چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۰:۴۲Jun 2018 20
 

خبرهای نامه نیوز 3 شهریور 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 شهریور 1396 نامه نیوز 2 شهریور 1396 نامه نیوز 3 شهریور 1396 نامه نیوز 4 شهریور 1396 نامه نیوز 5 شهریور 1396 نامه نیوز 6 شهریور 1396 نامه نیوز 7 شهریور 1396 نامه نیوز 8 شهریور 1396 نامه نیوز 9 شهریور 1396 نامه نیوز 10 شهریور 1396 نامه نیوز 11 شهریور 1396 نامه نیوز 12 شهریور 1396 نامه نیوز 13 شهریور 1396 نامه نیوز 14 شهریور 1396 نامه نیوز 15 شهریور 1396 نامه نیوز 16 شهریور 1396 نامه نیوز 17 شهریور 1396 نامه نیوز 18 شهریور 1396 نامه نیوز 19 شهریور 1396 نامه نیوز 20 شهریور 1396 نامه نیوز 21 شهریور 1396 نامه نیوز 22 شهریور 1396 نامه نیوز 23 شهریور 1396 نامه نیوز 24 شهریور 1396 نامه نیوز 25 شهریور 1396 نامه نیوز 26 شهریور 1396 نامه نیوز 27 شهریور 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۰:۵۳    
با یک دروغگو ازدواج کرده اید؟ اگر اینطور است پس احتمالا با بی اعتمادی، تلخی و خشم در روابط تان دست و پنجه نرم می کنید که دلیل شان همین دروغگویی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۹:۳۰    
جلسه علنی امروز 6 شهریورماه 1396 با ریاست مسعود پزشکیان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۰۲:۲۸    
این قفل هوشمند که اوتو نام دارد حاصل چهار سال تحقیق و بررسی تعدادی از مهندسان سابق شرکت های اپل و گوگل است و از طریق آن می توان ورود و خروج بچه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۰۱:۰۳    
تیم ملی کشتی آزاد ایران با وجود کسب یک مدال طلا در رده نهم مسابقات قهرمانی جهان قرار گرفت تا سهمیه حضور در جام جهانی را از دست بدهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۲۰:۱۶    
وزارت انرژی آمریکا اعلام کرد در صورت نیاز به دلیل وقوع طوفان هاروی، آماده است از ذخایر اضطراری کشور نفت خام عرضه کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۸    
نفرات برتر چهار وزن نخست رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۱:۱۲    
سازمان لیگ فوتبال ایران با انتشار اطلاعیه ای نسبت به مسدود شدن حساب های بانکی خود واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۱۰:۳۱    
گمرک اعلام کرد،ماموران این سازمان موفق به کشف 11060 کیلو گرم انواع مشروبات الکلی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۹:۵۳    
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: نمایندگان با رأی بالا به وزرای معرفی شده حجت را بر رئیس جمهور و دولتمردان تمام کردند، زیرا مردم با هیچ دولت و جریانی عهد اخوت نبسته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۸:۰۴    
راز جنایت هولناک مرد امریکایی که دو هفته قبل همسرش را به قتل رسانده و جسدش را درصندوق عقب خودرو جاسازی کرده بود،
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۷:۵۸    
مرد شیطان صفت که درجنایتی سیاه دختر 14 ساله ای را ربوده و پس از آزار و اذیت اش گریخته بود سرانجام پس از 22 روز فرار در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۷:۳۸    
بسیج مردمی عراق از کشف انبار بزرگ تجهیزات و پهپادهای استراتژیک گروه تروریستی داعش در تلعفر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۷:۱۶    
در دراین مطلب به موضوع "تمسخر"، سرنوشت مسخره کنندگان و لزوم آگاهی از مرز بین شوخی و تمسخر پرداخته ایم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۷:۰۱    
"محمد العصار" وزیر مشاور حکومت مصر در زمینه تولیدات جنگی پروتکل همکاری "هیات ملی تولیدات جنگی" را با شرکت رستوران های "موبی فودز" برای ساخت رستوران های سیار در استان های مصر با کیفیت بسیار خوب امضا ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۶:۴۶    
جسد دخترک 11 ساله امریکایی که اواسط هفته گذشته به شکل مرموزی ناپدید شده بود، در نزدیکی آپارتمان محل زندگی اش پیدا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۶:۳۳    
عشق یک طرفه مرد جوان به زن متأهل انگیزه ای بود برای طراحی و اجرای نقشه ربودن شوهر این زن؛ اما آدم ربایان تصور نمی کردند خیلی زود دستگیر شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۶:۲۲    
این فرد محکوم به قصاص، علیرغم تلاش های مکرر برای رضایت خانواده مقتول، نتوانسته بود رضایت آنان را جلب کند و امروز بنا بود که اعدام شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۵:۳۷    
محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر روز جمعه به صورت تلفنی با هم گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۴:۰۵    
جسد این جوان پس از 6 ساعت تلاش بی وقفه امدادگران هلال احمر و نیروی انتظامی سلماس ساعت 20 امروز از آب بیرون کشیده شد
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۱:۱۰    
پنج ماه اول امسال 76 فیلم پروانه ساخت دریافت کردند. از 76 فیلم دارای پروانه ساخت، 30 فیلم در مرحله پیش تولید ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۰:۳۰    
گلکسی نوت 8 علاوه بر داشتن نمایشگر بزرگتر و ظاهر جذاب تر، چند ویژگی دیگر نیز دارد که باعث برتری آن نسبت به گلکسی اس 8 و اس8 پلاس می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۰:۳۰    
یکی از اتفاقات وحشتناک در هنگام رانندگی، بریدن ترمز است و آشنایی با راهکارهای کنترل خودرو در این شرایط بحرانی، ضروری به نظر می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۰:۳۰    
آلمان و سوئد نیز نمایندگان خود را برای نودمین دوره جوایز اسکار در بخش بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان معرفی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۰:۲۱    
فرمانده عملیات قادمون یا تلعفر روز جمعه گفت که از مجموع 28 منطقه در شهرستان تلعفر، 16 منطقه از دست تروریست ها آزاد شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۰۰:۲۱    
هرچند دولت آمریکا و اتحادیه اروپایی در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما، همکاری نزدیکی را در وضع تحریم های اقتصادی علیه ایران و روسیه داشتند، اما این روابط در حال حاضر دیگر همچون گذشته همکارانه نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۳:۰۷    
-رییس جمهوری آمریکا سناتور منتقد خود را که گفته بود ترامپ هنوز نشانه ای از ثبات و قابلیت رهبری از خود نشان نداده ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۲:۳۹    
صفحه شخصی تیم کوک مدیر اپل مملو از اعتراض به حذف اپلیکیشن های ایرانی از اپ استور نشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۲:۰۶    
نماینده آمریکا در سازمان ملل گفت کار آژانس بین المللی انرژی اتمی در راستی آزمایی توافق هسته ای ایران خوب است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۱:۴۰    
مدیرمسئول روزنامه اطلاعات با اشاره به توفیقات قالیباف در حوزه های مختلف، خطاب به شهردار سابق تهران، گفت: شما هرجا که باشید منشأ اثرات هستید .
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۱:۴۰    
کانال تلگرامی KHAMENEI.IR بخشی از بیانات رهبر انقلاب درباره جوانان را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۱:۱۶    
قالیباف ضمن طلب حلالیت از مردم تهران، گفت:هرجا بنده کار کرده ام در دو جریان سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا از بنده دلخور بودند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۱:۰۷    
نوه امام خمینی ضمن بازگویی خاطره ای مشترک با قالیباف، گفت:آقای قالیباف و بنده شب های متعددی را با لباس های مبدل در برخی از دره های تهران از جمله دره فرحزاد که در آنجا معتادین بوده اند شب ها تا صبح را ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۱:۰۳    
رئیس جمهور آمریکا با امضای فرمانی تحریم های مالی شدیدی را علیه کشور ونزوئلا وضع کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۱:۰۳    
'بوریس جانسون' وزیر خارجه انگلیس در اقدامی کم سابقه از واکنش رئیس جمهوری آمریکا در رابطه با حادثه 'شارلوتزویل' انتقاد و تأکید کرد که دونالد ترامپ بایستی مانند انگلیس ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۰:۳۹    
یک مربی آلمانی برای همکاری با آکادمی کیا در ایران حضور یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۷    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: با اشاره به خدمات ارزنده قالیباف در شهرداری تهران، به دولت پیشنهاد کردم که از شخص ایشان به عنوان یکی از وزرا استفاده کند که مورد موافقت قرار نگرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۷    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تأکید کرد: امروز در شرایطی قرار داریم که نخبگان، خبرگان، علما و اندیشمندان باید به کمک انقلاب بیایند و از نظر فرهنگی خلأهای فرهنگی را پر کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۷    
آژانس بین المللی انرژی اتمی در گزارشی مدعی شد که کره شمالی فعالیتها و اقدامات خود برای ساخت یک رآکتور اتمی جدید را افزایش داده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۲۰:۰۷    
رئیس فرهنگستان ادب فارسی با بیان اینکه قالیباف تعریف جدیدی را از شهرداری ترسیم کرده است، گفت: متاسفانه برخی ها که هنوز بر سر کار نیامده اند تعابیری همانند شهر سوخته تهران را به کار می برند که این بی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۸:۵۵    
رییس دفتر رییس جمهور با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش با اشاره به سالروز تولد آیت الله هاشمی رفسنجانی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۸:۰۷    
فتاح در گفتگویی با تأکید بر این نکته که آمدن قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری درست نبود، اظهار کرد: پیش بینی این اندازه تغییر در احمدی نژاد را نمی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۷:۵۵    
چیچک اوتلو رهبر حزب سوسیالیستی زحمتکشان ترکیه (ا.س.پ) به اتهام عضویت در گروه تروریستی توسط پلیس دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۷:۴۶    
یک منبع در گروه سرایا الجهاد از جمله گروه های الحشدالشعبی به رهبری حسن الساری روز جمعه به خبرنگار ایرنا گفت که نیروهای این گروه با مشارکت ارتش عراق موفق شدند بخش مهم و راهبردی المحلبیه را در جنوب شرق ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۷:۴۶    
زیگمار گابریل وزیر امور خارجه آلمان بار دیگر درباره سفر شهروندان این کشور به ترکیه هشدار داد و گفت در شرایط کنونی نمی تواند به هیچ شهروند آلمانی توصیه کند که برای گذراندن تعطیلات به ترکیه سفر داشته ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۷:۴۰    
دبیرکل ناتو اعلام کرد روسیه ثبات و امنیت در اروپا را به دلیل رفتار خصمانه اش زیر سوال برده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۷:۲۲    
دومین گزارش کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره روند اجرای برجام هفته آینده در یکی از جلسات علنی پارلمان قرائت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۷:۰۷    
یک دریابان نیروی دریایی آمریکا با اشاره به نزدیک شدن یک پهپاد ایرانی به ناو "نیمیتز" آمریکا در هفته های اخیر اعلام کرد که این موضوع باعث ایجاد نگرانی های بسیاری برای آمریکا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۷:۰۰    
نماینده اصلاح طلب مجلس تصریح کرد: احتمال دارد آقای بیطرف به کابینه دوازدهم راه یابد چرا که شنیده ام برخی نمایندگان از روی عصبانیت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۷:۰۰    
بوریس جانسون، وزیر خارجه بریتانیا گفته است برکناری معمرقذافی از قدرت در سال 2011 تاکنون "یک فاجعه " برای مردم این کشور بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۷:۰۰    
ریاست ستاد ارتش روسیه اعلام کرد که تعداد تروریست های داعش در سوریه بیشتر از 9 هزار تن و تعداد اعضای جبهه النصره بیشتر از 15 هزار تن هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۶:۰۵    
شبکه خبری سی.ان.ان در گزارش جدید خود پیرامون پرونده تماس های احتمالی تیم انتخاباتی ترامپ با مقامات روسی، از یک ایمیل جدید پرده برداشته که از تلاش تیم انتخاباتی ترامپ برای تماس با پوتین حکایت دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۶:۰۲    
بر اساس تغییرات اخیر در ترکیه تحت وضعیت فوق العاده در این کشور، سازمان ملی اطلاعات زیر نظر مستقیم ریاست جمهوری قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۵:۵۶    
نخست وزیر ترکیه اعلام کرد، درباره خرید سامانه دفاعی اس 400 با روسیه به توافق رسیده اند و تصمیم نهایی را کمیته اجرایی صنایع دفاع ترکیه خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۵:۵۰    
یک روزنامه آمریکایی گزارش داده شدت گرفتن اختلافات میان اتحادیه اروپا و آمریکا موجب شده بروکسل در حال تأمل برای یافتن راهکارهایی برای عدم اجرای تحریم های واشنگتن علیه کشورهای دیگر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۵:۳۵    
رییس دفتر رییس جمهوری گفت: دکترین اقتصادی دولت همان اصول 24 گانه سیاست های اقتصاد مقاومتی است و در چند سال گذشته نیز همه برنامه های اقتصادی دولت بر مبنای همین سیاست ها تنظیم و اجرا شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۵:۲۷    
امام جمعه موقت اصفهان با تاکید بر اینکه برای دستیابی به موفقیت باید چشم امیدمان را از غرب برداریم، گفت: غربی ها برای اجرای اجرای برجام بهانه می آورند و ما را به بازی گرفته اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۵:۲۷    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با هشدار نسبت به ایجاد ناهماهنگی در تیم اقتصادی دولت جدید گفت: با ایجاد معاونتهای موازی در حوزه اقتصادی مانند معاونت اقتصادی رئیس جمهور تنها ناهماهنگی در سیاست گذاری اقتصادی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۴:۵۸    
هفته نامه آلمانی اشپیگل با استناد به پاسخ دولت آلمان به یک درخواست حزب چپ این کشور هزینه های عملیات پلیس آلمان در جریان نشست گروه 20 را بالغ بر 20 میلیون یورو ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۴:۵۸    
تروریست های تکفیری داعش 8 غیرنظامی عراقی ازجمله یک کودک شیرخواره را در استان کرکوک زنده زنده سوزاندند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۴:۵۸    
رئیس پلیس سیستان وبلوچستان از دستگیری عوامل شهادت سرباز ناجا و یک بسیجی در فرمانداری پیشین، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۴:۳۶    
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با بیان اینکه مدیر جهادی نباید برای مردم خرجی داشته باشد گفت: سلطه دشمن بر ما جز فقر، فلاکت و نکبت هیچ میراث دیگری ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۴:۳۶    
مسجد امام زمان(عج) از مساجد بزرگ شیعیان در کابل است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۴:۳۶    
شرکت اپل اعلام کرده است که در راستای انجام قوانین مربوط به تحریم های ایران، اپ استور این شرکت نمی تواند برنامه های ایران را در خود جای دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۴:۳۶    
علاوه بر نظر مراجع قضایی مبنی بر انتقال اموال زنجانی به شرکت نفت،این موضوع به عنوان مصوبه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی هم مطرح شده بود تا اموال کارشناسی شده و به محض اعلام رقم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۴:۲۸    
امام جمعه با بیان اینکه شهید رجایی و باهنر شاخص مسئولیت در نظام اسلامی هستند گفت: در نظام اسلامی رئیس جمهور در بندگی گوی سبقت را ربوده و در ولایتمداری مدال گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۴:۲۸    
منوچهر هادی با اشاره به مجموعه نمایش خانگی عاشقانه که تولید و پخش آن را تازگی به پایان رسانده است، تاکید کرد، عاشقانه یک فصل بوده و تمام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۴:۲۸    
بانک مرکزی قطر اعلام کرد که حدود 7.5 میلیارد دلار از سپرده های خارجی به دلیل شدت گرفتن تحریم های عربی از نظام بانکی این کشور خارج شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۴:۲۸    
دستیار سابق رئیس جمهور در امور شهروندی خبر برخی رسانه ها درباره معرفی وی به عنوان معاون وزیر دادگستری را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۴:۲۸    
شاخص بورس کشورهای آسیایی در روز جمعه به روند افزایشی خود ادامه داد؛ اما دلار بار دیگر عملکرد ضعیفی را از خود به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۴:۰۷    
علی صوفی دبیرکل حزب پیش روی اصلاحات گفت: آنچه شورای عالی سیاست گذاری به آن می پردازد و سیاست ورزی می کند معطوف به فرایند انتخابات است که برای پس از انتخابات و نحوه حضور و تصمیم گیری در عرصه قدرت هیچ ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۳:۵۴    
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء گفت: ترانزیت بیش از 500 هزار پرواز عبوری در سال گذشته از فراز آسمان کشورمان باعث شد سازمان بین المللی جهانی هوانوردی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۳:۵۴    
یک مقام ارشد شرکت فرودگاه ها با بیان جزئیات بحران هوایی روز چهارشنبه، پشت پرده اقدام برخی ایرلاین ها در وضعیت بحرانی مذکور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۴    
وزارت دفاع روسیه از انهدام بیش از هزار پایگاه متعلق به تروریست ها در سوریه طی هفته گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۴    
معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مردی که پس از دعوت زن جوان به خانه اش او را به طرز فجیعی به قتل رسانده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۴    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در جریان نشستی مطبوعاتی از پاسخ روشن به موضع گیری دولتش درباره بازگشت سفیر قطر به ایران خودداری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۴    
وزرای دفاع ترکیه و آمریکا درباره مسائل مختلف منطقه ای از جمله عراق، ایران و پ.ک.ک دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۴    
آخرین قسمت برنامه دورهمی امشب (سوم شهریور ماه) از شبکه نسیم پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه مدیران از خرد جمعی استفاده کنند گفت: باید جلوی فسادهای خرد را بگیریم چون فساد ریشه کشور را می سوزاند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۳:۲۴    
دادگاهی در کره جنوبی، لی جائه یونگ، گرداننده اصلی امپراطوری تجاری سامسونگ را به اتهام ارتشاء و سایر اتهامات فساد مالی مجرم تشخیص داد و به 5 سال زندان محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۷    
رهبر جریان صدر عراق تاکید کرد که سفر اخیرش به عربستان علیه روابط عراق با ایران نیست و آسیبی به آن نمی زند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۷    
نماینده آیت الله سیستانی در بازدید از خطوط مقدم جنگ در شهرستان تلعفر، با نیروهای حشد شعبی و نیروهای امنیتی حاضر در میدان دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۷    
در پی اعلام اخباری مبنی بر درخواست داعش از دولت سوریه و نیروهای حزب الله برای خروج از غرب سوریه و رفتن به استان دیرالزور، رویترز مدعی شد که دولت سوریه به دنبال مذاکره با داعش است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۳:۰۷    
خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد فرماندهان نیروی دریایی آمریکا از حضور پهپادهای ایرانی در خلیج فارس به شدت نگرانند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۵۷    
قاسمی با رد ادعای جدید بحرین علیه کشورمان به دولتمردان آن کشور توصیه کرد فرافکنی و تلاش برای به انحراف کشاندن اعتراضات مردمی را کنار بگذارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۱    
وزیر کشور گفت: 76 پرونده تقسیمات کشوری در کمیسیون دولت در حال بررسی است و حدود 200 مورد نیز در وزارت کشور و استانداری ها رسیدگی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۱    
محمد جواد ظریف در اولین گفت وگویش در دولت دوازدهم حفظ برجام و مدیریت اجرای آن در داخل و عرصه بین الملل را در چارچوب مهم ترین برنامه های وزارت خانه متبوعش برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۱    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تأکید کرد: اختلاف نظر وزارت بهداشت بر سر مسائل بیمه با وزارت کار در دولت دوازدهم ادامه پیدا نمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۱    
وزیر نفت جزییات طلب وزارت نفت از بابک زنجانی را تشریح کرد و گفت که طلب وزارت نفت 4 میلیارد دلار است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۱    
نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت که مجلس به صورت ویژه موضوع تعرفه های مربوط به خدمات پزشکی را که کمترین افزایش را درمیان سایر دریافتی های این بخش داشته ، بررسی خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۳۱    
رئیس پلیس راه استان البرز گفت که هم اکنون ترافیک در جاده کرج -چالوس سنگین گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۰    
نایب رئیس اول مجلس از دستور رئیس قوه قضاییه برای تشکیل کارگروهی ویژه برای شناسایی دارایی ها و اموال مؤسسه کاسپین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۲:۰۰    
قراردادهای 2 فصل اخیر برخی از بازیکنان استقلال توسط وزارت ورزش و نهادهای نظارتی بررسی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۱:۴۸    
در نظرسنجی صورت گرفته از سوی ای اف سی گل مهاجم پرسپولیس به الاهلی به عنوان دومین گل برتر دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا انتحاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۱:۴۸    
استقلال که جایگاه بدی در لیگ برتر دارد امیدوار است رقیب سنتی اش در بازی عقب افتاده نتیجه بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۱:۴۸    
در مطلب زیر نگاهی به آثار قرآنی آیت الله هاشمی رفسنجانی به مناسبت سوم شهریور، زاد روز آیت الله شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۱:۰۹    
سام درخشانی بازیگر سریال گسل معتقدست این مجموعه اولین طنز تلویزیونی با موضوع سیاست است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۰:۵۱    
روزنامه دولتی عراق در گزارشی از همایشی با حضور سفیر ایران در بغداد و پرسش و پاسخ های مهم در این همایش، آن را مثبت ارزیابی کرد و خواهان برگزاری نشست مشابه با سفیر عربستان هم شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۰:۵۱    
به اعتقاد کارشناس مسائل غرب آسیا، آمریکایی ها بیشتر در شرایط انفعالی به سر می برند. اقدامات آن ها نوعاً ضمیمه شدن به جریان های مختلف است؛ به گونه ای که نام آمریکا از صفحات خبری محو نشود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۰:۴۲    
سرمربی تیم ملی ناراحت بود که چرا سه بازی روز پنجشنبه برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۳ - ۱۰:۳۵    
ژاپن اعلام کرد در پی ادامه آزمایش های موشکی کره شمالی، تحریم های خود علیه این کشور را افزایش می دهد.
  • ۱