شنبه ۰۴ اسفندساعت ۰۲:۱۷Feb 2019 23
 

خبرهای نامه نیوز 6 تیر 1396 - namehnews.ir

 
نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 تیر 1396 نامه نیوز 2 تیر 1396 نامه نیوز 3 تیر 1396 نامه نیوز 4 تیر 1396 نامه نیوز 5 تیر 1396 نامه نیوز 6 تیر 1396 نامه نیوز 7 تیر 1396 نامه نیوز 8 تیر 1396 نامه نیوز 9 تیر 1396 نامه نیوز 10 تیر 1396 نامه نیوز 11 تیر 1396 نامه نیوز 12 تیر 1396 نامه نیوز 13 تیر 1396 نامه نیوز 14 تیر 1396 نامه نیوز 15 تیر 1396 نامه نیوز 16 تیر 1396 نامه نیوز 17 تیر 1396 نامه نیوز 18 تیر 1396 نامه نیوز 19 تیر 1396 نامه نیوز 20 تیر 1396 نامه نیوز 21 تیر 1396 نامه نیوز 22 تیر 1396 نامه نیوز 23 تیر 1396 نامه نیوز 24 تیر 1396 نامه نیوز 25 تیر 1396 نامه نیوز 26 تیر 1396 نامه نیوز 27 تیر 1396 نامه نیوز 28 تیر 1396 نامه نیوز 29 تیر 1396 نامه نیوز 30 تیر 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۲۲:۲۰    
وزیر امور خارجه روسیه به آمریکا هشدار داد که این کشور به هرگونه اقدام پیش دستانه واشنگتن در سوریه به طور مناسبی پاسخ خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۷:۳۶    
رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت که در طرح مقابله با اقدامات تروریستی آمریکا اختصاص 1000 میلیارد تومان برای گسترش فعالیت های موشکی و 1000 میلیارد تومان برای مبارزه با تروریسم توسط نیروی قدس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۵:۵۷    
مجله جوان پسند چلچراغ که رویکردش با سایر مجلات متفاوت است در تازه ترین شماره خود برنامه خندوانه را مورد نقد قرار داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۳:۲۱    
این مراسم در مجتمع سیتی سنتر کازینو روزاریو برگزار می شود و قرار است 200 نیرو امنیتی برقراری امنیتش را به عهده داشته باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۳:۱۳    
هافینگتن پست نوشت: جنگ سعودی در یمن با هدف ضربه به ایران بود. اولین سفر ترامپ بعد از رسیدن به ریاست جمهوری به عربستان و اسرائیل بوده و این سفر هم با هدف ضربه به ایران بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۲:۴۲    
الهه منصوریان، دختر ووشو کار ایران قهرمان لیگ حرفه ای چین شد و مدال طلای این رقابت ها را کسب کرد. او که به عنوان لژیونر ووشوی ایران در لیگ حرفه ای چین حضور دارد مدال و کاپ قهرمانی خود را به یک بنیاد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۱:۴۶    
از دست رفتن آب بدن را دی هیدریشن می نامند که علت خشک شدن پوست است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۱:۰۷    
اکران مردمی فیلم سینمایی "رگ خواب" در پردیس سینمایی مگامال با حضور عوامل این فیلم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۰:۵۲    
موج گرمای هوای بالای 50 درجه که از دیروز در آسمان خوزستان مستقر شده است، تا آخر هفته در آسمان استان تداوم خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۰:۴۰    
استاندار خوزستان دستور سهمیه بندی آب شرب در این استان را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۰:۰۲    
در حاشیه دیدار دونالد ترامپ و نخست وزیر هند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۸:۴۲    
سران مجمع روحانیون با وجود صدور بیانیه دعوت به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، در این راهپیمایی ضدصهیونیستی شرکت نکردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۸:۴۲    
ساعت22 شامگاه نوزدهم خرداد ماه امسال مأموران گشت در حوالی افسریه به خودروی ماکسیمایی که 4مرد جوان سرنشین آن بودند مشکوک شدند و دستور ایست دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۷:۵۹    
پدر و مادر شدن یک مرحله فوق العاده از زندگی و در عین حال بسیار سخت و پر استرس است. به خاطر داشته باشید که بسیاری از این سختی ها مقطعی هستند و به زودی اوضاع کمی تغییر می کند و شما احساس راحتی بیشتری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۷:۴۲    
بهار بهاردوست همسر امیرحسین مدرس, عکس جدیدی از خودشان در جزیره کیش را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۷:۲۶    
زانو بزرگ ترین مفصل بدن است. مفصلی که بخش عمده وزن بدنتان را روی خود تحمل می کند و مسئولیت اتصال ران و ساق پا و کنترل حرکات آنها را برعهده دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۷:۰۵    
همشهری نوشت: وقتی فهمیدم پیرزن 350 هزار تومان دارد برای سرقت به خانه اش رفتم اما با او درگیر شدم و وی را به قتل رساندم .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۶:۴۳    
سیدعلی سقائیان سفیرجدید جمهوری اسلامی ایران در برازیلیا ، در دیدار با میشل تمر ، رئیس جمهور بزریل استوارنامه خود را به وی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۶:۰۷    
کبد، خون را فیلتر کرده و هرگونه سمی را که ممکن است در آن باشد می زداید. کبد در متابولیسم و بهبود گوارش نیز نقش دارد
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۶:۰۷    
علی لاریجانی در دومین روز از سفر خود به کره جنوبی با تعدادی از روسای مجالس دیگر کشورها دیدار و در مورد مهمترین مسائل منطقه گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۵:۰۷    
عبدالرضا کاهانی در تازه ترین واکنش خود از مسئولین درخواست کرد که با پایان ماه رمضان خبری از وضعیت دو فیلم توقیفی اش بدهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۴:۴۳    
کینگزلی کومان شب گذشته اقدامی عجیب علیه نامزد سابق خودش انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۴:۰۳    
بازیگر و کارگردان آمریکایی از نوجوانان و جوانان خواست تا نمونه ای برای نسل بعد برای مبارزه برای کسب حقوق بشر جهانی برای همه کودکان باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۳:۰۷    
علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در دومین روز از سفرش به کرواسی با تامیسلاو کوریچ وزیر محیط زیست و انرژی کرواسی دیدار و گفت وگو کرد
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۱:۳۷    
تحقیقات جدید نشان می دهد جدایی از گوشی های هوشمند با افزایش توجه پایدار و عملکرد بهتر در ظرفیت شناختی مغز همراه خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۱:۰۰    
جانشین فرماندهی پلیس پایتخت از کشف بیش از 5 تُن انواع مواد مخدر در 3 ماه ابتدایی امسال در تهران و دستگیری 15 باند قاچاق مواد مخدر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۰:۲۱    
روسای جمهور فرانسه و آمریکا در گفتگوی تلفنی درباره هماهنگی های دو کشور در خصوص حمله شیمیایی احتمالی دولت سوریه توافق کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۰۰:۱۵    
سفیر آمریکا در سازمان ملل در جلسه ی استماع کمیته ی تخصیص بودجه ی کنگره اذعان کرد که ایران به برنامه ی جامع اقدام مشترک(برجام) پایبند مانده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۲۳:۴۲    
رئیس جمهور در تازه ترین توییتش هم از هشتک مخاطب بایدها استفاده کرد و هم فیلمی از سخنرانی اش منتشر کرد که به لزوم تولید و اشتغال اشاره داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۲۳:۴۲    
'عادل الجبیر' وزیر خارجه عربستان روز سه شنبه در توئیتی درباره بحران قطر نوشت: هیچ مذاکره ای با مقام های دوحه درخصوص فهرست درخواست هایی که کشورهای چهارگانه از قطر دارند ، صورت نخواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۲۳:۲۷    
محمدجواد ظریف که از روز گذشته به برلین سفر کرده است، با استقبال دکتر لوتار دیتمر در نشست بنیاد مطالعاتی کوربر آلمان حضور یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۲۳:۲۷    
هفتم تیر ماه یادآور شهدای گران قدر سال 1360 است که تیر کین جهل و نفاق و برداشت های سطحی از دین و سیاست، انقلاب و کشور و ملت را از وجود ارزشمندشان محروم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۲۳:۲۷    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: باید تدبیری اندیشیده شود که منتقدان در جامعه احساس تنهایی نکند. امروز حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر امروز یک ضرورت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۲۳:۲۰    
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و آلمان پس از دیدار و گفت وگوی خصوصی در یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی در برلین حضور پیدا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۹:۴۷    
در تصویر زیر کارت عروسی لیونل مسی، ستاره آرژانتینی فوتبال را مشاهده می کنید. این مراسم ساعت 19:00 امشب به وقت بوینس آیرس با حضور بازیکنان بارسلونا و چهره های سرشناس برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۹:۲۶    
علیرضا قربانی شب گذشته در بین اجرای خود با اعلام حمایت از حسن روحانی گفت: برای ایشان و امیدی که به جامعه منتقل کرده اند احترام قائل هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۹:۲۰    
نخستین ATM به نام سوراخ روی دیوار ، در 27 جون 1967 توسط بانک انگلیسی بارکلیز در شمال لندن افتتاح شد. امروز پنجاهمین سالگرد این دستگاه است!
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۹:۱۱    
وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و آلمان پس از دیدار و گفتگوی خصوصی در یک کنفرانس مشترک مطبوعاتی حاضر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۸:۴۷    
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اشعار قرائت شده در مداحی پیش از مراسم نماز عید فطر در مصلی تهران این اشعار را یک بیانیه سیاسی و غیر متناسب با عید فطر توصیف کرد و با انتقاد از محتوای این ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۸:۱۷    
سه مجموعه جدید ایرانی پنچری و پرستاران به زودی از تلویزیون پخش می شوند
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۸:۱۱    
علیرضا محجوب در واکنش به توهین عده ای علیه رییس جمهور در کانال تلگرامی خود با اشاره به اظهارات حجت الاسلام پناهیان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۵۵    
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: برنامه ریزی هایی صورت گرفت تا بتوان با شناسایی تاسیسات حساس نسبت به برق تجهیزات اضطراری را وارد مدار کرد تا در تابستان درپی قطع برق دچار بحران بی آبی نشویم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۵۵    
مسافران از سراسر کشور در تعطیلات عید فطر خود را به شهر همدان بخصوص مجموعه گردشگری و تاریخی گنجنامه رساندند تا از آبشار و کتیبه های خطی گنجنامه بازدید کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۵۵    
در تصویر زیر عکسی از آیت الله خامنه ای پس از ترور سال 1360 را می بینید. سوء قصد به جان مقام معظم رهبری در روز ششم تیر1360 اتفاق افتاد و حادثه تلخی را در اذهان ملت ایران به ثبت رساند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۵۵    
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان پلیس فتا اعلام کردند عده ای در موضوع خرید و فروش سؤالات امتحانی دستگیر شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۴۷    
نتیجه یک نظرسنجی گسترده که به تازگی منتشر شده نشان می دهد که به قدرت رسیدن دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور جدید آمریکا تاثیر چشمگیری بر نگاه مردم کشورهای مختلف به آمریکا داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۴۷    
هفتم تیرماه، هنوز خبر ترور روز گذشته ی آیت الله خامنه ای داغ بود که ساختمان حزب جمهوری در خیابان سرچشمه ی تهران منفجر شد و شهید بهشتی به همراه 72 نفر از اعضای حزب جمهوری به شهادت رسیدند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۲    
بازیکن فصل گذشته پرسپولیس برای حضور در استقلال از مسئولان این باشگاه فرصت خواست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۲    
واژه آتش به اختیار و تفسیر های متفاوت از آن موجب شد تا شخصیت های سیاسی و نمایندگان مجلس نسبت به روشن تر شدن موضوع اظهار نظرهایی داشته باشند که بر خلاف تفسیر عده ای "آتش به اختیار" به هیچ عنوان به ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۲    
کرملین با تاکید بر اینکه هیچ گونه اطلاعاتی مبنی بر احتمال وقوع حمله ای شیمیایی در سوریه وجود ندارد، تهدیدات واشنگتن علیه ارتش سوریه را "غیرقابل قبول" توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۲    
جیمز ماتیس، وزیر دفاع آمریکا گفت: واشنگتن تحویل سلاح به شبه نظامیان کرد در سوریه را تا بعد از پایان نبرد برای شکست تروریست های داعش در شهر رقه ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۲۲    
خواننده این روزهای پرحاشیه کشور یکبار دیگر وارد مسائل مربوط به فوتبال شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۲۲    
تصمیم دونالد ترامپ برای خروج از معاهده آب و هوایی پاریس، نگرانی هایی برای آینده کره زمین درپی داشت، اما اوضاع همیشه هم اینقدر بد باقی نمی ماند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۷:۱۶    
س از نهایی شدن قراردادهای خرید 260 فروند هواپیما از سوی دو ایرلاین وابسته به دولت ایران در طول هفته های گذشته این بار نوبت به شرکت های هواپیمایی رسیده که به شکل مستقل وضعیت بازار را رصد کرده و به ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۴:۵۶    
قیمت طلا امروز به دلیل تضعیف ارزش دلار، اندکی افزایش یافت و به 1244 دلار و 96 سنت در هر اونس رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۴:۵۶    
پلیس آگاهی تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری متهم جوانی که در یک نزاع و درگیری خیابانی جوانی دیگر را با ضربه چاقو به قتل رسانده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۴:۵۶    
عکس روز نشنال جئوگرافیک به تصویری از یک وال در زیر آب در پلی نزی فرانسه، یکی از قلمروهای فرادریایی فرانسه در بخش جنوبی اقیانوس آرام، اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۵:۵۲    
صبح عید سعید فطر، مداحی به نام میثم مطیعی اشعاری را در نقد یا بهتر بگوییم تخریب شخص رئیس محترم جمهور و همفکرانش اجرا کرد که با پیامدهای تلخی مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۵:۵۲    
یک نظرسنجی جدید نشان داد که اتباع روسیه و رژیم صهیونیستی، تنها مردمانی هستند که ریاست جمهوری دونالد ترامپ بر آمریکا را به باراک اوباما ترجیح می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۵:۵۲    
'مایکل فالون' وزیر دفاع انگلیس روز سه شنبه اعلام کرد که کشورش کاملا آمادگی دارد تا از حمله احتمالی آمریکا علیه سوریه حمایت کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۲    
وزیر پیشین دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ایران با تاکید بر کارکرد جداگانه وزارت اطلاعات و سپاه در تامین امنیت کشور، بر لزوم حل اختلافات میان مسئولان سیاسی کشور ازطریق گفت وگو تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۲    
معاون اول رئیس جمهوری مصوبه دولت درخصوص برقراری مقررات لغو روادید بین ایران و کشورهای روسیه و پرتغال را به وزارت امور خارجه ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۲    
مانوئل والس نخست وزیر سابق فرانسه اعلام کرد رسما از حزب سوسیالیست خارج شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۲    
در حاشیه پایان بحث برانگیز سریال زیر پای مادر و حذف شخصیت رخساره و ازدواج مجدد خلیل با آتنه!
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۵:۰۷    
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: مردم با رأی خود اعلام کردند که با بداخلاقی، بی انصافی، سیاه نمایی و تضعیف رئیس جمهور میانه خوبی ندارند، در واقع تخریبگران پاسخ چهار سال فعالیت ضددولت را در انتخابات گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۵۲    
یک رسانه دولتی کره شمالی دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را به هیتلر و سیاست های دولت ترامپ مشهور به سیاست اول آمریکا را مشابه نازیسم دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۵۲    
وزیر امور خارجه کشورمان صبح روز سه شنبه با وزیر اقتصاد آلمان دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۴۵    
دستیار دادستان کل آمریکا مدعی شده که بنیاد خیریه علوی در گذشته تحریم ها علیه ایران را نقض کرده است و آمریکا تلاش دارد تا به این بهانه برج این بنیاد در نیویورک را توقیف کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۴۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت: آسمان طی سه روز آینده در اغلب مناطق کشورصاف و آفتابی خواهد بود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۴۵    
استاندار گیلان گفت: معاون اول رئیس جمهوری فردا به منظور بازدید از پروژه های عمرانی بزرگ و بهره برداری از چند طرح و بررسی وضعیت اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی به گیلان سفر می کند .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۷    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه الزاماتی برای دولت در نظر گرفته شده و دولت مکلف به اجرای آن است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۷    
با صدور مجوز جهت واردات آب های بسته بندی آشامیدنی، در حال حاضر محصولات فرانسوی با قیمت 15 تا 20 هزار تومان در بازار عرضه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۷    
نماینده آمریکا در سازمان ملل در ادعای بی پایه و اساس اعلام کرد در صورت انجام حمله شیمیایی جدیدی در سوریه، مسکو و تهران باید مسوولیت آن را بپذیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۷    
در آخرین به روزرسانی، زبان فارسی رسما به تلگرام افزوده شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۷    
جمعی از اعضای پارلمان اروپا با متهم کردن ایران به نقض حقوق بشر، خواستار قرار گرفتن نام سپاه در فهرست سیاه شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۷    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد که اسرائیل به دنبال جنگ جدیدی علیه سوریه، حزب الله یا حماس نیست اما اجازه هدف قرار دادن جولان را نمی دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۷    
فرصت ثبت نام در چهارمین آزمون استخدامی کشور تا روز یکشنبه 11 تیر 96 تمدید شد، همچنین آموزش وپرورش در این آزمون هشت هزار و 200 نفر را جذب می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۳:۲۱    
میزگرد مشترک همکاری های اقتصادی ایران و آلمان با حضور وزیر امور خارجه کشورمان و وزیر اقتصاد آلمان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۸    
اخیرا سوخو 22 نیروی هوایی سوریه، نیروهای کرد مورد حمایت آمریکا را در نزدیکی شعر طبقه بمباران کرد و بعد به وسیله جنگنده های آمریکایی سرنگون شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۸    
با کسب جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی بالای 15 دقیقه از جشنواره پالم اسپرینگز آمریکا، فیلم کوتاه روتوش برای سومین بار متوالی به آکادمی اسکار معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۳    
وزیر خارجه آمریکا امروز (سه شنبه) با همتای قطری خود و وزیر مشاور در امور پارلمان کویت دیدار و گفت وگو می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۳    
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: بخش زیادی از مظلوم نمایی سازمان منافقین در داخل کشور توسط رسانه هایی انجام شد که مدیرانشان امنیتی ترین افراد این مملکت بودند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۳    
محققان شرکت جنگ افزاری "ریتئون" موفق شدند تا برای اولین بار یک لیزر با انرژی بالا را روی بالگرد آپاچی نصب کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۳    
ترکیه با مصرف میانگین سالانه 107 هزار تن پسته بزرگترین مصرف کننده این مغز خوراکی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۵۳    
با اینکه دولت یازدهم تلاش کرد رقم وام مسکن را تا هشت برابر بالا ببرد و نرخ سود آن را برای اولین بار تک رقمی کند، استقبال از تسهیلات مسکن یکم چندان بالا نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۳    
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه صاحب تفنگ که سهل است، ما صاحب موشک های دشمن شکن هستیم و آن ها را علیه دشمنان و برای حفاظت از نظام، مردم و امنیت ایران اسلامی به کار می گیریم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۳    
وزیر خارجه آلمان تأکید کرد که لیست شروط کشورهای عربی برای آشتی با قطر "بسیار تحریک آمیز" است چراکه برخی از این شروط به حاکمیت قطر لطمه می زند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۳    
یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است این که بگوییم در ایران با کاهش سود سپرده های بانکی می توان نقدینگی را به سمت بازار سرمایه سرازیر کرد درست نیست چرا که تاکنون چند بار سود سپرده های بانکی کاهش یافته ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۱:۱۲    
رئیس کمیته عمران شورای شهر از مهلت سه ماهه دادستانی برای ایمن سازی پاساژ آلومینیوم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۶    
دولت سوئد اعلام کرد، گروه القاعده یکی از اتباع این کشور که را در سال 2011 در مالی گروگان گرفته بود، آزاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۰    
تجربه نشان داده دولت ها با شهردارهایی که حس می کنند زمینه رئیس جمهور شدن در آنها وجود دارد، جور دیگری برخورد می کنند و آنها را رقیب خود می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۰    
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد: دونالد ترامپ معتقد است روسیه و احتمالا چند کشور دیگر در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا مداخله کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۰    
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از رانندگان درخواست کرد: در محورهای خلوت برای جبران زمان سفر از شتاب خودداری کنید و مسافرینی که به شمال کشور سفر کرده اند روز جمعه را برای بازگشت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۰    
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا تقاضا کرد، برنامه های هسته ای و موشکی کره شمالی از آنجا که تهدیدی بزرگ برای صلح جهانی محسوب شود، باید فورا مورد رسیدگی قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۴    
در طول ماه مهمانی خدا، هیچ کنسرت پاپی برگزار نمی شود و کنسرت های موسیقی سنتی هم تک و توک اند اما تنها در فاصله ششم تا دوازدهم تیر، 13 خواننده پاپ روی صحنه می روند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۴    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روند اجرای طرح پرداخت مستمری به کم درآمدها را تشریح کرد و گفت: این طرح را با مدنظر قرار دادن شیوه های مختلف ثبت نام شروع کردیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۶    
رمضان امسال هم مثل سایر سال های گذشته رئیس جمهور تقریبا نیمی از ماه را میزبان اقشار مختلف در ضیافت های افطاری بود که در این مراسم صحبت هایی در رابطه با مشاغل میهمانان از سوی حسن روحانی مطرح شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۶    
جنگنده های رژیم صهیونیستی صبح امروز(سه شنبه) پایگاه های مقاومت فلسطین در نوار غزه را بمباران کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۶    
وزرای خارجه روسیه و آمریکا درباره بحران سوریه و راه های تقویت آتش بس در این کشور گفتگوی تلفنی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۰    
یک سناتور با نفوذ آمریکایی گفته است که از موافقت با طرح فروش تسلیحات به کشورهای عرب خلیج فارس تا زمانی که "راهی" برای حل بحران قطر پیدا نشده، خودداری خواهد کرد.
  • ۱