دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۷:۳۱May 2018 21
 

خبرهای نامه نیوز 5 شهریور 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 شهریور 1396 نامه نیوز 2 شهریور 1396 نامه نیوز 3 شهریور 1396 نامه نیوز 4 شهریور 1396 نامه نیوز 5 شهریور 1396 نامه نیوز 6 شهریور 1396 نامه نیوز 7 شهریور 1396 نامه نیوز 8 شهریور 1396 نامه نیوز 9 شهریور 1396 نامه نیوز 10 شهریور 1396 نامه نیوز 11 شهریور 1396 نامه نیوز 12 شهریور 1396 نامه نیوز 13 شهریور 1396 نامه نیوز 14 شهریور 1396 نامه نیوز 15 شهریور 1396 نامه نیوز 16 شهریور 1396 نامه نیوز 17 شهریور 1396 نامه نیوز 18 شهریور 1396 نامه نیوز 19 شهریور 1396 نامه نیوز 20 شهریور 1396 نامه نیوز 21 شهریور 1396 نامه نیوز 22 شهریور 1396 نامه نیوز 23 شهریور 1396 نامه نیوز 24 شهریور 1396 نامه نیوز 25 شهریور 1396 نامه نیوز 26 شهریور 1396 نامه نیوز 27 شهریور 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۰۳:۰۷    
رئیس انجمن اورولوژی ایران با بیان اینکه مصرف نمک یکی از عوامل مهم سنگ سازی کلیه ها است، گفت: کسانی که برحسب نوع شغل، بیشتر نشسته کارهای خود را انجام می دهند، بیشتر در معرض ابتلا به سنگ کلیه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۰۲:۳۶    
گلاب دارای خواص متعددی است که در این مطلب به برخی از این خواص اشاره شده است از جمله نوشیدن شربت گلاب و عسل موجب طراوت بدن و دفع سموم از بدن می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۰ - ۰۲:۰۲    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: بر اساس آمار 35 درصد جمعیت بالای 18 سال کشور دچار اضافه وزن و 15 درصد چاق هستند که شیوع چاقی و اضافه وزن در بیماران قلبی و عروقی بیشتر است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۹ - ۱۵:۲۸    
بانک سرمایه در ماه های منتهی به دوازدهمین سالگرد تأسیس خود، جشنواره دوجین را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۷:۴۷    
بخش مهم دانه های هندوانه، پروتئین، ویتامین های گروه B، منیزیم، فسفر، آهن، پتاسیم، مس، منگنز و روی است. عجیب ترین ویژگی این تخم ها این است که کم کالری هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۱:۴۷    
همبرگر معروفترین غذایی است که در خواستگاه تاریخی اش، طرز تهیه و ساخت آن و حتی در ارائه آن به صورت امروزی مدرک مستدلی موجود نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۰۹:۲۰    
از کنجد و ارده علاوه بر درمان لاغری در درمان اختلالات کبد و کلیه استفاده می شود و برای درمان استخوان درد و درد مفاصل هم مفید است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۵:۵۶    
این روزها بیماری های قلبی در اکثر کشورها به معضلی جدی تبدیل شده است. هزینه های هنگفت درمان و آمار بالای مرگ و میر ناشی از آن، باعث افزایش نگرانی ها شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۲:۵۰    
نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه با معاون عربی و آفریقای وزیر امور خارجه دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۱:۱۶    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آغازگر نقض برجام نخواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۱:۰۷    
همانطور که می دانید 4 نوع گروه خونی متفاوت وجود دارد: A, B, AB, O
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۹:۵۱    
در اولین دوره این مدیریت، مرکز منشأ انتشار کتاب های بسیاری در حوزه های متنوع فرهنگی، علمی و سیاسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۸:۵۷    
مجله فوربس اخیرا فهرست پردرآمدترین بازیگران جهان را منتشر کرده است. این مجله از مارک والبرگ با 68 میلیون دلار، بعنوان پردرآمدترین بازیگر مرد امسال نام برده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۸:۵۷    
شرکت کنندگان در دومین گردهمایی جمعیت جوانان عربی مقاوم ، با رئیس جمهور سوریه دیدار کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۸:۰۶    
تقریبا همه ما می دانیم که باید از وای فای خود محافظت کنیم. از این رو همه کاربران برای حفظ امنیت شبکه روی وای فای شان رمزهای ترکیبی و پیچیده می گذارند که به راحتی هک نشوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۷:۵۳    
این که انسان به خواب کافی نیاز دارد تا سالم بماند بر کسی پوشیده نیست آن چه که تا کنون کم تر از آن سخن رفته وضعیت بدن به هنگام خواب است به کدام پهلو باید خوابید؟ آیا وضعیت بدن بر آرامش بخشی خواب تأثیر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۷:۵۳    
چند سالی است که شهروندان تهرانی علاوه بر تحمل گرمای هوا در کنار شلوغی پایتخت در تابستان ناگزیر به دست و پنجه نرم کردن با سفیدبالک ها هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۷:۵۳    
یک کارشناس تغذیه در استرالیا می گوید همانطور که پوست وضعیت عملکرد بدن را در یک سطح عمیق نشان می دهد، ناخن های انگشتان نیز دارای اطلاعات ارزشمندی در این زمینه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۷:۴۰    
ویتامین های ب-کمپلکس برای سلامت پوست، مو، چشم ها و کبد ضروری هستند. افزون بر ویتامین B2، تخم مرغ حاوی ویتامین های B5 و B12 نیز است. این ویتامین ها به عملکرد درست سیستم عصبی نیز کمک می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۷:۱۸    
رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه مقاومتها در خصوصی سازی پر رنگ شده است گفت: در امر واگذاری ها، انرژی ما در حال هدر رفتن است و روند خصوصی سازی در کشور ما بسیار کند پیش می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۶:۲۲    
احمد ایراندوست با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود از شهادت "ابراهیم خلیلی" بازیگر اخراجی های یک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۵:۳۷    
3 زائر ایرانی به علت ایست قلبی در مکه مکرمه به رحمت خدا رفتند که با فوت آنها شمار زائرین ایرانی فوت شده به 8 نفر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۵:۱۶    
بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه 2 مشهد گفت: کارمند باسابقه یکی از بانک های مشهد با پرونده سازی صوری مبلغ هنگفتی به جیب زد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۴:۱۲    
انتشار تصویری از "یوسف ادریس" ادیب و رمان نویس فقید مصری، از روابط نزدیک وی با حکام و سران کشورهای عربی و شخصیت قوی او پرده برمی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۳:۴۵    
کره شمالی در نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل خواستار بحث درباره رزمایش نظامی کره جنوبی و آمریکا در شبه جزیره کره به عنوان مسأله ای فوری شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۳:۰۵    
بر خلاف باور موجود عنوان مقاوم ترین مرد جهان از آن کسی است که در برابر تشعشات مرگبار هسته ای تا 500 برابر دز ایمن جان سالم به در برده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۲:۱۴    
تحویل غذا بدین روش از حیث سرعت و کیفیت قابل قیاس با روشهای فعلی نیست. البته فناوری پهپادها از سالها پیش مطرح شده و طی این مدت رستورانها و مراکز تهیه و توزیع غذا به دنبال استفاده از این فناوری جهت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۱:۴۰    
رئیس کل دادگستری استان تهران به بیان توضیحاتی در رابطه با حکم محمدعلی طاهری پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۱:۰۳    
بر اثر حمله انتحاری شبه نظامیان طالبان در ولایت جنوبی هلمند افغانستان دست کم سیزده نفر کشته شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۰:۴۰    
ارتش عراق در بیانیه ای از اعلام آزادسازی کامل تلعفر پس از آزادسازی منطقه العیاضیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۰۰:۳۷    
به دستور بازپرس منافی آذر حمید به زندان منتقل شد تا نظریه پزشکی فانونی در رابطه با مرگ مرد میانسال صادر شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۳:۳۰    
معاون اول رئیس جمهور پیشین آمریکا، دونالد ترامپ را باعث جسورتر شدن نژادپرستان سفید پوست شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۳:۳۰    
- هیات دولت به ریاست رییس جمهور تشکیل جلسه داد و به ادامه بررسی گزارش سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص منابع و مصارف بودجه سال 1396 کل کشور پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۳:۰۶    
تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در هشتمین و آخرین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی جهان موفق به شکست روسیه شد تا برای دومین بار به مدال طلای این رقابت ها دست یابد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۲:۳۹    
وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه با شبکه فاکس نیوز به پرسش هایی درباره کره شمالی، داعش و افغانستان پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۲:۰۶    
سخنگوی وزارت کشور گفت: در اجرای تبصره 3 ذیل بند 1 ماده 80 قانون شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران و پس از طی مراحل قانونی، حکم شهردار تهران توسط وزیر کشور صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۱:۵۷    
یک زن آلمانی که در حمله تروریستی بارسلون زخمی شده بود، 10 روز پس از این حادثه از شدت جراحات جان باخت و شمار قربانیان این حمله را به 16 تن رساند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۱:۵۲    
وزارت جنگ رژیم صهیونیستی امروز (یک شنبه) اعلام کرد، هیأتی از بخش خریدهای این وزارتخانه طی تعطیلات آخر هفته گذشته در آمریکا قرارداد جدیدی را به منظور خرید 17 فروند هواپیمای جدید اف-35 از واشنگتن امضا ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۱:۵۲    
یگان های ارتش سوریه تجمع های داعش را در دیرالزور هدف قرار دادند. ارتش سوریه همچنین یک پهپاد وابسته به داعش را در دیرالزور سرنگون کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۰:۵۷    
گروهی از روانپزشکان برجسته آمریکایی نامه ای سرگشاده به کنگره این کشور نوشتند و درباره وضع سلامت روانی دونالد ترامپ هشدار دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۰:۵۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه درباره احتمال سفر رئیس جمهور به نیویورک برای حضور در اجلاس سالانه مجمع عمومی سازمان ملل متحد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۰:۴۲    
مدیرعامل استقلال در پایان جلسه هیات مدیره درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۲۰:۳۶    
هیات مدیره استقلال به دنبال نتایج ضعیف، به سرمربی این تیم دو بازی فرصت داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۸:۵۲    
مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد خبر احضارش به دادگاه را تایید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۸:۵۲    
روزنامه ینی شفق ترکیه اعلام کرد: پنج نفر از اتباع کشور امارات متحده عربی که مظنون به هک خبرگزاری قطر(قنا) در تاریخ 23 می هستند، دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۸:۳۰    
درخلال گزارشات متناقض درباره چگونگی حرکت آمریکا در مذاکرات خاورمیانه، یک شخصیت برجسته آمریکایی یهودی به روزنامه صهیونیستی معاریو گفت که تلاش فعلی دولت ترامپ آخرین تلاش وی برای آغاز مجدد مذاکرات است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۸:۳۰    
حسن روحانی با انتشار عکسی در کنار سید حسن خمینی با هشتگ مردم، یادی از آموزه های امام خمینی (ره) کرد. در این پست آمده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۸:۰۶    
رسانه ها گزارش دادند که افراد مسلح داعش امروز (یک شنبه) حملات انتحاری را علیه مقر فرماندهی کل مدافع خلق کرد در شهر الشدادی در حومه جنوبی حسکه ترتیب دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۸:۰۱    
حمید صفت؛ خواننده ای که متهم به قتل همسر مادرش است پس از جلسه بازپرسی با دستور بازپرس از بازداشتگاه اداره آگاهی به زندان رجایی شهر منتقل شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۸:۰۱    
تولیت آستان قدس گفت: سطح امنیت مشهد باید به گونه ای باشد که هیچ فرد و گروهی اجازه برهم زدن نظم، امنیت و آرامش زائران و مجاوران را نداشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۷:۴۵    
وزارت دفاع سوریه با انتقال تروریست های داعشی از ارتفاعات قلمون غربی به مناطق شرقی این کشور موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۷:۴۵    
معاون وزیر خارجه رژیم صهیونیستی امروز (یکشنبه) گفت، در جریان اولین سفر دبیرکل سازمان ملل به سرزمین های اشغالی درباره آنچه او تقویت نظامی حزب الله در لبنان توصیف کرد، بحث و رایزنی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۷:۴۵    
متخصصان روسیه زیردریای های این کشور را رادارگریز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۷:۴۵    
سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه با انتقاد از راهبرد جدید آمریکا در افغانستان گفت که رویکرد اعلام شده توسط واشنگتن بر کاربرد زور استوار شده و برای این کشور بی فایده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۷:۴۵    
مشاور عالی نظامی فرماندهی معظم کل قوا گفت: هیچ مقامی نه خارجی، نه داخلی و نه حتی مقامات نیروهای مسلح غیرمرتبط، جز با اجازه رهبری حق بازدید از مراکز نظامی ایران را ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۷:۰۷    
نخست وزیر عراق گفت که هماهنگی بالایی که میان همه نیروهای مسلح عراقی در جنگ تلعفر بروز کرد به همه نگرانی های منطقه ای و تردیدهای برخی کشورها پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۷:۰۷    
مصر گذرگاه رفح را از امروز تا عصر دوشنبه به منظور سفر حجاج و موارد انسانی باز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۶:۵۱    
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به این که گاهی سیر الی الله با پای دل به سمت خدا رفتن است، گقت: رفتن به سمت خدا با دل به معنای یاد خدا و توجه قلبی به اوست؛ که این توجه نیز مراتبی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۶:۴۸    
مسئول کمیته مطالبات وزارت نفت از آمادگی برای استرداد اموال بابک زنجانی پس از دریافت کامل بدهی هایش خبر داد و گفت: دوستان زنجانی نمی خواهند او نجات یابد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۶:۴۸    
علی اکبر جوانفکر مشاور رسانه ای محمود احمدی نژاد به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۶:۴۳    
وزیر کشور با بیان اینکه کماکان وزارت کشور را توسعه محور اداره می کنیم گفت: اقدامات ما باید براساس التزام یک تئوری علمی، منسجم و همه جانبه نگر برای دستیابی به توسعه پایدار و عدالت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۶:۴۳    
تغییر واحد پولی ایران و حذف صفر از اسکناس های موجود، بار دیگر فضای اقتصادی کشور را تحت تاثیر قرار داده است، دولت اصرار دارد ولی باید مجلس هم موافقت کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۶:۴۳    
صبح امروز فرماندهان ارشد ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) با آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۶:۴۳    
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه حضور در پست های دانشگاهی مانعی برای فعالیت در شورای شهر تهران نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۶:۴۳    
وکیل مدافع محمدعلی طاهری - سرکرده گروه عرفان حلقه - از ابلاغ حکم اعدام موکلش در روز جاری (یکشنبه) خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۶:۱۰    
نفوذ منطقه ای ایران، اعراب خلیج فارس را نگران کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۶:۱۰    
مدیران پرسپولیس برای پرداخت بدهی مانوئل ژوزه از هیات دولت کمک خواسته اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۵:۴۵    
خواننده معروف کرد عراقی که به عنوان یکی از کسبه بازار سلیمانیه نیز با نصب بنری در مغازه خود به مخالفت با طرح رفراندوم اقلیم پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۵:۴۵    
شبکه CBS آمریکا گزارش داد که دیوید اوربان که به پیروزی دونالد ترامپ در ایالت پنسیلوانیا کمک کرد، اولین گزینه ترامپ جهت تصدی پست سفیری ایالات متحده در عربستان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۵:۳۶    
رئیس ستاد مرکزی اربعین از موافقت دولت عراق با بازگشایی مرز خسروی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۵:۳۶    
یک منبع به خبرگزاری روسی گفت: اشرف غنی به منظور مدیریت شهرستان ها توسط تیم خود و زمینه سازی برای انتخابات آینده افغانستان تلاش می کند تا دست کم 370 فرماندار را در این کشور برکنار کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۵:۳۰    
اسپوتنیک از دیدار فرستاده ویژه سازمان ملل برای سوریه با وزیر خارجه کشورمان در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۵:۲۷    
با توجه به سفر اخیر اردوغان به اردن سوال های زیادی مطرح است از جمله اینکه آیا ایران اردوغان را واسطه ارسال پیامش درباره سوریه به اردن کرده است؟ چرا اردوغان؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۵:۲۲    
سرمربی تیم فوتبال استقلال تصمیم دارد مدافع سرشناس تیم را در بازی آینده روی نیمکت بنشاند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۵:۲۲    
رییس جمهور سه شنبه شب و در یک گفت وگوی زنده تلویزیونی، مهمترین برنامه های دولت و همچنین مسایل کشور را با مردم ایران اسلامی در میان می گذارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۵:۲۲    
فرمانده جدید ارتش در اولین روز کاری خود بعد از معارفه، با حضور در مرقد مطهر امام خمینی(ره) و قطعه شهدای بهشت زهرا، با آرمان های امام و شهیدان میثاق بست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۹    
دیوان عدالت اداری درخواست ابطال بخشنامه ابلاغی وزیر امور اقتصاد و دارایی خطاب به بانک کشاورزی در خصوص حقوق و مزایای مدیران عامل و اعضای هیأت مدیره بانک ها و بیمه های دولتی را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۹    
رییس سازمان انرژی اتمی از انجام اولین آزمایش در هم تنیدگی فتونی در ماه های آینده در ایران خبر داد و گفت: این آزمایش برای نخستین بار است که در یک کشور غرب آسیا و جهان اسلام انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۹    
علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران اخبار منتشره در خصوص صدور حکم انتصاب شهردار تهران را تکذیب کرد
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۳۷    
حضور سرمربی استقلال در نشست امروز هیات مدیره استقلال احتمالا منتفی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۳۷    
حکم شهرداری محمدعلی نجفی صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۷    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از دولت دوازدهم خواست تا برنامه جامعی برای ساماندهی مسکن مهر ارائه کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۲    
رئیس شورای شهر تهران توضیحاتی در مورد تماس تلفنی نجفی با وی و خروجش از صحن شورا بیان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۲    
در پی عملیات نیروهای امنیتی ترکیه علیه گروه تروریستی داعش، فردی دستگیر شده که احتمال می رود از فرماندهان ارشد داعش باشد. این فرد مدتی به خاطر طرح ریزی برای ترور نخست وزیر پیشین عراق زندانی بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۲    
معاون اسبق وزیر نیرو و مدیرعامل فعلی شرکت گروه مپنا به عنوان جدیدترین گزینه وزارت نیروی دولت دوازدهم مطرح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۲    
سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در اولین روز پس از معارفه با حضور در مرقد امام خمینی (ره) با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۲    
ارتش لبنان در تپه های القاع در مرز با سوریه آتش بس اعلام کرد تا فرصت مذاکره برای مشخص شدن سرنوشت نظامیان ربوده شده را فراهم کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۱۲    
رئیس دفتر رئیس جمهور با رد تغییر اتوبوسی مدیران در دولت دوازدهم گفت: برای همه مدیران و کارمندان احترام قائلیم، ما در دولت یازدهم هم این کار را نکردیم، در دولت دوازدهم هم این طور نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۵    
همزمان با توقف عملیات ارتش لبنان علیه داعش در منطقه مرزی با سوریه، حزب الله و ارتش سوریه نیز اعلام کردند که از ساعت هفت صبح امروز عملیات علیه داعش در بخش سوری مناطق تحت کنترل داعش را متوقف کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۵    
بحث مصدومیت محسن مسلمان که این روزها مطرح شده مورد بحث برانگیزی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۵    
کارگزارانی ها که بازی سنگینی برای رسیدن به این پست مهم را طراحی کرده بودند اکنون در شرایط کاملا متفاوتی به سر می برند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۵    
تولیت آستان مطهر امام خمینی(ره) اظهارداشت: مطمئن هستیم که دکتر روحانی بیش از هر کس دیگری بر مسئولیت سنگینی که مردم بر دوش این دولت گذاشته اند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۵    
رییس جمهور و اعضای دولت دوازدهم، صبح یکشنبه با حضور در مرقد بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، با آرمان های امام خمینی (ره) و شهیدان انقلاب اسلامی تجدید پیمان کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۷    
یحیی گل محمدی سرمربی تراکتورسازی می گوید که هواداران ایم تیم تکیه گاه خوبی برای آنها هستند و این را در بازی های امسال ثابت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۷    
در لیست جدید کارلوس کی روش اثری از نام مسعود شجاعی نیست اما احسان حاج صفی دعوت شده است، ضمن اینکه سامان قدوس نیز سورپرایز جدید سرمربی پرتغالی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۷    
سرمربی تیم ملی اعلام کرد بازیکنان باتجربه ای که برای بازی با کره دعوت نشده اند همچنان مد نظر وی برای جام جهانی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۷    
کاخ الیزه (نهاد ریاست جمهوری فرانسه) تایید کرد که امانوئل مکرون طی سه ماه 26 هزار یورو صرف گریم خود کرده است. .
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۸    
نشریه ساندی تلگراف نوشت: آزمایش محرمانه پلیس انگلیس نشان داده که تروریست ها ظرف پنج دقیقه توانسته به پارلمان این کشور نفوذ کرده و بیش از یکصد نماینده را به قتل برسانند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۸    
مصطفی سلیمی با 20 رأی سرپرست شهرداری تهران شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۸    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: برنامه من برای دور دوم وزارت این است که مزد کارگران از تورم پیشی بگیرد تا بتوانند زندگی خود را تامین کنند.
  • ۱