالیاتی پیشنهادی ترامپ، کاهش بیشتر قیمت این فلز ارزشمند را محدود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ - ۱۰:۴۲    
در محور کندوان تردد خودرو از ساعت 14 تا 23 فردا از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است، همچنین تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.
  • ۱