شنبه ۲۴ آذرساعت ۰۳:۳۷Dec 2018 15

خبرهای نامه نیوز 2 تیر 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 تیر 1396 نامه نیوز 2 تیر 1396 نامه نیوز 3 تیر 1396 نامه نیوز 4 تیر 1396 نامه نیوز 5 تیر 1396 نامه نیوز 6 تیر 1396 نامه نیوز 7 تیر 1396 نامه نیوز 8 تیر 1396 نامه نیوز 9 تیر 1396 نامه نیوز 10 تیر 1396 نامه نیوز 11 تیر 1396 نامه نیوز 12 تیر 1396 نامه نیوز 13 تیر 1396 نامه نیوز 14 تیر 1396 نامه نیوز 15 تیر 1396 نامه نیوز 16 تیر 1396 نامه نیوز 17 تیر 1396 نامه نیوز 18 تیر 1396 نامه نیوز 19 تیر 1396 نامه نیوز 20 تیر 1396 نامه نیوز 21 تیر 1396 نامه نیوز 22 تیر 1396 نامه نیوز 23 تیر 1396 نامه نیوز 24 تیر 1396 نامه نیوز 25 تیر 1396 نامه نیوز 26 تیر 1396 نامه نیوز 27 تیر 1396 نامه نیوز 28 تیر 1396 نامه نیوز 29 تیر 1396 نامه نیوز 30 تیر 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۸    
ترزامی: شهروندان اتحادیه اروپا با پنج سال سابقه اقامت می توانند در بریتانیا بمانند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۸    
دیگر روزی نیست که خبری از حمله و توهین به مسئولان و چهره های انقلاب نشنویم. ظاهرا به امری منظم در تمامی مناسبت ها تبدیل شده است، امری که هر بار مردم را بیشتر و بیشتر شوکه و حیران می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۶    
اگر این اقدام را مشکوک نخواهیم، بدون تردید سطحی گرایی نقیصه ای است که همچنان برای نیروهای مؤمن به انقلاب اسلامی هزینه تولید می کند. اصلاح وضع موجود فقط از نیروهای ریشه دار انقلاب برمی آید ولاغیر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۲:۰۶    
مهراوه شریفی نیا این عکس را در کنار پدر و مادر و خواهرش منتشر کرد. پدر او محمدرضا شریفی نیا و مادرش آزیتا حاجیان ، چند سالی می شود که از یکدیگر جدا شده اند و با هم زندگی نمی کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۷    
اگر بحث انتخاب به میان بیاید، کدام سلاح ویژگی های کامل تری در اختیار دارد؟ هم اکنون 10 شات گان برتر تاریخ نظامی را معرفی خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۷    
در این گزارش نگاهی داریم به جشنواره های مختلف بالون های هوای داغ در کشورهای مختلف جهان.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۴۲    
کیهان نوشت: محتوای ناهنجارانه برنامه موسوم به شب های شیدایی که این شب ها در باغ موزه دفاع مقدس اجرا می شود، نه تنها درخور ماه مبارک رمضان نیست بلکه آن را به یک مراسم ولنگارانه تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۸:۱۶    
از موشک های ایرانی تا جمعیت خیره کننده حاضر در مراسم راه پیمایی روز قدس مورد توجه رسانه های خارجی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۷:۵۸    
لیندا کیانی، سامیه لک، مارال فرجاد، نازنین بیاتی و سوگل طهماسبی از جمله هنرمندانی بودند که 28 خرداد 1396 در اکران خصوصی یک فیلم شرکت کرده بودند. به همین بهانه مدل مانتو این عزیزان را گردآوری کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۷:۵۸    
عکس های جدید و آتلیه ای از ساره بیات بازیگر 37 ساله کشورمان را مشاهده خواهید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۷:۴۲    
روزنامه وقایع اتفاقیه در یادداشتی به قلم غلامعلی دهقان، عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه نوشت:حسن روحانی روز گذشته در مراسم روز قدس از سوی عده ای آخوند آمریکایی معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۷:۲۱    
آنها با کارشان، به مردم گوشزد کردند که کار مردم در پایان روز 29 اردیبهشت به اتمام نرسیده است و اگر رییس جمهورشان را تنها بگذارند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۶:۴۲    
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، روز قدس را روز وحدت دنیای اسلام با محوریت آزادسازی قدس توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۴۲    
شبکه الجزیره به درخواست عربستان و همپیمانانش برای از سرگیری روابط دیپماتیک با قطر مشروط بر تعطیلی این شبکه خبری واکنش نشان داد و افزود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۵:۰۵    
شبکه تلویزیونی المیادین به نقل از رسانه های عربستان اعلام کرد نیروهای امنیتی سعودی عملیاتی تروریستی را که قصد داشت مسجد الحرام را هدف قرار دهد خنثی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۴:۰۲    
معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا اکنون 6 کلانشهر اصفهان، بوشهر، بندرعباس، شیراز، کرمان و مشهد و 289 شهر کشور در معرض تنش آبی قرار دارند یعنی منابع آب و مصرف در این شهرها در حالت سربه سر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۳:۴۱    
فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای اقدام هتاکانه عده ای معدود در روز قدس را محکوم کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۳:۰۲    
انتخابات پارلمانی بریتانیا، وضعیت ترزا می و انگلستان و رابطه با اتحادیه اروپا، باعث انتشار این کارتون در سایت کگل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۲:۴۸    
سخنگوی دولت، بی احترامی به رییس جمهور را اهانت به جمهوریت نظام دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۰:۵۵    
جریانی سامان یافته از طرقی، محل ورود فرد مورد نظر به راهپیمایی و خروج آن را به دست می آورند. این افراد سامان یافته، به طور ثابت در آن مکان می مانند و به محض حضور فرد مورد نظر، شعارهای خود را می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۰:۵۵    
ایران خودرو قیمت محصولات خود برای اولین ماه تابستان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۰:۳۸    
وزارت امور خارجه آمریکا خواستار ایجاد فرصت برای گفتگوهای ثمربخش دیپلماتیک برای حل بحران خلیج (فارس) شد. وزارت خارجه آمریکا همچنین طرف های بحران را به خویشتن داری دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۰:۲۲    
برخی از نمایندگان مجلس با محکوم کردن توهین به رئیس جمهور در راهپیمایی روز قدس، بر لزوم برخورد قاطع با عوامل خودسر تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۰:۱۰    
در حملات تروریستی به کراچی، کویته و پارچنار دهها نفر جان باختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۵۲    
بوریس جانسون وزیر امورخارجه انگلیس روز جمعه خواستار لغو تحریم ها و محدودیت های تحمیل شده به وسیله عربستان و متحدانش علیه قطر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۰    
معاون حقوقی رئیس جمهور، شعار علیه رئیس جمهور منتخب ملت و توهین به او را ایستادن در برابر جمهوریت نظام و شعار علیه ملت ایران دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۰    
دبیرکل حزب الله لبنان، همه بحران های منطقه را برای به فراموشی سپردن مساله فلسطین دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۳۳    
معاون سیاسی دفتر رییس جمهور در واکنش به حواشی ایجاد شده در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس و سردادن شعارهای توهین آمیز علیه رییس جمهور کشورمان از سوی برخی تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۷    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: حرکات هنجارشکنانه و بی حرمتی به مسئولان نظام را تایید نمی کنیم. اگر اشکالاتی وجود دارد نباید آن را در خیابان حل کنیم بلکه باید همه متحد به پیش برویم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۷    
رئیس جمهور در پیامی با تبریک افتخارآفرینی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان و قهرمانی در رقابت های جهانی به ملت بزرگ ایران، از همه مدیران ورزشی، مربیان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۷    
یادگار امام عصر امروز از آیت الله مظاهری عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۷    
سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن انفجارهای تروریستی پاراچنار پاکستان، با خانواده قربانیان و دولت و ملت پاکستان ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۱    
بدنبال سردادن شعارهای ساختارشکنانه عده ای علیه برخی مسوولین کشور در حاشیه راهپیمایی روز قدس امسال کانال تلگرامی مجلس خبرگان رهبری نظر صریح رهبر انقلاب درباره شعار دادن علیه مسئولین را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۱    
تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین مسابقه خود در رقابت های جهانی توانست ایتالیا را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۲۷    
منابع خبری عربستان از وقوع انفجار انتحاری در جنوب شرق استان جده و بازداشت 3 نفر خبر دادند؛ حال آنکه برخی منابع، محل این انفجار را منطقه أجیاد در مکه مکرمه ذکر کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۲۱    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به شعارهای توهین آمیز عده ای محدودی در حاشیه راهپیمایی روز قدس خواستار پیگیری توهین کنندگان از سوی دادستان تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۲۰:۲۱    
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از فلسطین گفت که یمن در مقابل تجاوز با قدرت مقاومت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۱۳    
وزیر اسبق اطلاعات گفت: مساله قدس، یک مساله شخصی نیست و تنها مخصوص یک کشور نیست. دید بلند امام(ره) در بحث قدس را می بینیم و متوجه می شویم که این مساله، مساله بین المللی دنیای بشریت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۹:۱۳    
در پی حواشی غیرقانونی و دشمن شادکن تظاهرات شکوهمند روز قدس وزیر کشور به معاون امنیتی و انتظامی خود دستور پیگیری داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۶    
سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی با انتشار پیامی حمله موشکی ایران به مواضع داعش در سوریه را "دقیق" توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۶    
بدنبال سردادن شعارهای ساختارشکنانه عده ای علیه برخی مسوولین کشور در حاشیه راهپیمایی روز قدس امسال کانال تلگرامی مجلس خبرگان رهبری نظر صریح رهبر انقلاب درباره شعار دادن علیه مسئولین را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۸    
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به شلیک شش موشک به مقر فرماندهی تروریست های داعش در سوریه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۸    
در تصویر زیر سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده سپاه را می بینید که به همراه همسر و فرزندانش در راهپیمایی روز قدس شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۸    
ظهر امروز عده ای با حضور در راهپیمایی روز قدس به رئیس جمهور توهین کردند. واکنش شهیندخت مولاوردی، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۰    
پلیس متروپلیتن لندن درخصوص عایق های ساختمان اعلام کرد که اتهام "قتل عام" در حال بررسی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۰    
ایران و عربستان سعودی هم اکنون وارد رقابت و رویارویی تنش آمیز گسترده ای در سطوح و حوزه های مختلف شده اند که از جمله می توان به حوزه ها و زمین های بازی روابط دوجانبه، قطر، یمن، لبنان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۰    
آنها رییس جمهور را فتنه گر و غیرانقلابی خطاب کرد. همین افراد جهانگیری و مطهری را هم ضد انقلاب و فتنه گر خواندند. به همین راحتی داستان روز قدس تغییر پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۶    
خبرگزاری فرانسه هم زمان با برگزاری راهپیمایی بزرگ روز قدس در سراسر ایران گزارش داد: ایرانی ها در مراسم روز قدس امسال علاوه بر شعارهای سنتی مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا علیه آل سعود و گروه تروریستی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۶    
خبرگزاری رویترز ضمن پوشش برگزاری راهپیمایی روز قدس در کشورمان گزارش داد: صدها هزار ایرانی با شعار مرگ بر اسرائیل در سراسر ایران در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و پرچم گروه تروریستی داعش را به آتش ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۶    
خبرگزاری شینهوا گزارش داد: مردم سراسر ایران با در دست داشتن پلاکاردهایی در محکومیت اشغال فلسطین توسط اسرائیل راهپیمایی روز قدس برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۶    
خبرگزاری رسمی سوریه در گزارشی نوشت: صبح روز جمعه در تهران و 900 شهر دیگر در ایران مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۶    
یکی از سناتورهای روسیه گفت که به احتمال نزدیک به 100 درصد ابوبکر البغدادی، رهبر گروه تروریستی داعش کشته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۳    
امروز دوم تیر ماه، همزمان با روز قدس حجت الاسلام سید احمد خاتمی نماز جمعه تهران را اقامه کرد. پیش از او نیز علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به ایراد سخنرانی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۲    
تنها یک روز پس از نهایی شدن فروش 73 فروند هواپیمای مسافرتی جدید از سوی ایرباس به ایرلاین های ایرانی، امروز یکی از شرکت های ایرانی خبر از نهایی شدن توافق خود با بویینگ برای خرید هواپیماهای جدید داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۶    
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: رژیم صهیونیستی مولود مناسبات غلط حاکم بر دنیاست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۷    
زائران حج تمتع سال 96 با انعقاد قرارداد گروهی با سازمان حج و زیارت، تحت پوشش بیمه های درمان، عمر، حادثه و مسئولیت بار یکی از شرکت های داخلی بیمه قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۷    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اعلام خبر انسداد مسیر شرق به غرب هم سطح بزرگراه طبقاتی صدر گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۷    
فرمانده انتظامی شهرستان خرمشهر گفت: بر اثر انفجار کپسول گاز در یک خانه پنج نفر جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۴۲    
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با تاکید براینکه سیاست "ساخت و ساز با دشمن" شکست خورد و بر قُطر تحریم ها افزوده شد، گفت: دیدید این سیاست خارجی با دشمن شکست خورد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۱۲    
مذاکرات فولاد خوزستان با دروازه بان سابق این تیم به نتیجه نرسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۵    
تکلیف کاپیتان تیم فوتبال استقلال برای لیگ هفدهم مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۵:۰۵    
علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در مقاله ای در روزنامه گاردین نوشت: برای بقای توافق هسته ای ایران، غرب باید مسیر خود را تغییر دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۵۰    
اکثر لژیونرهای اروپایی فصل جدید را نیز در تیم های قبلی خود آغاز خواهند کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۲    
دفتر رسمی نخست وزیر عراق بیانیه ای در رابطه با نتایج سفر منطقه ای وی به ایران، عربستان و کویت صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۳۲    
وزیر دفاع گفت: عدم هماهنگی حمله موشکی سپاه با دولت و شورای عالی امنیت ملی اشتباه و شیطنت است و این طور نبوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۷    
ضیافت پایان فصل و مراسم رونمایی از لوگوی روزنامه پیروزی با حضور مسوولان باشگاه،پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس،هواداران و اهالی رسانه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۲۷    
رییس ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد: کسانی که از تروریست ها حمایت می کنند باید تاوان بپردازند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۷    
معاون سیاسی دفتر رییس جمهور گفت: در کشور هیچ تصمیم مهمی - از نابودی تروریست های منافق در عراق تا تروریست های داعش در سوریه - اخذ نشده، مگر آن که در شورایعالی امنیت ملی بحث و اتخاذ شده باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۷    
امام جمعه موقت تهران گفت: ولیعهد تازه به دوران رسیده آل سعود گفته جنگ را به تهران می کشیم، بچه تر از این هستید که این عرضه را داشته باشید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۱    
نایب رئیس فراکسیون امید مجلس حضور مردم در روز قدس را تجلی وحدت و انسجام ملی کشور برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۱۱    
کارشناسان در بررسی های خود دریافتند: شیر دادن به نوزاد باعث می شود تا مادران از خطر سکته قلبی و مغزی در امان باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۰۲    
شرکت کنندگان در راهپیمایی روز جهانی قدس با قرائت قطعنامه ای مواضع خود را اعلام کردند
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۶    
رئیس جمهور گفت: ملت با حضور قاطعانه در راهپیمایی روز قدس می خواهند به آمریکا بگویند که ملت جمهوری اسلامی ایران پاسخ قاطعی به آن ها داده و مسیر ملت را ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۰    
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم ایران از تهدیدات آمریکا و اسرائیل هراسی ندارند و باید بدانیم قدرت حضور مردم درهمه صحنه های انقلاب اسلامی از قدرت هر موشکی بیشتر بوده و باید قدر این وحدت را بدانیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی، تاسیس رژیم صهیونیستی را نقطه آغاز ماجراجویی های گسترده در خاورمیانه توصیف کرد و گفت: در حافظه قرن اخیر پدیده ای شوم تر از رژیم صهیونیستی نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۵۰    
نزدیک به 5.29 میلیون نفر در جهان از اختلالات مصرف مواد رنج می برند، و مواد افیونی مضرترین مواد هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مساله حمایت از فلسطین هم یک وظیفه اسلامی است و هم وجه مهم دیگر این موضوع این است که رژیم اسرائیل مادر تروریسم است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۴    
حجت الاسلام والمسلمین میثم خامنه ای، فرزند رهبر معظم انقلاب در راهپیمایی روزقدس حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۴    
مروری بر قوانین، گویای آن است که ملوانان،خدمه و کارکنان شناورهای دارای حداکثر 500 تن ظرفیت به شرط داشتن کارت معتبر تا شش نوبت در سال مجاز به واردات کالا تا سقف 40 میلیون ریال هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۴    
نتایج یک تحقیق نشان می دهد: افرادی که با دوچرخه به محل کار خود می روند می توانند میزان استرس در محیط کار را بهتر کنترل کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۶    
راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با حضور گسترده مردم روزه دار در تهران و سراسر کشورمان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۱۷    
وزیر اطلاعات گفت: مردم دنیا این معنا را درک کرده اند که تجاوز و اشغال نباید اتفاق بیفتد به همین دلیل روز به روز به دامنه حضور خود در راهپیمایی روز قدس افزوده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۱۱    
تولیت آستان قدس رضوی، گفت: پیام بین المللی روز قدس اعلام انزجار و تنفر از رژیم صهیونیستی و ایادی کفر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۰۲    
رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران، وضعیت ترافیک در محور هراز و کندوان در مسیر جنوب به شمال را پرحجم اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۹    
وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد: مسکو، تهران و آنکارا اختلاف نظر جدی درباره مناطق کاهش تنش در سوریه ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۵۹    
برنی سندرز سناتور برجسته حزب دمکرات و یکی از نامزدهای حزب دمکرات برای انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا در صفحه شخصی خود در توییتر خود تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۹    
شایعات از بازگشت مدافع سابق تراکتورسازی به این تیم خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی، ناطق نوری، دبیر شورای نگهبان و باهنر هم در جمع راهپیمایان روزجهانی قدس حضور پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۹    
تصاویری علیه حسن روحانی در قم توزیع می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۹    
مدیرعامل شرکت هواپیمایی قشم با اشاره به یادداشت تفاهم این ایرلاین با کمپانی بوئینگ برای خرید 10 فروند بوئینگ 737 MAX ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۹    
سرمربی پرسپولیس تاکید کرده که مشکلی با جدایی بیرانوند ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۹    
یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: متأسفانه ربا در جامعه اسلامی وجود دارد و این امر می تواند ضربه سنگینی بر اقتصاد کشور وارد کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۹    
تیم فوتبال پرسپولیس تمرین صبح امروز را از ساعت 10 در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۹    
پس از انتخابات شورای شهر پنجم، تاکنون نام های مختلفی به عنوان شهردار آینده تهران معرفی شده است، اما 6نفر محتملترین هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۹    
نخست وزیر عراق تاکید کرد خبر آزادسازی کامل شهر موصل از چنگال داعش را طی روزهای آینده اعلام خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۹    
آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید، گفت: راهپیمایی روز قدس باعث انسجام داخلی کشور می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۹    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: عملیات موشکی پاسخی به تروریست ها بود و کوچک ترین اقدام آن ها با پاسخ مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۹    
دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری تأکید کرد: امروز سردمداران جنگ نیابتی از مخفیگاه هایشان بیرون آمده و حمایت آن ها از تروریست ها علنی شده است.
  • ۱