دوشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۹:۲۱Jan 2019 21
 

خبرهای نامه نیوز 7 خرداد 1397 - namehnews.ir

 
نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 31 فروردین 1397 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1397 نامه نیوز 1 خرداد 1397 نامه نیوز 2 خرداد 1397 نامه نیوز 3 خرداد 1397 نامه نیوز 4 خرداد 1397 نامه نیوز 5 خرداد 1397 نامه نیوز 6 خرداد 1397 نامه نیوز 7 خرداد 1397 نامه نیوز 8 خرداد 1397 نامه نیوز 9 خرداد 1397 نامه نیوز 10 خرداد 1397 نامه نیوز 11 خرداد 1397 نامه نیوز 12 خرداد 1397 نامه نیوز 13 خرداد 1397 نامه نیوز 14 خرداد 1397 نامه نیوز 15 خرداد 1397 نامه نیوز 16 خرداد 1397 نامه نیوز 17 خرداد 1397 نامه نیوز 18 خرداد 1397 نامه نیوز 19 خرداد 1397 نامه نیوز 20 خرداد 1397 نامه نیوز 21 خرداد 1397 نامه نیوز 22 خرداد 1397 نامه نیوز 23 خرداد 1397 نامه نیوز 24 خرداد 1397 نامه نیوز 25 خرداد 1397 نامه نیوز 26 خرداد 1397 نامه نیوز 27 خرداد 1397 نامه نیوز 28 خرداد 1397 نامه نیوز 29 خرداد 1397 نامه نیوز 30 خرداد 1397 نامه نیوز 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۷:۱۲    
مسابقه قوی ترین هیزم شکنان جهان که از سال 1985 تا کنون در شهرهای مختلف جهان برگزار می شود، امسال در شهر مارسی فرانسه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۰ - ۰۰:۲۰    
در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران، قیمت انواع سکه با افزایش مواجه شد؛ به نحوی که نرخ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با 37 هزار و 500 تومان افزایش مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۸:۲۵    
آقای د ، آقای ز و خانم ک حدود 30 میلیارد تومان از پول های مردم را در زلزله کرمانشاه جمع آوری کردند ولی تمایلی برای خرج کردن آن ندارند و برای بازگرداندن چندین میلیارد تومان مقاومت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۰۷:۴۰    
کم خوردن آب باعث کچل شدن می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۲:۳۲    
در اینجا به معرفی 10 خودروی محبوب دنیا می پردازیم که در زیر کاپوت آن ها، پیشرانه ای به عاریت گرفته شده از شرکت های دیگر، دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۵    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای هرمزگان از عدم مشاهده مشکلات و اعتراض های صنفی اخیر رانندگان کشور در بندرعباس خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۲    
مهدی حاج محمد از پیشکسوتان استقلال در خصوص تیام کفت: تیام نبود، جام حذفی و آسیا پریده بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۰    
مذاکرات محسن مسلمان و سپاهان متوقف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۵    
دست دادن دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بار دیگر سوژه رسانه ها شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۵    
رئیس جمهوری فرانسه با مردی که برای نجات یک کودک جان خود را به خطر انداخته بود، در کاخ الیزه دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۲    
سعد حریری برای آغاز رایزنی ها با فراکسیون های سیاسی درباره تشکیل دولت وارد پارلمان لبنان شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۷    
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی ب اتکذیب صدور بخشنامه محدودیت تراکنش USSD از جانب بانک مرکزی و شاپرک، گفت: برخی بانک ها با تصمیم خود اقداماتی را انجام داده اند که ارتباطی به بانک مرکزی و شاپرک ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۵۱    
فایده برخی غذاهای کم قند، کم کربوهیدرات و کم کالری برای پایین آوردن درجه حرارت بدن و خنک شدن بخصوص در روزهای گرم سال، ثابت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۱۰    
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هیچ کس نمی تواند موشک ها را از ما بگیرد و هر که می ترسد به پناهگاه برود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۱۰    
تضمین اروپا برای حیات برجام با اماو اگرهایی همراه است که برای مشخص شدن نتیجه،تنها باید صبر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۱۰    
فدراسیون فوتبال یونان تمامی هزینه های تیم ملی را برای بازی در آتن پرداخت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۷    
بر اساس اعلام "بنیاد ملی خواب" در آمریکا استاندارد خواب کافی در شبانه روز 7 تا 9 ساعت است و رسیدن به این رقم برای خیلی ها یک آرزوی دست نیافتنی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۷    
طرح فروش اقساطی اچ30 کراس اتوماتیک با قیمت مصوب 50 میلیون و 47 هزار تومان و موعد تحویل 30 روزه از روز دوشنبه هفتم خرداد آغاز و تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۱    
معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت گفت: مصرف چای و غذای سرخ کردنی در وعده سحر سبب افزایش تشنگی افراد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۰۱    
حضور فردی شبیه به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی در سنگاپور پیش از نشست با دونالد ترامپ، نظر بسیاری از مردم را جلب کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۷:۵۵    
برای آنکه سیر را در تمام فصول سال تازه نگه دارید بایستی شرایط مناسبی برای نگه داشتن آن در منزل فراهم کنید شرایطی که در ادامه خواهید خواند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۷:۵۲    
بدون هیچ شک و تردیدی غیبت تیام به استقلال لطمه سنگینی وارد کرده و ضریب کارایی خط آتش این تیم را کاهش می دهد ولی در عین حال وینفرد شفر نیز بیکار نشسته و راهکارهایی برای جبران مافات دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۷:۴۶    
برنامه فیلترشکن تلگرام از جمله برنامه هایی است که توسط 12 ضدویروس به عنوان بدافزار تشخیص داده شده است و برای سوءاستفاده های مختلف منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۷:۴۶    
یکی از مهم ترین و پرکاربردترین غلات جو می باشد. در این مقاله می خواهیم در رابطه با کاهش چربی های شکم و یکی از مواد غذایی کاربردی برای از بین بردن چربی شکم جو صحبت کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۷:۴۶    
تداوم تنش های سیاسی در ایتالیا موجب نگرانی های زیادی در خصوص رشد اقتصادی منطقه یورو در آینده شده است که ارزش یورو در برابر دلار آمریکا را به پایین ترین سطح خود در حدود 200 روز اخیر رساند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۷:۳۶    
پای مرغ از اعضای مرغ است که ظاهر جالبی ندارد و به همین دلیل عده ای بخصوص کودکان از خوردن آن امتناع می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۷:۳۰    
دولت روزنامه کیهان نوشت: رئیس جمهور فرانسه آب پاکی را روی دست روحانی و طیف خوش گمان به این کشور اروپایی ریخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۷:۲۱    
رئیس سازمان دامپزشکی با بیان اینکه پرونده صادرات اسب ایران به اروپا تقریبا نهایی شده است، از آغاز صادرات مرغ ایران به افغانستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۷:۰۶    
محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، روز دوشنبه پس از دیدار با سوشما سواراج، همتای هندی خود گفت: دهلی نو به صراحت اعلام کرد از تحریم های یک طرفه حمایت نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۶:۵۵    
هفته گذشته بود که سخنگوی وزارت بهداشت، در آستانه برگزاری امتحانات پایان سال تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان، نسبت به مصرف قرص ریتالین در شب های امتحان هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۶:۴۶    
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید با اعلام اینکه تصمیم نهایی افزایش قیمت لوازم خانگی را ستاد تنظیم بازار به زودی اعلام می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۶:۲۱    
سرپرست اداره امور عشایر سمیرم، سرجمع تلفات دامی ناشی از سرما و بارش های اخیر در این شهرستان را 799 رأس دام سبک اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۶:۰۶    
زن همدانی که با عنوان کارمند بهزیستی با بی رحمی از زنانی که به دنبال فرزندپذیری بودند، کلاهبرداری می کرد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۵:۳۱    
تغییرات هورمونی و نوسانات آن میتواند یکی از علل مهم سردرد و میگرن باشد؛ بنابراین با مصرف مواد غذایی تازه و طبیعی، همچون میوهها و سبزیجات، سردردهای خود را کاهش دهید
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۵:۰۱    
شیر سرد برای کودکان مضر است. این نوشیدنی مفید وقتی سرد به کودک خورانده می شود باعث بروز مشکلاتی می شود که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۴:۰۲    
یک مطالعه جدید نشان می دهد که ورزش هایی مانند دویدن علاوه بر بهبود سلامت جسمی، ممکن است به سلامت مغز نیز کمک کنند و به شما کمک کند با استرس مقابله کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۳:۰۲    
اتحادیه اروپا ضمن ارائه پیشنهاد ممنوعیت استفاده از پلاستیک های یکبار مصرفی چون نی، کارد، چنگال پلاستیکی و گوش پاک کن، خواستار جمع آوری بطری های پلاستیکی مایعات تا سال 2025 شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۱:۳۲    
پاکسازی قلمون شرقی به عنوان وروردی شمال پایتخت به معنای تمام شدن کار تروریست ها بود و آزادسازی جنوب دمشق به عنوان آخرین پایگاه تروریست ها در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۰:۵۵    
35 توصیه کاربردی و در عین حال راحت، که هیچ زحمتی برای مصرف کننده به دنبال ندارد، اما تأثیر بسیاری در پایدار شدن شرایط برقرسانی در تابستان 97 دارد،در این گزارش گردآوری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۰:۴۷    
نگاهی به کارنامه آمریکا در مسائل مربوط به حقوق بشر از دویست و پنجاه سال گذشته به جلو، نشان می دهد که آمریکایی ها در پرونده حقوق بشری نه مدعی که بایستی در جایگاه متهم بنشیند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۰:۳۵    
بانک ها دستور چهار ماه قبل رئیس جمهور برای افزایش وام ازدواج به 15 میلیون تومان را اجرا نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۰:۲۶    
به رغم آنکه مسئولان آموزش و پرورش عنوان می کنند که حداکثر شهریه در مدارس غیردولتی حدود 10 میلیون تومان است، اما شهریه هایی که برخی خانواده ها می پردازند دو برابر یا چندین برابر این میزان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۰:۱۷    
والدین برای پیش بردن و رسیدن به کارهای خود فرزندانشان را به مربیان مهد می سپارند اما از علاقه آنها به ماندن یا نماندن در مهدکودک خبر ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۴۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در پاسخ به پرسشی پیرامون احکام اخیر دادگاه نیویورک و ادعای واهی ارتباط حوادث یازده سپتامبر با ایران، گفت: جمهوری اسلامی همواره صدور احکام غیابی، مغرضانه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۲    
سردار یزدی با بیان اینکه دو تیم را دستگیر کردیم که قصد ایجاد خرابکاری داشتند، گفت: دشمنان می دانند که آمادگی ما چقدر است و قطعا سیلی محکمی خواهند خورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۵۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از سفر هفته آینده خود به فرانسه، آلمان و احتمالاً انگلیس خبر داد و اعلام کرد که با سران این کشورها درباره ایران رایزنی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۰    
پارلمان عراق امروز (دوشنبه) پس از به حد نصاب رسیدن تعداد نمایندگان حاضر، جلسه فوق العاده ای را درخصوص انتخابات پارلمانی اخیر در این کشور برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۰    
رئیس جمهوری روسیه در سفری کاری در پنجم ژوئن به اتریش می رود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۴۷    
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا روز دوشنبه پس از نشست وزیران امور خارجه 28 کشور عضو این اتحادیه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۴۷    
سخنگوی اورژانس کشور گفت: در اثر طوفان امروز زابل 99 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۰۵    
وزیر امور خارجه کشورمان از توافق تهران و دهلی نو برای تشکیل کمیته هایی به منظور بررسی همکاری های دو کشور در زمینه نفت، روابط بانکی، بازرگانی و ترانزیتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۵    
به گفته مدیرعامل نواتک، لئونید میکلسون، غول انرژی فرانسه، توتال، 10 درصد از سهام پروژه ال ان جی2 نواتکِ روسیه را خریداری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۲    
تهران به عنوان پایتخت ایران و یکی از کلان شهرهای دنیا، پذیرای مهمانان زیادی از داخل و خارج از کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۲    
برابر اعلام رسمی مرجع قضایی مطابق بررسی ها و تحقیقات صورت گرفته تخریب قسمتی از بناها و مستحدثات مربوط به وزیر کشور و افراد دیگری که وضعیت مشابه داشته اند برخلاف مقررات و موازین قانونی تشخیص داده شده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۲    
مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده با بیان اینکه گفتگوی اعضای خانواده در کشور به کمتر از نیم ساعت رسیده است، گفت: طرح ملی گفتگوی خانواده با همین رویکرد در دستور کار است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۲    
سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه از توافق مسکو و پاریس برای ادامه اجرای برنامه جامع اقدام مشترک خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۲    
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه ما باید گام به گام مدیریت یکپارچه شهری را محقق کنیم گفت: اگر از ابتدا به دستگاه ها بگوییم همه اختیارات مرتبط با شهر را به ما بدهید مشخص است که قبول نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۶    
سیدعباس عراقچی اظهار کرد: برجام از همان ابتدا یک موضوع بزرگ ملی بوده است، ولی متاسفانه در روند خود از یک موضوع ملی به یک موضوع فروملی و بحث های داخلی و جناحی تبدیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۶    
مقیمی با اشاره به اینکه اگر کارت ملی مادر نوزاد در بیمارستان دریافت شده باشد می توان شناسنامه صادر کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۷    
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان ادعای مذاکره غیرمستقیم ایران و رژیم صهیونیستی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۶    
دولت سوریه فهرست اسامی نامزدهای عضویت در کمیته اصلاح قانون اساسی این کشور را به دفتر 'استفان دی میستورا' نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه تحویل داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۶    
وزیران خارجه اتحادیه اروپا در نشست امروز (دوشنبه) خود در بروکسل با صدور بیانیه ای تحریم های سوریه را تا یکسال دیگر تمدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۰    
جمعی از دانشجویان و نمایندگان تشکل های دانشجویی عصر امروز با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: اگر به نمایندگان فشاری وارد نشود و تهدید نشوند و امشب هیچ کس امضای خود را پس نگیرد فردا اعلام وصول سوال از رئیس جمهور در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۵    
معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در دیدار با دستیار کمیسر عالی آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد تاکید کرد: ایران از پیمان جهانی پناهندگان حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۲    
ماجرای تکان دهنده اذیت و آزار گروهی دانش آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب تهران وارد فصل تازه ای شد.یکی از مسئولان دبیرستان پسرانه نوبت اول در منطقه 2 تهران، با اذیت و آزار جنسی گروهی از دانش آموزان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۲    
سوشما سوارج، وزیر امورخارجه هند در یک نشست خبری در پاسخ به سوالی درباره تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای بازگرداندن تحریم های ایران پس از خروج واشنگتن از توافق هسته ای تاکید کرد که موضع دهلی مستقل از هر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۶    
بوریس جانسون وزیر خارجه انگلیس امروز دوشنبه در اظهاراتی اعلام کرد: لندن باید به صورت کامل از اتحادیه گمرکی اروپا خارج شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵    
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه برای سخنرانی در جمع فارغ التحصیلان آکادمی نیروی دریایی وارد مریلند شد و در این مراسم سخنران آغازین بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۵    
رییس مرکز برنامه ریزی و نظارت بر دخانیات کشور در مورد صادرات محصولات دخانی گفت: در 2 ماه نخست پارسال 850 کیلوگرم تنباکوی سنتی به سایر کشورها صادر شده بود که این رقم در 2 ماه نخست امسال به 38 هزار و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۲    
سخنگوی بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم در خصوص توقف اجرای برنامه دختران ناشنوا و کم شنوا در مصلای تهران گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۵۲    
مدیر پیام رسان صدا و سیما(سروش) در مجلس عضویت افراد بدون اطلاع آنها در سروش را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۶    
فدراسیون فوتبال اعلام کرد دیدارهای دوستانه تیم ملی فوتبال ایران مطابق روند پیش بینی شده در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۶    
بانک مرکزی اعلام کرد: پیامک هایی با مضمون برخورد با معاملات غیرمجاز از سوی این نهاد ارسال نشده و اصولا این گونه اقدامات در حیطه وظایف بانک مرکزی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۵    
محمد بن سلمان برای رسیدن به اهداف خود در طرح بلندپروازانه چشم انداز 2030 بر روی تکنولوژی ها جدید به ویژه هوش مصنوعی حسابی ویژه باز کرده است و در این راه بر ایده "تکینگی فناوری" "ماسایوشی سان" ژاپنی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۳۱    
سرپرست باشگاه تراکتورسازی برخلاف اکثر مدیران فوتبال نشان داد مدیری کم حرف، شفاف، با استراتژی، قائل به محدودیت های زمانی و البته عملگرا است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۵    
دفتر مطالعات اقتصادی مرکزپژوهش های مجلس، در گزارشی در خصوص بازار ارز ایران آورده است: به واسطه ارز حاصل از صادرات نفت و فرآورده های نفتی و پتروشیمی همواره دارای تراز تجاری مثبت بوده است و براساس ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۲    
شهردار تهران گفت: اعتبار پروژه اسفندیار 205 میلیارد تومان بوده که از این میزان 80 میلیارد هزینه شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۶    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد برای لیست 24 نفره انتخاب های درست و منصفانه ای انجام داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۶    
زمانی که در تاریخ 8 می ترامپ تصمیم خود در مورد توافق هسته ای با ایران را اعلام کرد، محور توجه بسیاری از تحلیلگران، بر نظر رهبر ایران در مورد اینده برجام متمرکز شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۰۶    
سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد، تنها سربازان دولتی سوریه باید در مرزهای جنوبی این کشور مستقر شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۵    
مدیرعامل ستاددیه کشور گفت: با وجود مشکل بانکی واریز مبالغ اهدایی به حساب های داخلی، از ابتدای سال جاری به همت ایرانیان خارج از کشور زمینه آزادی 14 مددجوی تحت حمایت ستاد دیه فراهم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۳۶    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به دیدار اعضای این کمیسیون با وزیر اطلاعات، گفت که در این جلسه وزیر اطلاعات به ارائه گزارشی از وضعیت بازار ارز و اقدامات دولت برای ساماندهی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۷    
اسپانسر پیشین پرسپولیس در تلاش است مجددا به این باشگاه برگردد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۱    
هافبک استقلال به حمایت از مدیران باشگاه در خصوص قرارداد مهاجم سنگالی این تیم پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۲    
سرمربی تیم استقلال تهران با انتشار متنی از ادامه مسیر موفقیت آمیز تیمش سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۲    
ایران نمی تواند نگرانی روز افزون خود در مورد عدم پایبندی روسیه به توافق های آن با دولتهای صادر کننده نفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۲    
محمد بن سلمان ولیعهد سعودی دستور کاهش سطح روابط اقتصادی با برخی شرکت های آلمانی فعال در این کشور را صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۱    
بخش رسانه ای تیم ملی درباره ترجمه مصاحبه سامان قدوس با یکی از رسانه های سوئدی توضیحی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۵    
برخی از بازیکنان پرسپولیس بعد از باخت به الجزیره اقدامی کردند که ناراحتی مسئولان باشگاه را در پی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۱    
دفتر ریاست جمهوری کره جنوبی امروز (دوشنبه) اظهار کرد، نشست سه جانبه میان رهبران کره شمالی، آمریکا و کره جنوبی احتمالا حدود "12 ژوئن" در سنگاپور برگزار می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۱    
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس گفت: نامزدی محمدرضا عارف برای ریاست مجلس فردا(سه شنبه) در جلسه مجمع عمومی فراکسیون مورد بررسی قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۱    
ستاره دو تابعیتی ایران در مصاحبه ای جنجالی اعلام کرد از انتخاب ایران پشیمان نیست اما اگر به گذشته برمی گشت، چنین تصمیمی نمی گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۱    
رئیس فراکسیون امید مجلس گفت: در مذاکرات جدید هرچه سریعتر به صورت شفاف تعهد اروپا جهت اجرایی شدن برجام اخذ شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۱    
محمد رضا شریف به عنوان سرپرست باشگاه فولاد خوزستان انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۱    
معاون حقوقی رئیس جمهور گفت: خسارت دیدگان از اعمال و اقدامات دولت آمریکا در دادگاه های ایران طرح دعوا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۱    
30 تن از نمایندگان مجلس در نامه ای به وزیر ورزش و جوانان خواستار تغییر لیست تیم ملی فوتبال برای جام جهانی شدند!
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۱    
وکیل مدافع اسفندیار رحیم مشایی می گوید شایعات مطرح شده در خصوص موکلش به هیچ وجه صحت ندارد و مشایی در سلامت کامل به سر می برد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۱    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت: در سطح اتحادیه اروپا در حال اجرای مجموعه ای از اقدامات هستیم تا مطمئن شویم که توافق هسته ای با ایران و سرمایه گذاری اقتصادی از جانب اروپا حفظ می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۱    
پروانه سلحشوری در مورد مطرح شدن دوباره موضوع حذف واژه طلاق از شناسنامه زنان مطلقه، در قالب یک طرح، می گوید ...
  • ۱