شنبه ۰۲ تیرساعت ۲۰:۴۸Jun 2018 23
 

خبرهای نامه نیوز 20 شهریور 1396 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 31 فروردین 1396 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1396 نامه نیوز 31 خرداد 1396 نامه نیوز 31 تیر 1396 نامه نیوز 31 مرداد 1396 نامه نیوز 30 مهر 1396 نامه نیوز 20 آبان 1396 نامه نیوز 17 آذر 1396 نامه نیوز 28 دی 1396 نامه نیوز 30 بهمن 1396 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 1 شهریور 1396 نامه نیوز 2 شهریور 1396 نامه نیوز 3 شهریور 1396 نامه نیوز 4 شهریور 1396 نامه نیوز 5 شهریور 1396 نامه نیوز 6 شهریور 1396 نامه نیوز 7 شهریور 1396 نامه نیوز 8 شهریور 1396 نامه نیوز 9 شهریور 1396 نامه نیوز 10 شهریور 1396 نامه نیوز 11 شهریور 1396 نامه نیوز 12 شهریور 1396 نامه نیوز 13 شهریور 1396 نامه نیوز 14 شهریور 1396 نامه نیوز 15 شهریور 1396 نامه نیوز 16 شهریور 1396 نامه نیوز 17 شهریور 1396 نامه نیوز 18 شهریور 1396 نامه نیوز 19 شهریور 1396 نامه نیوز 20 شهریور 1396 نامه نیوز 21 شهریور 1396 نامه نیوز 22 شهریور 1396 نامه نیوز 23 شهریور 1396 نامه نیوز 24 شهریور 1396 نامه نیوز 25 شهریور 1396 نامه نیوز 26 شهریور 1396 نامه نیوز 27 شهریور 1396 نامه نیوز 28 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۸:۰۶    
جعفری یکی از گیاهان معطری است که به دلیل طعمی که به غذاها می دهد در سراسر جهان به ویژه در کشورهای حوزه مدیترانه بسیار پرمصرف است، اما شهرت جعفری تنها ناشی از خوشمزه کردن غذاها یا بوی معطر آن نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۰۹:۳۲    
یک متخصص طب سنتی گفت: اگر میوه به با غذا یا بعد از غذا خورده شود, موجب فساد و هضم نشدن مواد غذایی می شود؛ مصرف زیتون پرورده در آب و نمک در وسط غذا، مقوی و پاک کننده دستگاه گوارش است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۸:۰۳    
یک متخصص تغذیه گفت: بسیاری از بیماری های دوران میانسالی و سالمندی نشات گرفته از الگوهای غلط غذایی در دوران جوانی است،
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۶    
در برخی افراد با شرایط خاص، دوش گرفتن با آب سرد باعث نشاط و تقویت بدن، تجمیع قوای بدنی و حرارت غریزی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۵    
متخصص تغذیه بر لزوم جایگزینی نان های حجمی با نان سنگک و سایر نان هایی که با آتش مستقیم پخته می شوند تاکید کرد و گفت: نان سنگک شکم و پهلو را بزرگ می کند و می تواند موجب بیماری کبدی شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۸:۲۵    
اتاق سیاه نوشته محسن عظیمی که به شکل گروهی کارگردانی شده از 23 شهریور در سالن محراب اجراهای خود را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۲    
اگرچه پرچمداران سامسونگ و شیائومی تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند، اما مقایسه مشخصات فنی گوشی شیائومی می میکس 2 با گلکسی نوت 8 معیار مناسبی برای سنجش ویژگی های کلی آنها خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۱۵    
شهیندخت مولاوردی دستیار ویژه رئیس جمهوری در امور حقوق بشری طی امه ای به رهبر حزب حاکم میانمار خواستار پایان دادن به نسل کشی مسلمانان شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۵    
الهلال عربستان موفق شد در دیدار برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل العین امارات پیروز شود و راهی مرحله نیمه نهایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۷    
روزنامه جوان نوشت:بعضی از پزشکان مشهور به صورت گروهی بیماران را ویزیت می کنند و غالب پزشکان برای فرار از مالیات دستگاه کارتخوان در مطب خود نمی گذارند و دستی پول های چندصدهزار تومانی می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۸:۵۸    
دو روز پیش ارتش وارد فرودگاه شد و حزب الله پرده از چهره ابو مصطفی برداشت. او فرماندهی حدودا 50 ساله است که با لبخند همیشگی و خجالتی خود در صفحه شبکه المیادین ظاهر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۸:۴۰    
رئیس جمهور مستعفی یمن مدعی شد که حوثی ها با ایران در ارتباط هستند و دستورات ایران را انجام می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۸:۳۱    
روزنامه جوان نوشت:روزنامه شرق روز گذشته از قول مصطفی معین تیتر زده است که رشد اصلاح طلبان بدلی، نگران کننده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۸:۳۱    
کیهان نوشت:افشین علا، شاعر و ترانه سرا در یادداشتی عنوان کرد: طی تماسی از دفتر مقام معظم رهبری، پیام سپاس و قدردانی ایشان به خاطر دو شعری که برای شهید محسن حججی سرودم به اطلاع بنده رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۵    
به نظر می رسد پیروزی برابر استقلال چندان برای تیم های لیگ برتری خوش یمن نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۷:۳۸    
رئیس حوزه قضایی خان ببین از قتل نوجوان 16 ساله در خان ببین خبرداد و گفت: در تحقیقات اولیه خصومت علت این قتل شناخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۷:۲۵    
چهار کشور عربی تحریم کننده قطر به اظهارات وزیر خارجه این کشور در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در ژنو واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۶:۵۲    
آزاده نامداری به حواشی سفرش به خارج واکنش تازه ای نشان داده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۶:۴۷    
حامد همایون با ثبت رکورد برگزاری بیش از 230 کنسرت در پنج ماه پس از انتشار یک آلبوم، به زودی در کشورهای مختلف روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۶:۲۱    
طی حکمی از سوی وزیر راه و شهرسازی مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی منصوب شد. آخوندی همچنین طی احکامی اعضای هیئت عامل و معاونان امور دریایی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۶:۲۱    
بررسی ها نشان می دهد ترکیب طبیعی گرفته شده از نیشکر می تواند بی خوابی ناشی از استرس را کاهش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۶:۱۲    
معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی گفت: با توجه به این که افزایش قیمت مسکن 5.6 درصد و تورم حدود 10 درصد است، پس هنوز بازار مسکن سودده نیست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۶:۱۲    
یک متخصص بیماری های عفونی گفت: تب طولانی در کودکان زیر پنج سال جدی گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۶:۱۲    
براساس نتایج یک مطالعه جدید، داروی تجوزی "پرگابالین" با افزایش نرخ مرگ ومیرها در انگلیس مرتبط است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۵:۰۷    
یک فوق تخصص ریه گفت که "سرفه" می تواند نشانه ای از ضعف در مکانیسم دفاعی بدن باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۴:۰۶    
مدیر مرکز اطلاع رسانی و پاسخگویی سامانه 1490 سازمان غذا و دارو روش های دریافت اطلاعات در خصوص داروها و ثبت شکایات دارویی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۱:۰۰    
یک عضو پارلمان عراق اعلام کرد که 120 امضای نمایندگان پارلمان عراق جمع آوری شده تا درخواستی به پارلمان برای دادن رأی در مخالفت با همه پرسی استقلال اقلیم کردستان ارائه شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۰:۲۷    
افرادی که در معرض سطح بالای آلودگی هوای ناشی از ترافیک قرار دارند، به غیر از مشکلات تنفسی و عملکرد ریه، به اختلال خواب نیز دچار می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۰:۲۱    
وزارت دفاع روسیه از پیوستن 10 تن از فرماندهان گروه های مسلح به نیروهای ارتش سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۰:۲۱    
مرد جوان وقتی در برابر درخواست پرداخت مهریه به همسرش روبرو شد جنایت هولناکی را در مشهد رقم زد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۵    
دیوان عالی آمریکا درخواست دولت ترامپ برای لغو شدن رأی یک دادگاه استیناف و عدم صدور مجوز ورود به پناهجویان تازه وارد و فامیل درجه 2 اتباع 6 کشور مسلمان را اجابت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۰:۱۵    
سخنگوی مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: نشست مجمع نمایندگان مازندران بدون معرفی و پیشنهاد گزینه خاصی برای تصدی استانداری پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۳:۵۰    
مرجع تقلید شیعیان گفت: اجرای مداحی با سبک های ترانه و امثالهم با بهانه جذب جوانان بر مجالس اهل بیت (ع) به هیچ روی جای توجیه ندارد که نتیجه ای جز دوری از اهل بیت(ع) را در پی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۵۹    
محمدمهدی مفتح فرزند شهید مفتح از رابطه خود با علی مطهری سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۵۹    
در حالی که تا پیش از این افسردگی یک مشکل عمدتا روحی تصور می شد، حال محققان می گویند عامل وقوع این مشکل التهاب ناشی از نقص سیستم ایمنی بدن است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۵۹    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی با تاکید براینکه تابه حال مواضع اروپا درحمایت از برجام صریح و روشن بوده گفت: کشورهای اروپایی باید موانع باقی مانده در زمینه روابط بانکی و بیمه را نیز رفع کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۲۶    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در سخنانی ضمن حمله لفظی به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بدون اشاره به مبارزه بی امان ایران با تروریسم به ویژه در سوریه و عراق مدعی شد: ایران منبع تروریسم است!
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۲۶    
بکیر بوزداغ معاون نخست وزیر و سخنگوی دولت ترکیه گفت: تمام روابط تجاری بین ترکیه و ایران شفاف بوده و مطابق با قوانین بین المللی و قوانین داخلی ترکیه برقرار شده و تاکنون هیچ اقدام خلاف قوانین تجاری ملی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۲:۱۰    
وزیر امور خارجه آمریکا روز دوشنبه در مراسم یادبود شانزدهمین سالگرد حملات تروریستی 11 سپتامبر، بدون اشاره به حامیان اصلی تروریسم و ریشه های افراط گرایی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۳۲    
مطهری در کانال تلگرامش نوشت: قبول داریم در مواردی، از موقعیت پدران برای فرزندان سوءاستفاده شده ولی این امر نباید باعث شود که حق فرزندان صالح و توانای مسئولان کشور و در واقع حق مردم نادیده گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۲۲    
وزیرخارجه اسبق فرانسه با بیان اینکه شاهد لحظه ای استراتژیک در اجرای توافق برجام هستیم گفت: امضاکنندگان برجام نفع شان در اجرای تعهدات خود و اجرای توافق هسته ای است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۶    
رئیس جمهوری در حکمی حسام الدین آشنا و علی جنتی را برای یک دوره 2 ساله به عنوان نماینده خود در شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۱۰    
نهاد ریاست جمهوری کره جنوبی در بیانیه ای از تلاش های 'مون جایه این' رئیس جمهوری این کشور و کشورهای استرالیا و فرانسه برای بازگرداندن کره شمالی به گفت و گوها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۱:۰۷    
وزیر خارجه لبنان امروز (دوشنبه) گفت که کشورش شکایتی را علیه رژیم صهیونیستی به سازمان ملل ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۵۵    
پایگاه خبری 'میدل ایست آنلاین' انگلیس روز دوشنبه در تحلیلی از وجود نداشتن وحدت نظر در میان دولتمردان آمریکا در باره توافق جامع هسته ای (برجام) ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۳۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه چین گفت: این کشور با واکنش بیشتر شورای امنیت نسبت به اوضاع شبه جزیره کره موافق است اما این واکنش و اقدامات باید برای عاری سازی شبه جزیره از سلاح های اتمی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۲۰:۳۲    
خواننده زیرزمینی که اقدام به قتل مدیر یک استودیو ضبط صدا در شهرک ولیعصر تهران کرده بود، دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۴۳    
سفرای کشورهای قطر ،سوئیس ، نروژ و یونان بعد از ظهر امروز دوشنبه با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۴۳    
دادستان کل کشور گفت: اگر توان اجرای عدالت را نداریم نباید در مسیر وکالت و قضاوت گام برداریم چرا که فراوان داریم افرادی که این ظرفیت را نداشته و در جایگاه قاضی و وکیل قرار گرفتند و با مشکلات بسیاری ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۴۳    
رئیس جمهور آمریکا در نشستی به مناسبت سالگرد حملات 11 سپتامبر حاضر شد و در آن سخنرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۴۳    
فارغ از همه فناوری هایی که از آنها استفاده می کنیم و زمین اصلی متعلق به گوگل و در اختیار این غول فناوری است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۴۳    
یک سناتور ایتالیایی فاش کرد رهبر کره شمالی طرفدار متعصب یک تیم لیگ برتری انگلیس است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۵    
خبرهای رسیده از وزارت امور اقتصادی و دارایی حکایت از تغییر و تحولاتی در سطح مدیران و معاونان این وزارت خانه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۲۵    
رئیس جمهوری روسیه به سفیر سابق این کشور در آمریکا که ارتباط وی با تیم انتخاباتی رئیس جمهوری فعلی آمریکا جنجال هایی بر پا کرده بود، نشان افتخار اعطا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۱۷    
شهردار پایتخت صبح امروز رئیس حراست کل شهرداری تهران را منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۱    
سفیر عراق تاکید کرد: قطعا تجربه بهتر و بیشتری برای مبارزه با گروه های تروریستی داریم که آنها را در مراسم اربعین اعمال می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۴    
روادید دو بازیکن خارجی پرسپولیس با اقدام های صورت گرفته از سوی باشگاه، صادر شد و از طریق کنسولگری ایران در دبی تحویل آنها می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۴    
سفیر قطر در تهران که به تازگی به ایران بازگشته است عصر روز دوشنبه با وزیر امور خارجه کشورمان دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۴    
مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان جزئیات گم شدن یک کارگر چینی در مسجدسلیمان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۵۴    
نهمین نشست شورای معاونان دادستانی تهران با موضوع تحقیقات پرونده های قضایی، با حضور تعدادی از معاونان دادستان، سرپرستان نواحی و روسای دوایر نظارت بر زندان ها و بازپرسان سه ناحیه از نواحی دادسرا ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۰    
سرمربی تیم ملی فوتبال معتقد است تیم ایران برای موفقیت در جام جهانی باید از چهار دوره قبلی درس بگیرد و متفاوت باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۲۲    
مرد سنگدل پدر و مادر و همسر و فرزندش را به قتل رساند و به زندگی خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۲    
فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری39 نفر از عاملان تیراندازی و کشف 16 قبضه سلاح در 48 ساعت گذشته در سطح خوزستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۱۲    
اعضای تیم استقلال تهران بخشی از قراردادهای خود را دریافت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۸    
کاپیتان سرخپوشان گفت: ما به امارات آمده ایم تا بجنگیم، ببریم، صعود کنیم و دل 40 میلیون هوادار پرسپولیس و 80 میلیون ایرانی را شاد کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۸    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با حریف سخت، خوب و قابل احترامی روبرو هستیم ولی در بازی قبلی انگیزه و اراده خودمان را نشان داده ایم و آمده ایم تا با پیروزی در این بازی به مرحله بالاتر برویم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۸    
یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز (دوشنبه) در آغاز نشست فصلی شورای حکام آژانس تاکید کرد: تعهدات هسته ای ایران مطابق با توافق هسته ای (برجام) در حال اجراست.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۸:۰۸    
فضای مجازی یک خیابان شلوغ در یک شهر بی نام ونشان است که در کنار استفاده از فرصت هایی همچون گشت وگذار، سرگرمی، برقراری ارتباط از راه دور و گاهی حتی انجام خرید اما باید حواسمان به جیبمان هم باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۵    
سرانجام پس از کش وقوس های بسیار در شورا، احمدی نژاد با چهار رای موافق و سه رای مخالف شهردار تنکابن شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۲    
مهلت ثبت نام اولیه خرید خودروی قسطی بازنشستگان کشوری، ساعت 8 صبح فردا (سه شنبه 21 شهریورماه) به اتمام می رسد و این تاریخ قابل تمدید نخواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۵    
دادستان تهران از شناسایی دو نفر از متهمان پرونده توهین به رئیس جمهور در روز قدس خبر داد و گفت تحقیقات در مورد فرد سوم رو به اتمام است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۷:۳۵    
حجت الاسلام حسن روحانی روز دوشنبه در دیدار خواجه محمد آصف ، با اشاره به اینکه اهداف مورد نظر در مناسبات تهران – اسلام آباد هنوز منطبق با ظرفیتهای موجود محقق نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۷:۲۶    
اولین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در دولت دوازدهم ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۷    
بر اساس برخی خبرهای منتشر شده دادستان کل آمریکا با هدف شناسایی عاملان افشای مسائل داخل شورای امنیت ملی کشورش، ایده استفاده از دروغ سنج را پخش کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۷:۱۱    
یک منبع در غرب سلیمانیه امروز (دوشنبه) از حمله مسلحانه به مقر حزب مسعود بارزانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۷:۰۵    
سفیر قطر که به تازگی به ایران برگشته است امروز با محمد جواد ظریف، وزیر خارجه ایران دیدار کرد
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۳۲    
مدیر فرهنگسرای رسانه شهرداری تهران گفت: با همکاری بانک شهر مقرر شد که ارائه خدمات به قشر خبرنگار حرفه ای و کارآمدتر باشد و این اقدامات در فضای فناوری اطلاعات و در یک بستر بانکی صورت پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۰    
رئیس کمیته سیاسی جبهه مردمی از برگزاری نشست مشترک با گروه ها و شخصیت های سیاسی خبر داد و گفت: کمیته سیاسی اقدامات سابق را با رویکرد جدید ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۶:۲۰    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تا به امروز جلسه ای در خصوص تغییر استاندار نداشته ایم، به احتمال قوی بعد از آغاز به کار مجلس ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۵:۴۷    
اسماعیل جبارزاده با حکم رحمانی فضلی معاون جدید سیاسی وزیر کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۸    
در پی اظهارات معاون وزیر خارجه سوریه مبنی بر اینکه آمریکا سوریه را ترک کند، وزیر خارجه روسیه اعلام کرد، طرف هایی که بدون اجازه دمشق وارد سوریه شده اند، قوانین بین المللی را نقض کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۸    
فرمانده نیروی دریایی سپاه با حضور در ستاد فرماندهی آجا با فرمانده کل ارتش دیدار و دو طرف بر لزوم هم افزایی ارتش و سپاه در مسیر تحقق اقتدار دریایی نیروهای مسلح تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۵:۰۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از پیگیری موضوع حذف برنامه های ایرانی از گوگل و اپ استور خبر داد و بر ضرورت برنامه ریزی برای کاهش وابستگی به برنامه های انحصاری شرکت های مانند گوگل تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۵    
سفر وزیر امور خارجه روسیه به عربستان و اردن مورد توجه رسانه ها و تحلیلگران مسائل خاورمیانه قرار گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۴:۳۰    
سرمربی استقلال قصد دارد در حساس ترین بازی فصل از ستاره های فصل گذشته در خط میانی استفاده کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۷    
شکایت مهاجم نیجریه ای پرسپولیس از پیکان با ابهاماتی همراه است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۴:۲۲    
در جلسه هماهنگی، در کمال تعجب اعلام شد؛ سید جلال حسینی برای این بازی محروم است اما با اعتراض مدیر روابط عمومی و مدیر رسانه ای پرسپولیس، استعلام از کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۲    
فرمانده منطقه دوم دریایی ولایت نیروی دریایی ارتش با تکذیب ادعای فرماندهی ناوگان آمریکا در خصوص عدم دریافت اخطار از ناو نداجا گفت: در صورت لزوم مستندات اخطار به ناو آمریکایی را منتشر می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۴:۱۲    
نائب رئیس مجلس ششم با بیان این که این کابینه، کابینه ایده آلی نیست و شاید حتی با همین وضعیت سیاسی ایران می شد کابینه بهتری را تشکیل داد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۰    
بازرسی های آژانس بین المللی انرژی هسته ای از مراکز هسته ای ایران پس از آغاز اجرای برجام در مقایسه با پیش از آن حدود دو برابر افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۴:۰۰    
قرارداد سرمربی جدید نفت طلاییه امروز در هیات فوتبال استان تهران ثبت شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۷    
در بازار امروز - دوشنبه - قیمت انواع طلا، سکه و ارز به غیر از یوان چین کاهشی شده است؛ به گونه ای که سکه تمام طرح جدید 15 هزار تومان ارزان شده و یک میلیون و 260 هزار تومان فروخته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۲    
تارنمای آمریکایی آنتی وار با تاکید بر اینکه برجام به سود همه طرف های امضاکننده آن بویژه آمریکاست، نوشت: آمریکا باید به جای تهدید و تحریم ایران، به دنبال بهبود روابط با این کشور باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۲    
سئو علمی است که سرعت به روز شدن آن بسیار زیاد می باشد و می توان گفت که اگر بخواهیم دائما نکات سئوی جدید را بیاموزیم و از بروز رسانی های جدیدی که در دنیای سئو ایجاد شده اند مطلع گردیم باید تمام وقت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۵    
وبسایت دیفنس نیوز گزارش داد، ارتش آمریکا به دنبال خرید سامانه دفاع موشکی "گنبد آهنین" رژیم صهیونیستی به منظور استفاده از آن برای دفاع از پایگاه های نظامی اش در اروپا است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۵    
بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان صبح امروز در نشست خبری به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۳    
سرمربی تیم ملی والیبال ایران مسابقه فردا مقابل ایتالیا را جدالی حساس و حیاتی دانست و گفت: ملی پوشان ایتالیا توانایی بالایی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۱۳    
جلسه محاکمه متهمان پرونده بنیتا کودک هشت ماهه امروز 20 شهریور ماه در شعبه 9 دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی محمدی کشکولی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۷    
دو ستاره تاثیرگذار استقلال شرایط بازی کردن مقابل پارس جنوبی جم را ندارند.
  • ۱