چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۰۴:۲۶Dec 2018 12

کمیته امداد امام خمینی (news.emdad.ir)

کمیته امداد امام خمینی 26 اسفند 1396 کمیته امداد امام خمینی 30 فروردین 1397 کمیته امداد امام خمینی 1 اردیبهشت 1397 کمیته امداد امام خمینی 31 خرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 31 تیر 1397 کمیته امداد امام خمینی 30 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 31 شهریور 1397 کمیته امداد امام خمینی 30 مهر 1397 کمیته امداد امام خمینی 30 آبان 1397 کمیته امداد امام خمینی 1 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 3 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 5 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 6 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 7 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 8 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 10 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 11 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 12 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 13 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 14 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 15 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 16 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 17 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 18 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 19 آذر 1397 کمیته امداد امام خمینی 20 آذر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۶:۳۶    
مهندس سید پرویز فتاح به منظور بررسی مشکلات اقتصادی و معیشتی مددجویان برای ششمین بار به استان فارس سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۳:۳۶    
رئیس کمیته امداد با اشاره به شرایط اقتصادی کشور، گفت: در نامه ای از رئیس جمهور خواستیم اعتبارت این نهاد متناسب با نرخ تورم 97 افزایش یابد که این پیشنهاد با موافقت ایشان همراه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۳۶    
علی دایی بهترین گلزن فوتبال ملی جهان و سرمربی تیم سایپا حمایت از 50 کودک یتیم تحت حمایت شهرستان ساوه را عهده دار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۶    
فعالیت زیرگروه تخصصی آسیب های اجتماعی خبرگزاری مهر از امروز آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۹ - ۰۹:۳۳    
در همایش دانشجوی انقلابی – اقتصاد مقاومتی در استان قم، 11 دانشجوی نخبه قرآنی، علمی پژوهشی، ورزشی و هنری تجلیل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۱۴:۵۷    
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد با تاکید بر عزم این نهاد برای شکستن صف مسکن در سال 98 گفت: با توافق کمیته امداد و وزارت راه و شهرسازی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۸ - ۰۹:۵۶    
دختر معلول کمیجانی تحت حمایت طرح اکرام ایتام کمیته امداد که پدر خود را از دست داده است با کمک خیران و حامیان استان مرکزی در کنار مادرش زندگی می کند و تاکنون نماز قضا شده ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۵    
در روز جمعه 16 آذر با حضور دانشجویان منتخب ، همایش دانشجویی با عنوان دانشجوی انقلابی-اقتصاد مقاومتی توسط معاونت فرهنگی کمیته امداد استان قم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۱۳:۵۵    
مدیر کل حمایت های اجتماعی کمیته امداد با اعلام بهره مندی 57 هزار دانشجو از خدمات تحصیلی این نهاد، گفت: 28 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد، با کسب رتبه زیر 150 کنکور ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۴    
دختر یتیم مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز، با کسب رتبه 248 کنکور سراسری، در رشته مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر مشغول به تحصیل است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۱    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور بر ضرورت گسترش همکاری های این معاونت با کمیته امداد امام (ره) تاکید کرد و گفت: همکاری و هم افزایی دو دستگاه در روستاها ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۱    
در بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز در سمنان، از کمیته امداد امام (ره) به عنوان دستگاه برتر در ترویج فرهنگ نمازخوانی و اهتمام ویژه به اقامه نماز تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۴ - ۱۳:۴۸    
رئیس هیأت امنای کمیته امداد با تاکید بر جایگاه والای امدادگران در پیشگاه الهی، گفت: کار در کمیته امداد و رفع نیازهای محرومان، خیر نظام مند است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۹:۱۶    
در حال حاضر 598 بیمار صعب العلاج و 100 بیمار خاص تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین هستند و تمامی هزینه های درمانی این بیماران توسط این نهاد پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۹:۱۶    
مدیرکل طرح های اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) از توقف برخی طرح های اشتغالزایی این نهاد برای مددجویان مانند طرح مولدهای خورشیدی و حمل بار به خاطر تورم و افزایش قیمت ها در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۶    
در حال حاضر 598 بیمار صعب العلاج و 100 بیمار خاص تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین هستند و تمامی هزینه های درمانی این بیماران توسط این نهاد پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۶    
مدیرکل طرح های اقتصادی کمیته امداد امام خمینی (ره) از توقف برخی طرح های اشتغالزایی این نهاد برای مددجویان مانند طرح مولدهای خورشیدی و حمل بار به خاطر تورم و افزایش قیمت ها در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۳ - ۱۱:۴۶    
همه مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از بسته ویژه خدمات بیمه تکمیلی درمان برخوردار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۰:۴۱    
مدیرکل هماهنگی شبکه های مردمی کمیته امداد از فعالیت 1500 مرکز نیکوکاری محلی در کشور خبر داد و گفت: این مراکز سال گذشته 290 میلیارد تومان کمک نقدی، کالا و خدمات به نیازمندان ارائه دادند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۲    
فرزند مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز با حمایت این نهاد و راه اندازی کارگاه تولید کفش سنتی ضمن خودکفایی، برای 12 نفر کارآفرینی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۵:۵۳    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از افزایش 70 درصدی جمع آوری زکات در کشور خبر داد و گفت: در هفت ماهه امسال نسبت به سال گذشته، مشارکت مردم و خیرین در تمام حوزه ها 36 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۱۰ - ۱۲:۲۲    
سیدپرویز فتاح با اشاره به موفقیت های کمیته امداد و ارتقای جایگاه این نهاد در میان مردم و حاکمیت، گفت: این موفقیت به خاطر رفتار فراجناحی است که در کمیته امداد و مددکاران نهادینه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۹    
رئیس کمیته امداد با اشاره به ضروت حمایت دولت و مجلس از اقشار محروم در شرایط سخت اقتصادی، گفت: همه قوانین و تصمیمات کشور باید به نفع فقرا باشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۹    
سیدپرویز فتاح گفت: با پیشنهاد کمیته امداد و موافقت رئیس جمهور، تا پایان سال دو نوبت سبد کالا به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و یک نوبت سبد کالا به سایر اقشار نیازمند که تحت پوشش نهادهای حمایتی ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۲۰:۰۸    
یاسوج- قائم مقام کمیته امداد کشور گفت: سمت و سو گیری در امداد پذیرفتنی نیست. به گزارش خبرنگار مهر، سید منصور برقعی ظهر چهارشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید کمیته امداد کهگیلویه و ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۳:۳۸    
رئیس کمیته امداد با اشاره به شعار دولت برای رفع فقر مطلق در کشور گفت: تورم افسارگسیخته در کشور امسال محاسبات ما را کاملا بهم زده است و انتظار می رود مجلس و دولت گامی اساسی برای تحقق این شعار بردارند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۷    
فرهنگ سازی برای توسعه زکات یک ضرورت است چرا که زکات می تواند سفره محرومان و مستضعفان را رونق ببخشد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ - ۰۹:۰۷    
مدیرکل مسکن و ساختمان کمیته امداد کرمانشاه در بازدید از وضعیت مددجویان این نهاد در مناطق زلزله زده استان گفت: در زلزله اخیر هیچ یک از واحدهای مسکونی بازسازی شده مددجویان آسیب ندید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۵:۰۷    
مهندس سید پرویز فتاح به منظور بررسی مشکلات اقتصادی و معیشتی مددجویان به استان خراسان جنوبی سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۶ - ۱۲:۳۷    
مدیرکل مسکن و ساختمان کمیته امداد کرمانشاه در بازدید از وضعیت مددجویان این نهاد در مناطق زلزله زده استان گفت: در زلزله اخیر هیچ یک از واحدهای مسکونی بازسازی شده مددجویان آسیب ندید.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۷    
در صورت اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در بنگاه های اقتصادی، کارفرمایان این بنگاه ها از بسته های تشویقی از جمله، حق بیمه سهم کارفرما، تسهیلات کارفرمایی و حق الزحمه کاریابی بهره مند می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۷    
750 مددجوی نوعروس تحت حمایت کمیته امداد البرز با حمایت این نهاد و مردم نیکوکار البرز به خانه بخت رفتند
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۳ - ۱۴:۳۷    
بر اساس گزارش موسسه حسابرسی مفید راهبر ، پس از حسابرسی های به عمل آمده، صورت های مالی تلفیقی دفتر مرکزی کمیته امداد و استان های آن در سال 1396 مطلوب و شفاف ارزیابی شد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۸:۰۰    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از امضای تفاهم نامه برای احداث سه هزار واحد مسکونی برای مددجویان در استان کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۲:۲۹    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) حمایت دولت، مجلس و مردم را رمز موفقیت کمیته امداد دانست و گفت: دشمن در حال برنامه ریزی برای تضعیف نظام است اما آنها مردم و انقلاب را به خوبی نشناخته اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۲۰:۵۹    
معاون جدید توسعه روستایی و عشایری معاونت ریاست جمهوری عنوان کرد که خدمت در عرصه محرومیت زدایی یکی از توفیقات الهی بنده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۶:۲۹    
60درصد از زکات جمع آوری شده در کشور صرف امور معیشتی، درمان، کمک هزینه تحصیل، ساخت مسکن و تهیه جهیزیه فقرا و 40 درصدباقیمانده در پروژه های عام المنفعه هزینه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۳۰ - ۱۰:۲۹    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از برنامه های ویژه اشتغال مددجویان این نهاد در شرایط جدید اقتصادی خبر داد و گفت: از محل صندوق توسعه ملی 100 هزار فقره وام 25 میلیونی پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۹ - ۱۴:۵۹    
مهندس سید پرویز فتاح به منظور بررسی مشکلات اقتصادی و معیشتی مددجویان به استان کرمان سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۱۴:۳۰    
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد عملکرد حوزه مسکن و ساختمان را در سالجاری تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۸ - ۰۸:۰۰    
دختر مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز و دارنده چهار عنوان برتر کشوری در رشته راگبی برای شرکت در مسابقات یونان و 2020 ایتالیا آماده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۹    
کمیته امداد با ورود به فضاهای نوین اشتغال بستر جدیدی را در این حوزه فراهم کرده است تا علاوه بر ارزش آفرینی، کسب درآمد، پایداری و اثرگذاری طرح های اشتغال را افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۲:۵۹    
دختر نوجوان کاراته کار تحت حمایت کمیته امداد البرز در طول سه سال موفق به کسب هشت مدال رنگارنگ کشوری، منطقه ای و استانی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۱۱:۵۹    
طی سال جاری تا کنون دو هزارو 500 خانوار جدید تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۷ - ۰۹:۲۸    
رقمی معادل یک میلیارد و 100 میلیون تومان صرف تعمیر بیش از ششصد واحد مسکونی مددجویان شد که 570 میلیون تومان از صدقه های پرداختی مردم البرز به کمیته امداد تأمین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۶ - ۰۹:۲۸    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه کودکان تحت پوشش این نهاد مشکلی از نظر هزینه تحصیلی ندارند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۷    
مهندس سید پرویز فتاح درگذشت مدیرعامل و معاون سازمان تامین اجتماعی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۵ - ۱۱:۵۷    
یک میلیون و 500 هزار شغل توسط کمیته امداد از سال 1374 تاکنون برای مددجویان و افراد نیازمند ایجاد شده که از این تعداد یک میلیون طرح منجر به خودکفایی و خروج مددجویان از چرخه حمایت این نهاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۵۶    
هم زمان با ایام سوگواری حسینی در سال جاری 32 هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد با کمک هزینه میانگین 700 هزارتومانی برای هر نفر در پیاده روی اربعین حسین شرکت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۲۵    
مهندس فتاح، رئیس کمیته امداد، علی وحدانی را به عنوان سرپرست کمیته امداد استان خراسان شمالی معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۵    
دو میلیون و 70 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد از بسته حمایتی مرحله اول بهره مند شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۵    
در 6 ماهه نخست امسال هزار مددجوی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری در قالب طرح شوق زیارت به مشهد مقدس اعزام شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۵:۵۳    
مدیر کل دفتر تأمین مسکن کمیته امداد با بیان اینکه تا پایان سال جاری 4 هزار و 742 واحد مسکونی که در زلزله کرمانشاه آسیب دیده بود به بهره برداری می رسد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۷:۵۲    
سید پرویز فتاح طی حکمی مدیرکل کمیته امداد استان گلستان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۲:۴۵    
امروز دو هزار واحد مسکونی نوساز به مددجویان زلزله زده کرمانشاه واگذار شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۱۵:۱۱    
مهندس سید پرویز فتاح به منظور تحویل دو هزار واحد مسکونی از نوساخته شده به مددجویان زلزله زده فردا به کرمانشاه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۰:۵۷    
زوج موفق خراسان شمالی توانستند با تولید جوراب برای شش خانوار نیازمند اشتغال زایی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۳:۵۵    
امسال 31 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار برای تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۷    
امسال 180 روستای فاقد برق توسط کمیته امداد شناسایی شد، که پس از نیازسنجی های صورت گرفته مبلغ 150میلیارد ریال برای رسیدگی به وضعیت ساکنان این روستاها اختصاص داده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۴    
طی 6 ماهه نخست امسال 606 وام اشتغال با اعتبار 11 میلیاردو 737 میلیون تومان از محل منابع بانکی و صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۲:۲۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با اشاره به جزئیات پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد گفت: پیش بینی می شود امسال 600 هزار خانوار جدید به کمیته امداد اضافه شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۶:۴۸    
130 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه در حوزه حمایت، خودکفایی و مسکن با اعتبار 595 میلیارد تومان از منابع صندوق امداد ولایت از ابتدای سال جاری تاکنون به مددجویان و نیازمندان سراسر کشور پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۸    
40 هزار مددجو کمیته امداد با کمک خیران به پیاده روی اربعین اعزام می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۸    
طی شش ماهه ابتدای سال جاری با پیگیری های کارشناسان این نهاد، 40 نفر از فرزندان مددجوی تحت حمایت این نهاد از خدمت سربازی معاف شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۱۸    
تعداد 37 مرکز نیکوکاری در استان مرکزی فعال است و مردم استان در6 ماهه نخست امسال هفت میلیاردو 956 میلیون تومان به مراکز نیکوکاری کمک کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۷    
کمیته امداد و وزارت جهاد کشاورزی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۲    
معاون خودکفایی و اشتغال کمیته امداد با بیان اینکه سالانه بین 500 تا 600 میلیارد تومان از منابع صندوق امداد ولایت تسهیلات پرداخت می کنیم، گفت: برنامه ریزی شده تا در طول برنامه ششم کمیته امداد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۰:۱۱    
نقش آفرینی حاکمیتی کمیته امداد به عنوان نهادی مردمی باید روز به روز تقویت شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۰۹    
در شش ماهه نخست امسال 34 هزار و 400 فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ایجادشده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۱:۰۹    
یکی از محدودیت های بانکی برای پرداخت تسهیلات به مددجویان کمیته امداد داشتن ضامن است که اگر خیران در این زمینه فعال شوند نقش قابل توجهی در توانمندسازی افراد نیازمند خواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۱۳:۰۵    
نخستین کانون خیران کارآفرین و اشتغال با بهره گیری از ظرفیت خیران و تجربه کارآفرینان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۶ - ۰۰:۳۵    
امسال شش هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد در کنکور قبول شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۲    
با توجه به در پیش رو بودن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، امدادگران از هرگونه دخالت و جانب داری خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۰    
مهندس سید پرویز فتاح به منظور بررسی مشکلات اقتصادی و معیشتی مددجویان به استان یزد سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۲۹    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با اشاره به وضعیت اجرای قانون حمایت مالی از دانشجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) در دانشگاه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۳    
استان کرمان با 16 هزار کودک دچار سوءتغذیه نسبت به سایر استان ها بیشترین تعداد کودکان مبتلا به سوءتغذیه را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۲    
مردم نیکوکار استان خوزستان در شش ماهه نخست سال جاری هشت میلیارد صدقه برای رفع نیازمندی های محرومان پرداخت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۵۲    
معاون خود کفایی و اشتغال کمیته امداد با بیان اینکه در طول 22 سال گذشته در مجموع از کاریابی و طرح های اقتصادی که اجرا شد، حدود 700 هزار طرح و خانواده مددجویان خودکفا شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۲:۰۶    
حداکثر تا تاریخ 23 آبان ماه 97 با تمامی بازنشستگان به کار گرفته شده در تشکیلات رسمی و غیررسمی و مؤسسه های وابسته به کمیته امداد قطع همکاری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۶    
مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد امام خمینی (ره) جزئیات ارائه تسهیلات نظام وظیفه برای مددجویان تحت حمایت این کمیته را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۵    
هم اکنون هیچ فردی پشت نوبت دریافت خدمات از کمیته امداد نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۵    
سقف تسهیلات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت پس از رفع مشکلات قانونی افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۲    
یک بانوی قمی با ایجاد شغل برای 17 نفر و باتربیت فرزندان ممتاز کارآفرین موفق و مادر نمونه در استان قم است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۲    
بانوی نیکوکار مبتلا به سرطان حمایت از ایتام را نذر شفای خود قرار داده و به دخترش وصیّت کرده پس از مرگش نیز راهش را ادامه دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۲    
مددجوی تحت حمایت کمیته امداد روستای کلاته اسد شهرستان میامی بعد از 30 سال گرفتار بودن در دام اعتیاد، اکنون با حمایت های کمیته امداد از خزان زندگی خود عبور کرده و فصل تازه ای از زندگی خود را آغاز کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۲    
حامی طرح اکرام، متخصص بیوشیمی و یکی از پزشکان متخصص داروسازی استان اردبیل است که حمایت از 107 یتیم را برعهده دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۸:۵۲    
پنج یا شش ساله بود که برای اولین بار جذب صوت قرآن کریم شد، سیده رقیه را می گویم، دختری که توانست با تلاش و پشتکار و با کمترین امکانات و یا بهتر بگویم با هیچ گونه امکاناتی مقام سوم رشته ترتیل قرآن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۱    
رئیس کمیته امداد طی سفری دو روزه به استان آذربایجان شرقی می رود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۶    
وزیر آموزش و پرورش در نامه ای به رئیس کمیته امداد از اقدامات این نهاد در زمینه تامین لوزام التحریر دانش آموزان نیازمند تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۶    
توزیع کمک های مردمی میان نیازمندان بر مبنای اصول اسلامی و شرعی انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۴۶    
اساس فعالیت های کمیته امداد توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است و برای پرداخت وام و خودکفایی مددجویان ابتدا باید فرهنگ کار و تلاش در بین آن ها نهادینه شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۲:۱۶    
همه کودکان دچار سوءتغذیه که توسط وزارت بهداشت و درمان شناسایی شده اند در صورت تأمین اعتبار تا پایان مهرماه تحت حمایت کمیته امداد قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۱:۱۶    
اشتغال کامل 625 هزار خانواده مددجوی کمیته امداد در 7 سال گذشته
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۵:۴۳    
کمیته امداد استان تهران در شش ماه نخست امسال هشت میلیارد و 400 میلیون تومان کمک هزینه معیشت به سالمندان تحت حمایت پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۳    
سید پرویز فتاح، رییس کمیته امداد امام (ره)، نسبت به چگونگی اختصاص بسته های حمایتی به نیازمندان جامعه توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۲    
سرپرست اداره کل تحقیقات و مشاوره کمیته امداد خمینی (ره) اظهار داشت: عدم برخورداری از سواد مطلوب باعث می شود تا یک فرد در مسیر زندگی مسیرهای محدودی را برای زندگی بهتر امتحان کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۲    
رئیس کمیته امداد توضیحاتی در مورد شرایط پرداخت وام قرض الحسنه به دانشجویان فارغ التحصیل ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۵:۰۰    
طبق توافق کمیته امداد با دولت هرماه به خانوارهای تحت حمایت سبد کالا پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۰    
هم زمان با سراسر کشور، مراسم جشن عاطفه ها در هزار مدرسه استان کردستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۸    
مسئولان باید برای از بین بردن فقر، بیکاری و ایجاد رفاه در کشور احساس مسئولیت بیشتری کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...