شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۰:۳۲Jun 2018 23
 

خبرهای نامه نیوز 19 اردیبهشت 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 2 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 3 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 4 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 5 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 6 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 7 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 8 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 9 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 10 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 11 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 12 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 13 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 14 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 15 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 16 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 17 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 18 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 19 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 20 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 21 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 22 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 23 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 24 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 25 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 26 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 27 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 28 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 29 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 30 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۲    
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص حضور کاندیداها در دانشگاه گفت: بر اساس استعلام ما از قوه قضائیه و شورای نگهبان حضور کاندیداهای ریاست جمهوری در دانشگاه ها به شرطی که جلسات ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۴    
علی مطهری در صفحه اینستاگرام خود از انتشار کتاب نطق و نامه های خود در مجلس هشتم و نهم توسط نشر نی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۲:۴۰    
تردد کامیون، کامیونت و تریلر از ساعت 12 امروز تا ساعت 24 فردا از عوارضی اتوبان قم-کاشان به سمت میدان 72 تن قم ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۰:۱۰    
نامزدهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری امروز بر اساس قرعه کشی، در صدا و سیما فرصت تبلیغ دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۴:۳۱    
با کاهش درگیری های داخلی در لیبی میزان تولید نفت این کشور عضو اوپک به بیشترین رقم از سال 2014 رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۷    
روزنامه 19 دی نوشت: آیت الله عبدالله جوادی آملی، آیت الله علی اکبر مسعودی خمینی، آیت الله ابراهیم امینی، آیت الله محمدعلی فیض گیلانی(لاهیجی) حمایت از سیدابراهیم رئیسی را تکذیب کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۸:۰۲    
فیلسوفانی بوده اند که از تندروترین کاندیداها حمایت کرده اند و اکنون نیز از ابراهیم رئیسی حمایت می کنند و این خود نکته قابل تاملی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۷:۵۴    
تمرین لبخند زدن یکی از آموزش هایی است که دانشجویان پرستاری در چین در دانشگاه فرا می گیرند تا در محل کار بتوانند به بیماران و همراهانشان لبخند بزنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۹:۵۰    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: نام نویسی از حجاج ایرانی در کاروان ها از روز یکشنبه اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۷    
به گزارش نامه نیوز ، خبرآنلاین نوشت: به بهانه باران در شهر آفتاب و خسارت به ناشران، ارمغان زمان فشمی این شعر را در روزنامه شهروند منتشر کرد. مگر مسئول ها را خواب برداشت؟ ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۸:۰۲    
بازدید دوشس کمبریج از مزرعه ای درشهر کودکان/یک موسسه خیریه با احداث محیطی جالب به کودکان فرصت تجربه کار و زندگی در مزرعه را برای یک هفته می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۸:۱۰    
پوستر فیلم سینمایی ویلایی ها عصر دیروز 18 اردیبهشت ماه با حضور بازیگران و عوامل این فیلم در بنیاد سینمایی فارابی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۷:۵۴    
مجموعه جزایر کوجوکو در استان ناکازاکی ژاپن واقع است که طبیعت فوق العاده زیبا و بکری دارند و هرساله مقصد هزاران گردشگر از سراسر دنیا هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۸:۰۲    
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۵:۳۰    
هرکدام از ما در شروع سال جدید تصمیم هایی را می گیریم. یکی از این تصمیم های مشترک، داشتن اندامی متناسب توام با سلامتی روحی و جسمانی است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۳:۳۱    
وزارت دفاع روسیه ادعای خبرگزاری رویترز مبنی بر اعدام یک سرهنگ ربوده شده روس در سوریه توسط گروه تروریستی داعش را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۱:۰۶    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت اتحادیه اروپا به طور فزاینده خواستار و متعهد بر اجرای کامل برجام است و از سوی همه طرفها نیز این اقدام باید صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۴۲    
نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: رئیس جمهور شوم یارانه را قطع می کنم و شعارها درباره یارانه ضد اقتصاد است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۱:۳۵    
رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت؛ برخی از وجوه شهرداری به طور موقت به حساب های بانکی نامشخص برخلاف مقررات انتقال یافته است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۰:۳۰    
سازمان ملل متحد اعلام کرد که از آغاز عملیات آزاد سازی غرب موصل تاکنون بیش از 435 هزار تن از ساکنین این شهر آواره شده و شمار زیادی از آنها در معرض گرسنگی و سو تغذیه شدید قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۰:۲۷    
سفیر استرالیا در تهران با حضور در اتاق تهران، با مسعود خوانساری دیدار و در خصوص تعامل و نزدیکی این سفارتخانه با اتاق بازرگانی تهران برای کمک به توسعه مناسبات اقتصادی دو کشور، گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ - ۰۰:۰۲    
معاون اول رییس جمهور در تماس تلفنی با استاندار چهار محال و بختیاری بر بسیج همه امکانات برای کمک رسانی به حادثه دیدگان سیل در استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۵۶    
یک تونل هسته ای در نزدیکی شهر هنفورد ایالت واشنگتن که محل تولید پلوتونیوم بوده، فرو ریخت و کارگران را در معرض مواد سمی و خطرناک قرار داد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۳۰    
نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران با بیان اینکه شهرداری نهاد بسیاری کلانی است، گفت: در حال حاضر بودجه سالیانه شهرداری 18 هزار میلیارد تومان است این درحالی است که این نهاد 70 هزار پرسنل داشته ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۲۲    
در زمینه ی محیط زیست که مهم ترین مساله ی کشور ما و تمامی جهان است، در چهار سال گذشته بسیار کارها باید انجام می شد یا نمی شد تا وضع بهتر از آنی باشد که اکنون هست ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۱    
محمدباقر قالیباف که از ظهر امروز به استان خوزستان و شهر اهواز سفر کرده بود، در جمع حامیان خود در مسجد ارشاد این شهر سخنرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۱    
دومین مستند انتخاباتی حسن روحانی که قرار است امشب (19 اردیبهشت) ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش شود، سانسور شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۱    
تیم فوتبال استقلال در آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با برتری مقابل نماینده عربستان راهی مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۳:۰۱    
ترانه "دوباره ایران" با صدای حجت اشرف زاده پایان بخش دومین فیلم تبلیغاتی روحانی بود که جملاتی انتقادی به نسبت فیلم اول این نامزد انتخابات ریاست جمهوری داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۳    
دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور گفت: سند 2030 متوقف شد و معاون اول رئیس جمهور آن را به وزارتخانه و نهادهای مربوطه ابلاغ کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۳۳    
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، با ارسال پیامی انتخاب اسماعیل هنیه به ریاست دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس را به وی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۱    
سرمربی تیم ملی امید ژاپن گفت: لشگر بزرگی تیم ایران را حمایت می کرد و ما خیلی خوشحالیم که در این شرایط بازی کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۱    
نیروهای عراقی از بعد از ظهر امروز توانستند مناطق الصناعیه و 30 تموز را در بخش غربی شهر موصل از اشغال داعش خارج کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۲۱    
مراسم رونمایی از کتابخانه دیجیتال قوانین و مقررات؛ بعدازظهر امروز سه شنبه 19 اردیبهشت ماه؛ با حضور حجت الاسلام مجید انصاری در شهرآفتاب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۲    
متهم دستگیر شده تیم هسته ای بر اساس اطلاع واصله فردا در شهبه پانزدهم دادگاه انقلاب محاکمه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۲    
یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از رفع ممنوع الخروجی زهرا نعمتی در مذاکره با کمیته پارالمپیک و وزارت ورزش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۲    
دبیر ستاد انتخابات خوزستان از سفر استاندار به منظور رایزنی با مسئولان وزارت کشور و مجلس برای حل مشکل رد صلاحیت برخی کاندیداهای شوراها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۹:۳۰    
مسعود سلطانی فر قهرمانی تیم والیبال امیدهای ایران در رقابت های قهرمانی آسیا را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۹:۳۰    
محمد حسین شکییا امین به عنوان رئیس ستاد ویژه حسن روحانی در خوزستان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۹:۲۱    
ارتش چین با استفاده از گلوله های جنگی در دریای بوهای و مجاورت شبه جزیره کره رزمایش انجام داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۹:۲۱    
رونالدینیو عکس از 2 اسطوره را در کنار خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۹:۲۱    
تیم ملی والیبال امید ایران در دیدار پایانی رقابت های قهرمانی آسیا توانست ژاپن را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۲    
نماینده دائم ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: رژیم اسرائیل با حمایت کورکورانه آمریکا اصلی ترین مانع ایجاد منطقه عاری از سلاح های هسته ای در خاورمیانه است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با حضور در نمایشگاه کتاب تهران از آن چه عمل نکردن شهرداری به تعهداتش در شهر آفتاب خواند، انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۲    
سخنگوی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی (جمنا) گفت که پس از مناظره سوم و کسب نظرسنجی از مراکز معتبر اگر به این نتیجه برسیم که یکی از کاندیداهای مورد نظر جبهه دارای آرای بالای 50 درصد است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۹:۰۰    
اخیرا و در آستانه انتخابات ریاست جمهوری، گروهی که عنوان "جمعی از متخصصان نفت" را یدک می کشد بیانیه های بدون امضا و مجهول منتشر می کند که هدف اصلی آن تخریب صنعت نفت و زیرسوال بردن دستاوردها و عملکرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۹:۰۰    
رییس کل گمرک ایران گفت: حمایت از تولیدات داخلی در اولویت برنامه های گمرک است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۸:۵۱    
معاون حقوقی وزارت آموزش و پرورش گفت: در سال 93 وزیر آموزش وپرورش شرکت خانوادگی آمیتیس طراوت کودکی را تاسیس می کند، مطابق اصل 141 قانون اساسی و ماده واحده قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۸:۴۲    
رییس سازمان میراث فرهنگی گفت: کارشناسان موافق با طرح وزارتخانه شدن سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نیستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۰    
معاون عربی آفریقایی وزارت خارجه با بیان اینکه اعزام حج تدبیر نظام بوده و وزارت خارجه نقشی در مذاکرات حج نداشته است، درباره موضوع سوریه گفت که ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۸:۳۰    
رییس جمهور گفت: ملت ایران واقعیات را لمس می کنند. مردم ما تحت تاثیر شعارهای فریبنده قرار نمی گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۸:۲۱    
تیم پاکستان قهرمان نخستین دوره مسابقات گلف گرامیداشت مرحوم شهباز حسین پور شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۲    
معاون حقوقی رییس جمهور با بیان این مهم که دولت هیچ اقدامی درباره سایت کارانه انجام نداده است، گفت: خود هیئت نظارت بر انتخابات اینگونه ارزیابی کرده بود که سایت ثبت نام کارانه نوعی تطمیع و خرید آرا است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۰    
رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه اقدام آموزش و پرورش در برگزاری جشن عبادت دانش آموزان عشایر، قابل تقدیر است گفت: همه جامعه مدیون عشایر هستند، زیرا آنها با رنج و مشقّت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۰    
چین تایپه با پیروزی بر تایلند به عنوان سومی مسابقات قهرمانی زیر 23 سال 2017 والیبال امیدهای آسیا دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۵۱    
لیست حزب مردمی اصلاحات برای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر تهران منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۲    
ممنوع الخروجی زهرا نعمتی برطرف شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۲    
کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه به بررسی عملکرد بودجه سال 1395 پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۰    
همایش هواداران حسن روحانی در شیرودی تهران آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۰    
سخنگوی فراکسیون روحانیت مجلس گفت: اعضای فراکسیون روحانیت مجلس در جلسه امروز خود بر جلوگیری از اجرای سند 2030 تأکید و عنوان کردند که اجرای سند تحول در آموزش و پرورش در دستورکار قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۳    
کنفدراسیون فوتبال آسیا در پیامی مقام سوم فوتبال ساحلی ایران در جام جهانی را به مهدی تاج تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۳    
حسن روحانی کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری صبح فردا پیش از آغاز نشست علنی پارلمان برای دیدار با نمایندگان مجلس به خانه ملت می رود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۳    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، لوح ثبت ملی دعای مشهور به ربّنا با اجرای محمدرضا شجریان را به همایون شجریان، فرزند این هنرمند اهدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۱۱    
روز گذشته و همزمان با سفر رییس جمهوری به استان همدان، اتصال ریلی این استان به شبکه ریلی کشور رسما نهایی شد تا با طی شدن مراحل لازم مسافرگیری در این خط به زودی مسافرگیری در آن آغاز شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۲    
نایب رییس مجلس ششم شورای اسلامی گفت: نامزدهای اصولگرا چون از حیاتی بودن حفظ برجام برای تامین معاش و امنیت جامعه مطلعند با برجام عکس یادگاری می گیرند ولی مشخص نیست اگر به قدرت برسند باز هم به آن ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۵۰    
اسحاق جهانگیری صبح امروز با مولوی عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۱    
شعارهای تبلیغاتی نامزدها، بخشی جدایی ناپذیر از انتخابات است. برخی شعارها به پیروزی نامزدها کمک می کنند و اما برخی دیگر نمی توانند به اقبال کاندیداها کمکی بکنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۱    
محمدباقر قالیباف برای انجام سفری یک روزه وارد اهواز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۴۱    
گروه تروریستی داعش با انتشار فیلمی از سر بریدن یک افسر اطلاعات روس که در سوریه به اسارت گرفته شده، بار دیگر خشونت خود را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۲۰    
در قبیله Yao در کشور چین رسم عجیب و غریبی وجود دارد. زنان این قبیله در تمام زندگی خود فقط یکبار پیش از ازدواج حق کوتاه کردن موهای خود را دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۲    
قیمت سکه تمام بهار آزادی در چهارمین روز هفته به یک میلیون و 171 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۲    
یک منبع آگاه در وزارت خارجه در واکنش به انتشار خبری مبنی بر تصمیم آنکارا برای دیوار کشیدن در قسمتی از مرز مشترک ایران و ترکیه جهت جلوگیری از ورود عناصر پ.ک ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۲    
در فیلم زیر اظهارنظر ظریف را درباره تقسیم بندی 4 و 96 درصدی قالیباف از جامعه می بینید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۶:۰۲    
سخنگوی ستاد انتخاباتی حسن روحانی از دیدار نمایندگان مجلس با رئیس جمهور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۰    
رمان مقدمه جنون به قلم سمیه هادی پور منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۰    
آلمان نیز موضع مشابهی اتخاذ کرده است. سخنگوی دولت آلمان گفته بود که کشورش به ترکیه اجازه نخواهد داد تا همه پرسی درباره اعدام را در آلمان برگزار کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۰    
بخشدار جوکار در ارتباط با برخورد خودروی فرماندار ملایر با مامور راهنمایی رانندگی بازداشت شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۰    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در میهمانی ناهاری که امروز سه شنبه با حضور بازیکنان بر پا کرده بود، زمان شروع تمرینات را شنبه آینده اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۰    
یک اندیشکده آمریکایی با پرداختن به فضای انتخاباتی کنونی ایران گزارش داد: رئیس جمهور در ایران قدرت قابل توجهی دارد و امور مهمی را هدایت می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۵۰    
یک کاندیدای ریاست جمهوری گفت: کسی از زبان من نشنیده است که یارانه را سه برابر می کنم قانونی داریم به عنوان هدفمندی یارانه ها که فقط یک بند آن را گرفته اند چرا که همان یک بند رأی آور است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۱    
دبیرکل مجمع نیروهای خط امام (ره) در بیانیه ای از کاندیداتوری حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۱    
همزمان با برگزاری جلسه شورای اداری استان قم، استعلام جغرافیایی کدپستی و استعلام املاک توسط دستگاه های اجرایی عملیاتی گردید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۴۱    
شرایط جذب و سازماندهی معلمان وظیفه در سال تحصیلی 96 97 اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۰    
سرمربی پرسپولیس که با جذب چند بازیکن و ایجاد تغییرات توانست بحران خط دفاعی فصل پانزدهم را به بهترین شکل حل کند برای فصل آینده نیز به فکر تقویت خط دفاعی تیمش است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۲۰    
خاطره ای که مقام معظم رهبری از اخوی مرحوم حاج شیخ عباس پورمحمدی رفسنجانی نقل کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۰    
خاطره ای که مقام معظم رهبری از اخوی مرحوم حاج شیخ عباس پورمحمدی رفسنجانی نقل کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۵:۰۲    
علیرضا منصوریان بعد از نتایج خوبی که در لیگ برتر با استقلال گرفت، حالا در لیگ قهرمانان آسیا دنبال رسیدن به هدف های بزرگ خودش است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۰    
بر اساس قانون، کلیه کسانی که متولد 29 اردیبهشت 1378 و قبل از آن هستند می توانند با در دست داشتن اصل شناسنامه و شماره ملی در انتخابات 29 اردیبهشت ماه سال جاری شرکت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۵۰    
مسئولان باشگاه فولاد خوزستان قصد ادامه همکاری با سعداوی را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۴۱    
در سال 1392 در پایان دولت محمود احمدی نژاد تعداد مجوزهایی که برای برگزاری کنسرت صادر شد 924 و در سال 1395 در پایان دور اول دولت حسن روحانی تعداد مجوزها 2321 بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۲    
کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را در خصوص باشگاههایی که دارای پرونده های قضائی منجر به اتخاذ تصمیم در مراجع بین المللی نظیر فدراسیون جهانی فوتبال و دیوان بین المللی داوری هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۲    
نشست آشنایی با نهادهای عالی حقوقی و قضایی کشور فرانسه با حضور اساتید برجسته حقوقی و قضات عالی رتبه فرانسه در دانشگاه علوم قضایی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۲    
برای خرید بنز E200 مدل 2016 در بازار باید 400 میلیون تومان هزینه کرد و این درحالی است که قیمت انواع بنز تا بالای 2 میلیارد هم می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۲    
به گفته این مقام این سفر نشانه ای از آن است که کانادا خواستار از سرگیری روابط با ایران است، اگرچه پیشرفت جدی برای بازگشایی سفارت خانه های دو کشور ایجاد نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۱    
معاون سابق استقلال شب گذشته در واکنش به حرکت مسلمان عکس یادگاری این بازیکن با پیراهن استقلال را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۱    
30 درصد جمعیت جهان یا چاقی مفرط دارند و یا از اضافه وزن رنج می برند. سازمان بهداشت جهانی، چاقی را یکی از مهمترین عوامل مرگ و میر در دنیا قلمداد می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۱۱    
سرمربی استقلال از جذب هافبک صبا منصرف شده است و گفته می شود با هافبک پیکان قصد دارد وارد مذاکره شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۲    
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از ارائه دوره های آموزشی کمک های اولیه و مدیریت بحران برای زائران، مدیران کاروان های ثابت در هتل ها و پزشکان در برنامه حج سال جاری خبر داد.