سه شنبه ۲۹ خردادساعت ۲۳:۰۰Jun 2018 19
 

خبرهای نامه نیوز 15 اردیبهشت 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 2 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 3 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 4 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 5 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 6 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 7 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 8 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 9 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 10 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 11 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 12 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 13 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 14 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 15 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 16 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 17 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 18 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 19 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 20 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 21 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 22 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 23 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 24 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 25 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 26 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 27 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 28 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 29 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 30 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۰    
حرم امام حسین(ع) و حرم حضرت ابوالفضل(ع) در ماه شعبان میزبان هزاران تن از زائرین از داخل و خارج عراق است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۰۰:۴۲    
پخش سخنان محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری از شبکه جام جم آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۰    
انفجار در معدن زمستان یورت موجب جان باختن همه حبس شدگان در معدن شده و تاکنون پیکر 26 جانباخته کشف شده، ورود به معدن در شرایط سخت ناشی از وجود گاز و انفجار ادامه کار را سخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۷:۳۰    
یک گروه ارزشی، نمایش زندگی محسن وزوائی را بر صحنه می برد که نخبه بی بدیل شیمی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۰۱:۰۰    
سفارت افغانستان در ایران با انتشار بیانه ای وقوع حادثه ریزش معدن آزادشهر را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۱    
شهرام ناظری می گوید کسانی که کنسرت های موسیقی را لغو می کنند باید به کنسرت ما بیایند و این اشتیاق را از نزدیک ببینند، بی شک نظرشان عوض می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۰    
عضو شورای مرکزی جمنا با بیان اینکه استمرار این دولت به کشور آسیب جدی می زند، گفت: مردم به این جمع بندی رسیده اند که این دولت توان اداره کشور را ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۱    
در پی اظهارات یکی از نامزدهای ریاست جمهوری در دومین مناظره تلویزیونی درباره خانه سینما، روابط عمومی سازمان سینمایی بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۲    
تصاویری از سومین روز سی امین نمایشگاه بین الملی کتاب تهران در شهر آفتاب.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۲    
در حاشیه دومین مناظره زنده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۰    
پرس تی وی نوشت: پنتاگون سرانجام اذعان کرد ائتلاف تحت فرمان آمریکا در ماه مارس در حلبِ سوریه، مسجدی را که در آن مردم مشغول اقامه نماز بوده اند، بمباران کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۰    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح به اظهارات یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری که در مناظره به موضوع توان موشکی اشاره کرده بود، پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۹:۱۲    
دیرکل تأمین اجتماعی استان گلستان گفت: برای ارائه خدمات بیمه ای از قبیل برقراری مستمری بازماندگان کارگران فوت شده و سایر خدمات مورد نیاز کارگران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۹:۰۰    
یک شرکت چینی کوچکترین موبایل مجهز به فناوری 4 جی را به بازار عرضه خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۹:۰۰    
دانشمندان بزرگترین لیزر اشعه ایکس دنیا را روشن کردند. این لیزر برای تصویر برداری از ساختار و فرایندها در سطح اتم ساخته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۸:۱۲    
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۸:۱۲    
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۸:۰۴    
پاریس جکسون دختر "مایکل جکسون" در حالی 18 ساله شد که نوشته ای با دست خط پدرش را بر روی دستانش تاتو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۸:۰۴    
ملانیا ترامپ با لایک یک توئیت، پرده از اختلافات زناشویی خود با دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۷:۵۱    
الهام پاوه نژاد بازیگر 45 ساله کشورمان با انتشار عکس جدیدی از خودش که نشان می داد برروی دستش خالکوبی کرده است, صفحه شخصی اش را بروز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۶:۰۰    
چهار گلوله خمپاره از سوریه به شمال اردن اصابت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۵:۰۰    
سفیر سوریه در وین با تقدیر از نقش مثبت جمهوری اسلامی ایران در مذاکرات آستانه ، بر ادامه همکاری با ایران برای ایجاد صلح و حفظ تمامیت ارضی کشورش تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۴:۳۱    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی شنبه 16 اردیبهشت (فردا) برای افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه سلامت به آذربایجان غربی سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۴:۳۱    
مدیرکل دفتر امور آسیب های اجتماعی وزارت رفاه نسبت به اظهارات میرسلیم نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره افزایش طلاق در این دولت واکنش نشان داد و گفت: میزان رشد طلاق در 18 استان کشور کنترل شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۴:۰۱    
حدود 200 زندانی در اندونزی روز جمعه از زندانی مملو از مجرمان در جزیره سوماترا فرار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۳:۳۱    
'فدریکا موگرینی' مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با مثبت خواندن برنامه جامع مشترک (برجام) گفت: توافق هسته ای (برجام) میان کشورهای 1+5 با ایران ، جهان را امن تر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۳:۰۱    
رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گفت: حسن روحانی مصالح ملی را بر مصالح فردی ترجیح می دهد و با مدیریت خود زمینه تغییر را فراهم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۲:۳۳    
برنامه جهانی غذای سازمان ملل با بیان اینکه در ازای یک درصد افزایش ناامنی تغذیه نزدیک به 2 درصد بر نرخ مهاجرت درجهان افزوده می شود، نبود امنیت تغذیه را بزرگترین عامل مهاجرت درجهان اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۲:۰۰    
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قم گفت: بر اثر رعد و برق و صاعقه در بخش سلفچگان قم، 2 نفر فوت کرده، 10 نفر نیز مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۱:۳۰    
در پی مطرح شدن اتهاماتی از سوی برخی نامزدهای ریاست جمهوری به وزیر آموزش و پرورش در حین مناظره زنده تلویزیونی، آشتیانی با ارسال نامه ای به علی عسگری رئیس صدا و سیما ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۱:۱۲    
کاوه آفاق، خواننده راک در برنامه اینترنتی چارگوش حرف هایی جنجالی زده و از سختی گرفتن مجوز تا دشواری های کار هنری در ایران سخن گفته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۳    
بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه روز جمعه در پیامی خطاب به اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری ایران، جان باختن شماری از کارگران در حادثه انفجار معدن زغال سنگ در استان گلستان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۰    
معاون امور عمرانی استاندار گلستان گفت: عملیات احداث تونل فرعی برای رسیدن به 14 معدنکار محبوس در معدن زمستان یورت شهرستان آزادشهر رو به اتمام است و امیدواریم که تا چند ساعت دیگر امدادگران به آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۰:۰۰    
ژئوپارک قشم به شبکه ژئوپارک های جهانی یونسکو پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۵۱    
برخورد صاعقه جان دختر جوان دیشموکی را گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۳:۵۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه، حمله موشکی تروریست های داعش به مدرسه ای در موصل عراق را به شدت محکوم کرد و گفت: به زودی طومار تروریسم در عراق در هم پیچیده خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۲    
دومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری هنوز به پایان نرسیده بود که کلیه دستگاه های اجرایی به اتهامات و ابهامات مطرح شده در آن پاسخ دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۰۰    
مشاور فرهنگی روحانی اظهار کرد: آن طور که به نظر می آید روحانی در مناظره امروز نگران آرامش جامعه بود و نمی خواهد اجازه دهد در اثر مناظره ها نگرانی و شوکی در جامعه وارد شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۲    
بخش اعظم مناظره امروز کاندیداهای ریاست جمهوری به برجام و نتایج آن اختصاص یافت، مناظره ای که حاوی ادعاهای ضد و نقیض بسیاری از سوی کاندیداهای اصولگرا بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۱    
جهانگیری گفت: من دو مطلب که در جلسه قبل آقای قالیباف گفتند یکی در مورد زباله و شورایاری هر دو مورد خلاف گفتند ایشان گفتند که از زباله برق تولید می کند الان 8 هزارتن زباله جمع می شود
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۱    
به قول پدر در یادداشت چند سال قبلش لااقل اگر دین ندارید و آزاده هم نیستید با معرفت باشید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۰    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحانی کاندیدای اصلی اصلاح طلبان در انتخابات پیش روست پیش بینی کرد که وی با بیش از 60 درصد آرا پیروز مرحله اول انتخابات باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۰    
بارش باران در ساعات پایانی سومین روز نمایشگاه کتاب تهران، باعث اختلال در امور و وارد شدن خسارت به ناشران داخلی و خارجی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۰    
وزیر نفت به ادعای مطرح شده در مورد پرونده کرسنت پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۴۲    
در پی بارش باران در شهر آفتاب محل برگزاری نمایشگاه کتاب سالن های این نمایشگاه مملو از آب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۰    
وزارت امور خارجه در پاسخ به ادعاهای غلط و یک سویه درخصوص برجام که در مناظره انتخاباتی امروز بیان گردید واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۰    
معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد به اظهارات مصطفی میرسلیم در مناظره انتخاباتی دوم پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۲۱    
روابط عمومی وزارت اقتصاد نقل قول یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم از وزیر اقتصاد در خصوص عدم همکاری های بانکی با دیگر کشورها در پسابرجام را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۱    
روحانی گفت: نباید کپی برداری های ناشیانه نکنیم، یک جایی در کشوری جنبشی 99 درصدی ایجاد شد، و اینجا کپی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۳۵    
هاشمی طبا گفت: طبیعی است که نگهداری شان جمهوری اسلامی در همه دنیا از یک سو و ارتباطات حسنه و تعامل فی ما بین دولت جمهوری اسلامی با دولت های دیگری که به رسمیت شناخته شده اند در تمام زمینه ها مورد نظر ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۳۵    
روابط عمومی وزارت اقتصاد نقل قول یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم از وزیر اقتصاد در خصوص عدم همکاری های بانکی با دیگر کشورها در پسابرجام را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۲    
در حاشیه دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۰    
رئیسی می گوید در مقابل دشمن به هیچ عنوان نباید ضعف نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۰    
در حاشیه دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۷:۴۲    
وی گفت: آقای رئیسی شما در مسئله هسته ای چه اطلاعاتی دارید که قضاوت می کنید در فناوری بهترین وضع را داریم آقای میرسلیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۲    
در حاشیه دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۰    
قالیباف در پاسخ به این سوال به خبر کشف محموله قاچاق در ویلای وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد که از سوی وزیر دادگستری تکذیب شد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۰    
وی افزود: باید در جامعه آزادی باشد تا جوانان در زمینه علم و دانش پیشرفت کنند. وقتی یک دانشگاه در شیراز یک نماینده مجلس را دعوت می کند که فرزند شهید بزرگوار علامه شهید مطهری است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۱    
مطابق با قانون 64 انتخابات ریاست جمهوری ایران چنانچه به تشخیص کمیته نظارت برنامه های تبلیغاتی ضبط شده در صدا و سیما در برگیرنده مطالب توهین آمیز و هتک حرمت نامزدها و دیگر افراد باشد سازمان صدا و سیما ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۱    
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار گلستان گفت: دکتر حسن روحانی رییس جمهور روز یکشنبه آینده برای حضور در جمع خانواده های جان باختگان حادثه معدن آزادشهر و دلجویی از آنان به این شهرستان سفر خواهد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۲    
در حاشیه دومین مناظره زنده کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
حسن روحانی که برای مناظره دوم نامزدشهای انتخابات ریاست جمهوری به صدا وسیما رفته بود کنایه ای به رئیس سازمان صدا و سیما زد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
در حاشیه نماز جمعه امروز تهران .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۳۰    
ناطق نوری تاکید کرد که بنا بر وظیفه و تشخیص خود و بر اساس وظیفه شرعی و ملی از حسن روحانی حمایت کردم .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۱    
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: اگر بنا شد برخی بگویند ما سایه جنگ را برداشتیم و قطب بندی جنگ و ضدجنگ راه بیندازند، پیام آور تهدید دشمن هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۱    
نامزدهای دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری پس از ورود به صداوسیما و استقبال از سوی رئیس این سازمان در اتاق انتظاری نشستند تا قرعه کشی مکان حضورشان و ترتیب سوالات در دومین مناظره انتخاباتی انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۱    
عضو شورای شهر تهران در چند توییت نوست: در راستای محرومیت زدایی توسط شهردار تهران، هر مدیر ارشد شهرداری چند صد میلیون تومان تسهیلات بانکی با بهره چهار درصد دریافت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۱    
در حاشیه دومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۲    
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ظهر امروز در اجتماع نمازگزاران و پیش از خطبه های نمازجمعه تهران، با ابراز تأسف و اندوه از وقوع حادثه جانکاه انفجار معدن آزادشهر در استان گلستان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۲    
مهرعلیزاده با اشاره به لزوم مشارکت پرشور و پرشکوه در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری تاکید کرد: دیگر نباید اجازه ندهیم عوام فریبی در این کشور جایی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۱    
نماینده اصولگرای مجلس گفت: هم رئیسی و هم قالیباف به جمنا تعهد کتبی داده اند تا در چارچوب تصمیم آنها در انتخابات عمل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۱    
هم اکنون مصطفی میرسلیم برای برگزاری دومین مناظره دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری وارد ساختمان معاونت سیما محل برگزاری مناظره شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۰    
نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم با تشریفات خاصی وارد صداوسیما می شوند تا دومین مناظره انتخاباتی با محوریت موضوعات سیاسی و فرهنگی را تا ساعتی دیگر برگزار کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۲    
کدام دوره را به یاد داریم که صحبت از غول تورم نبوده باشد؟ غولی که به چراغ رفته و با کمترین بی دقتی و بی تدبیری و پول پاشی – اگر پولی در بساط باشد- از چراغ بیرون می آید...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۱    
امام جمعه موقت تهران، با تاکید بر ضرورت حفظ وحدت ملی و معنویت جامعه توسط نامزدهای انتخابات گفت: علاج اقتصاد بیمار، کار جهادی می خواهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۰    
نامزد انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد که در برخورد با مفاسد از جمله تخلفات شهرداری تهران هیچ ملاحظه ای نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۰    
مجلس نمایندگان آمریکا به اتفاق آرا تشدید تحریم ها علیه کره شمالی را که شامل تحریم ها علیه صنعت کشتی سازی و کمپانی های مرتبط با این کشور می شود، تایید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۰    
وزیر اطلاعات گفت: در سال 95 بر 30 تیم تروریستی که قصد عملیات ضدامنیتی در اماکن پرجمعیت را داشتند ضربه وارد کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۱    
حسن روحانی می داند که باید خود را برای رقابت با ابراهیم رییسی آماده کند . او انتهای بازی را حدس زده و برای این بخش از ماجرا برنامه ریزی کرده است .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۱    
گزارش جدید نشان می دهد که تا سال 2022 بازار جهانی پهپادها به 15/ 22 میلیارد دلاری دست می یاید که این رقم نشان از افزایش 7/ 20 درصدی نسبت به سال 2015 دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۳:۴۲    
استیون هاوکینگ هشدار داد انسان ها باید ظرف 100 سال آینده کره خاکی را ترک کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۰    
در حالی که رییس جمهور آمریکا برای اولین بار پس از عهده گیری ریاست جمهوری آمریکا به نیویورک سفر کرد، صدها نفر از معترضان علیه وی به تظاهرات پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۱    
فروشنده گرگ در فضای مجازی دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۲    
حدود 75 هزار پناهجو در جنوب شرق اروپا در انتظار پیوستن به خانواده های خود در اروپای مرکزی هستند و این بلاتکلیفی به ویژه برای کودکان وضعیتی ناگواری بوجود آورده و یونیسف شمار این کودکان را حدود 25 هزار ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۳    
رییس ستاد انتخاباتی روحانی در استان مرکزی گفت: دولت روحانی توانست عزت را به کشور بازگرداند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۲    
دبیرکل سازمان ملل از توافق ایران، روسیه و ترکیه برای ایجاد مناطق امن در نواحی تحت درگیری در سوریه استقبال کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۰    
دست کم 10 تن از ماموران پلیس تاجیکستان به دلیل اضافه وزن از کار برکنار شده و نزدیک به 100 نفر دیگر اخطار گرفته اند که در کوتاهترین مهلت وزن خود را کنترل کنند و در غیر این صورت اخراج خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۱    
استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران گفت: اعداد و ارقام موجود، به وضوح بیانگر تفاوت وضعیت فعلی با زمان دولت گذشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۱    
محسن هاشمی رفسنجانی عکسی از آیت الله هاشمی رفسجانی به همراه سیدحسن خمینی را در کانال تلگرامی خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۲    
وزیر امور خارجه عربستان با تمجید از موضع سخت دولت ترامپ در قبال ایران گفت: من فکر نمی کنم که دولت آمریکا لفاظی کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۲    
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک ناجا از یک طرفه شدن جاده چالوس به سمت تهران از بعدازظهر امروز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۲    
شاخص های کلیدی بورس و بازار سرمایه در دولت یازدهم روندی افزایشی داشته اند به گونه ای که ارزش معاملات بازار سرمایه 74 درصد، تأمین مالی طرح ها 750 درصد، ارزش بازار 107 درصد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۰    
یک روزنامه روسی در تحلیلی از روش جدیدی که ترامپ برای برخورد با ایران برگزیده نوشت: واشنگتن به جنگ ایران نخواهد آمد اما یادگرفته است که باید دایما ایران را تحت فشار قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۳    
مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران گفت: تعداد فرهنگیان بازنشسته شهر تهران در سال گذشته 3600 نفر بود و پیش بینی می شود که امسال به 4000 نفر برسد .
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۳    
مشاور مدیریت و تامین مالی وزارت راه و شهرسازی گفت: وعده پرداخت یارانه بیشتر در صورت تحقق ، جمهوری اسلامی ایران را همردیف کشور ونزوئلا قرار می دهد که هم اکنون تورم 1750 درصدی را تجربه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۲    
وزیر خارجه عربستان مدعی شد، اینکه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، عربستان را به عنوان اولین مقصد سفرهای خارجی خود انتخاب کرده، نشان دهنده "نقش محوری عربستان در جهان اسلام و کشورهای عربی" است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۲    
رئیس جمهوری سابق آمریکا از کاندیدای پیشروی انتخابات ریاست جمهوری فرانسه حمایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۰:۳۰    
سیامک قاسمی کارشناس اقتصاد در یادداشتی با طرح این پرسش نوشت:تغییر پارادایم اقتصادی حاکم بر دولت و روی کار آمدن یک دولت اصولگرا همانند آقایان رییسی یا قالیباف چه سرنوشتی را برای قیمت دلار رقم می زند ؟
  • ۱