دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۱۷:۵۸Dec 2018 17

خبرهای نامه نیوز 15 تیر 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 تیر 1396 نامه نیوز 2 تیر 1396 نامه نیوز 3 تیر 1396 نامه نیوز 4 تیر 1396 نامه نیوز 5 تیر 1396 نامه نیوز 6 تیر 1396 نامه نیوز 7 تیر 1396 نامه نیوز 8 تیر 1396 نامه نیوز 9 تیر 1396 نامه نیوز 10 تیر 1396 نامه نیوز 11 تیر 1396 نامه نیوز 12 تیر 1396 نامه نیوز 13 تیر 1396 نامه نیوز 14 تیر 1396 نامه نیوز 15 تیر 1396 نامه نیوز 16 تیر 1396 نامه نیوز 17 تیر 1396 نامه نیوز 18 تیر 1396 نامه نیوز 19 تیر 1396 نامه نیوز 20 تیر 1396 نامه نیوز 21 تیر 1396 نامه نیوز 22 تیر 1396 نامه نیوز 23 تیر 1396 نامه نیوز 24 تیر 1396 نامه نیوز 25 تیر 1396 نامه نیوز 26 تیر 1396 نامه نیوز 27 تیر 1396 نامه نیوز 28 تیر 1396 نامه نیوز 29 تیر 1396 نامه نیوز 30 تیر 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۲۰:۴۲    
برانکو ایوانکوویچ با توجه به غیبت سه بازیکن مصدوم تیمش، ترکیبی متفاوت را در جدال برابر آرسنال روانه زمین کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۵:۳۸    
بسیاری از اوقات ورزشکاران به دلیل این که امکان دویدن در فضای باز را ندارند بر روی تردمیل می دوند. دویدن بر روی تردمیل به نظر ساده تر می آید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۵:۰۱    
درباره غذایی که می خوریم صحبت می کنیم، کالریش را حساب می کنیم، مقدار چربیش را چک می کنیم و ... همه اینها مهم هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۲:۱۶    
اگر ناراحت، افسرده و نگران هستید، احتمالا خوشحال می شوید اگر بدانید که با گوش کردن به موسیقی مورد علاقه ی خود می توانید از تمام بدحالی ها رهایی پیدا کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۹:۱۲    
یک نماینده مجلس شورای اسلامی بر حریم خصوصی نبودن خودرو، قسمت های مشترک آپارتمان، هتل و بیمارستان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۷    
در روزهای اخیر تغییراتی در فرماندهان دو مجموعه از مهمترین یگان های سپاه در تهران انجام شد و سرداران کوثری و یزدی برای فرماندهی و هدایت این یگان ها انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۲    
از ماهها پیش فرزند یکی از اعضای محترم شورای شهرفعلی وبااسم مستعاراسدی طی جلسات متعددی که دردفتر مدیرعامل محترم برگزاری میشد تمامی اسناد مزایده وچگونگی برگزاری آن رامدیریت می کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۲    
استاد دانشگاه راتگرز نیوجرسی آمریکا گفت: سپاه موشک لازم دارد اما شما می خواهید آن را از سپاه بگیرید و بعد تحریمهایش را هم حفظ می کنید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۳:۲۲    
به همت هلال احمر شهرستان کهگیلویه زوج پیرمرد 70 ساله و پیرزن 65 ساله کهگیلویه ای رهسپار خانه بخت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۲:۰۷    
سخنگوی مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی بابل، از مصدوم شدن 9 نفر بر اثر برخورد سه دستگاه خودروی پراید و پژو 405 در گنج افروز جنب خانه بهداشت بابل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۹    
دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: نظارت بر عفاف و حجاب با هماهنگی و حضور عوامل بسیج و نیروی انتظامی در قم تشدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۱۰:۲۶    
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه چرا عده ای در کشور تضعیف سپاه را در پیش گرفته اند، گفت: برخی در کشور از دولت تفنگدار صحبت می کنند در صورتی که بدون تفنگ نمی توانیم یک هفته هم دوام بیاوریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۹:۴۰    
رئیس شورای عالی استان ها درباره پایان فعالیت شوراها در سراسر کشور گفت: طبق قانون قبلی، زمان پایان شوراها در سراسر کشور همچنان 12 شهریورماه است البته مجلس شورای اسلامی مصوبه ای در خصوص پایان فعالیت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۱:۲۷    
رئیس مجلس با بیان اینکه سخنان اخیر وزیر امور خارجه عربستان درباره منزوی کردن جمهوری اسلامی ایران خنده آور است گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۱:۰۶    
بعثه مقام معظم رهبری اعلام کرد: ممنوعیت مراسم بدرقه زائران حج در فرودگاه های کشور صحت ندارد و در خبرها به اشتباه منعکس شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۳۷    
تیم فوتبال پرسپولیس در حالی در برابر تیم دسته اولی کولوس در دیدار تدارکاتی به میدان می رود که سه بازیکن غایب خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۳۷    
رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره توافق دانشگاه آزاد و وزارت علوم درباره رشته های کارشناسی ارشد، از تمدید مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا 21 تیرماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۲۷    
رئیس مجلس با اشاره به دشمنی های زیادی که در طول 38 سال انقلاب شده است، گفت: مردم ایران تنها با روحیه انقلابی گری است که توانسته اند با دستان خالی در برابر دشمنی ها ایستادگی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۲۲    
سرمربی تیم ملی امید با اشاره به غیبت چند بازیکن در این تیم گفت: شرایط تمرین تیم ما با حضور 18 بازیکن و بازگشت آنها از تمرینات بدنسازی تیم های شان ایده آل و مساعد نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۲۲    
وزیر امور خارجه قطر گفت که اخوان المسلمین در این کشور گروهی تروریستی نیست و واکنش کشورهای محاصره کننده هر چه باشد شبکه الجزیره هرگز تعطیل نخواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۲۲    
تیم ملی ایران در رده بندی برترین تیم های ملی فوتبال دنیا در سایت فیفا با 7 پله صعود نسبت به رده بندی قبلی در جایگاه بیست و سوم جهان قرار گرفت که در صفحه ای اف سی بازتاب داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۱۲    
تیم والیبال بانک سرمایه با شکست نماینده ژاپن در مرحله نهایی رقابت های قهرمانی آسیا، دوازدهمین طلا ایران و دومین عنوان قهرمانی خود در این رقابت ها را به دست آورد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۲۰:۰۷    
رضا اطری، میثم نصیری، محمد الیاسی و پیام بویری بعنوان نخست اوزان 57، 65، 66 و 75 کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد و فرنگی انتخابی تیم های ملی رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۵۷    
کمانداران کشورمان در بخش انفرادی تیراندازی با کمان کاپ آسیافینالیست شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۵۷    
احسان حدادی به عنوان قهرمانی پرتاب دیسک مسابقات دو و میدانی قهرمانی آسیا رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۵۲    
آنکارا تصمیم پارلمان اروپا برای توقف مذاکرات عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا را یکجانبه و دور از واقع نگری دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۳۶    
مدیر تیم ملی امید گفت: همه باشگاه ها قول مساعده داده اند که بازیکنان خود را در اختیار تیم ملی قرار می دهند و دلیل غیبت آْنها را از باشگاه جویا می شویم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۹:۰۷    
گروه بندی مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا 2017 مشخص شد و تیم ملی والیبال ایران در مرحله مقدماتی با چین تایپه، پاکستان و عراق همگروه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۴۲    
رهبر اقلیم کردستان عراق تاکید کرد که حاضر به عقب نشینی از درخواست استقلال کردستان نیست، اما این خواست را از طریق گفت وگو با بغداد و قدرت های منطقه ای برای جلوگیری از هرگونه درگیری به پیش می برد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۴۲    
نماینده تهران ضمن ارائه توضیحاتی درباره روند تهیه و امضای نامه تعدادی از نمایندگان به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره توقف اکران دو فیلم اکسیدان و مادر قلب اتمی تاکید کرد به جای وارونه کردن واقعیات ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۲۱    
سفیر ایران در روسیه ضمن اشاره به دستاوردهای فراوان در روابط دو کشور در تمامی زمینه ها در سالهای اخیر و ایجاد تمامی زیرساختها و عوامل برای گسترش همه جانبه روابط ای آن و روسیه خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۸    
رئیس جمهور آمریکا با حضور در جایگاه شیشه ای ضدگلوله در ورشو خطاب به لهستانی ها در سخنانی گفت: روسیه از حمایت سوریه و ایران دست بردارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۲    
هافبک استقلال تهران به هواداران این تیم قول داد قوی تر از قبل برای فصل جدید در تمرینات حاضر شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۲    
تیم ملی امید تمرینات خود را با غیبت 8 بازیکن آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۸:۱۲    
رئیس مجلس در رأس هیئت همراه، با حضور در گلزار شهدای شهرستان فومن، به مزار شهید حجت الاسلام محمدحسین افتخاری ادای احترام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۵۳    
پلیس ترکیه مدیر سازمان عفو بین الملل در این کشور را بازداشت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۴۷    
لاریجانی در سفر یک روزه خود به استان گیلان ضمن بازدید از ناوگان دریایی امام رضا(ع) در بندانزلی، در رزمایش دریایی امنیت پایدار96 حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۴۲    
وزارت خارجه سوریه نسبت به سیاست های خصمانه و توسعه طلبانه ترکیه در قبال این کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۴۲    
رئیس جمهور کره جنوبی از آمادگی خود برای دیدار با رهبر کره شمالی در هر زمان و مکانی با هدف پایان دادن به تنش های مربوط به برنامه هسته ای پیونگ یانگ خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۳۲    
رزمایش امنیت پایدار و اقتدار دریایی 96 با انجام رژه باشکوه دریایی در دریای خزر پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۷:۲۷    
سرمربی تراکتورسازی تاکید زیادی به شوتزنی در تمرینات تیمش دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۲۵    
پارلمان اروپا امروز (پنجشنبه) به طرح تعلیق مذاکرات عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا، رای مثبت داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۲۵    
عضو حزب اعتمادملی گفت: اگر بخواهیم جمهوری اسلامی که مدعی هستیم به عنوان ام القرای جهان اسلام است را یک الگو برای اداره جهان مطرح کنیم، حداقل فضای لازم برای تحقق این ادعا فراهم شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۶:۰۷    
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در 24 ساعت 97 فروند شناور در دریا داریم که آمریکایی ها اینها را می بینند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۵:۵۵    
بر اثر انفجار تروریستی در پایانه اتوبوس شهر حماه دو نفر شهید و 9 تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۵:۴۹    
دبیرکل جمعیت نواندیش زنان مسلمان در واکنش به یکی از حضار که خانه احزاب را خانه تیمی خواند، عنوان کرد: اگر اینطور است جلسه را تعطیل کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۵:۲۵    
یک روزنامه روسی در تحلیل تازه ای از وضعیت بازار انرژی روسیه نوشت: وزارت انرژی روسیه انتظار دارد قیمت نفت در نیمه دوم سال 2017 رشد کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۵:۰۷    
فواد معصوم رئیس جمهور عراق در گفتگو با روزنامه عکاظ عربستان به تشریح مواضع خود در قبال مسائل مهم منطقه ای و بین المللی و همچنین داخلی پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۵:۰۱    
وزارت امورخارجه فرانسه با انتشار متنی در مورد دیدار وزاری خارجه ایران و فرانسه توضیح داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۴:۵۲    
رئیس جمهور آمریک گفت: ما تاکید کردیم که سوریه به راه حل سیاسی نیاز دارد که دستور کار سیاسی ایران را به پیش نبرد و به گروه های تروریستی اجازه بازگشت ندهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۴:۳۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ایران باید سرمایه گذاری نفت در دریای خزر را شروع کند، گفت: در شرایطی که همه کشورهای حاشیه از منابع نفتی خزر بهره مند می شوند ایران هم باید از این فرصت استفاده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۴:۲۲    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه از نقشه تروریست ها در سوریه برای به راه انداختن یک نمایش در زمینه وقوع حملات شیمیایی برای زمینه سازی حملات آمریکا به مواضع ارتش سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۴:۰۳    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: جنگل های کشور بسیار باارزش هستند و به خاطر یک کباب نباید جنگلی را به آتش کشید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۳:۴۳    
مقامات ایران به طور قابل توجهی در پاسخ هایشان به بحران قطر با محدودیت مواجه بودند و دلیل خوبی برای آن از دید تحلیل گران وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۳    
وزرای امور خارجه عربستان سعودی، مصر، امارات متحده عربی و بحرین برای بررسی اقدام در جهت حل بحران قطر در قاهره ملاقات کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۲:۵۵    
دبیرکل حزب سازندگی تاکید کرد: از همه و نیز از دولت محترم بخواهیم تا به جای اینکه وقتی رییس جمهور یک حرف نیشدار و تندی می زنند و ما آن را در رسانه ها تقویت می کنیم و آقای رئیس جمهور هم تشویق می شود تا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۲:۴۵    
وزیر خارجه مصر همچنین تاکید کرد: لیست درخواست های چهار کشور عربی از قطر قابل مذاکره نیست و هیچ راهکار میانه دیگری در این خصوص وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۳۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از توافق 20 هزار میلیارد تومانی با بانک مرکزی برای تخصیص اعتبار در جهت اشتغال خبر داد و گفت: البته معتقدیم که توزیع مستقیم پول مشکلی را حل نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۲۷    
مهدی طارمی به رفتن از پرسپولیس مصمم است و می خواهد در اروپا بازی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۳    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران ضمن تشریح جزئیات مراحل درمانی آقای کیارستمی از 13 فروردین ماه 95 تا زمان رفتن این کارگردان به فرانسه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۱:۱۳    
بر اساس آخرین نقشه گرافیکی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، استان البرز در مسیر پرتردد چالوس ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۷    
مدیر روابط عمومی اورژانس و مرکز فوریت های پزشکی از مصدومیت دو آتش نشان در حین اطفای آتش سوزی کارخانه صنایع غذایی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۲    
یک روز بعد از قرارداد سرمایه گذاری توتال در پروژه های نفتی ایران، خبرگزاری های جهان از عقد قرارداد شرکت خودروسازی فولکس واگن برای صادرات دو مدل خودرو درایران خبردادند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۲    
عکاسی فیلم برخلاف دیگر شاخه های عکاسی، کمی مغفول مانده است، شاید به این دلیل که در طول سالیان کمتر درباره این رشته جذاب و متنوع عکاسی نوشته و گفته شده است و با ورود عکاسی دیجیتال ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۲    
پزشکی قانونی در نشست خبری روز گذشته این سازمان در پاسخ سوالی در ارتباط با پرونده کیارستمی اعلام کرده بود درباره پرونده کیارستمی اظهارنظری نمی کنند و آنها جسدی دریافت نکرده اند تا در مورد آن اظهارنظری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۲    
رسانه های ترکیه گزارش دادند، پلیس به هتل محل برگزاری نشست گروهی از فعالان حقوق بشری حمله کرد و تمام 12 فعال شرکت کننده را بازداشت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۲    
یک اقتصاددان پیشنهاد کرد که دولت برای حل دو چالش بزرگ بحران کم آبی و اشتغال کارگروه کارشناسی تشکیل دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۵۲    
مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام این که بیش از 740 هزار داوطلب در کنکور 96 پذیرفته خواهند شد، گفت: آمار نهایی پذیرش زمان انتخاب رشته داوطلبان اعلام خواهد شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۷    
رئیس جمهوری ترکیه گفت: آلمان که اجازه سخنرانی به من در میان اتباع ترک در کشورش را نمی دهد در واقع مرتکب خودکشی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۷    
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار عنوان کرد که صادرات میوه و تره بار به کشورهای حاشیه خلیج فارس چندان قابل توجه نیست و آن مقداری که صادر می شود شامل محصولات فرنگی جات است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۷    
وزیر امور خارجه آمریکا اعلام کرد، ایالات متحده آماده مذاکره با روسیه برای پیوستن به تلاش هایی با هدف ایجاد ثبات در سوریه جنگ زده است که شامل منطقه پرواز ممنوع هم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۷    
وزیر امور خارجه مصر اعلام کرد مطالباتی که کشورهای تحریم کننده قطر مطرح کرده اند جایی برای گفتگو ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۷    
خرداد ماه امسال تولید انواع وانت به طور میانگین 29 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۷    
مدیرعامل شرکت توانیر تصریح کرد: رکورد تاریخی مصرف برق در کشور زده شد و اگر مشترکان عنایت لازم را نداشته باشند، قطعا با خاموشی مواجه خواهیم شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۷    
تغییرات غافلگیرکننده مواضع بانک های مرکزی در اروپا در رابطه با سیاست های به شدت انبساطی پولی موجب عقب نشینی ارزش دلار در بازارهای جهانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۳۷    
آب های معدنی و آشامیدنی با بسته بندی شیشه ای با قیمت حدود سه بر ابری نسبت به آب های با بسته بندی پلاستیکی در برخی رستوران های لوکس به مشتریان عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۷    
رییس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش وارد فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۷    
رییس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری در نیمه اول مرداد ماه خبر داد و گفت: داوطلبان می توانند از نیمه دوم مرداد ماه انتخاب رشته خود را آغاز کنند و در نهایت نتیجه نهایی این ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۷    
سفیر قطر در استرالیا درباره هرگونه اقدام نظامی علیه کشورش هشدار داد و این امر را "دیوانگی" دانست که همه منطقه خلیج فارس را ویران خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۷    
یک عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از صدور حکم انفصال از خدمت برای یکی از مسئولین ارشد سابق نیروی انتظامی به دلیل بدهی نفتی این نیرو به دولت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۱۰:۰۷    
بررسی ها نشان می دهد که بی انضباطی های مالی دولت های مختلف و شیوه تامین مالی غیرمتعارف در راستای رفع مشکلات بودجه ای و غیربودجه ای موجب انباشت ابربدهی در دولت یازدهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۹:۵۷    
رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه در گفتگو با شبکه تلویزیونی فرانس 24 ضمن انتقاد از مطالبات کشورهای تحریم کننده قطر از جمله برچیدن پایگاه نظامی ترکیه در دوحه در مقابل رفع محاصره این کشور گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۹:۵۷    
پرسپولیس و استقلال در آلمان به مصاف هم خواهند رفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۸:۱۸    
مردجوانی که به رفتار همسرش ظنین شده بود با نصب دوربین مداربسته مخفیانه در آپارتمان راز ضیافت همسرش را در رابطه پنهانی با یک مرد ثروتمند فاش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۸:۱۸    
آزمون سراسری 96 صبح امروز با شرکت بیش از 930 هزار داوطلب در سراسر کشور آغاز شد و در مرحله اول این ماراتن گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی از دقایقی پیش رقابت خود را آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۸:۱۲    
همه حتی خود اعضای شورای شهر پنجم شهر تهران نیز منتظرند ببینند در اولین و مهم ترین آزمون شورای پنجم، یعنی انتخاب شهردار برای پایتخت، چه نتیجه و عملکردی دارند و در نهایت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۸:۱۲    
شرق نوشت:
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۸:۱۲    
شرق نوشت:
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۸:۱۲    
پسر جوان که شب خواستگاری، به خاطر اختلاف بر سر شیربها پدر دختر را باچاقو کشته بود صبح دیروز در شعبه 11 دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۵۶    
آفتاب یزد نوشت:همه چیز بر وفق مراد طرفداران برگزاری حج است.دیروز شورای عالی امنیت ملی کشور مجوز داد.وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم ان قلتی نیاورد و ذکر نمود که تضمین های لازم از سعودی ها گرفته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۵۶    
وقایع اتفاقیه نوشت:حضور دکتر علی اکبر ولایتی در مراسم امضای قرارداد نفتی با کنسرسیومی به رهبری توتال فرانسه، تمام نقشه های دلواپسان را نقش بر آب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۴۸    
آفتاب یزد نوشت:این روزها پیامی در کانال های تلگرامی و فضای مجازی به سرعت منتشر می شود که حاوی هشداری است و در آن نوشته شده؛ دوستی های مجازی را شوخی نگیرید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۴۸    
عضو حزب کارگزاران سازندگی می گوید: ذهنیت تندروهای اصولگرا به این نقطه بر می گردد که سال 1400 با همان دست فرمانی که احمدی نژاد را به پیروزی رساندند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۴۸    
خراسان نوشت:21 عضو داعش در چند عملیات گسترده سربازان گمنام امام زمان (عج) در مشهد با حالتی خوار و زبون در پنجه اقتدار نیروهای اداره کل اطلاعات خراسان رضوی گرفتار شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۴۸    
ساعت 9:50 دقیقه صبح دیروزیکی ازمأموران پلیس مستقردر بیمارستان بهارلو در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مرموز زن 39 ساله ای خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۴۸    
اعتماد نوشت:نشست فرقانیسم از دیروز تا امروز با سخنرانی عبدالرضا معادیخواه، محمد عطریانفر، عباس حاجی آخوندی و علی اصغر صباغپور عصر روز گذشته توسط انجمن اندیشه و قلم و با همکاری خانه اندیشمندان علوم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۳۵    
سفیر ایران در انگلستان در یادداشتی مواضع رسمی دولت قطر در قبال درخواست های عربستان، مصر، امارات و بحرین را مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۳۲    
رایزنی برای رفع فیلتر یوتیوب برای دانشگاهیان و شایعاتی درباره انتقال سرورهای تلگرام، از حاشیه های اخبار حوزه فناوری در این هفته بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۷:۳۲    
آمریکا اعلام کرد، اگر ناچار شود، از گزینه نظامی علیه کره شمالی استفاده خواهد کرد و همزمان کشورهایی را که به تجارت با پیونگ یانگ ادامه دهند، مجازات خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۰:۴۰    
وزیر نفت در حیاط هیأت دولت، قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی میان شرکت ملی نفت ایران و کنسرسیوم توتال، سی ان پی سی آی و پتروپارس را تشریح کرد.