جمعه ۲۹ تیرساعت ۱۳:۲۵Jul 2018 20

خبرهای نامه نیوز 11 شهریور 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 شهریور 1396 نامه نیوز 2 شهریور 1396 نامه نیوز 3 شهریور 1396 نامه نیوز 4 شهریور 1396 نامه نیوز 5 شهریور 1396 نامه نیوز 6 شهریور 1396 نامه نیوز 7 شهریور 1396 نامه نیوز 8 شهریور 1396 نامه نیوز 9 شهریور 1396 نامه نیوز 10 شهریور 1396 نامه نیوز 11 شهریور 1396 نامه نیوز 12 شهریور 1396 نامه نیوز 13 شهریور 1396 نامه نیوز 14 شهریور 1396 نامه نیوز 15 شهریور 1396 نامه نیوز 16 شهریور 1396 نامه نیوز 17 شهریور 1396 نامه نیوز 18 شهریور 1396 نامه نیوز 19 شهریور 1396 نامه نیوز 20 شهریور 1396 نامه نیوز 21 شهریور 1396 نامه نیوز 22 شهریور 1396 نامه نیوز 23 شهریور 1396 نامه نیوز 24 شهریور 1396 نامه نیوز 25 شهریور 1396 نامه نیوز 26 شهریور 1396 نامه نیوز 27 شهریور 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۸    
رییس اداره پیشگیری از جرائم سایبری پلیس فتا ناجا خرید و فروش خدمات در شبکه های اجتماعی را زمینه ساز سرقت های بانکی عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۸:۴۳    
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: کارنامه نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی بر روی سایت سازمان سنجش منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۷:۳۸    
محققان در بررسی های اخیر خود موفق شدند توضیحی برای مسری بودن خمیازه ارائه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۷:۰۳    
وزیر منابع آب در هند اعلام کرد که موش ها با ایجاد حفره در سد ها باعث بروز سیلاب شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۰۴:۲۲    
یک متخصص طب سنتی با بیان اینکه حفره بینی به دلیل اینکه محل عبور و مرور هواست آکنده از میکروب های انتقال یافته از هوا است، یک روش ساده برای جلوگیری از سرماخوردگی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۸:۳۲    
خانواده مرحوم ابراهیم یزدی درباره زمان و مکان مراسم نکوداشت وی اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۶:۰۲    
از طرفی پدیده دریافت مبالغ خاص و بالا برای گرفتن وقت مصاحبه بدون نوبت یا امکان دریافت وقت سفارت و حتی ویزا خارج از نوبت ، موضوعی است که امروز برای قشر مرفه و غیر مرفه کاملا قابل لمس و ملموس است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۳:۵۲    
علی مطهری در یادداشتی به حاشیه های پیش آمده بر سر یادداشتش درباره ابراهیم یزدی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۳    
کارت حافظه جدید 400 گیگابایتی سَن دیسک با قیمت 250 دلار عرضه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۱۱:۲۳    
این مراسم از ساعت 10 صبح به وقت آمریکا در روز 12 سپتامبر 2017 آغاز خواهد شد. البته پیش از پخش زنده مراسم باید به چند نکته مهم توجه کنید که نکات مذکور در اینجا اعلام شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۹:۲۷    
تلفن های هوشمند دستگاه هایی فوق العاده هستند و کارهایی را برایمان به انجام می رسانند که پیشتر برای هرکدامشان به یک گجت جداگانه نیاز بود. اما هرکدام از این قطعات و بخش ها دقیقا از کجا آمده اند؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۶    
روزنامه روسی ایزوستیا نوشت: کاخ سفید و پنتاگون در اندیشه تدوین استراتژی جدیدی در مورد روابط با جمهوری اسلامی ایران هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۸:۳۰    
کم خونی یکی از مواردی ات که به راحتی می توانید با خوردن یک سری مواد غذایی آن را درمان کنید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۷:۴۲    
به گفته یک متخصص فیزیولوژی، مصرف روزانه سرکه برای برخی مزاج ها مضر است و اگر این افراد در خوردن آن افراط کنند دچار عوارض زیادی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۷:۳۷    
کلر و دیوید برک 16 سال است با هم آشنا هستند و 7 سال است که ازدواج کرده اند و حتی یک پسر دارند، اما هرگز زیر یک سقف با هم زندگی نکرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۷:۳۷    
روزنامه جوان در یادداشتی به برخورد رسانه های اصلاح طلب با خبر درگذشت ابراهیم یزدی پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۷:۲۲    
دیگری، قصه جدیدی از مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر، از امشب ،شنبه 11 شهریور ماه از ساعت 20:45 روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۶:۴۷    
باز پخش مجموعه تلویزیونی زن بابا به کارگردانی سعید آقا خانی از شنبه 11 شهریور ماه از شبکه سه سیما آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۶:۰۷    
مقامات آرژانتینی نوجوان 17 ساله ای را بازداشت کردند که از طریق استفاده از شبکه های اجتماعی در اینترنت خود را برای عملیات خودکشی جمعی در جهان آماده می کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۵:۳۳    
رهبر کره شمالی در مراسمی در پایتخت این کشور با گروهی از نظامیان جوان عکس یادگاری گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۵:۲۲    
محمدجواد آذری جهرمی پس از تاکید رییس جمهور بر اجرای دولت الکترونیک در توییتی نوشت: تاکید رییس جمهور بر اجرای دولت الکترونیک ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۵:۰۷    
پانزدهمین جشن سالانه کانون ملی منتقدان تئاتر ایران شامگاه 11 شهریور در تالار ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر با حضور نقادان، هنرمندان و مسئولان به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۴:۰۸    
همزمان با پهلوگیری ناوگروه 47 نیروی دریایی راهبردی ارتش در منطقه یکم (بندرعباس)، ناوگروه 48 این نیرو عازم مأموریت به آب های آزاد و بین المللی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۱:۴۹    
پلیس فتا درخصوص شایعات مطرح شده درباره بروز مشکل سایبری بانکداری الکترونیک بانک قوامین، با رد این ادعا توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۱:۴۹    
مدیر مرکز فوریت های پزشکی چهارمحال و بختیاری گفت: براثر شکسته شدن یزش قسمتی از برف های داخل غار شهرستان کوهرنگ 2 نفر کشته و یک نفر مصدم شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۱:۴۹    
وزارت آموزش و پرورش طی اطلاعیه ای از تدوین بازنگری شیوه نامه برگزاری اردو و بازدید دانش آموزی و تعلیق اعزام گروه های دانش آموزی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۱:۴۹    
ماموران آتش نشانی یک نوزاد رها شده را در اطراف یکی از رودخانه های کرمانشاه نجات دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۱:۴۹    
قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از تغییرسرویس دهی در خط 8 مترو تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۱:۳۳    
به علت آتش سوزی در کارخانه صنعتی در پایتخت اسپانیا هوای این شهر ناسالم اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۱:۳۳    
مدیرکل شیلات خوزستان گفت: صید دریایی میگو در استان خوزستان از فردا یکشنبه ممنوع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۱:۱۹    
شاید درمان یک بیمار سرطانی، از عهده شما برنیاید، اما تردیدی نداشته باشید که با حمایت عاطفی، می توانید عزیز بیمارتان را، برای جنگ با این بیماری مصمم تر کنید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۰:۴۲    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی خواستار معرفی آمر اصلی حمله شیراز از سوی متهمان این پرونده شد و گفت که این فرد ارتقاء پیدا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۰:۲۰    
ساعاتی پیش در متروی سهروردی پسر جوانی حدودا 20 ساله به قصد خودکشی خود را جلوی قطار در حال حرکت انداخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۰:۲۰    
روز گذشته تصویری با عنوان "سلفی بهنوش بختیاری"، موجی از انتقادها را علیه بهنوش بختیاری برانگیخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۰:۲۰    
میلاد کی مرام در یک برنامه تلویزیونی بیان کرد که قرار بوده در یکی از فیلم های حاتمی کیا بازی کند و تست گریم هم داده است اما نقشش در نهایت به بابک حمیدیان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۰:۱۰    
استاندار هرمزگان گفت: حضور امروز مردم در مراسم تشییع نشانه علاقه و نوع دوستی با خانواده های داغدار است و از مردم سپاسگزاری می کنم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۳:۴۶    
نیروهای امنیتی آمریکا بازرسی از دفتر تجاری روسیه در واشنگتن را با حضور کارمندان سفارت روسیه و کنسولگری این کشور در شهر سانفرانسیسکو آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۳:۳۷    
دبیرعلمی کنگره هماتولوژی نوزادان با اشاره به اینکه سرطان های نوزادان از دوران جنینی همراه آنان است، گفت: انواع تومورهای شکمی، کلیوی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۳:۱۵    
جمعی از مسئولان و شخصیت های سیاسی طی روزهای گذشته از سید حسین مرعشی که هفته قبل تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته بود عیادت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۳:۱۵    
رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت:همچنان پیگیر وضعیت درمانی مصدومان حادثه ناگوار واژگونی اتوبوس دانش آموزان هرمزگانی هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۳:۱۵    
در پی شکایت فردی مبنی بر ربوده شدن فرزندش بنام م . ع و درخواست سارق بر واریز مبلغ 150 میلیون تومان برای آزادی وی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۲:۳۱    
پلیس فرانسه با گذشت 5 روز از ناپدید شدن مرموز دختر 9 ساله درجشن عروسی، یک مظنون را دستگیر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۲:۱۸    
راه رفتن عملی خوب و مفید است اما وقت آن فرا رسیده که به گام های خود سرعت ببخشیم، زیرا براساس نتایج یک مطالعه جدید، احتمال مرگ ناشی از بیماری قلبی در بزرگسالان سالمی که آهسته راه می روند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۲:۱۰    
جراح هندی که به اتهام آزار شیطانی بیش از 50 بیمار در اتاق عمل، پای میز محاکمه ایستاد، در برابر قضات دادگاه برکینگساید لندن، اتهاماتش را رد کرد و با قید وثیقه آزاد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۱:۵۸    
المیادین نوشت: روزنامه نیویورک تایمز مجموعه گزینه هایی که رئیس جمهور آمریکا برای لغو توافق هسته ای با ایران در اختیار دارد را بررسی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۱:۴۵    
پلیس امارات از نصب و راه اندازی دوربین های مداربسته در تمامی تاکسی های دوبی تا پایان سال 2018 میلادی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۱:۳۶    
در اعتراض به تصمیم بازرسی و کاوش ساختمان مرکز کنسولی روسیه در واشنگتن، رئیس بخش سیاسی سفارت آمریکا در مسکو احضار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۱:۳۰    
رئیس پیشین اطلاعات عربستان قطر را مسئول ادامه بحران موجود دانست و اعلام کرد که دوحه قادر است به بحران سیاسی با کشورهای خواهان توقف حمایت از تروریسم، پایان دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۱:۰۵    
مرد مست هندی پس از قتل مادرش در شهر بمبئی قلب او را بیرون کشید وآن را با ترشی خورد و بعد هم متواری شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۰:۵۷    
بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان ریگان از وقوع یک فقره قتل در این شهرستان خبر داد وافزود:قاتل طی یکسری اقدامات اطلاعاتی کمتر از 48ساعت پس از حادثه دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۰:۲۵    
زوج جوان که درحسرت بچه دارشدن، زن بارداراهل ایالت داکوتای شمالی امریکا را ربوده وپس از تولد نوزادش، مادرجوان را کشته بودند در بازجویی های تخصصی، سرانجام لب به اعتراف گشودند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۰:۲۵    
پسر جوانی که بر روی ریل مترو خوابیده بود از حادثه نجات یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۰:۲۵    
چهل و دومین جلسه شورای عالی فضای مجازی روز شنبه به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری در محل نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۰:۰۰    
رسانه های اسرائیلی گزارش دادند که رویکردی برای ارائه کیفرخواستی پیرامون اتهام های فساد علیه نخست وزیر اسرائیل و همسرش وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۹:۳۷    
جلسه شورای عالی فضای مجازی عصر امروز به ریاست رئیس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۹:۲۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی دردیدار با رییس مجلس نمایندگان آفریقای جنوبی، گفت: تجار دو کشور ایران و آفریقای جنوبی علاقمند به گسترش روابط تجاری هستند و برای این منظور تسهیل روابط بانکی امری ضروری خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۹:۲۴    
نشریه فارین پالیس با بررسی پیشنهادات ارائه شده از سوی مخالفان برجام برای خروج از این توافق، نوشت: در صورت خروج یکجانبه آمریکا از توافق هسته ای دیگر کشورها و طرف های توافق هسته ای واشنگتن را در وضع ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۹:۲۴    
رئیس مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیام نور جزئیات نوزدهمین دوره آزمون زبان دکتری تخصصی (ETPNU) شهریور 96 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۹:۲۴    
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران از مردم خواست این بانک را در نظارت موثرتر بر اجرای بخشنامه هفته گذشته تعیین نرخ سود بانکی و مصوبه پارسال شورای پول و اعتبار در این زمینه، یاری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۵۱    
با تعریف و تعیین جنسیت و امکان انتخاب صندلی در سایت فروش اینترنتی بلیت مسابقه ایران و سوریه، بانوان به راحتی می توانند بلیت این مسابقه بخرند. آیا تماشای دیدار ایران - سوریه برای بانوان آزاد شده است؟
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۵۱    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تأکید کرد: از محور مقاومت با قدرت مانند گذشته و حتی بهتر از گذشته ان شاءالله حمایت خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۴۵    
2 رسانه غربی به تشریح گمانه زنی های خود درباره علل دود سیاه متصاعد از ساختمان کنسولگری روسیه در سانفرانسیسکو پیش از تخلیه این مکان پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۳۹    
آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان روز شنبه با تاکید بر موفقیت دیپلماسی چندجانبه در تجربه توافق هسته ای گروه 1+5 با ایران، خواستار دیپلماسی در تعامل با کره شمالی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۳۹    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق گفت که تهران از هرگونه توافق بین بغداد و اربیل برای حل مشکلات فی مابین حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۲۱    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی در واکنش به انتشار اخباری غیردقیق از اظهارات یوکیا آمانو از سوی رسانه های آمریکایی و انتشار آن در فضای داخلی کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۱۷    
تغییر ساختار سازمان ملل یکی از شعارهای ترامپ بود و گویا وی قصد دارد در اولین حضور خود در مجمع عمومی سازمان ملل طرحی را در این رابطه ارائه کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۱۷    
رئیس کمیسیون آموزش مجلس در پی سانحه واژگونی اتوبوس دانش آموزان دختر هرمزگانی با ارسال دعوتنامه ای به وزیر آموزش و پرورش خواستار حضور وی در جلسه اضطراری روز سه شنبه این کمیسیون و ارائه گزارش درباره ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۸:۰۸    
اتحادیه اروپا درباره حضور پنجاه هزار تندرو در کشورهای عضو این اتحادیه هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۷:۳۵    
رئیس جمهور آمریکا در حالی فردی همجنسگرا را به عنوان سفیر جدید آمریکا در آلمان معرفی کرده است که پیشتر وی به این دلیل از یکی از سمت های خود کناره گیری کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۷:۳۲    
سال گذشته بنا بر آماری که معاون دفتر پژوهش سازمان محیط زیست ارائه داده بود، میزان واردات محصولات تراریخته به کشور، حدود پنج میلیارد دلار اعلام شد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۷:۲۰    
در حالی از امروز بانک ها مکلف به اجرای بخشنامه بانک مرکزی در رابطه با رعایت سودهای مصوب شورای پول و اعتبار شدند که این بانک ضمن تاکید به الزام شبکه بانکی به رعایت بخشنامه از مردم خواسته تا در صورت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۷    
انتشار مصاحبه ای از فرزند محمدرضا عارف لیدر اصلاح طلبان در مجلس منجر به جنجال در ایران شده است. این مصاحبه نه تنها منجر به ورود کلمه و عبارتی جدید به ادبیات سیاسی ایران در مورد پارتی بازی شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۷    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 تهران از تمهیدات لازم برای استقبال از مهر و تردد مناسب دانش آموزان در هسته مرکزی شهر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۲    
مشاور شخصی رئیس جمهوری آمریکا که نامه وی برای اخراج رئیس سابق اف.بی.آی را به مقر این سازمان برده بود، قصد دارد تا اواخر ماه جاری میلادی از سمتش کناره گیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۲    
ایرج فاضل با حکم رئیس جمهور به عنوان رییس کل سازمان نظام پزشکی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۲    
دعایی اظهارات ابراهیم یزدی درباره شرایط آغاز جنگ عراق علیه ایران و انگیزه های تجاوز صدام به کشورمان، را تکذیب کرد و آن را مطالبی خلاف واقع نسبت به امام خمینی (ره) دانست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۷:۱۲    
رییس دفتر رییس جمهوری گفت: رییس جمهوری صبح شنبه و پس از دریافت گزارش حادثه تلخ روز جمعه برای شماری از دانش آموزان هرمزگانی، دستورات لازم را برای رسیدگی سریع و کامل به آسیب دیدگان صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۶:۵۹    
جلسه محاکمه آمران حمله به علی مطهری در دادگاه نظامی شیراز برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۶:۵۹    
بازپرس ویژه قتل دادسرای جرائم جنایی از فوت دندانپزشک اسید پاش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۶:۵۹    
بهروز شعیبی برای بازی در نقش میرزا کوچک خان جنگلی به سریال گیله وا به کارگردانی اردلان عاشوری پیوست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۶:۵۹    
سخنگوی پوتین اعلام کرد، رئیس جمهوری روسیه در نشست سالانه ماه سپتامبر مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورک شرکت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۶:۵۹    
یکی از عواملی که امروز ما را از استعدادهای موجود در جامعه محروم می کند کم تحملی مدیرانی است که با کسب اکثریت آرا به قدرت می رسند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۶:۳۵    
سرمربی تیم ملی فوتبال با انتشار بیانیه ای بار دیگر از بی توجهی به تیم ملی گلایه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۶:۲۶    
سرمربی کروات پرسپولیس از عملکرد مدافع جوان این تیم در تیم ملی تمجید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۶:۰۲    
بازیکنان پرسپولیس به شیوه احتمالی پرداخت پول به ژوزه سرمربی اسبق این باشگاه معترض هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۶:۰۲    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی گرگان از خودکشی یک دختر 28 ساله در گرگان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۶:۰۲    
ابعاد گسترده آتش سوزی در جنگل های ایالت کالیفرنیا موجب صدرو دستور تخلیه فوری شهر لس آنجلس شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۵۵    
وزارت آموزش وپرورش با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که هزینه های درمان مصدومان سانحه داراب را تقبل کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۵۵    
از اواخر وقت روز یکشنبه و روز دوشنبه هفته جاری با افزایش سرعت وزش باد، پدیده گردوخاک در استان خوزستان دور از انتظار نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۵۵    
جایی تضاد بین منافع شخصی ترامپ و منافع ملی آمریکا به وجود می آید که او باید به خاطر ملت اش، سیاست یا اقدامی را نسبت به یک کشور دیگر صورت دهد که منافع اش در آن کشور به شدت آسیب خواهد دید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۶    
زمان دیدار معوقه پرسپولیس برابر گسترش فولاد تبریز مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۴۶    
حجت الاسلام نوری به عیادت سخنگوی حزب کارگزارن رفت و در جریان روند درمان او قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۳۷    
روزنامه کویتی الجریده به نقل از یک منبع آگاه ایرانی از سفر قریب الوقوع هیات عربستانی برای ارزیابی خرابی های ناشی از حمله به سفارت و کنسولگری عربستان در تهران و مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۳۷    
بسیاری از ورزشکاران این مساله را تجربه کرده اند که یک سمت بدن آنها قوی تر از سمت دیگر است. این اتفاق عادی است و ورزشکاران می توانند با ورزش های خاصی تعادل را در بدن ایجاد کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۳۱    
مردم معمولاً نرخ های رسمی تورم و بیکاری را باور ندارند و ارقام واقعی را بیشتر می دانند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۳۱    
دعوت ایران از رهبر حزب نهضت اسلامی تاجیکستان، هدیه احمدی نژاد به این کشور و همینطور پول های بابک زنجانی در تاجیکستان سبب شده تا امروز روابط برادرانه و دوستانه تهران و دوشنبه به حالت قهر و آشتی بدل ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۲۲    
قرارداد ستاره سابق ذوب آهن با روبین کازان روسیه واکنش تند مدیران باشگاه اصفهانی را در پی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۱۷    
جانشین پدافند هوایی اهواز گفت: با وجود سه هزار و 700 نقطه پدافندی در کشور، چتر امنیتی فوق العاده ای در آسمان کشور وجود دارد که از آسمان ایران دفاع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۵:۰۲    
مدیرعامل استقلال امروز از مدافع مصدوم این باشگاه عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۴:۵۲    
احساس خستگی می کنید؟ حتی اگر خسته هم نباشید، چرا وقتی دیگران خمیازه می کشند شما هم این کار را می کنید؟ دانشمندان جواب این سؤال را در مغز و فعل و انفعالات درون آن پیدا کرده اند.
  • ۱