سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۲۳:۰۱Jun 2018 19
 

خبرهای نامه نیوز 12 اردیبهشت 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 2 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 3 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 4 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 5 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 6 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 7 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 8 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 9 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 10 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 11 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 12 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 13 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 14 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 15 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 16 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 17 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 18 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 19 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 20 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 21 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 22 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 23 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 24 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 25 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 26 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 27 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 28 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 29 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 30 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۸:۳۱    
سامان نوجوان 16ساله که به خاطر شکست پرسپولیس در دربی 84 مقابل استقلال با سکته مغزی روبرو شد و توان حرکت کردن را از دست داد چند شب قبل با حضور عابدزاده در کنارش سورپرایز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۸:۳۱    
پس از وعده های کاندیداها در رابطه با افزایش یارانه، عده ای از دولت مردان صداشان درآمد و به امکان ناپذیر بودن وعده های کاندیداها اشاره کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۵:۲۲    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی غرب استان تهران گفت: افرادی که در سایت دیوار اقدام به کلاهبرداری می کردند در دام پلیس فتا افتادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۱    
زن 35 ساله ای که در انتظار تاکسی بود زیر چرخ های یک کامیون در اندیمشک جان باخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۲    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران توسعه فرهنگ دوچرخه سواری و پیاده روی را دو چالش اصلی شهر تهران دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۲    
شرکت سعودی آرامکوی عربستان کنترل 100 درصد پالایشگاه نفتی پورت آرتور در تگزاس آمریکا را که بزرگترین پالایشگاه در نوع خود در آمریکا است در اختیار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۲:۱۰    
آیین آغاز دویستمین سال تاسیس حوزه تهران جدید همراه با سومین اجلاسیه سراسری اساتید مدارس علمیه استان تهران، پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه سال جاری از ساعت 8:30 تا ساعت 12 ظهر گزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۰    
️گمرک ایران در واکنش به اظهارات یکی از کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری، در خصوص وارات چوب بستنی از کاهش 73 درصدی واردات این کالا نسبت به سال 1392 خبر داد و دلیل عمده این کاهش را راه اندازی کارخانه های ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۰:۴۰    
در محورهای مواصلاتی 7 استان کشور بارش باران گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۱    
عضو ارشد حزب مؤتلفه اسلامی ضمن بیان دستاوردهای دولت روحانی و انتقاد از برخی رقبای او، می گوید: مردم ما نسبت به سال 92 آگاه تر شده اند و می دانند که به چه کسی باید رأی بدهند و آن مردمی که با کیک و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۱    
شهید مرتضی مطهری، شهید مفتح. تیمسار قرنی و... با این کلت کمری به شهادت رسیدند. این اسلحه در موزه عبرت تهران قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۱    
رئیس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی گفت: دولتی که در هتل درویشی مشهد مراسم مجلل و سمینار چند صد میلیاردی برگزار می کند قطعاً درد مردم حاشیه شهر در مناطق سیس آباد،اسماعیل آباد و غیره را درک نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۱    
در این گزارش نگاهی داریم به تصاویر منتخب بخش پرتره مسابقه عکاسی 2017 مجله ننشنال جئوگرافیک.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۵۲    
محققان سوئدی دوربینی ساخته اند که می تواند با سرعت 0.2 هزارمیلیاردم ثانیه وقایع را فیلمبرداری کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۴۰    
محققان آمریکایی متوجه شده اند با افزودن آب با لایه ای به ضخامت یک اتم به مواد سازنده باتری، قابلیت شارژ بهبود می یابد. این روند نوید بخش تولید باتری های باریکتر و سریعتر برای خودروها است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۳۱    
ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز طی نامه ای به کمیته نظارت بر تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری نسبت به ادعاهای خلاف واقع و نادرست یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری رسما اعتراض ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۱۰    
تیم ملی ایران در سال 1331 با پیراهن هایی عجیب به میدان رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۸:۰۳    
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: نمی خواهم بگویم نظرسنجی ها در کشور بی اعتبار است اما روی آن حساب باز نکنید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۷:۵۱    
سرمربی استقلال به دنبال جذب بازیکن جوان و پرطرفدار لیگ برتری برای فصل آتی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۷:۵۱    
گردشگران فرانسوی در فیروزآباد فارس با لباسهای زیبای قشقایی
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۷:۴۲    
ستاره مورد نظر منصوریان برای فصل آتی طی پیامی از حضورش در استقلال گفته است .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ - ۰۷:۳۰    
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۲:۲۱    
معاون حقوقی و پارلمانی رئیس جمهوری گفت: برخی نامزدها سیاست سرزمین سوخته را دنبال کرده و روش های غیر اخلاقی تبلیغات ریاست جمهوری آمریکا را شبیه سازی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۲:۱۲    
همایش انتخاباتی محمدباقر قالیباف عصر امروز در تالار وحدت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۲:۰۰    
دبیرکل حزب الله لبنان ضمن محکوم کردن سکوت جهان عرب در قبال اعتصاب غذای اسرای فلسطینی اعلام کرد که نهادهای حقوق بشری، ملت های عربی، اتحادیه عرب، سازمان همکاری اسلامی و رسانه های عربی کجا هستند؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۵۱    
در نشست خبری وزیر کشور با معاونان امور اقتصادی استانداری های سراسر کشور آخرین سیاست های اجرایی اقتصاد مقاومتی تشریح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۱:۵۱    
روزنامه کومسومولسکایا براودا چاپ روسیه به نقل از یک افسر سابق شوروی که مسئول حراست از شخصیت های خارجی عالی رتبه بود، جزئیاتی از پشت پرده سفر قذافی به شوروی در سال 1985 را بازگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۴۰    
فعال سیاسی و سخنگوی حزب کارگزاران سازندگی گفت: راه حل مسائل و مشکلات اقتصادی کشور پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی مصوب مقام معظم رهبری با وحدت و همت است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۴۰    
رئیس مجلس با اشاره به اینکه شعارهای گفته شده درباره افزایش یارانه ها به صلاح کشور نیست گفت: مجلس با این روش ها مخالف است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۳۱    
صبح امروز (سه شنبه) مردی از طبقات بالای ساختمان مگامال قصد خودکشی داشت که نیروهای آتش نشانی مانع از آن شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۲    
دولت موظف شده در طول سالهای اجرای برنامه ششم توسعه، حدود یک میلیون فرصت شغلی به وجود بیاورد. از امسال اجرای این برنامه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۲    
یک خبرنگار نشریه نیویورک تایمز به تازگی از اوباما مطلبی را نقل کرده است که براساس آن، رئیس جمهوری وقت آمریکا از اغراق حسن روحانی درباره منافع حاصل از برجام ابراز نگرانی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۲    
بخشی از حصار مرزی میان دو کشور آمریکا و مکزیک در کالیفرنیا تنها به مدت 3 دقیقه برای دیدار افراد با خانواده و بستگان خود باز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۱۰    
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز سه شنبه تاکید کرد که توافق هسته ای با ایران دربرگیرنده دستاوردی مهم برای راستی آزمایی هسته ای بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۲۰:۱۰    
تارنمای شبکه تلویزیونی ان تی وی آلمان با اشاره به فوت دو گردشگر آلمانی در استان فارس ایران براثر تصادف نوشت: سفارت آلمان در تهران پیگیر این موضوع از طریق ادارات مربوطه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۲    
نماینده دولت مستعفی یمن در سازمان ملل از تلاش این دولت برای جمع آوری اطلاعات درباره دخالت های ایران در یمن بنا به درخواست سازمان ملل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۲    
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: گفته بودم برف های قهرمانی آب شود، اتفاقات بدی رخ می دهد، دیدید که همین طور شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۹:۳۱    
نخست وزیر جمهوری چک روز سه شنبه به صورت غیرمنتظره استعفای دولت خود را بر سر معاملات تجاری مشکوک اندری بابیس وزیر دارایی این کشور، اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۹:۲۲    
دفتر اخلاقیات دولت آمریکا به "ایوانکا ترامپ" فرصت داد تا حساب های مالی خود را ظرف 30 روز اعلام کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۹:۲۲    
وزیر راه و شهرسازی گفت: مسکن مهر یک طرح گمراه کننده با بهره وری بسیار پایین بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۹:۱۰    
مهدی طارمی آقای گل لیگ برتر شانزدهم شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۹:۰۱    
رئیس فدراسیون فوتبال در دیدار با اعضای تیم ملی فوتسال بانوان ایران از وضعیت فوتبال کشور ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۹:۰۱    
رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که دوست ندارد از خطوط قرمز در رابطه با کره شمالی عبور کند اما اگر لازم باشد این کار را خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۸:۵۲    
تحلیلگران منطقه ای و مقام های امریکایی می گویند ممکن است این رییس جمهوری 68 ساله که توافق هسته ای را حاصل کرد و چهار سال در زمینه گشایش فضای اقتصادی با غرب تلاش کرد به روحانی کمتر شناخته شده ای چون ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۸:۵۲    
مشاور اسحاق جهانگیری اظهار کرد: تمام صحبت های امشب جهانگیری در چهارچوب منافع ملی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۰    
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با انتشار توضیحاتی ادعای تارنمای یک سایت خبری مبنی بر اینکه وزیردفاع اظهارات جهانگیری درباره بودجه تقویت بنیه دفاعی را رد کرد ، را نادرست خواند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۸:۳۱    
رئیس ائتلاف خدمت با بیان اینکه لیست خدمت در مرحله نهایی شدن است، گفت:جلال ملکی سخنگوی ائتلاف خدمت شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۸:۳۱    
فرزندان شهید مطهری گاه گاهی همراه مادرشان عالیه خانم، سری به خانه قدیمی شان در خیابان دولت می زنند و خاطرات قدیمی شان را زنده می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۸:۲۲    
وزیر کشور با بیان اینکه بزرگ ترین توفیق دولت در عرصه اقتصاد اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی بود، گفت: واقعا دولت در این زمینه به صورت ویژه سرمایه گذاری کرد و وزارت کشور پیگیر جدی تحقق اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۸:۲۲    
سید مصطفی هاشمی طبا با بیان اینکه تهاجم بیرونی، واضح است اما تهاجم داخلی اندکی مستور است، گفت: ایران از داخل و توسط خودمان به صورت آگاهانه و ناآگاهانه از طریق افراد سودجو و یا کسانی که ناآگاهانه در ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۸:۲۲    
رئیس جمهور ترکیه گفت در صورتی که پیشرفتی در روند الحاق ترکیه به اتحادیه اروپا حاصل نشود، آنکارا با اروپا خداحافظی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۸:۱۰    
عضو شورای اسلامی شهر تهران در انتقاد از عملکرد شهردار تهران گفت که قالیباف مدیر بسیار گرانی است . او همچنین شهردار تهران را مدیری غیرپاسخگو توصیف کرد که پروژه های شهری را به شدت گران مدیریت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۱    
رئیس سازمان دیده بان شفافیت و عدالت با بیان این که نباید گفته شود دغدغه مردم آزادی نیست گفت: اگر آزادی نباشد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۱    
تساوی پر گل پرسپولیس و ذوب آهن، دو رکورد مهم پرسپولیس در این فصل را به خطر انداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۷:۵۲    
جانشین دبیرکل حزب الله لبنان تأکید کرد: ما با مقاومتی که برای سازش مقدمه چینی می کند و فلسطین را به دو دولت تقسیم می کند، نیستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۷:۴۰    
رئیس فراکسیون امید گفت: اصلاح طلبان با اجماع اعلام کردند نامزد نهایی آنها دکتر روحانی است و پای این موضع خود تا پایان رقابت های انتخاباتی ایستاده اند و از آن کوتاه نخواهند آمد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۱    
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری تاکید کرد: انصراف رئیسی از انتخابات ریاست جمهوری شایعه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۱    
دبیر انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان گفت: برای جلوگیری از تشنج در دانشگاه آزاد سخنرانی معاون پارلمانی رییس جمهور لغو شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۷:۲۲    
فاطمه هاشمی صحبت از فساد و 96 درصد را توهین به نظام و مسئولان عالی رتبه مملکت تعبیر می کند و با این سوال از کاندیداهای مدعی می گوید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۰    
وزیر علوم گفت: در زمینه فعالیت های هلال احمر و مسوولیت های ناشی از امداد و نجات و مدیریت بحران، چالش های مهمی از منظر حقوقی وجود دارد که در بعضی موارد نهادهای مختلفی در زمینه امداد و نجات مداخله می ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۳    
معاون حقوقی رئیس جمهور با اشاره به اینکه روحانی به خوش حافظگی و تسلط بر آمار معروف است، گفت: کاندیدای اصلی اصلاح طلبان در انتخابات آقای روحانی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۳    
شبکه تلویزیونی فرانس24 به دنبال اعلام سند سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گزارش داد: حماس تغییر لحن داده و خود را هم راستا با رقیب سیاسی خود فتح قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۲    
دروازه شمیران یکی از محلات قدیمی و تاریخی تهران است که امروزه در مرکز شهر تهران و درمنطقه 12 تهران قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۰    
همایش حکمت مطهر با حضور مدیران و شخصیتهای فرهنگی و سیاسی صبح امروز در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۱    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: بعد از برجام حدود 700 هزار شغل ایجاد شده ولی این که می گویند ما می توانیم یک و نیم میلیون شغل ایجاد کنیم، شوخی و خنده دار است،
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۱    
جانشین ولیعهد عربستان اعلام کرد، ائتلاف عربی قادر است در عرض چند روز انصارالله و علی عبدالله صالح را ریشه کن کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۲    
پلیس در تعاقب پایش های تخصصی و میدانی، هویت قاتلان را شناسایی کرده و سر نخ هایی از حضور متهم اصلی در یکی از روستاهای اطراف نیکشهر به دست آوردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۰    
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور بیانیه ای از حجت الاسلام والمسلمین رئیسی به عنوان کاندیدای اصلح انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۰    
علیرضا منصوریان با دعوت نورافکن به تیم ملی جوانان با مشکلاتی مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۲    
معاون اول رییس جمهور گفت: گفتن ایجاد چند میلیون شغل زحمتی ندارد، اما در بهترین دوران درآمدی کشور رشد اشتغال، صفر بود و در عوض در بدترین دوران انقلاب 600 تا 700 هزار شغل در سال ایجاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۲    
عضو کمیسیون انرژی اتاق تهران گفت: هم اکنون که دوباره بحث افزایش یارانه ها پیش آمده استدلال کاندیداها این است که همه پول را که بابت واقعی شدن قیمت حامل های انرژی ایجاد شده را به مردم دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۰    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس قصد استفاده از مدافع تیمش در بازی با سیاه جامگان را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۱    
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران از افتتاح 3تونل جدید شهری تا 3ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۱    
عضو جدید کمیته انضباطی می گوید که با وجود 15 سال وکالت تا به امروز بستری برای فعالیت او در ورزش فراهم نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۲    
نایب رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی با بیان اینکه هر دو نامزد جبهه مردمی امتیازات و توانایی های خاص خود را دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۲    
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وضعیت جوی کشور طی روزهای آینده، از ورود یک سامانه بارشی جدید به کشور از صبح روز پنجشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۲    
صادق زیباکلام و حسین الله کرم در مناظره آنلاین خبرگزاری خبرآنلاین، پیرامون انتخابات ریاست جمهوری از دلایل حمایتشان از نامزدهای مورد نظرشان گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۲    
دانشمندان دانشگاه ام آی تی برای نخستین بار موفق به برق رسانی بی سیم به ابزار الکترونیکی موجود در دستگاه گوارش شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۰    
عکس جدیدی از جواد عزتی در صحنه ای از فیلم اکسیدان منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۰    
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: سه برابر شدن یارانه دهک های پایین آن هم با همین بودجه فعلی کاملا امکان پذیر است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۱:۲۱    
در برنامه شب گذشته خندوانه اتفاقات شادی با حضور امیر جعفری رقم خورد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۲    
مصدومان حادثه روز گذشته واژگونی اتوبوس گردشگران آلمانی که منجر به کشته شدن 2 نفر شد در بیمارستان شهید مطهری شهرستان مرودشت استان فارس بستری هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۱    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:در دولت یازدهم 11 میلیون نفر حاشیه نشین در کشور بیمه شدند، ضمن اینکه این برنامه همچنان در حمایت از قشر ضعیف جامعه تداوم دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۱    
دو گردشگر اروپایی بر اثر واژگونی میدل باس حامل توریست های اروپایی که از مبدا شیراز عازم اصفهان بودند جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۱    
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی روز سه شنبه در بازدید از خط تولید دو محصول جدید دنا پلاس و پژو 2008 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۱    
مشاور عالی سازمان سنجش کشور گفت: مهلت انتخاب رشته آزمون دوره دکتری سال 96 فردا چهارشنبه 13 اردیبهشت ماه به اتمام می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۲    
نایب رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان گفت: روحانی بهتر از هر کسی می تواند پاسخ قالیباف را بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۲    
جنبش حماس تشکیل کشور فلسطین بر اساس مرزهای 67 را پذیرفت و آن را تلاشی برای وفق دادن خود با تحولات بین المللی و منطقه ای عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۰    
روسای جمهور آمریکا و روسیه در پی تشدید تنش ها در شبه جزیره کره برای اولین بار پس از حمله اخیر واشنگتن به سوریه با یکدیگر گفت وگو می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۳۰    
رئیس جمهوری در بازدید از خط تولید دو محصول جدید ایران خودرو، از ورود صنعت خودروی ایران به رقابت های جهانی خبر داد و گفت: استقلال اقتصادی، خوداتکایی و خودکفایی کشور در سایه توسعه تولید ملی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۱    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین فردا(چهارشنبه) در واشنگتن با رئیس جمهور آمریکا دیدار و گفتگو می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۲    
برجام 23 تیرماه 1394 مورد توافق ایران و شش کشور دیگر قرار گرفت. از آغاز این توافق تا مراحل اجرایی آن و تا امروز، موضوعی مورد بحث در محافل سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۲    
عضو هیات اجرایی مرکزی انتخابات ریاست جمهوری در رابطه با نخستین مناظره انتخاباتی گفت: نباید به نحوی برخورد کرد که حرمت اشخاص نادیده گرفته شود و خدای ناکرده شاهد رفتارهای خارج از شئون و نزاکت باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۲    
رئیس هیات امنای دانشگاه ازاد اسلامی گفت: حجت الاسلام ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۲    
اگرچه کشورهای اروپایی همچنان به عملیات ضد تروریستی خود ادامه می دهند اما وزارت امور خارجه درباره تهدیدات تروریستی و سفر شهروندان به این کشورها نگران است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۲    
براساس گزارش های دیده بان حقوق بشر، 92 تن از جمله 30 کودک بر اثر حملات شیمیایی کشته شده اند. کارمندان پزشکی نیز می گویند این حملات به زخمی شدن صدها تن منجر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۲    
امیر جعفری باحضور در برنامه خندوانه از خاطرات خود گفت و قهرمانی را به هواداران پرسپولیس تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۲    
پژو2008 نخستین محصول "ایکاپ"، شرکت مشترک ایران خودرو و پژو فرانسه است که در ایران به مرحله تولید رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۰    
روزنامه ای نوشته بود 130 کیلومتر خط مترو گم شده است. این طنز تلخ روزگار ماست که چقدر راحت برای رسیدن به جاه و جلال خود، حاضریم قلب واقعیت کنیم و به دوربین زل بزنیم و بی محابا دروغ سر دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۰:۰۰    
یکی از اعمال مشترک ماه شعبان خواندن ذکری است که پاداش بسیاری دارد، از جمله اینکه در نامه عملش عبادت هزار ساله بنویسند.
  • ۱