چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۲۰:۱۸Jan 2019 23
 

خبرهای نامه نیوز 2 خرداد 1397 - namehnews.ir

 
نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 31 فروردین 1397 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1397 نامه نیوز 1 خرداد 1397 نامه نیوز 2 خرداد 1397 نامه نیوز 3 خرداد 1397 نامه نیوز 4 خرداد 1397 نامه نیوز 5 خرداد 1397 نامه نیوز 6 خرداد 1397 نامه نیوز 7 خرداد 1397 نامه نیوز 8 خرداد 1397 نامه نیوز 9 خرداد 1397 نامه نیوز 10 خرداد 1397 نامه نیوز 11 خرداد 1397 نامه نیوز 12 خرداد 1397 نامه نیوز 13 خرداد 1397 نامه نیوز 14 خرداد 1397 نامه نیوز 15 خرداد 1397 نامه نیوز 16 خرداد 1397 نامه نیوز 17 خرداد 1397 نامه نیوز 18 خرداد 1397 نامه نیوز 19 خرداد 1397 نامه نیوز 20 خرداد 1397 نامه نیوز 21 خرداد 1397 نامه نیوز 22 خرداد 1397 نامه نیوز 23 خرداد 1397 نامه نیوز 24 خرداد 1397 نامه نیوز 25 خرداد 1397 نامه نیوز 26 خرداد 1397 نامه نیوز 27 خرداد 1397 نامه نیوز 28 خرداد 1397 نامه نیوز 29 خرداد 1397 نامه نیوز 30 خرداد 1397 نامه نیوز 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۲۵    
پاکسازی ریه ها یکی از ضروریات زندگی امروزی است چرا که آنقدر آلودگی های هوا زیاد است که متاسفانه منجر به تعداد بیشماری ابتلا به سرطان ریه می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۰:۲۱    
آکنه روی بینی به طور ویژه با کبد و کلیه پیوند خورده است، از این رو ظهور جوش ها در این قسمت می تواند نشان دهنده فشار خون بالا یا اختلال در عملکرد کبد باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۲    
معده درد یکی از دردهایی است که به سختی می توان تحمل کرد. اما باید بدانید که مواد غذایی که می خورید می تواند برروی دردر معده تان موثر بااشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۰۸:۵۷    
اگر به دنبال راهی برای تقویت ریه هایتان هستید کافیست چند میوه را در برنامه غذاییتان قرار دهید. در این مطلب شما را با میوه های مفید برای سلامت ریه ها آشنا می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۱۲    
روزنامه کیهان در ستون خبرهای ویژه خود علاالدین بروجردی را مورد انتقاد قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۴:۵۰    
در این مطلب تصویری از پربیننده ترین عکس تاریخ که مربوط به چارلز اوریر با عکس معروف خود بلیس که به عنوان پس زمینه ویندوز XP انتخاب شده است را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۲:۴۵    
رئیس جمهور از دیدار خود با رهبران دو کشور چین و روسیه و تماس با سه کشور دیگر اروپایی در هفته های آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۴    
سیدحسین حسینی هوای رفتن به سرش زده و از شفر هم شاکی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۰    
مدل کاملاً سفارشی و تک نمونه ی فراری SP38 بر اساس نسخه ی استاندارد 488GTB و با الهام از طراحی F40 افسانه ای ساخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۵۰    
این روزها بازار اخبار درباره ی تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی داغ داغ است و هر لحظه خبری تازه از رفع فیلتر یا تکذیب آن به گوش می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۱:۳۴    
گاهی اوقات در فصول نقل و انتقالات اتفاقات عجیبی رخ می دهد که مسئولان هر باشگاهی را به دردسر می اندازد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۹    
مدافع تیم پرسپولیس در خصوص خط خوردن سید جلال حسینی از لیست نهایی تیم ملی گفت: سیدجلال را خیلی خوب درک می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۹    
پس از رایزنی های مختلف در نهایت دادگاه CAS نظر مساعد خود را با باز شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۹    
بسیاری از ما تنها از مضرات کلسترول آگاه هستیم ولی باید گفت وجود آن برای بسیاری از عملکردهای حیاتی بدن ضروری است. کلسترول برای تولید صفرا ضروری بوده و همچنین مسئول هضم چربی است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۸    
سرمربی جدید تیم فوتبال ذوب آهن انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۰    
موضوع بخشش محرومیت پرسپولیس چیست؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۸    
در آینده ای دور اسکناس حذف خواهد شد و این ارزهای مجازی است که در نقل وانتقال ها به کار خواهد آمد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۴۴    
در حالی که شنیده می شد دو تیم داخلی و یک تیم خارجی پیشنهاداتی به محمد انصاری داده اند اما جدایی این مدافع خوش اخلاق از پرسپولیس منتفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۸    
یکی از مسئولان کنفدراسیون آسیا در مورد احتمال تغییر زمان بازی برگشت تیم فوتبال پرسپولیس و الدحیل قطر توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۸    
صیادمنش: با توفیقی به توافق رسیدم
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۸    
سکه تمام بهار آزادی پس از 7 کانال شکنی، روز گذشته آرام گرفت و در مدار کاهشی حرکت کرد. در دومین روز خردادماه، سکه 16 هزار تومان از ارزش خود را از دست داد و به بهای دو میلیون و 5 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۴    
پنجره نقل و انتقالات تابستانی پرسپولیس بسته است و رفتن هر بازیکن از این تیم به منزله خالی شدن دست برانکو است. با این وجود پروفسور درباره یک نفر کوتاه نمی آید. آن یک نفر محسن مسلمان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۲۴    
مدافع تیم استقلال که این روزها با خط خوردن از لیست نهایی تیم ملی به شدت خبرساز شده اولویتش حضور در یکی از لیگ های معتبر خارجی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۸    
لیر ترکیه ظرف یک ماه گذشته 20 درصد از ارزش خود را در برابر دلار آمریکا از دست داده است. لیر در هفته جاری 9 درصد تضعیف شده که نزدیک به 7 درصد آن به افت روزهای سه شنبه و چهارشنبه مربوط می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۸    
کشتی تفریحی لوکس صدام که هیچ گاه به آن پا نگذاشته، به هتلی برای ملوانانی که به بصره می آیند، تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۸    
مدیر کل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت، گفت: خوابیدن برای تقویت بدنی روزه داران توصیه می شود، اما زمان آن هنگام غروب آفتاب و افطار که در طب ایرانی به خواب مرگ معروف است، نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۸    
کبد چرب یکی از مشکلاتی است که این روزه بیشتر افراد دارای این مشکل می باشند. برای اینکه کبدچرب نداشته باشید ماده گفته شده در این مقاله را زاید مصرف کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۳ - ۰۷:۴۰    
قاضی آمریکایی با صدور حکمی اعلام کرد که دونالد ترامپ رئیس جمهوری این کشور نمی تواند بازدیدکنندگان از حساب توئیتری اش را به دلیل نظرات سیاسی مخالف مسدود کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۰۲    
رئیس جمهور سوریه در دیدار با نماینده رئیس جمهور روسیه گفت: پیروزی ها در سوریه تا نابودی آخرین تروریست و آزادسازی همه مناطق کشور متوقف نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۶    
نخست وزیر اسرائیل با تکرار ادعاهای همیشگی علیه ایران، گفت ایران اجازه نخواهد یافت در سوریه حضور دائمی نظامی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۳:۱۳    
در هفتمین روز از ماه مبارک رمضان، سران قوا، مسئولان و کارگزاران نظام، جمعی از مدیران ارشد دستگاه های مختلف و عناصر فعال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۳    
در هفتمین روز از ماه مبارک رمضان، مسئولان و کارگزاران نظام با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۳۹    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: خاتمی و اصلاحات حتی اگر حس کنند کارشان کندتر از همیشه پیش می رود، دیدگاه براندازانه را دنبال نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۰    
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوری های پزشکی استان کرمانشاه از خودکشی نافرجام دو خواهر دانشجو در محل یکی از دانشگاه های استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۱۵    
در پی پیروزی سیدمحمد خاتمی در انتخابات دوم خرداد 1376، رهبر معظم انقلاب در پیامی به ملت ایران، ضمن تبریک انتخاب خاتمی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۳    
عمار حکیم، رئیس ائتلاف ملی شیعیان عراق و رئیس جریان حکمت ملی این کشور در جریان سفر به کویت با شیخ صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر این کشور دیدار و گفتگو کرد. .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۰    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز اعلام کرد که تخریب قسمتی از بناها و مستحدثات مربوط به وزیر کشور و سایر افراد در ساوجبلاغ خلاف قانون و مقررات بوده و تخلفات ارتکابی افراد در حال رسیدگی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۰    
وزیر امور خارجه آمریکا درباره نشست آتی سران کره شمالی و آمریکا گفت که برگزاری این دیدار به رهبر کره شمالی بستگی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۲۸    
امام جمعه موقت تهران گفت: راهبرد نیروهای مسلح ایران تجاوز نیست، بلکه بازدارندگی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۹    
آیت الله مسعودی خمینی عضو جامعه مدرسین معتقد است: تا زمانی که امام خمینی (ره) در قید حیات بودند، جامعه مدرسین دنبال رو نهضت و انقلاب امام خمینی (ره) بود، اما پس از اینکه امام (ره) از دنیا رفتند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۵    
شخصی در آسمان ایران اقدام به هواپیما ربایی در آسمان کرد اما ناکام ماند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۰    
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشور گفت: پرواز اسکای دبی 301 که از دبی عازم کابل بود، در میانه راه از فرودگاه دبی درخواست بازگشت می کند اما تاکنون ما خبری مبنی بر هواپیماربایی دریافت نکرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۵۰    
سخنگوی مقتدی صدر از تماس غیرمستقیم دولت آمریکا با صدر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۱    
جلسه هیات امنای صندوق توسعه ملی روز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۳    
مدتهاست که تشکیل دولت در بغداد و بیروت محل نزاع روز افزون منطقه ای و بین المللی بین واشنگتن و تهران است. سردار قاسم سلیمانی به عراق وارد شده است تا ائتلاف شیعه را جمع کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۳    
دبیر شورای عالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد به حمایت از حماس، جهاد اسلامی و حزب الله و تمام محورهای مقاومت ادامه خواهیم داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۲    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با گرامیداشت سوم خرداد ماه، تاکید کرد: دشمنان در صورت تعدی و تعرض به ایران اسلامی، سرنوشتی متفاوت از فرجام صدام معدوم نخواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۱    
رئیس جمهور در پیامی درگذشت روحانی مبارز حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ غلامرضا حسنی ، نماینده سابق ولی فقیه در استان آذربایجان غربی و امام جمعه سابق ارومیه را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۱    
فرماندار اهواز اعلام کرد که عوامل تیراندازی در مقابل دادگاه انقلاب اهواز دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۱    
بریتیش پترولیوم تصمیم گرفته برخی فعالیت های خود در این میدان گازی رام در دریای شمال را که میان این شرکت و شرکت ملی گاز ایران مشترک است، متوقف کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۱    
پیشکسوت ارزنده فوتبال با رییس فدراسیون دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۱    
روزنامه العربی الجدید امروز (چهارشنبه) به نقل از "یک منبع آگاه" نوشت، ائتلاف السائرون به رهبری مقتدی صدر و ائتلاف النصر به ریاست حیدر العبادی در مورد دولتی بدون ساختار سهمیه بندی طایفه ای ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۳    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه تاکید کرد که شروط مطرح شده از سوی آمریکا در جهت توافق با ایران نمی تواند برای تهران قابل پذیرش باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۳    
وزارت خارجه آمریکا درباره همکاری با رهبر جریان صدر در عراق، اظهار داشت که واشنگتن با کسی که عراقی ها او را انتخاب می کنند، همکاری خواهد کرد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۴    
هوادار متمول پرسپولیس بلیت های بازی برگشت این تیم برابرو الجزیره را خریداری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۵۴    
مقام های امنیتی مصر از بازداشت یک فعال برجسته و وبلاگ نویس منتقد دولت این کشور خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۵    
یک نماینده اصلاح طلب مجلس گفت: در شرایط فعلی و با توجه به محدودیت هایی که وجود دارد به نظر می رسد باید به صورت شفاف موانعی را که موجب عدم تحقق شعارها است برای مردم تشریح کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۵    
یک عضو ناظر مجلس در کمیته تعیین مصادیق مجرمانه با بیا اینکه هنوز دادستانی کل کشور بر اساس نامه شش وزیر و دو عضو ناظر این کمیته برای رفع توئیتر جلسه ای تشکیل نداده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۴    
روزنامه واشنگتن پست در گزارشی با تاکید بر اینکه استراتژی جدید آمریکا در قبال ایران را نمی توان استراتژی نامید نوشت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۳    
صادق زیباکلام گفت: مطالبات اصلاح طلبی ظرف دو دهه گذشته بقا و دوام داشته و اکنون ذیل عنوان دموکراسی خواهی مطرح می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۴    
وزارت امور خارجه ایران در بیانیه ای، درج نام رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و یکی از مدیران آن در فهرست تحریم ها که هفته گذشته از سوی خزانه داری ایالات متحده آمریکا انجام شد را نشانگر بی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۱    
رییس قوه قضاییه طی پیامی درگذشت حجت الاسلام حسنی امام جمعه و نماینده سابق رهبری در استان آذربایجان غربی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۰۱    
وزیر خارجه فرانسه گفت: مواضع آمریکا منطقه را در خطری بزرگتر از آنچه امروز با آن مواجه است قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۹    
باشگاه استقلال برای عقد قرارداد با گزینه جدید خود با مشکل مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۶    
هافبک ایرانی آمکار روسیه در پایان فصل این تیم را ترک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۶    
وزیر امور خارجه با اشاره به مذاکرات مقامات آمریکا و کره شمالی، گفت: اگر این مذاکرات به کاهش تنش در شبه جزیره کره بینجامد، مفید است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۰    
نبیه بری که از سال 1992 سکان ریاست پارلمان لبنان را در دست دارد امروز (چهارشنبه) بار دیگر در حالی که هیچ رقیبی نداشت در این پست ابقا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۰    
باشگاه پرسپولیس همچنان در حال مذاکره برای جذب بازیکنان جدید است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۱    
شبکه تلویزیونی سی ان ان اعلام کرد: مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا یک روز پس از طرح مطالبات 12 گانه از ایران، با پاسخ سخت مقامات و یکی از فرماندهان ارشد نظامی این کشور مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۱    
سرمربی استقلال تهران از عدم رویارویی با پرسپولیس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ابراز خرسندی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۵    
اگر از ظرفیت های بورس ارزی استفاده شود، از رشد قیمت ها در بازار غیررسمی جلوگیری خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۹    
رئیس سازمان پدافند غیر عامل گفت: تلگرام بخشی از تهاجم آمریکایی ها به افکار عمومی است و آمریکایی توسط اروپایی برجام را دودستی چسبیده اند تا با استفاده از آن توان دفاعی و موشکی ایران را محدود کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۹    
وزیر امور خارجه اتریش به دولت آمریکا در ارتباط با تحریم های فرامرزی این کشور علیه ایران که منجر به نقض آشکار حقوق بین الملل می شود ، هشدار دارد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۶    
معاون وزیر خارجه سوریه تأکید کرد، اینکه نیروهای ایران و حزب الله در سوریه باقی بمانند یا خیر، مسئله ای است که مربوط به دولت سوریه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۶    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به سخت ترین قرعه ممکن برخورد کردیم ولی نه تنها از این حریف نمی هراسیم، بلکه سوار بر بال های هواداران مان به استقبال این دیدار می رویم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۰    
مدیر تیم فوتبال السد قطر می گوید استقلال حریف شناخته شده ای برای آنهاست و این تیم قطری رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۰    
مدافع تیم ملی فوتبال ایران می گوید اینکه در این گروه دشوار مردم و هواداران به صعود تیم ملی از مرحله گروهی امیدوار هستند باعث افتخار است اما اعضای تیم ملی از انتظار دارند که در فاصله 22 روز مانده تا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۴    
سرمربی تیم پرسپولیس از رویارویی تیمش با حریف قطری ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۴    
مشاور عالی رهبری در امور نیروهای مسلح گفت: آمریکا و وزیر خارجه آمریکا می گویند که ما در منطقه دخالت می کنیم اما استراتژی ما حمله نظامی نیست اگر در سوریه و عراق هستیم به دعوت رسمی آنها به عنوان مستشار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۴    
هافبک آبی ها در تلاش است تا راهی برای جدایی از استقلال پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۱    
شریعتمداری گفت: اقتصاد ایران آن قدر قوی است که با این توپ و تشرهای خالی اتفاقی برایش نیفتد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۵    
هیأت وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری، به بررسی و تصویب تعدادی از پیشنهادهای مربوط به آیین نامه های قانون بودجه سال 1397 کل کشور پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۹    
وزیر علوم با اشاره به اینکه آیین نامه استخدامی اعضای هیات علمی، شرایط جذب یا بازنشسته شدن اساتید را اعلام کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۹    
پدیده های زیادی در پرسپولیس پا به توپ شدند اما در نهایت تحت شرایطی عجیب این تیم را ترک کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۴    
شکست مکرون، ترزا می و مرکل در مورد قانع کردن ترامپ برای ماندن در توافق هسته ای با ایران قابل پیش بینی بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۴    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: ایران ظرفیت متراکمی از نیروی انسانی جوان و فرهیخته دارد؛ نباید این کشور و ظرفیت های عظیمش را اسیر دست برجام و غیر برجام کرد به گونه ای که با یک اخم آمریکا و اروپا جا بخوریم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۳۱    
مدیر رسانه ای الدحیل: به نیمه اول بازی اول مقابل پرسپولیس فکر می کنیم
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۵    
رییس دفتر رییس جمهور با اشاره به اینکه با رقابت های جناحی نمی توانیم مشکلات مردم را حل کنیم، گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری به وحدت نیازمندیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۵    
ایران خودرو در جدیدترین تغییرات قیمت 4 محصول خود را تا 4 میلیون و 800 هزار تومان گران کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۹    
مدیر باشگاه السد به بازی با استقلال واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۹    
سرمربی سابق پرسپولیس در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۶    
پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت که بهترین گزینه برای استقلال، تقابل با السد قطر بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۶    
باشگاه الدحیل به محض رقیب شدن با پرسپولیس پوستر این بازی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۴    
بعد از انتشار شایعاتی درباره زخمی شدن و یا حتی مرگ ولیعهد عربستان در تیراندازی اخیر کاخ سلطنتی، رسانه های سعودی ادعا کردند که او در نشست شورای امور اقتصادی این کشور حضور یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۹    
یک عضو کمیته رفع حصر با اشاره به اینکه برداشت ما این است که می خواهند رفع حصر صورت بگیرد، گفت: البته بایستی علی رغم تمام مسائل بابت فراهم کردن زمینه ملاقات محصورین با خانواده هایشان و یا امکان دیدار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۹    
سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست های اخیرش با مدیران باشگاه استقلال از آنها خواسته است، زمینه اجرای برنامه هایش را فراهم آورند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۶    
مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۶    
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب تهران از محکومیت برخی متهمان پرونده کانال های تلگرامی به حبس خبر داد و گفت: البته رای آنها قطعی نشده و در صورت اعتراض حق دارند تقاضای تجدیدنظرخواهی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تایید مذاکره دولت یازدهم با پیام رسان تلگرام، گفت: این مذاکرات مخفی نبوده است و مسئولان مرتبط با این مساله در داخل کشور از آن آگاه بودند.
  • ۱