سه شنبه ۳۰ مردادساعت ۰۳:۵۷Aug 2018 21

کمیته امداد امام خمینی (news.emdad.ir)

کمیته امداد امام خمینی 26 اسفند 1396 کمیته امداد امام خمینی 30 فروردین 1397 کمیته امداد امام خمینی 1 اردیبهشت 1397 کمیته امداد امام خمینی 31 خرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 31 تیر 1397 کمیته امداد امام خمینی 1 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 2 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 3 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 4 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 6 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 8 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 9 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 10 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 13 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 15 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 16 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 17 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 18 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 20 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 21 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 22 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 23 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 24 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 26 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 27 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 28 مرداد 1397 کمیته امداد امام خمینی 29 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۴:۳۲    
کمیته امداد به بنگاه های اقتصادی در ازای استخدام هر مددجوی روستایی یا عشایری 50 میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد شش درصد پرداخت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل کمیته امداد اصفهان گفت: یکی از خیران نائینی هزار و 510 بسته گوشت گرم سه کیلوگرمی به ارزشی بیش از 211 میلیون تومان به مددجویان کمیته امداد اهدا کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۳۲    
وضعیت اقتصادی حاکم بر کشور موجب شده است افزایش مستمری مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اثرگذاری کمتری در سبد هزینه های خانوار داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۲۰    
کرج -ایرنا- اهالی روستاهای آیگان و اویزر جاده چالوس در استان البرز رفع تمام نیازهای معیشتی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد ساکن در این دو روستا را بر عهده گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۳    
خیر کرمانی در اقدامی خداپسندانه 290 میلیون تومان به منظور ساخت مسکن برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه 1 کرمان کمک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۵۳    
فرزند مددجوی کمیته امداد با توکل به خدا و به پشتوانه حمایت های این نهاد توانست امسال با کسب رتبه چهار در کنکور کارشناسی ارشد رشته روان شناسی بالینی قبول شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۲    
مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان مریوان تاکنون موفق به کسب 6 مقام نخست کشوری در رشته های پرتاب دیسک و وزنه در مسابقات ورزشی پیوند اعضاء شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۲    
خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد در صورت بازگشت به روستا از 25 درصد سرانه بیشتر درزمینهٔ تأمین مسکن بهره مند می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۷    
مدیرکل مدیریت بحران و مناطق محروم کمیته امداد با اشاره به جزئیات خدمات بیمه ای حوادث به مددجویان این نهاد، گفت: هر ساله 50 هزار بسته لواز م التحریر بین دانش آموزان مناطق محروم توضیح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۴۶    
مددجوی کمیته امداد با دریافت دو میلیون تومان وام در سال 82 توانست برای خود ماشین بخرد تا با مسافرکشی خرچ زندگی و درمان بیماری مادرش را تامین کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۴۶    
کمیته امداد آماده دریافت و توزیع نذورات قربانی مردم و حجاج در روز عید سعید قربان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۵۰    
یزد- ایرنا- بانوی کارآفرین یزدی با دریافت تسهیلات اشتغال از کمیته امداد و راه اندازی مرکز فروش گیاهان دارویی و تولیدات محلی، ضمن خودکفایی، 17 بانوی دیگر را شاغل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۲:۴۶    
مددجوی کمیته امداد شهرستان نیکشهر با بهره مندی از برنامه های کانون فرهنگی تربیتی این نهاد، تلاش و قبولی در کنکور سراسری سال جاری رتبه 700 را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۷    
سال جاری با اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری، دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد شهرستان نیکشهر رتبه چهار رقمی کنکور را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۰۱    
فاطمه اکبرزاده بانوی مددجوی کمیته امداد ورامینی شیرزنی است که با مرگ همسرش نه تنها از میدان پرفراز و نشیب زندگی پای بیرون نگذاشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۶ - ۱۰:۴۷    
مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد با بیان اینکه امسال برای اولین سال در بودجه، 10 میلیارد تومان اعتبار برای کمک به 50 هزار سالمند در نظر گرفته شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۷    
مسکن صد هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد به دلیل فرسودگی نیازمند مقاوم سازی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۰۹:۱۷    
مددجوی کمیته امداد شهرستان زاهدان با حضور در مسابقات کاراته بانوان کشور حائز شرایط دریافت حکم قهرمانی از فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۵:۱۷    
کمیته امداد 500 میلیارد تومان اعتبار به خانوارهای تحت حمایت ساکن در مناطق محروم و مرزی اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۷    
بانوی مددجوی کهنسال 23 سال است با حمایت های کمیته امداد البرز و استخراج نمک با روشی جالب و از دل کوه به زندگی اش شیرینی بخشیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۷    
پنج نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با قبولی در کنکور سراسری سال جاری رتبه های زیر هزار کسب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۷    
تاجر جوان فرش و از اهالی تهران، حمایت 150 کودک یتیم استان خراسان شمالی را بر عهده دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۰۸:۴۵    
با وجود اینکه هر روز باید در مزرعه کار می کرد و همزمان درس هم می خواند اما امید به آینده ای که در ذهن داشت، او را از طی مسیر بازنمی داشت و او همچنان روی پای خود ایستاده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۴۷    
284 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در چهار ماهه امسال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد پرداخت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 17 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۷    
فرزند مددجوی کهنوجی با دریافت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال موفق به ایجاد دو هزار و 500 مترمربع گلخانه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۲:۱۷    
دختر مددجوی تحت حمایت کمیته امداد شیروان پس از دستیابی به جایگاه معلمی، حامی طرح اکرام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۱:۱۷    
خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد با بیش از سه عضو در اولویت نخست تأمین مسکن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۰:۱۷    
کمیته امداد در چهار ماه نخست امسال 16 هزار و 600 مورد کمک هزینه ازدواج و جهیزیه به جوانان تحت حمایت در شرف ازدواج اهدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۰۸:۰۰    
محمود یوسف زاده جوانی است که یک دهه با بیماری طاقت فرسای ام اس مبارزه کرده است و روزگار تلخی را گذرانده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۵۰    
سرپرست دستیاری معاونت اشتغال و خودکفایی امداد کشور : امسال 4500 میلیارد تومان به کمیته امداد امام (ره) اختصاص پیدا کرده است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۵    
کمیته امداد باهدف باز توانی آسیب دیدگان حوادث به اعضای خانوارهای تحت حمایت در صورت نقص عضو یا فوت از محل اعتبار کمک های موردی غرامت پرداخت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۴:۱۳    
خیر دامغانی با آشنایی با طرح اکرام ایتام کمیته امداد هم اکنون حامی صد کودک یتیم است و ماهانه بخش زیادی از حقوق ماهیانه خو را به فرزندان معنوی خود اختصاص می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۲:۴۳    
حامی نیکوکار طرح اکرام ایتام کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان با حمایت ازسه فرزند یتیم و دو فرزند محسنین بدون توجه داشتن به مذهب آنها ماهانه 500 هزار تومان حقوق خود را به آنها اختصاص می دهد و ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۸:۳۷    
گروه جامعه - انسان هایی که قدر و قامتشان در زمین دنیا جای نمی گیرد، راه به آسمان ها می برند؛ همسر شهید جبلی گفت: بعد از شهادت همسرم متوجه شدم ماهیانه مبلغی از حساب او کم می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۰۰:۲۹    
حضرت قلی حاجیلی دوجی که با سختی فراوان زندگی را گذرانده امروز به عنوان رئیس آموزش و پرورش شهرستان مراوه تپه فعالیت می کند و با افتخار می گوید من یک مددجوی کمیته امداد بوده ام.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۴۳    
طبق تفاهم نامه میان کمیته امداد و استانداری گلستان دو هزار واحد مسکونی برای مددجویان روستایی طی دو سال آینده ساخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۶:۳۳    
کمیته امداد برای ورود نیازمندان به چرخه حمایتی نیازمند کمک و حمایت مسئولان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۴:۳۰    
مدیر کل تأمین مسکن و امور مهندسی کمیته امداد با بیان اینکه امسال قرار است بیش از 22 هزار واحد مسکن روستایی در مناطق روستایی و به طور خاص مناطق مرزی و صعب العبور ساخته شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۴:۰۰    
گروه جامعه ایکنا تلاش کرد در روز خبرنگار از آنچه دارد به سایرین نیز اختصاص دهد و تعداد بیشتری از علاقه مندان به عرصه خبرنگاری را با کار در عرصه رسانه آشنا کند تا به بالاتر بردن حس همدلی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۲۳    
مهندس فتاح با هدف بررسی وضعیت مددجویان و نحوه خدمت رسانی به آنها به استان گلستان سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۰:۵۴    
دختر مددجوی روستایی ضمن کمک به خانواده در کار کشاورزی با حمایت کمیته امداد البرز و تحصیل در رشته مهندسی صنایع، حافظ کل قرآن کریم شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۷    
بانوی پزشک نیکوکار تبریزی با حمایت از هشت یتیم و فرزند محسنین یک پنجم حقوق خود را به آنان اختصاص می دهد و همچنین به مشکلات درمانی فرزندان معنوی اش رسیدگی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۳:۲۴    
صفر صفری مردی است که سال های عمر خود را برای تعلیم و آموزش فرزندان این مرزوبوم صرف کرده و امروز دستان پرمهرش نوازش گر کودکان یتیم کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۱:۴۲    
افراد بیکار و فاقد سرمایه لازم برای ایجاد شغل در صورت تأیید شرایط لازم می توانند از تسهیلات اشتغا ل زایی کمیته امداد بهره مند شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۰    
کوثر سپاهی نوجوان دونده تحت حمایت کمیته امداد شهرستان مهرستان در رقابت های کشوری موفق به کسب عنوان سوم این مسابقات شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۰    
پرداخت وام اشتغال روستایی از اقدامات حمایتی دولت برای ایجاد اشتغال در روستاها است که مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در اولویت دریافت این وام ها هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۰    
امسال اعتبار تأمین مسکن مناسب برای مددجویان روستایی در مناطق محروم و مرزی با 12 برابر افزایش به 850 میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۰    
مدیر مشارکت های منطقه 14 کمیته امداد می گوید: حجم کار در پایان سال یا مهرماه و ایام جشن نیکوکاری و اعیاد زیاد می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۰۸:۰۳    
خانم کمانکش مددجویی است که حالا چند سالی است که با راه اندازی موسسه مکتب الزهرا(س) در پاکدشت، همراه با تعدادی مربی آموزش مفاهیم قرآنی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۲۱:۵۳    
با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و افزایش هزینه ها باید قانونی جدید در حمایت از اقشار ضعیف جامعه تصویب شود که این امر فقط با همکاری دولت و نمایندگان مجلس محقق می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۲:۵۳    
کمیته امداد برای نخستین بار به تمام مادران باردار و شیرده تحت حمایت ماهانه تا پایان دوران شیردهی سبد غذایی می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۳    
میلاد اصغر زاده نوجوان شایسته خراسان شمالی مقام اول مسابقات کونگ فو کشور را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۰۸:۰۳    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره)، با انتقاد از سودجویی برخی ازطریق ایجاد موسسه های خیریه، گفت: سه مرجع موازی هم اقدام به صدورمجوز برای فعالیت این مراکز می کنند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۳    
کمیته امداد با هدف اشتغال زایی برای مددجویان این نهاد بسته های تشویقی جدید برای بنگاه های اقتصادی تعیین کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۳    
بانوی کارآفرین خراسان شمالی با دریافت تسهیلات اشتغال کمیته امداد کارگاه تولید و دوخت تریکو برای خود و خانواده راه اندازی کرد و هم اکنون ماهانه 9 میلیون تومان درآمدزایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۳    
زن رنج کشیده البرزی و مبتلا به بیماری صرع درحالی که زندگی سختی را گذرانده و پای چپ او فلج است با دریافت تسهیلات اشتغال کمیته امداد و مسافرکشی به خودکفایی رسیده و در رشته روانشناسی بالینی مشغول به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۳    
ده درصد زنان سرپرست خانوار تحت حمایت کمیته امداد کمتر از 25 سال سن دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۴:۴۶    
عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: مشکلات اقتصادی جامعه سبب افزایش دو برابری پشت نوبتی های کمیته امداد امام خمینی(ره) شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۵    
دوستعلی با اشاره به اینکه مجلس شورای اسلامی ارتباط گسترده ای با قشر محروم کشور دارد تعامل بیشتر این قوه با کمیته امداد امام خمینی (ره) را راهی برای رفع فقر در کشور دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۸:۳۹    
خانم بهمدی با آنکه بانوی مددجوی کمیته امداد امام خمینی(ره) است اما توانسته است با همت بلند خود، دو گلخانه خیار ایجاد کرده و با فعالیت در آن ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۷:۰۸    
بهار امسال 14 هزار و 300 مددجو از آموزش های فنی و حرفه ای این نهاد بهره مند شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۱:۰۰    
مجید زارع فرد، مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد امام خمینی (ره) می گوید:زنان سرپرست خانوار در اولویت جذب مددجویان کمیته امداد قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۰۲:۳۹    
فلسفه شکل گیری کمیته امداد، سرانجام چند هزار میلیارد تومان کمک مردمی به کمیته امداد، تجربه 4 دهه بزرگترین خیریه کشور و خاطراتی از شکل گیری این کمیته پس از انقلاب ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۰    
آفتاب که باشی بی توقع می تابی! به هرکس و هرجا! نه رنگ ، نه محل زندگی و نه هیچ چیز دیگر، برایت فرقی نمی کند و این مصداق یکتا بانوی نیکوکاری است که سایه مهرورزی اش بر سر چندین خانواده مستمند گسترانده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۱    
معاون فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) درخصوص سوء برداشت ها درباره اردوهای برگزار شده از سوی این کمیته برای دانش آموزان، دانشجویان، دختران بازمانده از تحصیل و دختران بازمانده از ازدواج ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۱:۲۴    
کمیته امداد آمادگی دارد زمینه را برای ورود محصولات تولید شده مددجویان به بازارهای جهانی فراهم کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۲    
24 هزار مددجوی کمیته امداد در چهارماهه نخست امسال به شهر مقدس مشهد و قم اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۳:۳۵    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بانک سپه به 93 درصد تعهدات خود در زمینه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه خود اشتغالی به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد عمل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۱    
تلاش و همت مددجو دیروز تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان به ثمر نشست و توانست مدیر آموزش و پروش شهرستان مراوه تپه شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۱    
مددجوی کارآفرین شهرستان لنده با دریافت وام از کمیته امداد و تولید شیرینی، فالوده و بستنی کام زندگی خود و خانواده اش را شیرین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۱    
مهندس فتاح طی حکمی مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۰    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) درباره مهم ترین اقدامات و فعالیت های کمیته امداد توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۶    
مرکز نیکوکاری اکرام سادات صرفاً به منظور رسیدگی به امور سادات نیازمند سراسر استان در کرمان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۳:۵۱    
مهندس فتاح طی حکمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۱    
کمیته امداد امسال برای 30 هزار خانوار تحت حمایت مسکن مناسب تامین می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۱    
رستوران دار خیر خراسان شمالی در یک اقدام خداپسندانه علاوه بر استخدام پنج نفر از مددجویان کمیته امداد، روزانه میزبان 20 نفر از محرومان و نیازمندان این استان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۱    
حامی 80 ساله اردبیلی، حمایت از 20 یتیم تحت حمایت کمیته امداد را بر عهده دارد که علاوه بر پرداخت سرانه ماهیانه خود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۲۱    
یکی از مددجویان کمیته امداد شهرستان دهگلان با استفاده از تسهیلات کمیته امداد و ایجاد طرح اشتغال تولید سنگ های مصنوعی برای 4 نفر دیگر نیز شغل ایجاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۰    
معاون توسعه مشارکت های مردمی و معاون اداری و مالی کمیته امداد با حکم پرویز فتاح منصوب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۶:۱۴    
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات کمیته امداد در احکامی جداگانه منصوب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۱۳    
مددجوی اهل سنت کمیته امداد شهرستان زاهدان با همت و تلاش خود توانست طی دو سال حافظ کل قرآن شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۹:۱۸    
ثریا حقیقی مددجوی کارآفرینی است که حالا روزهای تیره و سرد زندگی خود را با تلاش و پشتکار به ایام آفتابی و گرم تبدیل کرده و با راه انداری کارگاه و قنادی شیرینی پزی گذران زندگی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۰۸:۱۲    
تهران- ایرنا- رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با تاکید بر اینکه فعالیت های این نهاد در رفع فقر با دولت کاملا هماهنگ است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۰۸:۵۸    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه شرایط چند ماه اخیر مثل گرانی و تورم مقداری محاسبات را بهم زده است، گفت: باید سازمان برنامه و بودجه، وزارت رفاه و مجلس تعریف جدیدی از خط فقر داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۸:۰۹    
شیوه های پرداخت زکات باید برای مردم آسان شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۹    
کمیته امداد با همکاری استانداری فارس علاوه بر ایجاد 20 هزار فرصت شغلی، دو هزار مسکن برای مددجویان این استان تامین می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۰۹    
مستمری مددجویان کمیته امداد بر اساس شیوه نامه جدید از تیرماه امسال با 14 درصد افزایش پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۹    
طیبه، هنرمند موفق بجنوردی که 16 سال است در رشته بافت تابلو فرش فعالیت دارد و هم اکنون مدیریت کارگاه تولیدی به همراه 50 بافنده را بر عهده دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۷    
میز خدمت اینترنتی برای ارائه 41 خدمت به شیوه الکترونیکی به مددجویان کمیته امداد راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۹    
مهندس فتاح، معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۹    
مستمری مددجویان کمیته امداد با 14 درصد افزایش امشب به حساب خانوارهای تحت حمایت واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۷:۰۹    
با حکم مهندس سید پرویز فتاح، مشاور رئیس و مدیر کل حوزه ریاست کمیته امداد منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۹    
طرح نذر اشتغال باهدف ایجاد فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد با استفاده از ظرفیت های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۵:۳۹    
مددجوی کمیته امداد شهرستان زاهدان با استفاده از تسهیلات اشتغال زایی این نهاد و راه اندازی کارگاه خیاطی به عنوان بانوی صنعتگر توسط هیات داوری سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۶    
سال گذشته 136 هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایجاد شده که 38 درصد آن مربوط به زنان سرپرست خانوار است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۸:۳۰    
روستاییان استان خراسان شمالی طی چهارماهه امسال سه میلیارد و 700 میلیون تومان زکات پرداخت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۷:۲۵    
محمدجواد شایسته جو روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این افراد برای اشتغال در حرفه های خیاطی، آرایشگری و انواع کسب و کار کوچک متقاضی دریافت تسهیلات بودند. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۰۰:۱۱    
حُسنیه دختر روستازاده ای است که با وجود همه سختی ها و 15 سال کار در بازار کتاب، حالا خود، انتشاراتی دست و پا کرده و یکصد عنوان کتاب را روانه بازار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۱ - ۰۷:۱۷    
نگاهمان برای لحظاتی در هم گره می خورد. از اعماق چشم هایش می فهمم که چه می خواهد؛ او نیز چون همه نوعروسان، دلش رخت سپید عروسی می خواهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۱:۲۳    
مدیرکل کمیته امداد تهران با اشاره به خودکفایی 1159 نفر در سال گذشته گفت: پیش بینی می شود در سال 97 در استان 2350 مددجو به مرحله خودکفایی برسند.
مشاهده نتایج بیشتر...