چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۱۱:۳۳Dec 2018 19

خبرهای نامه نیوز 13 تیر 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 تیر 1396 نامه نیوز 2 تیر 1396 نامه نیوز 3 تیر 1396 نامه نیوز 4 تیر 1396 نامه نیوز 5 تیر 1396 نامه نیوز 6 تیر 1396 نامه نیوز 7 تیر 1396 نامه نیوز 8 تیر 1396 نامه نیوز 9 تیر 1396 نامه نیوز 10 تیر 1396 نامه نیوز 11 تیر 1396 نامه نیوز 12 تیر 1396 نامه نیوز 13 تیر 1396 نامه نیوز 14 تیر 1396 نامه نیوز 15 تیر 1396 نامه نیوز 16 تیر 1396 نامه نیوز 17 تیر 1396 نامه نیوز 18 تیر 1396 نامه نیوز 19 تیر 1396 نامه نیوز 20 تیر 1396 نامه نیوز 21 تیر 1396 نامه نیوز 22 تیر 1396 نامه نیوز 23 تیر 1396 نامه نیوز 24 تیر 1396 نامه نیوز 25 تیر 1396 نامه نیوز 26 تیر 1396 نامه نیوز 27 تیر 1396 نامه نیوز 28 تیر 1396 نامه نیوز 29 تیر 1396 نامه نیوز 30 تیر 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۱:۳۵    
مقام معظم رهبری در پاسخ به استفتاءهای انجام شده از ایشان در رابطه با موضوعات مختلف دینی و شرعی، نظرات خود را بیان کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۳:۰۵    
هوا بسیار گرم است و احتمال بروز گرمازدگی وجود دارد. در این هوای گرم باید تمهیداتی برای مقابله با گرمازدگی بخصوص در کودکان و سالمندان به کار بست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۶    
عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید گفت: مردم پیمانکارانی را که در پردیس دست از ساخت و ساز کشیده اند به شرکت عمران شهرهای جدید معرفی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۶    
مدیرعامل شرکت زیرساخت: دولت و در رأس آن شخص روحانی، حساسیت ویژه ای در خصوص حفظ حریم خصوصی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۹:۲۷    
گرمای هوا اثرات منفی بر بدن می گذارد به همین دلیل باید راهکار های محافظت از بدن را بیاموزید. چرا در هوای گرم بیشتر عصبانی می شویم؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۹:۲۷    
یک وبگاه فرانسویِ متخصص در امور قطر، از ناپدید شدن امیر قطر از زمان بروز بحران با کشورهای عربی خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۵۲    
علیرضا منصوریان خیلی دوست دارد باخت 6 بر یک به العین را از ذهن هواداران استقلال پاک کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۰۷    
خبرگزاری شینهوا از توافق 1.36 میلیارد دلاری ایران با ایتالیا برای ساخت خطوط ریلی پرسرعت بین شهرهای قم و اراک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۷:۲۴    
محرمانه شدن قراردادهای بین المللی کشور در دولت یازدهم، نگرانی ها را نسبت به تکرار فسادهای گذشته در قرارداد جدید نفتی دو چندان کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۷:۲۴    
نخست وزیر عراق با انتقاد از اخبار کذب منتشر شده در مورد نیروهای الحشد الشعبی، این اخبار را در راستای منافع سرویس های جاسوسی بین المللی خواند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۷:۲۴    
یک متخصص پوست هشدار داد: مردم جنوب کشور که در این روزها طولانی ترین و بیشترین میزان تابش نور خورشید را تحمل می کنند لذا دقت داشته باشند در ساعاتی که آفتاب بیشترین اشعه ماورای بنفش را از خود ساطع می ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۷:۲۴    
افراد در همه سطوح هوش "نقاط کور تعصب" را قبول دارند. این همان چیزی است که ما اشتباهات دیگران را با آن بزرگ نشان می دهیم اما در تشخیص اشتباهات خودمان بسیار بد عمل می کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۷:۰۷    
آیا می تواند اختلالات روانپزشکی را تشدید کند ؟ و چگونه می توانیم از این اختلالات جلوگیری کنیم ؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۷:۰۷    
سنگ کلیه یکی از شایع ترین مشکلات مربوط به کلیه هاست. زمانی که مواد موجود در ادرار تجمع کنند و به صورت یک جسم جامد در بیایند فرد دچار سنگ کلیه خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۵:۳۷    
سخنگوی ارتش لیبی اعلام کرد که قطر، ترکیه و سودان از تروریسم در لیبی حمایت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۵:۰۵    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص 10 ریال واریز اضافه دریافتی پیامک ها به حساب دولت، گفت: این مبلغ در ردیف درآمدی تعریف نشده اما در ردیف هزینه ای تعریف شده و ما در این شرایط و با استعلام از مجلس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۱:۱۰    
جلیلی با بیان اینکه آتش به اختیار به معنای سرباز نزدن از بدیهی ترین وظایف اجتماعی، سیاسی و قانونی است، گفت: بر اساس این مفهوم برای فرار از انجام وظایف قانونی و دینی نباید بهانه جویی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۱:۱۰    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، در صفحه توئیتر خود به برگزاری نشست منافقین در فرانسه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۳:۴۲    
نماینده مقیم سازمان ملل در تهران گفت: سازمان ملل تلاش می کند مردم خوزستان بابت گرد و غبار، زندگی بهتری داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۳:۲۰    
دبیرکل اتحادیه عرب با انتقاد از شیوه برخورد کشورهای عربی با قطر، بر آمادگی این اتحادیه برای میانجیگری در خصوص حل بحران اخیر تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۵۵    
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسه شامگاه سه شنبه متقاضیان طرح سوال از رییس جمهور با وزیر اقتصاد، رییس کل بانک مرکزی، رییس دفتر رییس جمهور ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۳۱    
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند از دستگیری و برخورد شدید با عوامل حادثه بامداد امروز در اورژانس بیمارستان آیت الله علیمرادیان نهاوند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۲۵    
عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بازدید چهار ساعته اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بخش های مختلف خطوط مونتاژ خودروی شرکت ایران خودرو و دفاع یکه زارع از افزایش قیمت پژو 208 خبر داد و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۱۹    
سخنگوی ارتش لیبی از محاصره گروه تروریستی داعش در این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۲:۱۳    
فرمانده کل سپاه به دولت ملعون سعودی اشاره کرد و گفت: امروز سعودی ها در حال تبدیل به یک دولت تروریستی در منطقه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۵۲    
وزیر کشور با بیان اینکه ایران دارای بالاترین میزان کشفیات مواد مخدر در جهان است، گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمینه برنامه های پیشگیری اولیه از اعتیاد، درمان و بازتوانی معتادان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۴۶    
مشاور وزیر علوم و رئیس صندوق رفاه دانشجویان با اشاره به ثبت نام بیش از 13 هزار نفر از دانشجویان برای دریافت وام دکترا گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۱:۳۳    
دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت که سندی دال بر شهادت چهار دیپلمات ربوده شده ایرانی وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۳۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اقدام دادگاه کانادا در شناسایی احکام غیابی دادگاههای آمریکا را مغایر رویه جاری بین المللی اعلام کرده و آن را مردود دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۲۰:۳۶    
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنا نیست ایران در زمینه مبارزه با موادمخدر تمام هزینه را بپردازد، گفت: متاسفانه عزم جدی و اراده بین المللی برای مبارزه با مواد مخدر در سطح جهان وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۹:۵۲    
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با انتقاد امضای توتال گفت: می خواهند مردم را از یک حرکت استثماری و استعماری غرب غافل نگه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۹:۴۲    
رییس جمهور با تبریک پیروزی های اخیر دولت، ارتش و نیروهای مردمی عراق در مبارزه با تروریسم و آزادسازی موصل تاکید کرد که باید با تدبیر مسوولان عراقی و تقویت وحدت و یکپارچگی همه اقوام ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۹:۲۷    
باشگاه پرسپولیس بابت هر روز غیبت طارمی در تمرین ها، او را جریمه خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۹:۲۲    
تشبیه روحانی به بنی صدر و نقش ایران در سوریه از موضوعاتی بود که شخصیت های سیاسی از جمله سید رضا اکرمی و علاءالدین بروجردی به آن واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۸:۵۸    
غلامعلی حدادعادل گفت: دولت ما به میزبانی فرانسه از منافقین اعتراض کرده اما به اعتقاد ما این اعتراض باید بیش از این باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۸:۱۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وضعیت امروز عربستان بد است و آینده تاریکی در انتظار آل سعود خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۸:۰۷    
رئیس جمهوری سوریه تاکید کرد که مردم سوریه توانستند جنگ تروریستی تکفیری را ناکام بگذارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۸:۰۷    
معاون پارلمانی رئیس جمهوری و رئیس فراکسیون امید مجلس دهم از کابینه دوازدهم گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۸:۰۷    
سخنگوی نیروی انتظامی امروز درحالی صریحا اعلام کرد داخل خودروهای شهروندان جزو حریم خصوصی محسوب نمی شود که برخی مراجع تقلید، نظری مغایر با این گفته دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۷:۵۱    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از قتل سه فرزند به دست مادرشان در شهرستان مانه و سملقان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۷:۴۵    
دادستان کل کشور بر حمایت قاطع دستگاه قضایی از سرمایه گذاری های قانونی و مشروع تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۷:۰۹    
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه در چارچوب نشست های تخصصی کنفرانس بین المللی آستانه 5، امروز سه شنبه 13 تیرماه 96 با نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در امور سوریه دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۶:۳۰    
نماینده مردم تهران درباره عزل و نصب ها توسط سرپرست موقت دانشگاه آزاد به وزیر علوم تذکر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۶:۱۵    
وزیر ورزش و جوانان ابراز امیدواری کرد تیم ملی فوتبال کشورمان در شرایط قرعه مناسب بتواند انتظار و مطالبه عمومی که صعود از مرحله گروهی رقابت های جام جهانی فوتبال است را برآورده کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۵۶    
دبیر کل حزب کارگزاران سازندگی ایران، شانس حسین مرعشی برای حضور در شهرداری تهران را روایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۵۰    
بنگاه اقتصادی فولاد مبارکه نه تنها برای کشور مفید واقع نشده بلکه برای مردم شهر اصفهان هم مضر بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۵۰    
مهاجم تازه سایپایی شده لیگ برتر که در دو دیدار تدارکاتی این تیم در روزهای گذشته توانست گلزنی کند عملکرد خوب خود را مدیون اعتماد علی دایی به خود می داند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۴۰    
علیرضا منصوریان امسال 8 تقابل مهم در لیگ برتر دارد. توجه کنید: 1- دو بازی رفت و برگشت با علی دایی 2- دو بازی رفت و برگشت با علی کریمی 3- دو بازی رفت و برگشت با امیر قلعه نویی 4- دو بازی رفت و برگشت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۱    
عضو ارشد جامعه روحانیت مبارز با بیان اینکه آقایان زاکانی و توکلی بیکار هستند و می نشینند کلماتی مانند آتش بس را مطرح می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۱    
رئیس دادگستری استان تهران به تشریح اتهامات یکی از قضات پرونده بازداشتگاه کهریزک پرداخت و تاکید کرد که این فرد دارای یک پرونده دیگر هم است که درحال بررسی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۱    
نماینده اسبق مجلس شورای اسلامی بر این عقیده است که مردم به دکتر عارف برای حضور در مجلس رای داده اند و صحیح نیست که ایشان از نمایندگی مجلس استعفا دهد و به عنوان شهردار تهران مشغول به کار شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۱    
کاپیتان سابق پرسپولیس گفت: معتقدم طارمی باید یک فصل دیگر در پرسپولیس بماند و بعد از جام جهانی به تیم های بزرگ برود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۴:۵۸    
عضو کادر فنی یکی از تیم های لیگ برتری در آستانه برکناری از سمت خود قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۴:۳۶    
سرمربی تیم ملی والیبال ایران 19 بازیکن را برای شرکت در مرحله جدید اردوی تیم ملی دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۴:۱۲    
وزیر امور خارجه امارات اعلام کرد که کشورش منتظر دریافت پاسخ رسمی قطر به خواسته های عربستان و متحدانش از طریق کویت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۵۲    
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با تاکید بر اینکه ما در کشور عنوان زندانی سیاسی نداریم، گفت: دسته بندی متهمین در بازداشتگاه ها درست است. ما برای آزار دهی متهمان را در کنار کسی قرار نمی دهیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۵۲    
مهاجم ملی پوش پرسپولیس برای پیوستن به یک تیم اروپایی با دردسرهای بزرگی مواجه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۵۲    
مهدی طارمی با وجود اتمام مهلت 14 روزه اش برای ترانسفر شدن به اروپا امروز به باشگاه پرسپولیس رفت و در جلسه با سرپرست باشگاه، مجددا بر تصمیمش برای جدایی از پرسپولیس تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۲۴    
سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی از تصمیم جدید مجمع عمومی این فراکسیون مبنی بر خروج فراکسیون نمایندگان ولایی از مجموعه فراکسیون ولایت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۰۷    
چند سالی است که سازمان فناوری اطلاعات ایران مانور زیادی روی دولت الکترونیک داده است؛ در حالی که این موضوع نه تنها در کارهای ضروری این سازمان قرار نگرفته بلکه سازمان مذکور در این زمینه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۰۷    
آبی پوشان صبح روز سه شنبه یک جلسه تمرین وزنه برگزار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۰۷    
کاروان تیم پرسپولیس برای برپایی اردوی تدارکاتی خود، بامداد فردا چهارشنبه راهی اوکراین خواهد شد و اولین تمرین خود را بعدازظهر فردا در کمپ تمرینی دیناموکیف انجام خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۳:۰۷    
چهار بازیکن تیم فوتبال استقلال به اردوی تیم ملی امید ایران برای مقدماتی مسابقات المپیک دعوت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۷    
یک رسانه عربی پیش نویس غیر رسمی پاسخ قطر به کشورهای عربی تحریم کننده را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۳۹    
میک مک درموت مربی سابق تیم ملی دو روز پیش قرارداد خود را رسما با استقلال امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۲۱    
دبیر شورای نگهبان با اشاره به شهادت جمع کثیری از مردم و مسئولان کشورمان در دهه 60، گفت: چرا مدعیان حقوق بشر درباره ترورهای متعدد در ایران سکوت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۱۵    
لیلاز معتقد است ایده تشکیل دولت در سایه محصول و مخلوق شکل گیری نظام سیاسی و حزبی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۱۵    
در مسابقات اتومبیلرانی چند نفره با دوستان خود به رقابت بپردازید و با استفاده از بوسترها، انجام پرش و دریفت در مسیرهای مختلف از آنها پیشی بگیرید و به پیروزی برسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۷    
مهاجم پرسپولیس که در تلاش برای جدایی است، امروز به محل تمرین نرفت و راهی باشگاه شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۷    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: همه مسئولان به ویژه مسئولان تریبون دار به خصوص کسانی که موضوع رای حلال و حرام را مطرح می کنند باید از طرح مسائل تفرقه افکنانه پرهیز کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۷    
محمدرضا یزدی فرمانده جدید سپاه تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۷    
دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: افزایش هماهنگی میان ایران و روسیه به منظور جلوگیری از مداخلات غیرقانونی آمریکا در سوریه از ضرورت های غیر قابل اجتناب در مسیر همکاری تهران و مسکو می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۱:۳۷    
ستاره سابق پرسپولیس که در تمرینات تیم بلژیکی شرکت کرده باید رضایت سرمربی این تیم را جلب کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۱:۲۱    
منتخب مردم تهران، ری و تجریش در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر با تاکید بر اینکه در شهرداری و شورا فساد به فرم های مختلف نهادینه شده است، گفت: علت این فساد نیروی انسانی و قوانین و مقررات است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۱:۱۲    
فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: نباید کسی سپاه را تضعیف و مورد حمله های گوناگون قرار دهد، نباید تداعی حرف های دوره های گذشته را کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۱:۰۵    
آمریکا درجهت تحقق یافتن شروط سیزده گانه عربستان، بحرین، امارات و مصر، دوحه را تحت فشار قرار داده است و در واقع با این اقدام خود به نفع سعودی ها وارد عمل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۵۳    
عضو کمیسیون نظارت شورای شهر تهران از غیبت طولانی مدت قالیباف در شورای شهر گلایه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۴۷    
سخنگوی دولت تاکید کرد: امضای قرارداد توتال دیوار تحریم را شکست و نشان داد که دولت به تعهدات خود پایبند است، این قرار داد در کنار خرید هواپیما نشان داد که ما مصمم به اجرای تعهداتمان هستم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۴۷    
منابع تکفیری به روزنامه القدس العربی اعلام کردند که ابوبکر بغدادی زنده است و در مکان امنی به سر می برد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۲۹    
حتی زمانی که به عنوان مشاور، وارد هسته اولیه تیم تبلیغاتی - انتخاباتی حسن روحانی در کارزار یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد، نام و چهره اش رسانه ای نبود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۲۹    
رئیس جمهوری آمریکا در تماس تلفنی با صدراعظم آلمان پیش از نشست گروه 20 در هامبورگ گفت وگو کرد و صدراعظم آلمان سطح انتظارات درباره اینکه اروپا و آمریکا می توانند بر اختلاف نظرهای عمیق خود فائق بیایند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۰۸    
رسانه های خارجی به بررسی توافق چندمیلیاردی توتال با ایران به عنوان نخستین سرمایه گذاری عظیم غربی در این کشور پس از برجام پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۰۸    
نخست وزیر انگلیس در تماس تلفنی با ولیعهد عربستان خواهان کاهش فوری شدت تنش ها در روابط میان دوحه با کشورهای شورای همکاری خلیج فارس شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۵۰    
رئیس جمهور فرانسه و امیر قطر درباره بحران میان کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس و دوحه به گفت وگوی تلفنی پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۴۷    
در ادامه به معرفی گوشی هایی می پردازیم که به زودی به بازار ایران راه پیدا خواهند کرد و به زودی پشت ویترین مغازه ها آن ها را مشاهده خواهید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۳۷    
چندین دهه است که قطر به دقت تحرکات در منطقه را زیر نظر دارد و سعی میکند روابطش را براساس اتفاقات میان این سه کشور شکل دهد: ایران، عراق و عربستان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۳۷    
عضو فراکسیون ولایی امضا قرارداد نفتی حدود پنج میلیارد دلاری با فرانسه را به معنای به بار نشستن رای مردم به رییس جمهور و برجام دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۳۷    
حسن روشن می گوید دوست دارم استقلال امسال قهرمان شود ولی نگران سن زیاد بعضی از بازیکنان و اشباع شدن آنها هستم. اگر در استقلال یک نفر پول زیاد بگیرد، این روی کار بقیه اثر دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۳۷    
مدافع راست ملی پوش فصل قبل پرسپولیس در تمرینات اوستنده بلژیک حضور یافت و پیراهن آبی این تیم را بر تن کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۳۴    
وزیر دولت خاتمی بر این عقیده است که مخالفان روحانی از همان ابتدای انتخابات بنا را بر تخریب و توهین به روحانی گذاشتند که این رفتارها متاسفانه از آن ها دور از انتظار هم نبود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۳۴    
وقتی مجتبی جباری جوان تر بود مذاکراتش با فتح ا...زاده 5، 6 ساعت طول می کشید تا قرارداد ببندد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۲۸    
یک فعال سیاسی معتقد است ثبات رمز پیروزی کار دولت است و نیازی به تغییر در کابینه در دولت دوازدهم وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۲۸    
سهراب انتظاری، مهاجم اسبق پرسپولیس معتقد است آقای گل لیگ شانزدهم نباید برای جدایی از پرسپولیس عجله کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۰۱    
آخرین رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق گفت که روسیه و آمریکا باید عللی را که به بحران فعلی در روابط دوجانبه انجامیده است، درک کرده و به بررسی راهکارهای رفع آن بپردازند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۰۱    
منابع صهیونیستی از سقوط یک فروند پهپاد شناسایی اسرائیلی در اردوگاه المغازی واقع در مرکز نوار غزه خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۹:۰۱    
مخالفان رییس جمهوری ونزوئلا می گویند قصد دارند با برگزاری یک همه پرسی غیررسمی، به مردم امکان دهند نظرشان را درباره طرح نیکولاس مادورو برای تغییر قانون اساسی اعلام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۸:۵۸    
مجلس شورای اسلامی برای بررسی موضوع قاچاق کالا و ارز در کشور جلسه غیر علنی برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۸:۵۸    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از برخورد جدی پلیس با کشف حجاب در داخل خودروها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۸:۵۸    
وزیر خارجه عربستان اعلام کرد، امیدوار است پاسخ قطر به درخواست های همسایگانش مثبت باشد. این در حالی است که منابع آگاه به روزنامه رای الیوم گفتند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۰۸:۵۸    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه برنامه موشکی ایران هیچ تعارضی با قطعنامه های شورای امنیت ندارد گفت: ما با جدیت سیاستمان را در حمایت از برنامه موشکی ادامه می دهیم.
  • ۱