دوشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۳:۱۹May 2019 20

نارین خبر (narinnews.ir)

نارین خبر 29 اسفند 1395 نارین خبر 29 اسفند 1396 نارین خبر 27 اسفند 1397 نارین خبر 31 فروردین 1398 نارین خبر 1 اردیبهشت 1398 نارین خبر 2 اردیبهشت 1398 نارین خبر 3 اردیبهشت 1398 نارین خبر 4 اردیبهشت 1398 نارین خبر 5 اردیبهشت 1398 نارین خبر 6 اردیبهشت 1398 نارین خبر 7 اردیبهشت 1398 نارین خبر 8 اردیبهشت 1398 نارین خبر 9 اردیبهشت 1398 نارین خبر 11 اردیبهشت 1398 نارین خبر 12 اردیبهشت 1398 نارین خبر 13 اردیبهشت 1398 نارین خبر 14 اردیبهشت 1398 نارین خبر 15 اردیبهشت 1398 نارین خبر 16 اردیبهشت 1398 نارین خبر 17 اردیبهشت 1398 نارین خبر 18 اردیبهشت 1398 نارین خبر 19 اردیبهشت 1398 نارین خبر 20 اردیبهشت 1398 نارین خبر 21 اردیبهشت 1398 نارین خبر 22 اردیبهشت 1398 نارین خبر 23 اردیبهشت 1398 نارین خبر 24 اردیبهشت 1398 نارین خبر 25 اردیبهشت 1398 نارین خبر 26 اردیبهشت 1398 نارین خبر 27 اردیبهشت 1398 نارین خبر 28 اردیبهشت 1398 نارین خبر 29 اردیبهشت 1398 نارین خبر 30 اردیبهشت 1398 
  ۱۰ ساعت پیش    
فرمانده گردان امام حسین(ع) میبد از برگزاری نمایشگاه عکس دفاع مقدس همزمان با سوم خرداد در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۴    
مدیرکل بهزیستی استان یزد گفت: در مرکز تحقیقات ژنتیک میبد، علاوه بر خدمت رسانی به مردم، در زمینه شناسایی ژن ها و عواملی که موجب معلولیت می شود، قدم های خوبی برخواهیم داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان یزد از ایجاد فرصت شغلی جدید برای 1978 نفر و ثتبیت و ماندگاری 1100 فرصت شغلی برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار یزد با تاکید بر تقویت مشارکت مردم در سرمایه گذاری زیرساختی گفت: در بخش مسکن هم چنان ظرفیت بسیار خوبی برای کار و فعالیت وجود دارد و پویایی در این قسمت برای شرایط اقتصادی فعلی می تواند موجب ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۴۴    
فرماندار میبد گفت: با جهانی شدن شهر میبد به عنوان شهر جهانی زیلو، 2 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه برای اشتغال بیش از 300 بافنده زیلو با همکاری صندوق کارآفرینی امید فراهم خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
جلسه شورای اداری شهرستان میبد با حضور استاندار یزد و جمعی از مدیران کل استان، اما م جمعه میبد و روسای ادارات این شهرستان برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۳:۴۴    
به مناسبت فرارسیدن سالگرد عروج عاشقانه شهید حسینعلی دهقانی مجلس گرامیداشتی در میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
خطیب جمعه میبد با بیان این که بی اعتمادی به امریکا امروز برای همه بشریت آشکار شده است، بیان داشت: درحالی که ما باید معترض برجام باشیم که در برخی موارد حق ما در آن نادیده گرفته شده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۶:۴۴    
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان میبد گفت: اراضی شهرک آیت الله حایری میبد در شرایط فعلی در حریم شهر قرار دارد و صدور پروانه ساخت وساز برای آن فاقد مجوز قانونی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان خاتم از کشف 465 کیلوگرم گردوی قاچاق در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه یزد گفت: گزینه ملت ما در برابر آمریکا و تمام دشمنان، مقاومت و ایستادگی است و این کاری است، زیرا هر کجا ذره ای پا عقب کشیدیم و در برابر دشمن کوتاه آمدیم، دشمن گستاخ و زیاده خواه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون حقوقی و پارلمانی سپاه با اشاره به اینکه جریان غرب گرا و تحمیل کنندگان توافق بدفرجام برجام، بابیان دوگانه یا جنگ یا مذاکره به دنبال تحمیل برجام های جدید به کشور هستند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد گفت: هم اکنون 4439 دانش آموز و 666 دانشجوی نیازمند از خدمات این نهاد استفاده می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بی اطلاعی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پرشکی یزد در حالی بود که رییس دانشگاه و معاون درمان انجام این انتصاب را تایید کردند و این نشاندهنده آن است که انتصاب مذکور بصورت کاملا ناگهانی و بدون برنامه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
انتظار مردم میبد از مسئولان استان آن است که بخش درمان این شهرستان که با همت خیرین و سابقه درخشان در حال خدمت رسانی به بیماران است را وارد مسائل جناحی و سیاسی نکنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۰۰:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
در راستای مبارزه با اخلالگران در نظام اقتصادی کشور، 40 تن برنج احتکار شده در شهرستان اردکان کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۴   + ۵۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در تبیین علل مذاکره نکردن با آمریکا فرمودند: جنگی به وقوع نمی پیوندد و گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۸:۴۴    
مدیرعامل کاشی ارچین میبد گفت: بازیکنان تیم کارشی ارچین، علاوه بر کسب عنوان قهرمانی در مسابقات کارگری شهرستان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتای استان یزد از مردم خواست برای دریافت رمز یک بار مصرف و نصب اپلیکیشن هر چه زودتر اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه میوه و تره بار یزد با بیان علت های افزایش قیمت هندوانه در بازار استان گفت: صادرات و گران شدن تجهیزات کشت سبب افزایش قیمت هندوانه در بازار شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: مردم نیکوکار استان یزد طی سال 97، پنج میلیارد تومان به صورت نقد و کالا برای معیشت مددجویان تحت حمایت کمیته امداد کمک کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد استان یزد گفت: نخستین برنامه جشن رمضان با محوریت پویش مردمی نذر من با همکاری رسانه ملی و مشارکت نیکوکاران در یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۰    
اخبار رسیده حاکی است بیمارستان میبد طی دو روز اخیر و در اقدامی غیرمنتظره نوبت های تلفنی برخی مراجعان به درمانگاه تخصصی را لغو کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
حضانت به معنای نگهداری، تربیت و پرورش کودک است که این وظیفه به عهده ی پدر و مادر است و آن ها نمی توانند از انجام این کار خودداری کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد از تایید شهردار منتخب یزد توسط وزارت کشور و صدور حکم وی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
استاندار یزد با اشاره به اینکه انتخابات مهم ترین نماد و مظهر مشارکت مردم در امور کشور است، بر ضرورت رعایت اصل بی طرفی و اجرای دقیق قانون از سوی دست اندرکاران برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۸:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که برخی از فعالان اقتصادی و گردشگری معتقد هستند که سرمایه گذاران برای ایجاد هتل های مدرن و پنج ستاره در یزد پا پیش نمی گذارند، مدیر کل میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۱    
بخشدار مرکزی میبد گفت: سیاست های کلی بخشداری مرکزی در سال جدید با توجه نام گذاری سال 98 به نام رونق تولید کمک و حمایت از تولیدکنندگان باهدف رونق تولید است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
با حکم استاندار یزد، محسن فلاح یخدانی به عنوان شهردار بفروئیه منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۸:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
استاندار یزد در کارگروه توسعه صادرات استان با اشاره به ضرورت واگذاری حداکثری تصدی ها به بخش خصوصی استان گفت: لازم است همه موانع موجود در حوزه صادرات استان رفع شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه قم گفت: اروپایی ها در مسئله برجام به وظایف خود عمل نکردند و بر سر این پیمان نماندند و هنوز نیز آماده نیستند به تعهداتشان عمل کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه یزد با بیان اینکه عده ای در تلاشند مشکلات کشور را به عدم ارتباط با آمریکا و برجام گره بزنند، گفت: بسیاری از مشکلات فعلی کشور حاصل بی تدبیری و مدیریت ناکارآمد است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۱    
امام جمعه موقت میبد ضمن تشکر از اقدام اخیر شورای عالی امنیت ملی، این اقدام را دیرهنگام خواند و گفت: تقاضای ما از دولت این است که در حد اقتدار ملت ایران در عرصه ی بین الملل ظاهر بشود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۱    
طوفان برای لحظاتی چهره شهر میبد را غبارآلود کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شهردار میبد از پیگیری و رفع تصرف بخشی از آرامستان فیروزآباد طی هفته آینده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۹:۴۱    
فرمانده انتظامی شهرستان میبد ضمن درخواست همکاری از شهروندان درخصوص پیشگیری از جرائم، گفت: پلیس با کسانی که با سگ گردانی در سطح شهر برای مردم مزاحمت ایجاد کنند، برخورد می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل اداره استاندارد استان یزد گفت: طرح بازرسی و نمونه برداری ویژه به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان در سطح بازار تمامی مناطق استان یزد آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
استاندار یزد بر شکل گیری تیم تخصصی جهت انجام مذاکرات اقتصادی و اجرای پروژه های بزرگ تاکید کرد و گفت: محورهای سرمایه گذاری در استان بر اساس سند آمایش سرزمینی استان تنظیم شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مسئول اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان اشکذر از ثبت آب انبار ملاابراهیم فیروزآباد در فهرست آثار ملی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۱:۱۱    
مسئول مرکز معاینه فنی میبد از تغییر ساعات کاری این مرکز در ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
خانه تاریخی نقیب الاشراف میبد از بناهای به جای مانده از دوران صفویه در فهرست آثار ملی کشور ثبت شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۹:۱۱   + ۳۳ سایت دیگر  
مسؤول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز از تجهیزات نظامی قدرتمندی برخوردار است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
اطعام، خوبست اگر به مستمندان باشد. افطاری دادن خوبست اگر با پول شخصی باشد نه از بیت المال. دیدارهای کاری و سخنرانی خوبست اگر تکراری و شعاری نباشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۸:۴۱    
مدیرکل محیط زیست استان یزد گفت: واحدهای صنعتی آلاینده باید در صورت بروز آلودگی جبران خسارت نمایند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب یزد با هشدار و به گرانفروشان و محتکران، گفت: با نظارت سازمان تعزیرات حکومتی و بازرسان حوزه اصناف و بازار ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با بیان اینکه نگاه انقلابی و جهادی باید در امور اداری رعایت شود گفت: پتانسیل های بالقوه شوراها و دهیاری ها را می توان با روش های خاص به بالفعل تبدیل کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به میزبانی میبد در جشنواره تئاتر استان یزد در سال 98، طی مراسمی دبیرخانه این جشنواره در این شهرستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هلال احمر میبد گفت: نجاتگران این شهرستان 3 مقام اول مسابقات استانی امداد و نجات را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۱   + ۲۹ سایت دیگر  
حملات رژیم صهیونیستی به کلیه مناطق نوار غزه ادامه دارد و تاکنون 24 فلسطینی شهید و در مقابل، چهار صهیونیست نیز کشته شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۸:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: پشت این طرح تفکر لیبرال دموکراسی وجود دارد و گویا برخی افراد به دنبال آن هستند که عامه مردم را در سرنوشت خود مشارکت نداده و تأثیرگذار ندانند و سرنوشت کشور را فقط محدود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۸:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
امام جمعه یزد با بیان اینکه فضای شهری یزد برای میزبانی از ماه رمضان آماده نیست گفت: اعضای شورای شهر یزد دست از اختلافات خود بردارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۰:۱۱    
سخنگوی وزارت کشور در حالی از لزوم استعفای اعضای ⁧‫شورای شهر برای نامزدی در انتخابات مجلس تا 16خرداد سالجاری خبر داد که خبرها از تلاش برخی اعضای شورای شهر میبد برای حضور در انتخابات مجلس حکایت دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه یزد با اشاره به نقش سند 2030 در تربیت نیرو برای غربی ها، گفت: دولت معیشت معلمان را جدی بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
تیم ایفاسرام اردکان در هفته چهارم دوازدهمین دوره پیکارهای فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور تیم شاهین خزر رودسر گیلان را شکست داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با روز معلم همایش پیاده روی خانوادگی در دانشگاه آزاد میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر ضرورت تلاش همه برای تحقق هدف شعار سال گفت: صنایع در راستای خودکفایی محصولات و ابزارآلات حرکت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۲:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: 421 نفر از حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد در استان یزد دبیر، معلم، استاد دانشگاه و فرهنگی هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با بیان اینکه شهید مطهری متفکر تحلیلی و صاحب نظر بود گفت: شهید مطهری در فارسی نویسی علوم اسلامی و معارف الهی یک نقطه عطف در تاریخ حوزه است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: کمیته امداد استان یزد پنج هزار فرصت شغلی در سال رونق تولید برای مددجویان تحت حمایت ایجاد می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه میبد با اظهار تأسف از سودهای تصاعدی بانک ها در به زانو درآوردن صنایع گفت: سودهای تصاعدی بانک ها خیلی عرصه را برای صنایع ما تنگ کرده است و تقاضا داریم بانک ها و دستگاه های مسئول بخشی از ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۳ - ۲۲:۱۱    
نهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد با قهرمانی تیم کاشی ارچین میبد به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۲    
نماز جمعه این هفته شهر میبد به امامت حضرت آیت الله علیرضا اعرافی اقامه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رییس سازمان اورژانس یزد، با اشاره به این که تصادف در میبد هشت مصدوم برجای گذاشت، گفت: خوشبختانه این حادثه هیچ تلفات جانی نداشته است .
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۶۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: دلیل اینکه روی سند 2030 آن قدر کار می کنند، چون در این سند دستورات و توصیه ها این است که آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با بیان اینکه مهناز افشار دو پرونده در شعبه 3 بازپرسی دادیاری شهرستان بابل دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۲    
سارقان باطری دکل های مخابراتی در شهرستان میبد دستگیر شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
طی حکم فرمانده سپاه الغدیر یزد، مصطفی گل محمدی به عنوان مسؤول بسیج رسانه استان معرفی شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۹:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد گفت: با آموزشی تعداد 200 نفر از زنان سرپرست خانوار و دختران تحت حمایت کمیته امداد استان یزد به مدت چهار روز به اردوی زیارتی، آموزشی قم مشرف شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان میبد از امحای بیش از 2 تن مواد غذایی، بهداشتی، دارویی و آرایشی فاسدشدنی و تاریخ گذشته در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۲    
مدیریت آموزش وپرورش میبد با ارسال جوابیه درخصوص مصاحبه منتشر شده از رییس بهزیستی این شهرستان پیرامون بی توجهی آموزش و پرورش به آسیب های اجتماعی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۲    
مراسم سالگرد شهید مهدی جعفری در شهرستان میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۲۰:۴۲   + ۱۹۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار فرماندهان و مدیران نیروی انتظامی، ناامن شدن فضای مجازی را موجب ضرر و زیان به مردم دانستند و بر وظیفه نیروی انتظامی در تأمین امنیت فضای مجازی تأکید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۲    
مراسم سالگرد عروج ملکوتی شهید والامقام شهید عباسعلی طالبی در میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مبید گفت: سارق حرفه ای و سابقه دار بعد از دستگیری در عملیات پلیس شهرستان میبد به 4 فقره سرقت در شهرستان اعتراف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۲:۱۲    
مراسم سالگرد شهیدان والامقام علی محمد و ابوالفضل رسولی زاده در شهرستان میبد برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۲   + ۳۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب استان یزد گفت: در هفته گذشته با تلاش دستگاه قضا و همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج)، مدیر بانک ملت استان به اتهام ارتشاء از جایگاه خود عزل و بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۸:۱۲   + ۷۷ سایت دیگر  
قاتل روحانی همدانی ساعت 5 صبح امروز در درگیری با ماموران پلیس کشته شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۲۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان یزد با بیان اینکه قطع امید از خارج و تکیه بر توان داخل راهی برای تحقق شعار رونق تولید است گفت: فعالیت 12 هزار ایرانی در صنایع فضایی آمریکا نشان از ظرفیت داخلی کشور است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۲۱:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد با بیان اینکه توجه کارفرمایان باید در بکار گیری نیروهای بومی و تحصیل کرده استان یزد گفت: ماهانه گزارش پیشرفت پروژه های نیمه تمام استان را بررسی خواهیم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۲۱:۴۱    
به اشتراک بگذارید : http://www.narinnews.ir/?p=78638
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۲۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه موقت میبد گفت: دولت امریکا سرانجام در مقابل ایستادگی و مقاومت ملت ایران خسته خواهد شد و با ادبیات و تکریم با ملت ایران سخن خواهد گفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۲۱:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد از تولد نوزاد پنج کیلو و 100 گرمی به روش زایمان طبیعی در بیمارستان ضیایی اردکان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
امام جمعه موقت یزد با اشاره به ضرورت بصیرت افزایی برای مقابله با توطئه های استکبار جهانی، گفت: وحدت و همبستگی تنها راه ایستادگی در برابر تشدید تحریم های اقتصادی است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۲۱:۱۱    
نشست صمیمی اعضای جبهه فرهنگی با شهردار و سخنگوی شورای اسلامی شهر میبد برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۲۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مهریز از کشف 120 هزار نخ انواع سیگار خارجی قاچاق در بازرسی از یک دستگاه خودرو سواری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۲۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه اردکان با اشاره به تلاش آمریکا برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران گفت: پایه های اقتصاد کشور ما استوارشده است و ملت و دولت ما در برابر تحریم صادرات نفت به زانو درنخواهند آمد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۱    
نماز جمعه این هفته شهر میبد به امامت حجت الاسلام محمود کارگر اقامه می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۱    
رئیس هیئت مدیره کانون وکلای دادگستری استان یزد گفت: همایش “اتحادیه سراسری کانون وکلای دادگستری ایران” در یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه یزد با بیان اینکه ایران در زمینه تحریم های ظالمانه ای که به آن روا شده دیر عمل کرده است اظهار داشت: حداقل کاری که می شد در قبال تحریم های آمریکایی ها کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۱۶۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: تلاش اینها به جایی نمیرسد. ما آن قدری که نیاز داریم و خودمان اراده میکنیم، میتوانیم نفت خود را صادر کنیم ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
کارکنان بخش سلامت می توانند با ارائه توصیه ها و خدمات درمانی با کیفیت به افراد زندگی آنان را تغییر داده و در جهت بهبود آن بکوشند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۵۷ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که پیشنهاد مبادله زندانیان با آمریکا جدی و مسبوق به سابقه است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر بهداشت در امور توانبخشی گفت: در حوزه شنوایی باید به این مسئله توجه داشته باشیم که جمعیت کشور در حال مسن شدن بوده و امید به زندگی در کشور به 75 سال رسیده و مفهوم آن این است که جمعیت سالمند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رییس بهزیستی میبد از کم توجهی مدیران آموزش وپرورش این شهرستان نسبت به آشنایی دانش آموزان با آسیب های اجتماعی گلایه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد، با حضور 12 تیم در سه گروه چهار تیمی در محل مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران این شهرستان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۰    
هرساله هنگام فروردین برخی ساکنان ساحلی شهرهای مازندران و مسافران استان های شمالی اقدام به صید ماهی سفید در کنار دریا می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۰:۵۶   + ۹۹ سایت دیگر  
با تصویب هیئت دولت، حداقل حقوق شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری، کارمندان مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت مبلغ میزان 15 میلیون و 634 هزار ریال تعیین شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه شاهدیه گفت: مردم مناطق شاهدیه و زارچ از مسائل تصفیه خانه به تنگ آمده اند و نارضایتی شدید در آنها ایجاد شده و اگر مشکلی ایجاد شود، ما حامی مردم هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
جمعی از شاعران انقلابی شهرستان میبد شعری با موضوع سیل اخیر در کشور را به رشته نظم درآوردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۸:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر اینکه معنای واقعی انتظار در جامعه ترویج داده شود، گفت: خدمت به نیازمندان بخشی از فرهنگ انتظار است.
مشاهده نتایج بیشتر...