سه شنبه ۳۰ مردادساعت ۱۲:۴۴Aug 2018 21

خبرهای نامه نیوز 21 خرداد 1397 - namehnews.ir

نامه نیوز 29 اسفند 1393 نامه نیوز 29 اسفند 1394 نامه نیوز 30 اسفند 1395 نامه نیوز 29 اسفند 1396 نامه نیوز 31 فروردین 1397 نامه نیوز 31 اردیبهشت 1397 نامه نیوز 1 خرداد 1397 نامه نیوز 2 خرداد 1397 نامه نیوز 3 خرداد 1397 نامه نیوز 4 خرداد 1397 نامه نیوز 5 خرداد 1397 نامه نیوز 6 خرداد 1397 نامه نیوز 7 خرداد 1397 نامه نیوز 8 خرداد 1397 نامه نیوز 9 خرداد 1397 نامه نیوز 10 خرداد 1397 نامه نیوز 11 خرداد 1397 نامه نیوز 12 خرداد 1397 نامه نیوز 13 خرداد 1397 نامه نیوز 14 خرداد 1397 نامه نیوز 15 خرداد 1397 نامه نیوز 16 خرداد 1397 نامه نیوز 17 خرداد 1397 نامه نیوز 18 خرداد 1397 نامه نیوز 19 خرداد 1397 نامه نیوز 20 خرداد 1397 نامه نیوز 21 خرداد 1397 نامه نیوز 22 خرداد 1397 نامه نیوز 23 خرداد 1397 نامه نیوز 24 خرداد 1397 نامه نیوز 25 خرداد 1397 نامه نیوز 26 خرداد 1397 نامه نیوز 27 خرداد 1397 نامه نیوز 28 خرداد 1397 نامه نیوز 29 خرداد 1397 نامه نیوز 30 خرداد 1397 نامه نیوز 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۳:۴۹    
مدیرکل صنایع خودروی وزارت صنعت اعلام کرد: با اقداماتی که در خصوص پیش فروش خودرو شده تا کمتر از یکماه دیگر بازار خودرو آرام می شود و قیمت های حاشیه بازر از بین خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۲:۲۱    
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: قاتل فراری در شهرک طالقانی از توابع کلانشهر اهواز شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۲:۰۵    
دو زن جوان از عروسشان به اتهام تحریک شوهرش به آتش سوزی عمدی که در جریان آن پدر و برادرشان به قتل رسیده بودند شکایت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۲:۰۵    
مردی که در جریان یک سانحه ساختگی قربانی سرقت شده بود با همدستی یکی از دوستانش سریال سرقت خودروهای مدل بالا را به همان شیوه به اجرا درآورد تا اینکه بازداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۲:۰۰    
آتش سوزی در بزرگترین مرکز نگهداری صندوق های انتخابات پارلمانی اخیر عراق در آستانه بازشماری دستی آرای مردم، فضای سیاسی این کشور را ملتهب کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۱:۴۵    
- همشهری آنلاین: رهبران کره شمالی و ایالات متحده آمریکا در حالی برای یک دیدار وارد سنگاپور شده اند که تا پیش از این در چندین نوبت به یکدیگر فحش و ناسزا گفته یا همدیگر را مسخره کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۱:۳۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر روز سه شنبه محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه به آفریقای جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۱:۱۸    
دبیرکل سازمان ملل متحد امروز (دوشنبه) اعلام کرد، این سازمان آماده است تا نقش راستی آزمایی را در صورت درخواست طرفین در فرآیند خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره ایفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۱:۰۸    
کاظم جلالی با بیان اینکه تیم مذاکره کننده در FATF با سطح مذاکرات متناسب نیست، گفت: همگی دیدیم که بر روی انجام برنامه اقدام (FATF) نظام تا چه میزان هزینه کرد و حال سوال این است که آیا تیم مذاکره کننده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۰:۵۰    
جوان زورگیر که برای سرقت گوشی تلفن همراه زنی در بهشت زهرا به وی حمله کرده و باعث مرگش شده بود، در شرایطی که پیش از این به قتل اعتراف کرده بود، در جلسه محاکمه همه اعترافات قبلی اش را انکار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۰:۴۸    
مردم نیوز : قرار دادن برخی از خوراکی ها یا وسایل خاصی مثل فلزات، وسایل کاغذی و پلاستیکی می تواند به سلامتی شما یا به مایکروویو آسیب بزند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۰:۴۸    
مردم نیوز : مایکروویو به آشپزی سرعت بخشیده و آن را راحت تر کرده است اما این دستگاه همانند بقیه ی وسایل نیازمند مراقبت و تمیز کردن است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۰:۴۱    
مقیمی استاندار تهران: از عید فطر امسال کار بازسازی ساختمان 15 طبقه پلاسکو کلید خواهد خورد و در عید فطر دو سال آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۰:۱۶    
تهران - ایرنا - آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان ملل روز دوشنبه اعلام کرد که این نهاد آماده است در صورتی که از آن خواسته شود، نقش تائید کننده را در مذاکرات آمریکا و کره شمالی ایفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۰:۰۰    
قرار دادن نام مقامات اجرائی کشور در کنار متهمان دارای احکام قطعی کیفری اقدامی غیراخلاقی و غیر حرفه ای است که با اهداف نامعلومی پروژه فضاسازی تخریبی علیه وزیر کشور را دنبال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۵۵    
فارس : مشاور امنیتی رئیس جمهور سابق آمریکا ضمن انتقاد از سیاست خارجی دولت کنونی این کشور در منطقه، خروج از برجام را بدترین اقدام کاخ سفید در چند سال اخیر نامید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۵۰    
تهران - ایرنا - دولت آمریکا چند شرکت و تاجر روس را به دلیل دست داشتن در حملات سایبری و کمک به سرویس های اطلاعاتی و نظامی مسکو، تحریم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۶    
رم - ایرنا - مسائل غیراخلاقی و جنسی یکی از مشکلات بزرگ واتیکان است و اسقف 'کاپلا' دیپلمات سفارت این کشور در واشنگتن اول تیرماه به اتهام جمع آوری و تبادل عکس های مستهجن محاکمه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۳۴    
سیلندرهای گاز کلر به دیرالزور منتقل شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۳۱    
باشگاه ؛ شفر به دنبال جذب یک مهاجم 19 ساله است، بر اساس شنیده های ما از منابع آگاه؛ این بازیکن لینتون ماینا نام دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۱۴    
وزارت خزانه داری آمریکا سه شهروند روسیه، و پنج شرکت روس را در لیست تحریم های خود علیه روسیه قرار داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۰۴    
علی اصغر سمیعی *
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۱    
روز گذشته، چند تبعه افغان یک زن ایرانی را در منطقه شهرری مورد ضرب و شتم قرار دادند که بر اثر شدت جراحات وارده درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۰    
یک روزنامه صهیونیستی در گزارشی به تاثیر نشست سران آمریکا و کره شمالی در سنگاپور بر توافق هسته ای ایران پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۰۶    
رسانه های قطری از توافق امید ابراهیمی با تیم الاهلی قطر خبر می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۹    
در سلول های مغز امواج الکتریکی طبیعی وجود دارد، هر گاه این امواج به صورت طوفان الکتریکی، قسمتی یا همه مغز را به صورت ناگهانی دربر بگیرد، می تواند منجر به علائم حرکتی (تشنج)، حسی، روحی و روانی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۰    
عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به نابسامانی در بازار خودرو کشور: این که چگونه اتخاذ تدابیر مختلف وزارت صنعت از توقف چند ماهه ثبت سفارش واردات تا اعمال تعرفه های جدید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۵    
انگلیس با ابراز نگرانی از خطرات حمله احتمالی ائتلاف سعودی به بندر الحدیده در یمن، اعلام کرده است که اماراتی ها به نهادهای امدادرسانی سازمان ملل فرصت سه روزه برای ترک این منطقه داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۰    
به دنبال انتشار اخباری مبنی بر اقدام گروه خودروسازی سایپا مبنی بر تحویل خودروی تندر 90 به خریداران ساندرو، این شرکت این موضوع را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۵۷    
رئیس جمهوری ترکیه بدون توجه به قوانین بین المللی درباره لزوم عدم نقض تمامیت ارضی یک کشور از آغاز عملیات ارتش در شمال عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۴۴    
تهران- ایران- دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در بحبوحه اختلافاتش با اروپا بر سر مسائل تجاری، ظاهرا با حمایت از بازگشت روسیه به گروه 7 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۴۲    
وزیر اقتصاد آلمان گفت که در حال حاضر هیچ راه حلی برای از میان بردن اختلاف های تجاری با آمریکا وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۳۵    
خواننده مطرح پاپ از یکی از برگزار کنندگان جشن قهرمانی پرسپولیس سخت گله مند است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۲۶    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در سال جاری از محل صندوق توسعه ملی 100 میلیون دلار برای مقابله با ریزگردهای خوزستان در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۲۱    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد که این جنبش از هیچ گونه محور عربی یا منطقه ای علیه د دیگری پشتیبانی نمی کند و روابط آن با ایران و قطر بسیار خوب است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۲۰    
فرانسه و آلمان در مواضعی هم راستا از اقدام رئیس جمهور آمریکا درباره بیانیه پایانی نشست گروه 7 انتقاد کردند و بر پایبندی به این بیانیه و در نظر گرفتن منافع ملی خود تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۸    
وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به رایزنی های صورت گرفته در نشست سران سازمان همکاری شانگهای، از حمایت مستحکم این سازمان از برجام خبر می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۸    
سربازان گمنام امام زمان (عج) 27 نفر از اعضای شبکه تروریستی را که قصد جنایت گسترده در ماه مبارک رمضان، به ویژه شب های قدر و روز قدس را داشتند، شناسایی و دستگیر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۴    
روزنامه آمریکایی وال استریت ژورنال در سلسله گزارش هایی، تلاش آمریکا را برای تحت فشار قرار دادن خریداران نفت ایران بی فایده عنوان کرد و گفت: اعلام سیاست آمریکا برای کاهش صادرات نفت ایران حمایت نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۴    
وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی توئیتری از تاکید طرف های حاضر در اجلاس شانگهای بر لزوم حمایت از برجام خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۳    
بیروت-ایرنا-سفیر روسیه در بیروت گفت که خروج نیروهای ایران و حزب الله لبنان از سوریه در شرایط کنونی درست نیست و غیرممکن است چرا که این کار به نفع تروریست هاست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۳    
غلامحسین الهام در واکنش به اصرار خبرنگار سیاسی تسنیم درباره رفتارهای اخیر احمدی نژاد گفت: خدا ان شاءالله عاقبت همه ما را به خیر کند، بعداً صحبت می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۱۱    
عصر اعتبار- سرمایه گذاران طلا در انتظار برگزاری نشست سیاست گذاری بانک مرکزی آمریکا و نتیجه نشست آمریکا و کره شمالی در این هفته هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۹    
وزارت دفاع کره جنوبی اعلام کرد که لیست هیات خود را برای انجام مذاکرات نظامی با کره شمالی به این کشور ارسال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۸    
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از این ساعت جدید به تازگی در وب سایت FCC با کد LM-W319 معرفی شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۵    
لهستان حاضر است 2میلیارد دلار برای ایجاد پایگاه نظامی دائمی ارتش ایالات متحده در خاک این کشور، پرداخت کند. گزارش شده که پنتاگون نیز با این معامله موافق است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۴    
دفتر نخست وزیری انگلیس اعلام کرد، کره شمالی باید پیش از هرگونه رفع تحریم های بین المللی گام های راسخی در جهت خلع سلاح هسته ای بردارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۲    
یکی از صادرکنندگان فعال در خراسان شمالی گفت: ترکمنستان یکی از مهمترین بازارهای صادراتی کشور ایران بوده که متاسفانه طی یکی دو سال اخیر از دست رفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۶:۰۰    
عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به کیفیت پایین و قیمت بالای محصولات دو خودروساز بزرگ کشور گفت: پول بنز و بی ام و می دهیم، سوار پراید و پژو و پیکان می شویم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۹    
مدیرعامل باشگاه سایپا از تلاش دو تیم مطرح پایتخت برای جذب ستاره این تیم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۹    
معاون بین الملل سازمان انرژی اتمی می گوید که در حال حاضر طرف مقابل بخشی از اقدامات ایران در صورت خروج اروپا از برجام را می داند اما در صورت خروج اروپا از برجام خواهیم گفت که چه اقداماتی را انجام ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۶    
سخنگوی وزارت خارجه چین بر دوستی پرقدرت میان پکن و مسکو تاکید کرده و سفر اخیر رئیس جمهوری روسیه به چین را بسیار موفقیت آمیز خواند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۲    
شرکت هاپاگ لیولد هامبورگ، پنجمین کمپانی بزرگ کانتینر در جهان، اعلام کرده که فرآیند توقف انتقال کالاهایی که شامل فهرست تحریم های آمریکاست را در مدت زمان تعیین شده از سر خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۳۴    
اندیشکده آمریکایی شورای آتلانتیک درباره نشست اخیر گروه 7 به میزبانی کانادا، گزارشی با این عنوان منتشر کرد: آمریکا در نشست دوستانش منزوی بود .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۲۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: اصرار بر رفتار و اقدامات یکجانبه و خودخواهانه دولت آمریکا تهدیدی جدی برای صلح و امنیت بین المللی به شمار می آید که این روزها جهان بویژه دیگر اعضای گروه 7 نمونه های آشکار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۶    
در شرایطی که گوگل تحریم جدیدی را روی دسترسی به APIها برای دامنه های ir اعمال کرده اما یک استارت آپ ایرانی ارائه دهنده خدمات نقشه که دارای قدرت رقابتی با بزرگان دنیاست ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۴    
الجزیره-ایرنا- مرکز 'مطالعات و پژوهش های عربی' در تحلیلی در خصوص نتایج سفر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به کشورهای اروپایی برای همراه کردن آن ها با خود در دشمنی با ایران نوشت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۱۱    
وزیر کشور عراق اعلام کرد که آتش سوزی انبار حاوی نیمی از صندوق های رای در بغداد اقدامی تعمدی بود .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۰۹    
شمار زیادی از نیروهای پلیس به محل اقامت رهبر کره شمالی سرازیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۰۶    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی مدعی شد: امیدوارم مدل مهار برنامه هسته ای کره شمالی در مورد ایران هم قابل تحقق باشد. ولی ما شاهد خلاف آن هستیم. رهبر ایران دستور شتاب برنامه هسته ای ایران را داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۵:۰۲    
کاهش خرید نفت توسط نایارا آخرین نشانه های توقف سفارشات کشورهای آسیایی از ایران بعد از خروج ترامپ از توافق هسته ای است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۵۰    
باشگاه ؛ رقابت های جام جهانی 2018 روسیه از روز پنجشنبه 24 خرداد آغاز می شود و تیم ملی فوتبال ایران روز جمعه 25 خرداد به مصاف تیم ملی مراکش می رود و سپس مقابل اسپانیا و پرتغال صف آرایی می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۹    
اردوی آماده سازی تیم ملی نوجوانان از روز یکشنبه 27 خردادماه در مرکز ملی فوتبال ایران آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۴    
تهران- ایرنا- قیمت سکه تمام با اینکه در ابتدای معاملات امروز (دوشنبه) حتی از مرز 25 میلیون ریال عبور کرد، اما در نهایت با عقبگرد 95 هزار ریالی، به 24 میلیون و 490 هزار ریال رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۳۹    
قاتل "ندا علیزاده" دختربچه 6ساله افغانستانی به زودی اعدام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۸    
نخست وزیر مالزی خواستار تشکیلی گروهی تجاری شد که خارج از کنترل آمریکا قرار داشته باشد؛ گروهی که سبب شود کشورهای کوچک توسط ابرقدرت ها لگدمال نشوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۲    
پس از اعلام ممنوعیت تولید و شماره گذاری موتورسیکلت های کاربراتوری از سوی هیئت وزیران درراستای اجرای برنامه های جامع کاهش آلودگی هوا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۰    
روسای جمهوری آمریکا و کره جنوبی طی تماسی تلفنی درباره خلع تسلیحات هسته ای رایزنی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۰۷    
امام جمعه اصفهان با بیان این که در کشور بیش از 900 مصلی نماز جمعه هر هفته فعالیت دارند، گفت: نماز جمعه یک کار فرهنگی بسیار ارزشمند است که هر هفته میلیون ها نفر تجمع می کنند و مسائل و مشکلات مختلفی را ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۷    
یکی از وکلای دادگستری جلسه رسیدگی به پرونده شکایت جمعی از وکلا را از دستور دهنده فیلترینگ تلگرام تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۳:۵۰    
ساعت24-رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: نتانیاهو غلط می کند. به نتانیاهو چه ربطی دارد محیط زیست ایران، او برود دنبال کار خودش ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۶    
این اختلاف قیمت بین بازار رسمی و غیر رسمی تا امروز نیز ادامه داشته است، به طوری که آخرین نرخ هر دلار آمریکا در بازار آزاد بین 6700 تا 6800تومان خرید و فروش می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۳:۴۴    
رابرت دنیرو خطاب به رئیس جمهوری آمریکا گفت: لعنت به ترامپ! به گزارش یوروزنیوز این بازیگر سرشناس آمریکایی شامگاه یکشنبه 20 خرداد در یک برنامه زنده تلویزیونی فحش رکیکی نثار دونالد ترامپ کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۳:۲۲    
قزوین-ایرنا-فرمانده انتظامی قزوین از وقوع یک مورد اسید پاشی در این شهرستان خبر داد و گفت: مصدوم حادثه به مراکز درمانی منتقل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۰    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد با اشاره به یبوست به عنوان یکی از شایع ترین بیماری های گوارشی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۲:۱۷    
بسیاری از ما در دوران کودکی و نوجوانی عادت داشتیم تا دیر وقت بیدار بمانیم اما با گذشت زمان این عادت را ترک کردیم. با این حال، شب بیداری برای بعضی افراد سبکی از زندگی محسوب می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۴۲    
تهران (پانا) - تیم ملی بسکتبال بانوان سه نفره ایران نخستین پیروزی تاریخ خود را در رقابت های جام جهانی ثبت کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۴    
سامانه سهام عدالت برای بروزرسانی و تصمیم گیری در خصوص چگونگی ادامه دریافت شماره شبا از مشمولان از دسترس خارج می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۳۴    
خبرگزاری میزان- جانشین پلیس آگاهی ناجا با اشاره به آغاز مسابقات جام جهانی روسیه و اقدام علاقمندان به فوتبال برای تهیه بلیت ضمن هشدار به شهروندان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۴    
نمایندگان پارلمان روس پس از دیدار با رئیس جمهور سوریه، توپ فوتبال ویژه جام جهانی روسیه را به فرزندان وی تقدیم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۱    
اهدای عضو بیمار مرگ مغزی " مدینە آذری فر" اهل مهاباد و ساکن اردبیل ناجی یازدە انسان دیگر شد و بە آن ها حیاتی دوبارە بخشید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۱:۰۱    
سلامت نیوز : خون مسئول حمل و نقل عناصر به سلول های بدن شما است و وظایف از جمله حمل مواد زائد حاصله از متابولیسم سلولی به دستگاه های دفع، انتقال ترکیبات و مواد مترشحه از غدد داخلی به بافت های مربوطه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۵۹    
خبرگزاری میزان- شکنجه هایی که در زندان ابوغریب عراق انجام گرفته است، شکنجه هایی است که در دستگاه های شکنجه ی دنیا مثل رژیم صهیونیستی و مانند آن -که سرآمد شکنجه گری هستند- کم نظیر است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۴۹    
رسانه ها، شبکه های اجتماعی و مقامات رژیم صهیونیستی حملات خود علیه ایران را تشدید کرده اند. این مسئله گویای آن است که اسرائیل در برابر ایران موفق به دستیابی به اهداف خود نشده و بنابراین میدان نبرد را ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۲    
قبل از این که برای بلع دارویتان سراغ هر نوع نوشیدنی بروید، مراقب باشید: نوشیدنی های معمولی از آب میوه ها گرفته تا نوشیدنی های کافئین داری مانند قهوه یا چای ممکن است اثربخشی داروهای خاصی را کاهش دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۸    
محققان آلمانی گجتی متشکل از چند سنسور فشار منعطف را ابداع کرده اند که نحوه نشستن کاربر را ارزیابی کرده و در صورت نشستن در وضعیتی ناسالم هشدار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۳    
میگرن از سردردهای کلافه کننده است که گفته می شود درمان سریعی ندارد ولی در تحقیقاتی که انجام شده ماده ای پیشنهاد می شود که با استفاده از آن معجونی ساخته می شود و میگرن را سه سوته درمان می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۵۹    
ارتش سوریه در ادامه نبرد با تروریست ها، حومه السویدا را آزاد و پاکسازی کامل آن را از دست داعش آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۵۱    
خستگی دائم، کمبود انرژی، زود خسته شدن از کار، کم آوردن در کار، کوفتگی بدن و مانند آن اصطلاحاتی هستند که در محاورات روزمرّه با آنها زیاد برخورد می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۴۰    
فرصت برای ثبت نام در تورهای جام جهانی همچنان باقی است. برای کسانی که تجربه سفر فرامرزی را ندارند، بهتر است در اولین ماجراجویی خارجی همراه با یک تور سفر خود را آغازکنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۳۳    
برکناری محمد نوازی از هدایت تیم امیدهای استقلال، اتفاق تعجب برانگیزی برای پیشکسوت آبی هاست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۲۴    
پس از آغاز گمانه زنی های جدی که با خروج دولت آمریکا از برجام اتفاق افتاد، برخی از قراردادهای اقتصادی با اما و اگرهایی مواجه شده اند و در این بین به نظر می رسد یکی از اصلی ترین شرکت هایی که بازگشتش به ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۹    
از اردیبهشت ماه 1396 تا اردیبهشت ماه 1397 قیمت خانه در تهران متری یک میلیون و 450 هزار تومان افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۸:۲۰    
اگر سیم کارت شما به دلیل وارد کردن اشتباه پین کد و PUK سوخته باشد؛ در چنین شرایطی برای دریافت مجدد سیم کارت باید به دفاتر خدمات ارتباطی اپراتورها مراجعه کنید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۸:۰۰    
بررسی ها نشان می دهد فقط طی 2 سال اعضای یک کانال مربوط به یکی از انحرافات جنسی متشکل از نوجوانان در تلگرام از 6 هزار نفر به 46 هزار نفر رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۳:۳۷    
ریزش مو یکی از مشکلاتی است که هر کدام از ما به آن دچار می شویم. هیشه ریزش مو ژنتیکی نیست. در ادامه به مهم ترین دلایل ریزش مو که ارتباطی به ژنتیک ندارند اشاره می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۳:۲۸    
نان به عنوان قوت غالب سفره ایرانی ها تلقی می شود و در این بین و به دنبال تغییر سبک زندگی، کیفیت سلامت نان های سنتی، با اما و اگرهایی همراه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۲:۴۵    
معاون برنامه ریزی و توسعه شهری سازمان تاکسیرانی شهر تهران گفت: در صورتی که تمام شرایط محیا باشد و مسافر و هوا خوب باشد رانندگان تاکسی روازنه 210 هزار تومان درآمد دارند اما در غیر این صورت این رقم در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۷    
گزینه های غذایی سرشار از کلسیم برای استحکام استخوان ها مفید به شمار می روند و برخی گزینه ها دشمن استخوان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۰:۰۶    
رسته های اولویت دار شغلی روستایی و عشایری در تمام استان های کشور برای ثبت نام سرمایه گذاران و کارآفرینان با استفاده از تسهیلات ارزان قیمت صندوق توسعه ملی اعلام شد.