جمعه ۲۸ تیرساعت ۱۸:۵۹Jul 2019 19

خبرهای نامه نیوز 26 تیر 1396 - namehnews.ir

 
نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 تیر 1396 نامه نیوز 2 تیر 1396 نامه نیوز 3 تیر 1396 نامه نیوز 4 تیر 1396 نامه نیوز 5 تیر 1396 نامه نیوز 6 تیر 1396 نامه نیوز 7 تیر 1396 نامه نیوز 8 تیر 1396 نامه نیوز 9 تیر 1396 نامه نیوز 10 تیر 1396 نامه نیوز 11 تیر 1396 نامه نیوز 12 تیر 1396 نامه نیوز 13 تیر 1396 نامه نیوز 14 تیر 1396 نامه نیوز 15 تیر 1396 نامه نیوز 16 تیر 1396 نامه نیوز 17 تیر 1396 نامه نیوز 18 تیر 1396 نامه نیوز 19 تیر 1396 نامه نیوز 20 تیر 1396 نامه نیوز 21 تیر 1396 نامه نیوز 22 تیر 1396 نامه نیوز 23 تیر 1396 نامه نیوز 24 تیر 1396 نامه نیوز 25 تیر 1396 نامه نیوز 26 تیر 1396 نامه نیوز 27 تیر 1396 نامه نیوز 28 تیر 1396 نامه نیوز 29 تیر 1396 نامه نیوز 30 تیر 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۹:۰۰    
استان بوشهر با همکاری بخش خصوصی در ابتکار جدیدی دست به استقرار دستگاه های فروش آب شرب تصفیه شده با هدف دسترسی آسان تر مردم به آب تصفیه شده کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۹:۰۰    
مصدومیتی که گادوین منشا در چند روز اخیر درگیر آن بوده وضعیت این بازیکن را پیچیده کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۸:۲۸    
مطلب پیش رو در وبسایت باشگاه خبرنگاران منتشر شده است و باز نشر آن توسط آخرین خبر به معنای تایید یا نقض آن نمی باشد....
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۸:۰۲    
مطالعات نشان داده است که کمبود مواد مغذی در ابتلا به اختلالات روانشناختی، زوال شناختی ناشی از سن، اختلالات رشدی و عدم تقویت مغز نقش دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۶:۴۹    
میترا لبافی تازه ترین پست صفحه خود را به مادر شدن خانم رکوعی اختصاص داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۱۳    
لحظاتی قبل دادگاه با قبول وثیقه های حسین فریدون، حکم آزادی او را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۱۳    
ظاهراً زمان های استرس بالا و تعطیلات زمستانی به خصوص بر قلب تأثیر می گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۱۳    
فرمانده انتظامی شرق استان تهران از دستگیری 7 نفر در رابطه با نزاع دسته جمعی دماوند و نیز قاتل این درگیری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۱۳    
دفتر سخنگوی دولت در اطلاعیه ای انتساب هرگونه صفحه به محمدباقر نوبخت در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۱:۱۳    
ششمین گزارش وزارت امور خارجه در خصوص روند اجرای برجام و آخرین تحولات مرتبط با آن، تسلیم کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۲۵    
در پی بستری شدن حسین فریدون در بیمارستان، رییس سازمان انرژی اتمی به عیادت وی رفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۲۵    
سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم تماشاگران در اردبیل همانند لیگ جهانی از ما حمایت کنند تا به جام جهانی صعود کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۲۵    
علی اکبر ولایتی با صدور حکمی بر استمرار وظیفه حساس و مهم دکتر نوریان به عنوان دبیر کل هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۲۰:۲۵    
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه مشترک نواب و هیئت رئیسه مجلس با روحانی برای بحث و تبادل نظر درباره انتخاب کابینه دولت دوازدهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۳۸    
استقلال تهران، عبرت گرفته از بازی مقابل العین، که حادثه ای بود تکرارناپذیر، مهمترین بخش از برنامه کاری خود را، خوب و به نظر می رسید که هم خوب و هم درست به پایان برد!
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۳۸    
سازمان ملل در گزارش اخیر خود از ثبت 259 کشته بر اثر حملات تروریستی در این کشور طی شش ماه نخست سال جاری میلادی خبر داد که طی 16 سال گذشته بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۲۵    
در 2 روز آینده در نوار شرقی کشور وزش باد شدید پیش بینی می شود که در برخی نقاط به ویژه زابل با گردوخاک همراه است، همچنین برای روزهای آتی روند افزایشی نسبی دما در نوار غربی کشور و سواحل خزر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۱۷    
رضا کرملا چعب و سینا مرندی با تصمیم امیرحسین پیروانی سرمربی تیم فوتبال امید ایران ، به این تیم اضافه خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۱۷    
آخرین باری که به مشهد آمده بودم یازده سال سن داشتم، تنها چند هفته پس از نخستین بازگشتم به ایران؛ پدرم، من و برادرانم را به مشهد آورد تا امام رضا ما را در غم و اندوه فقدان مادر یاری کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۹:۰۷    
دستیار ویژه و برادر رئیس جمهوری به دلیل بالا بودن فشار خون در بخش جراحی قلب بیمارستانی در تهران بستری شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۸:۱۶    
مهاجم سرشناس تیم ملی عراق رسما به تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تأکید کرد: مسأله کره شمالی از نظر ما راه حل سیاسی و دیپلماتیک داشته و قطعاً راه حل نظامی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۰    
مسئول روابط عمومی کل سپاه گفت: هجمه ها به سپاه متوجه فعالیتهای عرصه سازندگی شده و با کلید واژه ورود سپاه به عرصه اقتصادی دنبال می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۰    
روزنامه وال استریت ژورنال در شرح دارایی های احتمالی جرد کوشنر داماد و مشاور ارشد رئیس جمهوری آمریکا، از ارتباط وی با یک شرکت مرتبط با فناوری در این کشور پرده برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۵۰    
تیمی از کارشناسان دانشگاه "استونی بروک" یک صفحه کلید چرخشی همانند شماره گیر گوشی های قدیمی برای ساعت های هوشمند ایجاد کرده اند که به کاربران امکان می دهد تا حروف را از یک حلقه که دور صفحه ساعت هوشمند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶    
جانشین فرماندار خلخال گفت: دور جدید جستجوی کودک چهارساله خلخالی که در روز 13 به در مفقود شده و تاکنون خبری از وی به دست نیامده، آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶    
یک منبع وابسته به وزارت کشور عراق از سفر قاسم الاعرجی به عربستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶    
مدیر عامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت گفت: این صندوق در سه ماه نخست امسال 100 هزار فقره وام به مددجویان خود پرداخت کرد که ارزش ریالی آن معادل 270 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶    
در ادامه اجرای طرح بخشودگی سود تسهیلات بدهکاران بانکی کمتر از 100 میلیون تومان، بر اساس اولویت بندی انجام شده این بار بخشودگی سود و جرایم بدهکاران بانکی تا سقف 40 میلیون تومان در دستور کار قرار گرفته ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶    
وزیر خارجه روسیه اعلام کرد که آمریکا و روسیه تضمین خواهند کرد که منافع اسرائیل را مدنظر قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶    
روزنامه نیویورک تایمز آمریکا در گزارشی ضمن فاش ساختن مناسبات رژیم صهیونیستی با چند کشور عربی، مدعی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶    
رئیس قوه قضاییه رسیدگی به بیش از 15 میلیون پرونده قضایی در سال 95 را بسیار فراتر از میزان استانداردهای بین المللی دانست و گفت: با توجه به کمبود امکانات،کار جهادی درحال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶    
دبیر شورای نگهبان گفت: ما بر مواضع خود پافشاری کرده و از مواضع مان عدول نمی کنیم و تحت تاثیر تهدیدها و امثال آن قرار نمی گیریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۶    
هیات دولت عربستان بر ادامه تحریم و محاصره قطر تا پاییندی کامل آن تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۱۳    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در جلسه چهارشنبه این هفته شورای نگهبان، دبیر، قائم مقام و سخنگوی شورا انتخاب می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۱۳    
عملیات اعزام 86 هزار زائر حج تمتع امسال از 9 مردادماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۷:۱۳    
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به حادثه روز شنبه در ایستگاه متروی شهر ری بر لزوم تشویق پلیسی که در این حادثه عکس العمل به موقع نشان داده تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۷    
فرمانده انتظامی استان اردبیل، جزئیات دستگیری قاتل سابقه داری که "آتنا" دختربچه 6 ساله پارس آبادی را به قتل رسانده بود، تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۲    
رییس کانون وکلای دادگستری مرکز در نامه ای از رییس قوه قضاییه درخواست کرد مانع برگزاری آزمون وکالت از سوی مرکز مشاوران قوه قضاییه شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۲۳    
سخنگوی دولت با اشاره به مصوبه اخیر دولت درباره حقوق مدیران شرکتی دولتی و شبه دولتی گفت: حداکثر دریافتی مقامات سیاسی 10 و سایر مدیران 18 میلیون تومان است و مصوبات شورای حقوق و دستمزد و سقف حقو ق ها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۶:۱۱    
شبکه بانکی طی سه ماهه ابتدایی امسال در مجموع حدود 101 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده که تا 79 هزار میلیارد تومان نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۷    
ریشه فلسفی مدرن بودن در مدنیّت است. شخصِ مدرن به تکثّر برداشت و اندیشه معتقد است و نظر خود را صرفاً یک نظر در میان نظرات دیگر تلقی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۴۱    
سرمربی پرسپولیس اعلام کرد که مهاجم این تیم به تمرینات بیشتری آماده دارد ولی برای بازی با الاهلی به آمادگی خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۲    
دادستان کل کشور اعلام کرد: فیلتر سایت ها و کانال های شبکه مجازی از دو طریق دستور قضایی و یا تصویب و دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه انجام می شود و افراد نمی توانند با نظر شخصی خود اقدام به ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۲۵    
نماینده پیشین آمریکا در سازمان ملل با بیان این که مذاکره مجدد بر سر توافق هسته ای، آن گونه که ترامپ می گوید، کاری غیرممکن است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۹    
بر اساس مبالغ مصوب در بودجه های سنواتی با عنوان طرح های تملک دارایی سرمایه ای، دولت به تعهدات خود عمل کرده و مبلغی بیش از 19 هزار میلیارد ریال به متروی تهران پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۹    
محمد جواد ظریف عصر امروز به وقت محلی در دیدار با رئیس شورای روابط خارجی آمریکا در مورد آخرین تحولات خاورمیانه گفت وگو می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۱    
علی کریمی در صورت ادامه همکاری با نفت تهران به طور رسمی مربی این تیم خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۱    
حسین فریدون ساعتی پس از حضور در دادسرا، به دلیل مشکلات جسمانی به وسیله یک دستگاه آمبولانس اورژانس از دادسرا خارج شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۱    
قرار است هر یک از منتخبین شورای شهر تهران 3 نفر از افراد با سابقه در حوزه شهری را به عنوان شهردار پیشنهادی خود معرفی نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۱۱    
سازمان لیگ با وجود اعلام اسپانسر سرخابی ها مبنی بر قطعیت برگزاری دربی 85 شرط تعیین کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۰    
استقلال تهران به عنوان قدیمی ترین تیم ایرانی و ششمن باشگاه در آسیا از نظر قدمت معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۰    
خبرگزاری رویترز گزارش داد به دنبال اقدام اخیر شرکت نفت دولتی چین در متوقف کردن فروش سوخت به کره شمالی قیمت گازوئیل و بنزین در این کشور در هفته های اخیر افزایش شدیدی پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۰    
چرا اصرار دارید سرویسی برای شرکت های خارجی ایجاد کنیم در حالی که مخابرات و اپراتورهای موبایل می توانند این سرویس را ارائه دهند. قرار نیست این شرکت ها ورشکسته شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۴    
وزیر دادگستری از پایین بودن نظام بهره وری در کشور انتقاد کرد و گفت: مدرک زدگی و عنوان زدگی مصیبت بزرگی برای ماست و ناکارآمدی ما را در عرصه اجرایی رقم زده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۴    
امارات خواستار یک راه حل منطقه ای برای حل بحران قطر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۳    
مهدی چمران با بیان اینکه فرماندار تهران از بازشماری 10 درصد از صندوق های رای امتناع می کند گفت: در صورتی که این بازشماری صورت نگیرد ما نیز به اعتبارنامه اعضای شورای پنجم اعتراض خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۰۳    
نماینده اسپانسر سرخابی ها از برگزاری نشست با مدیران پرسپولیس و برگزاری دربی 85 در آلمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۵۷    
نکته اینجاست که مخالفان دولت تلاش می کنند تحولات جدید را با دولت گره زده و از آن یک خیانت استخراج کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۲۳    
همردیف شمردن سپاه با گروه های تروریستی و جاری کردن تحریم های مشابه آنان برای سپاه ریسک بزرگی برای آمریکا و پایگاه ها و نیروهای مستقر آن ها در منطقه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۵    
اداره پزشک قانونی عراق از کشف یک گور جمعی جدید از قربانیان پایگاه هوایی اسپایکر در تکریت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۵    
وزیر دادگستری از پایین بودن نظام بهره وری در کشور انتقاد کرد و گفت: مدرک زدگی و عنوان زدگی مصیبت بزرگی برای ماست و ناکارآمدی ما را در عرصه اجرایی رقم زده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۵    
لغو دربی 85 به خاطر بحث پخش تلویزیونی و عدم همراهی صدا و سیما خشم اسپاسر سرخابی ها را در پی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۵    
با وجود قرارداد رسمی سردار آزمون با روبین کازان، تیم لاتزیو کماکان دنبال جذب این بازیکن است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۵۵    
نتایج یک نظرسنجی که اخیرا در بریتانیا انجام شده است نشان می دهد که مردم به شدت از روابط نزدیک بریتانیا با کشور مستبد درگیر جنگ در خاورمیانه عمیقا نگران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۲۲    
رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان که در شهر مشهد مقدس به سر می برد با نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۶    
مراسم چهلم شهدای حمله تروریستی به مجلس با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی و خانواده های این شهیدان فردا در محل مجلس برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۶    
سرمربی نفت تهران اعلام کرد که برخی از وی برای حل مشکلات مالی تا 18 ساعت زمان خواسته اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۶    
نتانیاهو مدعی شد ایران به دنبال تحقق اهداف بلند مدت از حضور نظامی در سوریه از جمله ایجاد پایگاه هوایی و دریایی و دسترسی مستقیم و بدون مانع به مرزهای اسراییل است ، که تل آویو آن را تحمل نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۷    
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی آخرین جزییات مراسم تحلیف رییس جمهوری و رای اعتماد به وزیران دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۷    
نخست وزیر کانادا در بین هزاران پناهجوی سوری که در ماه های گذشته به جای آمریکا وارد کانادا شده اند، شخصیت بسیار محبوبی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۷    
نامزد حزب موتلفه اسلامی در انتخابات گفت: به صورت فردی تصمیم نداشتم که کاندیدای انتخابات شوم اما چون این وظیفه از سوی حزب موتلفه اسلامی بر دوش من نهاده شد، کاندیداتوری در انتخابات را پذیرفتم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۵۷    
ستاره تکواندوی بانوان که در بیمارستان بستری شده بود امروز مرخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۹    
دادستان اردبیل اعلام کرده است پرونده قتل آتنا، دختر پارس آبادی، به صورت ویژه بررسی می شود و جزئیات این قتل و دیگر قتل هایی که متهم انجام داده، به مردم اطلاع رسانی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۹    
قسمت چهارم فصل دوم سریال شهرزاد از صبح دوشنبه 26 تیرماه به شبکه نمایش خانگی وارد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۹    
گر شما هم از مشکل کند شدن گوشی هوشمندتان گله مندید، در این مقاله به بررسی 5 دلیل مهم در کاهش سرعت گوشی ها و راح حل آن ها خواهیم پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۹    
سازمان لیگ رسما اعلام کرد که بازیکن مصدوم استقلال تهران سهمیه بزرگسال محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۲    
عضو هیات رییسه جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از احتمال برگزاری مجمع ملی فوق العاده تشکل سیاسی متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۲۲    
سرمربی کروات سرخپوشان در اردوی اوکراین توانست هافبک تدافعی تیمش را پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۷    
صدراعظم آلمان در یک مصاحبه تلویزیونی درخواست ها برای محدود کردن تعداد آوارگانی که به کشورش وارد می شوند را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۷    
رویارویی احتمالی پانیونیوس یونان با نماینده رژیم صهیونیستی برای احسان حاج صفی و مسعود شجاعی به دردسر تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۷    
تیراندازی ماموران پلیس آگاهی تهران به خودرو مشکوک در میدان المپیک باعث مرگ دختر 20 ساله و مجروح شدن 2 نفر دیگر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۷    
وزیر خارجه فرانسه در سفرش به ابوظبی تأکید کرد که مبارزه با تروریسم اولویت اصلی برای پاریس است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۷    
واشنگتن پست در گزارشی می نویسد که جنگ قدرت و رقابت های سیاسی میان قدرت های سنی در خاورمیانه در کنار ترس آنها از انقلاب مردمی و چالش های اسلام گرایان اکنون به نظر می رسد فراتر از درگیر شدن با ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۷    
مدرس حوزه علمیه قم گفت: تلقی مردم این است که آقای روحانی با پشتوانه رایی که دریافت کرده، با شهامت و اقتدار حرکت و از افرادی استفاده کند که مانع حرکت و پیشرفت دولت نشوند و بدون تعارف ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۱۲    
مشاور فرهنگی رئیس جمهور گفت: تجربه شکستن حصر ایران نشان داد که علیرغم همه توطئه ها و کارشکنی های خارجی و بی مهری ها و تخریب های داخلی می توان رویکرد تعامل سازنده را که تفضیل آن در جریان مذاکرات اعلام ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۸    
سفیر جدید عربستان در آمریکا آماده است استوارنامه خود را به رئیس جمهوری این کشور تقدیم کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۴    
بازداشت برخی مدیران دولت احمدی نژاد و حسین فریدون باید فتح بابی باشد که همه مسئولان کشوری و لشگری بدانند که در ایران هیچ کس خط قرمز قانون نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۴    
تیم حقوقی رئیس جمهوری آمریکا تاکید کرد دیدار میان پسر ارشد ترامپ با یک وکیل روس غیرقانونی نبوده و اگر چنین چیزی بود چرا سرویس مخفی اجازه چنین ملاقاتی را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۴    
حیدر العبادی، نخست وزیر عراق در دیدار با الستر برت، وزیر مشاور انگلیس در امور خاورمیانه و آفریقا
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۴    
واشنگتن پست به نقل از مقام های اطلاعاتی آمریکا گزارش داد، امارات، رسانه اجتماعی و وب سایت های خبری دولت قطر را اواخر ماه مه هک کرد تا با ارسال اظهارات کذب منتسب به امیر قطر، جنجال به پا کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۴    
چرخ سیاست ایرانی می چرخد و محمود احمدی نژاد را به ریاست جمهوری می رساند. آن دوره هشت ساله، دوران بازگشت به خانه و دانشگاه نشینی فرهاد رهبر است
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۴۴    
وزارت دفاع کره جنوبی اعلام کرد که این کشور به منظور توقف فعالیت های خصومت آمیز، به همسایه شمالی خود پیشنهاد مذاکره نظامی در این هفته را داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۳۴    
سفیر اسبق ایران در مقر اروپایی سازمان ملل متحد در ژنو تاکید کرد: بازیگرانی همانند ترامپ، اسرائیل و عربستان به دنبال آن هستند تا ایران مجددا به شرایط پیشابرجام بازگردد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۹    
اعتماد در گفت وگویی با عباس عبدی به چیدمان کابینه و انتخاب شهردار تهران پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۲۹    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: دما در استان خوزستان به 51 درجه بالای صفر می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۳    
داریوش شجاعیان با کلی سر و صدا به استقلال پیوست تا در فصلی که در انتها به جام جهانی می رسد، شانسش برای ملی پوش شدن را بیش از پیش بیازماید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۸:۳۲    
برنامه سی وپنج با اجرای فریدون جیرانی شنبه شب میزبان کیومرث پوراحمد بود تا این کارگردان در نخستین قسمت از سری جدید این برنامه اینترنتی از وضعیت امروز سینما و فعالیت هایش به عنوان یک فیلمساز بگوید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۸:۲۲    
رضا افتخاری مدیر استقلال نکاتی گفته است که شاید خیلی زود خلافش برایش ثابت شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۷:۵۵    
محققان در تلاشند تا بتوانند روش های شیمی درمانی جدیدی کشف کنند که قادر باشد سلول های سرطانی را از بین ببرد و از طرفی به سلول های عادی آسیبی وارد نکند ...
  • ۱