پنجشنبه ۲۷ دیساعت ۱۴:۲۵Jan 2019 17
 

خبرهای نامه نیوز 29 تیر 1396 - namehnews.ir

 
نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 تیر 1396 نامه نیوز 2 تیر 1396 نامه نیوز 3 تیر 1396 نامه نیوز 4 تیر 1396 نامه نیوز 5 تیر 1396 نامه نیوز 6 تیر 1396 نامه نیوز 7 تیر 1396 نامه نیوز 8 تیر 1396 نامه نیوز 9 تیر 1396 نامه نیوز 10 تیر 1396 نامه نیوز 11 تیر 1396 نامه نیوز 12 تیر 1396 نامه نیوز 13 تیر 1396 نامه نیوز 14 تیر 1396 نامه نیوز 15 تیر 1396 نامه نیوز 16 تیر 1396 نامه نیوز 17 تیر 1396 نامه نیوز 18 تیر 1396 نامه نیوز 19 تیر 1396 نامه نیوز 20 تیر 1396 نامه نیوز 21 تیر 1396 نامه نیوز 22 تیر 1396 نامه نیوز 23 تیر 1396 نامه نیوز 24 تیر 1396 نامه نیوز 25 تیر 1396 نامه نیوز 26 تیر 1396 نامه نیوز 27 تیر 1396 نامه نیوز 28 تیر 1396 نامه نیوز 29 تیر 1396 نامه نیوز 30 تیر 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۰۴:۰۶    
اگر شش سال قبل پاسخ تلفن آن جوان نامحرم را نمی دادم و در دام دوستی های خیابانی گرفتار نمی شدم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۷:۳۴    
من نه تنها به خاطر گذشته تلخم همواره تحقیر می شوم بلکه به خاطر موضوعاتی که هیچ گونه دخالتی در بروز آن نداشته ام، امروز مورد سوءاستفاده قرار گرفته ام و...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۷:۰۷    
سال ها قبل دختر جوانی هراسان و رنگ پریده وارد اداره شد و از ما خواست به او کمک کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۰:۳۷    
یک روز پنهانی، در نبود همسرم، به خانه رفتم صحنه ای که دیدم باورنکردنی بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۰۰:۳۳    
بیست و پنجم اسفند پارسال، دختر 22 ساله ای به نام نرگس با مراجعه به کلانتری و تسلیم شکایتی اعلام کرد از سوی 4 جوان ربوده شده و هدف آزار و اذیت قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۱۰    
کارشناسان سلامت امواج معتقدند امواج اینترنت موبایل از اینترنت وای فای به مراتب مضرتر خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۶:۵۷    
خانواده آتنا اصلانی امروز از تتلو بدلیل توهین هایی که این چند وقت اخیر به خانواده اش و دخترش کرده شکایت کرد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۷    
جف سشنز، وزیر دادگستری آمریکا در واکنش به انتقادهای تند دونالد ترامپ گفت، عاشق شغلش است و قصد دارد به خدمت در این سمت ادامه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۷    
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به افزایش نگران کننده مصرف بنزین در کشور گفت: چنانچه نتوانیم این روند صعودی مصرف بنزین را کنترل کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۶    
شاه عربستان در فرمانی جدید دستور تاسیس دستگاهی به نام ریاست اطلاعات کشور را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۹:۴۰    
دادستان کل کشور با انتقاد از برداشت غلط برخی از افراد از فرمان به آتش به اختیار مقام معظم رهبری گفت: آتش به اختیار مقام معظم رهبری مربوط به مسائل فرهنگی است و هیچ کس نباید در مسائل فرهنگی منتظر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۲:۱۷    
رئیس جمعیت هلال احمر دزفول با اشاره به حادثه غرق شدگی 20 گردشگر در رودخانه دز گفت: تاکنون 2 جسد متعلق به یک دختر و یک پسر که حدودا 30 ساله هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۱:۳۸    
معاون وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز (پنج شنبه) با مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۱:۳۸    
رییس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت که اعضای کمیته تعامل این فراکسیون هفته آینده با رییس جمهور دیدار می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۲۰:۰۸    
مدیر عامل سازمان آتش نشانی شهرداری شهریار از انفجار مهیب در شرکت گاز امیریه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۹:۱۳    
هاشمی طبا تاکید کرد: تأسف من این است که اصولگرایان به مسائل واقعی مملکت هیچ توجهی ندارند و مرتب دنبال برخوردهای سیاسی و موارد روبنایی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۵۵    
وزیر امور خارجه ایران با اشاره به برخی سوابق دخالت سعودی ها در حوادث تروریستی جهان تاکید کرد: 94 درصد حملات تروریستی از ایدئولوژی عربستان نشأت می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۵۵    
رییس سازمان انرژی اتمی تاکید کرد: باید به جمهوری اسلامی ایران و انقلاب تبریک گفت که توانسته است فرزندانی را در دامن خود پرورش دهد که چنین افتخاراتی نصیب کشورمان شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۵۵    
حجت الاسلام طباطبایی به عیادت حسین فریدون رفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۳۸    
با اعلام کویت مبنی بر کاهش دیپلمات های ایرانی در سفارت کشورمان در کویت و از سوی دیگر احضار کاردار سفارت کویت به وزارت خارجه، روابط ایران و کویت در آستانه بحران قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۸:۱۴    
عصر روز پنچشنبه کاردار کویت در تهران به وزارت امور خارجه احضار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۷:۱۰    
مدیر مسئول روزنامه اطلاعات گفت: به اندازه شعورمان قدر نخبگان را می دانیم که قطعا شعورمان بالاست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۵۲    
امام صادق (علیه السّلام) در سال 114 هجری به امامت رسید و در دوران امامت خود از خلفای بنی امیه با هشام بن عبدالملک، ولید بن زید، یزید بن ولید، ابراهیم بن ولید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۴۳    
می دانی؟ هیچ چیز به اندازه هنر توانایی این را ندارد که از چهره دهشتناک جنگ، زیبایی خلق کند. تو می دانی ساز زدن در میان مخروبه های سرزمبن جنگ زده ات چه حالی دارد؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۴۳    
حمله کنندگان به سپاه به دنبال انحراف ذهن مردم از فساد اطرافیان خود هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۷    
مادری که با رها کردن فرزندش در خودرو موجب مرگ او شد بزودی در آتلانتای آمریکا به اتهام قتل غیرعمد محاکمه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۷    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده جزییات پیشنهاد تبدیل زندگینامه پروفسور مریم میرزاخانی به واحد درسی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۷    
درجریان حمله هوایی نیروهای ائتلاف بین المللی علیه داعش در سوریه دست کم 20 غیر نظامی کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۶:۰۱    
وزیر بهداشت با بیان اینکه هنر در کشف امثال میرزاخانی است، گفت: باید زمینه رشد این استعدادها را فراهم کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۵    
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد مرگبار یک دستگاه سواری پژو206 با دیواره پل در بزرگراه نیایش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۵    
یک رسانه عربی مدعی شد که وزارت خارجه کویت سفیر ایران را احضار کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۵    
به همین دلیل تلاش برای شناخت هدف و تعیین یک هدف مشخص ، اولین گام در برنامه ریزی است! اقدام بعدی فرد طبیعتأ تطبیق خود با هدف انتخابی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۵    
مراسم ترحیم پروفسور مریم میرزاخانی ظهر امروز در مسجد جامع شهرک غرب آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۷    
حبیب الله بیطرف اعلام کرد هیچگاه کاندیدای سمت شهردار تهران نبوده است
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۵    
نایب رییس انجمن حمایت از حقوق کودکان با استناد بر تماس های برقرار شده با واحد مددکاری "صدای یارا" (42152) گفت: در سال گذشته، ماهانه حداقل ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۱۵    
عضو هیات رئیسه مجلس تلویحا از نزدیک شدن اصولگرایان به چهره هایی چون تتلو انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۵    
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای دولت در ارائه خدمات مختلف به اقشار مختلف جامعه، گفت: تأمین اجتماعی کشور به خانه تکانی نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۳:۵۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: گزارش آمریکا از وضعیت تروریسم در جهان بی اعتبار و تلاشی بی حاصل برای انحراف افکار عمومی بین المللی از حمایت ها و نقش این کشور در ایجاد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۵    
رئیس قوه قضاییه گفت:دنیا به سمت تحمل گرایی در حال حرکت است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۵    
این دیپلمات ایرانی روز گذشته نیز با قائم مقام وزیر امور خارجه سوریه، وزیر امور خارجه سوریه و نخست وزیر این کشور عربی دیدار و گفت وگو کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۳:۴۵    
نقص فنی رخ داده در جریان گفتگوهای محرمانه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سفر به مجارستان پرده از برخی اسرار این رژیم برداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۷    
یک مسوول صنعت نفت به برخی از انتقادها و ابهام ها درباره قرارداد توسعه فاز 11 پارس جنوبی که میان شرکت ملی نفت ایران و کنسرسیومی متشکل از توتال ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۴    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت ترافیکی را همزمان با تعطیلات پایان هفته تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۵۴    
در سالروز صدور قطعنامه 598 شورای امنیت سازمان ملل برای پایان دادن به جنگ ایران و عراق ویدیویی از اظهارات آیت الله هاشمی رفسنجانی درباره آن منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۳۷    
رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر گفت: اولین میثاق مرکز پزشکی حج و زیارت خدمت رسانی به زائران حج تمتع 96 است، همچنین امروز قصد داریم تا آخرین هماهنگی ها را در رابطه با حج انجام دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۰    
نشریه آمریکایی نوشت: اگر مبارزه با ایران همانطور که ترامپ و متحدان عرب ادعا می کنند، اهمیت دارد حال زمان عمل رسیده و توقف توافق فروش بوئینگ به ایران یک آزمایش جدی تعیین کننده خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۲۰    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: گزارش ششم وزارت امور خارجه در مورد برجام گزارش خوبی است که در موعد مقرر به مجلس ارائه شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۸    
سیاست مجلس - میزان نوشت: عضو کمیسیون اصل 90 مجلس از تهیه نامه ای با امضای 80 نماینده خطاب به هیئت رئیسه قوه مقننه برای تعیین یک روز کاری مجلس جهت سؤال از وزرا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۵    
تشخیص پزشکان گرفتگی عروق بوده و با عمل آنژیوگرافی مشکل بر طرف شد. همه کارها به خوبی انجام شده و به امید خدا فردا مرخص خواهم شد. همه چیز دست به دست هم داد و خدا یاری کرد تا عمر من به دنیا باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۸    
وزیر خارجه فرانسه گفت : ما نباید بر کنار رفتن بشار اسد از قدرت به عنوان پیش شرطی برای مذاکرات تاکید کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۱    
رئیس شبکه هپاتیت ایران ضمن هشدار به کسانی که سابقه رفتار پرخطر مانند اعتیاد تزریقی، خالکوبی در محیط غیربهداشتی و خدمات پزشکی و دندانپزشکی در محل های نامطمئن دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۳    
کمیته برگزاری رقابت های جام کشورهای عربی دو داور قطری را که قرار بود قضاوت کنند کنار گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۳    
امام جمعه موقت تهران با اشاره به لزوم حفظ وحدت، از فعالان سیاسی و اجتماعی خواست، آستانه تحمل خود را در برابر انتقادات بالا ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۳    
دولت ترامپ تصمیم گرفته است به عملیات محرمانه سیا برای تجهیز و آموزش گروه های خاصی از شورشیان سوری که با دولت اسد می جنگند، خاتمه دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۳    
صدا و سیما در یکی از زیرنویس های خبری خود، محمدجواد ظریف را وزیر امورخارجه آمریکا معرفی کرد
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۵۳    
پسر ارشد و داماد دونالد ترامپ رییس جمهور آمریکا برای ادای شهادت درباره پرونده جنجالی نفوذ روسیه در اتخابات ریاست جمهوری آمریکا به کنگره فراخوانده شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۳    
در حالی که مهدی چمران اعلام کرده که در صورت عدم بازشماری 10 درصد آرای صندوق های انتخابات شورای شهر از سوی فرمانداری، دست به اقدام مشابه یعنی اعتراض به اعتبارنامه اعضای شورای پنجم خواهد زد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۲۳    
سناتور جنگ طلب جمهوری خواه آمریکا، که هفته گذشته تحت عمل جراحی قرار گرفت، طبق اعلام پزشکان معالج وی، به سرطان مغز مبتلا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۱۰:۰۷    
تلویزیون در روزهای پایانی هفته، 16 فیلم سینمایی و تلویزیونی را برای پخش در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۴    
در روزهای گذشته، برخی رسانه ها، موضوع احتمال ترور بیولوژیک مریم میرزاخانی را مطرح کردند و در این باره به انتشار اطلاعاتی پرداختند که جز ناراحت کردن خانواده مرحومه میرزاخانی و ارائه اطلاعاتی نادرست به ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۴    
آپارتمان 50 متری در منطقه شهرزیبا، بلوار تعاون، 300 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۴    
یک منبع در وزارت دفاع ترکیه ورود ششمین گروه از نظامیان کشورش به پایگاهی در قطر را تایید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۴    
یک مقام ارشد ترکیه در مصاحبه ای با درخواست از عربستان برای دست کشیدن از 13 درخواستی که خودش و سایر کشورهای عربی از قطر دارند، گفت آنها نقض حاکمیت دوحه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۵۴    
صدراعظم آلمان در تماسی تلفنی با نخست وزیر عراق آزادسازی موصل را وی و دیگر مقامات عراقی تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۳    
یک مقام سازمان ملل متحد خواستار دسترسی رسانه ها به مناطق شاهد درگیری در یمن شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۳    
در حالی که حدود دو هفته تا آغاز موسم حج و اعزام زائران کشورمان به سرزمین وحی مانده، نحوه صحیح انجام این فریضه الهی و موضوعات مرتبط با آن، از مهمترین دغدغه های فکری هر زائری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۳    
دادگاه عالی آمریکا در اقدامی که یک پیروزی برای ترامپ به شمار می رود بخشی از حکم قاضی دادگاه محلی این کشور را متوقف کرد که اجازه می دهد آوارگان بیشتری وارد آمریکا شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ - ۰۷:۳۱    
عضو شاخص فراکسیون امید مجلس تاکید دارد: همه اصلاح طلبان از بلوغ فکری برخوردارند و نتیجه این وحدت را در سه انتخابات قبل دیده اند و دو انتخابات نفس گیر دیگر هم پیش رو دارند و انشالا با وحدت و بیان ...