چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۲۳:۵۴Jan 2019 23
 

خبرهای نامه نیوز 11 خرداد 1397 - namehnews.ir

 
نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 31 فروردین 1397 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1397 نامه نیوز 1 خرداد 1397 نامه نیوز 2 خرداد 1397 نامه نیوز 3 خرداد 1397 نامه نیوز 4 خرداد 1397 نامه نیوز 5 خرداد 1397 نامه نیوز 6 خرداد 1397 نامه نیوز 7 خرداد 1397 نامه نیوز 8 خرداد 1397 نامه نیوز 9 خرداد 1397 نامه نیوز 10 خرداد 1397 نامه نیوز 11 خرداد 1397 نامه نیوز 12 خرداد 1397 نامه نیوز 13 خرداد 1397 نامه نیوز 14 خرداد 1397 نامه نیوز 15 خرداد 1397 نامه نیوز 16 خرداد 1397 نامه نیوز 17 خرداد 1397 نامه نیوز 18 خرداد 1397 نامه نیوز 19 خرداد 1397 نامه نیوز 20 خرداد 1397 نامه نیوز 21 خرداد 1397 نامه نیوز 22 خرداد 1397 نامه نیوز 23 خرداد 1397 نامه نیوز 24 خرداد 1397 نامه نیوز 25 خرداد 1397 نامه نیوز 26 خرداد 1397 نامه نیوز 27 خرداد 1397 نامه نیوز 28 خرداد 1397 نامه نیوز 29 خرداد 1397 نامه نیوز 30 خرداد 1397 نامه نیوز 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۶:۳۰    
دارچین تاثیر بسزایی در پیشگیری از سرطان و دیابت و افسردگی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۰۹:۲۰    
"حضرت امام(ره) تقریباً هیچ گاه تغییری در این برنامه کارشان نمی دادند با این همه چند برنامه استثنایی نیز اتفاق افتاد که امام دستور دادند کل برنامه ها تاخیر شود..."
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۴۱    
جامعه روحانیت مبارز در بیانیه خود نوشت: پیروان خمینی به همراه خلف صالح او مقام عظمای ولایت و رهبری در برهه ی حساس دیگری از تاریخ خود، با صلابت و استواری، هوشمندی و تدبیر، عزت و اقتدار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۰۸:۴۵    
برای سم زدایی بدن خود از میوه ها استفاده کنید که مهمترین انها را در ادامه میخوانید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۰۷:۳۶    
دردهایی که از وجود مشکلی خطرناک در بدن خبر می دهند معمولا شدید هستند، یکباره شروع می شوند و با چندین نشانه همراه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۰۲:۱۰    
سخنگوی شرکت دولتی آذر انرژی جمهوری آذربایجان اعلام کرد که این شرکت از دیروز (جمعه) صادرات برق به ایران را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۱    
آن طور که خبرگزاری Economic Times کره جنوبی ادعا می کند، تمامی آیفون های امسال اپل به صفحه نمایش از نوع OLED مجهز خواهند شد؛ به همین جهت، نسخه ارزان قیمت آیفون 10 فاقد پنل LCD است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۱    
مطالعه جدید نشان می دهد لکه های زرد کوچک در چشم می تواند نشانه اولیه دمانس یا زوال عقل باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۱    
یکی از عناصر اصلی سالاد خیار است. بر طبق اصول هم بخواهیم بررسی کنیم، سالاد شیرازی بدون خیار ممکن نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۵    
روزنامه فرانسوی لوموند روز جمعه در مطلبی نوشت: پادشاه عربستان در نامه ای به رئیس جمهوری فرانسه هشدار داد که در صورتی که قطر به سامانه ضد موشکی اس 400 دست پیدا کند، علیه این کشور اقدام نظامی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۸:۲۵    
وقتی با صدای بلند به موسیقی گوش می دهید، سلولهای گوش داخلی شروع به تولید ماده ای سمی می کند که به خودی خود خطرناک نیست، اما ترشح زیاد آن باعث از بین بردن همین سلولهای تولیدکننده می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۲    
احمد شجاعی گفت: تعدادی از دانش آموزان مدرسه ای در غرب تهران برای معاینه روانپزشکی به پزشکی قانونی فرستاده شده اند؛ اما درخواستی از سوی شکات برای معاینه جسمانی تا کنون نداشته ایم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۷:۵۲    
خانواده های تک فرزند با محدودیت ایفای نقش مواجه اند. زیرا فرزند، امکان ایفای نقش خواهر یا برادر را ندارد و از قابلیت ها و مهارت هایی که در روابط بین خواهر و برادر شکل می گیرد، محروم است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۷:۴۶    
بازیکنی که به تازگی به جمع آبی پوشان پایتخت پیوسته، سابقه گلزنی به پرسپولیس را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۷:۲۲    
کبد بزرگ ترین عضو بدن انسان است. کبد به ساخت پروتئین خون و لخته شدن خون کمک می کند، قند را برای ساخت گلیکوژن تبدیل می کند، صفرا تولید می کند، سموم را از بدن خارج می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۷:۱۶    
انجمن جراحی زیبایی آمریکا طی گزارشی اعلام کرده که سالانه چیزی حدود 11 میلیون جراحی زیبایی در آمریکا انجام می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۷:۱۰    
فرایند درمان اسهال کودکان باید با اقدامات سریعی همراه باشد. هر چه زودتر تکرر اسهال یک کودک را درمان کنید، بدن او آب کمتری از دست داده و زودتر خوب می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۶:۵۵    
مدیرکل دفتر مدیریت بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه برنامه غربالگری بیماریهای ژنتیکی در طرح تحول سلامت درحال اجرا است، گفت: بیماریهای متابولیک ارثی، کروموزومی و ناهنجاری های ژنتیک ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۶:۴۶    
شاید عجیب و غریب به نظر برسد، اما خوابیدن با جوراب ممکن است کمک کند که سریع تر به خواب بروید. این به این دلیل است که تنظیم دما بخش ضروری از چرخه خواب به حساب می آید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۶:۳۲    
اگر روزه می گیرید برای حفظ سلامتی بدنتان این نکات را رعایت کنید
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۶:۲۶    
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران اعلام کرد: در نتیجه سقوط آسانسور در پایتخت امروز( جمعه) یک نفر جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۶:۱۱    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: بر اثر برخورد صاعقه با دو شهروند تهرانی یک نفر از آنها در دم جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۶:۰۲    
بوی بد یک مسافر، هواپیمای شرکت ترانساویا هلند را وادار به فرود اضطراری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۵:۰۲    
بررسی تصاویر فضاپیمای نیوهورایزن از پلوتون نشان می دهد این سیاره ویژگی هایی مانند زمین دارد. در آن تپه هایی متشکل از دانه های جامد و یخی متان وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۴:۳۲    
یکی از علت های سرطان های به وجود آمده در این روزها آلودگی هوا، دود سیگار و قلیان است. که در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم که هوای آلوده بسیار بدتر از دود سیگار می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۴:۰۲    
درحالی که سیاستگذاران بخش مسکن، هر روز مصوبه جدیدی برای جذاب تر شدن صندوق مسکن یکم صادر می کنند، در مقابل دریافت وام مسکن با اوراق تسه، رشد عجیب 30 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۳:۳۲    
در مطلب زیر قصد داریم شما را با شش روش که جذابیت صحبت کردن را برای شما بیشتر و بیشتر می کند آشنا کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۲:۴۷    
دغدغه آن دسته از کارشناسان و فعالانی که نگران تکرار رویه تورم مقررات در حوزه پرداخت الکترونیک هستند کاملا قابل فهم و درک است چرا که مقوله ای مانند پرداخت الکترونیک به لحاظ پیوند مستقیمی که با فناوری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۲:۱۱    
شرکت فرانسوی توتال با اشاره به فرصت 60 روزه برای دریافت معافیت از تحریم های واشنگتن اعلام کرد که این احتمال بسیار ضعیف است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۱:۵۷    
گزارش های دریافتی از خبرگزاری کره جنوبی حاکی است که دایلیم شرکت بزرگ کره ای که سال ها با ایران همکاری داشته است یک قرارداد دو میلیارددلاری برای همکاری نفتی و پالایشگاهی با ایران را لغو کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۱:۳۲    
وزیر خارجه چین و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کردند که پکن و بروکسل با وجود خروج آمریکا از برجام همه تلاششان را برای حفظ این توافق به کار خواهند گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۱:۱۷    
پس از انتشار اخبار اضافه شدن تجهیزات جدید به پمپ بنزین ها، شایعه شده که قرار است قیمت بنزین گران شود!
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۱:۰۵    
در تهران یک قبر سه طبقه را به مبلغ 500 میلیون تومان به فروش گذاشتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۰:۵۶    
حمیدرضا فولادگر با اشاره به گزارش مرکز پژوهش ها مبنی بر اینکه ایران یکی از کشورهایی بوده که بیشترین میزان نرخ تورم را دارد، گفت: براساس آنچه که مرکز آمار و بانک مرکزی ارائه می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۰:۵۰    
در پی لغو یک طرفه ی دیدار آماده سازی بین تیم های یونان و ایران از سوی فدراسیون فوتبال یونان، فدراسیون فوتبال ایران بیانیه ی دیگری صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۰:۴۱    
سرانجام چندین سال پس از انتشار ویندوز 10، این نسخه از سیستم عامل مایکروسافت توانست از لحاظ سهم بازار از سیستم عامل محبوب ویندوز 7 پیش بگیرد و به سیستم عامل غالب بازار تبدیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۵۱    
وزیر امور خارجه روسیه امروز (جمعه) گفت، توافق این کشور با ایالات متحده در راستای همکاری هسته ای صلح آمیز بین دو طرف به حالت تعلیق درآمده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۷    
یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: هر چهار نامزد حزب ما رد صلاحیت شدند چراکه حزب ما نقد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۶    
شورای مرکزی حزب اعتمادملی به اتفاق با درخواست استعفای مهدی کروبی از دبیرکلی حزب اعتمادملی مخالفت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۷    
دهمین مجمع عمومی حزب اسلامی ایران زمین عصر امروز با حضور اعضای این حزب برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۷    
روزنامه رأی الیوم به نقل از منابعی غربی نوشت که ولی عهد عربستان سعودی بعد از کودتای نافرجام آوریل به شدت ترسیده و این حادثه زندگی او را کاملا تحت الشعاع قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۱    
در پی رعد و برق در کوی فراز منطقه سعادت آباد 2 نفر کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۱    
روابط عمومی وزارت امور خارجه به اظهارات رئیس اتاق مشترک ایران و هند درباره سفر اخیر ظریف به هند و عدم همراهی فعالان اقتصادی بخش خصوصی پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۱    
خبرگزاری رویترز در خبری اختصاصی اعلام کرد: آمریکا به دنبال استقرار سامانه موشکی تاد در آلمان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۱۱    
مدیرعامل توتال گفت که شانس این شرکت برای معافیت از تحریم های آمریکا و ماندن در ایران بسیار ضعیف است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۵    
روزنامه ایزوستیا روسیه به نقل از یک مقام بلندپایه در وزارت خارجه فرانسه نوشته پاریس آماده مذاکره با تهران بر سر توافقی جدید به جای برجام است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۱۲    
طرف های غربی به محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی توصیه کرده و از وی خواسته اند که کمتر در ملأ عام حاضر شود و مانند یک پادشاه واقعی رفتار نکند بلکه منتظر بماند تا بر کرسی پادشاهی تکیه بزند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۰    
الیاس حضرتی با تاکید به مخالفت اعضا شورای مرکزی حزب اعتمادملی با استعفای مهدی کروبی از دبیرکلی این حزب گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۶    
جلسه دادستان تهران با رئیس سازمان هواپیمایی کشور، مدیر کل شرکت فرودگاه های کشور، مدیر عامل شرکت های هواپیمایی و تعدادی از معاونان دادستان تهران درباره بررسی علل تاخیر پروازها روز چهارشنبه 9 خرداد ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۶    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: با فرض ایجاد بدترین شرایط برای راکتور اراک، متخصصان ایرانی قادر به تکمیل راکتور بازطراحی شده فعلی و نیز بازسازی راکتور قدیمی با ساخت کالندریای جدید هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۷    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر خارجه چین در کنفرانس خبری مشترک بر لزوم حفظ و ادامه برجام تأکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۰    
کاخ کرملین از احتمال برگزاری دیدار بین رئیس جمهور روسیه و رهبر کره شمالی خبر داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۱    
سفیر ایران در لندن با طرح این سوال که ایران در برجام اشتباه کرد، متن را دقیق مذاکره نکرد و اعتماد بی خودی کرد؛ اروپا، کانادا، ژاپن، روسیه و چین به عنوان اعضای معاهده آسیا پاسیفیک ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۵    
معاون حمل ونقل سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای جرئیات تامین لاستیک مورد نیاز کامیون داران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۶    
رئیس اتحادیه اغذیه فروشان مواد غذائی گفت: امروز فروش اصلی اغذیه فروشان و ساندویچی ها، فلافل است زیرا قیمت آن ارزان است. امروز مردم به دنبال یک غذای شکم پرکن هستند نه غذای دارای پروتئین.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۶    
نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی گفت: مدیریت نکردن هزینه ها جزو وسوسه های شیطان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۲۰    
شرکت آمریکایی نایکی بازیکنان ایرانی را در جام جهانی روسیه تحریم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۱    
عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب معتقد است که در دور جدید فعالیت های جمنا همه گروه ها و احزاب در جریان اصولگرایی و انقلابی در تصمیم گیر ی ها نقش خواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۱    
در مورد تجاوز عمدتا امکان تشخیص این امر در مراکز پزشکی قانونی و از طریق معاینه وجود دارد و اگر چنین اقدامی صورت گرفته باشد، حتما این امر قابل تشخیص است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۲    
منابع نزدیک به حزب الله لبنان شایعات مربوط به عقب نشینی نظامیان این حزب از جنوب سوریه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۰    
حدادعادل می گوید می لنگیم ، چمران می گوید باید حق عضویت بگیریم و آل اسحاق از نبود اسپانسر گلایه می کند! اگر واقعا پولی در بساط نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۰    
امام جمعه موقّت تهران با بیان اینکه امروز امت اسلامی امام و پیشوا و راهبر خود را شناخته است و در مسیر تعیین شده از سوی پیشوای امت اسلام با قدرت قدم برمی دارد تصریح کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۰    
ستاره سابق فوتبال ایران یکی از بازیکنان منتخب تیم آسیا در ادوار جام جهانی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۱    
هافبک تیم پرسپولیس دلیل تصمیمش برای ترک این تیم را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۱    
عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی نسبت به برگزار نشدن جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۱    
یک فعال سیاسی با تأکید بر اینکه دولت باید اتاق جنگ اقتصادی تشکیل دهد، گفت: آنها باید همراه با مجلس دو یا چند برنامه مشخص اقتصادی را تدوین و اجرا کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۶    
تلویزیون اسرائیل روز پنجشنبه مدعی شد که یک مقام ارشد اسرائیلی به صراحت گفته اسرائیل در برابر باقی ماندن اسد در قدرت در صورتی که حضور ایران در سوریه به طور کامل قطع شود مخالفتی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۰    
دبیر ستاد انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: اسرائیل ضرب شصت محکمی از مقاومت در جولان دریافت کرد که این آغاز یک راه بزرگ است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۰۰    
رئیس کل دادگستری استان تهران از تعیین قضات ویژه در پرونده تعرض به تعدادی از دانش آموزان در مدرسه ای در منطقه مرزداران تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۷    
تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی 2018 با بدترین تدارک ممکن عازم روسیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری رویترز به نقل از دیپلمات های غربی گزارش داد: بازگرداندن تحریم های آمریکا علیه ایران، باز طراحی راکتور آب سنگین اراک و تغییر کاربری سایت فردو در این کشور را با مشکل مواجه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۷    
دبیر شورای عالی فضای مجازی با تایید این موضوع که اسم مطرح شده در فهرست تحریم های جدید آمریکا به او تعلق دارد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۱    
وجود تضادها و عدم پاسخگویی به برخی مطالبات مردم به ویژه در حوزه مسائل اجتماعی- اقتصادی، باعث شده تا برخی مدعی شوند که ایران در مسیر یک انقلاب اجتماعی حرکت می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۳۵    
در حالی که صحبت از رفتن احمدزاده به لیگ لهستان مطرح شده اما شاید مسیر این بازیکن تغییر کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۲۶    
ستاره تیم ملی فوتبال ایران یکی از دو بازیکن آسیایی است که احتمال داده می شود در جام جهانی روسیه در کنار بزرگان فوتبال، درخشان ظاهر شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۱۷    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از پیشنهاد آمریکا برای هدایت این تیم پرده برداشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۵    
یک عضو هیات رییسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی با اشاره به ورود این کمیسیون به حادثه مدرسه پسرانه غرب تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۰۵    
رئیس ستاد دیه کشور گفت:از بدو تاسیس ستاد دیه تاکنون، بیش از یک صد هزار نفر از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان آزاد شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۱    
ارگان محمود احمدی نژاد ادعا کرد نیروهای قضایی با مراجعه مجدد به منزل اسفندیار رحیم مشایی،شناسنامه خانواده وی را ضبط کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۱    
آشنا در کانال تلگرامی خود نوشت:
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۵    
یک فعال رسانه ای اصولگرا درباره عملکرد صداوسیما و انتقاداتی که درباره آن وجود دارد، گفت: اگر جای رئیس سازمان صداوسیما بودم، همان بعد از سخنرانی مقام معظم رهبری کلید سازمان را در نگهبانی می گذاشتم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۰    
رسانه های لهستانی خبر احتمال حضور هافبک پرسپولیس در لیگ این کشور را منتشر کردند و البته قیمت عجیبی برای این بازیکن ایرانی مطرح کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۷    
رئیس جمهور فرانسه اعلام کرد که تصمیم رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اعمال تعرفه بر واردات فلزات، اقدامی اشتباه و غیرقانونی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۷    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی و رئیس جمهور روسیه درباره تحولات منطقه و آنچه که "نفوذ ایران در سوریه" خوانده شده، تلفنی گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۱    
رهبر کره شمالی نامه ای محرمانه برای رئیس جمهور آمریکا ارسال کرده که توسط هیأتی از مقامات این کشور و در جریان سفر کم سابقه به کاخ سفید، تحویل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۰۲    
شرکت جنرال الکتریک در حال بستن دفتر خود در تهران است و به مشتریان محلی خود گفته از این پس ثبت سفارش نخواهد داشت. این شرکت تحریم های آمریکا را دلیل این اقدام عنوان کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۶    
دو تیم دینامو و استوابخاست با بازیکنان ایرانی به مقام های اول و دوم لیگ هندبال رومانی دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۷    
مسئولان سازمان لیگ فدراسیون فوتبال از برگزاری دربی های فصل جدید با قانون اختصاص 10 درصد به تیم میهمان خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۴۱    
افشین اعلاء شاعر، در حاشیه دیدار شاعران با مقام معظم رهبری در کانال تلگرامی اش نوشت:
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۶    
عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: برخی مطرح می کردند لاریجانی در انتخابات بعدی ریاست جمهوری و بعد از روحانی در اردوگاه اصلاح طلبان قرار می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۶    
یک فعال سیاسی اصولگرا تاکید کرد: جمنایی وجود ندارد. افرادی تصمیماتی را اتخاذ می کنند اما اجتماعات پر هزینه شان صوری و نتایج آن از پیش تعیین شده است و آزاد نیست که همه اصولگراها حضور داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۱۷    
ناصر ایمانی، تحلیلگر اصولگرا می گوید: آقای ولایتی تلاش دارند همواره حرف نویی داشته باشند و توجهات را به خودشان جلب کنند البته خیلی از شخصیت ها این گونه اند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۶    
تقویت دولت و تذکر دلسوزانه اشتباهات باعث حل مشکلات مردم می شود، اما اگر به بهانه انتقاد، مردم را از دولت ناراضی کنیم و شکاف دولت - ملت به وجود بیاوریم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۹:۵۶    
یک عضو فراکسیون امید معتقد است که با برگزاری انتخابات هیات رئیسه قدرت فراکسیون را نشان دادیم. درعین حال جامعه متوجه شد که ما اکثریت را در مجلس نداریم و هم فراکسیون اکثریت در مجلس هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۹:۳۵    
به دنبال تصمیم دولت آمریکا مبنی بر وضع تعرفه بر واردات فولاد و آلومینیوم،کانادا و مکزیک اعلام کردند اقدامات تلافی جویانه ای را به اجرا می گذارند و اتحادیه اروپا نیز اقدامات تلافی جویانه خود را آماده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۷:۲۰    
نماینده مردم سبزوار در مجلس، گفت: انتخابات روز گذشته هیئت رئیسه 4 پیام برای نمایندگان و مردم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۷:۱۵    
نباید فراموش کرد که سیاستمدارانی مانند امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه و ترزا می نخست وزیر انگلیس از ابتدای سال 2017، با خواسته دونالد ترامپ مبنی بر "تغییر برجام" موافقت کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۷:۰۰    
سفیر ایران در کنیا اعلام کرد: 17 ملوان ایرانی که ماه های پیش به دلیل ورود غیرقانونی به سومالی بازداشت شده بودند، طی مذاکرات فشرده با دولت محلی پورتلند از طریق رابطان سومالی آزاد شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۶:۰۰    
مطالعه بریتانیایی جدیدی نشان می دهد که کار کردن به مدت طولانی، جز خستگی، باعث افزایش ریسک ابتلا به یک اختلال رایج و خطرناک ریتم قلب می شود.
  • ۱