یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۰۵:۰۹Dec 2018 16

خبرهای نامه نیوز 23 تیر 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 تیر 1396 نامه نیوز 2 تیر 1396 نامه نیوز 3 تیر 1396 نامه نیوز 4 تیر 1396 نامه نیوز 5 تیر 1396 نامه نیوز 6 تیر 1396 نامه نیوز 7 تیر 1396 نامه نیوز 8 تیر 1396 نامه نیوز 9 تیر 1396 نامه نیوز 10 تیر 1396 نامه نیوز 11 تیر 1396 نامه نیوز 12 تیر 1396 نامه نیوز 13 تیر 1396 نامه نیوز 14 تیر 1396 نامه نیوز 15 تیر 1396 نامه نیوز 16 تیر 1396 نامه نیوز 17 تیر 1396 نامه نیوز 18 تیر 1396 نامه نیوز 19 تیر 1396 نامه نیوز 20 تیر 1396 نامه نیوز 21 تیر 1396 نامه نیوز 22 تیر 1396 نامه نیوز 23 تیر 1396 نامه نیوز 24 تیر 1396 نامه نیوز 25 تیر 1396 نامه نیوز 26 تیر 1396 نامه نیوز 27 تیر 1396 نامه نیوز 28 تیر 1396 نامه نیوز 29 تیر 1396 نامه نیوز 30 تیر 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۱    
مشاور فرهنگی رئیس جمهور با انتشار توییتی از سهم خواهی های جریان های سیاسی برای دولت دوازدهم انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۷    
شوهری که فقط به اقوام و خویشان خودش تعلق دارد نیز از جمله شوهرانی است که ابداً به درد شما نمی خورد. چون این گونه مردان اصلاً به شما متعلق نیستند و از آن دردانه های عزیز کرده ی پدر و مادر خود هستند که ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۰:۵۵    
سرمربی استقلال در بازگشت از ایروان باید لیست 18 نفره خود برای ثبت قرارداد را انتخاب کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۹:۲۶    
علی کریمی سرمربی نفت تهران از مدافع و کاپیتان پیشین پرسپولیس خواست تا در تیم او به فوتبالش ادامه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۵۲    
جوانفکر همچنین روز پنجشنبه در مطلبی با عنوان ما نگرانیم! که در کانال تلگرامی خود منتشر کرد، ادعا کرد که حمید بقایی، در اعتراض به بازداشت خود، دست به اعتصاب غذا زده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۲۸    
محققان دانشکده پزشکی دانشگاه پنسیلوانیا در حال مطالعه یک اختلال نادر و وراثتی در پوست، مکانیسم هایی را شناسایی کردند که ممکن است در ایجاد طاسی الگو دار مردان موثر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۲۸    
مهاجم ایرانی تیم روبین کازان در این تیم پیراهن شماره 33 را به تن خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۲۸    
در حالی که شایعات پیوستن سردار آزمون به لاتزیو رواج یافته است، او نسبت به ماجرای آتنا اصلانی دختربچه هفت ساله پارس آبادی که پس از تعرض جنسی به قتل رسیده بود واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۷:۲۲    
روزنامه کیهان در بخش گفت و شنود به موضوع دو سالگی برجام پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۱:۵۹    
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می گوید احتیاجی به محسن بنگر ندارد و از جوانانش در لیگ هفدهم استفاده خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۱:۵۹    
مهاجم تیم فوتبال سپاهان اصفهان معتقد است کسب عنوان آقای گلی می تواند شیرینی موفقیت تیمش را دوچندان کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۱:۵۹    
چند روز است جامعه ما ملتهب جنایتی است که در شهری کوچک با مردمی مهربان رخ داده و طی آن دخترکی بیگناه، در چنگال فردی مبتلا به بیماری اعصاب و روان گرفتار شده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۰۱:۵۹    
سفیر ایران در لندن با اشاره به دومین سالگرد توافق برجام گفت: آمریکا کماکان از اقدام علیه برجام ناتوان بوده است و باوجود تمام لفاظی ها و بدعهدی ها اعلام کرده است تا رسیدن به یک ارزیابی دقیق به اجرای ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۳:۰۵    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی فیلم سینمایی ماجرای نیمروز را موجب آشنایی جوانان با حوادث سال های اول انقلاب دانست و درباره فیلم اکسیدان گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۸    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در دومین سالگرد برجام، این توافق را دستاوردی تاریخی و متعلق به تمام جهان برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۳    
معاون سیاسی دفتر رییس جمهور نسبت به برخی گمانه زنی ها درباره ترکیب کابینه دوازدهم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۳    
آیت الله نعیم آبادی در خطبه های نماز جمعه ظهر امروز گفت: من تا زمانی که مشکل بوی آب بندرعباس از نظر مردم حل نشود، آن را در نماز جمعه بیان و تکرار می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۱:۲۳    
یک زوج سالخورده که به مدت 16 ساعت درآسانسور محبوس شده بودند توسط آتش نشانان از مرگ حتمی نجات یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۲۰:۳۳    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: خطرات فرهنگی بزرگ بیخ گوش ماست و لذا دولت محترم باید در تنظیم بودجه کشور، اعتبار کافی برای امور فرهنگی قرار دهد که متاسفانه اینگونه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۸:۲۷    
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی زمان مراسم تحلیف حسن روحانی را ساعت 17 شنبه چهاردهم مردادماه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۸:۲۷    
امام جمعه موقت اصفهان با بیان اینکه راه نجات از تعرض پوشش است، گفت: زنانی که با چادر مشکی حجاب و پوشش خود را حفظ می کنند دارای هویت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۸:۲۷    
امام جمعه قزوین گفت: در فضای امروز جامعه نیز عده ای به دنبال نبش قبر فتنه در کشور هستند تا جسد متعفن فتنه گران را از قبر خارج کنند و با ساختن مجسمه از این جسد متعفن فتنه گری خود را ادامه دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۸:۲۲    
نماینده مردم تهران در مجلس درخصوص دیدار خود با ابراهیم رئیسی، گفت: به آقای رئیسی گفتم که شما باید در برابر اقدامات افراطی همچون روز قدس و عید سعید فطر موضع بگیرید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۸:۲۲    
امام جمعه اهواز، آزادسازی موصل را اتفاق بزرگی که دنیا را تکان داد، توصیف کرد و گفت: نظام جمهوری اسلامی نیز نقش بسیاری در این مهم داشت و برخی جوانان ما در آن جا فرماندهی داشتند و حتی به شهادت هم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۲    
پلیس ترکیه یک خانواده روس از منطقه ساراتوف را در حالی که تلاش می کردند با مدارک جعلی عازم سوریه شوند، بازداشت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۷:۴۲    
ستاره ایرانی شاغل در لیگ روسیه با روبین کازان قرارداد رسمی امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۷:۲۷    
کره شمالی امروز (جمعه) اعلام کرد درصورتیکه شورای امنیت سازمان ملل تحریم های جدیدی را تصویب کند، دست به اقدامات مشابه می زند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۶:۴۵    
فیروز نادری در صفحه اینستاگرام خود پستی درباره پروفسور مریم میرزاخانی، استاد برجسته ریاضی دانشگاه "استنفورد"، منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۶:۳۶    
دادگاه عالی هنگ کنگ امروز (جمعه) چهار تن از قانونگذاران این دولت شهر را پس از بی اعتبار دانستن سوگندشان از پارلمان اخراج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۶:۲۲    
با حضور شهردار تبریز، خط هوایی تبریز به مقصد هامبورگ آلمان، به عنوان یکی از محورهای اصلی تفاهم نامه مدیریت دو شهر، آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۵:۳۷    
سید ابراهیم رییسی، سه شنبه گفت و گویی انجام داد که به طرز عجیبی از طرف رسانه های همسو با ایشان نادیده گرفته شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۷    
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: استکبارستیزی باید به عنوان اصل محوری در سیاست خارجی قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۷    
جهانگیری، معاون اول رییس جمهور خواستار رسیدگی فوری به جنایت هولناک قتل آتنا اصلانی و مجازات قاطع جنایتکار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۳    
یک مقام ارشد آمریکا گفت که انتظار می رود دولت ترامپ بار دیگر تأیید کند ایران به تعهدات خود در توافق هسته ای پایبند است که به منزله حفظ فعلی توافق هسته ای خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۳    
سرمربی تیم استقلال بعد از اتمام اردوی ارمنستان تنها یک روز به بازیکنانش استراحت خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۳    
رییس فراکسیون امید در یادداشتی به همراهی مجلس پنجم با سیدمحمد خاتمی در رای به کابینه دولت هفتم اشاره کرد و گفت: نتیجه تعامل و همدلی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۵:۲۳    
دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی معتقد است اقدامات قابل توجهی برای نهایی شدن خرید هواپیماهای کانادایی از سوی مناطق آزاد قشم صورت گرفته و با اجرایی شدن شرط اصلی آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۷    
در حال حاضر نزدیک به 2 میلیون و 500 هزار خانه خالی در کشور وجود دارد که سهم پایتخت از این رقم حدود 400 هزار واحد مسکونی است که اغلب آن ها جزو خانه های گران شهر هستند که کمتر کسی قدرت خرید آن را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۷    
گرچه لبنان جزو کشورهای گران معرفی شده و بیروت پایتخت آن سومین شهر گران در خاورمیانه است اما همزمان نرخ رشد قیمت ها در این کشور طی سال های اخیر کمتر از 3 درصد بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۲    
بحث برگزاری دربی 85 در آلمان هر روز وارد فازهای تازه تری می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۵:۰۲    
رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا که در پاریس به سر می برد امروز در مراسم روز ملی فرانسه شرکت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۴:۵۶    
رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی فوتبال برای تماشای دربی آلمان به این کشور دعوت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۴:۳۷    
خطیب نماز جمعه این هفته تهران اظهار کرد: : فضای داخل اتومبیل فضای خصوصی نیست، فضای عمومی است و اگر بدحجاب یا خدای ناکرده بی حجابی در آن باشد به فضای عمومی لطمه زده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۴:۱۶    
در حالی که رسانه های ایتالیایی از قطعیت حضور سردار آزمون درلاتزیو خبر می دهد، سرمربی روبین کازان نظر دیگری دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۸    
معاون امداد و نجات هلال احمر البرز از وقوع سیل و آبگرفتگی در رودخانه برغان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۸    
وزیر امور خارجه انگلیس همزمان با دومین سال حصول توافق هسته ای تأکید کرد: برجام توافقی موثر است و ما بر این باوریم که بهترین گزینه برای جامعه بین الملل به شمار می آید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۸    
تیم فوتبال رسانه ورزش در سفری به همدان ضمن برگزاری یک دیدار خیریه، عیادت از کودکان مبتلا به سرطان بستری در یکی از بیمارستان های این شهر را در دستور کار قرار داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۴:۰۸    
وزیر خارجه قطر که به ترکیه سفر کرده است، امروز (جمعه) در سخنانی عنوان داشت: کشورهای تحریم کننده قطر هیچ شواهدی مبنی بر حمایت دوحه از تروریسم ارائه ندادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۷    
رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز اعلام کرد که طبق گزارش اولیه براثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در شهرستان ساوجبلاغ این استان حدود 40 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۷    
سرپرست معاونت حج سازمان حج و زیارت اعلام کرد: عربستان از روز گذشته صدور ویزای حج ایرانی ها را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۷    
منابع خبری گزارش دادند که حمله ای تروریستی علیه نیروهای پلیس مصر در جیزه رخ داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۷    
سفیر امارات در روسیه با بیان اینکه دوحه "از اسلام افراطی حمایت می کند"، تاکید کرد که بحران به وجود آمده با قطر به راه حلی منطقه ای نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۳:۳۷    
سرمربی تیم نفت تهران قصد کناره گیری از سمتش را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۲    
معاون حقوقی رییس جمهوری از شناسایی عوامل موثر توهین به رییس جمهور در حاشیه راهپیمایی روز قدس خبرداد و گفت: رییس جمهور از هیچ شخصی شکایت نکرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۵۲    
نایب رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با بیان این که تاکنون خواست اصلاح طبان در چینش کابینه درنظر گرفته نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۷    
هرچه به پایان دولت یازدهم و انتخاب وزرای دولت دوازدهم نزدیک می شویم گمانه زنی ها و پیشنهادات برای انتخاب اعضای کابینه آینده بیشتر می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۲    
برای عارف این روزها به سختی می گذرد . او ممکن است از لاک محافظه کاری سنتی اش بیرون آمده و بالاخره این حس را داشته باشد که در عرصه سیاست ورزی باید بیشتر از این ها صریح بود .
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۲    
وزیر مشاور امارات در امور خارجه این کشور گفت: کشورهای تحریم کننده قطر به سوی قطع روابط با قطر به مدت طولانی حرکت می کنند و بر اساس شواهدی که پیش روی ماست و همانگونه که قطر با تصمیم خود فریاد زد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۱۷    
نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای کابینه دوازدهم باید صددرصد وفادار به مطالبات مردم و شعارهای رئیس جمهور باشند گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۲    
وزیر خارجه روسیه در برلین تاکید کرد، مسکو از بشار اسد، رئیس جمهور سوریه حمایت نمی کند اما حامی حق مردم این کشور در تعیین سرنوشت شان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۲    
حسام الدین آشنا در توییتر خود به اظهار نظر اخیر محمدرضا عارف در مورد همراهی اصلاح طلبان با رئیس جمهور واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۲    
"عماد" و خانواده اش به شهرشان بازگشته اند و شنبه دوباره به تهران می آیند تا شاید یکی از آن شش نفری که برای پیوند مغز استخوان او اعلام آمادگی کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۱:۵۲    
خرداد ماه امسال تولید انواع خودروهای سواری در تمام خودروسازان داخلی به جز گروه بهمن با افزایش همراه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۱:۲۲    
حضور دوباره اش در وزارت نفت پس 22 سابقه وزارت با جنجال همراه بود، زنگنه که از وی با لقب شیخ الوزرا یاد می شود در عین اینکه یکی از وزرای موفق و پرکار کابینه یازدهم است اما مخالفان و منتقدان بسیاری ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۷    
محمدحسین توتونچیان از استقبال کم نظیر مردم در پیش فروش بلیت های نمایش اعتراف به کارگردانی شهاب حسینی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۷    
عضو پنجمین دوره شورای شهر تهران معتقد است که روحانی در این مدت تحربه های بسیاری را به دست اورده است؛ مسائل و فشارهایی که برخی از افراد برای چینش کابینه مطرح می کنند اصلا نگران کننده نیست زیرا روحانی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۱:۰۳    
رئیس کمیته امداد در گردهمایی مدیران ارشد این نهاد در استان قم به تبیین سیاست های کلان کمیته امداد برای خدمت رسانی بهتر به نیازمندان پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۲    
در درگیری امروز جمعه در مسجدالاقصی سه جوان فلسطینی با شلیک پلیس رژیم صهیونیستی به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۰:۵۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ علی داستانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۰:۲۲    
وزیر آموزش و پرورش با ابراز تاسف از حادثه قتل آتنا گفت: این خبر تاسف انگیز است و در رابطه با برخورد با این قضیه جدی هستیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۷    
مدیرعامل متروی تهران در مورد آخرین وضعیت درهای پی اس تی جداکننده توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۷    
یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی بر ضرورت بازسازی جریانات سیاسی و حفظ پویایی آنان تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۱۰:۰۷    
وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ به این پرسش که آیا در این سفر با سیاستمداران غربی، اعضای کنگره و یا وزیر خارجه آمریکا دیدار و گفتگو هایی خواهد داشت؟ گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۳    
دولت ترکیه برای خرید سامانه موشکی اس 400 با روسیه به توافق کامل رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۰۹:۲۸    
رئیس جمهور آمریکا، امکان سفر همتای روس خود به کاخ سفید در آینده ای نزدیک را بعید دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۲    
دولت تاجیکستان با تشکیل کارگروه های ویژه، برنامه ممنوعیت حجاب اسلامی را دراین کشور آغاز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۰۹:۱۲    
رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از بررسی قرارداد توتال در هیات عالی نظارت بر نفت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۰۹:۰۶    
زمان زیادی از تشکیل جبهه مردمی نیروی انقلاب نمی گذرد اما زمزمه های اختلاف در جریان اصولگرا بر سر این جبهه هر روز بلندتر می شود.