پنجشنبه ۰۴ بهمنساعت ۰۰:۰۷Jan 2019 24
 

خبرهای نامه نیوز 19 خرداد 1397 - namehnews.ir

 
نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 31 فروردین 1397 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1397 نامه نیوز 1 خرداد 1397 نامه نیوز 2 خرداد 1397 نامه نیوز 3 خرداد 1397 نامه نیوز 4 خرداد 1397 نامه نیوز 5 خرداد 1397 نامه نیوز 6 خرداد 1397 نامه نیوز 7 خرداد 1397 نامه نیوز 8 خرداد 1397 نامه نیوز 9 خرداد 1397 نامه نیوز 10 خرداد 1397 نامه نیوز 11 خرداد 1397 نامه نیوز 12 خرداد 1397 نامه نیوز 13 خرداد 1397 نامه نیوز 14 خرداد 1397 نامه نیوز 15 خرداد 1397 نامه نیوز 16 خرداد 1397 نامه نیوز 17 خرداد 1397 نامه نیوز 18 خرداد 1397 نامه نیوز 19 خرداد 1397 نامه نیوز 20 خرداد 1397 نامه نیوز 21 خرداد 1397 نامه نیوز 22 خرداد 1397 نامه نیوز 23 خرداد 1397 نامه نیوز 24 خرداد 1397 نامه نیوز 25 خرداد 1397 نامه نیوز 26 خرداد 1397 نامه نیوز 27 خرداد 1397 نامه نیوز 28 خرداد 1397 نامه نیوز 29 خرداد 1397 نامه نیوز 30 خرداد 1397 نامه نیوز 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۰:۰۶    
مدیر پیام رسان سروش گفت: یکی از پیشنهاداتی که به طور جدی داشتیم و هنوز هم بر سر آن اصرار داریم، اعطای وام 50 تا 100 میلیارد تومانی به پیام رسانهایی با بیش از پنج میلیون کاربر است تا به این طریق ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۷:۵۶    
طالبی یکی از میوه های سرشار از آب است که در فصل تابستان به تامین نیاز بدن به آب کمک می کند. اما جالب است بدانید طالبی در حفظ سلامت چشم های تاثیر فراوانی دارد و همچنین خواص فوق العاده ای برای سلامت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۵    
گوگل دور جدیدی از تحریم های خود را برای ایران آغاز کرده و این بار دسترسی API نقشه خود را برای وب سایت ها با دامنه ir مسدود نموده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۲:۴۵    
مقایسه قیمت مسکن در 5 سال گذشته نشان می دهد با وجود رکود سنگین در بازار، مسکن با فاصله زیاد سکه را از رشد قیمت جا گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۰:۳۰    
نزدیک به دو هفته است که امیرحسین ناپدید شده است و هر احتمالی وجود دارد. اما نیروهای هلال احمر از همان روزهای نخست ناپدیدشدن امیرحسین عملیات جست وجو را آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۰:۰۹    
یک قطعه جواهر هوشمند که به مالکان خود امکان می دهد در صورت وقوع خطر برای دوستان و آشنایانشان درخواست کمک ارسال کنند، جایزه یک میلیون دلاری ایمنی زنان را در آمریکا دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۵:۱۵    
رئیس دولت امارات برای اولین بار از پنج ماه گذشته و برای سومین بار از پنج سال گذشته در انظار عمومی حاضر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۹    
دوش آب گرم در روزهای کسل کننده و زمانی که جسم و روح تان خسته است سبب نشاط بدن می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۲:۱۶    
تصویب نامه اصلاحی هیات وزیران در خصوص مجوز تنظیم ساعت کاری ادارات و دستگاه های دولتی، بانک ها، شهرداری ها و سایر مؤسسات عمومی غیردولتی به برخی استانداری ها ابلاغ شد که براساس آن ساعات کار دستگاه های ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۰    
براساس آخرین سالنامه آماری کشور در سال 1395تعداد 469 هزار و 950 تصادف در کشور رخ داده است که 3 درصد از تصادف ها در لحظه وقوع ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۱:۰۶    
پورشه تایکان اولین خودروی تمام برقی برند سازنده است که با الهام از مدل مفهومی میشن E در سال 2019 رونمایی و تولید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۷    
شاید کمتر کسی را در اطراف خود پیدا کنید که هنوز از یاهو مسنجر استفاده کند اما قطعا شنیدن خبر تعطیل شدن این سرویس همه را ناراحت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۴    
یک لنج ایرانی که نزدیک بندر کراچی دچار حادثه شده و 11 ملوان آن در آب های اقیانوس هند به دام افتاده بودند، توسط نیروی دریایی پاکستان نجات یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۱    
نمایندگان در نشست علنی صبح امروز مجلس لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با جرائم سازمان یافته فراملی (پالرمو) موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۱    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: وقتی جمعیت پیر شود در دهه های آینده با بحران پیری روبه رو خواهیم بود که به تبع آن هزینه های نگهداری، مراقبت، درمان و دارو افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۰:۰۹    
روسیه اعلام کرد، پیشنهاد خارطوم برای ساخت پایگاه پشتیبانی برای ناوهای روسی در سودان همچنان در دست بررسی و مذاکره میان طرف های مربوطه در هر دو کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۹    
کشاورزان فلاورجانی هیچ نوع درآمدی جز تولید محصولات کشاورزی ندارند؛بنابراین سزاوار نیست کشاورز را بدون ایجاد فرصت های اشتغال تنها بگذاریم و این درحالی است که کشاورزانی که روزگاری زکات می دادند هم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۹:۰۶    
روزنامه شهروند با فرزاد جمشیدی مجری تلویزیون مصاحبه ای انجام داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۸:۳۶    
ارگانیسم های مضر و آلاینده ها در آب، غذا و حتی هوایی که تنفس می کنیم وجود دارند بنابراین دور شدن کامل از این آلاینده ها کار ساده ای نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۸:۰۶    
مصرف آب میوه های تازه بهترین گام برای تامین ویتامین ها، آنتی اکسیدان ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن است ضمن این که اثرات قابل توجه ضد پیری نیز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۸:۰۰    
حکم لغو محرومیت تیم پرسپولیس از عقد قرارداد با بازیکنان جدید در تعطیلات تابستانی هنوز به فدراسیون فوتبال ایران ابلاغ نشده است و تا آن زمان پرسپولیس می تواند با بازیکنان جدید قرارداد امضاء کند اما ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۷:۵۴    
زرده تخم مرغ حاوی ویتامین های غنی است که می تواند مو را در مقابل آسیب بیشتر مقاوم سازد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۷:۴۵    
متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: روغن زیتون در کاهش بیماری های قلبی و عروقی و باز کردن عروق مؤثر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۶:۵۴    
حمید بقایی پس از طی مرخصی امروز به زندان برگشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۶:۱۶    
گروه تروریستی تحریرالشام (جبهه النصره سابق) اعلام کرد که روابط ما با ترکیه براساس منافع و مصالح مشترک برقرار است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۵:۲۰    
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان از وقوع زمین لرزه در شهرستان لالی خبر داد و گفت: این زمین لرزه هیچ گونه خسارتی در پی نداشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۳:۳۹    
حزب کارگران کردستان (پ.ک.ک) بر آمادگی نیروهایش جهت رویارویی با نیروهای ترکیه ای در صورت ورودشان به خاک عراق تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۲:۴۴    
دستورالعمل سازمان امور مالیاتی کشور در خصوص تفکیک منابع وصولی در سامانه یکپارچه مالیاتی ، از سوی رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۲:۲۹    
یوسفی گفت: اگر بخواهیم با هزینه های تولید فعلی قیمت مرغ را تعیین کنیم، مصرف کننده برای هر کیلوگرم از این محصول باید 10 هزار تومان تا 12 هزار تومان بپردازد اما تولید ما به حدی زیاد است که اجازه کاهش ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۲:۱۴    
بررسی وضعیت شاخص های نیروی کار در استان های کشور نشان می دهد، استان چهارمحال و بختیاری با نرخ بیکاری 23.7 درصدی بالاترین نرخ بیکاری استانی را به خود اختصاص داد و جایگزین کرمانشاه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۰۰:۱۵    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: یک باور غلط در میان افراد وجود دارد که لکه های قهوه ای پوست را به مشکلات کبدی مرتبط می دانند. هیچ ارتباطی بین مشکلات کبی و لکه های پوستی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۲۱:۳۰    
عذر خواهی تهیه کننده دورهمی بابت قصور در حفظ امانتتهیه کننده دورهمی ضمن آن که گفت و گو با ناصر ملک مطیعی را یکی از سرمایه های معنوی دستِ چندم صدا و سیما دانست، بابت قصور در حفظ آن عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۲۱:۲۴    
دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در سخنرانی پایانی خود در اجلاس سران گروه 7 گفت با همکاری اعضای این گروه یا بدون آنها "بلندپروازی های هسته ای" ایران را مهار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۲۱:۲۱    
منابع عربستانی از خودکشی فردی در مسجدالحرام خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۲۰:۱۵    
داعش در پی حمله ای کم سابقه که توانست بر بخش هایی از شهر بوکمال سوریه سیطره یابد، به اطراف این شهر عقب نشینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۲۰:۱۵    
اعلام گزارش نهایی دلایل سقوط پرواز تهران- یاسوج در اوایل تیرماهمدیرکل بررسی سوانح سازمان هواپیمایی با بیان اینکه طبق اخرین بررسی ها شرایط جسمی خلبان مناسب بوده و هیچ تاثیری در وقوع این سانحه نداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۲۰:۱۲    
قیمت سکه حدود ساعت پنج عصر به بالاترین نرخ خود تا امروز رسید و رکورد 2 میلیون 300 هزار تومان را هم زد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۹:۲۷    
بازیکن باسابقه پرسپولیس که با پشت سر گذاشتن خدمت مقدس سربازی به جمع سرخپوشان باز گشته است، قرارداد خود را با باشگاه تا دو فصل تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۹:۲۱    
سخنگوی وزارت امورخارجه بر آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای هرگونه کمک و مساعدت به پیشبرد روند صلح در کشور همسایه افغانستان تحت هدایت و رهبری دولت این کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۹:۰۶    
سرمربی تیم ملی والیبال ایران می گوید که جوانان ایران توان بالایی دارند و نشان دادند که شایسته حضور در تیم ملی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۹:۰۶    
روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از انهدام یک تیم تروریستی در منطقه مرزی اشنویه در شمال غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۸:۵۷    
یک منبع آگاه از بازنگشتن حمید بقایی تا این لحظه به زندان، بعد از پایان 6 روز مرخصی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۸:۵۴    
رئیس صنف مشاورین املاک تهران در مصاحبه با صدا و سیما از رفتار مردم و سرمایه گذاران در قبال وضعیت خرید مسکن گله کرد و توصیه کرد با تفکر و تامل بیشتری در این حوزه سرمایه گذاری کنند تا در آینده پشیمانی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۸:۵۴    
بازیکن جوان تیم ملی والیبال می گوید که امیدوار است در بازی بعدی شکست برابر برزیل را جبران کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۸:۵۱    
سرمربی تیم ملی برزیل ضمن تحسین ملی پوشان ایران می گوید که از شکست ایران بسیار خوشحال است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۸:۳۶    
سرمربی تیم ملی فوتبال یکی از اعضای تدارکات را اخراج کرده و گفته می شود تعداد اخراجی ها به 2 عضو تیم رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۸:۳۰    
تیم ملی ایران با ترکیبی جوان و نمایشی فوق العاده و امیدوار کننده با نتیجه سه بر دو برابر برزیل شکست خورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۸:۲۱    
وزیر دادگستری به اهانت صورت گرفته علیه رئیس سازمان انرژی اتمی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۸:۱۲    
جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در تماسی تلفنی با رئیس مجلس شورای اسلامی، مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به تلاش برای تصویب لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۶    
وزیران امور خارجه و دفاع هند قرار است در سفر خود به واشنگتن درباره تاثیر تحریم های آمریکا علیه ایران و روسیه با مقامات آمریکایی رایزنی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۰    
آلودگی پلاستیکی که از آن به عنوان "آلودگی سفید" یاد می شود طی چند دهه اخیر تبدیل به یکی از معضلات زیست محیطی شده تا جایی که شعار امسال روز جهانی محیط زیست "مبارزه با آلودگی پلاستیکی" انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۷    
رئیس جمهور، روابط تهران - مینسک را رو به توسعه و پیشرفت خواند و تاکید کرد که باید از همه ظرفیت ها و فرصت های فراوان موجود در دو کشور برای تعمیق مناسبات مشترک در همه زمینه ها استفاده کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۷:۳۱    
وزیر کشور ترکیه اعلام کرد: می توانیم هر لحظه که بخواهیم، قندیل (در عراق) را تصرف کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۵    
رئیس دفتر سیاسی مقتدی صدر گفت: پس از تشکیل حکومت و حتی پیش از تشکیل آن به حضور نظامی آمریکا به عنوان حضوری نامطلوب می نگریم و با چهارچوب قانونی تلاش خواهیم کرد به این اشغالگری پایان دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۵    
دفتر موسیقی وزارت ارشاد اعلام کرده که هیچ گونه مجوزی برای اجرای الیاس یالتین تاش در ایران صادر نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۵    
گردنبند طلایی "بهترین دوست" به رئیس جمهور روسیه در حاشیه اجلاس شانگهای اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۵    
یک منبع نظامی سوری به پرواز گسترده هواپیماهای جنگی و شناسایی ائتلاف تحت رهبری آمریکا بر فراز شهر البوکمال در استان دیرالزور سوریه و تحرکات مشکوک داعشی ها اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۰    
کارکنان ایرفرانس در حالی دست به اعتصاب خواهند زد که دولت فرانسه در حال نبرد با اعتصاب های شرکت راه آهن دولتی است و اعلام کرده که بدهی های ایر فرانس را برعهده نخواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۰    
ارتش سوریه پس از درگیری های شدید با داعش در حومه شهر البوکمال، توانست عناصر این گروه تروریستی را از این منطقه اخراج کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۰    
بانک مرکزی انجام حواله ارزی به منظور واردات کالا برای شرکت های تولیدی را در صورت تأیید وزارت خانه مربوطه تا سقف 5 میلیون یورو یا معادل آن به سایر ارزها بلامانع اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۷:۱۴    
احتمال عضویت ایران در سازمان همکاری شانگهای با توجه به خروج آمریکا از توافق هسته ای 2015 افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۵    
مطابق جدیدترین آمار معاملات ثبت شده در سامانه املاک و مستغلات یک واحد مسکونی 136 متری در دروس با قیمت 2 میلیارد تومان و یک دستگاه آپارتمان 51 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۷:۰۲    
رئیس سازمان پزشکی قانونی با اعلام افزایش 5.8 درصدی مراجعات نزاع همسرآزاری در سال 96 نسبت به سال 95، گفت: 90 درصد مدعیان همسرآزاری را زنان و 10 درصد باقیمانده را مردان تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۵۶    
رئیس جمهوری اسلامی ایران امروز شنبه در حاشیه هجدهمین اجلاس سازمان همکاری شانگهای در 'چینگ دائو' چین، در محل اقامت خود پذیرایی رییس جمهوری افغانستان بود و با وی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۵۶    
یک منبع آگاه گفت اوپک احتمالا درخواست ایران برای بحث در مورد تحریم های آمریکا علیه تهران در نشست ماه جاری این سازمان را رد خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۵۶    
امروز و فردا به سبب رشد ابرهای همرفتی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب، در ارتفاعات البرز در شرق تهران، شمال سمنان، شرق مازندران، گلستان و خراسان شمالی رگبار و رعد و برق ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۵۰    
یک عضو در ائتلاف سائرون مورد حمایت جریان صدر ضمن استقبال از مصوبه پارلمان عراق در خصوص بازشماری دستی آرای انتخاباتی و سومین بازنگری در قانون انتخابات عراق اعلام کرد که حتی بعد از شمارش دستی آرا تعداد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۴۴    
باوجود افزایش هفت درصدی قیمت آب و برق، وزیر نیرو همچنان معتقد است که قیمت های فعلی فاصله قابل ملاحظه ای با قیمت واقعی دارد و نرخ فعلی نیز باید اصلاح شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۴۴    
به منظور "خلع سلاح هسته ای کامل" کره شمالی فهرست بلند بالایی از موارد وجود دارد که شامل تعداد نامشخصی کلاهک هسته ای، ذخایر پلوتنیوم و اورانیوم، موشک های بالستیک قاره پیما ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۴۴    
فرمانده انتظامی آبیک از وقوع یک فقره قتل مهندس 50 ساله یک واحد مرغداری و دستگیری قاتل در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۴۱    
از آن جایی که ایران سومین تامین کننده نفت هند است، تحریم های آمریکا علیه تهران دهلی نو را نگران کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۴۱    
رئیس دفتر رئیس جمهوری با اشاره به سردادن شعارهایی توهین آمیز از سوی عده ای به رئیس سازمان انرژی اتمی اظهار کرد: امیدوارم آنان که نظرات متفاوتی دارند، باور کنند که منطق، بهتر و کارسازتر از توهین است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۵    
حسن روحانی رئیس جمهوری که به منظور شرکت و سخنرانی در هجدهمین اجلاس سازمان همکاری شانگهای به چین سفر کرده است، امروز شنبه در محل اقامت خود با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۵    
دیوان داوری بین المللی دولت کره جنوبی را به پرداخت 68 میلیون دلار خسارت به یک سرمایه گذار ایرانی محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۲    
گروهی از افراد نزدیک به رئیس جمهور آمریکا پس از معرفی خودشان به عنوان افرادی متنفذ و باکانال های مخفیانه برای دسترسی به کاخ سفید نزد دو شاهزاده شبه جزیره عرب تلاش کرده اند سکان هدایت سیاست خارجی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۹    
راشاتودی اعلام کرد: مسکو و پکن توافق کردند تا سهم ارزهای ملی خود در مبادلات دو جانبه را افزایش دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۹    
میزان زکات فطره از سوی دفتر رهبر انقلاب اعلام شد که بر اساس آن، حداقل مبلغ فطریه برای هر نفر 8 هزار تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۶:۲۰    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت روحانی عالیقدر و دانشمند حجة الاسلام دکتر احمد احمدی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۵:۵۰    
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در تلاش است کامیابی نیا را برای ماندن متقاعد کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۵:۲۴    
روسای جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه ، روابط دو کشور را در همه عرصه ها رو به گسترش خواندند و با تاکید بر ضرورت و اهمیت بیش از پیش همکاریهای دوجانبه و منطقه ای تهران – مسکو ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۵:۲۱    
چند فعال سیاسی و اقتصادی چین و ایران حضور روحانی در چین را علاوه بر تعمیق روابط دو کشور ، زمینه ساز فرصت های جدید اقتصادی برای بازرگانان دو طرف عنوان کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۵:۲۱    
محققان امنیتی تاکید کرده اند که با توجه به کشف یک آسیب پذیری شدید در گوگل کروم (Chrome) و برای مقابله با حمله هکرها لازم است که این برنامه به روز رسانی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۵    
مهدی شریفی دو بار در دقایق پایانی به پرسپولیس گل زده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۵    
مهاجم تیم ملی ایران در روسیه دچار مصدومیت شده که نگرانی کادر فنی را در پی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۲    
یک مقام آگاه اعلام کرد: حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی به هیچ وجه درخواستی مبنی بر عفو یا آزادی سعید مرتضوی نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۲    
مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پنجره هم بسته بماند، مشکلی نیست، می مانم و با پرسپولیس تمرین می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۵:۱۲    
ایمان ابراهیمی ملقب به ایمان ابرا نسبت به ادعای پندار توفیقی مبنی بر این که او هیچ کمکی به استقلال نکرده است ،واکنش نشان داد و گفت مدارک لازم را در این خصوص دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۵:۰۰    
عضو ارشد مجمع روحانیون گفت: در جلسه ای که با حضور سران سپاه در محضر امام برگزار شد، نام سیدمهدی هاشمی نیز در جمع سران سپاه آمده بود که امام در واکنش به این اتفاق به محسن رضایی گفتند "شما باید هر چه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۱    
روسای جمهوری روسیه و آمریکا در تماسی تلفنی ماه مارس درباره چشم اندازهای دیدارشان و همچنین محل برگزاری این دیدار با یکدیگر گفت وگو کردند و وین یکی از گزینه های روی میز است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۱    
محمد صلاح، بدون شک یکی از بهترین های این فصل بوده و حالا او در مصاحبه ای اختصاصی با مارکا، درباره اتفاقات عجیبی که به خصوص در پایان فصل تجربه کرد، صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۵۱    
کمیسیون اقتصادی مجلس در هفته جاری رای گیری در خصوص تقاضای حشمت الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب برای تحقیق و تفحص از میزان مطالبات غیروصول و مشکوک الوصول بانکی کشور را در دستور کار دارد
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۵    
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران می گوید حضور در سه جام جهانی همراه با تیم ملی افتخار بزرگی است اما به آن فکر نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۵    
سرمربی جدید پدیده مشهد کادر فنی خود را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۲    
مهدی طارمی ستاره تیم فوتبال ایران در تمرین امروز تیم ملی در کمپ استروگینوی مسکو غایب بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۲    
در حالی در روزهای آینده تعیین تکلیف سپرده گذاران تا سقف یک میلیارد تومان و بالاتر پنج تعاونی منحله غیرمجاز در دستور کار قرار می گیرد که این ابهام برای برخی سپرده گذاران وجود دارد که کدام و تا چه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۲    
یک وکیل دادگستری ضمن انتقاد نسبت به اعلام اسامی بیست نفر از وکلای دادگستری مورد تایید قوه قضاییه، یادداشتی را با عنوان از 70 هزار وکیل فقط بیست نفر به رشته تحریر در آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۲    
نفت که همیشه در صحنه تعاملات سیاسی بازیگر نقش اصلی بوده است این بار هم با خروج ترامپ از برجام و اعمال تحریم های مجدد علیه ایران دستاویزی برای آمریکا و عربستان شده تا با نقش های مورد پسند خود این ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۶    
مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه، از تلاش جهت انتخاب شرکت مشاور ذی صلاح جهت بررسی طرح توسعه شرقی خط 2 مترو تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۶    
منابع آگاه می گویند، مشاور و داماد رئیس جمهور آمریکا پیش نویسی جدید برای طرح موسوم به معامله قرن ارائه داده که تظاهرات های اخیر در اردن، بی ارتباط با آن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۰    
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، داعش تنها در مناطق تحت کنترل آمریکا به مقاومت خود ادامه می دهد.