دوشنبه ۰۲ مهرساعت ۱۵:۴۹Sep 2018 24

خبرهای نامه نیوز 14 تیر 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 تیر 1396 نامه نیوز 2 تیر 1396 نامه نیوز 3 تیر 1396 نامه نیوز 4 تیر 1396 نامه نیوز 5 تیر 1396 نامه نیوز 6 تیر 1396 نامه نیوز 7 تیر 1396 نامه نیوز 8 تیر 1396 نامه نیوز 9 تیر 1396 نامه نیوز 10 تیر 1396 نامه نیوز 11 تیر 1396 نامه نیوز 12 تیر 1396 نامه نیوز 13 تیر 1396 نامه نیوز 14 تیر 1396 نامه نیوز 15 تیر 1396 نامه نیوز 16 تیر 1396 نامه نیوز 17 تیر 1396 نامه نیوز 18 تیر 1396 نامه نیوز 19 تیر 1396 نامه نیوز 20 تیر 1396 نامه نیوز 21 تیر 1396 نامه نیوز 22 تیر 1396 نامه نیوز 23 تیر 1396 نامه نیوز 24 تیر 1396 نامه نیوز 25 تیر 1396 نامه نیوز 26 تیر 1396 نامه نیوز 27 تیر 1396 نامه نیوز 28 تیر 1396 نامه نیوز 29 تیر 1396 نامه نیوز 30 تیر 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۸:۱۳    
چند سگ از نژاد ژرمن شپرد پس از شش ماه آموزش توانسته اند سرطان پستان را به درستی تشخیص دهند. استفاده از سگ برای تشخیص سرطان بسیار ساده و ارزان است و به کار کشورهایی می آید که ماموگرام در آنها یافت نمی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۶:۰۷    
با هواپیما می توان زودتر به مقصد رسید، اما هرچیزی را نمی توان با آن حمل کرد و گاهی چیزهایی در بار مسافران پیدا می شود که تعجب مسئولان فرودگاه را در پی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۷:۵۰    
انتخاب بهترین مواد غذایی، بدون در نظر گرفتن نحوه صحیح مصرف آنها، نمی تواند از همه فواید و مواد مغذی موجود در آنها ما را بی نیاز کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۰:۱۷    
بعد از لغو تحریم های بین المللی علیه ایران که در نتیجه توافق هسته ای ایران با قدرت های جهانی میسر شد، دولت فرانسه وقت را تلف نکرد و به بازسازی روابط اقتصادی خود با ایران پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۰    
در دیدار تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با دکتر ولایتی بر حمایت از رویکردهای جدید و ارتقای جایگاه علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۸    
صنعت تلفن همراه با سرعت سرسام آوری به پیش می رود و هر ساله شاهد ارتقاء قابل توجه دوربین، پردازنده و دیگر ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۳    
همه ما می دانیم که با روت کردن تلفن های هوشمند اندرویدی، امکانات بسیاری در اختیارمان قرار می گیرد. اما باید این موضوع را هم در نظر بگیریم که با روت شدن موبایل ها، مشکلاتی هم برای مان به وجود می آیند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۲    
در بخش بزرگداشت های سی امین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان از فیلمسازانی تجلیل شد که نه تنها فیلم کودک نمی ساختند که برخی از فیلم های آن ها برای کودکان نیز نامناسب است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۷    
بخشی از دریاچه هنوز کاملا خشک نشده، آب تا زانو می رسد و مردم هنوز امید دارند؛ با امید نهال های نی را در بستر رودخانه می کارند تا شاید همین نی ها ناجی شان و آب دیرتر تبخیر شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۸:۱۸    
رئیس جمهور محترم در همایش قوه قضائیه بر موضوعاتی تاکید کرده است که توجه به آنها حائز اهمیت فراوانی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۵۶    
کیهان در گزارش نخست خود نوشت:
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۵۶    
کیهان در ستون گفت و شنود خود نوشت:
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۳۵    
علی عسکری با اشاره به تحولات مثبت در حوزه فناوری های نوین در عرصه رسانه گفت: صداوسیمای جمهوری اسلامی با داشتن 62 شبکه تلویزیونی و 83 شبکه رادیویی صرفا یک رسانه ملی نیست بلکه یک رسانه جهانی است و پرس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۳۲    
واشنگتن امیدوار است که باب گفت وگو میان کشورهای محاصره کننده قطر و دوحه همچنان باز بماند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۱:۱۲    
فاصله ایران از نقطه مرزی در پیرانشهر تا شهر موصل تنها 256 کیلومتر است و این موضوع خود نشان دهنده امکان حضور شرکت های ایرانی در روند بازسازی این شهر است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۰:۵۷    
سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه هجمه ها به سپاه و نهاد های انقلابی غیر عقلانی است، گفت: سپاه سبب قوام و قدرت انقلاب شده و موفقیت های فرا مرزی کشور مدیون نیروهای مسلح و سپاه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۰:۵۷    
وزیر راه و شهرسازی با بیان این که سیاست های اقتصادی کشور باید به سمت توسعه دریامحور حرکت کند، اعلام کرد: یکی از اصلی ترین سیاست ها در این حوزه افزایش بار جمعیتی مناطق ساحل نشین خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۰:۳۲    
مون جائه این رئیس جمهوری کره جنوبی روز چهارشنبه پس از نخستین آزمایش موفقیت آمیز یک موشک بالستیک قاره پیما در کره شمالی، آن را تهدیدی بزرگ تلقی کرد و خواستار توقف فوری برنامه موشکی پیونگ یانگ شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۰:۳۲    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یکی از دستاوردهای اجلاس بین المللی مقابله با گرد و غبار، جهانی شدن موضوع ملی گرد و غبار است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۰:۳۲    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه حل مشکل اشتغال نیازمند تلاش مضاعف در یک دوره 5- 6 ساله است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۰:۱۱    
طبق اعلام وزارت خارجه فرانسه به دنبال سفر محمدجواد ظریف به پاریس و با هدف تعمیق روابط ایران و فرانسه، وزیر امور خارجه این کشور و در آینده نزدیک به ایران سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۲:۴۷    
رهبر انقلاب اسلامی در دیداری صمیمانه با جمعی از سرداران و فرماندهان سپاه، از تلاش های سپاه در عرصه ی موشکی تقدیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۳۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در منزل دو تن از شهدای حادثه تروریستی مجلس با خانواده های آنها ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۲۷    
نخست وزیر لبنان در ماه اوت آتی به ایالات متحده، روسیه و فرانسه سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۲۷    
امید عالیشاه نخستین تمرین خود را با سرخ پوشان تبریزی انجام داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۲۷    
تمرینات روز چهارشنبه نفت با حضور یک بازیکن گرجستانی تستی پیگیری شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۷    
اولین جلسه شورای سیاستگذاری کنگره علمی آیت الله نجفی همدانی عصر امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای این شوار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۷    
رئیس جمهوری آمریکا تماس تلفنی را با همتای مصری خود برقرار ساخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۲    
نشست وزرای خارجه مصر، عربستان، بحرین و امارات امروز (چهارشنبه) در قاهره برای بررسی بحران این کشورها با قطر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۱۲    
دستیار ویژه رئیس جمهور ایران در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی به دعوت رئیس آژانس فدرال اقوام روسیه به روسیه سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۲۰:۰۲    
تیم والیبال بانک سرمایه با شکست حریف قدرتمند خود و کسب پنجمین پیروزی متوالی با اقتدار به دیدار نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۴۱    
معاون وزیر کشور عراق پیش از ظهر امروز در دیدار با معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور گفت: تلاش ما ایجاد راهکارهای مشترک برای سهولت در سفر زائران اربعین و حفظ عظمت و جایگاه تأثیر گذار این مراسم در جهان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۳۵    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: تضعیف امروز سپاه پاسداران از روی غفلت و جاهلیت نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۳۵    
رئیس دفتر سیاسی حماس بر ضرورت توقف اقدامات رژیم صهیونیستی ضد اسیران فلسطینی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۳۲    
ساعاتی پس از یورش موشکی سپاه پاسداران به مراکز تجمع داعش در دیرالزور سوریه، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در دیداری صمیمانه با جمعی از سرداران و فرماندهان سپاه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۱۷    
مهاجم بارسلونا پس از تمدید قراردادش با این تیم 10 چالش پیش رو دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۹:۱۱    
رئیس هیات دولت سوریه در مذاکرات آستانه اعلام کرد که ترکیه مانع از دست یابی به توافقی جدید در مذاکرات آستانه شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۵۰    
فرماندار شهرستان عسلویه گفت: شایعه بمب گذاری در فاز 2 پارس جنوبی صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۵۰    
رئیس هیات روسی در دور پنجم مذاکرات آستانه از بررسی 7 سند مرتبط با ایجاد مناطق کاهش تنش در سوریه در جریان این مذاکرات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۴۷    
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از بررسی شکایت حسین فریدون و معصومه ابتکار در جلسه امروز این هیات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۲۷    
وزیر خارجه قطر که به لندن سفرکردها ست در یک سخنرانی گفت: وجود روابط سالم و سازنده با ایران لازم و ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۲۷    
ستاره ملی پوش پرسپولیس به جای تمرین ترجیح داد به ملاقات طاهری برود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۲۲    
وزیر خارجه قزاقستان ضمن مثبت ارزیابی کردن نتایج آستانه 5 اعلام کرد که نشست بعدی کارگروه سوریه در اوایل اوت آینده در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۲۲    
رئیس جمهور ترکیه برای شرکت در اجلاس سران گروه 20 موسوم به جی- 20 در هامبورگ به آلمان سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۱    
ساویلیف معاون دومای دولتی روسیه گلوله باران منطقه فضولی آذربایجان توسط ارمنستان که منجر به کشته شدن 2 زن و کودک شد را اقدامی تحریک آمیز خواند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۸:۱۱    
معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه در حاشیه کنفرانس آستانه 5 با وزیر خارجه قزاقستان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۵۶    
نشست سه جانبه هیاتهای عالی رتبه ایران، روسیه و ترکیه پیش از نشست عمومی اجلاس آستانه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۵۳    
وزیر خارجه قطر با تأکید بر این که درخواست کشورهای تحریم کننده دوحه مشروع نیست، اظهار داشت که باید در کنار ایران زندگی کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۹    
سرپرست حجاج ایرانی با اعلام این که اعزام زائران از 5 مردادماه آغاز می شود گفت: زائرانی که امسال به حج تمتع اعزام می شوند، به هیچ وجه نباید بدرقه کننده داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۹    
نشست مشترک کمیسیون فرهنگی و اجتماعی موقت شورای شهر پنجم و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای چهارم به منظور هم افزایی و دریافت گزارش های کمیته های تخصصی با حضور اعضا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۴۹    
معاون دبیرکل و نماینده ارشد سازمان ملل در امور بشردوستانه با اشاره به عمیق تر شدن بحران انسانی در یمن، رسیدن به صلح پایدار را تنها راه حل وضعیت فعلی در این کشور دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۵    
استقلال تهران با یک بازیکن جوان دیگر برای ادامه همکاری به توافق رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۳۱    
در دیدار جابری انصاری و فرانک ژله، طرفین با تاکید بر دستیابی به توافق سیاسی بعنوان تنها راه حل بحران سوریه، مخالفت خود را با هرگونه اقدامات یکجانبه بازیگران خارجی اعلام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۵    
وزیر خارجه قطر تاکید کرد که درخواست های کشورهای تحریم کننده غیرواقعی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۵    
معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه با روسای هیات های مذاکره کننده سوریه و روسیه به صورت جداگانه در در چارچوب کنفرانس آستانه5 دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۲۵    
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران درگیری و تشنج در جلسه شورای اسلامی شهر را تکذیب کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۷:۱۹    
شرکت نگین خودرو فروش رنو سیمبل 2017 را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۲۰    
منابع کشورهای عرب حوزه خلیج فارس می گویند که از ترس کودتا توسط متعب بن عبدالله، رئیس گارد ملی عربستان که مبادا پادشاه را برکنار و پسر خود را به عنوان ولیعهد تعیین کند؛ سلمان بن عبدالعزیز ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۱۲    
سامسونگ تحت فشار رئیس جمهور جدیدکره، استراتژی توسعه داخلی را پیش رو قرار داده تا با سرمایه گذاری 18.6 میلیارد دلاری، حدود نیم میلیون شغل ایجاد کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۶:۱۲    
محسن کریمی در حالی روز گذشته جراحی کتف انجام داد که مسئولان این باشگاه یادشان رفته به عیادت وی بروند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۵:۴۲    
قرار است برنامه های ویژه ای در دربی 85 انجام شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۵:۳۸    
کوچ کارگردان یک ساله شد و هنوز نام او بر جایی ننشسته است. بهانه این گفتار تصویری است که دو سه روز قبل از آمریکا منتشر شد: فرودگاه جان وین...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۹    
پایان ساعت اداری در کلیه شهرهای خوزستان، در روزهای شنبه و یک شنبه هفته آینده (17 و 18 تیرماه) ساعت 13 اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۳    
عضو جامعه روحانیت مبارز می گوید: مفهوم آتش بس به مفهوم کنارگذاشتن اختلافات است، وقتی دو گروه با هم اختلاف دارند و اختلافاتشان به ضرر نظام است، باید اختلافات را کنار گذاشته و به همدیگر تیراندازی نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۵:۲۳    
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی گفت: سامانه موشکی اس 300 در کشور مستقر است و از آن استفاده می شود و سامانه باور 373 سال آینده وارد شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۷    
رامین رضاییان توانسته تا حدی رضایت کادر فنی تیم اوستنده بلژیک را جلب کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۷    
منصوریان وقتی در نفت تهران بود در سال دوم حضورش نفرات بهتری داشت اما نتایج بهتری نگرفت اما امسال او با استقلال آماده است تا بهتر از سال گذشته باشد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۴:۵۷    
پرسپولیس بعد از حضور در اردوی اوکراین فردا طبق برنامه اولین دیدار خود در این کشور را برابر تیم لیگ برتری برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۴:۴۲    
آیا از نظر آقایان اگر ایران با شرکت اوگاندایی "سان آنگول آنگولا" و شرکت های هندی او.ان.جی.سی" و "هندوجا" همکاری کند خوب و افتخار آفرین است ولی همکاری با یکی از برترین شرکت های نفت و گاز جهان و بهره ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۴:۲۱    
در تازه ترین نظرسنجی انجام شده ،66 درصد از سوال شوندگان همچنان ولادیمیر پوتین را بهترین گزینه ریاست جمهوری پس از سال 2018 میلادی می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۴:۲۱    
مهاجم جوان استقلال تهران از اواسط مهرماه سال جاری می تواند در تمرینات تیمش شرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۴:۲۱    
وزیر نفت گفت: رئیس دیوان محاسبات در طی گزارشی اعلام کرد که صادارت گاز رایگان به ترکیه صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۴:۲۱    
معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور جزئیاتی از محل بیعت تروریست های داعشی ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۴    
وزیر بهداشت ضمن اشاره به مخالفت برخی گروه ها با افزایش مالیات بر دخانیات به بهانه رشد قاچاق در کشور، تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۴    
اسحاق هرتزوگ، رهبر اپوزیسیون اسرائیل شانسش را برای انتخاب مجدد به عنوان رئیس حزب کارگر از دست داد و این پست از سوی یکی از دو کاندیدیی پر می شود که در روزهای آتی به رقابت می پردازند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۴۴    
پلیس امارات از کشف مزرعه ی ماری جوانا در شیخ نشین عجمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۳۹    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شهردار تهران نباید سیاسی باشد و هدف های سیاسی خود را دنبال کند، گفت: همین رویکرد سیاسی باعث می شود، هر فردی که شهردار می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۲۶    
وزیر دادگستری با بیان اینکه روند مبارزه با قاچاق تشدید شده است، گفت: هدفگذاری ما روی هشت میلیارد است اما امیدواریم در سالی قاچاق را به زیر 10 میلیارد دلار برسانیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۱۷    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: برای حضور زنان در کابینه دوازدهم با مسئولین رایزنی هایی شده ؛ تابوی وزیر زن شکسته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۱۱    
فرزندان محمد مرسی رئیس جمهور عزل شده مصر و تعدادی از معارضان دولت این کشور با احتمال خطر لغو تابعیت مواجه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۱۱    
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت گفت: شورای عالی امنیت ملی حضور زائران ایرانی در حج امسال را تصویب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۳:۰۵    
دیدار عارف و جمعی از اعضای فراکسیون امید با رئیس جمهوری در مورد دولت دوازدهم نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۲:۵۶    
اولین نتایج انتخاب هیات مدیره باشگاه استقلال بعد از انتخاب توسط وزیر ورزش مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۲:۳۸    
باشگاه استقلال قصد دارد یک بازیکن جوان دیگر از پرسپولیس را به خدمت بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۲:۱۰    
محققین عقیده دارند که شاید روزی ، متخصصین تغذیه مجبور شوند برای هر فردی، رژیم فردی و جداگانه طرح ریزی کنند. گرایش به مصرف زیاد شکلات ، فرو رفتن در نمک ، خوردن سبزیجات، ممکن است به علت ژنهای شما باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۲:۱۰    
دلایل مخالفت برانکو با حضور صادق محرمی در اردوی تیم ملی امید مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۲:۱۰    
میدان گازی پارس جنوبی / شمالی بزرگ ترین میدان گازی جهان است که بین ایران و قطر مشترک است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۲:۱۰    
امیر فعلی قطر گفته بود که ما از قبیله بنی تمیم هستیم که این ها شیعه عراقی بوده اند و وقتی اجداد ما رفته اند به نجد عربستان، وهابی برگشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۷    
باشگاه استقلال تهران یک بازیکن جوان جذب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۱    
برای مراقبت از پوستتان در برابر پیری زودرس راهنمایی های تغذیه ای مفیدی داریم. از جمله می توانیم به مصرف توت فرنگی ،فلفل دلمه ای،کاکائو ، گوجه فرنگی و محصولاتش و سیر اشاره کنیم . مبارزه با پیری پوست
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۲:۰۱    
مشاور فرهنگی رییس جمهور در توییتر شخصی خود به انتقاد برخی رسانه ها از قرارداد اخیر نفتی میان ایران و توتال پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۵۵    
به دنبال آزمایش موشک قاره پیما از سوی کره شمالی، دبیرکل سازمان ملل بیانیه صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۶    
قبلاً تصور می شد که یکی از موبایل های سری C سامسونگ، اولین دستگاه مجهز به دوربین دوگانه برای شرکت کره ای باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۶    
زور آزمایی بسیار سنگینی میان کارگزاران و اتحاد ملت درگرفته است . شنیده شده است که اتحاد ملت گفته است از محسن هاشمی برای ریاست شورا دفاع می کنیم و در مقابل شهرداری را باید به حجتی بدهیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۴۳    
رئیس انجمن علوم و صنایع غذایی ایران گفت: تهیه بستنی سنتی با شیر تازه گاومیش، خطرناک بوده و می تواند ناقل بیماری وبا و تب مالت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۷    
دولت کانادا با حفظ نام ایران در فهرست کشورهای خارجی حامی تروریسم به قربانیان حوادث تروریستی اجازه می دهد علیه ایران در دادگاه های کانادا شکایت و درخواست غرامت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۷    
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: معتقدم این طرح دوفوریتی مقابله با آمریکا، مانند شانه کردن موهای ترامپ است و مشکلی برای رئیس جمهور این کشور ایجاد نکرده و وی را ناراحت نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۷    
وزارت کشور عربستان در جدیدترین آمارهای خود گزارش داده که 9 ایرانی در زندان اداره اطلاعات عمومی این کشور در بند هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۳۷    
قطر در حال بررسی طرحی برای انتقال شبکه خبری الجزیره به لندن است تا در صورت شکست میانجی گری ها در حل بحران قطر با کشورهای تحریم کننده آن، این شبکه هدف بمباران قرار نگرفته و یا تعطیل نشود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۱:۱۶    
رئیس سنی منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر تاخیر احتمالی آغاز فعالیت رسمی شورای پنجم گفت: براساس نتیجه رای گیری اعضا در جلسه امروز منتخبین شورا ...
  • ۱