شنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۶:۵۹Mar 2019 23
 

کمیته امداد امام خمینی (news.emdad.ir)

  ۱۳۹۷/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۷    
مسئول دبیرخانه هماهنگی تشکل های جهادی کمیته امداد از حضور بیش از 100 گروه جهادی برای ارائه خدمت به مددجویان مناطق محروم در تعطیلات نوروزی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۱۳:۰۰    
رئیس کمیته امداد گفت: عیدی مددجویان معادل یک ماه مستمری، فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود و به صورت نقدی قابل برداشت خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۵ - ۱۳:۳۰    
مردم نوع دوست خوزستان تاکنون 16 میلیارد تومان در قالب جشن نیکوکاری به هم استانی های نیازمند خود کمک کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۹:۳۰    
مسئولان و خیران با حضور در منازل 1400 خانوار تحت حمایت کمیته امداد البرز و نیازمندان مراکز نیکوکاری ضمن هم نشینی با فقرا از مددجویان و نیازمندان تفقد و دلجویی کردند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۰    
رئیس کمیته امداد از افزایش 50 درصدی مشارکت مردم در جشن نیکوکاری خبر داد و گفت: براساس مذاکرات انجام شده و موافقت دولت، سبد کالای نقدی به ارزش 200 هزار تومان تا پایان سال به مددجویان پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۸:۵۵    
تفاهم نامه ساخت پنج هزار واحد مسکونی برای مددجویان امداد در خراسان جنوبی، میان رئیس کمیته امداد و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به امضا رسید.
  ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۰    
رئیس کمیته امداد از استاندار کرمانشاه به دلیل ارائه خدمات ارزنده به زلزله زدگان این استان تقدیر کرد و گفت: کرمانشاه نباید از اولویت خدمت رسانی خارج شود و این ذهنیت که کار به پایان رسیده، غلط است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۲:۵۰    
مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد با اشاره به پیگیری برای تخصیص 50 هزار واحد مسکن مهر فاقد متقاضی به مددجویان گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۰    
کمیته امداد استان مرکزی طی سال جاری تاکنون زمینه سفر 4 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت را به مشهد مقدس فراهم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۰    
مهندس سید پرویز فتاح در پی انتصاب حجت الاسلام والمسلمین رئیسی به ریاست قوه قضائیه از سوی مقام معظم رهبری پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۷:۳۵    
معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد خراسان رضوی گفت: جشن نیکوکاری در خراسان رضوی همزمان با سراسر کشور از امروز در 4345 پایگاه نیکوکاری این استان کلید خورد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۲:۳۵    
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان از فروردین 98 اجرایی می شود، گفت: طبق مذاکراتی که با دولت انجام داده ایم ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۵    
سیدپرویز فتاح در حکمی، مدیرکل دفتر تشکیلات و بهبود روش های کمیته امداد را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با بیان اینکه 10 درصد دام کشور توسط مددجویان امداد تامین می شود، گفت: اگر دولت در ارائه تسهیلات و خوراک دام حمایت کند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۵    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از آغاز ثبت اینترنتی درخواست خدمات امدادی خبر داد و گفت: مددجویان تحت حمایت از امروز 14 اسفندماه می توانند درخواست ارائه 10 خدمت در حوزه های مختلف را به صورت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۲۰:۳۵    
معاونان خودکفایی و اشتغال و امور فرهنگی و مدیران مسکن و ساختمان و صندوق امداد ولایت کمیته امداد قم از پرداخت بسته تشویقی صاحبان مشاغل، خرید 30 خانه برای افراد تحت حمایت ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۵    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) جزئیات ساخت 5 هزار واحد مسکونی برای مددجویان زلزله زده کرمانشاه توسط این نهاد را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۵    
سیدپرویز فتاح با بیان اینکه کمیته امداد بیش از پنج هزار واحد مسکونی برای مددجویان زلزله زده کرمانشاه احداث کرده است، گفت: امروز با افتتاح 2500 منزل مسکونی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۵    
رئیس کمیته امداد به منظور افتتاح 2500 واحد مسکونی مددجویان زلزله زده کرمانشاه، صبح فردا به این استان سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۵    
سردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از افزایش حقوق سربازان متأهل تحت پوشش کمیته امداد خمینی(ره) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۵    
رئیس کمیته امداد از افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان از ابتدای سال 98 خبر داد و گفت: سال آینده هیچ یتیمی بدون حامی و مسکن مناسب نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۰    
امام جمعه موقت تهران بر توسعه همکاری های کمیته امداد و ائمه جمعه کشور تاکید کرد و گفت: باید با تعامل سازنده این دو نهاد، گام های مثبتی در جهت اهداف متعالی کمیته امداد در حوزه های مختلف برداشته شود.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۰    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد با اشاره به برگزاری جشن نیکوکاری با شعار عیدی برای همه در روزهای 15 و 16 اسفند، گفت: امسال با وجود شرایط سخت اقتصادی ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۳:۳۰    
علی پروین اسطوره فوتبال کشور در جشن نیکوکاری که به همت مرکز نیکوکاری اصناف و بازاریان استان البرز برگزار شد سی میلیون تومان به نیازمندان کمک کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۰    
معاون سیاسی و امنیتی استانداری مرکزی گفت: جشن نیکوکاری نماد توسعه فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه است.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۷    
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی از راه اندازی سامانه درخواست دهی اینترنتی برای خدمات به مددجویان تحت حمایت این نهاد به شیوه الکترونیکی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۷    
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان مرکزی از قرارداد بیمه حوادث برای منازل مسکونی خانوارهای تحت حمایت با بیمه تجارت نوخبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۷    
سیدپرویز فتاح در حکمی، مدیرکل هماهنگی و ارتباطات فرهنگی کمیته امداد را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۳ - ۰۸:۵۷    
رئیس کمیته امداد از تفاهم نامه سه جانبه میان سازمان برنامه و بودجه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کمیته امداد برای ساخت 12 هزار واحد مسکونی در مناطق محروم سیستان و بلوچستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۸:۵۲    
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه در حال حاضر صندوق قرض الحسنه امداد ولایت وام ضروری با کارمزد 3 درصد به نیازمندان پرداخت می کند ...
  ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۱۳:۲۲    
مسابقات قرآنی یادواره شهدای مدافع حرم با حضور 700 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز برگزار شد
  ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۲    
مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد با اشاره به تحویل 2500 واحد مسکونی به مددجویان زلزله زده کرمانشاه تا پایان سال، گفت: با تحویل این واحدها ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۲:۲۷    
دخترجوان مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز در شرایط بیماری جسمانی با نبوغ ادبی خود توانسته سه رمان را به مرحله چاپ برساند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۷    
مدیرکل دفتر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد از تدوین راهبرد تحول در تامین خدمات مسکن مددجویان خبر داد و گفت: صف ارائه خدمات رهن و اجاره، تعمیرات، به سازی و خرید مسکن برای مددجویان ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۲۰:۱۲    
رئیس کمیته امداد از اختصاص 20 میلیارد تومان برای ساخت مسکن مددجویان در استان خراسان شمالی خبر داد و گفت: سال آینده 750 خانوار مددجوی روستایی و شهری در خراسان شمالی صاحب مسکن می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۴ - ۱۲:۴۲    
رئیس کمیته امداد از افزایش کمک هزینه جهیزیه برای زوج های جوان نیازمند خبر داد و گفت: افزایش سرانه کمک هزینه جهیزیه به زودی به استان ها ابلاغ و از ابتدای سال 98 اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۲    
کمیته امداد و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف تسهیل در ایجاد اشتغال توسط شرکت های دانش بنیان و خلاق در مناطق محروم، تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۳ - ۱۰:۱۱    
رئیس کمیته امداد به منظور بازدید از وضعیت خدمت رسانی به مددجویان برای سومین بار به استان خراسان شمالی سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۵:۱۰    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: مردم با وجود تحمل فشارهای معیشتی باز هم در صحنه حاضرند و مسئولان نباید از مردم عقب بمانند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۶:۰۳    
مدیر کل کمیته امداد استان کردستان توجه به قشر محروم و نیازمند را از دستاوردها و نتایج انقلاب اسلامی عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۲    
مشارکت مردم استان سمنان در کمک به نیازمندان در سرفصل های صدقه، زکات، اکرام و کمک های موردی به 39 میلیارد و 532 میلیون تومان در ده ماهه سال جاری رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۳:۵۱    
220 واحد مسکن مددجویان گیلانی با حضور رئیس کمیته امداد و رئیس سازمان برنامه و بودجه به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۳:۴۶    
رئیس کمیته امداد از افزایش 2.5 برابری اعتبارات اشتغال مددجویان این نهاد خبر داد و گفت: اعتبار اشتغال مددجویان برای سال آینده به پنج هزار میلیارد تومان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۹:۱۵    
نماینده ولی فقیه در استان البرز ضمن بازدید از غرفه های کمیته امداد در محل برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۴:۳۹    
مهندس سید پرویز فتاح به منظور بازدید از وضعیت خدمت رسانی به مددجویان برای پنجمین بار به استان گیلان سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۲:۳۹    
1500 کیلوگرم گوشت قرمز بین 450 خانوار روستایی مناطق روستایی با ضریب محرومیت هشت در آستانه چهل سالگی انقلاب توزیع شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۳۹    
قائم مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: هم زمان با دهه مبارک فجر 34 واحد مسکن نوساز افتتاح و عملیات احداث 9 واحد نیز آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۱:۰۹    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از ایجاد 90 هزار فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد در 10 ماهه سال جاری خبر داد و گفت: برای ایجاد 162 هزار فرصت شغلی در سال آینده برنامه ریزی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۵    
رئیس کمیته امداد از ساخت هزار واحد مسکن برای خانواده های ایتام در مناطق محروم کشور خبر داد و گفت: با اجرای برنامه های مسکن در کمیته امداد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۲۱    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور در محل برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی در استان البرز از غرفه های کمیته امداد بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۲:۳۹    
رئیس کمیته امداد با اشاره به ساده زیستی امام (ره) و توجه ایشان به ایتام و نیازمندان، گفت: رفتار مسئولان در زندگی شخصی و مسئولیت اجتماعی باید به تاسی از الگوی امام باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۸    
رئیس کمیته امداد از تصویب افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان این نهاد در کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: یک نوبت سبد کالا به مددجویان در دهه فجر و یک نوبت در نیمه اسفند اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۰:۳۶    
نشست ستاد مرکزی بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صدا و سیما با حضور رئیس کمیته امداد و معاون امور استان های رسانه ملی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۹:۳۶    
مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز با حمایت این نهاد و راه اندازی کارگاه تولیدی صندلی های سینمایی ضمن خودکفایی برای هشت نفر نیز کارآفرینی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۹:۳۶    
در 9 ماهه نخست امسال تعداد 349 مورد اشتغال از طریق معرفی به مراکز کاریابی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی ایجادشده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۰    
با امضای تفاهم نامه میان کمیته امداد، بنیاد مسکن و سازمان برنامه و بودجه، ساخت 10 هزار مسکن ویژه مددجویان و نیازمندان جنوب کرمان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۳ - ۱۰:۲۹    
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از پرداخت 220 هزار فقره وام قرض الحسنه به نیازمندان در سال جاری خبر داد و گفت: کارمزد سه درصدی وام قرض الحسنه نیازمندان سال آینده به طور کامل حذف می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۲ - ۱۳:۰۶    
هفت هزار قلم پوشاک به ارزش یک میلیارد تومان از محل صدقات پرداختی مردم البرز تهیه و بین مددجویان تحت حمایت کمیته امداد البرز و نیازمندان معرفی شده از سوی مراکز نیکوکاری توزیع شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۱۳:۳۷    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در 9 ماهه امسال 1884 انشعاب رایگان به خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد استان واگذار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۱ - ۰۹:۵۷    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از ایجاد یک پنجم از اشتغال زایی کشور، توسط این نهاد خبر داد و گفت: در طول دوران خدمت کمیته امداد، 700 هزار خانوار به خودکفایی رسیده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۸:۵۷    
رئیس کمیته امداد با تاکید بر اینکه کار جهادی را نباید دولتی و اداری کنیم، گفت: برخی به دنبال این هستند که دستاوردهای 40 ساله نظام را به پستو ببرند و مردم را نا امید کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۶    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: براساس پیش بینی های انجام شده بیش از 40 درصد طرح های اقتصادی کمیته امداد که زمینه اشتغال مددجویان و خانواده های تحت پوشش این نهاد را فراهم می ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۹ - ۰۸:۳۵    
رییس کمیته امداد شهرستان خاش گفت: در 9 ماهه نخست سال جاری بیش از 762 میلیون تومان برای 169 کمک هزینه جهیزیه و ازدواج زوج های تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۳:۳۴    
مدیر کل کمیته امداد استان کردستان از هزینه کرد هشت میلیارد و 200 میلیون تومان برای ساخت، خرید و تعمیر مسکن مددجویان این نهاد در 9 ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۳    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد از ایجاد 82 هزار فرصت شغلی در 9 ماهه سال جاری توسط کمیته امداد خبر داد و گفت: 900 هزار نفر از جمعیت بیکار کشور از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۳    
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از پرداخت 1050 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان کمیته امداد و نیازمندان در 10 ماهه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۵ - ۱۴:۲۷    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از امضای تفاهم نامه با انجمن اهدای عضو ایرانیان خبر داد و گفت: خانواده های نیازمندی که سرپرست آنان دچار مرگ مغزی و اهدای عضو شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۲۱    
رئیس کمیته امداد امام خمینی با اشاره به اینکه 340 هزار دانش آموز در مناطق با ضریب محرومیت 6 تا 9 در کمیته امداد تحت پوشش داریم اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۵۱    
با ابلاغ رئیس کمیته امداد به معاونت ها و ادارات زیرمجموعه، شاغلان دارای شرایط خاص در کمیته امداد از 10 ساعت کسری کار هفتگی برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۰۹:۵۱    
اکبرمیرشکار مدیرکل کمیته امداد استان قم در دیدار با بهرام سرمست ، گزارشی از خدمات و طرح های انجام شده طی دوسال اخیر به استاندار جدید قم ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۸    
معاون امور فرهنگی کمیته امداد از انعقاد تفاهم نامه با سازمان نهضت سوادآموزی با هدف ریشه کنی بی سوادی در بین مددجویان این نهاد خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۶    
رئیس شورای بخش آسارا از توابع جاده چالوس در استان البرز ماجرای جالبی را از صدقه دادن مهندس چینی در پروژه آزادراه تهران شمال و مسلمان شدنش بیان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل کمیته امداد هرمزگان از امضای تفاهم نامه میان این نهاد با موسسه خیریه عترت بو تراب تهران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۸    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد، برون سپاری را مسیر اجتناب ناپذیر این نهاد عنوان کرد و گفت: تعداد مراکز نیکوکاری فعال در سطح کشور به 1500 مرکز رسیده است که تا انتهای سال به 2 هزار مرکز خواهد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۷    
رئیس شورای عالی زکات کشور از جمع آوری 400 میلیارد تومان زکات در کشور در 9 ماهه سال جاری خبر داد و گفت: همه افراد در هر شغلی که هستند می توانند زکات مال خود را پرداخت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۰۸:۲۷    
بانوی کارمند اداره آبفا از طریق سامانه "حامی آرزوها" آرزوی 35 یتیم تحت حمایت کمیته امداد استان های البرز و تهران را برآورده کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۵۵    
جمعی از نیکوکاران خیریه کوثر کشور ترکیه از طرح های اشتغال زایی خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد البرز بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۵    
رئیس کمیته امداد با اشاره به پراکندگی بیمه درمانی مددجویان و چالش های ارائه خدمات مطلوب به مددجویان، گفت: آمادگی داریم برای یکپارچه سازی خدمات، بیمه درمان مددجویان شهری را به بیمه سلامت واگذار کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۴:۵۵    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد بر ضرورت افزایش اعتبارات اشتغال مددجویان امداد در بودجه 98 کشور تاکید کرد و گفت: یک پنجم کل اشتغالزایی کشور مربوط به کمیته امداد است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۵    
مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز با تلاش و پشتکار در شرایطی که خانواده او در یک اتاق کوچک زندگی می کنند، مقام سوم کشوری اکروژیم از شاخه های ورزش ژیمیناستیک را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۳    
طرح نوغانداری در مناطق بندپی بابل، بابلکنار، لفور سوادکوه شمالی و بابل برای مددجویان تحت حمایت اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۳    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره)، گفت: عقل گواهی می دهد با توجه به تورم و افزایش هزینه ها حداقل مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی افزایش 20 درصدی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۸:۱۳    
اعتبارات اشتغال روستایی کمیته امداد استان سمنان در سال جاری 53 میلیارد تومان در نظر گرفته شده که 35 درصد از این مجموع معادل 18 میلیارد 500 میلیون تومان به بخش اجرای طرح های دامپروری روستایی اختصاص ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۴    
هیچ یک از متکدیان در سطح شهر، تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل قرار ندارند که باید دستگاه های متولی و رسانه ها در این زمینه راهکارهای اساسی و موثری را به کار گیرند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۰:۰۷    
مراسم افتتاح و واگذاری 800 واحد مسکونی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد سیستان و بلوچستان با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۹:۳۷    
هاسمیک آبلیان یکی از هموطنان مسیحی است که در اثر فوت همسر چند سالی است از خدمات کمیته امداد بهره مند است از روزهای سخت زندگی و حمایت این نهاد و کلیسا به او، به عنوان یک اقلیت مذهبی روایت می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۰۸:۰۷    
فرزند مددجوی تحت حمایت کمیته امداد البرز با کمک این نهاد کارگاه تولیدی جوراب راه اندازی کرده و هم اکنون جوان ترین تولیدکننده صنف جوراب بافان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۲:۳۷    
معاون اداری و مالی کمیته امداد گفت: درآمد حاصل از رونق فعالیت های کارآفرینی و اشتغال زایی مددجویان و خانوارهای تحت حمایت امداد 16 هزار میلیارد تومان برآورد شده که نشان دهنده افزایش چهار برابری سرمایه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۰:۵۴    
رئیس کمیته امداد بر ضرورت افزایش اعتبارات مددجویان این نهاد در بودجه سال 98 تاکید کرد و گفت: دولت و مجلس باید برای حمایت از اقشار محروم، بودجه مددجویان کمیته امداد را متناسب با نرخ تورم افزایش دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۴    
مدیرکل طرح های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد از راه اندازی "صندوق ضمانت تسهیلات اشتغال " برای وام اشتغال مددجویان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۴    
ایران/ شاغیک خانه پدری را با امید ساختن روزهای خوش و طلایی درخانه همسرش ترک می کند، اما غافل از اینکه سرنوشت قصه دیگری را برایش رقم زده و زندگی سرناسازگاری را با او باز می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۳:۲۳    
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت از پرداخت 150 هزار فقره وام کارگشایی به مددجویان در 6 ماه گذشته خبر داد و گفت: 150 میلیارد تومان اعتبار به پرداخت وام ودیعه و خرید مسکن اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۲:۵۳    
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به اتفاق مدیر امور شعب بانک مهر ایران از 3 طرح اشتغال زایی مددجویان تحت حمایت این نهاد بازدید و بر ضرورت اشتغال زایی مددجویان تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۹:۲۳    
در پی ارتحال آیت الله هاشمی شاهرودی، رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، مهندس سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۰:۵۳    
معاون فرهنگی کمیته امداد هرمزگان گفت: 566 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان هرمزگان در 9 ماهه امسال به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب در خلیج فارس اعزام شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۹:۵۳    
دختر جوان تحت حمایت کمیته امداد البرز با حمایت حامیان طرح محسنین ضمن کسب سه مدال طلای کشوری کاراته فول کنتاکت برای شرکت در مسابقات بین المللی کشور آذربایجان نیز دعوت شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل حمایت های اجتماعی کمیته امداد گفت: کمک هزینه ازدواج دختران و پسران تحت پوشش کمیته امداد، از ابتدای سال 97 تاکنون به 44 هزار و 400 نفر اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۲۲:۱۱    
عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دعای محرومان عامل موفقیت کمیته امداد است، گفت: هر چند شرایط کشور در حوزه اقتصادی مطلوب نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۸:۴۱    
آیت الله نوری همدانی با اشاره به اهمیت کار کمیته امداد، گفت: هر تلاش، کار و قدم نیروهای کمیته امداد عبادت است و در مورد رفع فقر و پرداختن به مشکلات نیازمندان روایات و احادیث بسیاری وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۶:۴۱    
آیت الله العظمی جوادی آملی، استاد برجسته حوزه علمیه قم با تاکید بر اهمیت امدادرسانی به نیازمندان در جامعه، گفت: مسکین فرستاده خداوند است و صدقه پیش از آنکه به دست فقیر برسد، به دست خدا می رسد.
مشاهده نتایج بیشتر...