شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۱:۰۴Apr 2018 21

خبرهای نامه نیوز 11 اردیبهشت 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 2 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 3 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 4 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 5 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 6 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 7 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 8 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 9 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 10 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 11 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 12 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 13 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 14 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 15 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 16 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 17 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 18 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 19 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 20 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 21 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 22 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 23 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 24 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 25 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 26 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 27 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 28 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 29 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 30 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۳:۰۱    
در این گزارش نگاهی داریم به تصاویر منتخب هفته گذشته با موضوع حیات وحش.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۳:۴۲    
نخل طلای فستیوال کن امسال و در هفتادمین دوره یک ویژگی خاص دارد و آنهم اینکه الماس های کوچک 0.7 قیراطی مانند دانه های برف روی نخل ریخته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۳:۳۰    
در حاشیه مراسم ترحیم پدر "بهنام ابوالقاسم پور " فوتبالیست سابق کشورمان.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۱    
خودروسازی پورشه، برای به رُخ کشیدن قدرت شاسی بلند خود یک ایرباس A380 به وزن 285 تُن را کشید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۲    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به استقبال زائران از روند ثبت نام گفت: ودیعه گذارانی که اولویت شان اعلام شده و علاقمند به تشرف هستند سریع تر نسبت به تکمیل مدارک و ثبت نام در بانک ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۳    
تایر و انواع لاستیک در بالابردن کیفیت حمل و نقل نقش موثری دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۷:۳۰    
عکسی از آخرین جشن تولد سعید کریمیان مدیر شبکه جم منتشر شده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۲    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به آلودگی بالای هوای کلان شهرها و چند شهر در ابتدای دولت گفت: امروزه 30 میلیون نفر از هوای پاک و سالم استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۰    
سازمان هواشناسی پیرامون وقوع سیل در برخی از استان های کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۱    
سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در شهر آفتاب افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۰    
بستنی سنتی با طعم بسیار خوشمزه ی خود همه را تحت تاثیر خود قرار می دهد اما میکروب هایی در بستنی سنتی وجود دارد که امکان دارد شما را بیماری کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۱    
بن کارت خرید کتاب اهل قلم ویژه سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به مبلغ250 هزار تومان در اختیار اهالی قلم قرار خواهد گرفت
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۱    
مراسم ترحیم والده سردار ابراهیم جباری فرمانده سپاه حفاظت ولی امر روز گذشته در مسجدجامع حضرت امام سجاد تهران با حضور شخصیت های کشوری و لشکری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۲    
ابراهیم رییسی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در ادامه سفرهای خود شامگاه امروز ( دوشنبه ) با حضور در بندرعباس در جمع حامیان خود سخنرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۲    
جهان اقتصاد در یادداشتی به قلم مهدی حبیب بیگی، پژوهشگر نوشت: گوبلز وزیر تبلیغات آلمان نازی معتقد بود یک دروغ را آنقدر تکرار کن تا برای همه یک پدیده پذیرفته شده و واقعی جلوه کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۲    
ارتش آمریکا به دنبال روشی است تا مغز انسان را هک کند. زیرا تصمیم دارد با این روش مهارت های شناختی سربازان را افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۲    
شرکت آمازون با به روزکردن بلندگوهای هوشمند خود کاری کرده که آنها رفتارهایی بسیار مشابه با انسان داشته باشند و بتوانند از خود واکنش های عاطفی نشان دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۱    
روابط عمومی سازمان غذا و دارو، اسامی تعدادی از فرآورده های غذایی را که فاقد مجوز بهداشتی بوده یا اقدام به جعل مستندات نموده اند، اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۸:۵۱    
سعید حدادیان، مداح مشهور درباره حادثه سفارت عربستان که جهانگیری در مناظره انتخاباتی به آن اشاره کرد، با تقبیح حمله به سفارت گفت: ریختن در سفارت عربستان کار ما نیست
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۸:۱۰    
دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی در شهرکرد گفت: رئیس جمهور باید فردی شجاع باشد، به بیگانه دل نبندد و تولید داخلی را رونق ببخشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۷:۵۲    
چکامه چمن ماه بازیگر ایرانی که مدتی است در شبکه جم مشغول به کار شده است, در آخرین پست اینستاگرام خود نسبت به ترور مدیر جم واکنش نشان داد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۷:۵۲    
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۷:۴۰    
ملانیا ترامپ در استقبال از رئیس جمهور آرژانتین با لباسی حاضر شد که با الهام گرفتن از طرح های نظامی و از پارچه ای از نوع آنچه در دوخت لباس های نظامی ارتش آمریکا استفاده می شود طراحی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۷:۴۰    
این بازیگر 29 ساله که به عنوان مدل تبلیغاتی یک شرکت وارد کننده لنز های رنگی فعالیت می کند, در این عکس ها از لنز روشن برای چشمانش استفاده کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۷:۲۲    
روزنامه گاردین هم در گزارشی ضمن تشریح تیراندازی به مدیر شبکه جم به چرایی این حادثه و مرگ سعید کریمیان پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۶:۳۱    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: جامعه اسلامی در سایه حاکمیت اسلام و تحت رهبری ولایت فقیه و با حضور ملتی ایثارگر در همه عرصه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۶:۰۱    
وزارت خارجه روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که در رایزنی تلفنی لاوروف و تیلرسون، طرفین برای دیدار دوجانبه در 10 و 11 ماه می سال جاری میلادی به توافق رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۵:۳۱    
اپل فردا گزارش فصل دوم سال مالی خود را در حالی منتشر می کند که 250 میلیارد دلار پول نقد در اختیار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۴:۴۳    
25 دختر و پسر جوان که در یک پیتزا فروشی در حال رقص و پایکوبی بودند توسط ماموران پلیس دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۴:۰۱    
سخنگوی نیروهای سوریه دموکراتیک از آزاد سازی کامل شهر الطبقه از لوث داعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۳:۳۱    
سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه ضمن ابراز تاسف عمیق از بروز سانحه رانندگی برای مینی بوس حامل گردشگران آلمانی در استان فارس ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۳:۰۱    
ریچارد بوانگن، مدیر رسانه های بین المللی وزارت خارجه آمریکا گفت: در حال بررسی گسترده فعالیت های ایران هستیم تا مشخص کنیم کدام راه برای دستیابی به نتیجه، بهتر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۲:۳۱    
خالد مشعل رئیس دفتر سیاسی حماس شامگاه دوشنبه در مراسم اعلام سند سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در دوحه قطر گفت: سند جدید سیاسی حماس به معنای به رسمیت شناختن اسرائیل نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۲:۰۱    
نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی و عضو ارشد حزب اتحاد ملت ایران اسلامی با بیان اینکه دولت بعدی روحانی کارآمدتر خواهد بود، گفت: وضعیت معیشتی عزت مند مردم در چهار سال دیگر بهتر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۱:۳۱    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با اشاره دستاوردهای عظیم بدست آمده در حوزه صنایع دفاع طی چهار سال فعالیت دولت تدبیر و امید گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۱:۰۱    
سخنگوی عملیات مشترک نیروهای عراقی شامگاه دوشنبه با بیان اینکه داعش نفس آخرش را در موصل می کشد، گفت: کم تر از 30 درصد از بخش غربی موصل در اشغال داعش است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۰۰:۱۰    
رئیس زنان ستاد روحانی گفت: اگر امروز ما پشت سر روحانی و او را به عنوان نامزد مورد نظرمان انتخاب کردیم تا به او رای دهیم برای اینکه به این باور رسیدیم که انتخاب روحانی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۵۲    
طبق مدارک و گزارش ها، پلیس شهر نیویورک روزانه بین 127 هزار تا 145 هزار دلار برای حفاظت از خانواده ترامپ هزینه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۵۲    
کاهه گفت: با دستور قضایی و اقدام سریع 45 زن و مرد در یک پارتی شبانه در کارگاه تولید مبل در حاشیه شهر قم دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۲۲    
علیرضا عنایتی سفیر کشورمان در کویت گفت: از میان 50 هزار شهروند ایرانی مقیم کویت، 28 هزار نفر حق شرکت در انتخابات دارند و این سفارت تمام تلاش خود را برای فراهم کردن فضایی سالم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۰    
شهردار تهران در پاسخ به سوالی درباره شگرد تبلیغاتی اش برای انتخابات ریاست جمهوری توضیح داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۰    
رئیس ستاد حزب اتحاد ملت ایران اسلامی منطقه آذربایجان شرقی گفت: به عقب باز نمی گردیم، تا افق 1400 را با روحانی و جهانگیری به نظاره بنشینیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۳:۰۱    
پرداخت یارانه 150 هزار تومانی، کارانه 250 هزار تومانی و ایجاد 5 میلیون شغل از مهم ترین محورهای اظهارات وی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۲:۵۲    
مصطفی میرسلیم با اشاره به دوران ریاست جمهوری حضرت آیت الله خامنه ای، گفت: ایشان از من خواستند برای ساماندهی نهاد ریاست جمهوری و مشاورت ایشان خدمت شان برسم. من هم با استقبال خدمت شان رفتم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۵۲    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انتشار اخبار مربوط به شناسایی عوامل عملیات تروریستی میرجاوه را تکذیب کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۵۲    
معمول نیست که اسامی وزرای دولت بعدی مطرح شود، چون باید تقدیم به مجلس شود و آنها رای بدهند و پیش از آن باید هماهنگی های دیگری صورت بگید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۴۰    
رئیس جمهور آمریکا که از اصرار مجری سی بی اِس درباره یک سئوال عصبانی شده بود، مصاحبه با این شبکه را نیمه کاره رها کرد و از استودیو خارج شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۱۰    
باشگاه استقلال به دنبال جذب دفاع راست تراکتورسازی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۰۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی با آیت الله العظمی صافی گلپایگانی از مراجع عظام تقلید دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۰۳    
سرلشکر محمد باقری و سپهبد علی عبدالله ایوب با تاکید بر لزوم گسترش روابط دفاعی ایران و سوریه، تجاوزهای هوایی آمریکا و رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۵۱    
با اعلام قطعی زمان پخش مستندهای تبلیغتی کاندیداهای ریاست جمهوری، نام هیچ کارگردان سرشناسی در میان فیلمسازان فعال در این عرصه مشاهده نمی شود و چنین به نظر می رسید که چهره های سرشناس دیگر انگیزه لازم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۴۲    
رئیس پلیس راه شمال استان فارس از کشته شدن دو توریست آلمانی در اثر واژگونی اتوبوس در شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۰:۲۱    
دبیرکل جبهه پایداری انقلاب اسلامی با بیان اینکه با شناخت و معرفی اصلح به طور قطع مقبولیت برای او حاصل می شود، گفت: باید کاندیدای اصلح را بشناسیم و به دیگران معرفی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۱    
مرجع تقلید شیعیان برخی قوانین و مسائل حقوقی را دست و پاگیر دانست و گفت: برخی تعصبی بر حفظ برخی قوانین موجود دارند که براساس موازین شرع نیست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۱۲    
تیم سپیدرود رشت جواز حضور در لیگ برتر فوتبال را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۱۲    
رئیس ستاد انتخابات روحانی گفت: راه گفتمان اعتدالی با آیت الله هاشمی شروع شد و معتدلین همه جناح های کشور مورد ستایش ما هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۱۲    
نماینده مردم تهران تاکید کرد: اصولگرایی فقط جمنا نیست، بیرون از جمنا هم بسیاری از اصولگرایان هستند که رای بسیار دارند و امروز در اینجا برای حمایت از روحانی اصولگرایان معتدل جمع هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۰    
محمد هاشمی در واکنش به اظهارات اخیر یک مداح در خصوص نحوه ملاقات مرحوم هاشمی رفسنجانی با آقای روحانی، این گونه اظهارات را نوعی بداخلاقی انتخاباتی در آستانه انتخابات ریاست جمهوری خواند و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۰    
صدراعظم آلمان در جریان دیدار با مقامات سعودی خواستار پایان دادن حملات عربستان به یمن شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۱    
یکی از اقدامات جدی نظارتی بانک مرکزی در طول چهار سال اخیر، ساماندهی موسسات و تعاونی های موجود فعال در حوزه بازار غیر متشکل پولی و نیز جلوگیری از ایجاد و توسعه نهادهای پولی غیرمجاز با همکاری سایر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۲    
سخنگوی وزارت کشور گفت: وزارت کشور، نهادهای انتظامی و اطلاعاتی و دستگاه قضایی با مشارکت و همراهی هم از حق قانونی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری صیانت می کنند و نمی گذارند عده ای در مقابل این حق قانونی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۰    
امیر قطر نام امیر قطر برای اسب جدید خود که آن را در سال 2015 به قیمت چهار میلیون لیره ترکیه ای خرید، نام "اردوغان" را انتخاب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۰    
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی تاکید کرد که مواضع متناقض دولت ترامپ در رابطه با ایران ضمن تهدید برجام باعث فاصله میان آمریکا و متحدانش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۲    
معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری در کانال تلگرامی اش نوشت؛ اینکه کارگران به راحتی و آزادی در حضور رئیس جمهور شعارهایشان را بدهند در دوران روحانی به دست آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۰    
اینکه دستگاه قضا بیاید و برخورد کند و احیانا متخلف را زندانی کند دردی از مردم دوا نمی شود و پول آن ها برنمی گردد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۱    
امیرحسین پیروانی از حضور بازیکن تیم استقلال تهران در اردوی تدارکاتی تیم ملی جوانان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۱    
عضو جبهه ایستادگی می گوید کسانی که درصدد برهم زدن سخنرانی حجت الاسلام حسن روحانی هستند بدانند که این تشنج آفرینی ها به نفع او خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۷:۳۰    
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس از هواداران این تیم بابت اظهاراتش بعد از بازی ذوب آهن عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۱    
علیرضا منصوریان یک جورهایی متخصص کار با جوان هاست؛ او از روزی که به تیم امید رفت، نشان داد در این زمینه تخصص دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۱    
از آنجا که ورود این نوع خودرو به نوار غزه از سوی اسرائیل ممنوع است، تعدادی از مهندسان با جمع آوری قطعات پنج خودرو این خودروی ویژه عروس را ساختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۱    
مینی بوس دانش آموزان در شیراز واژگون شد و با چندین خودرو برخورد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۱    
معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: ما اجازه نمی دهیم اقدام عده ای اندک که مستندات حضور سازماندهی شده آنها در مراسم روز کارگر موجود است از مراسم صنفی، سوءاستفاده سیاسی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۱    
معاون فرماندار شهرستان سوادکوه در مازندران گفت: ریزش تونل یکی از معادن در این شهرستان موجب مرگ یک کارگر و زخمی شدن یک کارگر دیگر شد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۲    
وزیر امور اقتصادی و دارایی اظهار داشت: امروز تمامی موسسات بین المللی معتبر اقتصادی در گزارش هایشان، چشم انداز مثبت برای اقتصاد ایران را جایگزین چشم انداز بحرانی کرده اند که چهار سال پیش برای وضعیت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۰    
کانال تلگرام دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای ویدئویی با موضوع خطاب رهبرانقلاب به یک جانباز دفاع مقدس را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۲    
صدراعظم آلمان امروز (دوشنبه) در سفری رسمی وارد امارات شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۲    
مراسم روز جهانی کارگر روز دوشنبه همزمان در کشورهای مختللف برگزار شد. این روز یادمان شورش کارگران آمریکا در اول ماه مه 1886در شیکاگو است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۲    
حجت الاسلام محمدرضا میرتاج الدینی معتقد است محمدباقر قالیباف به هیچ عنوان وجهه ای از مناظره های احمدی نژاد در سال 88 را به نمایش نگذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۱    
بازیکن ملی پوش پرسپولیس دیدار بعدی این تیم را هم از دست داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۱    
معاون پارلمانی وزارت خارجه گفت: هیچ گزارش و اطلاعاتی درخصوص بی احترامی به زنان گردشگر ایرانی در فرودگاه تفلیس به سفارت ایران در گرجستان ارائه نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۱    
اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری با موضوع (اجتماعی و فرهنگی) عصر روز جمعه در ساختمان صدا وسیما برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۲    
سرور چپاروف که توسط استقلال و علیرضا منصوریان به فوتبال ایران آورده شد، سرانجام باید در مقابل این تیم به میدان برود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۰    
رییس قوه قضاییه با قدردانی از تلاش های بی وقفه نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد که آنچه سایه جنگ را از سر کشور برمی دارد اقتدار جمهوری اسلامی با حضور ملت در صحنه و مجاهدت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۰    
مشاور امنیت ملی کاخ سفید گفت: متحدان آمریکا علاقه ای به تحریم ایران ندارند و سیاست آمریکا ناخواسته ایران را در منطقه توانمند کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۰    
با توجه به استقبال دانشجویان تهرانی برای دریافت بن خرید کتاب، سهمیه اندکی برای ثبت نام دانشجویان این استان درنظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۰    
جوانان سوری که مدت هاست به دلیل جنگ های داخلی روزهای پر از استرس و ترس را تجربه می کنند این روزها به ورزش پارکور روی آورده اند تا کمی از حال و هوای جنگ دور شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۰    
رییس سازمان مدیریت بحران گفت: همانطور که تهران در معرض زلزله قرار دارد، در معرض سیل نیز هست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۰    
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: امروز خوزستان شاید بحران خیز ترین استان کشور در همه زمینه ها باشد و کلکسیون بحران ها در این استان کامل است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۱    
سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی از آغاز به کار ستاد مرکزی نمایندگان حامی حسن روحانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۲۱    
دیروز، اصولگرایانی که میان ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف، دودل بودند با ظهور جبهه ای جدید در این اردوگاه غافلگیر شدند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۲    
کتاب روایتی از چهار سال مذاکرات هسته ای دولت یازدهم نوشته مرتضی غرقی منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۲    
فرزند آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: آقای هاشمی می گفتند آقای روحانی وضعیت سختی داشتند که با درایت از آن عبور کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۰    
مدیربرنامه بازیکن سابق تیم پرسپولیس مدعی دریافت پیشنهاد از یک تیم قطری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۱    
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید، در اولین واکنش به مناظره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: نامزدها نشان دهند که مناظره انتخابات در ایران، اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۱    
در اولین مناظره انتخابات ریاست جمهوری یکی از نمایندگان ادعایی را مبنی بر تولید برق از زباله مطرح کرد که این مساله با واکنش های متفاوتی روبرو شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۱    
اعضای هیات مدیره استقلال با وجود اینکه تعدادشان کم است اما امروز در نظر دارند نشستی را برگزار کننند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۲    
سخنگوی وزارت بهداشت ضمن اعلام موضع این وزارتخانه در تعیین تعرفه های پزشکی امسال تاکید کرد: خدمات نظام سلامت باید مطابق با قیمت تمام شده واقعی و البته تحت پوشش بیمه و منابع دولتی باشد و پرداخت هزینه ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۲    
نیروی انتظامی از رایزنی های دیپلماتیک درخصوص سرباز مفقود شده در حادثه میرجاوه خبر داد و آخرین وضعیت دو مرزبان مجروح در بیمارستان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۲    
خروجی صندوق های اخذ رای انتخابات ریاست جمهوری چه به نفع قالیباف باشد چه به نفع رئیسی، برای ستاد قالیباف به منزله پیروزی است و معتقدیم ادامه دولت فعلی خسران است.