پنجشنبه ۰۲ فروردینساعت ۲۰:۱۲Mar 2018 22

کمیته امداد امام خمینی (news.emdad.ir)

  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۳:۵۱    
طرح برون سپاری برخی امور مددکاری کمیته امداد با هدف افزایش کیفیت خدمت رسانی به مددجویان از سال آینده اجرایی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۶:۵۱    
امسال 20 هزار نوعروس مددجو در نوبت دریافت جهیزیه قرار داشتند که با حمایت دولت در تخصیص اعتبار مورد نیاز، صف جهیزیه در سال 96 صفر شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۳:۲۱    
یکی از همان دهه شصتی هاست که گفته شده نسلشان فوج فوج آمدند و مشکلاتشان یکی دو تا نیست، از مشکلات و کمبودهای دوران تحصیل بگیر تا درد بیکاری که امروز هم آنها و هم مسئولان را گرفتار کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۱۰:۲۱    
طی حکم مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی رئیس کمیته امداد شهرستان فراهان منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۱:۲۱    
اعتبار تغذیه کودکان زیر پنج سال و مادران باردار و شیرده دچار سوءتغذیه در بودجه سال آینده کمیته امداد 30 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۱    
بانوی مددجوی البرزی پس ازآن که خود قربانی اعتیاد همسرش می شود با دریافت سی میلیون تومان تسهیلات اشتغال از کمیته امداد البرز ضمن راه اندازی کمپ ترک اعتیاد و درمان زنان معتاد کارتن خواب برای پنج نفر ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۱    
علت افزایش مراجعات به کمیته امداد تحریک تقاضا برای ورود بوده است که در صورت اجرای ضوابط قابل کنترل خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۱۶:۰۴    
سال آینده ساخت و خرید مسکن با اولویت مددجویان ساکن در روستاها، مناطق محروم و مرزی و شهرهای دارای جمعیت کمتر از صد هزار نفر خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۳۴    
حمایت از مستضعفان باید محور اصلی نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۴    
اگر هفت هزار میلیارد تومان اعتبار کمیته امداد و سازمان بهزیستی در لایحه بودجه 97 مصوب شود، علاوه بر افزایش مستمری مددجویان متناسب با تورم، امکان ورود افراد نیازمند به چرخه حمایتی فراهم می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۲:۳۴    
حٌسن عملکرد مسئولان کمیته امداد در اخذ و نگهداری اموال و صدقات مردم و شفافیت در عمل و صادقانه رفتار کردن با مردم موجب افزایش اعتماد به این نهاد خواهد شد و دوام توفیقات را بیشتر خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۳    
کودکی و نوجوانی و در یک جمله سنین پائین بهترین زمان برای آموزش و فرهنگ سازی است تا جامعه با ارزش ها و باورهای صحیح آشنا شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۳    
معاون حمایت خانواده کمیته امداد امام خمینی (ره)گفت: بدلیل نبود بانک اطلاعاتی از نیازمندان غیر تحت پوشش امکان ارائه سبد کالای عید را به آنها نداریم.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۰۳    
روستای شاران از توابع بخش هلیلان شهرستان چرداول این روزها با درد و رنج، روزگار می گذراند. از 33 خانوار روستای شاران 17 خانوار تحت پوشش کمیته امداد هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۳    
فراکسیون یاوران امداد امام(ره) در مجلس طی بیانیه ای از برنامه ها و خدمات کمیته امداد به ویژه در زمینه توانمندسازی و اشتغال زایی خانوارهای تحت حمایت اعلام حمایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۰:۳۳    
هم اکنون امکان پرداخت کمک های نقدی از طریق شماره گیری کد #1*8877* یا تلفن نیکوکاری 0968877، مراجعه به سایت کمیته امداد به نشانی www.emdad ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۳    
140 هزار مددجوی سرپرست خانوار روستایی و عشایر کمیته امداد که به مرحله خودکفایی رسیدند از مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۱:۰۳    
مستمری مددجویان کمیته امداد در سال آینده 10 درصد افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۴:۵۲    
صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در 11 ماهه امسال 964 میلیارد تومان تسهیلات کارگشایی و اشتغال به مددجویان تحت حمایت و نیازمندان پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۲:۵۲    
مردم می توانند کمک های خود را به صورت خدمات مرتبط با توانایی و امکاناتشان به نیازمندان ارائه کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۲    
دولت به وظایفش عمل کند ورودی ها به امداد کم می شود می توانیم به 140هزار نفر وام خوداشتغالی بدهیم...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۰۹:۲۲    
مراجعه افراد به کمیته امداد برای ورود به چرخه حمایتی این نهاد 50 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۲    
سال گذشته مردم 125 میلیارد تومان در قالب جشن نیکوکاری به خانواده های نیازمند کمک کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۳:۲۲    
240 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای بیانیه ای ضمن ابراز رضایت کامل از عملکرد کمیته امداد بر حمایت از طرح ها، برنامه ها و افزایش اعتبار این نهاد توسط دولت تأکید کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۰    
کمیته امداد با دادن آموزش های لازم به نیازمندان می تواند آنها را به جایگاه تولیدکننده برساند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۱۰:۲۰    
امسال با اعتباری حدود دو هزار و 500 میلیارد تومان 150 هزار فرصت شغلی برای جامعه مددجویی نهاد ایجاد شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۰    
تعداد 9 درصد از ورودی های کمیته امداد استان مرکزی به دلیل طلاق است و از ازدواج های ثبت شده در بین خانوارهای تحت حمایت تنها چهار درصد منجر به طلاق می شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۱:۵۰    
توسعه انواع بیمه باهدف حمایت از مددجویان یکی از برنامه های کمیته امداد در سال آینده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۸:۲۰    
دو نفر از فرزندان مددجوی کمیته امداد شهرستان دامغان با راه اندازی کارگاه تولید و بسته بندی پوشاک هفت فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد شهرستان دامغان ایجاد کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۰    
چهار هزار و 800 نفر از مددجویان استان سمنان در یازده ماه امسال به اردوهای زیارتی اعزام شدند و در همین مدت سه هزار و 860 نفر از مددجویان آموزش های خانواده دریافت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۴:۲۰    
سرمایه اصلی کمیته امداد اعتماد مردم است که این اعتماد باید با شفاف سازی و اطلاع رسانی اقدامات، پرهیز از حاشیه و خدمت رسانی سریع و بی منت به نیازمندان افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۰    
فاصله برخی مسئولان از مردم موجب شده است حلاوت خدمات نظام جمهوری اسلام ایرانی کم شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۴:۴۲    
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد با اشاره به تهیه شناسنامه برای مشخص کردن مدت زمان حضور مددجویان در کمیته امداد گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۲    
نیازمندان بیش از هر چیز به عدالت نیاز دارند نه کمک مالی.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۲    
362 خانوار شهری و روستایی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان تفرش فاقد مسکن مناسب هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۲    
کمیته امداد در سال 97 برای اجرای برنامه های فرهنگی از ظرفیت مددجویان نخبه استفاده می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۴:۴۳    
کارآفرین کمیته امداد خراسان شمالی که برای دستیابی به زندگی آرمانی به اروپا رفته بود، بعد از شکست به ایران بازگشت و توانست با دریافت تسهیلات اشتغال زایی با راه اندازی ایزوگام و کارگاه پرورش بلدرچین به ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۳    
با مجوز مقام معظم رهبری بخشی از صدقه جمع آوری شده در قالب منابع قرض الحسنه برای اشتغال زایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۹:۱۳    
اقتصاد انفاق تاکنون در دنیا شناخته نشده است و این در حالی است که نسخه اصلی قرآن برای رفع فقر و رسیدگی به نیازمندان و ایتام انفاق است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۸:۴۳    
سال گذشته مردم نیکوکار استان ایلام در هفته احسان و نیکوکاری یک میلیارد و 700 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند و امسال پیش بینی می شود این کمکها به بیش از دو میلیارد و 200 میلیون تومان برسد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۸:۱۳    
بانوی کارآفرین شهرستان مهدی شهر با دریافت تسهیلات اشتغال زایی کمیته امداد از بهمن سال گذشته اقدام به دوخت و تولید پوتین های نظامی و انواع کفش کرده و همچنین شرایط شغلی ده نفر از بانوان شهرستان مهدی ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۵:۴۲    
همزمان با برگزاری کنگره ملی شهدای استان سیستان و بلوچستان زمینه حمایت از دو هزار و 500 نفر از ایتام به نیابت از شهدا فراهم شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۱:۱۲    
کمیته امداد عیدی مددجویان زلزله زده استان کرمانشاه را سه برابر پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۲    
کمیته امداد شهریه دانشجویان تحت حمایت را در صورت تحصیل در مرکز آموزش علمی کاربردی این نهاد پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۷:۴۲    
حداکثر هزینه ایجاد یک شغل در کمیته امداد 20 میلیون تومان است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۳:۱۲    
خبرگزاری شبستان: فشار زندگی با مرگ همسر چندین برابر شده بود. هیچ پشتوانه مالی نداشت. کمیته امداد 55 میلیون وام خود اشتغالی می دهد و با کارگاه رشته پلوی و آشی مسیر زندگیش تغییر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۲    
کمیته امداد با هدف اشتغال مددجویان تحت حمایت برای بنگاه های اقتصادی سه بسته تشویقی در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۱۰:۴۲    
مددجوی البرزی مبتلا به سرطان خون با دریافت سی میلیون تومان تسهیلات اشتغال و راه اندازی تولیدی لباس کار، پالتو و کاپشن ضمن کارآفرینی برای 11 زن سرپرست خانوار و غلبه بر بیماری سرطان خودکفا شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۵:۴۲    
همسر و همسفرش که سفر می کند و تنهایش می گذارد، خودش می ماند و پسرش و زندگی ای که جریان دارد و او هم ناگزیر است ایستادگی کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۲    
کمیته امداد حق بیمه تأمین اجتماعی 300 هزار زن سرپرست خانوار تحت حمایت را پرداخت می کند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۰:۴۲    
زن سرپرست خانوار البرزی با حمایت کمیته امداد و اجرای طرح اشتغال در هر دوره 65 روزه حدود هفت هزار اردک را پرورش و در شهرهای آمل و بابل می فروشد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۰:۴۲    
مددجوی یتیم تحت حمایت کمیته امداد البرز درحالی که سال گذشته فرم اهدای عضو را تکمیل کرده بود، چند روز قبل به دلیل عارضه سکته دچار مرگ مغزی شد و مادر او طبق خواسته خودش با اهدای اعضای بدن دختر جوانش به ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۰:۴۲    
بانوی کارآفرین البرزی با دریافت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال از کمیته امداد ضمن راه اندازی مرکز توان بخشی کودکان و نوجوانان ناتوان ذهنی برای شش نفر اشتغال زایی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۰:۴۲    
دختر مددجوی البرزی با دریافت تسهیلات اشتغال از کمیته امداد و راه اندازی لابراتوار دندان سازی ضمن ارائه برخی خدمات دندانپزشکی و ایجاد شغل برای هفت نفر، خانواده خود را به خودکفایی رساند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۰:۴۲    
مسکن چهار هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد در مناطق زلزله زده کرمانشاه مقاومت کافی را در صورت بروز مجدد زلزله ندارد که باید برای این موضوع اقدامات پیشگیرانه انجام شود.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۰۰:۴۲    
سال آینده 100 هزار خدمت در زمینه مسکن به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد داده می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۲    
یک زوج خیر تهرانی هزینه جشن ازدواج خود را برای اطعام ایتام شهرستان های کرمان و قلعه گنج اهداء کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۰    
بانک های عامل طبق قانون، اسناد مالکیت مددجویان روستایی را به جای ضامن از آنها بپذیرند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۰:۳۰    
سهم مردم در رفع فقر از جامعه مددجویی کمیته امداد 25 درصد است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۵۹    
خیلی جوان بود که طعم گَس نداری را با پوست و استخوان خود چشید،شوهرش معتاد، بیکار و بدبین بود و نمی گذاشت حتی پایش را از خانه بیرون بگذارد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۹    
کارآفرین اردبیلی در زمینه ساخت درب و پنجره، پس از دریافت 10 میلیون تومان تسهیلات اشتغال و خودکفایی از کمیته امداد همراه با برادر خود وارد بازار کار شده است که ماهانه حدود دو میلیون تومان درآمد کسب می ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۱:۲۹    
بیش از 10 هزار منزل مسکونی مددجویی در استان کرمانشاه بر اثر زلزله هفت و سه دهم ریشتری آبان ماه آسیب دیده که هم اکنون کار ساخت 750 منزل تخریبی مددجویان مناطق زلزله زده آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۹    
بانوی مددجوی کمیته امداد البرز با عبور از سختی های زندگی، پس از مفتخر شدن به خادمی امام زاده حسن علیه السلام کرج و خروج از چرخه حمایتی این نهاد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۹    
طاهره یعقوبی مددجوی کارآفرین شهرستان شاهرود علاوه بر ایجاد هشت فرصت شغلی برای بانوان این شهرستان، در سال جاری اقدام به بافت فرش 60 متری باارزش 20 میلیون تومانی کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۹    
سال آینده در 15 هزار روستای کشور شورای زکات تشکیل می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۶ - ۱۷:۲۹    
قرار نیست فقط دولت بودجه مورد نیاز برای رفع فقر را تامین کند بلکه کارخانه ها و بنگاه های اقتصادی می توانند از طریق انفاق، مشکلات زیادی را در این زمینه حل کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۸    
راه حل رفع فقر مطلق در کشور ایجاد اشتغال، تامین مسکن و توسعه خدمات درمانی برای محرومان است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۵۸    
رئیس کمیته امداد به استان چهارمحال و بختیاری و اصفهان سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۱۷    
42 هزار نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد به بیماری های صعب العلاج مبتلا هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۴:۴۷    
11 هزار دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد در ده ماهه نخست امسال در دوره های آموزش شغلی شرکت کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۷    
هدف کمیته امداد براساس تکلیف قانونی، کاهش 10 درصدی جمعیت تحت پوشش خود در سال گذشته بوده که محقق شد به طوری که در سال گذشته 249 هزار خانوار از چرخه دریافت مستمری خارج شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۰۹:۱۷    
امسال 100 درصد اعتبارات دولتی کمیته امداد جذب می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۱:۴۷    
مدیرکل آموزش حرفه ای کمیته امداد گفت: تاکنون بیش از یک میلیون طرح اشتغال توسط کمیته امداد اجرا شده و در حال حاضر نیز بیش از 700 هزار طرح جاری در زمینه های متفاوت در مناطق مختلف داریم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۰:۴۷    
40 سال از انقلابی که به نام مستضعفان به پیروزی رسید، می گذرد و کمیته امداد همچنان دستگیری از نیازمندان را در برنامه خود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۷    
تعداد هزار مرکز نیکوکاری در سطح کشور فعال هستند که در ده ماهه امسال 210 میلیارد تومان به صورت نقدی و غیر نقدی توسط این مراکز به نیازمندان کمک شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۶:۴۷    
رئیس کمیته امداد در سفر به استان آذربایجان غربی علاوه بر دیدار با استاندار این استان در جلسه شورای اداری این نهاد حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۲:۴۷    
چهار هزار و 600 واحد مسکونی در بهمن ماه به مددجویان کمیته امداد واگذار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۲:۱۷    
بیماری ایدز یکی از بیماری هایی است که به دلیل نگاه جامعه و برچسب هایی که برای فرد مبتلا به همراه دارد تبدیل به نوعی تابو شده و مبتلایان به آن را دچار رنجی مضاعف می کند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۷    
مشمولات تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) و سازمان بهزیستی از تخفیف 70 درصدی جریمه غیبت سربازی بهره مند شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۷    
مددجویان مناطق محروم و مرزی و زنان سرپرست خانوار در اولویت برنامه جدید اشتغال زایی کمیته امداد است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۷    
چم شیرعلی از روستاهای بخش هلیلان استان ایلام دیگر رونق روزهای سپری شده را ندارد اما با حمایت های کمیته امداد امام خمینی (ره) هنوز حیات در روستا و امید در دلها جریان دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۷    
چنور محمدی ساکن روستای جورآباد از توابع شهرستان روانسر به همراه خانواده خود از سال 89 وارد کار کشاورزی شد و امروز به عنوان یکی از تولید کنندگان زعفران شناخته می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۵:۴۷    
دولت تمام توان خود را به کار خواهد گرفت تا صد درصد بودجه کمیته امداد محقق شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۵:۱۷    
امسال 16 هزار واحد مسکونی برای مددجویان تحت حمایت ساخته می شودکه از این رقم سهم استان گیلان بیشتر از 10 درصد است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت مددجویان کمیته امداد و بهزیستی را برای یک بار از پرداخت حق انشعاب آب، برق، گاز و فاضلاب معاف کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۹:۴۷    
دو هزار مسکن مددجویی فرسوده در استان گیلان شناسایی شده است که اگر دولت و مجلس در این زمینه همکاری کنند این تعداد واحد، سال آینده تعمیر و بهسازی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۰۱:۰۶    
کمیته امداد در رسیدگی به فقرا و نیازمندان در کشور پیشگام است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۶    
هم اکنون 12 هزار خانوار دارای فرزند یتیم مستاجر هستند که کمک خیران می تواند بخش قابل توجهی از این نیاز را تأمین کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۶    
1700 واحد مسکونی مددجویان استان گیلان فردا با حضور رئیس کمیته امداد به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۶    
کمیته امداد هیچ فعالیت اقتصادی ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۴:۵۸    
گوسفندهای پلاک لیزری در دهستان های آباد خراسان باعث شده تا جوانان زیادی حاضر شوند مشهد و شهرهای بزرگ را رها کنند به روستا باز گردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۷:۰۱    
در صورت خروج مددجو از چرخه حمایتی، فقط پرداخت مستمری ماهانه او متوقف می شود اما سایر خدمات از جمله بیمه ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۱    
کمیته امداد و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال تدوین برنامه ای هستند تا هیچ نیازمندی پشت نوبتِ ورود به چرخه حمایتی این نهاد باقی نماند البته این امر نیازمند تصویب اعتبار هفت هزار میلیارد تومانی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ - ۰۹:۳۱    
125 هزار مددجوی تحت حمایت در 9 ماهه نخست امسال به شهرهای زیارتی ایران و عتبات عالیات عراق اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۷:۳۱    
رئیس کمیته امداد با هدف بررسی وضعیت مددجویان و خدمت رسانی به آنها فردا به استان کردستان و همدان سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۳:۳۱    
با اجرای طرح ساماندهی، صندوق های صدقه ویژه اماکن جایگزین صندوق های معابر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۲:۳۱    
برخی افراد جویای کار با دریافت وام از کمیته امداد امام خمینی (ره) توانسته اند برای دیگران ایجاد اشتغال کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۹    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس بیان کرد: در برنامه ششم توسعه یارانه اقشار کم درآمد و زیر خط فقر تا سه برابر سال جاری پرداخت می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۴:۴۹    
کمیته امداد با هدف کمک به معیشت خانوارهای کم توان دارای سرپرست زن یا سالمند، مولدهای خورشیدی در خانه آنها نصب می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۹    
طرح های ازدواج آسان و کمک جهیزیه ها در تاریخ 40 ساله بعد از انقلاب همیشه وجود داشته است. بسیاری از این طرح ها در مقتضیات زمانی خاص خود، خوب عمل کرده و بسیاری از مردم هم جزء مخاطبان آن بودند ...
مشاهده نتایج بیشتر...