دوشنبه ۲۷ اسفندساعت ۱۹:۲۰Mar 2019 18
 

خبرهای نامه نیوز 11 تیر 1396 - namehnews.ir

 
نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 تیر 1396 نامه نیوز 2 تیر 1396 نامه نیوز 3 تیر 1396 نامه نیوز 4 تیر 1396 نامه نیوز 5 تیر 1396 نامه نیوز 6 تیر 1396 نامه نیوز 7 تیر 1396 نامه نیوز 8 تیر 1396 نامه نیوز 9 تیر 1396 نامه نیوز 10 تیر 1396 نامه نیوز 11 تیر 1396 نامه نیوز 12 تیر 1396 نامه نیوز 13 تیر 1396 نامه نیوز 14 تیر 1396 نامه نیوز 15 تیر 1396 نامه نیوز 16 تیر 1396 نامه نیوز 17 تیر 1396 نامه نیوز 18 تیر 1396 نامه نیوز 19 تیر 1396 نامه نیوز 20 تیر 1396 نامه نیوز 21 تیر 1396 نامه نیوز 22 تیر 1396 نامه نیوز 23 تیر 1396 نامه نیوز 24 تیر 1396 نامه نیوز 25 تیر 1396 نامه نیوز 26 تیر 1396 نامه نیوز 27 تیر 1396 نامه نیوز 28 تیر 1396 نامه نیوز 29 تیر 1396 نامه نیوز 30 تیر 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۷:۲۴    
بسیاری از افراد هزینه های میلیونی برای زیبایی و سلامت دندان ها می کنند اما با یک روش ساده و ارزان به سادگی می توان از شر بوی بد دهان خلاص شد و دندان ها را سفید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۴۰    
یک کارشناس ارشد طب سنتی با اشاره به خواص متعدد زردآلود، گفت: این میوه با وجود همه خواصی که دارد، نفاخ است و مصرف زیاد آن برای کودکان و افراد سالخورده توصیه نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۲۱    
بطور کلی جوش ها را می توان از جمله آزار دهنده ترین اختلالات بدن برشمرد. جوش ها به علل مختلف و در هر نقطه ای از بدن ممکن است پدیدار شوند و موجبات ناراحتی شما را فراهم کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۷:۴۳    
مطالعه جدیدی بیان می کند زانوانی که صدای تق می دهند، گاهی ممکن است در آینده نزدیک دچار التهاب مفصلی شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۴:۵۷    
رونمایی از برترین گوشی های نیمه دوم سال 2017 با پایان 6 ماهه نخست سال رفته رفته آغاز خواهد شد. تعداد قابل توجهی از این پرچمداران در نمایشگاه IFA 2017 معرفی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۳:۲۳    
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: قدرت دفاعی ما تضمین بقای انقلاب اسلامی و یک اهرم برای بازدارندگی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۸:۳۲    
این مشکل شایع می تواند از وضعیت خاص جسمی یا روانی شما نشات بگیرد و در برخی مواقع، این متخصصان غدد نیستند که باید برای بهتر شدن حال شما قدمی بردارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۸:۱۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت سید رضا نیری، سرپرست اسبق کمیته امداد امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۸:۰۱    
یک متخصص طب سنتی گفت: با بهره گیری از برخی روش ها، افراد می توانند تا زمان مراجعه به دندانپزشک، درد دندان خود را تسکین دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۷:۵۵    
نسترن محمدی افزود: با توجه به فرارسیدن فصل تابستان و گرمای شدید در برخی از مناطق لزوم استفاده و نگهداری مواد غذایی در فروشگاه ها و مغازه ها دو چندان می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۷:۵۵    
محسن کریمی در بازی برابر نساجی دچار مصدومیت شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۷:۵۵    
پرسپولیسی ها تصمیم دارند پس از فروش طارمی، اشکان دژاگه را به خدمت بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۷:۴۳    
شیر تنها منبع خوب برای تامین کلسیم محسوب نمی شود و دانه های چیا را می توان جایگزینی فوق العاده برای شیر در نظر گرفت، زیرا تقریبا به همان اندازه کلسیم دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۷:۴۳    
ایده آل بسیاری از افراد، داشتن شکم صاف و کشیده است؛ اما برای رسیدن به آن چه باید کرد؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۷:۲۵    
پوکی استخوان از مهمترین بیماری های انسان است. اهمیت این بیماری در دو نکته اساسی است. یکی اینکه پوکی استخوان بیماری شایعی است و افراد بسیاری بخصوص در سنین بالا به آن مبتلا هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۷:۲۲    
جمهوری اسلامی نوشت:صدا و سیما برخلاف ضرورت تقویت وحدت قوا، دیروز سخن رئیس جمهور در همایش قوه قضائیه را تحریف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۷:۰۸    
رئیس مجلس در موضعی یکطرفه به معاون اول قوه قضائیه گفت مسائل تنش زا را در رسانه ها مطرح نکند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۶:۵۵    
کیهان در ستون یادداشت روز خود نوشت:
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۵:۰۷    
قطعه سازان برای همکاری با خودروسازان خارجی و داخلی آمادگی کامل دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۴:۰۰    
یکی از کارشناسان ستاد اجرای برجام در وزارت امورخارجه ضمن رد برخی دروغ پردازی ها تاکید کرد، تصمیم اخیر اتحادیه اروپایی (در مورد ایران) صرفا یک بروز رسانی سالانه از فهرست تحریمی شورای امنیت سازمان ملل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۳:۳۷    
یک بررسی جدید در اسکاتلند نشان می دهد که هوش بالاتر در دوران کودکی با احتمال کمتر مرگ در سنین بالاتر ارتباط دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۳:۰۷    
برای اولین بار در خلال سال های اخیر، یکی از برنامه های چین برای پرتاب راکت ماهواره بر مخابراتی با شکست مواجه شد و این آزمایش با منفجر شدن راکت در آسمان ناکام ماند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۲:۰۰    
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از کاهش حدود 25 درصدی قیمت گاز صادراتی به ترکیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۱:۳۸    
'پتی موری' سناتور دمکرات ایالت واشنگتن در مجلس سنای آمریکا با انتقاد از طرح بیمه درمانی ترامپ موسوم به ' ترامپ کر'، تاکید کرد: این طرح زندگی مردم آمریکا را به مخاطره می اندازد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۱:۰۱    
بانک مرکزی برخی مطالب خلاف واقع درباره سیاسی کاری برای اعلام آمارهای رشد اقتصادی دولت پیش را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۰:۲۷    
ستاد مشترک ارتش ترکیه طی بیانیه ای خبری اعلام کرد که پنج عضو گروه پ.ک.ک در عملیات هوایی ارتش ترکیه به مواضع این تشکیلات در استان ماردین کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۰:۰۹    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به توان بالای موشکی ایران برای مقابله با دشمنان، گفت: داعش با از دست دادن موصل و آخرین سنگرهایی که در حلب داشته، در حال فروپاشی کامل است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۰:۰۴    
محمود واعظی در واکنش به اظهارات الیاس حضرتی در اینستاگرام خود نوشت: هیچ گونه تلاشی برای حضور در هیچ یک از وزارتخانه ها نکرده ام و رئیس محترم جمهور تصمیم خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۳:۵۴    
انفجار انتحاری شامگاه یکشنبه در اردوگاه آوارگان عراقی در غرب استان الانبار در غرب عراق، 14 کشته و 13 زخمی برجای گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۳:۴۸    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان غربی با تایید شهادت مرزبان هنگ مرزی استان در نقطه صفر مرزی پیرانشهر اظهار کرد: طی درگیری ماموران هنگ مرزی با قاچاقچیان مشروبات الکلی و مسلح ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۳:۴۸    
گزارشگر و مفسر با سابقه ورزشی ایران دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۳:۴۸    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر روز یکشنبه (11 تیر) با حضور در بیمارستان، از حبیب الله کاسه ساز، تهیه کننده سینما عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۲:۲۸    
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: در خصوص ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام صحبتی با من نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۱:۳۸    
محمد بن عبدالرحمن آل ثانی با اشاره به درخواست های غیرقابل قبول ائتلاف به رهبری عربستان، در یک کنفرانس مطبوعاتی در رم گفت: ما در منطقه ای امن و باثبات قرار داریم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۱:۱۱    
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری نشست مشترک سوال کنندگان از رییس جمهور درباره وضعیت موسسه های اعتباری و وزیر اقتصاد، رییس کل بانک مرکزی و رییس دفتر رییس جمهوری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۰:۲۷    
سرمربی تیم فوتبال سایپا تاکید کرد، می خواهد با برگزاری بازی های دوستانه در فرصت باقیمانده تا شروع فصل، ضمن آمادگی تیم، از بازیکنانش نیز شناخت کامل پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۰:۱۱    
کویتی ها تدابیر امنیتی ویژه ای را از بیم ورود تروریستهای داعش به اراضی این کشور پس از شکست تکفیری ها در عراق به عمل آورده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۰:۱۱    
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: هیچ گروهکی یارای اینکه نگاه چپ به مرزهای ما کند را ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۰:۰۵    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت که کمپین رسانه ای جدیدی علیه دمشق با ادعای استفاده از سلاح های شیمایی آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۰:۰۵    
وزیر راه و شهرسازی دولت دهم نسبت به اظهارات وزیر راه فعلی درباره خرید هواپیما واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۰:۰۵    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و غیرمتعارف آمریکا در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۲۰:۰۲    
سرمربی پرسپولیس معتقد است گادوین منشا جانشین خوبی برای مهدی طارمی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۹:۵۶    
تیم ملی والیبال جوانان ایران در آخرین دیدار خود در رقابت های قهرمانی جهان برابر چین به پیروزی رسید و عنوان پنجمی جهان را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۹:۴۷    
محمدجواد لاریجانی در حاشیه همایش سراسری قوه قضائیه با حضور در جمع خبرنگاران، در خصوص نهادی که قرار است در دولت موازی با حقوق شهروندی تشکیل شود، گفت: دولت در امر حقوق شهروندی هرچقدر بخواهد کار کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۹:۳۲    
یک روزنامه قطری ادعا کرده است که این کشور شرطی را برای قطع رابطه با ایران برای کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس تعیین کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۹:۲۶    
مرکز لرزه نگاری کشور اعلام کرد: زمین لرزه ای به بزرگی 3 ریشتر عصر امروز یکشنبه شهر مرزی پیرانشهر را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۹:۲۰    
دبیر کل جامعه روحانیت مبارز گفت که هنوز در رابطه با ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام با او صحبتی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۹:۲۰    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در جدیدترین موضع گیری خود درباره سوریه به تکرار مواضع قبلی این رژیم در قبال سوریه و بشار اسد پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۹:۱۴    
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از مصوبه امروز هیات رییسه مجلس برای برگزاری مراسم تحلیف رییس جمهور در روز 14 مرداد خبر داد و همچنین گفت که قرار است نشستی بین سوال کنندگان از رییس جمهور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۹:۰۹    
رئیس مرکز مدیریت راههای مازندران وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی هراز و کندوان را نیمه سنگین و پرحجم اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۹:۰۹    
رئیس سازمان حج و زیارت با تاکید بر اینکه ان شاء الله امسال حج آرامی خواهیم داشت، گفت: اولین اعزام حجاج 9 مردادماه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۸:۵۶    
کمیسیون اقتصادی مجلس در جلسه روز سه شنبه خود و پس از جلسات متمادی با مسئولین بانک مرکزی و دیگر نهادهای مرتبط با مطالبات سپرده گذاران موسسه کاسپین جمع بندی نهایی خود را از این جلسات اعلام می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۸:۵۰    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از مشاهده و بررسی قراردادهای جدید ایران خودرو توسط اعضای کمیسیون صنایع و معادن در بازدیدی که روز سه شنبه انجام می شود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۸:۳۱    
تداوم حملات ددمنشانه هوایی سعودی ها به مناطق مختلف یمن و عملیات موفق یگان موشکی و توپخانه ای ارتش کمیته های مردمی یمن ضد مزدوران آل سعود از مهمترین اخبار امنیتی یمن است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۸:۲۲    
منابع رسانه ای از آماده شدن 20 هزار نظامی ترکیه و اعضای گروه موسوم به ارتش آزاد سوریه برای عملیات نظامی علیه گروه مسلح کرد سوری ی پ گ در منطقه عفرین در شمال سوریه خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۸:۲۲    
جانشین فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی در خصوص درگیری های احتمالی دشمنان در مرزهای کشور توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۸:۲۲    
معاون وزیر امور خارجه گفت: هیچ کشوری اجازه ندارد خودسرانه و به تشخیص خود عملیاتی را در کشور دیگر و به بهانه اینکه تشخیص داده است که امر خلافی صورت گرفته است، انجام دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۸:۲۲    
یک نشریه انگلیسی گزارش داد، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ممکن است در حاشیه سفری که در اواسط ماه ژوئیه به اروپا خواهد داشت سفری از پیش اعلام نشده نیز به انگلیس داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۸:۱۹    
امینه ودود برخلاف اعتقادات مسلمانان در نیویورک امام جماعت شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۸:۱۹    
مدتی قبل مرد جوانی با حضور در دادسرای امور جنایی تهران اعلام کرد همسر و دخترش مفقود شده اند و خبری از آنها ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۵۵    
نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی عصر روز یک شنبه در نشست شورای اداری استان خراسان رضوی با بیان اینکه مبنای وحدت در کشور مقام معظم رهبری هستند تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۵۵    
مراسم بزرگداشت همسر آیت الله علم الهدی در مسجد دانشگاه امام صادق (ع) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۹    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: کشور ایران از جمله کشورهای قربانی ترور و سلاح های کشتار جمعی است برای همین همواره موضع سختی در رابطه با کاربرد سلاح های شیمیایی توسط کشورهای مختلف دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۹    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری از ادامه مذاکرات پیرامون از سرگیری مجدد پروازها به فرودگاه نجف در کشور عراق خبرداد و گفت: پروازها تا اعلام نتایج قطعی انجام نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۹    
جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ ازتشکیل بیش از 38 هزار پرونده قضایی در کلانتری های تهران در بهار امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۹    
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در جلسه عصر امروز خود که با حضور وزیر علوم و سرپرست دانشگاه آزاد برگزار شد، حذف رشته محل های دانشگاه آزاد را مورد بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۹    
منابع عراقی به تخریب 360 اثر تاریخی در استان نینوا به دست داعش از زمان اشغال این استان در سال 2014 از سوی تکفیری ها اشاره کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۹    
معاون سیما درباره ی حاشیه های پیش آمده برای انتشار صحبت های رییس جمهور در قالب زیرنویس شبکه خبر و آنچه تحریف این سخنان عنوان شده است، اظهار کرد: اگر به صورت حقوقی این ایراد به صداوسیما وارد شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۷    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا در حکمی حجةالاسلام آقای حاج شیخ عباس محمدحسنی را به ریاست سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۷    
فردا اولین قرارداد در قالب قراردادهای جدید نفتی برای توسعه فاز 11 پارس جنوبی با توتال فرانسه امضا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۷    
مخالفان گروه 20 از امروز (یکشنبه) تظاهرات خود علیه نشست این گروه در شهر هامبورگ آلمان را آغاز کردند و همزمان صدراعظم آلمان در اظهاراتی تاکید کرد که رهبران گروه 20 باید بر رشد اقتصادی پایدار و فراگیر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۷    
منطقه کردستان عراق مدعی شد ایران مسیر آب رود "زاب کوچک" را بسته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۷    
گروه تروریستی تکفیری داعش ادعا کرد، یک فروند بالگرد ارتش سوریه را در شهر دیرالزور سرنگون کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۶:۵۷    
حسن روحانی در نامه ای خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار استرداد لایحه اصلاح قانون کار و عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در صندوق همبستگی اسلامی برای توسعه وابسته به بانک توسعه اسلامی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۶:۵۷    
فارغ التحصیلان تکمیلی کرسی تدریس یا آزمایشگاه و نهاد تحقیق می خواهند که نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۶:۱۲    
نماینده دائم عربستان در سازمان ملل در بیانیه ای مدعی شد که کشور قطر، ایران را به عنوان هم پیمان خود انتخاب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۶:۱۲    
وزارت نفت عراق آمار صادرات و درآمد نفتی این کشور در ماه گذشته میلادی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۷    
مسئولان نقل و انتقالات باشگاه استقلال اعلام کردند هیچ مذاکره ای با رامین رضاییان نداشته و احتمال پیوستن این بازیکن به تیم آبی پوش پایتخت زیر یک درصد است!
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۷    
یعقوب کریمی در شرایطی با استقلال توافق کرده که مربیان استقلال برای وی شرط و شروط تعیین کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۵:۵۲    
یک عضو نیروی انتظامی درحمله مسلحانه با اشرار به شهادت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۵:۳۶    
وزارت اطلاعات 3 نفر را در ارتباط با پرونده توهین به رییس جمهور به دادستانی معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۷    
بازیکن فصل گذشته پرسپولیس که در فهرست مازاد قرار گرفته به دنبال دریافت رضایت نامه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۷    
دبیرکل حزب موتلفه اسامی با اشاره به گزارش سازمان ملل و اظهارات اخیر دبیرکل این سازمان گفت: سازمان ملل در همراهی با آمریکا در نقض برجام تردید ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۵:۲۷    
تیم والیبال بانک سرمایه در نخستین دیدار مرحله دوم رقابت های قهرمانی باشگاه های مردان آسیا موفق به شکست نماینده چین شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۳    
اجازه مرد از همسر اول برای ازدواج دوم در کویت جنجال به پا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۴:۱۷    
در حالی که گفته می شود امید ابراهیمی از فهرست استقلال در نیم فصل خارج می شود اما منصوریان نظری روی این موضوع ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۹    
معاون وزیر ورزش و جوانان درباره وضعیت هیات مدیره پرسپولیس و نقل و انتقالات استقلال نکاتی را بیان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۵۵    
نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: راهبرد هر مستضعف مظلوم یک رسانه باید سرلوحه فعالیت رسانه های مستقل جهان در مسیر آگاه سازی افکار عمومی قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۵۵    
واشنگتن تایمز از عبارت " فرستاده غیر رسمی ترامپ" برای توصیف حضور "رادولف جولیانی" شهردار سابق نیویورک در نشست منافقین در پاریس استفاده کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۷    
از هر 10 انگلیسی 6 نفر خواستار این هستند که حقوق شهروندی آنها در اتحادیه اروپا پس از بریگزیت حفظ شود و مانند گذشته بتوانند با کشورهای این اتحادیه تعامل داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۷    
معاون عملیات کل سپاه با اشاره به اخبار ضد و نقیض در خصوص کشته شدن ابوبکر بغدادی، گفت: ظاهرا روس ها می گویند که او کشته شده ولی باید کمی صبر کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۷    
مهاجم آفریقایی پرسپولیس با حضور در هیأت فوتبال استان تهران، قرارداد خود را به ثبت رساند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۳۷    
هر گرم طلای 18 عیار با افزایش حدود 500 تومانی نسبت به روز قبل به بیش از 116 هزارتومان رسیده و دلار آمریکا با حرکت صعودی به 3787 تومان قیمت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۵    
: وزیر علوم در پاسخ به شایعاتی مبنی بر استیضاحش توسط مجلس به بیان بشه نشه، کی به کیه؟! اکتفا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۲۵    
مدافع ارمنی تیم استقلال به احتمال زیاد راهی پیکان خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۳:۰۶    
نماینده نزدیک به قالیباف در دفاعیاتش از طرحی در مورد صادرات و واردات، با طعنه در مورد حاشیه های ایجاد شده برای دانش آشتیانی وزیر آموزش و پرورش و دخترش در زمان انتخابات، صحبت کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۵۸    
تیم ملی فوتسال ایران در رده ششم بهترین تیم های جهان و رده نخست آسیا قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۵۸    
رییس قوه قضاییه گفت: جمهوری اسلامی نظامی بالنده است و حرف اول در منطقه و جهان می زند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۲۵    
استقلال در شروع لیگ برتر علاوه بر ابراهیمی، مهاجم جوانش را نیز به همراه نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۰    
در حالی که مدیرعامل باشگاه استقلال از مذاکره با ستاره سابق پرسپولیس خبر داده مسئول نقل و انتقالات هرگونه مذاکره را تکذیب کرده است.
  • ۱