جمعه ۲۸ دیساعت ۱۱:۵۸Jan 2019 18
 

شهرداری اصفهان (new.isfahan.ir)

  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۳    
با تلاش های صورت گرفته در سازمان قطارشهری، خط یک متروی اصفهان تا پایان سال به ایستگاه دفاع مقدس در ترمینال صفه اصفهان می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۳    
شهردار اصفهان گفت: قصد داریم از طریق مشارکت با بخش خصوصی، در زمینه های مختلف سرمایه گذاری کرده و درآمد پایدار کسب کنیم، در واقع به دنبال مدیریت کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری هستیم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۳    
.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۳    
شهردار اصفهان با بیان اینکه بر تکمیل پروژه های نیمه تمام متمرکز شده ایم، گفت: در چهار ماه اخیر بیش از چهار سال گذشته برای تکمیل مترو کار شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۳    
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: ایجاد شبکه اتوبوس برقی، اقدام ارزنده ای که برای نخستین بار در بودجه سال آینده پیش بینی شد و برای مطالعه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۳    
شهردار اصفهان گفت: مدیریت جدید شهری سعی دارد استانداردهای مورد نیاز را در کارخانه کمپوست اعمال کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۲:۳۳    
شهردار اصفهان به همراه جمعی از مدیران شهری از سیتی سنتر شمال شهر و مجموعه فعالیت های سازمان پسماند شهرداری اصفهان بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۳    
جانشین ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرداری اصفهان گفت: اولویت نخست اسکان مسافران، هتل ها و مهمانپذیرها و سپس منازل استیجاری، مدارس آموزش و پرورش، خوابگاه های دانشجویی و در نهایت باغ فدک است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۰۸:۳۳    
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: شهروندان برای دریافت نهال رایگان می توانند از سوم تا سیزدهم اسفند ماه در سایت سازمان پارکها و کانال تلگرامی @isfnahalbot ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۴    
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: خشک شدن زاینده رود در پی استفاده بیش از حد از سفره های آب زیرزمینی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۴    
قدرت الله نوروزی، شهردار اصفهان با صدور پیامی، جان باختن تعدادی از هموطنان عزیز در سانحه سقوط هواپیمای مسافربری تهران-یاسوج را به مردم شریف ایران و بازماندگان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۴    
در جلسه علنی امروز شورای شهر اصفهان لایحه بودجه سال 97 شهرداری اصفهان به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۴    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با ابراز تأسف از سانحه هوایی صبح امروز-یکشنبه- که در نزدیکی شهرستان سمیرم اتفاق افتاد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۴    
شهردار اصفهان گفت: کلید واژه برای ایران ، بر اساس شعار جمهوری اسلامی نه یک کلمه کم و نه یک کلمه بیشتر انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۴    
طرح منع به کارگیری بازنشستگان در شهرداری اصفهان با 11 رأی موافق و دو رأی مخالف اعضای شورای اسلامی شهر در صحن علنی شورای اسلامی شهر به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۰۴    
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: وعده مدیریت شهری در خصوص تکمیل خط یک مترو تا پایان سال جاری و یا اوایل فروردین ماه سال آینده باید جامه عمل پوشانده شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۴    
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: با اجرای طرح "تاکسی امدادگر" می توانیم از ظرفیت نیروهای تاکسیرانی و همچنین از ون ها و خودورهای آنها در حوزه لجستیک و پشتیبانی استفاده کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۳۴    
رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با بیان اینکه حمل و نقل یکی از محورهای توسعه و زیربنای اقتصاد هر جامعه ای محسوب می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۴:۳۴    
معاون خدمات شهردار اصفهان از کسب رتبه نخست این نهاد در زمینه" مدیریت مصرف انرژی" خبر داد و گفت: برنامه ریزی منسجم در خصوص مدیریت مصرف انرژی از سر فصل های اصلی برنامه های معاونت خدمات شهری در سال 97 ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۴    
شهردار اصفهان طی احکامی جداگانه دکتر علی اصغر باباصفری و دکتر علیرضا جعفری زند را به عنوان نمایندگان خود در شورای نامگذاری منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۳۴    
مدیریت شهری اصفهان در دهه فجر امسال با در نظر گرفتن اولویت ها و نیازهای شهروندان در مناطق مختلف شهر از پروژه های مهم و کلیدی بهره برداری کرد تا شاهد اصفهانی آبادتر و سرزنده تر از گذشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۴    
شهردار اصفهان تاکید کرد: بررسی ها نشان می دهد در گذشته شهر گران اداره می شد، از این رو در تلاش هستیم با ایجاد انضباط اداری و کاهش هزینه ها در شهرداری روند را تغییر دهیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۹:۳۴    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: تا پایان بهمن ماه سال جاری 50 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان اتوبوسرانی اصفهان اضافه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۸:۳۴    
عضوشورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تیم مدیریت جدید شهری اقوام را تافته جدا بافته ندانسته و همه را به یک چشم نگاه می کند چون همه افراد شهروندان اصفهان محسوب می شود البته در سه دهه گذشته بی توجهی های ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۸:۳۴    
ارتقاء سطح کیفیت زندگی در محلات یکی از ارکان مهم مدیریت شهری است، لذا پروژه های عمرانی، خدماتی، فرهنگی و ورزشی متعددی برای آسایش شهروندان در دستور کار شهرداری های مناطق 15گانه قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۹    
مدیرعامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری اصفهان از برگزاری دوره آموزشی پرورش گل و گیاه خبر داد و گفت: در راستای ترویج فرهنگ مشارکت شهروندان در توسعه، حفظ و نگهداری بهینه فضای سبز شهری و خانگی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۹    
مدیر طرح شهرسازی الکترونیک و برون سپاری شهرداری اصفهان گفت: با گسترش فرهنگ استفاده از فناوری های نوین در میان شهروندان و توسعه زیرساخت های ارتباطی، نرم افزاری و سخت افزاری در شهرداری اصفهان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۱:۲۹    
مدیر امور حقوقی شهرداری اصفهان گفت: جذب سرمایه گذار و تامین امنیت حقوقی آنها از اولویت های شهرداری اصفهان محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۹    
سرپرست سازمان قطار شهری اصفهان گفت: تمام تلاش خود را برای تکمیل و بهره برداری از ایستگاه های باقی مانده خط یک مترو تا پایان سال به کار می گیریم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۹    
در بسیاری از خیابان های اصلی شهر شاهد قفل ترافیک هستیم، بیشتر خیابان ها به دلیل پارک دوبل یا تغییر ناگهانی مسیر خودروها به مسیرهای شلوغ در شهر تبدیل شدند، از این رو لازم است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۰۹:۲۹    
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: با اجرای طرح آماده سازی محیط شهری در آستانه نوروز 97، معابر شهر نونوار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۹    
یک کارشناس شهرسازی گفت: نورپردازی شهری تنها شامل روشنایی معابر نمی شود، در همین راستا بازی با نور با در نظر گرفتن نوع مصالح و بافت ساختمان ها در شهر باید در اولویت قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۹    
یک فعال محیط زیست گفت: برای توسعه فضای سبز شهر اصفهان باید به سمت کاشت گیاهان چوبی، حذف چمن و کاشت کمتر گل های فصلی حرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۹    
شهردار اصفهان طی پیامی ضمن تشکر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن از اعضای ستاد گرامیداشت دهه فجر در شهرداری اصفهان قدرانی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۲۹    
مدیرعامل سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: بازار گل و گیاه شرق اصفهان در سه فاز با اعتبار بیش از 370 میلیارد ریال بر اساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا احداث می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۲۹    
عضو سابق هیئت علمی دانشگاه ووپرتال آلمان گفت: برای جذب گردشگر باید با ایجاد یک برند جدید شهری، خلاء نبود زاینده رود را جبران کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۸:۲۹    
یک کارشناس اقتصاد شهری گفت: لایحه درآمدهای پایدار به عنوان یک راهکار اساسی برای تامین منابع مالی شهرداری ها سال های سال مسکوت مانده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۸:۲۹    
20 کلانشهر جهان همسو با ایران برای رسیدن به "شهر بدون دوده" متعهد شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۸:۲۹    
شهرداری اصفهان با بهره برداری از سه پروژه زیست محیطی مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین، مرکز کنترل هوا و ایستگاه های سنجش آلایندگی هوا و صوت، گام موثری برای بهبود شرایط زندگی در شهر اصفهان برداشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۸:۲۹    
شهردار اصفهان در برنامه رادیویی "سلام اصفهان" گفت: حضور وحدت آفرین مردم در راهپیمایی 22 بهمن پاسخی به تمام یاوه گویی های دشمنان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۸:۲۹    
استاندار اصفهان گفت: هنوز شبکه خط یک مترو کامل نشده و ممکن است تکمیل خط دوم و سوم آن 34 سال زمان ببرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۸:۲۹    
شهردار اصفهان گفت: علت اصلی تکمیل نشدن خط یک مترو بعد از 17 سال تنها مشکلات میراثی نبوده، بلکه عدم تخصیص بودجه لازم مهمترین دلیل این تأخیر بوده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۳:۲۹    
استاندار اصفهان گفت: افتتاح مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین با توجه به حجم عظیم خودروهای سنگین و آلایندگی ها از اهمیت بالایی برخوردار بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۹    
شهردار اصفهان گفت: روز 22 بهمن، 350 دستگاه اتوبوس و مترو به صورت رایگان مردم را به محل برگزاری مراسم در میدان امام(ره) انتقال می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۹    
شهردار اصفهان مهمترین راهکار رسیدن به ترافیک روان و هوای پاک را استفاده از دوچرخه دانست و گفت: دوچرخه سواری می تواند جایگزین حمل و نقل شخصی شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۹:۲۹    
شهردار اصفهان با اشاره به مصادیق مختلف حقوق شهروندی گفت: در شهرداری اصفهان شفاف سازی یکی از حقوق شهروندی است که بطور جدی مورد توجه قرار گرفته، قوانین آن وضع شده و نحوه اجرای آن در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۹    
شهردار اصفهان گفت: با توجه به اینکه منطقه 9 شهرداری اصفهان، دروازه ورودی شهر از سمت غرب بوده و با چند شهرستان همجوار است با مشکلات متعددی رو به رو است که در جهت رفع آن ها تلاش می کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۹    
فاز چهارم بوستان مهر با حضور خانواده شهید علی شاه سنایی، مدیران شهری و اهالی منطقه 9 به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۰۹:۲۹    
مدیر پروژه پردیس هنر آبشار از تکمیل فاز دوم این پروژه تا نیمه نخست سال آینده خبر داد و گفت: فاز دوم این پروژه شامل سالن آمفی تئاتر، گلخانه، آبنمای مرکزی، جاده اصلی، آبنمای پلکانی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۹    
به مناسبت ایام الله دهه فجر چهار پروژه عمرانی در منطقه 9 شهرداری اصفهان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۹    
شهردار اصفهان گفت: به منظور کاهش آلاینده های هوا باید زیرساخت های دوچرخه سواری در شهر فراهم، طرح های ترافیکی اصلاح و حمل و نقل عمومی توسعه یابد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۹    
رییس اداره ممیزی درآمد شهرداری اصفهان از آغاز مرحله سوم و پایانی بسته تشویقی ساخت و ساز با 25 درصد تخفیف ارزش افزوده تجاری و تراکم مسکونی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۹:۲۹    
معاون خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: هر یک از مسافران نوروزی در صورتیکه با رضایت به شهرهای خود بازگردند تبدیل به سفیری برای معرفی اصفهان می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۹:۲۹    
جزییات ویژه برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی ششمین روز دهه مبارک فجر از سوی شهرداری اصفهان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۹:۲۹    
شهردار اصفهان با بیان اینکه اگر بخواهیم استقلال و امنیت کشور حفظ شود، باید رضایت مردم را کسب کنیم، گفت: ارائه خدمات با کیفیت به مردم در گرو هم افزایی شهرداری با پلیس است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۰:۲۹    
شانزدهم بهمن ماه نود و شش
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۱:۲۹    
پانزدهم بهمن ماه نود و شش
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۸    
/برای ایران/
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۳:۲۸    
در هفته ای که گذشت؛
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۴:۱۹    
شعرباف مطرح کرد:
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۹    
کارشناس معاونت برنامه ریزی شهرداری اصفهان مطرح کرد:
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۳:۱۹    
.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۹    
شهردار اصفهان با اشاره به لزوم توسعه ارتباطات بین الملل گفت: شهرداری باید تسهیل گر این ارتباطات باشد تا بخش خصوصی از این رهگذر به موفقیت های لازم برسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۰:۱۹    
شهردار اصفهان با بیان اینکه حرکت به سمت شهر هوشمند امری ضروری است، گفت: انتظار مدیریت شهری این است که در سال آینده سازمان فاوا علاوه بر ارایه خدمات، به یک سازمان درآمدزا تبدیل شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۹    
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: همزمان با ایام مبارک دهه فجر 29 پروژه عمرانی با هزینه ای بالغ بر یک هزار و 100 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۱۳:۱۹    
رییس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تا دسترسی به حق آبه مردم اصفهان فاصله زیادی وجود دارد، اگرچه اقدامات دولت ارزشمند است، اما مردم انتظار دارند حق آبه شان به آنها برگردانده شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۹    
شهردار اصفهان گفت: دیدگاه مدیریت جدید شهر اصفهان توسعه گردشگری است، در این راه اگر نیاز به انعقاد تفاهم نامه باشد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۹    
شهردار اصفهان با اشاره به ضرورت مشارکت بخش خصوصی در سازمان آرامستانها گفت: به منظور رفاه حال شهروندان باید مشارکت این سازمان با بخش خصوصی در اولویت قرار گیرد تا شاهد توسعه امکانات در آرامستان باغ ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۹    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: طرح فروش ویژه موتورسیکلت های برقی از نیمه دوم بهمن ماه اجرایی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۷    
معاون شهرسازی و معماری شهردار اصفهان گفت: محدوده دولتخانه صفوی حد فاصل میدان امام(ره) تا محور چهارباغ به عنوان محور تاریخی، فرهنگی شهر اصفهان به تصویب کمیسیون ماده پنج رسید.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۷    
شهردار اصفهان با اشاره به خشکی زاینده رود به عنوان یکی از اصلی ترین جاذبه های طبیعی گردشگری اصفهان گفت: همه مسئولان در سطح ملی و استانی این امر را ضروری و حیاتی دانسته و آن را پیگیری می کنیم ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۵ - ۱۰:۳۷    
شهردار اصفهان گفت: شعار نخست ما از ابتدا رونق و توسعه گردشگری در اصفهان بود و معتقدم که نمایشگاه گردشگری یاری رسان ما در تحقق آن شعار است،
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۷    
مدیر عامل شرکت مترو منطقه اصفهان گفت: با توجه به اینکه مترو در روزهای تعطیل مسافر زیادی ندارد، فعالیت آن در روزهای تعطیل به صرفه نیست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۷    
معاون خدمات شهری شهردار اصفهان گفت: ستاد تسهیلات خدمات سفر شهرداری اصفهان امسال با شعار اصفهان، شهر هنر و خلاقیت آماده خدمت رسانی به مسافران نوروزی است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ - ۱۰:۳۷    
معاون عمران شهری شهردار اصفهان گفت: بیش از 200 میلیارد تومان برای تکمیل پروژه مرکز همایش های بین المللی نیاز است که در صورت تحقق بودجه، این پروژه ظرف دو سال آینده تکمیل می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۳ - ۱۲:۳۷    
مشاور شهردار در امور شفافیت و مبارزه با فساد اعلام کرد: قانون انتشار و دسترسی آزاد اطلاعات پس از هشت سال در شهرداری اصفهان اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ - ۱۴:۳۷    
شهردار اصفهان با اشاره به لزوم تقویت ارتباط شهرداری با مراکز دانشگاهی گفت: باید بتوانیم در تعامل با دانشگاه مسائل و موضوعات شهری را مطرح کنیم تا دانشگاهیان در قالب پایان نامه بتوانند گره کوری از شهر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۱ - ۰۹:۳۷    
شهردار اصفهان از راه اندازی مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای شهر در آینده نزدیک خبر داد و گفت: منابع انتشار دهنده آلاینده هوای اصفهان از سوی دو دانشگاه شهر در حال بررسی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۷    
شهردار اصفهان گفت: سازمان آتش نشانی اصفهان توانایی و آمادگی کامل در مقابله با حوادث احتمالی را دارد، بنابراین به مردم اصفهان این اطمینان را می دهیم که اگر حادثه ای رخ دهد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۷    
شهردار اصفهان گفت: لازم است قانون شهرداریها اصلاح شود، زیرا این قانون جوابگوی نیازهای فعلی شهرها نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۷    
شهردار اصفهان گفت: با توجه به اینکه توسعه گردشگری در اولویت برنامه های مدیریت شهری قرار دارد، در سال آینده 30 میلیارد تومان اعتبار برای رونق گردشگری منطقه ناژوان پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۷    
فاز دوم جاده سلامت دقایقی پیش با حضور شهردار اصفهان و جمعی از شهروندان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۷    
باغ رویش ناژوان دقایقی پیش با حضور شهردار اصفهان و اعضای شورای شهر به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۷    
معاون عمرانی وزیر کشور گفت: خرید دو هزار واگن از طریق فاینانس طبق مصوبه دولت برای تمام قطارهای شهری کشور انجام شده است که 350 واگن مربوط به شهرهای اصفهان، شیراز و تبریز است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۹:۳۷    
شهردار اصفهان گفت: در سال جاری 250 میلیارد تومان اوراق مشارکت برای پروژه مترو به فروش رسیده است و در سال آینده تامین اعتبار مترو از طریق اوراق مشارکت به صورت جدی تر دنبال می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۷    
مدیر برنامه ریزی و بودجه شهرداری اصفهان گفت: لایحه بودجه 3 هزار میلیارد تومانی شهرداری اصفهان برای سال 97 یکشنبه هفته آینده به شورای اسلامی شهر تقدیم می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۲:۳۷    
شهردار اصفهان گفت: مرکز رشد، آموزش و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار "مرآت" مسیری برای رسیدن به یک اشتغال شایسته برای بانوان سرپرست خانوار در رشته های مختلف است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۰۸:۳۷    
شهردار اصفهان گفت: مشکل مالیات و مکان مشکلات اصلی حوزه نشر و کتاب نیست، بلکه درد اصلی این حوزه و جامعه ما مشکل نفس کشیدن از طریق کتاب است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان گفت: در حال حاضر 150 دستگاه اتوبوس گازسوز شهری اصفهان به دلیل نبود جایگاه سوخت کافی، در پارکینگ خاک می خورد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۰:۳۷    
فردا (پنج شنبه) چهار طرح خدماتی و فرهنگی در ناژوان با هزینه ای بالغ بر 80 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۷    
تفریح باید جایگاه بسیار ویژه ای در سبد هزینه هر خانواده داشته باشد، شاید امروزه با توجه به سخت بودن معیشت، تفریح اولویت مردم نباشد، اما این دلیل خوبی برای حذف تفریح از سرانه زندگی نیست.
مشاهده نتایج بیشتر...